PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Desire HD | گوشي اندرويدي HTC با دوربين 8 مگاپيكسلي و پردازنده ي 1 گيگاهرتزي

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6

mnaderpour
12-01-2011, 14:32
میتونی این کارهایی که بالا گفتم رو روی این رام RUU_Ace_HTC_WWE_1.72.405.3_R_Radio_12.28e.60.140f_ 26.04.02.17_M2_release_161342_signed.exe

هم انجام بدی اگه rom بالا کار نکرد برات:5:

از تو همون سایتی که بهت دادم میتونی دانلودش کنی.

من این روش بالا رو روی گوشی دوستم انجام دادم کار کرد ولی دقت کن که ریسک هم داره چون گوشیت داره flash میشه پس دقت کن موفق باشی:11:

فعلا بای:10:[/QUOTE]

سلام
مرسی اما بعد از چک کردن فایل پیغام CID incorrect میده و میگه دکمه پاور را بزنید تا ریست بشه !!!!!!!!!

الان میخواهم این یکی آپ دیت رو چک کنم ببینم چی میشه :41::41::41::41:
خبر میدم

چک کردم . این هم همون پیغام رو میده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دارم شک میکنم شاید گوشیه خراب باشه ؟؟؟؟
رفت تو مخم . یکی کمک کنه درش بیارم !!! مرسی

kissyou
12-01-2011, 15:06
سلام دوست عزیز اینم یه راه دیگه

این فایلو دانلود کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد برو سایت htc و HTC Sync 3.0 دانلود کن و نصب کن:46:

اون فایل رو که دانلود کردی یه exe بهت میده اجراش کن صفحه اول رد کن برو صفحه دوم و جلوتر نرو:31:

خوب اون روشی رو که من اون بالا در مورد پیدا کردن rom.zip بهت گفتم رو که یادته فقط این دفعه وقتی rom.zip پیدا کردی پاکش کن و rom.zip جاش بزار که توی پست قبلی بهت گفته بودم یه کپی ازش بگیر یادته که :46:

فقط دقت کن حتما جایگزین کنی این rom.zip و اسمشم عوص نکنی .

دقت کن با این فایلی که داری میگیری flash نکنی گوشی رو که گوشیت خراب میشه حتما اول rom.zip که تو پست قبلی طریقه گرفتنشو بهت گفتمو جایگذین این rom.zip بکن بعد گوشی رو flash کن:5:

بعد که rom.zip جایگذین کردی دکمه next در برنامه update utility که گفتم تو صفحه دومش جلوتر نرو رو بزن و گوشی رو flash کن

موفق باشی:10:

kissyou
12-01-2011, 15:21
سلام دوست من با این لینک بگیر سریعتره

:31:

mnaderpour
12-01-2011, 16:18
سلام دوست من با این لینک بگیر سریعتره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:31:

سلام
مطمئنی گوشی نباید روت باشه ؟؟؟؟

mnaderpour
12-01-2011, 16:37
عزیز شما اسم رامتون چیه یا شماره؟؟؟
والا گوشی من از وقتی خریدم یه بار هم هنگ نکرده.
طبیعی نیست و نباید هنگ کنه.
آپگرید واسه هر رامی هنوز نیومده و بعضی از رامها میتونن به 2.2.1 آپگرید بشن پیشنهاد میکنم از کاستوم رام استفاده کنید چون رامهای آفیشال به درد نمیخورن برای نصب کاستوم رام و ... هم آموزش گذاشتم.

سلام
1- از کجا باید بفهمم اسم یا شماره رامم چیه ؟؟؟؟
2- آموزش نصب کاستوم رامی هم که فرمودید گزاشتید امکان داره لینکشو بفرمایید .

مرسی

mnaderpour
12-01-2011, 17:19
سلام دوست عزیز اینم یه راه دیگه

این فایلو دانلود کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد برو سایت htc و HTC Sync 3.0 دانلود کن و نصب کن:46:

اون فایل رو که دانلود کردی یه exe بهت میده اجراش کن صفحه اول رد کن برو صفحه دوم و جلوتر نرو:31:

خوب اون روشی رو که من اون بالا در مورد پیدا کردن rom.zip بهت گفتم رو که یادته فقط این دفعه وقتی rom.zip پیدا کردی پاکش کن و rom.zip جاش بزار که توی پست قبلی بهت گفته بودم یه کپی ازش بگیر یادته که :46:

فقط دقت کن حتما جایگزین کنی این rom.zip و اسمشم عوص نکنی .

دقت کن با این فایلی که داری میگیری flash نکنی گوشی رو که گوشیت خراب میشه حتما اول rom.zip که تو پست قبلی طریقه گرفتنشو بهت گفتمو جایگذین این rom.zip بکن بعد گوشی رو flash کن:5:

بعد که rom.zip جایگذین کردی دکمه next در برنامه update utility که گفتم تو صفحه دومش جلوتر نرو رو بزن و گوشی رو flash کن

نشد دوست من
همون ارور قبلی که عکسش رو گزاشتم میده !!!!
اعصابم رو خورد کرد.

mehdi30nema
12-01-2011, 19:39
آخرین قیمت گوشی که همین چند ساعت پیش از بازار موبایل گرفتم :

با گارانتی یاس : 730
بدون گارانتی : 610

rima_11788
12-01-2011, 20:52
بدون گارانتی بگیرم بهتره یا با گارانتی؟
چه فرقی با هم می کنن

kissyou
12-01-2011, 21:19
نشد دوست من
همون ارور قبلی که عکسش رو گزاشتم میده !!!!
اعصابم رو خورد کرد.

سلام دوست عزیز

والا نمیدونم چی بگم من هم تعجب میکنم:41:

شرمندتم راه دیگه ای بلد نیستم که کمکت کنم :41:

برا من با همون راه اولی کار کرد

اگه کسی اینجا هست که راه دیگه ای بلده لطفا بگه که کار دوستمون هم راه بیفته

موفق باشی

kissyou
12-01-2011, 21:28
سلام نینجا جان
شما گوشیتو کاستوم رام گذاشتی؟

اگه گذاشتی چجوریه تو فورمهای خارج که خوندم میگن هنگ میکنه و باگ داره شما مشکلی نداری؟

اگه کاستوم رام نصب کنم میشه بعدا گوشی رو به صورت انلاین اپدیت کرد

بعد صفحه نمایش lcd گوشیت کیفیتش خوبه برایتنس و کنتراست خوبی داره اخه میگن یه سری از گوشیها s-lcd نیستن.

ممنون و موفق باشی:31:

mnaderpour
12-01-2011, 21:45
سلام دوست عزیز

موفق باشی

باز هم ممنون وقت گذاشتی . مثل اینکه چاره ایی ندارم باید صبر کنم اندروئید 2.3 واسش بیاد . کسی می دونه کی قراره واسش اندروئید 2.3 بیاد ؟؟؟
در ضمن فکر میکنی اگر من گوشیم رو ریست کنم و مموریش رو هم فرمت کنم فکر میکنی مشکلم حل بشه ؟؟

مرسی

kissyou
12-01-2011, 23:06
باز هم ممنون وقت گذاشتی . مثل اینکه چاره ایی ندارم باید صبر کنم اندروئید 2.3 واسش بیاد . کسی می دونه کی قراره واسش اندروئید 2.3 بیاد ؟؟؟
در ضمن فکر میکنی اگر من گوشیم رو ریست کنم و مموریش رو هم فرمت کنم فکر میکنی مشکلم حل بشه ؟؟

مرسی

سلام دوست عزیز

بله اندروید 2.3 حتما براش میاد خیالت جمع توی زمستون میاد:31:

در مورد فرمت کردن مموری و ریست گوشی امتحان کن شاید جواب داد.

در مورد روت کردن گوشی این دوستمون نینجا یه روش گذاشته برو اینجا

البته من تست نکردم ولی جواب میده:20:

موفق باشی

Ahmad_p1
13-01-2011, 10:20
هیچی!!!
این گوشی دوربینش کیفیت بالایی نداره! صفحه نمایشش هم زیاد قو ی نیست...اینی که دارم میگم،در مقابل ایفون 4 و گلکسی هستش....گاهی وقتا احساس میکنم که ال سی دی کامپیوترم هم اگه اندازه گلکسی بود،کیفیتش از گلکسی کمتر بود!!!!چه برسه به یه گوشی بیچاره....
در کل،در اندروید،بعد از گلکسی و نکسوس 2،دیزایر اچ دی یه غوله واسه خودش.....
نرم افزاری هم که با روت کردن و تعویض رام حل میشه...هر چند چیز خاصی به گوشم نرسیده!

دوست من چطور این نظریات را بیان میکنید من خودم نرم افزار کار گوشی هستم گوشی خودم هم dhd هست بعد از کلی تحقیق هم خریدم روزی هم بیشتر از یکی دو ساعت گالاکسی و دیزایر زیر دستمه تنها فرق lcd این دوتا اینه که گالاکسی رنگها را گرم تر نشون میده وزاویه دید بهتری داره البته من که الان یه ماهه گوشی را دارم تا حالا به فکرم نرسیده که از بغل به گوشی نگاه کنم این قدر توسر lcd این گوشی زدن که هر که میخواد این گوشی را بخره ترس داره نه دوستان والا بخدا lcd خیلی با کیفیته داره و نسبت به گالاکسی رنگها را طبیعیتر نشون میده دوربین هم عکسبرداریش عالیه فیلمبرداریش هم خیلی خوبه ولی اگه با رامهای جدید 25 fps را به 30 برسونن عالی میشه و من که با جفتشون کار کردم با دیزایر hd بیشتر حال میکنم

تا قبل از نمایشگاه ces دیزایر hd گالاکسی و نکسوس هرسه توی نظرات مختلف بهترین ها بودند و هیچ وقت نمیشد یکی را 100% قویتر دونست

بای...

senaps
13-01-2011, 13:21
دوست من چطور این نظریات را بیان میکنید من خودم نرم افزار کار گوشی هستم گوشی خودم هم dhd هست بعد از کلی تحقیق هم خریدم روزی هم بیشتر از یکی دو ساعت گالاکسی و دیزایر زیر دستمه تنها فرق lcd این دوتا اینه که گالاکسی رنگها را گرم تر نشون میده وزاویه دید بهتری داره البته من که الان یه ماهه گوشی را دارم تا حالا به فکرم نرسیده که از بغل به گوشی نگاه کنم این قدر توسر lcd این گوشی زدن که هر که میخواد این گوشی را بخره ترس داره نه دوستان والا بخدا lcd خیلی با کیفیته داره و نسبت به گالاکسی رنگها را طبیعیتر نشون میده دوربین هم عکسبرداریش عالیه فیلمبرداریش هم خیلی خوبه ولی اگه با رامهای جدید 25 fps را به 30 برسونن عالی میشه و من که با جفتشون کار کردم با دیزایر hd بیشتر حال میکنم

نمیدونم دوست عزیز....من خودم ایکس تن داشتم،و الان هم گلکسی....موقعی که دیزایر اچ دی رو تست کردم،مثل خیلی های دیگه توی همین تاپیک به این نتیجه رسیدم که کیفیت دوربین،8 مگاپیکسل نیست! و همچنین صفحه نمایش اون چیزی که باید نیست...
البته منم عنوان کردم که این گوشی یه گوشی خیلی خوبه...ولی واقعیت اینه که بعد از گلکسی قرار میگیره...(اگه از دوستان گلکسی دار بپرسید،میدونن که من زیاد با گلکسی حال نمیکنم و الانم میخوام بفروشمش! و وقتی میگم گوشی قوی تره،به این خاطر نیست که دارمش..به این خاطره که واقعا قوی تره! و اینکه این فقط نظر من نیست،بلکه این گوشی یکی از 10 گجت برتر کل سال 2010 از نظر مجله ی تایم هم بود...

kissyou
13-01-2011, 14:47
نمیدونم دوست عزیز....من خودم ایکس تن داشتم،و الان هم گلکسی....موقعی که دیزایر اچ دی رو تست کردم،مثل خیلی های دیگه توی همین تاپیک به این نتیجه رسیدم که کیفیت دوربین،8 مگاپیکسل نیست! و همچنین صفحه نمایش اون چیزی که باید نیست...
البته منم عنوان کردم که این گوشی یه گوشی خیلی خوبه...ولی واقعیت اینه که بعد از گلکسی قرار میگیره...(اگه از دوستان گلکسی دار بپرسید،میدونن که من زیاد با گلکسی حال نمیکنم و الانم میخوام بفروشمش! و وقتی میگم گوشی قوی تره،به این خاطر نیست که دارمش..به این خاطره که واقعا قوی تره! و اینکه این فقط نظر من نیست،بلکه این گوشی یکی از 10 گجت برتر کل سال 2010 از نظر مجله ی تایم هم بود...

سلام به همه دوستان

در مورد بحث گوشی من عقیده های دوستان خوبم senaps و Ahmad_p1 رو به طور کامل قبول ندارم.

ببنید دوستای عزیز نوع نگرش و دیدگاه هر فرد نسبت به یک گوشی با کسی دیگه فرق میکنه.ممکنه صفحه یک گوشی برای یک فرد جذابتر از گوشی دیگه باشه ولی برای کسی دیگه اینطور نباشه مثلا من خودم به صفحاتی با نور بالا و درخشندگی زیاد عادت ندارم و اذیتم میکنه ولی دوستم از صفحاتی با رنگهای پر رنگ و درخشندگی زیاد خوشش میاد حالا ما بیایم یک ماه هم با هم بحث کنیم به هیچ نتیجه ای نمیرسیم چون نگرشمون فرق میکنه صفحه super amoled چشمهای منو اذیت میکنه مخصوصا تو متن و باهاش راحت نیستم البته تو با کیفیت بودن صفحه بحثی نیست ولی من باهاش راحت نیستم اما دوستم که گرفته میگه عالیه و داره باهاش حال میکنه من با صفحه lcd desire راحتترم چون رنگهاش خنکتر و ملایمتره و نمایش طبیعیتری هم داره. ولی این دلیل بر بد بودن این صفحه نیست و از کیفیت بالای این صفحه چیزی کم نمیکنه.همونطورکه گفتم نظرات مختلفن و دیدگاهها فرق میکنه نمیشه نظر داد کدوم بهتره.
خلاصه اینکه هر کی یه نگرشی داره و با اون نگرشش راحته پس بیخود این بحثها رو نکنید که نتیجه نداره:13:

موفق باشید:31:

mnaderpour
13-01-2011, 16:54

تا قبل از نمایشگاه ces دیزایر hd گالاکسی و نکسوس هرسه توی نظرات مختلف بهترین ها بودند و هیچ وقت نمیشد یکی را 100% قویتر دونست

بای...

سلام
من هم با شما کاملا موفق هستم .
اصلا یه چیز جالب میدونی من چرا این گوشی رو خریدم ؟؟ تو همین تاپیک یه عکس دیدم (فکر کنم صفحه 27 بود ) که ال سی دی این گوشی را با گلکسی سامسونگ مقایسه کرده بود . تو نگاه اول سامسونگ خیلی خیلی برتر بود ولی !!!!!! اگه به عکس دقت میکردی کسی که گوشی رو تو دستش گرفته بود زاویه نگه داشتن سامسونگ و دیزایر تو دستش کلی فرق میکرد . دقت کنید . دیزایر روی انگشت کوچیکش بود و سامسونگ زیر انگشت کوچیک . همون جا بود که فهمیدم دارن بر علیه ال سی دی این گوشی جو سازی میکنن . من هم همون شب رفتم دیزایر رو گرفتم . واقعا هم ازش راضی هستم . در مورد رنگها هم من نظر خودم رو دارم . رنگ واقعی رو نسبت به رنگ قشنگ ترجیح میدم . مثلا من با دوربین های عکاسی سونی هم این مشکل رو دارم . خیلی عکسهاش قشنگه ولی اصلا واقعی نیست !!

mnaderpour
13-01-2011, 17:24
سلام
یه موردی که این گوشی داره DLNA هستش . کسی میدونه چطور فعال میشه و کارمیکنه ؟؟؟
راستی تلوزیون من SONY Ex-700 هستش که وایر لس هم داره !
کمک لطفا

yousefg59
13-01-2011, 23:11
من برای دریافت Arabic_Android_Plus_for_HTC_Desire_HD_Sense_signed _2به سایت معرفی کردیدمراجعه کردم آدرس سایت اشتباه بود لطفا کمکم کنیداین برنامه رودانلود کنم

kissyou
13-01-2011, 23:31
سلام
یه موردی که این گوشی داره DLNA هستش . کسی میدونه چطور فعال میشه و کارمیکنه ؟؟؟
راستی تلوزیون من SONY Ex-700 هستش که وایر لس هم داره !
کمک لطفا

سلام mnaderpour عزیز :31:

در مورد dlna یه قسمتی هست تو خود تلوزیونت تو تنظیماتش باید بری.

یه نوع هست که با usb ارتباط برقرار میکنه و یه نوع هست که با وایرلس.

کار باهاش اسونه از طرف تلوزیون search میکنی بعد به هم وصل میشن بعد فایلها رو share میکنی.

البته من با حالت وایرلس کار نکردم ولی فکر نکنم فرقی بکنه

یه سوال شما از speaker گوشی راضی هستی فکر میکنی برای اهنگ گوش دادن مناسبه لطفا نظرتو بگو ممنون میشم بعد کیفیت و بلندی صداشو میتونی با یه گوشی مقایسه کنی ممنون میشم تو زنگها و sms که خوب جواب میده.ممنون و موفق باشی

فعلا بای:20:

eduardo
14-01-2011, 00:17
دوستانی که گوشی رو دارن صداش-زنگ و اس ام اس- چطوره؟ من چندجا خوندم میگن خیلی افتضاحه!!! یعنی اگه تو جیب باشه و تو خیابون باشیم متوجهش نمیشیم؟؟؟؟؟؟
یه سوال دیگه در مورد پخش موزیکش...چطوره؟؟! نرم افزار خود گوشی برای پخش آهنگ خوب جواب میده؟؟ کارایی داره؟؟ هدستش چطوره؟؟ چون آهنگ زیاد میگوشم!!!

ramin111
14-01-2011, 01:11
دوستان کسی میدونه ایا میشه وقتی گوشی را به وسیله usb به کامپیوتر وصل میکنی کاری کنی که گوشی را شارژ نکنه؟
چون من از اینترنت همراه اول گوشی برا کامپیوتر استفاده میکنم و اینجوری باطری خراب میشه که دائما شارژ بشه؟
و چه طوری میشه داخل کامپیوتر برا اتصال به gprsگوشی یک کانکشن دائمی ساخت ؟(چون دیشب که گذاشتم بودم دانلود بکنه حدودای 60مگی که دانلود شده بود قطع شد البته هنوز اینترنت داخل گوشی ریسیو داشت و برا دوباره کانکت شدن به کامپیوتر مجبور شدم گوشی و کامپیوتر را ریست کنم(استندبای و هایبرنت کامپیوتر هم غیر فعال بود))

موقعی که از gprs همراه اول برا کامپیوتر استفاده میکنم گوشی خیلی داغ میکنه(10 برابر وقتی که داری با گوشی بازی میکنی) این عادیه ؟

mnaderpour
14-01-2011, 01:39
سلام mnaderpour عزیز :31:

در مورد dlna یه قسمتی هست تو خود تلوزیونت تو تنظیماتش باید بری.

