PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سریال یک روز قبل

genius_islamic
16-09-2010, 14:34
سلام اینجا درمورد یک روز قبل سریال 24 ایرانی بحث کنیم هرکی نظرش را بگه
این سریال مثل اینکه قراره هر شب ساعت 22 به مناسبت دفاع مقدس پخش بشه
--------------
ایرانی در 8قسمت از شبکه اول

فرهنگ > تلویزیون - مجموعه تلویزیونی «یک روز قبل» کاری از گروه فیلم و سریال شبکه اول سیما در هفته دفاع مقدس هر شب ساعت 22 از این شبکه پخش می‌شود.

به گزارش خبرآنلاین، مجموعه تلویزیونی «یک روز قبل» به کارگردانی صادق کرمیار و تهیه‌کنندگی محسن علی اکبری، که قرار است در هشت قسمت شب‌های هفته دفاع مقدس از شبکه اول سیما پخش شود، به موضوع ساخت و پرتاب ماهواره امید می‌پردازد.
این مجموعه که برای نخستین بار یکی از بزرگترین ابتکارات علمی کشور را به تصویر کشیده است در ساختاری متفاوت تهیه و تولید شده است.
عباس اکبری، مدیر گروه مجموعه های تلویزیونی شبکه‌ اول سیما به «خبرآنلاین» گفت: این مجموعه به نوعی نمایشگر تداوم دفاع مقدس در کشور است که نتیجه آن، خودباوری و احساس اعتماد به نفس ملی را در مخاطب ایجاد می‌کند.
وی افزود: هدف از ساخت سریع این مجموعه در سالگرد پرتاب نخستین ماهواره ایرانی به فضا، ایجاد غرور و افتخار ملی است.
وی تاکید کرد: این مجموعه از لحاظ ریتم و ضرباهنگ و شکل ساخت شباهت‌های زیادی به «24» دارد.

بنابراین گزارش، «یک روز قبل» به روایت 24 ساعت قبل از پرتاب ماهواره امید و مقابله دشمنان نظام برای جلوگیری از پرتاب این ماهواره می‌پردازد. بخشی از این سریال در سمنان، قسمتی در تهران و بقیه در لبنان تصویر برداری شده است.
در مجموعه یک روز قبل حمیدرضا پگاه، سارا خوئینی ها، رضا عزیزی، شهرزاد صفوی به همراه تعدادی ازبازیگران لبنانی بازی کرده‌اند.

منبع khabaronline.ir

amin666
16-09-2010, 17:22
خب پس حتما آخر فیلم به جای ماهواره یه سفینه عجیب غریب می سازن و می گن ناسا هم نمی تونه همچین چیزی بسازه!دیگه فیلمهای ایرانی که قابل بحث نیستن اصلا.فکر نکنم الان دیگه به جز خود کارگردان کسی نگاه کنه فیلمهای ایرانی رو!قبلا خیلی قابل تحمل تر بودن.الان که هیچی.به نظرم ارزش وقت تلف کردن رو هم نداره.وقتتون رو بگیرید بخوابید به نظرم بهتره!

genius_islamic
16-09-2010, 19:12
سلام نه تریلر هاش را که تلیویزون پخش میکرد جالب بود که

genius_islamic
20-09-2010, 23:16
جالبی سریال اینجاست که دقیقا مو به مو کپی کردند

far2009
21-09-2010, 09:47
من دیروزش را دیدم . خیلی خنده دار هست. زنه میگه دلم شور افتاده زنگ می زنه شمال می فهمه مادر شوهرش از حال رفته بعد تو راه شمال میگه دلم شور افتاده زنگ می زنه تهران می فهمه خونش را دزد زده . :27:

چقدر ایران تو ساخت فیلم ضعیفه واقعا ؟!!!!!!!!!!!!!

*IN*
21-09-2010, 09:55
من دیروز یه تیکشو فقط دیدم...
طرف داشت با گوگل ارث چی کار میکرد؟؟؟

genius_islamic
21-09-2010, 16:43
سلام دقیقا مو به مو 24 را کپی کردند ctu را داشتی؟مرکز فرماندهی

mohsen_gh1991
22-09-2010, 18:32
مگه شروع شده سریالش؟:18:

molaali
22-09-2010, 19:27
مگه شروع شده سریالش؟:18:
بله. دو قسمت هم پخش شده.

genius_islamic
22-09-2010, 22:58
سلام تکرارش کیاست؟؟؟؟؟؟؟؟

molaali
23-09-2010, 08:34

حدود ساعت 4 بعد از ظهر

nil2008
23-09-2010, 08:35

سلام دوست عزيز پخش قسمتهاي قبليش از 16:10 تا 16:30 روز بعدش متغير بوده...

من دیروز یه تیکشو فقط دیدم...
طرف داشت با گوگل ارث چی کار میکرد؟؟؟
مثلا" داشتن محل تماس آدم رباها رو با سيگنال مكالمه تلفني محاسبه و پيدا ميكردن...:8:

genius_islamic
23-09-2010, 14:41
یه نظر شما این نورزوی که توی کلانتر بازی میکرد خیلی مناسب تر نبود این بابا اصلا صداش در نمیاد؟؟؟؟؟چون دارن سعی میکنن مثل 24 بسازن میگم این نوروزی خیلی شبیه جک هست؟؟؟؟؟

btheme
24-09-2010, 19:58
خيلي سريال ضعيفي هستش، وقتي آنونسش رو نشون داد من فكر كردم چيه ولي تو قسمت هاي درام سريال كارگرداني اندازه هويج هستش كه به درد لاي جرز هم نميخوره حالا بايد ديد تا آخر اين چند قسمت چطور پيش ميره

M A M M U T
24-09-2010, 20:45
من یه 20 بیست دقیقه از وقتم رو گذاشتم و اینو دیدم.با این که بی ارزش ترین چیز در نزد من "زمان" هست اما پس از صرف این 20 دقیقه فهمیدم واقعا ارزش وقت گزاشتن رو نداشت:2:
چون جدیدا خیلی نسبت به سریال 24 واکنش نشون دادن و از جانب 24 احساس خطر می کنن به نظرم از این جهت بوده که این سریال رو ساختن.
یه کپی ایرانی! از 24 هست.
به این ها دقت کنید:
شباهت ماهیت داستان که برای حفظ امنیت ملی و این حرفا هست.
گروگان گرفتن خانواده ی این پلیسه.(فصل اول 24)
دفتر پلیس ها که بسیار سعی شده مثل محیط ctu باشه.مانند اتاق رییس که با چند تا پله به طبقه ی بالا میره.
دیالوگ های این سریال.مثلا تو دفتر کارشون از این جمله خیلی استفاده می کردن"بفرستش رو سیستم من"(وقتی یه اطلاعا جدیدی به دست میارن"
که تو سریال 24 خیلی این جمله رو بین کارمندان سی تی یو رد و بدل میشد
این گوشی های مسخره که میزارن توی گوششون دقیقا مثل سریال های خارجیه(گرچه اونا این جوری مسخره ازش استفاده نمی کنن)
لباس پوشیدن حمید رضا پگاه خیلی شبیه جک باوره.(گرچه عمرا به پای اون نمیرسه)هم چنین خیلی از حرکاتش رو سعی میکنه مثل اون انجام بده.
بقیش رو هم ندیدم که براتون بگم:دی
اگه بیشتر دیدم بازم براتون تعریف میکنم:دی
در ضمن این سریال بسیار دروغ و چاخان توش هست.(مثل بقیه ی سریال های ایرانی که سعی می کنن نشون بدن که خیلی پیشرفتن!)
راستی این یارو که سعی میکرد رد بچه دزد ها رو بگیره فکر کنم از گوگل ارث استفاده میکرد:27:
گرچه ایران تا حالا باز هم سعی کرده بود تا کپی 24 رو درست کنه(نمونش هوش سیاه) اما این یکی دیگه واقعا نوبره!خیلی مسخرس...

rz21
24-09-2010, 20:50
من قبلا هم گفتم حالا هم میگم.
تا میتونید جنبه مثبت سریال را نگاه کنید.بی خیال سوتی ها و بازیگر ها.استقبال کنید تا باز هم از این کار ها ببینیم.
به نظر من نوروزی اصلا بهش پلیسی نمیاد.
این بازیگره خیلی خوبه.(اسمش پگاه هست فکر کنم)

genius_islamic
24-09-2010, 22:04
سلام نه نوزوزی خیلی شبیه جک هست واقعا خیلی شبیه
جالبه پلیسه شکنجه هم میکنه:31:
یک جاش که میگفت توی چشمای من نگاه کن به نظرت من نمیتون بکشمت دیالوگ جک بود دیگه درسته:46:
همون قلب یخی هم کپی فرار از زندان هست

btheme
26-09-2010, 00:51
بابا صد رحمت به هوش سياه ، اين سريال بازي هاش هم همچين چنگي به دل نميزنه :2:

genius_islamic
26-09-2010, 11:30
نه بابا چی داری میگی خیلی باحاله کلی یگان ویژه و از اینا داره

farshidshd
26-09-2010, 12:40
چرا همش میکوبین؟!!
مثلا دارین تو این مملکت زندگی میکنینا...

یه کم تعریف کنین لااقل دلشون خوش بشه که فیل ساختن. خرج کردن به هرحال

از نظر من که 24 رو ندیدم و خیلی های دیگه این سریال بهترین سریال عمرم هست!...

.

btheme
26-09-2010, 15:47
بابا بي خيال حداقل مي خواستيم تعريف كنيم ، سريال هوش سياه رو تعريف ميكرديم كه درست بود كپي برداري بود ولي كارگرداني خوبي داشت ،‌جلوه هاي ويژه اش خوب نه مثل اين كه نه بازي داره ، نه جلوه هاي ويژه نه ...

HOJ-JAT
26-09-2010, 21:27
سریال خیلی خوب کار شده و سوتی های هوش سیاه رو نداره..
این دختره از کجا فهمید این p&d تقلبی هست؟؟؟

بنظرم ایران تو ساخت دوتا سریال مهارت داره یکی طنز دیکی دیگه سریال های کامپیوتری:ی

genius_islamic
26-09-2010, 22:20
اره راستی جدیدا پلیسا مضنونین را سر صحنه جرم شکنجه هم میکنن :D

hamid_diablo
27-09-2010, 11:20
سلام
به نظرم سریال خوبیه ولی خیلی بی احساسه یعنی به حدی درباره تکنولوژی و مسایل مربوط به علمه به احساسات که ایرانیها عاشقشن نپرداخته
شخصیته خیلی خشک هستن بازی بازیگرها هم ماشینیه در کل توم سریال تفریط شده

Gune Baxan
28-09-2010, 22:37
خیلی با حال بود، در قسمت دیروز داشت با McAfee اطلاعات گوشی رو بازیابی میکرد.:27:

genius_islamic
28-09-2010, 22:49
نه جدا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/واقعا؟؟؟با گوگل ازتث دیدم داداش چیکار میکرد ؟؟؟؟؟؟؟/مثلا 24 ایرانی هست

dehtoday
30-09-2010, 01:19
كلا ياد گرفتيم هر چيزي گه ميسازيم فقط ازش ايراد بگيريم ... بابا يه بارم از نقاط قوتش بگيد !
ما اگه آواتارم بسازيم ميگيم ببين رفته از خارجيا تقليد كرده ...!

amin666
03-10-2010, 21:38
كلا ياد گرفتيم هر چيزي گه ميسازيم فقط ازش ايراد بگيريم ... بابا يه بارم از نقاط قوتش بگيد !
ما اگه آواتارم بسازيم ميگيم ببين رفته از خارجيا تقليد كرده ...!
باشه عجب فیلمی بود!از نسخه اوریجینالش که 24 باشه هم بهتر بود!الان دیگه کمر استکبار شکست با این فیلم!
مشکل ما اینه که هر اشغالی رو به خوردمون می دن ما هم به جای اینکه اعتراض کنیم خودمون واسه خودمون نوشابه باز می کنیم و کف می زنیم.توقع پیشرفت هم داریم اونوقت
آخه فیلم به این در پیتی با بازیهای مصنوعی و کارگردانی ضعیف چه جای تعریف ئ تمجیدی داره که بکنیم.من 2 قسمتش رو دیدم نتونستم تحمل کنم بقیه شو ببینم.نقات قوت داشت این فیلم اصلا

btheme
03-10-2010, 23:15
آخه يكي نيست بگه مردك،آخه تو آخر سريال تو اون بالاي تپه كه با نماي هليكوپتر گرفته شده چه غلطي ميكنه مثلا...:18:

nafe-bandar
03-10-2010, 23:58
حالا جالبه توی قسمت آخری نه قبل آخریش(!) یه قسمتش آخرای فیلمش بود فکر کنم
یه تیکه از یه آهنگ معروف فرار از زندان رو گذاشت!!!
این دیگه خیلی عجیبه پدر من!!
یعنی این سریال تلفیقی از کل سریال های پرطرفدار در دنیا بود! (24 & prison break)
کلا این استعداد ها دارن توی ایران هرز میرن :31: