PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار آنلاین حکم ایرانی

Mehr.Iman
16-09-2010, 13:20
سلام
ببخشید من قیلا این تاپیکو زدم ولی به نتیجه نرسیدم،گفتم اینجا بزنم شاید جواب بگیرم.
کسی سایت یا نرم افزار آنلاینیو میشناسه که بشه توش حکم 4 نفره بازی کرد(حکم ایرانی)
ممنونم،من خیلی گشتم ولی پیدا نکردم

Ship Storm
17-09-2010, 06:37
تاپیک داریم در این زمینه ولی آنلاینش رو من خبر ندارم

پلی وود - حکم - کاری از شالینه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

Mehr.Iman
17-09-2010, 18:01
تاپیک داریم در این زمینه ولی آنلاینش رو من خبر ندارم

پلی وود - حکم - کاری از شالینه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
ممنون،دانلودش کردم ولی اصلا خوب نبود،یعنی همش سوتی میدادن!
من دنبال آنلاینشم،اگه کسی بذاره ممنون میشم.

hamedsaedi
18-09-2010, 21:24
سلام اینم یه سایت آنلاین
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehr.Iman
18-09-2010, 22:00
سلام اینم یه سایت آنلاین
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این سایته چیه جریانش؟!
من که نتونستم بازی کنم اصلا،بعدم مسه اینکه هنوز بازی چند نفرش را نیفتاده و باید با کامپیوتر بازی کرد:41:

Amir Varasteh
18-09-2010, 22:01
سلام اینم هست :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Mehr.Iman
18-09-2010, 22:38
سلام اینم هست :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
سلام
شما خودتون تو این سایت تونستید بازی کنید؟ چوم من وقتی رو حکم کلیک میکنم یه صفحه خالی میاد با چندتا تبلیغ کنارش ولی خوذ بازی نمیاد!:19:

***Spring***
18-09-2010, 22:53
سلام ...

از دوستان در تالار پایین هم بپرسید ... موفق باشید ...

بازیهای آنلاین و شبکه ای ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Amir Varasteh
18-09-2010, 23:15
سلام
شما خودتون تو این سایت تونستید بازی کنید؟ چوم من وقتی رو حکم کلیک میکنم یه صفحه خالی میاد با چندتا تبلیغ کنارش ولی خوذ بازی نمیاد!:19:
آره من خودم هر روز اونجا بازی میکنم.

شما Flash Player نصب کن درست میشه.

Mehr.Iman
19-09-2010, 20:21
آره من خودم هر روز اونجا بازی میکنم.

شما Flash Player نصب کن درست میشه.
ممنون،امروز امتحان کردم کار کرد و درست بود ولی تعداد کاربرای آنلاینش کمن و همینطور سایتشم فیله و یه خورده سخته دسترسی بهش،سایت بهتری سراغ ندارید؟(یا حداقل یه آدرسی از این سایت ندارید که فیل نباشه؟)
ممنون:11:

Amir Varasteh
19-09-2010, 23:16
ممنون،امروز امتحان کردم کار کرد و درست بود ولی تعداد کاربرای آنلاینش کمن و همینطور سایتشم فیله و یه خورده سخته دسترسی بهش،سایت بهتری سراغ ندارید؟(یا حداقل یه آدرسی از این سایت ندارید که فیل نباشه؟)
ممنون:11:
سایتش خیلی خوبه.

اما من چیز پی ان دارم راحت باهاش بازی میکنم.

eshvill
10-08-2012, 18:52
باسلام
منم دنبالشم اگه پیداکردی به منم ندابدی