یه نوع هست که با usb ارتباط برقرار میکنه و یه نوع هست که با وایرلس.

کار باهاش اسونه از طرف تلوزیون search میکنی بعد به هم وصل میشن بعد فایلها رو share میکنی.

البته من با حالت وایرلس کار نکردم ولی فکر نکنم فرقی بکنه

یه سوال شما از speaker گوشی راضی هستی فکر میکنی برای اهنگ گوش دادن مناسبه لطفا نظرتو بگو ممنون میشم بعد کیفیت و بلندی صداشو میتونی با یه گوشی مقایسه کنی ممنون میشم تو زنگها و sms که خوب جواب میده.ممنون و موفق باشی

فعلا بای:20:

سلام
آره من کلا با اسپیکرش مشکلی ندارم . خوبه.
تو زنگ و اس ام اس بد نیست . ولی تو جای پر هیا هو شاید کمی شنیدن صداش نسبت به بقیه گوشی ها سخت تر باشه

hasti
14-01-2011, 22:05
پنج شنبه باز ارموبایل بودم با گارانتی کامتل599تومن و با گارانتی یاس 700تومن میگفت به نظر قیمتها چه جوریند چون من بین این و ای 9000 سامسونگ موندم

kissyou
14-01-2011, 22:35
سلام
آره من کلا با اسپیکرش مشکلی ندارم . خوبه.
تو زنگ و اس ام اس بد نیست . ولی تو جای پر هیا هو شاید کمی شنیدن صداش نسبت به بقیه گوشی ها سخت تر باشه

سلام دوست عزیز یه سوال تو mp3 و اهنگهای با کیفیت چجوریه کیفیتش خوبه یا بد اخه هر جا خوندم میگن کیفیتش خیلی خوب نیست منظور کیفیت صداشه یا بلندی صدا. با یه گوشی مقایسه میکنی ممنون اگه امکانش هست صدای اسپیکرشو در حال پخش یه mp3 رکورد میکنی اپلود کنی برام خیلی مهمه ممنون میشم

در مورده lcd تو حالت عادی خوبه شفافه مثل کیفیت lcd مانیتور کامپیوتر هستش؟تو افتاب چطوره؟

ببخشید اگه انقدر سوال کردم.موفق باشی:10:

ramin111
14-01-2011, 23:15
سلام به برو بچ htc باز.

من یه روش پیدا کردم برای update راحت htc desire hd به نسخه 1.75.75.2

اول برید تو این سایت :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد توی این رامها این مدل رو انتخاب و دانلود کنید:

{RUU_Ace_Orange_ES_1.75.75.2_Radio_12.28e.60.140f_ 26.04.02.17_M2_release_161930_signed.exe }

نزدیک 284 مگه.....:31:

بعد از دانلود یه فایل exe بهتون میده.

این فایل رو اجرا کنید و صفحه اول رو next بزنید....

در صفحه بعدی به ترتیب این کارها رو انجام بدید:

1:htc عزیزتونو روشن کنید و صبر کنید تا کامل سیستم عامل load بشه:46:

2:htc رو به کامپیوتر از طریق usb وصل کنید.:31:

3:رم گوشیو از داخل گوشی در بیارید و از فایلهاتون تو حافظه داخلی گوشی حتما backup بگیرید.توجه:رم گوشی رو قبل از upgrade حتما در بیارید چون اگه این کارو نکنید ممکنه بعد از upgrade گوشیتون دیگه رمو نشناسه...

4:حالت standby و hibernation رو تو pc تون غیرفعال کنید.:5:

5:چک کنید که باتری دستگاه بیش از 30 درصد شارج داشته باشه واسه اطمینان بالای 50 درصد شارج کنید.:20:

6:اون تیک {i have completed the steps indicated above} رو بذارید:46:

7:بشینید و منتظر بشید تا گوشیتون upgrade بشه:21:

راستی یادتون نره که برنامه یا بازی یا هر چیز دیگه ای رو موقع upgrade اجرا نکنید و مراقب باشید که usb قطع نشه ....

موفق باشید و حالشو ببرید

مزایا:

1:بالا رفتن سرعت دستگاه تا 10 درصد:18:

2:بالا رفتن کیفیت فیلمبرداری hd و سریع شدن و نرم شدن فریمها هنگام فیلمبرداری تا 30 فریم...:18:

3:بالا رفتن کیقیت و بلندی صدا تو هندزفری و البته یه مقداری هم تو اسپیکر:31:

4برطرف شدن باگها و کند شدن ناگهانی گوشی....:31:

راستی بچه ها اگه چیز جدیدی پیدا کردید بگید.:5:

برید حالشو ببرید من خودم تمام این کارا رو انجام دادم و به مشکلی هم بر نخوردم.گوشیم واقعا ردیف شده.:46:

توجه کنید که بعضی موقعها برنامه نمیتونه گوشیتونو شناسایی کنه این کار رو که بالا گفتم رو چند بار امتحان کنید تا کار کنه.برای من دفعه اول کار کرد :8:

فعلا بای:10:
دوست عزیز مطمئنی رو گوشی شما کار داد؟
منم مشکل دوستمون [kissyou] را دارم.

کس دیگه ای اپدیت را نصب کرده؟
مزیت این اپدیت (1.75)نسبت به 1.72 چیه؟

VAHID123456
15-01-2011, 01:01
desire HD با گارانتی کامتل 599 تومان؟

kissyou
15-01-2011, 01:53
دوست عزیز مطمئنی رو گوشی شما کار داد؟
منم مشکل دوستمون [kissyou] را دارم.

کس دیگه ای اپدیت را نصب کرده؟
مزیت این اپدیت (1.75)نسبت به 1.72 چیه؟

سلام دوست عزیز

شاید باید root بشه گوشی دقیقن نمیدونم :13:

رو مال دوستم کار کرد من میخواستم گوشی دوستمو بخرم شاید دوستم root کردش ازش نپرسیدم

mnaderpour
15-01-2011, 10:35
سلام دوست عزیز یه سوال تو mp3 و اهنگهای با کیفیت چجوریه کیفیتش خوبه یا بد اخه هر جا خوندم میگن کیفیتش خیلی خوب نیست منظور کیفیت صداشه یا بلندی صدا. با یه گوشی مقایسه میکنی ممنون اگه امکانش هست صدای اسپیکرشو در حال پخش یه mp3 رکورد میکنی اپلود کنی برام خیلی مهمه ممنون میشم

در مورده lcd تو حالت عادی خوبه شفافه مثل کیفیت lcd مانیتور کامپیوتر هستش؟تو افتاب چطوره؟

ببخشید اگه انقدر سوال کردم.موفق باشی:10:

سلام
ببین من کلا زیاد اهل آهنگ و این حرفها نیستم . اما تست کردم
تو مجموع در تمامی مواردی که مربوط به صدای این گوشی میشه مثل موسیقی زنگ یا هرچیزی که از اسپیکر خود گوشی بخواد صداش در باید از 100 من به این گوشی 60 بیشتر نمیدم . اما با هندزفری و بقیه موارد هنوز چک نکردم

امیدوارم جوابم به دردت خورده باشه.

VAHID123456
15-01-2011, 12:47
با سلام به همه دوستان
قیمت جدید desire HD رو کسی داره، البته تو بازار نه net مرسی

hashemi_ali_reza
17-01-2011, 08:27
سلام ؛
قصد خرید desire hd رو دارم ؛ ولی با توجه به اینکه قیمت این گوشی طی چند هفته اخیر افت زیادی کرده یه کمی نسبت به این گوشی مشکوک شدم . البته خیلی از دوستان اعتقاد دارن که این گوشی داره به قیمت جهانی خودش نزدیک می شه ولی به نظر من اگه قراره که قیمت این گوشی این قدر افت کنه چرا hd2 افت نکرده و حتی افزایش قیمت هم داشته ! روی کاغذ desire hd از hd2 سرتره! ولی اینقدری که از hd2 استقبال شد از desire hd استقبال نشد . کسی دلیل این مساله رو می دونه؟؟؟ واقعا پاشنه آشیل این گوشی چیه؟؟؟
یه سوال دیگه هم داشتم ؛ آیا صفحه نمایش desire hd واقعا ضد خش هست؟؟؟

مرسی از همه دوستان

VAHID123456
17-01-2011, 11:35
آقا علیرضا سلام
قیمت ها رو داری
الان تو بازار چند؟

hashemi_ali_reza
17-01-2011, 12:12
سلام ؛ ظاهرا حدود 590 تومنه.

kissyou
17-01-2011, 14:11
سلام ؛
قصد خرید desire hd رو دارم ؛ ولی با توجه به اینکه قیمت این گوشی طی چند هفته اخیر افت زیادی کرده یه کمی نسبت به این گوشی مشکوک شدم . البته خیلی از دوستان اعتقاد دارن که این گوشی داره به قیمت جهانی خودش نزدیک می شه ولی به نظر من اگه قراره که قیمت این گوشی این قدر افت کنه چرا hd2 افت نکرده و حتی افزایش قیمت هم داشته ! روی کاغذ desire hd از hd2 سرتره! ولی اینقدری که از hd2 استقبال شد از desire hd استقبال نشد . کسی دلیل این مساله رو می دونه؟؟؟ واقعا پاشنه آشیل این گوشی چیه؟؟؟
یه سوال دیگه هم داشتم ؛ آیا صفحه نمایش desire hd واقعا ضد خش هست؟؟؟

مرسی از همه دوستان

سلام دوست عزیز

اگه صدا برات خیلی اههمیت داره مخصوصا تو خروجی اسپیکر و زیاد رو صفحه نمایش گوشی حساس هستی فکر کنم بهتره بیخیال این گوشی شی وگرنه تو چیزای دیگه غولی برا خودش:31:

hamedDJboy
18-01-2011, 11:29
دوستان گل من خودم از 5 سال پیش HTC داشتم
از اول تا الان گوشی هام : P2350 _ touch dual _ touch diamond _ touch HD

از همشون راضی بودم و هیچ کدوم عیب و ایراد الکی پیدا نکردن

الانم تا آخر سال 89/12/26 که روز تولدم هستش میخام یه 300 هزار بهنوان کادو از پدرم بگیرم و بقیش رو خودم بدو برم یه DESIRE HD بگیرم

کلا" یه کلام به تمام دوستام دو مورد خرید برند HTC یا خرید اسمارت فون ها بگم
اگر در نگهداری گوشی خوش صلیقه هستید و داعم گوشی رو از جیب در نمیارید از گوشی های وارداتی اصلی (بدون گارانتی) استفاده کنید و تهیه کنید
و در غیر اینصورت حتما" از گارانتی های اصلی شرکتی مثل یاس در HTC استفاده کنید نه گارانتی کام تل و ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kissyou
18-01-2011, 12:15
دوستان گل من خودم از 5 سال پیش HTC داشتم
از اول تا الان گوشی هام : P2350 _ touch dual _ touch diamond _ touch HD

از همشون راضی بودم و هیچ کدوم عیب و ایراد الکی پیدا نکردن

الانم تا آخر سال 89/12/26 که روز تولدم هستش میخام یه 300 هزار بهنوان کادو از پدرم بگیرم و بقیش رو خودم بدو برم یه DESIRE HD بگیرم

کلا" یه کلام به تمام دوستام دو مورد خرید برند HTC یا خرید اسمارت فون ها بگم
اگر در نگهداری گوشی خوش صلیقه هستید و داعم گوشی رو از جیب در نمیارید از گوشی های وارداتی اصلی (بدون گارانتی) استفاده کنید و تهیه کنید
و در غیر اینصورت حتما" از گارانتی های اصلی شرکتی مثل یاس در HTC استفاده کنید نه گارانتی کام تل و ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام دوست خوبم

من صبر میکنم تا htc inspire 4g بیاد میگن دو تا مشکل اساسی htc desire hd توش حل شده یکی بلندی صدا اسپیکر و کیفیت خروجی اسپیکر و یکی دیگه s-lcd شدن htc inspire4g که کیفیت نمایش بهتری داره.باید یه review خفن بزاره gsmarena ببینیم چجوریه این گوشی جدید htc :31:

موفق باشید

hashemi_ali_reza
18-01-2011, 13:17
سلام ؛ مگه inspire 4g ، سیم کارت ایران رو هم جواب می ده؟؟؟

hamedDJboy
18-01-2011, 15:29
سلام ؛ مگه inspire 4g ، سیم کارت ایران رو هم جواب می ده؟؟؟

به احتمال قوی مثل مدل های قبل 4g اینهم با GSM ایران مچ نیست

اینطور که معلومه اکثرا" مدل های 4Gدار سفارش اروپا هستند و به آسیا داده نمی شن

مث مدل [Evo 4G] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

senaps
18-01-2011, 16:17
4جی تو ایران کار نمیده دوست عزیز!!!این بلندی صدای اسپیکر هم ظاهرا یه چیز قرار دادی هست که صدا رو در حدی نمیذارن که بشه باهاش عروسی گرفت و فقط برا خود شخص پخش میشه!!!

M@hdi-B
18-01-2011, 20:36
ویرایش شد .. حذف شود

kissyou
18-01-2011, 20:52
4جی تو ایران کار نمیده دوست عزیز!!!این بلندی صدای اسپیکر هم ظاهرا یه چیز قرار دادی هست که صدا رو در حدی نمیذارن که بشه باهاش عروسی گرفت و فقط برا خود شخص پخش میشه!!!

دوست عزیز مگه ایران سیستم نتورک موبایلش gsm 2g 900 نیست من خودم سوال کردم گفتند 2g 900 ساپورت میکنه

اگه تو gsmarena دقت کرده باشی این گوشی gsm 2g 900 ساپورت میکنه :31:

senaps
18-01-2011, 22:31
شما خودت گفتی 4 جی هستش!! اگه جی اسم انلاک هستش که چه بهتر!!!قایفش هم خوشکله!!

hashemi_ali_reza
19-01-2011, 13:14
به نظر شما چرا Desire HD به اندازه HD2 موفق نبود و ازش استقبال نشد؟؟؟
دوستان اعتقاد دارند که صفحه نمایش Desire HD تعریفی نداره ولی از صفحه نمایش HD2 که پایین تر نیست!
روی کاغذ از خیلی از جهات این گوشی نسبت به HD2 بهتره مثل بدنه آلومینیومی ، وجود سیستم عامل آندروئید ، دوربین قویتر (حداقل در عدد و رقم !) ، صدای دالبی و... ولی ظاهرا این امکانات خیلی در فروش این گوشی تاثیر نداشته!

tanatos
19-01-2011, 18:33
خوب هر گوشی رو باید توی برهه ی زمانی خودش بررسی و مقایسه کرد.
اچ دی2 وقتی اومد یکی از معدود گوشیهای دارای صفحه ی نمایش بزرگ بود. ولی حالا چی؟
دیزایر اچ دی هم اگه توی اون برهه ی زمانی بود موفق بود.
ولی حالا داره با گوشیهایی مقایسه میشه نظیر گالکسی اس.
و صفحه ی نمایش ضعیفش و دوربین نه چندان مطلوبش از محبوبیتش کاسته!
و این درحالیکه برندهای بزرگ موبایل گوشیهای فوق العاده قویی رو رو کردند مثل Xperia Arc سونی، Infuse سامسونگ یا
Optimus Black الجیکه اگر چه هنوز وارد بازار نشدند ولی خیلیها رو تشویق کردند که کمی بیشتر انتظار بکشند.

Ahmad_p1
20-01-2011, 11:04
خوب هر گوشی رو باید توی برهه ی زمانی خودش بررسی و مقایسه کرد.
اچ دی2 وقتی اومد یکی از معدود گوشیهای دارای صفحه ی نمایش بزرگ بود. ولی حالا چی؟
دیزایر اچ دی هم اگه توی اون برهه ی زمانی بود موفق بود.
ولی حالا داره با گوشیهایی مقایسه میشه نظیر گالکسی اس.
و صفحه ی نمایش ضعیفش و دوربین نه چندان مطلوبش از محبوبیتش کاسته!
و این درحالیکه برندهای بزرگ موبایل گوشیهای فوق العاده قویی رو رو کردند مثل Xperia Arc سونی، Infuse سامسونگ یا
Optimus Black الجیکه اگر چه هنوز وارد بازار نشدند ولی خیلیها رو تشویق کردند که کمی بیشتر انتظار بکشند.

البته دوست من قویترین گوشی دنیا را را فراموش کردید MOTOROLA ARTIX 4G

kissyou
20-01-2011, 12:45
البته دوست من قویترین گوشی دنیا را را فراموش کردید MOTOROLA ARTIX 4G

من از موتورولا خوشم نمیاد حتی اگه 10 تا هسته هم داشته باشه بازم نمیخرمش گوشی باید دیزاین خوب داشته باشه همه چی تو گوشی قدرتش که نیست.کامپیوتر نیستش که بزارمش گوشه خونه بیرون نیاریمش....گوشی موبایله و اکثرا همراهمونه پس از همه نظر باید ردیف باشه به طور مثال sony ericsson arc گوشی هستش با دیزاین عالی.درسته خیلی قوی نیست ولی ببین چجوری مردم حجوم میارن برا گرفتنش اینجا دیگه دیزاین گوشی مهمه کیفیت صدا و تصویر-کیفیت ساخت-خوشدست بودن-و چیزای دیگه نه فقط cpu گوشی:31:

در مورد htc هم همینطوره هر کسی یه سلیقه ای و نظری در مورد گوشی داره.بستگی کامل به طرف داره مثلا من از موتورولا خوشم نمیاد ولی htc و sony ericsson دوست دارم ولی ممکنه یکی کشته مرده موتورولا باشه حالا یه ماه هم با هم بحث کنیم به نتیجه ای نمیرسیم چون عقیده ها فرق میکنه:31:

موفق باشید.

tanatos
20-01-2011, 19:53
آره اگه به لینکی که گذاشتم یه نگاهی بندازی متوجه میشی که من هم علاقه ای به موتورولا ندارم.
و با kissyou در مورد دیزاینش کاملا موافقم.

VAHID123456
20-01-2011, 20:45
با سلام به دوستان
کسی قیمت جدید نداره؟

M@hdi-B
20-01-2011, 21:54
با سلام به دوستان
کسی قیمت جدید نداره؟

590.....تا 600

abimabi
23-01-2011, 21:53
چه ساکت شده اینجا.

ari67
24-01-2011, 10:12
سلام دوستان
در آینده با توجه به سخت افزار desire hd میشه روش wp7 هم نصب کرد؟

y.fadavi
25-01-2011, 01:10
این هم بدون شرح ما:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام به همگی
این کیفو من میخوام تو ایران گیر میاد
خیلی دنبالشم

offlineinternet
25-01-2011, 12:56
پست اول ویرایش شد

sisa
26-01-2011, 14:47
سلام
لطفا در مورد باتری منو راهنمایی کنید
اینکه میشه باتری 1600 یا 1500 میلی آمپر رو جایگزین باتری desire HD کنم ؟
تو علاءالدین باتری یدکی 1500 MA موجوده؟
قیمتش چنده ؟
از کجا به اصل بودنش مطمئن شم؟
واقعا تاثیر و تغییری تو طول عمر مفید گوشی داره؟
و هر باتری 1500 ma بهش میخوره؟

sisa
28-01-2011, 00:00
یوهههووووو
الــــــــــــــــــــــو
کسی اینجا نیست؟
واقعا این تاپیک چقدر بروزه ؟!!!!!!!!!!!!!
ایهاالنــــــــــــــــــ ــــــاس
اینجا کسی هوشیار نیست؟
پرنده پر نمیزنه لامصب

M@hdi-B
28-01-2011, 10:04
سلام
لطفا در مورد باتری منو راهنمایی کنید
اینکه میشه باتری 1600 یا 1500 میلی آمپر رو جایگزین باتری desire HD کنم ؟
تو علاءالدین باتری یدکی 1500 MA موجوده؟
قیمتش چنده ؟
از کجا به اصل بودنش مطمئن شم؟
واقعا تاثیر و تغییری تو طول عمر مفید گوشی داره؟
و هر باتری 1500 ma بهش میخوره؟

باطری 1600 میلی آمپر

تو ایران جایی ندیدم ولی تو سایت موبایلستان یه بنده خدا می خواد بیاره و بذاره برای فروش

نقل قول از فرزاد عزیز از موبایلستان:

فعلاً من این ریسک پذیرفتم و یکی سفارش دادم
اگر کسی ریسک میکنه مثل من که اطلاع بده تا براش همین امروز سفارش بدم ( قیمت 34000 )
اگر هم نه صبر کنید تا این یکی خودم بیاد ( شاید 20 روز دیگه ) و بعدش سفارش بدین ( قیمت 38000 )
البته نوشته 7 تا 20 روز . که من میدونم 7 روزه میرسه ایران و 10 روز طول میکشه پست عزیز داخلی برسونه دست ما که بفروشم به کسی ( قیمت 45000 )

بالاخره باید بین کسی ریسک میکنه و کسی که صبر میکنه و کسی که سریع میخواد فرقی باشه .

sisa
28-01-2011, 10:25
باطری 1600 میلی آمپر

تو ایران جایی ندیدم ولی تو سایت موبایلستان یه بنده خدا می خواد بیاره و بذاره برای فروش

نقل قول از فرزاد عزیز از موبایلستان:

دمت گرم و سرت خوش باد عزیز
مرسی
حالا این دوست عزیزمون (فرزادخان) کجا هستن که یکی سفارش بدیم؟:10:

J.Naderiii
30-01-2011, 19:11
سلام
کسانی که این گوشی رو دارند به راحتی میتونند سایتهای فارسی رو باز کنند؟ اگر نه در آینده این امکان وجود داره؟
به نظرتون مثل galaxy یا desire رام های زیادی براش موجود میشه یا نه؟
به نظر شما خرید این گوشی بهتره یا Desire؟
ما که ندونستیم چی باید بخریم؟
ممنون دوستان.

ninja3000sh
30-01-2011, 19:15
سلام
کسانی که این گوشی رو دارند به راحتی میتونند سایتهای فارسی رو باز کنند؟ اگر نه در آینده این امکان وجود داره؟
به نظرتون مثل galaxy یا desire رام های زیادی براش موجود میشه یا نه؟
به نظر شما خرید این گوشی بهتره یا Desire؟
ما که ندونستیم چی باید بخریم؟
ممنون دوستان.
آره عزیز سایتهای فارسی رو باز میکنه و اصلا مشکلی نداره.
این گوشی همون موقع ریلیزش روت شد و ریکاوری مد(برای نصب کاستوم رام)
اینم آموزش فارسی سازش:

تعداد رام هم براش زیاده و هر روز میتونی برای تنوع یک رام نصب کنی.
ولی رامهای revolution و leedroid بهترینها هستند.
صد در صد desire hd بهتر از desire هستش.
تو خریدش شک نکن.

hashemi_ali_reza
30-01-2011, 19:46
به نظر شما ، من desire hd رو بگیرم یا فعلا دست نگه دارم و منتظر مدل بعدی بشم که احتمالا کیفیت صفحه نمایش بهتری داره؟؟؟
آیا کیفیت صفحه نمایش این گوشی آدم رو ارضا می کنه یا بیش از حد کیفیتش پایینه؟؟؟ نسبت به desire کیفیت نمایش desire hd خیلی پایین تره؟؟؟

M@hdi-B
30-01-2011, 20:23
به نظر شما ، من desire hd رو بگیرم یا فعلا دست نگه دارم و منتظر مدل بعدی بشم که احتمالا کیفیت صفحه نمایش بهتری داره؟؟؟
آیا کیفیت صفحه نمایش این گوشی آدم رو ارضا می کنه یا بیش از حد کیفیتش پایینه؟؟؟ نسبت به desire کیفیت نمایش desire hd خیلی پایین تره؟؟؟

من خودم به شخصه با این نوع صفحه نمایش بیشتر حال می کنم .. هم گلکسی سوپر آمولد داشتم هم ان8 آمولد.

اگه آدم سخت گیری نباشی کیفیت ال سی دیش راضیت می کنه .. :46:

SAEEDSAMSUNG
30-01-2011, 20:55
سلام مهدی جان من گالاکسی سفید دارم. خیلی ازش راضیم. میخوام بدونم دیزایز اچ دی بهتره برم بخرم؟؟؟ ممنون .

J.Naderiii
30-01-2011, 22:02
به نظر شما از نظر بزرگی مشکلی نداره؟ مثلا توی جیب به راحتی جا میگیره؟ یا اینکه موقع صحبت کردن با DHD زشت و مسخره به نظر نمیاد؟
ممنون.

darklord2009us
30-01-2011, 22:48

سلام دوست عزیز

به نظر من صبر کن بزار htc inspire 4g و xperia arc بیان بعد تصمیم بگیر اگه میخوای از htc انتخاب کنی inspire 4g کیفیت صفحه نمایش بهتری داره super lcd و کیفیت صدای اسپیکرش هم بهتر شده

xperia arc هم تو صدا و تصویر عالیه....

xperia arc رمش و حافظه داخلیش کمتره

ram:512mb
storge:512mb

htc inspire 4g رم و حافظه داخلیش بیشتره

ram:768mb
storge:4gig

حالا باید بین دیزاین زیبای xperia arc خروجی hdmi ,کیفیت بهتر صدا و تصویر اون

و رم و حافظه داخلی بیشتر htc inspire 4g یکی رو انتخاب کنی

M@hdi-B
31-01-2011, 08:01
شما مقایسه صفحه نمایش دیزایر اچ دی و inspire 4g رو اگه دارید بذارید.

mnaderpour
31-01-2011, 15:45
سلام
یه سوال
من یه دونه از این محافظ صفحه ها برای گوشیم گرفتم !!! آقا چشمتون روز بد نبینه .. بعد از چسبوندنش 5 دقیقه ایی کندمش !!! وقتی یه صفحه سفید باز میکردی کلا همه رنگهای دنیا رو میدیدی به جز سفید . یه حالت عجیبی شد صفحه . تقریبا 60% هم کدر شد . میخواستم بدونم محافظ بدی گرفتم یا همشون همینه !! البته این محافظ رو گرون هم گرفتم ! 7 تومن . برای X10 گرفتم 2 تومن .
راهنمایی بفرمایید

M@hdi-B
31-01-2011, 20:28
دوست عزیز ال سی دیه این گوشی کاملا ضد خشه .. برچسب لازم نداره (برای هزارمین بار):46:

mnaderpour
01-02-2011, 12:33
دوست عزیز ال سی دیه این گوشی کاملا ضد خشه .. برچسب لازم نداره (برای هزارمین بار):46:

آره ! سوتی بدی دادم . ولی عیبی نداره ! ایندفه ضرر میدم تا دفعه بعد حواسم جمع باشه !!! در ضمن اونی که اینها رو تولید میکنه باید از حماقت 4 تا مثل من نون بخوره !

kissyou
01-02-2011, 13:23
آره ! سوتی بدی دادم . ولی عیبی نداره ! ایندفه ضرر میدم تا دفعه بعد حواسم جمع باشه !!! در ضمن اونی که اینها رو تولید میکنه باید از حماقت 4 تا مثل من نون بخوره !

سلام mnaderpour عزیز

راستی گوشی گرفتی یا نه؟:31:

اگه گرفتی مبارکه شیرینی یادت نره:20:

اگه گوشی گرفتی یه review در موردش بده:31:

موفق باشی

mnaderpour
01-02-2011, 14:39
سلام mnaderpour عزیز

راستی گوشی گرفتی یا نه؟:31:

اگه گرفتی مبارکه شیرینی یادت نره:20:

اگه گوشی گرفتی یه review در موردش بده:31:

موفق باشی

سلام
آره بابا من بیش از 1 ماه گرفتم .من نظرم رو هم در باره گوشی گفتم . ولی بازم میگم عالیه
حالا یه سوال چطور میشه این گوشی رو به 2.2.1 آپ گرید کرد .
یه جا دیدم طرف گفته بود از سایت خود HTC گرفته ولی توضیح نداده بود .
رو خود گوشی هم که update software رو میزنم میگه آپ دیت جدیدی نیومده .
من فکرکنم رام فابریکم برای آسیا باشه چون وقتی دستگاه رو ریست میکنم توی زبانها اینگلیسی سنگاپور و مالزی و ویتنام و .... رو میده و کشور درت حسابی نداره .

راستی در مورد آپ دیت رام به 1.75 من گوشی رو ریست کردم مموری رو هم فرمت کردم ولی باز هم با هیچ کدام از روشها نشد .

اما اگر الان بشه اندروئید رو بکنم 2.2.1 خیلی حال میده

راستی یه جا خوندم 2.3 برای این گوشی تو 3ماه اول سال 2011 میاد

حالا ممنون میشم کمکم کنید

J.Naderiii
01-02-2011, 17:35
به نظر شما از نظر بزرگی مشکلی نداره؟ مثلا توی جیب به راحتی جا میگیره؟ یا اینکه موقع صحبت کردن با DHD زشت و مسخره به نظر نمیاد؟
ممنون.

یکی هم جواب این سوال ما رو بده.:10:
میخوام این گوشی رو بخرم این که میگن رام اروپا و رام آسیا، چطوری میشه فهمید موقع خرید که رامش اروپا یا آسیاست؟
با سپاس.

M@hdi-B
01-02-2011, 21:11
سلام
آره بابا من بیش از 1 ماه گرفتم .من نظرم رو هم در باره گوشی گفتم . ولی بازم میگم عالیه
حالا یه سوال چطور میشه این گوشی رو به 2.2.1 آپ گرید کرد .
یه جا دیدم طرف گفته بود از سایت خود HTC گرفته ولی توضیح نداده بود .
رو خود گوشی هم که update software رو میزنم میگه آپ دیت جدیدی نیومده .
من فکرکنم رام فابریکم برای آسیا باشه چون وقتی دستگاه رو ریست میکنم توی زبانها اینگلیسی سنگاپور و مالزی و ویتنام و .... رو میده و کشور درت حسابی نداره .

راستی در مورد آپ دیت رام به 1.75 من گوشی رو ریست کردم مموری رو هم فرمت کردم ولی باز هم با هیچ کدام از روشها نشد .

اما اگر الان بشه اندروئید رو بکنم 2.2.1 خیلی حال میده

راستی یه جا خوندم 2.3 برای این گوشی تو 3ماه اول سال 2011 میاد

حالا ممنون میشم کمکم کنید
شما اگه می خوای رام 2.2.1 بریزی دنگ و فنگ زیاد داره:

سوالی داشتی همونجا بپرس :46:

یکی هم جواب این سوال ما رو بده.:10:
میخوام این گوشی رو بخرم این که میگن رام اروپا و رام آسیا، چطوری میشه فهمید موقع خرید که رامش اروپا یا آسیاست؟
با سپاس.

شما لیبل گوشی رو یه نیگا بنداز حتما روش درج شده باشه a9191 .. و اگه روبروی این کد یه جدول بود رام اروپا روشه اگه جدول نداشت رام آسیا روشه .. هیچ فرقی هم نداره ولی حتما a9191 باشه

عکس رو ریسایز نکردم لینک دادم

mnaderpour
03-02-2011, 17:33
سلام دوست عزیز

موفق باشی

سلام
دقیقا گوشی باید روت باشه و من روت کردم و نصب شد

الان هم دارم تستش میکنم

J.Naderiii
03-02-2011, 23:49
سلام
تصمیم گرفتم که این گوشی رو حتما تا چند روز آینده بگیرم. لطفا این سوال رو جواب بدید شک دارم در موردش:
جعبه گوشی با گارانتی یا بدون گارانتی باید حتما پلمب باشه؟(لطفا در هر دو مورد گارانتی و بدن گارانتی توضیح بدید)
از همه دوستان بابت راهنمایی هاشون ممنون.:11:

M@hdi-B
04-02-2011, 10:06
سلام
تصمیم گرفتم که این گوشی رو حتما تا چند روز آینده بگیرم. لطفا این سوال رو جواب بدید شک دارم در موردش:
جعبه گوشی با گارانتی یا بدون گارانتی باید حتما پلمب باشه؟(لطفا در هر دو مورد گارانتی و بدن گارانتی توضیح بدید)
از همه دوستان بابت راهنمایی هاشون ممنون.:11:

گارانتی داراش که پلمپ هست.

بدون گارانتی بدون پلمپه ولی اگه شما دیدی پلمپه تعجب نکن کار خودیه :31:

از من می شنوی بدون گارانتی بگیر .. 130-40 تومن تفاوت قیمتشه .. الکی :46:

kabiri
04-02-2011, 10:49
دوستان بنده الان omnia hd دارم میدونید که صفحش amoled هست.
الآن مردّدم که DHD بگیرم یا Galaxy S.
به نظرتون من که تا حالا با صفحه Amoled کار کردم اگه DHD بگیرم صفحش تو ذوق نمی زنه و پشیمون نمیشم.
چندتا فیلم مقایسه این دو تا رو دیدم به نظرم تو فیلما خیلی فرق میکنه. آیا تو واقعیت هم همین طوره؟

M@hdi-B
04-02-2011, 10:59
دوستان بنده الان omnia hd دارم میدونید که صفحش amoled هست.
الآن مردّدم که DHD بگیرم یا Galaxy S.
به نظرتون من که تا حالا با صفحه Amoled کار کردم اگه DHD بگیرم صفحش تو ذوق نمی زنه و پشیمون نمیشم.
چندتا فیلم مقایسه این دو تا رو دیدم به نظرم تو فیلما خیلی فرق میکنه. آیا تو واقعیت هم همین طوره؟

اگه تا حالا با آمولد کار کردی گلکسی بگیر .. ال سی دیه این گوشی در حد خودش خوبه ولی از آمولد بری سراغ این گوشی زیاد جایز نیست

shahhesam
04-02-2011, 11:30
سلامخ.من دوروز این گوشیو خریدم.بدون تعصب بایدبگم فوق العادست.صفحشم عالیه.من سامسونگ 8500 هم داشتم

amirala7
05-02-2011, 21:19
سلام ،چند ساعت پیش این گوشیو خریدم اومدم خونه سیمکارتشو عوض کردم ولی سیم کارتو نمی خونه!حتی قبلیرم نمی خونه ! به نظرتون مشکلش کجاست !؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ninja3000sh
05-02-2011, 23:14
سلام ،چند ساعت پیش این گوشیو خریدم اومدم خونه سیمکارتشو عوض کردم ولی سیم کارتو نمی خونه!حتی قبلیرم نمی خونه ! به نظرتون مشکلش کجاست !؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما گوشی رو دست دوم خریدین؟
منظورتون اینه که آنتن نداری الان؟
اصلا گوشی ریجیستر شده یا نه؟

amirala7
06-02-2011, 19:11
خب مشکل حل شد ، بردمش همونجا که خریده بودم درستش کرد ، گفت رام عربی که ریختی باید گوشی رو ریست می کردی ! این همه راه رفتم که همینو بگه ! بهرحال ! عجب گوشییه ! بغیر از صفحش که واقعا جلوی گالاکسی و آی فون حرفی برای گفتن نداره ،
بقیه قسمتهاش عالیه !

senaps
06-02-2011, 19:27
، بردمش همونجا که خریده بودم درستش کرد

چند خریدی و کجا؟

amirala7
06-02-2011, 19:36
بازار موبایل تهران ، با گارانتی یاس ، 710 تومن !

ninja3000sh
06-02-2011, 22:03
بازار موبایل تهران ، با گارانتی یاس ، 710 تومن !
عزیز مبارک باشه.
ولی نیازی نبود پول اضافه بدی و با گارانتی بخری.
بدون گارانتی میتونستی تا 580 تومن هم گیر بیاری.
130 تومن پول اضافه دادی به گارانتی که اصلا بدرد هم نمیخوره.:13:
گوشیهای آندروئید رو با گارانتی خریدن اونم تو ایران ارزش نداره.

J.Naderiii
06-02-2011, 22:23
سلام من هم این گوشی رو خریدم.
برای GPS وقتی روی MAP کلیک میکنم فقط لود میشه و هیچی رو نشون نمیده. به اینترنت نیاز داره؟
:11:

amirala7
06-02-2011, 23:13
آخه گارانتیش بیمه هم داره ! بیشتر بخاطر اون گرفتم ! حالا یه سوال ! برایه دانلود Scene های مختلف چیکار باید بکنم؟

M@hdi-B
07-02-2011, 21:53
آخه گارانتیش بیمه هم داره ! بیشتر بخاطر اون گرفتم ! حالا یه سوال ! برایه دانلود Scene های مختلف چیکار باید بکنم؟

سلام.

وصل شو به اینترنت .. Personalize رو بزن(سمت راست پایین) بعد از قسمت Scene ..Get more رو بزن.

البته باید با اکانت گوگل لاگین کنی که فکر کنم چیز پی ان بخواد

من نتونستم:41:

amirala7
07-02-2011, 22:15
ممنون! مشکل من اینجاست که تنظیمات که وی چیز ان رو که بهش می دم نمی تونه وصل بشه ! با iPad وصل میشه ! نمی دونم چشه!

Yashar Cross
09-02-2011, 14:08
سلام:20:
همه اچ تي سي بازها :31: به اينجا يك سري بزنيد.ممنون.

دوستدار شما ياشار

hamedDJboy
10-02-2011, 12:57
با سلام به همه عزیزام
ما که نتونستیم از این تبلت سامسونگ بگذریم و دیزایر اج دی بخریم

امروز بعدظهر میرم بازار موبایل از نمایندگی سامسونگ یدونه GALAXY TAN 32G یا 16GB میخرم

hashemi_ali_reza
10-02-2011, 16:03
شما چطور یه tablet رو با یه smart phone مقایسه می کنید؟؟؟

amirala7
10-02-2011, 16:11
نکن اینکارو آقا ! اگه تبلت می خوای آی پد بگیر گالاکسی چیه! اگه هم گوشی می خوای دیزایر ! بهرحال نظر خودته!

M@hdi-B
10-02-2011, 17:23
قیمت امروز علاالدین 560 made in china

farari123
10-02-2011, 20:46
قیمت تایوان چنده

hashemi_ali_reza
10-02-2011, 21:18
desire hd هم چینی داره و هم تایوانی؟؟؟

M@hdi-B
10-02-2011, 21:49
desire hd هم چینی داره و هم تایوانی؟؟؟

تا امروز تایوانی بوده .. امروز چینیشو رویت کردم (یعنی واسه دوستم خریداری شد)

هیچ فرقی با تایوانی نداره از همه لحاظ :46:

hashemi_ali_reza
10-02-2011, 22:20
خیلی عجیبه !!! داره از HD2 هم ارزونتر می شه!!!

Lord-Babak
11-02-2011, 14:41
ممنون! مشکل من اینجاست که تنظیمات که وی چیز ان رو که بهش می دم نمی تونه وصل بشه ! با iPad وصل میشه ! نمی دونم چشه!

فک کنم شما اگه تیک enable encryption رو برداری درست میشه

hashemi_ali_reza
11-02-2011, 18:26
خبر بسیار مهم :

طبق اعلام سایت gsmarena ، گوشی Desire HD2 به زودی معرفی می شه . صفحه نمایش با رزولیشن بالاتر و پردازنده dual core و فیلمبرداری FULL HD 1080P از مشخصات گوشی جدیده !!!! اینم مشخصات گوشی Desire HD2 به نقل از سایت gsmarena :

Lord-Babak
11-02-2011, 18:55
خبر بسیار مهم :

طبق اعلام سایت gsmarena ، گوشی Desire HD2 به زودی معرفی می شه . صفحه نمایش با رزولیشن بالاتر و پردازنده dual core و فیلمبرداری FULL HD 1080P از مشخصات گوشی جدیده !!!! اینم مشخصات گوشی Desire HD2 به نقل از سایت gsmarena :

به چرتو پرتای GSM Arena نمیشه اعتماد کرد:13:

M@hdi-B
11-02-2011, 19:35
ممنون

منم الان دیدم اگه به واقعییت بپیونده خیلی عالی میشه ..

خوشبین باش دوست عزیز :46:

benan
11-02-2011, 21:42
سلام من شاید فردا بخرم قیمت کردم امروز تبریز بدون گارانتی تایوتنی 570 تومان

kissyou
12-02-2011, 12:29
خبر بسیار مهم :

ای بابا تا میام تصمیم بگیرم چی بخرم htc یه گوشی جدید میزنه البته تو همه گوشیها همینه نمیشه تصمیم گرفت من که موندم میترسم صبر کنم تا این گوشی بیاد اونوقت تا میخوام بخرمش یه گوشی 4 هسته ای بیاد :18:

benan
12-02-2011, 23:41
یه راهنمایی کنید بین این دو گوشی desire hd o glassy s موندم
گوشی خوش دست با منو ی خوب و کیفیت هندزفری عالی و گیم lag هم نداته باشه
کدوم بهتره ؟

Benygh
13-02-2011, 15:04
سلام
من هم این گوشی رو دو روزه که گرفتم چند تا سوال دارم، اینکه چطور میشه توش نقشه گذاشت که مجبور به دانلود نشه و اینکه بعضا احساس میکنم GPS اش خیلی دقیق نیست !؟ از App ی که به صورت Default داره استفاده میکنم که اسمش Maps ...

توصیه هایی برای شارِژ اش دارید ؟ خیلی زود تموم میشه ...

tanatos
13-02-2011, 15:38
یه راهنمایی کنید بین این دو گوشی desire hd o glassy s موندم
گوشی خوش دست با منو ی خوب و کیفیت هندزفری عالی و گیم lag هم نداته باشه
کدوم بهتره ؟

ببین داداش من؛ پستهای اول و که نگاه بکنی متوجه میشی که من فوق العاده کلید این گوشی بودم و به شدت داشتم اون و برتر از گالکسی میدیدم.
اون بررسیهای اول تاپیک هم که درج کردم و همشون به برتری دیزایر اچ دی بر گالکسی اس نظر دادند همش مال قبل از ریلیز گوشیه و بس.
شک نکن که گالکسی اس گوشی بهتریه نسبت به دیزایر اچ دی!

kissyou
13-02-2011, 20:01
به به p30world هم ف ی ل ت ر شد
خوب به سلامتی تبریک میگم به همه بروبچ سایت حالشو ببرید:31:

tanatos
13-02-2011, 21:44
این و دیگه واسه چی فیلتر کردند آخه!

01110362
13-02-2011, 21:45
به به p30world هم ف ی ل ت ر شد
خوب به سلامتی تبریک میگم به همه بروبچ سایت حالشو ببرید:31:
اگه ما رو از در بندازن بیرون از پنجره میایم تو ......[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

tanatos
14-02-2011, 09:13
هی گفتم اینقدر حرفهای چیز دار نگین! :13:

mnaderpour
14-02-2011, 10:18
هی گفتم اینقدر حرفهای چیز دار نگین! :13:

نه بابا !! هزار بار گفتم اصلا هیچی نگین !!! بیاین تو تاپیک HTC Desire HD در مورد شلغم صحبت کنیم شاید رفع فیلتر شد !!

kissyou
14-02-2011, 12:27
نه بابا !! هزار بار گفتم اصلا هیچی نگین !!! بیاین تو تاپیک HTC Desire HD در مورد شلغم صحبت کنیم شاید رفع فیلتر شد !!

نمیدونم این سایت چرا باید فیلتر شه عجیبه خیلی وقته که این سایت داره کار میکنه و مشکلی هم تا حالا نداشته :13:

حتما اشتباهی فیلتر کردن اینا یه p اول اون دستگاه فیلتر میزارن هر چی سایت که اولش p داره فیلتر میشه به خودشون زحمت نمیدن که جدا جدا فیلتر کنن :18:

باید سوخت و ساخت بیشتر از اینم ازشون انتظار نمیره:41:

حیف شد سایت خوبی بود حالا مردم دسترسیشون به این سایت خوب و پرکاربرد سختتر میشه:13:

Benygh
14-02-2011, 23:46
ای بابا ... چرا کسی جواب من رو نمیده ؟
برای آپدیت این گوشی باید چیکار کرد ؟ الان 2.2 و من میخوام 2.2.1 کنمش ...

M@hdi-B
15-02-2011, 07:57

باید روت کنی و ریکاوری نصب کنی بعد رام کوک شده رو دانلود و نصب کنی:

Benygh
16-02-2011, 13:26
سلام
شما هم با وارد شدن به مارکت مشکل دارد ؟ چیز پی ان و Marketenabler هم فعاله ولی بازم نمیاد !!!
مشکل چیه ؟

mnaderpour
16-02-2011, 16:09
سلام
شما هم با وارد شدن به مارکت مشکل دارد ؟ چیز پی ان و Marketenabler هم فعاله ولی بازم نمیاد !!!
مشکل چیه ؟

آره دوست عزیز
من هم مشکل دارم . نمیدونم از چیه با انواع چیز پی ان . اینترنت هم تست کردم .
فکر کنم بد بخت شدیم !!

---------- Post added at 04:09 PM ---------- Previous post was at 04:05 PM ----------

سلام
1- اگر رامت اروپا باشه که از خود گوشی میتونی آپ دیت کنی و اگر رام آسیا باشه باید یا گوشیتو روت کنی بعد رام کوک شده بریزی یا اینکه یه گلد کارت بسازی و رام اورژینال اروپا رو نصب کنی و بعد با خود گوشی اپ کنی.
2- اما من انجام دادم . اصلا فعلا برای 2.2.1 این کارها ارزش نداره . بزار 2.3 بیاد بعد شاید ارزش این همه زحمت رو داشته باشه . اما به هر حال 2.2.1 ارزش نداره .
اما اگر رامت آسیا باشه بتونی بتونی رام اروپا بریزی (حتی همون 2.2 ) ارزش داره.

بابای

ninja3000sh
16-02-2011, 17:32
سلام
مشکل چیه ؟
عزیز گوشی رو باید بزاری تو حالت آفلاین بعدا وارد مارکت بشی.

benan
16-02-2011, 21:09
اخرش desire hd گرفتیم galaxy s رو هم روشن کردم با هر دوتاشون کار کردم زیاد تو تصویرشون تفاوت زیاد زیاد هم نبود
570 سه روز پیش از تبریز گرفتم با گارانتی تعویض گلد... که مال تبریزه فقط شد 600

amirala7
17-02-2011, 22:19
من خودم Desire HD دارم ولی بازم در این یه مورد شک ندارم که کیفیت صفحه ی Galaxy خیــــــلی بهتره!
ولی من به خاطر باکلاس تر بودن HTC انتخابش کردم ! :دی

hashemi_ali_reza
18-02-2011, 09:45
ظاهرا گوشی های جدید htc با نسخه جدید نرم افزار htc sense ارائه می شه.... آیا می شه بدون نیاز به روت کردن و به راحتی نسخه جدید htc sense رو روی desire hd نصب کرد یا دنگ و فنگ داره ؟؟؟

01110362
18-02-2011, 12:29
اخرش desire hd گرفتیم galaxy s رو هم روشن کردم با هر دوتاشون کار کردم زیاد تو تصویرشون تفاوت زیاد زیاد هم نبود
570 سه روز پیش از تبریز گرفتم با گارانتی تعویض گلد... که مال تبریزه فقط شد 600

مبارک باشه :11:
از روبرو که نگاه کنی زیاد اختلافشون به چشم نمیاد فقط زاویه دید super amoled بیشتره .
راستی فیلمهی divx - xvid hd بریز ببین روون پخش میکنه ؟
وضعیت gps هم ببین چیجوریه ؟

من خودم Desire HD دارم ولی بازم در این یه مورد شک ندارم که کیفیت صفحه ی Galaxy خیــــــلی بهتره!
ولی من به خاطر باکلاس تر بودن HTC انتخابش کردم ! :دی

مبارکه از لحاظ زیبایی قابل مقایسه نستند:11:
شما هم وقت کردی تستهای بالا بگیر
مرسی

benan
18-02-2011, 13:41
یه خبره خوش خودتون برید نگاه کنید این لینک رو نگاه کنید

mitraryan
18-02-2011, 15:06
سلام من با GPRS ایرانسل وصل میشم ولی اون آیکن بالا E رو نشون میده که توی راهنما که نگاه کردم نوشته یعنی ارتباط EDGE
میخاستم ببینم این EDGE چیه و آیا از GPRS بهتره یا نه؟ اگه نه چطور میشه با GPRS وصل شد؟
سوال دومم هم راجع به فعال کردن GPS هست که اگه ممکنه توضیح بدید چطور راهش بندازم.
در ضمن میخاستم بگید در حال حاضر از Wi-Fi و 3G هم میشه در ایران استفاده کرد(درست هان!) یا نه؟!
ممنونم!

benan
18-02-2011, 20:48
mitraryan:دوست گرامی شما میتونی از wifi استفاده کنی بله تو ایران هم میشه ولی هنوز 3g تو ایران راه اندازی نشده تا عید فکر کنم 3g راه اتدازی شه
در مورد wifiمیتونی از مبین نت یا ایرانسل و.... اشتراک بگیری

01110362 :ممنون اره پخش میکنه دیروز روش lost رو زده بدم برا تست مشکلی نبود

benan
18-02-2011, 21:03
برای gps من خودم برنامه که با مپ باشه ندارم ولی gps speed که با gps کار میکنه رو دارم که مشکلی نداره خوب کار میکنه یه بار هم تو خونه با اینترنت google mapتست کردم location رو نشون میداد ولی از اینترنت دی سی شدنی مپ save نمیشه اگه کسی واسه gps گوشی برنامه داره معرفی کنه دانلود کنیم
چطور میشه با GPRS وصل شد؟ setting_wireless&network_mobile network

benan
19-02-2011, 19:31
منظور از افلاین کردن گوشی airplain میباشد؟ لطفا کمک کنید

amirala7
19-02-2011, 20:37
بله Airplane Mode همون Offline کردنه !

این هم آموزش فعال کردنه GPRS :

برای استفاده باید یک apn جدید بسازید که به مسیر زیر بروید

Setting > Wireless Controll > Mobile Network Setting > Access Point Names

یا

Setting > Wireless Controll > Mobile Network > Access Point Names

منو را بزنید و نیو apn را انتخاب کنید برای ایرانسل موارد زیر را وارد کنید
name:

Irancell-GPRS

apn:
mtnirancell

.....:
10.131.26.138

port:
9201

در صورتی که بعد از انجام مراحل بالا دیدید که مرورگرتون درست کار نمیکنه apn را حذف و یکی دیگه به این شکل بسازید

name:
Irancell-GPRS

apn:
mtnirancell

انتخاب های دیگر را تعییر ندهید و بعد از سیو کردن همین apn را انتخواب کنید تا تیک بخوره

برای همراه اول

Name : MCI-GPRS

APN : mcinet

انتخاب های دیگر را تعییر ندهید و بعد از سیو کردن همین apn را انتخواب کنید تا تیک بخوره

بعد از انجام مراحل حتما وایرلس رو خاموش کنید و گوشی رو ری استارت کنید تا علامت E یا G بالای گوشی بیاد

منبع : موبایلستان ( با اندکی تصرف و تلخیص تصحیهو ایناا :دی)

linkinpark20
19-02-2011, 21:47
سلام قیمت این گوشی در حال حاضر در تهران با گارانتی یاس چنده؟

Benygh
19-02-2011, 23:27
اما اگر رامت آسیا باشه بتونی بتونی رام اروپا بریزی (حتی همون 2.2 ) ارزش داره.

از کجا بفهمم که آسیاست یا اروپا ؟ وقتی اسکن میکنم با خود گوشی چیزی نمیشناسه ...یعنی رام فعلی رو آخرین فرض میکنه ...

رام اروپا رو از کجا بگیرم ؟

ظاهرا گوشی های جدید htc با نسخه جدید نرم افزار htc sense ارائه می شه.... آیا می شه بدون نیاز به روت کردن و به راحتی نسخه جدید htc sense رو روی desire hd نصب کرد یا دنگ و فنگ داره ؟؟؟
روت و نصب این نرم افزار ربطی به هم ندارند ...

عزیز گوشی رو باید بزاری تو حالت آفلاین بعدا وارد مارکت بشی.
خوب بعد اینترنت و کانکشن از کجا ؟! Fake provider هم هست ولی کار نمیکنه ...
البته اگه Applanet نصب کنید نیازی به مارکت نیست ... پولی ها رو هم به صورت فری میشه دانلود کرد ... و اینکه من آپدیت مارکت اصلی رو اونجا دیدم ولی نشد نصب کنم نمیدونم چرا !!!

اینم لینکش :

NaughtyCat
20-02-2011, 23:47
دوستان با این گوشی با صفحه های فارسی تو اینترنت مشکلی ندارید؟ درست نشون میده کلمات رو؟

benan
21-02-2011, 00:13
یکی منو کمک کنه عجب نه میتونم به اندروید مارکت برم نه applanet htclike هم که همین طورpls help

abimabi
21-02-2011, 10:13
سلام بروبچ.اقا ما دیروز نشسته بودیم یهو پیغام update is available داد.منم گرفتمش 37 مگ بود.بدش reset شد و مراحل نصت انجام شد.بدش که اومد بالا چیزی که تو ظاهر تغییر کرده اضافه شدن یه دیکشنری عربی انگلیسی با یه چیز دیکه که یادم نیس.در ضمن y-o-u t-u-b-e هم که کار میکرد دیگه بیکار شد.چه کار کنم؟

linkinpark20
21-02-2011, 13:12
من شنیدم که الان اومده فارسی سازش که اگه از شرکت یاس گرفته باشین واستون به رایگان نصب میکنن

ninja3000sh
21-02-2011, 15:52
از کجا بفهمم که آسیاست یا اروپا ؟ وقتی اسکن میکنم با خود گوشی چیزی نمیشناسه ...یعنی رام فعلی رو آخرین فرض میکنه ...

رام اروپا رو از کجا بگیرم ؟

روت و نصب این نرم افزار ربطی به هم ندارند ...

خوب بعد اینترنت و کانکشن از کجا ؟! Fake provider هم هست ولی کار نمیکنه ...
البته اگه Applanet نصب کنید نیازی به مارکت نیست ... پولی ها رو هم به صورت فری میشه دانلود کرد ... و اینکه من آپدیت مارکت اصلی رو اونجا دیدم ولی نشد نصب کنم نمیدونم چرا !!!

اینم لینکش :

شما رام اروپا و کلیه رامهای آفیشال رو تو تاپیک آموزش روت کردن لینکش رو گذاشتم که میتونی دانلود کنی.
فعلا حدود 1 ماهی هم میشه که applanet کار نمیکنه.
برای استفاده از آندروئید مارکت هم دو راه داری :اینترنت pc یا لپ تاب رو از طریق کابل usb به گوشی شیر کنی.
موقع وصل گوشی به pc گزینه آخر رو انتخاب کن تا اینترنت pc یا لپ تاب به گوشی شیر بشه.
البته باید تو pc یا لپ تاب از وی پی ان استفاده کنی.
و حتما گوشی رو تو حالت ایرپلن بزار.
2:کانکشن وی پی ان رو تو گوشی وارد کنی و با وایرلس به مارکت آندروئید بری که باز هم گوشی رو باید تو حالت ایرپلن بزاری.
وقتی هم وارد مارکت بشی خودش به ورژن جدید آپگرید میشه.

دوستان با این گوشی با صفحه های فارسی تو اینترنت مشکلی ندارید؟ درست نشون میده کلمات رو؟
بله عزیز اگه فارسی ساز نصب کنی مشکل حل میشه.

یکی منو کمک کنه عجب نه میتونم به اندروید مارکت برم نه applanet htclike هم که همین طورpls help
بالا هم گفتم واسه آندروئید مارکت باید از وی پی ان استفاده کنی.
و مارکت applanet هم فعلا از کار افتاده.

سلام بروبچ.اقا ما دیروز نشسته بودیم یهو پیغام update is available داد.منم گرفتمش 37 مگ بود.بدش reset شد و مراحل نصت انجام شد.بدش که اومد بالا چیزی که تو ظاهر تغییر کرده اضافه شدن یه دیکشنری عربی انگلیسی با یه چیز دیکه که یادم نیس.در ضمن y-o-u t-u-b-e هم که کار میکرد دیگه بیکار شد.چه کار کنم؟
متاسفانه یوتوب تو ورژن جدید 2.2.1 فیلتر شده.
و تو ورژن 2.2 میشه از یوتوب استفاده کرد.

abimabi
21-02-2011, 16:52
:41:[ متاسفانه یوتوب تو ورژن جدید 2.2.1 فیلتر شده.
و تو ورژن 2.2 میشه از یوتوب استفاده کرد.
[/QUOTE]

میشه قبلی رو نصب کنم؟

mnaderpour
22-02-2011, 10:01
برای استفاده از آندروئید مارکت هم دو راه داری :اینترنت pc یا لپ تاب رو از طریق کابل usb به گوشی شیر کنی.
موقع وصل گوشی به pc گزینه آخر رو انتخاب کن تا اینترنت pc یا لپ تاب به گوشی شیر بشه.
البته باید تو pc یا لپ تاب از وی پی ان استفاده کنی.
و حتما گوشی رو تو حالت ایرپلن بزار.
2:کانکشن وی پی ان رو تو گوشی وارد کنی و با وایرلس به مارکت آندروئید بری که باز هم گوشی رو باید تو حالت ایرپلن بزاری.
وقتی هم وارد مارکت بشی خودش به ورژن جدید آپگرید میشه.[/SIZE]

سلام
دوست عزیز من کلا مارکتم از کار افتاده ؟؟؟!!!
من باهاش کار میکردم (البته با رعایت شرایط فوق) اما الان 2 هفته هست کلا کار نمیکن ؟؟ البته این مشکل از زمانی که گوشیم رو ریست کردم پیش اومده ؟؟پ!!
نمدونم مشکل از کجاست
کلی هم کار دارم
حتی از اینترنت پی سی هم شیر میکنم با چیز پی ان نمیشه !!!
کلا دارم روانی میشم

hashemi_ali_reza
23-02-2011, 10:50
سلام ؛
گوشی desire hd از نظر دریافت و ارسال فایلهای مختلف از طریق بلوتوث مشکلی نداره؟؟؟؟ یا باید مثل آیفون ، برنامه اضافه برای این کار روی گوشی نصب کرد؟؟؟؟
مرسی.

amirala7
23-02-2011, 19:32
نه مشکلی نداره ! :)

hashemi_ali_reza
24-02-2011, 11:42

ashibad
24-02-2011, 12:32
سلامی دوباره

آقا من بین خرید این گوشی و iphone 4g و nokia n8 'گیر کرم برام راحتی کار خیلی مهمه

باید خیلی برام راحت باشه

نظر شما چیست؟

hashemi_ali_reza
24-02-2011, 13:31
سلام دوست عزیز ،

اولا ، iphone 4g نداریم! ؛ iphone 4 داریم!!!!
ثانیا ، به نظر من ، iphone 4 خیلی بهتر و با کلاس تره! اگه پول دارین معطل نکنید...

راستش ، من خودم هم بین desire hd و iphone 4 موندم. از یه طرف آیفون قیمت بالاتر داره و باید سیم کارت رو هم قیچی کنی !!!! ولی در عوض ،از صفحه نمایش فوق العاده و طراحی بسیار با کلاس آیفون نمی شه گذشت....
ایشالا ، شما تصمیم درست بگیرید....

موفق باشید :46:

amirala7
24-02-2011, 17:39
سلام دوست عزیز ،

ثانیا ، به نظر من ، iphone 4 خیلی بهتر و با کلاس تره! اگه پول دارین معطل نکنید...

راستش ، من خودم هم بین desire hd و iphone 4 موندم. از یه طرف آیفون قیمت بالاتر داره و باید سیم کارت رو هم قیچی کنی !!!! ولی در عوض ،از صفحه نمایش فوق العاده و طراحی بسیار با کلاس آیفون نمی شه گذشت....

من با هر دوش کار کردم و می تونم بگم که Desire HD نسبت به قیمتش بیشتر می ارزه ! من که خیلی راضیم ! :)

benan
25-02-2011, 00:12
تو دست کرفتن ایفون بهتره راحتی منو به نظر بنده htc خیلی top تره

hashemi_ali_reza
25-02-2011, 12:26
راستی!!! از این مدل کاور تو ایران پیدا می شه؟؟؟

M@hdi-B
25-02-2011, 13:38
میشه قبلی رو نصب کنم؟
بله میشه .. باید دانگرید کنی که دردسرهای خاص خودش رو داره .. ساختن گلد کارد و ........

سلامی دوباره

آقا من بین خرید این گوشی و iphone 4g و nokia n8 'گیر کرم برام راحتی کار خیلی مهمه

باید خیلی برام راحت باشه

نظر شما چیست؟
من خودم به شخصه محدودیت های مک رو اعصابمه .. از طرفی امکانات دیزایر اچ دی بیشتر به کارم میاد تا آیفون4

ان8 هم سیستم عامل سیمبینش تنها عیبشه وگرنه گوشی عالی هست از همه نظر.

بازم ببین اولویتهات چی هست بعد تصمیم بگیر.

راستی!!! از این مدل کاور تو ایران پیدا می شه؟؟؟

بله پیدا میشه .. تو علاالدین طبقات بالا به قیمت 12 تومن به فروش میره(البته ارزشش این قیمت نیست اگه آشنا داشته باشی می تونی با 4-5 تومن بخری) ... درضمن این رنگیشو من ندیدم هنوز.

sAeEd_kHaAn
25-02-2011, 20:32
سلامی دوباره

باید خیلی برام راحت باشه

نظر شما چیست؟

سلام دوست عزیز ،

دوستان desire hd قيمتش 570 تومنه ولي ايفون 1100 بعد در خيلي از موارد با هم برابري كه ميكنن هيچ تو بعضي موارد desire hd برتري هم داره پس خريد desire hd خيلي عاقلانه تره من موندم چطور بعضي از دوستان بين اين 2تا گوشي موندن اخه هم قيمت كه نيستن هيچ ايفون قيمتش 2 برابر desire hd هست

dr_data_13
25-02-2011, 22:19
من تازه این گوشیو گرفتم و ازش راضیم
فقط 2 تا عیبشو که تا الان دیدم یکی صدای کم و یکی باتری نه چندان خوبه
این گوشی چیزی تو مایه های file manager نداره؟
فایل نصب برنامه توش بریزم چجوری تو گوشی باید نسبش کنم؟

M@hdi-B
26-02-2011, 07:25
این گوشی چیزی تو مایه های file manager نداره؟
فایل نصب برنامه توش بریزم چجوری تو گوشی باید نسبش کنم؟

مبارکه

برنامه HTC Sunc رو دانلود کن و گوشی رو به حالت HTC Sync به کامپیوتر وصل کن و بذار گوشیو بشناسه.

بعد از طریق اون می تونی برنامه ها رو نصب کنی.

اینم فایل منجر:

hashemi_ali_reza
26-02-2011, 08:57

سلام دوست عزیز ؛

کلا همه smart phone ها نسبت به گوشی های عادی مصرف باتری بیشتری دارن...به خصوص این گوشی که صفحه نمایش بسیار بزرگ داره. :46:
در مورد صدای گوشی حق با شماست...! من خیلی از ریویوهای مختلف رو هم که خوندم همه از صدای کم این گوشی نوشته بودن... خیلی جالبه که گوشی desire صدای بسیار خوبی نسبت به سایر گوشی ها داره ؛ ولی desire hd با اینکه پسوند HD رو هم یدک می کشه و آدم انتظار داره روی قابلیت های مولتی مدیای این گوشی نسبت به desire بیشتر کار شده باشه ، صدای کمتری داره. :13:

west_day2003
26-02-2011, 09:22
سلام به همه.
من پنجشنبه این گوشی رو خریدم.بدون گارانتی 590.
با توجه به راهنمایی های دوستان تو همین سایت به راحتی و بدون مشکل گوشی رو روت کردم.
واقعا لذت داره کار کردن باهاش و مخصوصا این که بالای 5 گیگ برنامه و بازی براش هست.
یه تشکر کلی از همه دوستان برای راهنمایی هاشون.

linkinpark20
26-02-2011, 14:30
بازم سلام خواهشا میشه بگین قیمت این گوشی با گارانتی یاس چنده؟یعنی یک نفر تو این جا نیست جواب بده:41:

amirala7
26-02-2011, 16:46
من دو سه هفته پیش با گاانتی یاس گرفتم 710 تومن

hashemi_ali_reza
26-02-2011, 17:31
به نظر شما ارزش داره 140 تومن بیشتر فقط برای گارانتی یک ساله بپردازیم؟؟؟
مگه چقدر احتمال داره که گوشی در مدت یک سال خراب بشه؟؟
البته این سوال رو صرفا برای اطلاع خودم پرسیدم ...
دلیل خاصی داره که با گارانتی یاس گرفتید؟؟؟
مرسی...

ashibad
26-02-2011, 17:37
سلامی دوباره

ممنون از اساتید گرامی که نظر دادن
ولی htc desire hd چنتا ایراد داره ایرادات اساسی اول از همه کیفیت lcd هست iphone4 led هست و بهترین کیفیت تصویر رو داره تو تمام گوشی ها دومین مشکلش دوربینشه که در حد 8 نیست و اساسی ترین موضوع باطریشه من بعضی اوقات 2 روز دسترسی به شارژر ندارم !!!
دوستان میگن 9 ساعت شارژ نیگه میداره خیلی خیلی خیلی کمه!!!!!!!!
iphon هم از نظر من ایراداتی داره اونم اساسی
اول بلوتوسشه که همه در جریانشید
دوم همون سیم کارت

دوستان برای من lcd بسیار با کیفیت برام مهمه صدا و دوربین مهمه و سیستم عامل راحت از لحاظ کاربرد شارژ هم گزینه آخره

اگر این قضیه این شارژ نگه داشتنش نبود همین فردا میخریدمش

برند htc رو دوست دارم مخصوصا 4.3 اینچاش و سیستم عامل آندروید اگر آندروید نمیخئاستم hd7 هم بود ولی من آندروید شنیدم از ویندوز 7 ها بهتره و بسیار راحت کاربرند

و در کل نظر شما چیست؟؟؟؟

hashemi_ali_reza
26-02-2011, 17:48
lcd این گوشی قابل قبوله!!! ولی اگه اولویت اول شما lcd بسیار با کیفیت هست ، به نظر من گوشی های بهتر هم هست.

ashibad
26-02-2011, 17:50
مرسی...

من اصولا گوشی دسته 2 میخرم ولی یکبار با 1000 بدبختی پول جمع کردم :18: رفتم یک 5800 خریدم 370 تومان با گارانتیش 430 بود گارانتی اصلی هم بود ولی من 370 خریدم
افتاد تو جوب و خدا بیامرزتش هزینه تعمیرش 130 ت بود دیگه بیخیالش شدم :41: هنوزم هست ولی :18:....

در هر صورت خواستم بگم وقتی گوشی 200 یا 250 میخری نمی ارزه گارانتیش کنی ولی 650 کم پولی نیست به نظر من به ریسکش نمی ارزه ! یا 1 میلیون کم پولی نیست
ولی یکی از دوستان من یک لپ تاپ خرید بدون گارانتی ولی رفت یکی از این بیمه ها با 55 هزار تومان بیمش کرد نمیدونم برای گوشی هم این قضیه هست یا نه ولی این به صرفه تره :27:

---------- Post added at 05:50 PM ---------- Previous post was at 05:49 PM ----------

lcd این گوشی قابل قبوله!!! ولی اگه اولویت اول شما lcd بسیار با کیفیت هست ، به نظر من گوشی های بهتر هم هست.

من بیشتر نظرم رو 4 اینج به بالا و با کیفیت بالا هست

شما پیشنهادی دارید؟

amirala7
26-02-2011, 18:03
مرسی...

من به خاطر بیمه نامه ی گارانتیش گارانتی دارشو گرفتم ، چون گوشی خیلی از دستم می افته!
یه دلیل دیگه هم این که تا حالا هرچی گوشی داشتم بدون گارانتی بوده ، خواستم یه بار گارانتی
دارشو امتحان کنم :دی
ولی کلا اگه مواظب گوشیتون هستید نیازی نیست گارانتی دارشو بگیرید :20:

سلامی دوباره

ممنون از اساتید گرامی که نظر دادن
ولی htc desire hd چنتا ایراد داره ایرادات اساسی اول از همه کیفیت lcd هست iphone4 led هست و بهترین کیفیت تصویر رو داره تو تمام گوشی ها دومین مشکلش دوربینشه که در حد 8 نیست و اساسی ترین موضوع باطریشه من بعضی اوقات 2 روز دسترسی به شارژر ندارم !!!
دوستان میگن 9 ساعت شارژ نیگه میداره خیلی خیلی خیلی کمه!!!!!!!!
iphon هم از نظر من ایراداتی داره اونم اساسی
اول بلوتوسشه که همه در جریانشید
دوم همون سیم کارت

دوستان برای من lcd بسیار با کیفیت برام مهمه صدا و دوربین مهمه و سیستم عامل راحت از لحاظ کاربرد شارژ هم گزینه آخره

اگر این قضیه این شارژ نگه داشتنش نبود همین فردا میخریدمش

برند htc رو دوست دارم مخصوصا 4.3 اینچاش و سیستم عامل آندروید اگر آندروید نمیخئاستم hd7 هم بود ولی من آندروید شنیدم از ویندوز 7 ها بهتره و بسیار راحت کاربرند

و در کل نظر شما چیست؟؟؟؟

راجع به کیفیت Lcd توی همین تاپیک خیلی بحث شده ! در کل اونقدر که فکر می کنین فرق ندارن ! یعنی دارن ! ولی به چشم نمیاد ، فقط وقتی کنار هم میذارید معلوم میشه که iPhone بهتره .
دوربینش که از نظر من فوق العادس ! و اگر در حد 8 هم نباشه بازم از iPhone که بیشتره !
شارژ هم با خرید یه باتریه 1600 mAh حل میشه هرچند که من از نمایندگی پرسیدم گفتند باتری 1600 که به Desire HD بخوره هنوز نیومده ! دیگه راست و دروغشو نمی دونم !
و اما اگر صدا مهمه براتون کلا دور این گوشی رو خط بکشید !یه اسپیکر کوچیک داره که صدای زنگش هم بزور شنیده میشه :)
این نظر شخصیه منه و هیچ قصد توهینی به طرفدارانه دو طرف (آیفون و اچ تی سی ) نداشتم :)

hashemi_ali_reza
26-02-2011, 18:06
samsung galaxy s از نظر صفحه نمایش از desire hd بهتره و 4 اینچ هست...البته من شخصا desire hd رو خیلی بیشتر می پسندم...

amirala7
26-02-2011, 18:14
samsung galaxy s از نظر صفحه نمایش از desire hd بهتره و 4 اینچ هست...البته من شخصا desire hd رو خیلی بیشتر می پسندم...

البته اینم هست که دوربین گالاکسی واقعا ضعیفه :) بیشتر به خاطر نداشتن فلاش

linkinpark20
26-02-2011, 21:18
دوستان من میخوام این گوشی رو بگیرم اما این دوستمون اینجوری در مورد صداش گفت دو دل شدم آیا واقعا صداش انقدر ضعیفه؟

---------- Post added at 09:18 PM ---------- Previous post was at 09:14 PM ----------

البته اینم هست که دوربین گالاکسی واقعا ضعیفه :) بیشتر به خاطر نداشتن فلاش

البته با تمام احترام به نظرم سامسونگ اصلا گوشی در حد مقایسه نیست از بس که مسخرست

M@hdi-B
26-02-2011, 21:39
سلام

در مورد ال سی دی دوستان گفتن .. اونقدرها هم که فکر می کنید بد نیست و قابل قبوله.

صدای اسپیکر برای رینگتون کافیه .. عوضش با تکنولوژی srs تو هندزفری می رید فضا:31:

در مورد باطری1600 میلی آمپر: نمایندگی رو بی خیال .. بچه های مویایلستان گرفتن و راضی هم هستن:

با سلام خدمت دوستان عزیز
همونجوری که قول داده بودم میخوام نتیجه آزمایشم رو با باطری ۱۶۰۰ در عرض ۴۸ ساعت بنویسم
من پریروز ساعت ۹ باطری رو از برق کشیدم یه مقدار با وایر لس کار کردم یه مقدار با هد ست بلوتوث به آهنگ از طریق اینترنت گوش دادم
بعد بعد بدون اینکه وایرلس رو خاموش کنم به حالت استندبای بردم
صبح روز بعد باهاش کمی صحبت کردم و وایرلس همچنان روشن بود
محض یاد آوری بگم که تمام مدت رو گوشی من advanced task killer نصب نبوده یعنی اون برنامه های که باهاشون کار میکردم همه روشن بود
دیروز چند تا برنامه از مارکت دانلود کردم
امروز هم باز چند تا تماس گرفتم
البته چون گوشی اصلی خودم آیفون ۴ از این یکی کمتر استفاده میکنم ولی در کل تا حلا بازدهیش خوب بوده
البته اگه بپرسین با باطری خود گوشی چقدر فرق داره ؟
من میگم ۳۰ تا ۳۵ درصد
که به ظن من خوبه
چون باطری قبلی من حتی تو حالت استند بای هم باطری زیاد مصرف میکرد ولی این اینجوری نیست
چون شب تا صبحی که وایرلس روشن هم بود در کل ۱۰٪ باطری مصرف کرده بود
به نظر من در کل خوبه و ارزشش رو داره چون باطری خودش واقعا مسخرس
الان که دارم این رو مینویسم ۲ روز پیش شارژش کردم و هنوز باطری ۱۹٪ شارژ
دیگه قضاوت با خوده شماست

linkinpark20
26-02-2011, 23:25
قیمت باتریش چنده؟از کجا میشه خریدش که مطمئن باشه؟و آبا واسه گوشی ضرر نداره؟

ashibad
26-02-2011, 23:41
با تمام احترام به سامسنگ دوستان من اصلا با این برند موافق نیستم بخاطر دلایل مختلف که از حوصله بحث خارجه

راجعبه htc desain hd هم الان تنها مشکل من lcd و باطریشه

راجعبه lcd خیلی چبزها شنیدم که اصلا کیفیت هم رده هاش رو نداره متاسفانه در مورد باطریشم که خودتون فرمودید
در هر صورت بدجور دودلم چون هزینه سنگینی هست حیفه تصمیم اشتباه گرفته شه

کاش htc یک مدل lcd با کیفیت با سایز 4.3اینچ میداشت حیف!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

---------- Post added at 11:41 PM ---------- Previous post was at 11:38 PM ----------

راجعبه باطری جایگزینی که معرفی کردید کمی توضیح دهید

چقدر شارژ نیگه میداره؟؟؟؟؟؟؟

راستی گیمش چطوره ؟ برنامه میشه راحت نصب کرد روش؟؟؟

یکسری اصطلاحات مثل رام و .... تو توضیحات دوستان تو صفحات قبل بود که راستیتش متوجه نمیشم
کمی توضیح دهید
با تشکر فراوان:10:

benan
27-02-2011, 20:41
بابا اینقدر میگین صداش کمه کمه کجا صداش کمه مگه ضبط میخوتیین بخرین ؟عوضش کیفیت صداش خیلی بالاست ضمنان صدای dolby کی داره دلچسب هستش
من که از صداش راضیم ولی نمیگم بلندی صداش زیاده متوسط

tanatos
27-02-2011, 21:22
این هم خبر آبدیت گوشی:
شرکت تایوانی HTC که اولین گوشی آندرویدی را وارد بازار کرد روز گذشته تایید کرد که برخی از گوشی های آندرویدی این شرکت به زودی به جدیدترین نسخه این سیستم عامل ارتقا خواهند یافت. HTC اعلام کرد که در ابتدا گوشی های آندرویدی پیشرفته این شرکت به نسخه 2.3 ارتقا خواهند یافت. این گوشی ها عبارتند از HTC Desire ، Desire HD ،Desire Z و HTC Incredible S . با این وجود HTC زمان دقیق این به روز رسانی برای بازارهای مختلف را مشخص نکرده است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 769x335.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جالب اینجاست که گوشی Desire HD که کمتر از یک سال از ورود آن به بازار می گذرد نیز به آندروید 2.3 ارتقا می یابد در حالیکه خبرهای غیر رسمی حاکی از آن است که اواخر 2011 گوشی HTC Pyramid که دارای پردازنده دو هسته ای است جایگزین Desire HD خواهد شد. آندروید 2.3 که اواخر2010 معرفی شد از قابلیتهای بهبود یافته ای نسبت به آندروید 2.2 برخوردار است که ارتقای رابط کاربری و پشتیبانی از قابلیت NFC از آن جمله است.

dr_data_13
28-02-2011, 00:57
من 2 روز پیش چندتا برنامه ریختم تو گوشی بعد از منوی application این برنامه هارو انتقال دادم به مموری کارت از مموری داخلی گوشی ولی الان هرچی برنامه ریختم گزینه انتقال برنامه به مموری کارت غیر فعاله و خاکستریه!!چرا؟؟
آخه نمیخوام مموری داخلیه گوشیمو الکی پر کنم میخوام رو مموری کارتم باشه

mitraryan
28-02-2011, 02:00
Salam
man goshim root nist va nemikham ham rootesh konam
aya gheyr az WEPN rahi nist ke besheh az android market download kard?...khaste shodam az bas search kardamo hichi peyda nakardam. chand ta rah hast ke oonam male root shodeha hast. lotfan age rahi midoonid begid
neveshtehaye farsi ham tooye web va sms tike tike bood vali bad az nasbe browser OPERA MINI ham moshkele tike tike boodan hal shod ham FILTERING!(Hatman downloadesh konid chon har site filteri ro baz mikoneh) vali hanooz sms ham tike tikeh and chetor bayad dorostesh konam?
mamnoon va bebakhsid ke toolani shod!

patybor
28-02-2011, 09:10
بالاخره دلم رو زدم به دريا و بعد از سالها با نوكيا سر كردن رفتم يك دزاير اچ دي خريدم. امكاناتش عاليه. سرعتش هم خوبه ولي كار كردن باهاش برام واقعا سخته. شايد اگر مدتي بگذره عادت كنم.:20: زياد چيزي از اندرويد نميدونم.فقط دو تا بازي و برنامه نصب كردم.
خواستم بدونم بدون روت و رام و اين چيزا نميشه زبان فارسي به گوشي اضافه كرد. گوشي من زبانهاي انگليسي و سنگاپوري و ويتنامي داره. اس ام اس فارسي كه مياد تمام حروف رو جدا جدا نشون ميده. راهنمايي كنيد ممنون ميشم.
يك سوال ديگه هم دارم. تو نوكيا وقتي آلارم تنظيم ميكردم و گوشي رو خاموش ميكردم صبح خودش روشن ميشد زنگ ميزد. ولي شب اول كه HTC رو تنظيم كردم صبحش اصلا زنگ نزد خواب موندم. خواستم بدونم همه HTC ها اينجوري هستن؟؟؟

linkinpark20
02-03-2011, 15:10
سلام دوست عزیز منم میخوام هفته دیگه بگیرم این گوشی رو اونایی که داشتن هم از کاربری فوق العاده پیچیدش حرف میزدن منم مثل شما با نوکیا کار کردم ار همون اول اما خوب دیگه همینجور که دنیا پیشرفته میشه ما هم باید پیشرفته بشیم چاره ای نیست:10:

M@hdi-B
02-03-2011, 21:21
سلام دوست عزیز منم میخوام هفته دیگه بگیرم این گوشی رو اونایی که داشتن هم از کاربری فوق العاده پیچیدش حرف میزدن منم مثل شما با نوکیا کار کردم ار همون اول اما خوب دیگه همینجور که دنیا پیشرفته میشه ما هم باید پیشرفته بشیم چاره ای نیست:10:

یه کم صبر کن ببینیم دیزایر اچ دی2 رو معرفی می کنه یا نه .. اونوقت پیشرفت کن:46:

linkinpark20
03-03-2011, 21:00
مگه معرفی نکرده؟تو سایت gsm arena که کامل معرفی شده دیگه در اون حد اگه بخوام صبر کنم باید موهام رنگ دندونام بشه چون باز اونم بیاد یکی بهتر از اون معرفی میشه

M@hdi-B
03-03-2011, 22:23
مگه معرفی نکرده؟تو سایت gsm arena که کامل معرفی شده دیگه در اون حد اگه بخوام صبر کنم باید موهام رنگ دندونام بشه چون باز اونم بیاد یکی بهتر از اون معرفی میشه

میل خودته دیزایر اچ دی هم گوشی فوق العاده ایه .. البته الان یه کم گرون شده تا مرز 560 هم اومد پایین ولی الان رفته بالای 600

دیزایر اچ دی2 هم هر وقت به این لیست اضافه شد میشه گفت معرفی شده:

gsmarena.com/htc-phones-45.php

hamidllica
04-03-2011, 11:37
سلام خدمت همه دوستان،من دو تا مشکل دارم ممنون میشم اگه رهنماییم کنید:
1.من نمی تونم به gps وصل بشم.با چند نرم افزار مختلف هم امتحان کردم.نشد.
2.gprs هم مشکل دوم منه.مشخصات رو وارد میکنم ولی علامت E در بالای صفحه نمیاد وبه طور کلی به اینترنت وصل نمیشم. یکبار موفق شدم ولی دیگه نه.
بی نهایت ممنون.

ashibad
04-03-2011, 12:40
سلامی دوباره

اساتید بالاخره بحرم؟؟؟؟

desir hd 2 هم معرفی شده اینم عکس و ریویوش

HTC Desire HD2 Review

Design of HTC Desire HD2

The HTC Desire HD2 has a display type S-LCD capacitive touchscreen, up to 1 colours. The main screen is of sizeS-LCD capacitive touchscreen having the resolution type which has the capacity to cover the pixellete area of540 x 960(nHD). The weight of the handset is. The dimensions of the phone are in the figures of x x mm. The form of the phone is with full interface having the volume of .
Audio and Music functionality in HTC Desire HD2

The HTC Desire HD2 is endowed with music features so as to keep users entertained. It lacks a FM Radio. The HTC Desire HD2 has a Music Player that enables people to listen to their favorite audio tracks.The music format allows user to see the videos in its in built Mp4 player with a superb picture and sound .The HTC Desire HD2 audio capabilities is in the form of Vibration, MP3, WAV ringtones and Internal Vibrating Alert.
Camera of HTC Desire HD2

The HTC Desire HD2 comprises of a camera of 8 MP having the capacity to cover the pixellete area of up to Yes.The 8 MP camera is good and pictures of good quality are assured. The HTC Desire HD2 has a Video recorder.
Memory of HTC Desire HD2

The HTC Desire HD2 only has 8GB, 512 MB RAM internal memory.The HTC Desire HD2 comprises of 8GB, 512 MB RAM internal memory. The internal memory can be extended to up to 32GB using a Micro SD.
HTC Desire HD2 Battery Life

The HTC Desire HD2 has Li-IonBattery,Capacity which gives stand by performance of up to standbyvaluetime and the performance of talk time is up to .
HTC Desire HD2 Internet Features

The HTC Desire HD2 has wireless connectivity in the form of bluetooth. The HTC Desire HD2 and USB connector. The HTC Desire HD2 has internet connectivity as GPRS. The HTC Desire HD2 lacks browsing option.It is Java enabled.
HTC Desire HD2 Messaging Features

The HTC Desire HD2 has basic messaging feature like SMS.The HTC Desire HD2 has advanced feature like Instant Messaging which enables users to chat on mobile.
HTC Desire HD2 Network Support

Games in HTC Desire HD2

The HTC Desire HD2 is well equipped with in built games. Games can be downloaded as well.
HTC Desire HD2 Pros

HTC Desire HD2 Cons

dr_data_13
04-03-2011, 12:40
من 2 روز پیش چندتا برنامه ریختم تو گوشی بعد از منوی application این برنامه هارو انتقال دادم به مموری کارت از مموری داخلی گوشی ولی الان هرچی برنامه ریختم گزینه انتقال برنامه به مموری کارت غیر فعاله و خاکستریه!!چرا؟؟
آخه نمیخوام مموری داخلیه گوشیمو الکی پر کنم میخوام رو مموری کارتم باشه
کسی نظری نداره؟!

M@hdi-B
04-03-2011, 12:54
دوست عزیز ashibad منبع رو هم می ذاشتین بد نبود.

ashibad
04-03-2011, 13:25
دوست عزیز ashibad منبع رو هم می ذاشتین بد نبود.

سلامی دوباره

اینم لینک

---------- Post added at 01:25 PM ---------- Previous post was at 01:23 PM ----------

به نظر من فرق چندانی این دو مدل باهم ندارن فقط در hd2 فک کنم باطریش بهتر شده همین

M@hdi-B
04-03-2011, 14:17
سلامی دوباره

اینم لینک

---------- Post added at 01:25 PM ---------- Previous post was at 01:23 PM ----------

به نظر من فرق چندانی این دو مدل باهم ندارن فقط در hd2 فک کنم باطریش بهتر شده همین

منبعتون به نظر زیاد موثق نمیاد .. در هر صورت فقط شایعاتی مبنی بر وجود دیزایر اچ دی2 تو نت هست .. حتی یک عکس هم ازش منتشر نشده .. چه برسه معرفی.

موفق باشی

ashibad
04-03-2011, 14:25
منبعتون به نظر زیاد موثق نمیاد .. در هر صورت فقط شایعاتی مبنی بر وجود دیزایر اچ دی2 تو نت هست .. حتی یک عکس هم ازش منتشر نشده .. چه برسه معرفی.

موفق باشی

موثق نمیدونم از نظر شما چیه ؟! ولی این سایت کاملا آپ میباشد

شما هم همینطور

M@hdi-B
04-03-2011, 15:43
موثق نمیدونم از نظر شما چیه ؟! ولی این سایت کاملا آپ میباشد

شما هم همینطور

اتفاقا منم همیشه آپم :31:

tanatos
04-03-2011, 16:27
نمیشه سیاستهای برندهای مختلف رو کاملا پیشبینی کرد ولی اینکه هر دو گوشی رو تقریبا با یک توان تولید کنه اون هم با توجه به اینکه دیزایر اچ دی موفقیت قابل توجهی نداشته یه کمی دور از انتظاره!

ashibad
04-03-2011, 20:18
اتفاقا منم همیشه آپم :31:

چون آپ هستی و جزو اساتید هستی براتون لینکو گذاشتم دوست عزیز :46:

Mig33
04-03-2011, 20:23
چون آپ هستی و جزو اساتید هستی براتون لینکو گذاشتم دوست عزیز :46:

والا تو این لینکی که شما گداشتی زده cpu دو هسته ای 1.2 !!!! بعد شما میگی فقط تو باتری فرق دارن!!!!

linkinpark20
04-03-2011, 21:19
سیستم عاملش هم آندروید 2.3 هست اینم یک فرق دیگشه اما در کل به نظرم تفاوت آنچنانی نداشته که htc این گوشی رو تولید کرده شاید به خاطر این بوده که میدان رقابت برای زدن گوشی جدید را واگذار نکنه

tanatos
04-03-2011, 21:44
منظورت اینه که فقط بگه ما هم یه گوشی زدیم؟!

ashibad
04-03-2011, 21:59
سلامی دوباره

من در کل عرض کردم معمولا مدل جدید میزنن تمام آیتم هاش رو عوض میکنن و ضعفای مدل قبل رو طبق سیاستاشون تغییر میدن
این hd2 قیافش و خیلی جیزاش عین hd سادست من میگم 80 در صد همون hd عادی هست و این به نظر من اشتباهه

ashibad
04-03-2011, 22:04
به نظر من hd2 خیلی خیلی میتوانست قوی تر و جذابتر باشد تازه مشکلات hd رو هم از بین میبرد و میتونست یک انتخاب ایده آل باشه ولی به نظر من نمیصرفه بخاطر این مدل یه 4 ماهی صبر کرد من خودم شدیدا به یک گوشی با قابلیت های بالا نیاز دارم
پس صبر کردن به نظر من واسه خریدن این مدل اشتباهه

tanatos
05-03-2011, 09:27
من پیشنهاد میکنم صبر کنی!
البته نه برای خریدن این مدل!
تقریبا گوشیهای جدید همگی توی یه برهه ی زمانی عرضه میشند و میتونی بعد از عید با مقایسه ی اونها انتخاب بهتری داشته یاشی!

patybor
05-03-2011, 11:10
توي مموري كارد گوشي تو مسير F:\.data\navigator\Data\Maps يك فايل هست به اسم Singapore.cmap با فرمت cmap.
چون گوشي من براي سنگاپوره نقشه اونجا رو خودش داره . با برنامه مپ هم كه ميرم بدون وصل شدن به اينترنت نقشه سنگاپور كامل هست. به احتمال زياد بصورت افلاين از اين فايل ميخونه. كسي اين فايل رو براي ايران داره؟؟؟ اگر باشه خيلي عاليه و ديگه نيازي به برنامه هاي مزخرف ديگه مثل ماوريك و نويتل نيست. واقعا جي پي اس نوكيا چيز ديگه اي هست. اگر جوابم رو بدين ممنون ميشم.:11:

patybor
05-03-2011, 13:06
توي اين يك هفته اي كه اين گوشي رو خريدم چند ايراد بعضا كوچك رو ديدم كه بد نديدم اينجا بنويسم.
1- توي گوشي 100 تا عكس با 200 تا ميوزيك و 20 تا كليپ ريختم. ولي هر دفعه كه گالري رو باز ميكنم شروع ميكنه به Refresh كردن. كلي وقت تلف ميكنه.اين كارش خيلي رو اعصابه:19:
2- حتما بايد گوشي رو تمام شب روشن بذاري تا صبح زنگ Alarm بزنه بيدار بشم
3- تو تنظيمات صدا حالتي كه زنگ گوشي از صداي كم به صداي زياد بره رو نداره . اصطلاحا همون Raising. يك هو زنگ ميخوره آدم سكته ميكنه
4- چيزي به اسم Call Duration نديدم. هرچي گشتم پيدا نشد. شايدم باشه؟!!!
اين ايرادات به نظرتون بخاطر سيستم اندرويد هست يا اينكه HTC كم كاري كرده؟؟
اميدوارم از گوشيتون لذت ببريد

linkinpark20
05-03-2011, 15:09
آره به نظر منم ارزش صبر کردن رو نداره چون دقیقل 4ئاه دیگه باز htc desire hd3 میخواد بیاد و همینجور باید صبر کنی پس.:31:

Benygh
09-03-2011, 02:47
سلام
من یک ماهه که این گوشی رو دارم و واقعا ازش راضی هستم این چند روزه نمی‌دونم چرا بی‌دلیل کند شده بود خیلی که امروز خود به خود ری استارت شد و کلا عین روز اولش سریع شد ... نمی دونم چش بود ولی الان عالیه .. کسی دلیلش رو میدونه ؟
البته برنامه ها رو هم با Task Kill Manager می بندم ولی فایده ای نداشت ... الان با اینکه 100 مگ رم خالی داره ولی سرعتش عالیه ...
انگار مشکل از جایی بوده ... شما نظری دارید ؟ براتون پیش اومده ؟

Benygh
09-03-2011, 03:01
4- چيزي به اسم Call Duration نديدم. هرچي گشتم پيدا نشد. شايدم باشه؟!!!به هنگام تماس ؟ گوشه بالا دست راست بعد از برداشته شدن گوشی توسط شما و یا فرد ... یعنی از شروع مکالمه ...

2- حتما بايد گوشي رو تمام شب روشن بذاري تا صبح زنگ Alarm بزنه بيدار بشممطمئنید ؟! ساده ترین گوشی ها این قابلیت رو دارند ... البته من امتحان نکردم ولی فکر کنم راهی هست برای این هم ...

در مورد ریفرش هم معمولا با گالری خودش اینطوریه ... اگر از نرم افزار هایی مثل PowerAMP و VPlayer برای پخش و نمایش تصاویر استفاده کنید مشکل حل میشه ...

کسی میدونه چطور میشه از نقشه ها به صورت آفلاین استفاده کرد و نیاز به اینترنت نباشه ؟! GPS که اینترنت نمی خواد :|

Benygh
09-03-2011, 03:14
توي مموري كارد گوشي تو مسير F:\.data\navigator\Data\Maps يك فايل هست به اسم Singapore.cmap با فرمت cmap.
چون گوشي من براي سنگاپوره نقشه اونجا رو خودش داره . با برنامه مپ هم كه ميرم بدون وصل شدن به اينترنت نقشه سنگاپور كامل هست. به احتمال زياد بصورت افلاين از اين فايل ميخونه. كسي اين فايل رو براي ايران داره؟؟؟ اگر باشه خيلي عاليه و ديگه نيازي به برنامه هاي مزخرف ديگه مثل ماوريك و نويتل نيست. واقعا جي پي اس نوكيا چيز ديگه اي هست. اگر جوابم رو بدين ممنون ميشم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]برای تبدیل نقشه از نرم افزارهایی مثل MAPC2MAPC استفاده کنید البته نرم افزار Maverick مثل اینکه برای استفاده از GPS و نقشه ها به صورت آفلاین استفاده میشه، نقشه های گوگل، بینگ و البته مثل اینکه میشه نقشه های آفلاین نوکیا رو هم برای برنامه معرفی کرد ... Nokia OVI Maps ... به هر حال ... میتونید در مارکت گوگل ببینید ...
بعد از تست در همین جا اعلام خواهم کرد.

این برنامه رو تست کردم، جالب نیست شاید هم من نمیتونم باهاش کار کنم ...

برنامه MapDroyd به صورت اینترنتی الان داره نقشه ها رو دانلود میکنه و احتمالا بعد ها به صورت آفلاین میتونم استفاده کنم ... شما هم امتحان کنید ... لقمه آماده خوشمزه نیست :دی

patybor
09-03-2011, 12:08
به هنگام تماس ؟ گوشه بالا دست راست بعد از برداشته شدن گوشی توسط شما و یا فرد ... یعنی از شروع مکالمه ...

مطمئنید ؟! ساده ترین گوشی ها این قابلیت رو دارند ... البته من امتحان نکردم ولی فکر کنم راهی هست برای این هم ...

منظورم زمان تماس توي يك بازه زماني مثلا يك ماهه هست. در مورد الارم هم مطمئنم. يكي از دوستام HD2 داشت براي اون هم خاموش باشه زنگ الارم نميخوره

linkinpark20
10-03-2011, 22:09
سلام به همگی بالاخره گرفنم 730 با گارانتی یاس.اما باطریش خیلی ضعیفه:41:

ninja3000sh
10-03-2011, 22:17
مبارک باشه عزیز.
باطریش زیاد هم ضعیف نیست.
شما گوشیت رو روت کن که آموزشش تو همین بخش هستش.
سعی کن رام کوک شده بریزی.
رامهای leedroid خیلی عالیه و مصرف باطریش هم خیلی خوبه.

solo8
10-03-2011, 22:48

داداش شما نور صفحه رو کم کن و برنا مه های اضافی رو ببند.بشدت روی مصرف باتری تاثیر گذاره!

amiva
11-03-2011, 18:59
سلام
خوبین؟
من میخواستم به روشی که تو پست اول اومده روتش کنم و ... اما دو تا مشکل اساسی پیش میاد توی کارم، یکی اینکه اون اول کار که گفته گوشی باید وارد ریکاوری بشه و عکسی هم از اون قسمت گذاشته شده، گوشی من فقط اون آیکن مثلث قرمز رنگ رو نشون میده، بعد من گفتم شاید مشکلی نداشته باشه، آسترو و اینا رو ریختم و رسیدم به terminal emulator که اونجا هم هرچی میزنم su جواب میده su: permission denied میشه راهنمایی بفرمایین لطفاً؟

sAeEd_kHaAn
11-03-2011, 19:05

مبارك باشه ولي اگه تا بعد از عيد صبر ميكردي خيلي مناسبتر ميتونستي بخري منم ميخوام بگيرم ولي صبر كردم بعد از عيد. 4 تا از دوستامم ميخوان بگيرن ( البته به توسيه من ) يه هو برم 5 تا desire hd بردارم و يه تخفيف خفن از طرف بگيرم :31:

M@hdi-B
11-03-2011, 20:20
سلام
خوبین؟
من میخواستم به روشی که تو پست اول اومده روتش کنم و ... اما دو تا مشکل اساسی پیش میاد توی کارم، یکی اینکه اون اول کار که گفته گوشی باید وارد ریکاوری بشه و عکسی هم از اون قسمت گذاشته شده، گوشی من فقط اون آیکن مثلث قرمز رنگ رو نشون میده، بعد من گفتم شاید مشکلی نداشته باشه، آسترو و اینا رو ریختم و رسیدم به terminal emulator که اونجا هم هرچی میزنم su جواب میده su: permission denied میشه راهنمایی بفرمایین لطفاً؟

مثلث قرمز میاد یعنی ریکاوری رو نصب نکردی.

مراحل کار به ترتیب:

نصب visionary
روت
نصب ترمینال
کپی کردن فلدر DHD تو مموری
اجرای ترمینال و دستورات
ریست
رفتن به بوت لودر
دانلود sdk
نصب ریکاوری از طریق sdk

اینا رو به ترتیب انجام دادی؟

linkinpark20
11-03-2011, 20:26
سلام به همگی با این که باطریش ضعیفه اما واقعا آیفون در کنارش مثل پراید کنار لامبورگینی میمونه:31:

amiva
12-03-2011, 01:37
مثلث قرمز میاد یعنی ریکاوری رو نصب نکردی.

مراحل کار به ترتیب:

نصب visionary
روت
نصب ترمینال
کپی کردن فلدر DHD تو مموری
اجرای ترمینال و دستورات
ریست
رفتن به بوت لودر
دانلود sdk
نصب ریکاوری از طریق sdk

اینا رو به ترتیب انجام دادی؟

آره، تا نصب ترمینال رفتم، ولی برای سوپریوزر، ارور permission denied رو میده!
البته فولدر DHD رو هم کپی کردم و سایر دستورات رو توی ترمینال هم اجرا کردم، اما اکثراً جواب permission denied رو گرفتم!

tanatos
12-03-2011, 10:31
سلام به همگی با این که باطریش ضعیفه اما واقعا آیفون در کنارش مثل پراید کنار لامبورگینی میمونه:31:

شرمنده، یه سوالی برام پیش اومده!
اونوقت پراید کدومه لامبورگینی کدومه؟

Dead Space
12-03-2011, 20:54

:31::31::31:
وووو! خيلي مقايسه ي جالبي بود! خوب هر كي نظر خودش رو داره! معلومه حسابي با گوشي كار كرديد و باهاش جور شديد...! خب خداروشكر كه شما از ديسپليرش، دوربينش، و دو در پشتيش ايراد نگرفتين!

M@hdi-B
12-03-2011, 21:53
آره، تا نصب ترمینال رفتم، ولی برای سوپریوزر، ارور permission denied رو میده!
البته فولدر DHD رو هم کپی کردم و سایر دستورات رو توی ترمینال هم اجرا کردم، اما اکثراً جواب permission denied رو گرفتم!

دوست عزیز شما اصلا گوشیو روت نکردی که این ارور رو میده .. اینجا تو سه پست مختصر و مفید توضییح دادم یه بار دیگه ریست فکتوری کن و از نو انجام بده مشکلی داشتی همونجا بپرس جواب می دم:

---------- Post added at 09:53 PM ---------- Previous post was at 09:52 PM ----------

شرمنده، یه سوالی برام پیش اومده!
اونوقت پراید کدومه لامبورگینی کدومه؟

:31::31::31:
وووو! خيلي مقايسه ي جالبي بود! خوب هر كي نظر خودش رو داره! معلومه حسابي با گوشي كار كرديد و باهاش جور شديد...! خب خداروشكر كه شما از ديسپليرش، دوربينش، و دو در پشتيش ايراد نگرفتين!

آقا بی خیال بحثو ادامه ندین:46:

linkinpark20
12-03-2011, 22:06
ای بابا اگه من میدونستم انقدر دلتون پره ازش اصلا نمیگفتم به نظر من که واقعا گوشی عالی و مناسبیه درسته یک سری ایراداتی داره اما خوب دیگه باید سوخت و ساخت:21:

amiva
12-03-2011, 22:06
اوهوم، بذارین یه بار دیگه چک کنم، خبر میدم! :دی

Dead Space
12-03-2011, 23:01
آقا بی خیال بحثو ادامه ندین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آقای مهدی، من با آقا سیامک شوخی کردم! ما حتی دو نفری رفتیم واسه ایشون dhd رو خریدیم، ولی چون ایشون من رو تو p30world نمی شناختن گفتم یه خورده اذیتشون کنم!:46:

ای بابا اگه من میدونستم انقدر دلتون پره ازش اصلا نمیگفتم به نظر من که واقعا گوشی عالی و مناسبیه درسته یک سری ایراداتی داره اما خوب دیگه باید سوخت و ساخت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آقا سیامک! آرمانم! معلومه گوشیه عالی هست:46: انقدر واسه باطریش ناراحتی نکنید، بهتون می گم چی کار کنید که مصرف باطری بهینه تر شه!

pejik2005
13-03-2011, 11:13
سلام
یه سوال داشتم اینکه اگه گوشیرو از فرانسه واسم بگیرن بیارن که مشکلی نداره؟
نیاز به رجیستر کردنو اینجور چیزا که نداره؟
مثل ایفون که نیست اینجا جواب نده؟
کلا یه اطلاعاتی یا توصیه ای دارین بدین ممنون میشم
مرسی

linkinpark20
13-03-2011, 15:51
آقای مهدی، من با آقا سیامک شوخی کردم! ما حتی دو نفری رفتیم واسه ایشون dhd رو خریدیم، ولی چون ایشون من رو تو p30world نمی شناختن گفتم یه خورده اذیتشون کنم!:46:

آقا سیامک! آرمانم! معلومه گوشیه عالی هست:46: انقدر واسه باطریش ناراحتی نکنید، بهتون می گم چی کار کنید که مصرف باطری بهینه تر شه!

سلام آرمان جان خوبی؟شک کردم شاید شما باشین:10: خدا خیرت بده اگه فکری واسه باتریش بکنی ولی عجب نرم افزارهایی داره نرم افزار پیدا کردن روح رو فقط نشنیده و ندیده بودم که دیشب دیدم:5:

M@hdi-B
13-03-2011, 20:57
سلام آرمان جان خوبی؟شک کردم شاید شما باشین:10: خدا خیرت بده اگه فکری واسه باتریش بکنی ولی عجب نرم افزارهایی داره نرم افزار پیدا کردن روح رو فقط نشنیده و ندیده بودم که دیشب دیدم:5:

اگه خیلی ناراضی هستی یه باطری 1600 میلی آمپری بگیر:46:

linkinpark20
14-03-2011, 09:29
اگه خیلی ناراضی هستی یه باطری 1600 میلی آمپری بگیر:46:
منم اتفاقا دنبالش بودم ولی مثل اینکه میگن 45 دقیقه فقط اضافه میشه به همون اندازه ای که باتری اورجینال شارژ نگه میداره

M@hdi-B
14-03-2011, 21:20
منم اتفاقا دنبالش بودم ولی مثل اینکه میگن 45 دقیقه فقط اضافه میشه به همون اندازه ای که باتری اورجینال شارژ نگه میداره

metallica is me
15-03-2011, 00:10
سلام دوستان یه سوالی دارم باتری 1600 یا 1800 پشت گوشیو برامده میکنه؟مگه باتریش چقدر ضعیفه؟؟
صدای این گوشی اندازه آیفون هست؟ مثلا تو جیب باشه قابل شنیدنه؟؟؟
به نظرتون hd2 کی معرفی میشه؟ ارزش داره صبر کرد؟
ممنون

ninja3000sh
15-03-2011, 14:21
سلام دوستان یه سوالی دارم باتری 1600 یا 1800 پشت گوشیو برامده میکنه؟مگه باتریش چقدر ضعیفه؟؟
صدای این گوشی اندازه آیفون هست؟ مثلا تو جیب باشه قابل شنیدنه؟؟؟
به نظرتون hd2 کی معرفی میشه؟ ارزش داره صبر کرد؟
ممنون
باطری این گوشی اگه زیاد باهاش کار بکشی تا 1 روز به راحتی میتونه جواب بده.
حالا باطری با ظرفیت بالا هم براش بخری که چه بهتر.
اندازه کدام آیفون؟؟اگه منظورت آیفون 4 باشه که باید گفت صدای اسپیکر آیفون4 بهتر از دیزایر اچ دی هستش.تو جیب هم مشکلی نداره اگه جای خیلی شلوغ باشی که تو حالت ویبره بزاری همه چی معلوم میشه و کارت هم راحته. اگه منظورت هم صداش تو هدفونه که اونم بحثش جداست.
دیزایر اچ دی2 هم معلوم نیست کی معرفی میشه (اینکه ارزش داره یا نه اون بستگی به حوصله شما داره که صبر کنین یا نه).در کل این گوشی یه گوشیه کاملی هستش و قراره آندروئید 2.3 آفیشال هم براش بیاد(البته همین الان هم نسخه کوک شده 2.3 براش هستش)
از لحاظ سرعت و ... عملکرد عالی داره.مطمئن باش بخری تا 2 سال دیگه راحت میتونه راضیت نگه داره.

nokia_sisx
15-03-2011, 21:09
سلام دوستان من فردا قراره برم بخرم دیزایر رو قیمتش چنده؟
چه ورژنی از آندروید روش نصبه در حالت معمول؟
به نظرتون با اپگرید دروید گوشی ذخیره سازی باطری بهتر عمل میکنه؟
دوربینش خوبه
کیفیت صفحش چطوره
به درد خوندن ایبوک میخوره صفحش
اگه میشه یه عکس در هنگامی که گوشی در دستتون هست برام بزارید لطفا. میخوام ببینم در دست چقدر حجم داره؟
فارسی ساپورت میکنه؟
نسبت به گلکسی برتری داره ؟
تو جعبش باید چی ها باشه از کجا تشخیص بدم اصل گوشیم؟
متشکر از اینکه جوابمو میدید

linkinpark20
16-03-2011, 16:34
دوربینش خوبه
کیفیت صفحش چطوره
اگه میشه یه عکس در هنگامی که گوشی در دستتون هست برام بزارید لطفا. میخوام ببینم در دست چقدر حجم داره؟
فارسی ساپورت میکنه؟
متشکر از اینکه جوابمو میدید

سلام دوست عزیز من هفته قبل از بازار موبایل گرفتم 730 تومن با گارانتی یاس تا حالا هم ازش راضیم واقعا غوله این گوشی اطلاعات کاملشم برو اینجا

Dead Space
16-03-2011, 17:31
دوربینش خوبه
کیفیت صفحش چطوره
فارسی ساپورت میکنه؟
متشکر از اینکه جوابمو میدیدسلام دوست من! با گارانتی یاس 730 تومن، با گارانتی پارس کامتل 650-660، بدون گارانتی هم 610-620! (البته من زیر 600 تو بازار موبایل و علائدین ندیدم...)
1.در حالت معمول 2.2 روش نصبه.
2.بله، با آپدیت کردن و انجام دادن برخی از تنظیمات مصرف باطری بهینه تر میشه، هر چند آپدیت رسمیه 2.3 واسش نیومده.
3.دوربینش به نظرم خیلی با کیفیته، بر خلاف نظر بعضی ها، من که با چند 8 مگاپیکسلی دیگه مقایسه کردم به این نتیجه رسیدم کیفیتش خیلی خوبه. مخصوصا فیلمبرداری در روزش به شرطی که iso رو 800 باشه.
4.کیفیت صفحش از Super AMOLED های سامسونگ پایینتره ولی ذهنیتتون رو خراب نکنید! دیسپلیرش جزو ضعف هاش نیست و کیفیت مطلوبی داره! مطمئنا خواستتون رو برآورده می کنه.
5.خوب مسلما به درد خوندن ایبوک می خوره، به صورت پیش فرض روش Adobe Reader 10 نصبه، سرعت لود صفحاتش هم بالاست! صفحه نمایشش خیلی بزرگه! البته صفحه نمایشش برای گوشی بزرگه! من به تبلت ها جسارت نکردم...!
6.شرمنده، شرایطش نیست عکس بگیرم! به راحتی تو یه دست جا میشه، مشکل اینجاست نمیشه با یه دست با گوشی کار کرد! یعنی برای کار با گوشی باید از دو دستت استفاده کنی! یه سرچ کنید تو نت، عکس ازش زیاده.
7. منو که فارسی نمی شه اصلا! فونت فارسی هم از ابتدا نداره، بعدا هم نداره! ولی می تونی کلک بزنی روش فونت عربی بریزی که شاید در ابتدای کار واستون سخت باشه! پس بهتره وقتی گوشیو می خرید از mirsal برای اس ام اس فارسی و از fire fox برای وبگردی استفاده کنید!
8. خوب گلکسی تب، تبلتِ! ولی با این حال من dhd رو بیشتر قبول دارم چون سخت افزارش قوی تره... به نظرم کسی که می خواد تبلت برداره باید آیپد بگیره. (راستی شما galaxy tab منظورت بود یا galaxy s؟)! هر کدوم هم که منظورتون بوده باشه dhd بهتره! گلکسی اس تنها خوبیش صفحه نمایشش هست! (البته به نظر من که باهاش کار کردم صفحه نمایشش هم خیلی معمولی بود). dhd رمش بیشتره، طراحیش زیبا تره، از رابط کاربری سنس بهره می بره و خیلی چیزای دیگه...!
9. اگه گوشیو با گارانتی بگیری که اصلا نباید نگران این چیزاش باشی! در غیر این صورت، رو خود گوشی یه رم 8 گیگ هست! روی گوشی هست، داخل جعبه منظورم نبودا! یه آداپتور و یه کابل میکرو usb داره که هم کاره شارشر رو انجام می دن و هم کار پورت pc. یه هدفون داره که روش نوشته htc innovation. درب باطری رو که طرف باز کرد که لیبل باطری رو بکنه (حواست باشه که باطری یه لیبل داره که باید اون رو بکنه تا گوشی روشن شه، در غیر این صورت گوشی قبلا روشن شده!) نگاه کن ببین made in Taiwan باشه. سریال گوشی و کارتون رو هم چک کن!
همین! موفق باشی!

nokia_sisx
16-03-2011, 21:13
سلام دوست من! با گارانتی یاس 730 تومن، با گارانتی پارس کامتل 650-660، بدون گارانتی هم 610-620! (البته من زیر 600 تو بازار موبایل و علائدین ندیدم...)
در حالت معمول 2.2 روش نصبه.
1.بله، با آپدیت کردن و انجام دادن برخی از تنظیمات مصرف باطری بهینه تر میشه، هر چند آپدیت رسمیه 2.3 واسش نیومده.
2.دوربینش به نظرم خیلی با کیفیته، بر خلاف نظر بعضی ها، من که با چند 8 مگاپیکسلی دیگه مقایسه کردم به این نتیجه رسیدم 3.کیفیتش خیلی خوبه. مخصوصا فیلمبرداری در روزش به شرطی که iso رو 800 باشه.
4.کیفیت صفحش از Super AMOLED های سامسونگ پایینتره ولی ذهنیتتون رو خراب نکنید! دیسپلیرش جزو ضعف هاش نیست و کیفیت مطلوبی داره! مطمئنا خواستتون رو برآورده می کنه.
5.خوب مسلما به درد خوندن ایبوک می خوره، به صورت پیش فرض روش Adobe Reader 10 نصبه، سرعت لود صفحاتش هم بالاست! صفحه نمایشش خیلی بزرگه! البته صفحه نمایشش برای گوشی بزرگه! من به تبلت ها جسارت نکردم...!
6.شرمنده، شرایطش نیست عکس بگیرم! به راحتی تو یه دست جا میشه، مشکل اینجاست نمیشه با یه دست با گوشی کار کرد! یعنی برای کار با گوشی باید از دو دستت استفاده کنی! یه سرچ کنید تو نت، عکس ازش زیاده.
7. منو که فارسی نمی شه اصلا! فونت فارسی هم از ابتدا نداره، بعدا هم نداره! ولی می تونی کلک بزنی روش فونت عربی بریزی که شاید در ابتدای کار واستون سخت باشه! پس بهتره وقتی گوشیو می خرید از mirsal برای اس ام اس فارسی و از fire fox برای وبگردی استفاده کنید!
8. خوب گلکسی تب، تبلتِ! ولی با این حال من dhd رو بیشتر قبول دارم چون سخت افزارش قوی تره... به نظرم کسی که می خواد تبلت برداره باید آیپد بگیره. (راستی شما galaxy tab منظورت بود یا galaxy s؟)! هر کدوم هم که منظورتون بوده باشه dhd بهتره! گلکسی اس تنها خوبیش صفحه نمایشش هست! (البته به نظر من که باهاش کار کردم صفحه نمایشش هم خیلی معمولی بود). dhd رمش بیشتره، طراحیش زیبا تره، از رابط کاربری سنس بهره می بره و خیلی چیزای دیگه...!
9. اگه گوشیو با گارانتی بگیری که اصلا نباید نگران این چیزاش باشی! در غیر این صورت، رو خود گوشی یه رم 8 گیگ هست! روی گوشی هست، داخل جعبه منظورم نبودا! یه آداپتور و یه کابل میکرو usb داره که هم کاره شارشر رو انجام می دن و هم کار پورت pc. یه هدفون داره که روش نوشته htc innovation. درب باطری رو که طرف باز کرد که لیبل باطری رو بکنه (حواست باشه که باطری یه لیبل داره که باید اون رو بکنه تا گوشی روشن شه، در غیر این صورت گوشی قبلا روشن شده!) نگاه کن ببین made in Taiwan باشه. سریال گوشی و کارتون رو هم چک کن!
همین! موفق باشی!
واو واقعا ممنون با این توضیحات کاملت دوست گلم با راهنمایی شما امروز خریدم این ابر PDA رو واقعا کیفیت صفحش هیچ مشکلی نداره فقط لطف کنید تاپیک ریختن فارسی ساز اس ام اس و تکست ها تو گوشی رو بهم بدید انجام بدم که دیگه تیکه تیکه نمیشه واقعا خوند چیزیرو ممنون دوست عزیزم/از دوست بالایی هم که جواب دادند تشکر میکنم/

M@hdi-B
16-03-2011, 22:07
واو واقعا ممنون با این توضیحات کاملت دوست گلم با راهنمایی شما امروز خریدم این ابر PDA رو واقعا کیفیت صفحش هیچ مشکلی نداره فقط لطف کنید تاپیک ریختن فارسی ساز اس ام اس و تکست ها تو گوشی رو بهم بدید انجام بدم که دیگه تیکه تیکه نمیشه واقعا خوند چیزیرو ممنون دوست عزیزم/از دوست بالایی هم که جواب دادند تشکر میکنم/

linkinpark20
17-03-2011, 14:12

دوست عزیز من که میگم اصلا روت نکنی بهتره مثل اینکه اگه روت کنی هم از گارانتی خارج میشه و هم اینکه نمیشه دیگه آپدیت کنی سیستم عامل رو

Dead Space
17-03-2011, 14:43
خواهش می کنم!
مبارکه، مبارکه!:27:
چند خریدی و از کجا!؟ با گارانتی و یا بدون گارانتی؟! اگه با گارانتی، برای چه شرکتی؟! اگه خارج از تهران خریدی از کجا!؟

دوست عزیز من که میگم اصلا روت نکنی بهتره مثل اینکه اگه روت کنی هم از گارانتی خارج میشه و هم اینکه نمیشه دیگه آپدیت کنی سیستم عامل رو
خب بله! به شرطی که دوستمون با گارانتی خریده باشه! البته اگه با گارانتی هم خریده باشه، بازم میشه یه کارایی کرد! ولی نظر من اینه که: دوستان اول با گوشیشون 2 ماه کار کنن و لذت استفاده از گوشی رو ببرن و بعد برن سراغ روت و اس آف... اول کاره، یه وقت جایی اشتباه می شه و حالتون گرفته می شه.
در ابتدای کار، به نظر من از mirsal برای اس ام اس فارسی و از fire fox برای وبگردی فارسی استفاده کنید!

patybor
23-03-2011, 22:34
سلام به همگی. یک سوال دارم. گوشی من پیغام اپدیت سیستم رو میده. روت و رام هم نکردم. ورژن الانش 2.2 هست. میخوام بدونم اگر به 2.2.1 اپدیت کنم چه تغییراتی داره؟؟ ارزشش رو داره؟؟؟ ممنون میشم جواب بدین

M@hdi-B
24-03-2011, 09:24
سلام به همگی. یک سوال دارم. گوشی من پیغام اپدیت سیستم رو میده. روت و رام هم نکردم. ورژن الانش 2.2 هست. میخوام بدونم اگر به 2.2.1 اپدیت کنم چه تغییراتی داره؟؟ ارزشش رو داره؟؟؟ ممنون میشم جواب بدین

آپدیت کنی بهتره

بالاخره تو هر آپدیت یه سری باگها برطرف میشه .. گفته شده کیفیت فیلمبرداری بهبود پیدا می کنه.

Shahab_H
26-03-2011, 13:05
داشتم صفحه های این تاپیکو می خوندم ضعف باتری رو زیاد دیدم و توصیه دوستان برای خریدن باتری های قوی تر!
این باتری ها چنده؟ چه قدر طول می کشه تا خالی شن؟ باتری خودش رو اونجوری که خوندم 1 روز راحت جواب میده.

و 1 سوال دیگه! مشکل با فارسی ساز نداره؟ یعنی راحت پیدا و نصب میشه و سرعتو کم نمی کنه؟
البته منظورم از فارسی ساز اصلا فارسی شدن منو و زبان گوشی نیست! برای SMS فارسی و Serach فارسی در وب

linkinpark20
28-03-2011, 21:12
داشتم صفحه های این تاپیکو می خوندم ضعف باتری رو زیاد دیدم و توصیه دوستان برای خریدن باتری های قوی تر!
این باتری ها چنده؟ چه قدر طول می کشه تا خالی شن؟ باتری خودش رو اونجوری که خوندم 1 روز راحت جواب میده.

و 1 سوال دیگه! مشکل با فارسی ساز نداره؟ یعنی راحت پیدا و نصب میشه و سرعتو کم نمی کنه؟
البته منظورم از فارسی ساز اصلا فارسی شدن منو و زبان گوشی نیست! برای SMS فارسی و Serach فارسی در وب

سلام دوست عزیز من از یک نفر که خودش این گوشی رو داره پرسیدم گفت باتری قوی تر به شما 45 دقیقه شارژ بیشتر میده که به نظر من نمی ارزه من خودم الان یک دو هفته ای میشه خریدم اولش از باطریش ناراضی بودم اما کم کم عادت کردم یعنی انقدر امکانات خوبی داره در مقابل گوشی های دیگه که این ضعفش به چشم نیاد.در مورد فارسی ساز هم باید روت کنی که اگه گوشیت گارانتی داشته باشه با روت کردن گارانتیش باطل میشه تا این جایی که من میدونم اینجوریه

Shahab_H
29-03-2011, 10:13
من دیروز گوشیو گرفتم ولی نمی دونم چطوری روش برنامه نصب کنم! کلی برنامه داونلود کردم رو PC ولی نمی دونم چطوری باید بریزم تو موبایل install کنم لطفا راهنمایی کنید

M@hdi-B
29-03-2011, 10:20
من دیروز گوشیو گرفتم ولی نمی دونم چطوری روش برنامه نصب کنم! کلی برنامه داونلود کردم رو PC ولی نمی دونم چطوری باید بریزم تو موبایل install کنم لطفا راهنمایی کنید

سلام . مبارکه:

برنامه HTC Sync

Maryamh18
29-03-2011, 10:46
how could I access to my sd card?please help me

Shahab_H
29-03-2011, 11:04
خیلی ممنون:20:
HTC Sync رو نصب کردم و گوشی رو در حالت Sync گذاشتم خود PC، Notificatiion داد که با موفقیت درایو نصب شد ولی گوشی ارور میده نمی تونه HTC Sync رو پیدا کنه تو PC :41:

patybor
29-03-2011, 11:22
من گوشی رو به 2.2.1 ارتقا دادم اما یک مشکلی پیش اومده. وقتی با کابل به کامپیوتر وصلش میکنم و در حالت دیسک درایو میذارم نمیشناسه. :41: اینقدر ور میرم و حالتهای دیگه رو انتخاب میکنم تا بالاخره بعد از ده دفعه وصل میشه. به نظر شما چش شده؟؟
تازه تو برنامه HTC Sync قبلا که وصل میکردم عکس بزرگ دزایر اچ دی رو نشون میداد ولی الان یک گوشی الکی نشون میده.

sAeEd_kHaAn
29-03-2011, 11:34
يكي 2 روز پيش يكي از دوستان قشم dhd رو گرفت 550
ضمنا گالكسي هم داره شديد خز ميشه اين چند روزه دست خيليا ديدم :31:

M@hdi-B
29-03-2011, 15:02
خیلی ممنون:20:
HTC Sync رو نصب کردم و گوشی رو در حالت Sync گذاشتم خود PC، Notificatiion داد که با موفقیت درایو نصب شد ولی گوشی ارور میده نمی تونه HTC Sync رو پیدا کنه تو PC :41:

یکی دو بار مثل دوستمون که در بالا گفته حالتهای اتصال رو عوض کنی حله .. مال منم اینجوریه.

Mig33
29-03-2011, 23:58
ورژن 2.3 اندروید داره برای این گوشی میاد طی 15 روز آینده :

Mig33
30-03-2011, 00:27
اینم مقایسه این گوشی با گالکسی اس ( دیزایر اچ دی تو این بنچ مارک ها برتره ) :

linkinpark20
30-03-2011, 08:09
هیچی در مورد اینکه آپدیت به ورژن 2.3 چه امکاناتی اضافه میکنه منتشر شده؟

Mig33
30-03-2011, 11:08
هیچی در مورد اینکه آپدیت به ورژن 2.3 چه امکاناتی اضافه میکنه منتشر شده؟

اینجا فرق 2.3 با 2.2 رو گفته :

یه نکته اون مصرف کمتر باتریه

Mig33
30-03-2011, 21:22
آپدیت رسمی HTC برای فارسی سازی Desire HD (رام های خاور میانه)

"بالاخره HTC آپدیت خودش رو برای ساپورت فارسی و عربی در گوشی Desire HD برای رام های خاور میانه عرضه کرد
من با نصب این آپدیت تمام SMS های فارسیم که جداجدا بودن درست شدن و به هم چسبیدن. داخل وب هم میتونید سایت های فارسی رو بدون مشكل مرور کنید.
همچنین یه کیبورد عربی/انگلیسی هم براتون نصب میکنه که با یه دکمه میتونید بینشون سوییچ کنید.
و بعد گوشیتون آپدیت رو پیدا میکنه و میتونید دانلودش کنید، حجمش هم حدود 38MB هست.
این طوری دیگه از شر نرم افزار های غیر رسمی و مزخرف هم خلاص میشید."

منبع:

dr_data_13
31-03-2011, 18:01
میشه desire hd که اندروید 2.2 هست رو آپدیت کرد به 2.3؟
یعنی تو قسمت software update خود htc این آپدیتو میذاره که ما دانلود کنیمو نصب کنیم؟
راستی چند روز پیش تو قسمت آپدیت یه آپدیت 40 مگی اومده بود که گرفتم ورژنش شد 1.84 و رنگ صفحه و درخشندگیش بیشتر شده در حد صفحه های led و صداش بیشتر شده ولی چون رام من خاور میانه نیس هنوزم فارسی جدا جدا هست
آندروید 2.3 هم تو همین قسمت آپدیت گوشی میاد میشه همینجوری دانلودش کرد؟
من که اون آپدیتو کردم شده 2.2.1 و 1.84

mnaderpour
03-04-2011, 15:17
آپدیت رسمی HTC برای فارسی سازی Desire HD (رام های خاور میانه)

"بالاخره HTC آپدیت خودش رو برای ساپورت فارسی و عربی در گوشی Desire HD برای رام های خاور میانه عرضه کرد
من با نصب این آپدیت تمام SMS های فارسیم که جداجدا بودن درست شدن و به هم چسبیدن. داخل وب هم میتونید سایت های فارسی رو بدون مشكل مرور کنید.
همچنین یه کیبورد عربی/انگلیسی هم براتون نصب میکنه که با یه دکمه میتونید بینشون سوییچ کنید.
و بعد گوشیتون آپدیت رو پیدا میکنه و میتونید دانلودش کنید، حجمش هم حدود 38MB هست.
این طوری دیگه از شر نرم افزار های غیر رسمی و مزخرف هم خلاص میشید."

منبع:

سلام
من نصب کردم . البته رام من اروپا بود برای همین مجبور شدم کل رام رو دانلود کنم و نصب کنه.
خوبه مشکلی ندیدم توش فقط 1 مورد که خیلی حال گیریه اینه که حرف (ی) رو به صورت مربع نشون میده . نتونستم این مورد رو حل کنم . ولی روی هم رفته خوبه

بابای

Mig33
03-04-2011, 15:26
برو تو اون کلوپ اندروید که لینک دادم شاید مشکل شما رو حل کرده باشن ....

mnaderpour
03-04-2011, 15:48
برو تو اون کلوپ اندروید که لینک دادم شاید مشکل شما رو حل کرده باشن ....

رفتم . یه برنامه داده بوود که کار نمیکرد

ninja3000sh
03-04-2011, 23:03
بنظرم کاستوم رام روش بریزین خیلی بهتره.
در ضمن رام leedroid که فارسی رو خیلی عالی ساپورت میکنه و تو sms هم دیگه قاطی و پاتی نشون نمیده.
تو رام leedroid ورژن 2.2.2 همه چی عالیه بخصوص ساپورت فارسی.
در کل روت برای گوشیهای آندروئید یکی از واجباته که تو نصب بعضی از نرم افزارها و دسترسی به فایلهای سیستمی خیلی بدرد میخوره.

mnaderpour
04-04-2011, 15:41
بنظرم کاستوم رام روش بریزین خیلی بهتره.
در ضمن رام leedroid که فارسی رو خیلی عالی ساپورت میکنه و تو sms هم دیگه قاطی و پاتی نشون نمیده.
تو رام leedroid ورژن 2.2.2 همه چی عالیه بخصوص ساپورت فارسی.
در کل روت برای گوشیهای آندروئید یکی از واجباته که تو نصب بعضی از نرم افزارها و دسترسی به فایلهای سیستمی خیلی بدرد میخوره.

سلام
اوکی حق با شماست اما میدونید مشکل چیه ؟؟ اینه که هیچ جای مطمئنی برای دانلود این رام من پیدا نکردم . به عنوان مثال تو همین انجمن 2 یا 3 جا بود لینک داده بود . من یکیشو که طرف کلی هم گفته بود مطمئن و چنینه و چنانه دانلود ونصب کردم !!!!! چشمت روز بد نبینه . گوشیم یه برنامه مثل آدم اجرا نمیکرد و همش force close میداد . خلاصه مجبور شدم با 1000 بدبختی گوشی رو دانگرید کنم و دوباره رام اورژینال اروپا بریزم روش . این رام اورژینال عالی بود ولی خوب باز هم از سر این تجربه همش تو دلم بود که این رام هم واقعا اورژینال نیست . و بعد از 1 ماه پاکش کردم رام اورژینال عربی ریختم که این هم ایراد زیاد داره .

حالا شما دوست عزیز اگه میتونی یه کمکی به من بکن و این 2 تا لینک زیر رو از یه جای مطمئن به من بده . یه عمر دعات میکنم .

1- همون رام leedroid ورژن 2.2.2
2- رام اورژینال اروپا (100 اورژینال) واسه این که تا چند روز دیگه اندروئید 2.3 که میاد میخوام این رام رو بریزم و آپگرید کنم ببینم این 2.3 چیچیه . و میخوام حتما از سایت خود HTC آپگرید بشه .

ممنون می شم اگه کمک کنید

pesal2ak
04-04-2011, 19:30
سلام بر دوستان عزیز
من بین این گوشی و آرک موندم!
میتونید مزیتهای این گوشی رو به آرک بگید؟
واقعا موندم کدومو انتخاب کنم....

kkkaktoos
05-04-2011, 12:51
دوستانی گوشی رو دارند و یا باهاش کار کردند اگه بخواهید چند تا عیب گوشی رو بگید چی میگید ؟
حالا اگه بخواهید چند تا خوبی گوشی رو بگید چی میگید ؟
قیمت بدون گارانتیش تو تهران چنده ؟
ممنون

Mig33
05-04-2011, 16:53
سلام بر دوستان عزیز
من بین این گوشی و آرک موندم!
میتونید مزیتهای این گوشی رو به آرک بگید؟
واقعا موندم کدومو انتخاب کنم....

اگه سایز صفحه برات زیاد مهم نباشه و بتونی کمی صبر کنی desire s رو بگیر همین سخت افزار ها روشه و ....

sAeEd_kHaAn
05-04-2011, 18:17
دوستانی گوشی رو دارند و یا باهاش کار کردند اگه بخواهید چند تا عیب گوشی رو بگید چی میگید ؟
حالا اگه بخواهید چند تا خوبی گوشی رو بگید چی میگید ؟
قیمت بدون گارانتیش تو تهران چنده ؟
ممنون
من dhd ندارم اما dhd دارها رو دوست دارم :31:
مختصر و مفيد
مزاياش : صفحه بزرگ و سخت افزار فوق العاده قويش هست
معايبش : باتري ضعيف

Shahab_H
05-04-2011, 18:56
دوستان این Rom فارسی که در صفحه ی قبل مرفی شده واقعا orginal هستش؟ و Update میشه یا خیر؟
به نظرتون بریزم؟
با نصبش برنامه ها و شماره ها و عکس ها و ... پاک میشن یا نه؟

kkkaktoos
05-04-2011, 20:36
من dhd ندارم اما dhd دارها رو دوست دارم :31:
مختصر و مفيد
مزاياش : صفحه بزرگ و سخت افزار فوق العاده قويش هست
معايبش : باتري ضعيف
قیمتش رو نگفتی دوستدار دوستاران dhd :31: