PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شما کدوم آموزشگاه رو پیشنهاد میکنید ؟

shahramcat
15-09-2010, 19:37
سلام

ببخشید دقیقا نمیدونستم کجا باید این سوال رو بکنم ...

میخام برای طراحی صفحات وب و کلا مدیریت سایت برم کلاس آموزشی تا خودم بتونم مثلا قالب و اسکریپ و مدیریت و طراحی سایت رو یادبگیرم همراه با PHP ...

شما چطور و کجا رو پیشنهاد میکنید که خوب باشه .....

ممنون

m p c
09-10-2010, 20:05
دوست عزیز شما به آموزشگاه ها سر بزنید ببینید کدو یکی از آموزش گاه ها برنامه نویسی تحت وب رو یاد میدن برو اونجا ثبت نام کن یا بیا پیش خدوم یاد می دم :31:

farhadfery
10-10-2010, 03:07
سلام
با اجازه بزرگان و اساتید خودم
ببین شما اول باید مشخص کنی می خواهی web design کار کنی یا web programer.؟

shahramcat
10-10-2010, 23:35
والا من میخام از 0 شروع کنم ...... حالا دقیق نمیدونم کدوم رو باید اول یادبگیرم !

شما و دوستان نظرتون رو در این بتره بگید ممنون میشم .

farhadfery
11-10-2010, 00:31
سلام
با اجازه بزرگان و اساتید خودم
ببین شما اول باید مشخص کنی می خواهی web design کار کنی یا web programer.؟

باز هم با اجازه بزرگان
ببین تو web design شما با کد کاری ندارید یعنی لازم نیست که برنامه نویس باشی. اما ظاهر سایت که خیلی هم مهم به عهده شما هست. اگه می خواهی اینو کار کنی اولا سلیقه و ذوق میخواهد. این نظر من در مورد برنامه نویسی :
اول html بعد css الان خیلی ها از css به طور کامل بهره نمیبریم. مثلا ساختار سایت با جدول می زنیم:41:
بعد که اینها را خوب یاد گرفتی - js سپس php و به مرور که کار کنی مهارتت تو این دو بیشتر می شه.
------------------------------------------------
در مورد کلاس : ببین الان این همه کتاب خوب داریم. برای این دوره ها من فکر نمی کنم کلاس نیاز باشه.
این فرمول را داشته باش: کتاب زبان اصلی+ اینترنت(یک نمونه اش همین سایت )+پروژه عملی

YOUCOM
02-11-2010, 16:40
دوست عزیز من دوسال پیش تو مجتمع فنی شروع کردم، ولی الان دیگه کیفیت سابق رو نداره. میتونم بگم این یکی رو نرو. :46:

به قول دوستمون farhadfery باید اول فیلد خودتو مشخص کنی، معمولا تو موسسه ها هر دو رو (سوای بحث کیفیت) آموزش میدن و اونقدر شما رو تطمیع میکنن که بری همرو طی کنی. دست آخرم تو میمونی و یه سری اطلاعات سطحی از nتا فیلد مختلف که فقط به درد افه اومدن میخوره چون نمیتونی ازش پول دربیاری !!!!!

البته به نظر من تو هر فیلدی که فعالیت کنی باید از اون دیگری هم اطلاعات داشته باشی. ولی در هر حال باید یکی ارجح باشه برات.

اگه میخوای واقعا از این راه یه گوشه از مخارج زندگیتو تامین کنی اول ببین به برنامه نویسی علاقه داری یا دیزاین؟؟؟؟ بعد برو عمقی و عملی روش کار کن حتما نتیجه میگیری!!!