PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Desire HD | گوشي اندرويدي HTC با دوربين 8 مگاپيكسلي و پردازنده ي 1 گيگاهرتزي

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6

Real Madrid C.F
15-11-2010, 10:48
:31:
به نظر من خیلی ارزش نداره این گوشی ها رو با گارانتی اصلی بگیره ...مخصوصا با گارانتی یاس ....درسته که گارانتی معتبری هست ولی قیمت خیلی خیلی بالا می دن . مثلا تفاوت قیمت HD2 بدون گارانتی و با گارانتی یاس ، اگه اشتباه نکرده باشم ،حدود 140-150 تونمه !!!! به نظر شما ارزش داره اینقدر تفاوت قیمت رو برای یه گارانتی یکساله آدم بپردازه ؟!!!
مگه چقدر احتمال داره که یه گوشی در یک سال اول خراب بشه ؟ منظورم خرابی هست که مورد پذیرش گارانتی باشه ! تازه اگه خراب بشه هزینه تعمیرش چقدره ؟

خب بستگی به آدمش داره! مثلا یکی هست که خیلی محافظه کار هستش و خیلی از از دست دادن پولش میترسه ! این آدم از معتبر ترین گارانتی هم با ترس و لرز گوشی میخره ولی یکی مثل من میرم گوشی دسته دو میخرم چون معتقدم کسی که 6 ماه یبار گوشی عوض میکنه نباید پول آکبند بودن گوشی رو ضرر کنه...

tanatos
15-11-2010, 11:26
نوشته ی من چرا حذف شد؟

اینجا از این اتفاقات زیاد میفته!
عادت میکنی

---------- Post added at 01:26 PM ---------- Previous post was at 01:25 PM ----------

خب بستگی به آدمش داره! مثلا یکی هست که خیلی محافظه کار هستش و خیلی از از دست دادن پولش میترسه ! این آدم از معتبر ترین گارانتی هم با ترس و لرز گوشی میخره ولی یکی مثل من میرم گوشی دسته دو میخرم چون معتقدم کسی که 6 ماه یبار گوشی عوض میکنه نباید پول آکبند بودن گوشی رو ضرر کنه...

باهات موافقم کیهان!
ولی کسی که دسته دوم میخره که دیگه نمیتونه مزه ی داشتن گوشیهای روز رو در همون دوره تجربه کنه!

bargozide
15-11-2010, 11:49
بچه ها یکی از اقوامای ما مرتب میره دبی و برمیگرده به نظر شما اگه بهش بگم یکی برام بیاره خوبه؟
چون من شنیدم گوشیهایی که از اونجا وارد ایران میشه لاک هستش چیکار کنم اگه بگم بیاره میشه آنلاکش کرد؟
اینو دو بار میفرستم تا برسه

Help118
15-11-2010, 13:17
2 شرکت یاس جهان و پرشین تلکام گارانتی های اصلی شرکت hTC هستند ...البته دوستان گفتند این خرمات پارسه هم به تازگی اضافه شده...
خدمات پارسه که اسمش گارانتیه. چون واسه تمام گوشی ها گارانتی داده! گارانتی اصلی نوکیا که خود نوکیا باشه رو گوشی فریم ویر فارسی میزنه منظور تو چین واسه گوشی های ایرانی زده شده و همچنین تو گوشی های صفحه کلید دار نوکیا گ چ پ ژ به صراحت رو صفحه کلید گوشی ها هستش ولی گارانتی پارسه هیچ کاری نمیکنه! واسه hTC ها دیگه نمی دونم

tanatos
15-11-2010, 16:18
بچه ها این ریویو رو حتماً ببینید خیلی جالبه!:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

senaps
15-11-2010, 20:04
کیهان جان قرار شد که اینجور بحثی برای خرید و فرش نباشه!!!
جناب سعید رو همه میشناسن و کسی با ایشون مشکلی نداشته! ولی دیگه دلیل نمیش هتو هر سایتی تبلیغش رو بکنیم!

tanatos
15-11-2010, 20:21
بچه ها یه نگاهی هم به این عکسها بندازید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

senaps
15-11-2010, 21:19
طبق این عکس ها،دوربینش ظاهرا کیفیت خوبی نداره!!!!

راستی سعی عکسهاییی از گوشی بذاری که تو دست یه خانومه!!!

Help118
15-11-2010, 21:57
در مورد کاربرد دکمه های گوشی همون دکمه های زیر ال سی دی توضیحاتی بدین. چون تا حالا نداشتم دقیق نمی دونم کاراییشون چیه
یکی که انگار هوم اسکرینه و دیگری منو و یکی زوم و دیگری چیه
همشونو با همه کاربردرهاشون توضیح بدین بیزحمت

Atropates
15-11-2010, 22:03

بازم نظرم اینه که خیلی گندست هااا :mellow: گلکسی هم گندست به نظرم چه برسه به این که از اون بزرگتره تازه . نه اینکه با اندازه اش مشکل داشته باشم هااا با جاهای زایدش مشکل دارم :31: من الان گلکسی دارم خودم , مشکل اینه که اگه کل روی گوشی صفحه نمایش بود اندازه ی گوشی هیچ ایرادی نداشت ولی حالا معلومه که ایراد داره :31: نه اینکه حالا تا حدی باشه که گوشی از بغل خورد زمین صفحه نمایشش بشکنه ولی اینقدر هم خیلی ضایعست که جای زاید میزارن ! مثلا این پایین دیزایر HD رو نیگاه کن ! این واس چیه مثلا اینقدر ؟! خو پایینشم مثل بالاش درست کنن دیگه ! عوضش به اندازه ی صفحه نمایش اضافه کنن :31: یا از اندازه ی گوشی بردارن ! هم گلکسی هم این باید این دکمه های پایین رو میکردن یه دونه , همین دکمه ی Home , که اونم میاوردن بغل گوشی , مثل دکمه ی ولوم و اینا , منتها بغل پایین . اون اسم قشنگ مشگنگشونم پشت گوشی مینویسن کافیه به خدا یادمون نمیره اسمشون :31: قول میدم

-------------------------------------

در مورد کاربرد دکمه های گوشی همون دکمه های زیر ال سی دی توضیحاتی بدین. چون تا حالا نداشتم دقیق نمی دونم کاراییشون چیه
یکی که انگار هوم اسکرینه و دیگری منو و یکی زوم و دیگری چیه
همشونو با همه کاربردرهاشون توضیح بدین بیزحمت

هیچی , کلا واس دل خوشی ه سه تاش ! از چپ به راست , اولی Home هستش : میره خونه ی اصلی , نیگهش داری تسک منیجر میاد , دومی Menu هستش که داخل برنامه ها بزنی منو میاد :31: میتونی گزینه هایی که بهت میده رو انتخاب کنی مثل Save کردن یا Edit کردن یا Delete کردن , سومی Back هستش , که برا بازگشت به حالت یا صفحه ی قبل به کار میره , اون یکی هم Search هستش که برا جستجو به کار میره

senaps
15-11-2010, 22:15
دگمه های هوم و بک و سرچ و منو هستن...
هوم یه سری تنظیمات رو بالا میاره،یا اینکه به والپیپر هوم میبردت...سرچ که مشخصه!! بک مشخص تره...منو هم مشخصه!!!اسمش با خودشونه دیگه...

Help118
16-11-2010, 00:59
به نظر من خیلی ارزش نداره این گوشی ها رو با گارانتی اصلی بگیره ...مخصوصا با گارانتی یاس ....درسته که گارانتی معتبری هست ولی قیمت خیلی خیلی بالا می دن . مثلا تفاوت قیمت HD2 بدون گارانتی و با گارانتی یاس ، اگه اشتباه نکرده باشم ،حدود 140-150 تونمه !!!! به نظر شما ارزش داره اینقدر تفاوت قیمت رو برای یه گارانتی یکساله آدم بپردازه ؟!!!
مگه چقدر احتمال داره که یه گوشی در یک سال اول خراب بشه ؟ منظورم خرابی هست که مورد پذیرش گارانتی باشه ! تازه اگه خراب بشه هزینه تعمیرش چقدره ؟
نه ارزش نداره به این قیمت! ولی من گوشی رو گارانتی دار به خاطر خدمات گارانتیش نمی خرم! فقط میدونم گوشی گارانتی دار معمولا وسایلش سر جاشه چون قانونی وارد میشه زیاد هپولی نمی کنن و همچنین تو گارانتی نوکیا معمولا منوی فارسی تو گوشی دیده میشه که گوشی های بدون گارانتی ندارن! البته میشه بعدا فارسی زد ولی مستلزم دستکاری گوشی و تغییر پروداکت کد گوشیه . من تصورم این بود که گوشی های hTC گارانتی دار فارسی تو پیامک نگاری ساپورت داته باشند ولی بازم نمی دونم! چون تا حالا hTC نداشتم

Real Madrid C.F
16-11-2010, 01:10
بازم نظرم اینه که خیلی گندست هااا :mellow: گلکسی هم گندست به نظرم چه برسه به این که از اون بزرگتره تازه . نه اینکه با اندازه اش مشکل داشته باشم هااا با جاهای زایدش مشکل دارم :31: من الان گلکسی دارم خودم , مشکل اینه که اگه کل روی گوشی صفحه نمایش بود اندازه ی گوشی هیچ ایرادی نداشت ولی حالا معلومه که ایراد داره :31: نه اینکه حالا تا حدی باشه که گوشی از بغل خورد زمین صفحه نمایشش بشکنه ولی اینقدر هم خیلی ضایعست که جای زاید میزارن ! مثلا این پایین دیزایر HD رو نیگاه کن ! این واس چیه مثلا اینقدر ؟! خو پایینشم مثل بالاش درست کنن دیگه ! عوضش به اندازه ی صفحه نمایش اضافه کنن :31: یا از اندازه ی گوشی بردارن ! هم گلکسی هم این باید این دکمه های پایین رو میکردن یه دونه , همین دکمه ی Home , که اونم میاوردن بغل گوشی , مثل دکمه ی ولوم و اینا , منتها بغل پایین . اون اسم قشنگ مشگنگشونم پشت گوشی مینویسن کافیه به خدا یادمون نمیره اسمشون :31: قول میدم

دوست من آخه نمیشه که!! اون محل زاید که شما میگی روی کار زاید هستش!! زیر قاب گوشی برد گوشی قرار داره و اگه شما بخوای برد گوشی رو کوچیک کنی باید به قطر گوشی اضافه کنی !! (مثل 5800 و N97 ) پس این کاری که شما میگین عملی نیستش!

در ضمن خیلی خوب میشد وقتی پست منو پاک میکنن بهم خبر بدن تا یه ساعت دنبال پستم نگردم!!!:13:

خیلی فروم فعال هستش! میان پست ها رو هم پاک میکنن!! واقعا باید مدیرا به خودشون بیان! الان سایت های تخصصی موبایل تمام کاربرا رو قاپیدن!! اگه اینجوری پیش بره چند وقت دیگه هیشکی نمیاد P30world واسه قسمت موبایلش! الان قسمت گوشی های ویندوز خیلی وقته دست نخورده!!:13:

Help118
16-11-2010, 01:36
تو سایت دیجیکالا متوجه شدم برای بعضی گوشی ها نوشته بود ساخت تایوان ولی برای دیزایر اچ دی و دیزایر زد چیزی ننوشته بود. این گوشی ها مگه همگی ساخت تایوان نیستند؟ چین هم میزنه؟

Atropates
16-11-2010, 01:41
دوست من آخه نمیشه که!! اون محل زاید که شما میگی روی کار زاید هستش!! زیر قاب گوشی برد گوشی قرار داره و اگه شما بخوای برد گوشی رو کوچیک کنی باید به قطر گوشی اضافه کنی !! (مثل 5800 و N97 ) پس این کاری که شما میگین عملی نیستش!

در ضمن خیلی خوب میشد وقتی پست منو پاک میکنن بهم خبر بدن تا یه ساعت دنبال پستم نگردم!!!:13:

خیلی فروم فعال هستش! میان پست ها رو هم پاک میکنن!! واقعا باید مدیرا به خودشون بیان! الان سایت های تخصصی موبایل تمام کاربرا رو قاپیدن!! اگه اینجوری پیش بره چند وقت دیگه هیشکی نمیاد P30world واسه قسمت موبایلش! الان قسمت گوشی های ویندوز خیلی وقته دست نخورده!!:13:

یعنی زیر یک صفحه نمایش 4.3 اینچی نمیشه یک برد رو قرار داد ؟!! برد Wave در چه اندازه ای هستش ؟ حتما به اون یک سانت اضافی پایین صفحه نمایش 4.3 اینچی هم احتیاج هست ؟!! فک نکنم هاا اینجوری باشه ؟ یعنی اگه بخوان اون یک سانت رو میتونن یک کاریش بکنن ! مگه اینکه فرمولی مثلا توو کتاب های الکترونیک باشه که بگه برد حتما باید از صفحه نمایش اندازش 20% بزرگتر باشه !!! مثلا الان این LCD دیزایر HD فک کنم 80% اندازه ی برد گوشی ه , یعنی این نمیشه بشه 95% اندازه ی برد گوشی ؟ بابا کار سخت تر از ایناش رو کردن این چیزی نیست که ! Super Amoled و Retina با اون کیفیت (!!) میزنن توو اون اندازه (!!) , اینم بخوان کار دو روزشون ه . اینا بیشتر دلیلش دکمه هاست , نمی خوان دکمه ها رو بردارن , یا کمشون کنن یا بیارنشون بغل گوشی .

-----------------------------------------------

اون قسمت قرمز رنگ پستت رو هم کاملا موافقم با حرفت .

Real Madrid C.F
16-11-2010, 01:54
تو سایت دیجیکالا متوجه شدم برای بعضی گوشی ها نوشته بود ساخت تایوان ولی برای دیزایر اچ دی و دیزایر زد چیزی ننوشته بود. این گوشی ها مگه همگی ساخت تایوان نیستند؟ چین هم میزنه؟

دیده بودم که ساخت کدوم کشور هستش ولی با یه گوشی دیگه قاطی کردم یادم رفت!! ولی فکر کنم تایوان باشه! البته جدی میگم هیچ فرقی نمیکنه چون الان خودتون دیگه استاد نوکیا هستین و میدونین گوشی تولید چین به صورت منتاژ کاملا نظارت شده هستش!:46:

senaps
16-11-2010, 06:25
اگثر شرکت ها بعد از یه مدت،گوشیشون رو میدن تو چین تولید بشه...

tanatos
16-11-2010, 09:02

کلید کردی به خانوماها :31:

---------- Post added at 10:58 AM ---------- Previous post was at 10:57 AM ----------

اینا باشه واسه وقتی که با هم خواستیم یه گوشی بزنیم؛ اینا به حرف ما گوش نمیدن!
شایدم اونطوری دیگه دیزاینش اینقدر شیک نمیشد!

---------- Post added at 11:02 AM ---------- Previous post was at 10:58 AM ----------

باور کن من خودم هم موندم!
ولی درباره ی دوربین گوشی تا حالا چیز بدی نشنیدم!
اگه اینم افتضاح باشه که میرم گالکسی میگیرم! :thumbsdow
البته اونم فیلمبرداریش افتضاحه! :jealous:

Real Madrid C.F
16-11-2010, 11:12
اگثر شرکت ها بعد از یه مدت،گوشیشون رو میدن تو چین تولید بشه...

راستی تو از کجا نتیجه گرفتی که که کیفیت دوربینش خوب نیست!!!!

مگه تو عکسا از دوربین هم چیزی گذاشته بود!!!!:18:

tanatos
16-11-2010, 12:11
انگاری که خوب نگاه نکردی کیهان!
برو یه بازم یه سر بزن.

farzin_silver
16-11-2010, 12:30
کلید کردی به خانوماها :31:

---------- Post added at 10:58 AM ---------- Previous post was at 10:57 AM ----------

اینا باشه واسه وقتی که با هم خواستیم یه گوشی بزنیم؛ اینا به حرف ما گوش نمیدن!
شایدم اونطوری دیگه دیزاینش اینقدر شیک نمیشد!

---------- Post added at 11:02 AM ---------- Previous post was at 10:58 AM ----------

باور کن من خودم هم موندم!
ولی درباره ی دوربین گوشی تا حالا چیز بدی نشنیدم!
اگه اینم افتضاح باشه که میرم گالکسی میگیرم! :thumbsdow
البته اونم فیلمبرداریش افتضاحه! :jealous:

گلكسي فيلمبرداريش حرف نداره.
درسته فلاش نداره ولي خوب جايي كه نور باشه خيلي خوب ميگيره.حتي تو شب هم با نور معمولي فيلمبرداريش خيلي خوبه.من خودم تو ماشين با سرعت ١٣٠ ٤٠ تا تو شب با نور خود اتوبان فيلم گرفتم كفم بريد.به خاطر ٣٠ فريم بودنش سرعت حركت اصلا روش تاثير نميذاره و فريم فريم نميشه

senaps
16-11-2010, 14:19
راستی تو از کجا نتیجه گرفتی که که کیفیت دوربینش خوب نیست!!!!

مگه تو عکسا از دوربین هم چیزی گذاشته بود!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو ایمانت ضعیفه!!!!

ببین،تو عکسی که دوریبن تو دست یه اقاست! و در حال فیلم برداریه،کیفیتش شطرنجیه!!!!!!!!بعدشم یه ویدیو دیدم تو ویدیو که کیفیت زیاد خوبی نداشت! نمیدونم حالا....

Real Madrid C.F
16-11-2010, 15:51
بله دقیقا....کلا اگه یه خانوم این گوشی رو رویو کنه،همه ی مشکلاتش برطرف میشه....

اینو میگی!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مگه یه بار توضیح ندادم!! کیفیت واقعی دوربین با کیفیتی که الان میبینی فرق دارن!!! دیزایر هم اول این مشکل رو داشت که با رام های 2.2 حل شد و اصلا قبل از اینکه 2.2 هم بیاد یه فیکس براش اومد مشکل ViewFinder Noise رو حل کرد! البته باید بگم تو این عکس گوشی در حال فیلم برداری نیستش و احتمالا استند بای هستش چون تو تمام گوشی های HTC در حالت استوک و دست نخورده وقتی که عکس رو میگیری یا فیلمی که گرفتی رو نگاه میکنی کلی کیفیتش با قبل از گرفتن تو viewfinder فرق داره:11:

Real Madrid C.F
16-11-2010, 16:23
چی بگم والا!
اینطور که senaps گرفته این گوشی اصلا واسه مردا نیست!
هر چی میکشیم هم از دست نینجاست دیگه گوشی رو نگرفته بود میگفتیم هنوز کسی نگرفته.
گرفته نشسته خونه!
به هیچ سوالی هم جواب نمیده!

شما هم دیگه خیلی شک داری!!! ببین یه توصیه بهت میکنم !

زیاد رو گوشی که احتمال میدی بخریش فکوس نکن!

ببین من وقتی که HD2 اومد خیلی میرفتم عکساشو نگاه میکردم و فیلماشو تو یو تیوب.. نگاه میکردم طوری که میتونستم کاملا تمام منو هایه گوشی رو از حفظ بگم:31:

ولی اخرش به خودم گفتم دیگه دلیلی نداره این گوشی رو بخرم! چون تقریبا همه ی فوت و فن هاشو یاد گرفتم! و چیز جدیدی برام نداشت!! شما هم اگه زیاد در مورد گوشی اطلاعات کسب کنی ازش زده میشی چون دیگه چیز جدیدی برای ذوق زده کردنتون نداره!

tanatos
16-11-2010, 16:40
ای ول، اینم حرفیه! ولی چیزی که نقل قول کردی صرفاً شوخی بود.

soheildolatabadi
17-11-2010, 00:41
کسی نفهمید شرکت اصلی گارانتی کننده hTC کجاست؟

خیلی مخلصیم داداش تو این لینک نمایندگی های رسمی HTC تو ایران معرفی شده
البته جسارت نباشه ها شما که خودت استاد ما هستی
کشور ایران رو که انتخاب کنی نمایندگی های اصلی رو به نام
پارس کامتل
پرشن تلکام
یاس
به اضافه یه سری نمایندگی های دیگه معرفی کرده

در ضمن این امضات هم بدجوری غم انگیزه! حال آدم گرفته میشه:11:

Real Madrid C.F
17-11-2010, 01:00
شما میخوای دنیا رو فتح کنی کارت به دیگران چیه!

The world is ours to conquer جهان برای ماست تا آن را فتح کنیم
...
اگر آسمان از قامتم کوتاه تر شود، هر گز زانو نخواهم زد!!!!

ولی این که نوشته دیگه نمیام بد نیستش! خداییش زندگی از فروم رو ترک کردن شروع میشه!

چیه خوب خیلی جملم تاریخی بود قرمز نوشتمش!

دوستان 5شنبه این دوستمون که میاره دلیوری داره تهران 740 تومن!

Help118
17-11-2010, 01:14
خیلی مخلصیم داداش تو این لینک نمایندگی های رسمی HTC تو ایران معرفی شده
البته جسارت نباشه ها شما که خودت استاد ما هستی
کشور ایران رو که انتخاب کنی نمایندگی های اصلی رو به نام
پارس کامتل
پرشن تلکام
یاس
به اضافه یه سری نمایندگی های دیگه معرفی کرده

در ضمن این امضات هم بدجوری غم انگیزه! حال آدم گرفته میشه:11:

خیلی گل دوستم شما لطف داری. متمرکز شدم رو تهیه وجه برای خرید ان8 و هم دیزایر بهمین جهت زیاد اینور انورم نیمرم.
در مورد امضا باید بگم کاراهای واجبتر مثل درس و تدریس و تعلیم و تعلم دارم.

شما میخوای دنیا رو فتح کنی کارت به دیگران چیه!

The world is ours to conquer جهان برای ماست تا آن را فتح کنیم
...
اگر آسمان از قامتم کوتاه تر شود، هر گز زانو نخواهم زد!!!!

ولی این که نوشته دیگه نمیام بد نیستش! خداییش زندگی از فروم رو ترک کردن شروع میشه!

چیه خوب خیلی جملم تاریخی بود قرمز نوشتمش!

دوستان 5شنبه این دوستمون که میاره دلیوری داره تهران 740 تومن!

ارادتمندیم

Help118
17-11-2010, 01:22
یه نتیجه گیری کلی از تمام دوستانی که دیدن و اونایی که خریدن میخوام

1.گوشی فارسی تو پیامک نگاری رو کامل داره؟
2.تو باروزر اینترنت سایت های فارسی بصورت کامل نمایش داده میشن؟

Real Madrid C.F
17-11-2010, 01:28
یه نتیجه گیری کلی از تمام دوستانی که دیدن و اونایی که خریدن میخوام

1.گوشی فارسی تو پیامک نگاری رو کامل داره؟
2.تو باروزر اینترنت سایت های فارسی بصورت کامل نمایش داده میشن؟

چون که HTC Sense داره فقط و فقط در صورتی این امکانات امکان پذیر هستش که رام عربی نصب کنین...رام عربی معمولا 1 ماه بعد از عرضه ی گوشی میاد و هیچ فرقی با رام اصلی نداره و فقط یک تغییر داره اونم ساپورت کامل فارسی هستش...اینجور نیست که منو ها عربی بشن!! اگه با لانچر پرو کار کنید و قید Sense رو بزنین به راحتی فارسی میشه!

HOJ-JAT
17-11-2010, 10:30
دوستانی که خریدن بازی های باحال اندروید روش نصب میشه بی هیچ مشکلی یا نه؟

M@hdi-B
17-11-2010, 10:36

مگه میشه نصب نشه؟ اینم از اون حرفا بودا:46:

senaps
17-11-2010, 14:04

بعله...!!! بعله....!!!
معلومه که روش نصب میشن....

senaps
17-11-2010, 14:10
کیفیت فیلم های گرفته شده با این دوربین عالی هستش....!!الان یه سمپل ویدیو دیدم(دیشب دانلود شده با حجم 90 مگ!) که بسیار عالی بود...

rawen.west69
17-11-2010, 18:54
میشه لینکش رو بزاری؟ ممنون میشیم...

S A M S U N G
17-11-2010, 20:37
سلام .

مقایسه GS با Desire HD

زیر نور آفتاب :

However, out of the HTC Desire HD and the Samsung Galaxy S, we would pick Samsung's finest, and we'll tell you why. It's not the silicon – both phones have excellent chipsets, and the theoretical advantage in the graphics department of Sammy's Hummingbird didn't translate into better frame rates in the 3D games we played. It's not the built-in 16GB of memory on the Galaxy S, and lack thereof on the HTC Desire HD. Memory cards are cheap these days, and the Desire HD beats the Galaxy S in the camera specs department with higher resolution cam and a ho-hum LED flash, which compensates the absence of in-built memory for us.

مخلصیم .

Real Madrid C.F
18-11-2010, 00:17
کیفیت فیلم های گرفته شده با این دوربین عالی هستش....!!الان یه سمپل ویدیو دیدم(دیشب دانلود شده با حجم 90 مگ!) که بسیار عالی بود...

تو که میگفتی دوربینش خوب نیست:31:

مهدی جان اگه خریدی بی وفا نباشی بیای اینجا یه ریویو بذاریا!:20:

ممنون...

senaps
18-11-2010, 00:54
میشه لینکش رو بزاری؟ ممنون میشیم...

دارم میگردم پیداش کنم.....تو دانلود منیجر درست نمیره سراغش!!

تو که میگفتی دوربینش خوب نیست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اخه اونموقع،عکس فیلم گرفتنش تو دست یه خانومو دیده بودم!!!
ولی این فیلم دیشب،فیلم فیلم گرفتنش توسط یه خانوم بود که خیلی کیفیت بالاتری داشت!!!

مهدی جان اگه خریدی بی وفا نباشی بیای اینجا یه ریویو بذاریا![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هر کی بخره بی وفا بشه باهاش حرف میزنیم با وفا شه...

rawen.west69
18-11-2010, 07:01
دارم میگردم پیداش کنم.....تو دانلود منیجر درست نمیره سراغش!!

آدرس سایت رو بدی بقیش با خودمون...:20:

tanatos
18-11-2010, 09:02
دمت گرم!
خودمونیم حالا چی سرچ کرده بودی:
Desire HD camera test by a woman

tanatos
18-11-2010, 09:47
بچه ها میدونم ممکنه به تاپیک ربطی نداشته باشه.
ولی یه نگاهی به این لینک بندازید:

یادآوری:
گفته شده بود این گوشی نسخه ی بروز شده ی HTC Evo 4G برای سراسر دنیاست.

rawen.west69
18-11-2010, 09:53
بچه ها میدونم ممکنه به تاپیک ربطی نداشته باشه.
ولی یه نگاهی به این لینک بندازید:

یادآوری:
گفته شده بود این گوشی نسخه ی بروز شده ی HTC Evo 4G برای سراسر دنیاست.

:دی
این که لینکه همین صفحست:31:

tanatos
18-11-2010, 10:04
اوه اوه انگاری بد سوتی دادم نه؟ :31:
شرمنده:

tanatos
18-11-2010, 10:15
راستی چرا نمایندگیهای خود HTC هنوز گوشی رو وارد نکردند؟

Real Madrid C.F
18-11-2010, 11:43
چون نمایندگی با گارانتی اصلی وارد میکنه...

این چه ربطی به سوال این بنده خدا داشت!!:31:

واقعا معلوم نیست چرا هنوز نیاوردن! چون موقعی که HD 2 اومد 2 تا گارانتی اصلیش چند روز بعد از بدون گارانتی آوردن! :11:

huti_421
18-11-2010, 18:09
گویا یکی از اقوام داره این گوشی رو واسه من میاره :دی

قیمت هم گفته زیر هفصد تومن

دستم رسید کنکاشش می‌کنم :دی

tanatos
18-11-2010, 18:35
زیر 700؟
مطمئنی؟

M@hdi-B
18-11-2010, 18:37
سلام.

بلاخره منم بعد از 4روز رفتن به علاالدین با قیمت 830 دلار خریدم :31:

مبارکم باشه .. ریویو می ویو نخواید که فقط کار نینجاست.:31:

Help118
18-11-2010, 20:07
چون که HTC Sense داره فقط و فقط در صورتی این امکانات امکان پذیر هستش که رام عربی نصب کنین...رام عربی معمولا 1 ماه بعد از عرضه ی گوشی میاد و هیچ فرقی با رام اصلی نداره و فقط یک تغییر داره اونم ساپورت کامل فارسی هستش...اینجور نیست که منو ها عربی بشن!! اگه با لانچر پرو کار کنید و قید Sense رو بزنین به راحتی فارسی میشه!

این قابلیت سنس که تو اپراتورهای ما کاملا فل هستش یعنی بیخیال. ولی من نمیخوام این قابلیت رو با رام عربی از دست بدم! با اون برنامه هم کار نکردم کلا hTC نداشتم اولین بارمه که میخوام بخرم!:27: فقط ببین دوست من؛ من پیامک نگاری فارسی میخوام که شامل گ چ پ ژ باشه والسلام. ا صلا منو فارسی بدم میاد و نمیخوام.

senaps
18-11-2010, 21:11
این قابلیت سنس که تو اپراتورهای ما کاملا فل هستش یعنی بیخیال. ولی من نمیخوام این قابلیت رو با رام عربی از دست بدم! با اون برنامه هم کار نکردم کلا hTC نداشتم اولین بارمه که میخوام بخرم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فقط ببین دوست من؛ من پیامک نگاری فارسی میخوام که شامل گ چ پ ژ باشه والسلام. ا صلا منو فارسی بدم میاد و نمیخوام.

شما بودی دقعه ی قبل در این مورد سوال کردی و من هم بهت میرسال رو معرفی کردم؟!!
این برنامکه روشخصا اپلود کردم رو سایت و تو بخش برنامه های اندرویدی هست....
حتی خیلی از کسانی که گوشیشون فارسی سپورته،این برنامه رو استفاده میکنن....

مبارکم باشه .. ریویو می ویو نخواید که فقط کار نینجاست.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بهونه مهونه نیار.....
تا فردا صبح فرصت داری که یه رویو زیر 20 مگ از کار کردن باهاش،یه سمپل زیر 30 مگ از دوربین فیلم برداریش،و یه مقایسه با گوشی کنونیت بذاری...درضمن تا نیمه شب هم اخرین مهلتته برای صحبت درباره ی کیفیت واقعی صداش و همچنینی صفحش....
زود باش!
درضمن،این نکته رو ذکر کن که فروشنده اقا بود یا خانوم...

huti_421
18-11-2010, 21:18
قیمتش رو تو آمازون زده 415 یورو :دی

خب هفصد میاد اگه قاچاقی باشه دیگه :دی

M@hdi-B
18-11-2010, 21:34
سمپل دوربین که نینجا زحمتشو کشید .. کار کردن با گوشی هم تو یوتیوب پره :31: من دوربین ندارم از کار کردن با گوشی فیلم بگیرم ولی اگه بازم سمپل دوربین می خواید چشم :46:

ال سی دیش از اچ دی2 بهتره چون 16میلیون رنگه .. ولی به سوپر آمولد گلکسی نمی رسه .. من خودم اینجور ال سی دی رو بیشتر می پسندم.

صداش تو هندزفری با فعال کردن SRS Enhanecment عالی میشه و گوش کر کن در عوض صدای اسپیکرش خیلی ضعیفه.

senaps
18-11-2010, 22:07
سمپل نینجا رو ندیدم!! فک کنم خرابه....بعدشم هدف اینه که ببینیم ایرانی جماعت با گوشیش چیکار میکنه....یه 5 دقیقه با یه گوشی دیگه فیلم بگیر بذار تو نت دیگه!!!
نمیتونی از زیرش در بری....

Real Madrid C.F
19-11-2010, 01:35
سمپل دوربین که نینجا زحمتشو کشید .. کار کردن با گوشی هم تو یوتیوب پره :31: من دوربین ندارم از کار کردن با گوشی فیلم بگیرم ولی اگه بازم سمپل دوربین می خواید چشم :46:

ال سی دیش از اچ دی2 بهتره چون 16میلیون رنگه .. ولی به سوپر آمولد گلکسی نمی رسه .. من خودم اینجور ال سی دی رو بیشتر می پسندم.

صداش تو هندزفری با فعال کردن SRS Enhanecment عالی میشه و گوش کر کن در عوض صدای اسپیکرش خیلی ضعیفه.

مهدی جون مبارکه ...مهدی مبارکه...دست بزنین ... شادی کنین ...مرگ بر آمریکا ... :31:

مهدی میدونم ریویو گذاشتن سخته ولی زندگی سخته و باید برای زندگی کردن سختی هارو هم پشت سر گذاشت...:27:حد اقل یه چند تا نکته ی جالب در مورد گوشی بگو که ما ندیده باشیم...اگه چیزی پیدا نکردی فدای سرت گوشی رو بفرست واسه من تا من یگم:46:

M@hdi-B
19-11-2010, 09:48
ممنون کیهان جان.

فعلا تو ارتباط با پی سی موفق نشدم(وین 7) یه HTC Sync 3.0 هم از اینجا دانلود کردم رو 7 نصب نمیشه.

arman72
19-11-2010, 11:39
قیمتش رو تو آمازون زده 415 یورو :دی

خب هفصد میاد اگه قاچاقی باشه دیگه :دی

تا جایی که من تو آمازون دیدم قیمت زده 899.99 دلار. اونی که شما دیدی احتمالاً اشتباه بوده. شایدم به پوند بوده.

ninja3000sh
19-11-2010, 20:18
بنچمارکی از این گوشی.
داغ اندر داغ تازه گرفتمش.:31:
نفس کش میخواد این گوشی::31:

hasanmotori
19-11-2010, 20:44
ولی بازم به گالکسی نمیرسه :

rawen.west69
19-11-2010, 20:47
از گالکسی که جلو زده
شما چطور میگی بهش نمیرسه؟!

hasanmotori
19-11-2010, 21:06
از گالکسی که جلو زده
شما چطور میگی بهش نمیرسه؟!

ارتقای اندروید 2.1 به 2.2 با یه هماهنگی برای cpu های qualcomm یا شایدم فقط سری snapdragon همراه بود که باعث شد با این ارتقا امتیاز cpu های snapdragon حدود 2 برابر یا حتا بیشتر باشه ... نکسوس وان با 2.1 و 2.2 رو ببین
این هماهنگی تازه برای humingbird گلکسی اومده تو رام 2.2.1 که الان تو همین عکسی که گزاشتم میتونی ببنی قدرتش تقریباً 3 برابر شد
your device تو این عکس گلکسی با رام 2.2.1 ه

M@hdi-B
19-11-2010, 21:48
باز این موتور گازی اومد :31:

بابا جون هر کسی دوست دارین اینجا رو مثل تاپیکای دیگه نکنید.

مقایسه خواستید بکنید تو بخش نقد و بررسی تاپیک بزنید تا قیامت مقایسه کنید .. :46:

دوستانه گفتم .. اون روی سگ منو بالا نیارید:31:

biostar
19-11-2010, 23:27
این مقایسه ی بنچمارک ها آخر عاقبت نداره ! کافیه سری به XDA بزنید و ببینید دارند با Desire HD چه کارایی می کنند !

senaps
19-11-2010, 23:49
من که از این xda سر در نمیارم....میرم به بخش مربوط به گوشی مورد نظرم،ولی هیچ یچز جابی که این همه ایکس دی ای ایکس دی ای میکنن نمی بینم!!!
هیچ چیزی نظرم رو جلب نمیکنه....
چی جالبه؟!

مثلا بیوستار عزیز،میشه یه مطلب که خیلی کار شاخی باهاش میکنه رو نشون من بدی؟!

tanatos
20-11-2010, 09:18
سلام.

بلاخره منم بعد از 4روز رفتن به علاالدین با قیمت 830 دلار خریدم :31:

مبارکم باشه .. ریویو می ویو نخواید که فقط کار نینجاست.:31:

مهدی جان مبارکت باشه داداش.
ولی قرار نیست دودره بازی دربیاریا. :13:
اگه قرار بود از نینجا آبی گرم بشه تا حالا شده بود نگاه کن بعد دو هفته اومده یه عکس گذاشته رفته!

biostar
20-11-2010, 10:59
من که از این xda سر در نمیارم....میرم به بخش مربوط به گوشی مورد نظرم،ولی هیچ یچز جابی که این همه ایکس دی ای ایکس دی ای میکنن نمی بینم!!!
هیچ چیزی نظرم رو جلب نمیکنه....
چی جالبه؟!

مثلا بیوستار عزیز،میشه یه مطلب که خیلی کار شاخی باهاش میکنه رو نشون من بدی؟!

خوب چون فروم خیلی بزرگی هست توش گم میشی :دی

اون صفحه های وسطش....................

hesam68
20-11-2010, 18:05
سلام
الان گارانی اصلی این گوشی یاس هست یا کامتل؟

لطف کنین ادرس نمایندگیشو واسم بزارین تو تهران و قیمت الانشو

HOJ-JAT
20-11-2010, 18:56
بنظرتون تا عید نوروز به 600 میرسه؟

tanatos
20-11-2010, 19:13
سلام
الان گارانی اصلی این گوشی یاس هست یا کامتل؟

لطف کنین ادرس نمایندگیشو واسم بزارین تو تهران و قیمت الانشو

اگه اشتباه نکنم تنها گارانتی این گوشی فعلا پارسه است.
که دیجی کالا با اون گارانتی ارائه میکرد؛
اونم که تموم کرده شکر خدا!
نمایندگیها هم فعلا نیاوردن.
گوشی شاپ هم بدون گارانتی میفروخت که اونم تموم کرده.

M@hdi-B
20-11-2010, 19:54
این گوشی هنوزتو ایران گارانتی نشده .. پارسه هم همون بی گارانتیه:46:

offlineinternet
20-11-2010, 20:46
اصفهان با قیمت ۷۶۰ رویت شد خیابان فردوسی البته بدون گارانتی:5:

Help118
20-11-2010, 22:24
دوستان این گوشی با گارانتی های اصلی پارس کامتل؛پرشین تلکام و شرکت تجاری جهانی یاس به بازار ایران هنوز عرضه نشده!!!!!!!

senaps
20-11-2010, 22:55
به ظنر من گارانتی برای چنین گوشی هایی چیز کاملا مسخره ایهو فقط پول اضافی گرفتنه!!

ninja3000sh
20-11-2010, 23:44
LCD COMPARE:
IPHONE 4 & DESIRE HD

برایتنس هر دو تا هم روی 100 درصد هستش:

موفق باشید.:40:

ramin111
20-11-2010, 23:48
اصفهان با قیمت ۷۶۰ رویت شد خیابان فردوسی البته بدون گارانتی:5:
حرف اخرش بود یا جای تخفیف داشت؟

natani
21-11-2010, 00:00
مشکل باتریش خیلی حاده؟

ramin111
21-11-2010, 00:06
به نظر من کنتراس و شفافیت اچ دی دیزایر اچ دی کمتر از ایفونه ولی عکسا را واقعی تر نشون میده مثلا در همین عکس اولی که نینجا لطف کرده گذاشته به اسمون که توجه کنید میفهمید !ایفون صفحه نمایشش رنگ ها را پرنگ تر نشون میده ولی از واقعیت دورشون میکنه

senaps
21-11-2010, 00:08
دستت درد نکنه نینجا جون.....
ایول...
این صفحش زیاد بد نبود...به ظنرم اون عکس اولی بخاطر زاویه و نزدیک تر بودن ایوفن اینجوری افتاده!!!!
البته که ایفون بهتره.....

راستی،از باطری و مولتی مدیاش نگفتی...؟
ویدیو یی که گذاشته بودی،پاک شده اگه میشه یه فکری بکن براش که بتونیم دانلودش کنیم...رو مدیا فایر اپ کن اگه میشه....

ramin111
21-11-2010, 00:08
مشکل باتریش خیلی حاده؟
اقا این تایپیک چه ربطی داره به پستی که شما گذاشتید.

hoha881
21-11-2010, 00:14
برتری با ایفون هست.
اگه برایتنس ایفون رو کم کنی مثل هم میشن ولی هیچ موقع صفحه دیزایر hd نمیتونه مثل ایفون بشه.

natani
21-11-2010, 00:16

بله؟
مگه اینجا نباید بپرسم باتری desire HD مشکلی داره یا نه؟
پس کجا بپرسم؟ تو کلوپ x10؟
:10:

senaps
21-11-2010, 00:18

ربطش اینه که کسی که خریده بگه که ایا گوشی باطری خوبی داره یا نه و زود تموم میشه!!

---------- Post added at 12:18 AM ---------- Previous post was at 12:16 AM ----------

اگه برایتنس ایفون رو کم کنی مثل هم میشن ولی هیچ موقع صفحه دیزایر hd نمیتونه مثل ایفون بشه.

البته اگه این دوتا مثل هم میبودن من تعجب میکردم!!

offlineinternet
21-11-2010, 15:17
بررسی تخصصی HTC Desire HD : تحــت تعقــیب!

rawen.west69
21-11-2010, 17:13

تو این عکس روشنایی بیش از حد باعث شده بور ساختمون باعث بشه قسمتی ازش دیده نشه:13:
ولی دیزایر hd این مشکل رو نداره...1-0 به نفع Desire hd :46:

tanatos
21-11-2010, 19:01
و خدا چاقو رو افرید تا باهاش دورو بر سیم کارت رو ببری و بکنیش مینی سیم کارت!!

آی گفتیا!
دمت گرم!
میلاد این گجتت رو عوض کردی یا همونه هنوز؟
یه نگاهی به بررسیی که سایت gsm گذاشته بود هم انداختم جالب بود فکر میکنم راجع به همه چی صحبت کرده بود به اندازه ی کافی.

rawen.west69
21-11-2010, 19:10
همونه داداش...با ویندوز عوض کردن هم درست نمیشه...باید کلاً یه بار دیه دنلودش کنید!

hoha881
21-11-2010, 19:28
تو این عکس روشنایی بیش از حد باعث شده بور ساختمون باعث بشه قسمتی ازش دیده نشه:13:
ولی دیزایر hd این مشکل رو نداره...1-0 به نفع Desire hd :46:
برایتنس زیاد مال وقتی هست که زیر نور خورشید باشه ولی توی محیط اتاق بهتر هست نورش رو کم کنی.

M@hdi-B
21-11-2010, 21:26
البته نینجا رو ال سی دیه دیزایر اسکرین پروتکتور هم چسبونده که خودش باعث تار تر شدن ال سی دی میشه.

در برتری آیفون4 تو این عکسها شکی نیست ولی دیزایر هم به این بدی که تو عکس نمایانه نیست :46:

senaps
21-11-2010, 21:48
در برتری آیفون4 تو این عکسها شکی نیست ولی دیزایر هم به این بدی که تو عکس نمایانه نیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کلا تو برتری ایفون شکی نیست!!(سری به امضام بزنین...یه خانوم که گوشی میفروشه به این نتیجه رسیده!!)

در کل دیزایر اچ دی میتونه تکمیل کننده ی اندرویدی ها باشه....در هر صورت بیشترین رام ها براش خواهد اومد(الان که دو تا رام داره ظاهرا!!) و خوب،با گزشتن مدت بیشتری از عرضش،میشه گفت هیچ گوشیی بهش نخواهد رسید!!

ninja3000sh
21-11-2010, 22:34
نینجا جان فقط یک سوال؟
ایفون ۴ یا دیزایر اچدی ؟
کار با کدام یک جذابیت بیشتری داره؟
اندروید یا مک؟
والا هر کدام جای خودش رو داره.
هر دو تا هم به بهترین os مجهز شده اند.
ولی os اپل یه چیز دیگست.

البته نینجا رو ال سی دیه دیزایر اسکرین پروتکتور هم چسبونده که خودش باعث تار تر شدن ال سی دی میشه.

در برتری آیفون4 تو این عکسها شکی نیست ولی دیزایر هم به این بدی که تو عکس نمایانه نیست :46:

مهدی جان ال سی دی ایفون رنگها رو گرمتر نشون میده و ال سی دی دیزایر سردتر.درسته که super amoledو ال سی دی ایفون ۴ جز بهترینها هستن.ولی نمیشه از ال سی دی بزرگ desire hd که خوراک وبگردی و فیلم نگاه کردن هستش گذشت.
من بشخصه هیچ کمبودی تو ال سی دی desire hd حس نمیکنم.

senaps
21-11-2010, 22:45
نینجا جون،میشه ویدیو رویو ات رو بذاری؟! دوباره؟

Jamal.M
22-11-2010, 00:48
سلام. خواستم از نینجا و بقیه دوستان که این گوشی رو دارن بپرسم که گوشی به صورت دیفالت زبون فارسی یا عربی داره یا نه ؟

senaps
22-11-2010, 15:00
خیر نداره....ولی با رام های جدید میتونی اضافه کنی...

ramin111
22-11-2010, 23:52
نینجای عزیز لطف میکنی یه ویدیو یک دقیقه ای که با دیزایر اچ دی فیلم برداری کردی بزاری تا کیفیت دوربین را ببینیم؟

Help118
23-11-2010, 21:48
بیزحمت یه سر اینجا بزنین!

bargozide
24-11-2010, 17:33
بچه ها من قصد دارم فردا برم تهران و تا شنبه اونجا بمونم
الان علائدین گوشی رو داره

bargozide
25-11-2010, 08:22
بچه ها دارم امروز میرما
اینقدر کم لطف نباشین
اگه علائدین نداشت کجا میتونم گیر بیارم
یه چیز دیگه که من اصلا از اون سر در نمیارم این مسئله لاک و آنلاک بودن گوشیه بعضیا میگن گوشی که وارد ایران میشه لاکه بعضیای دیگه میگن آنلاکم وارد میشه
اگه میتونین یه توضیح در این مورد که اصلا فلسفه ی لاک بودن و آنلاک بودن چیه به من بدید
خیلی دوستون دارم

ramin111
25-11-2010, 09:58
بچه ها من قصد دارم فردا برم تهران و تا شنبه اونجا بمونم
الان علائدین گوشی رو داره
سلام دوست عزیز من به جات بودم صبر میکردم چون یکی از بچه های فروم های دیگه که حرفشم معتبر این خبر را داده بود

دوستان یه نکته ای را بهتون بگم در مورد دیزایر اچ دی
اگر تا آخر هفته اینده دیزایر اچ دی تو بازار تهران یا سایت ها دیدید اصلا نخرید چون بوردش مشکل داره و وقتی داغ میکنه سریع ریست میکنه اچ تی سی قرار بوده که دیروز (چهارشنبه برابر با 24 نوامبر ) سری جدید را پخش کنه که هنوز این کارو نکرده به محض اینکه سری جدید را پخش کرد بهتون خبر میدم برای همین هم هست که سایت های معتبر مثل دیجیکالا این گوشی را ناموجود زدند واسه همین اصلا در خریدش عجله نکنید .

موفق باشید

M@hdi-B
25-11-2010, 10:06
سلام دوست عزیز من به جات بودم صبر میکردم چون یکی از بچه های فروم های دیگه که حرفشم معتبر این خبر را داده بود

اگر تا آخر هفته اینده دیزایر اچ دی تو بازار تهران یا سایت ها دیدید اصلا نخرید چون بوردش مشکل داره و وقتی داغ میکنه سریع ریست میکنه اچ تی سی قرار بوده که دیروز (چهارشنبه برابر با 24 نوامبر ) سری جدید را پخش کنه که هنوز این کارو نکرده به محض اینکه سری جدید را پخش کرد بهتون خبر میدم برای همین هم هست که سایت های معتبر مثل دیجیکالا این گوشی را ناموجود زدند واسه همین اصلا در خریدش عجله نکنید .

موفق باشید

سلام.

این گونه مطالب رو با منبع معتبر بذارید تو فروم .. به شنیده ها اکتفا نکنید.:46:

هم من و هم نینجا از سری اول این گوشی خریدیم و تا الان مشکلی که شما گفتید رو نداشته.

senaps
25-11-2010, 12:29

موفق باشید

رفیق،اینکه سعید یه چیزی رو میگه،باعث نمیشه که ما به این نتیجه برسیم که همه ی اچ دی های موجود در بازار خراب هستن و فقط تا اخر هفته خراب میمونن!!

bargozide
25-11-2010, 16:37
با تشکر از آقایون
آره منم با نظرتون موافقم. اینا چه هفته ی دیگه چه چند هفته دیگه همون گوشیای قدیمیشونو رو میکنن تا بهت قالبش کنن پس بهتره همین شنبه بگیرمو تیر خلاصی رو بزنم
و آقا رامین شاید به گفته ی دوستان اینا فقط حرفی بی ارزش نباشه
و به نظر خودم فروشندگان موبایل اینو رو کردن تا مشتریاشونو برا خودشون نگه دارن

ninja3000sh
25-11-2010, 18:47
مقایسه آیفون4 و HTC desira hd:

senaps
25-11-2010, 21:52
راستی الان دارم یه ویدیو از یوتوب دان میکنم درباره ی مقایسه ی گلکسی با دیزایر اچ دی....تازه یه خانوم هم این کامپیر رو انجام داده و مطمئن هست....

حجم 43 مگ هست....اینبار دیگه گمش نمیکنم! و پاکش هم نمیکنم....براتون اپ میکنم تو مدیا فایر که کیف کنین....

milad_takjoo
25-11-2010, 23:24
میگم توی سایت gsm نوشته بود این گوشی نمیتونه خوب فایلهای hd رو پخش کنه.
یعنی با این cpu نمیتونه؟؟؟؟چطور n8 با سخت افزار پایین تر میتونه....؟؟؟؟

hoha881
26-11-2010, 00:30
توی gsmarena فقط نوشته که از زیرنویس پشتیبانی نمیکنه.
در کل مشکل نرم افزاری هست و با وجود ساپورت عالی HTC , هکر ها نباید نگران بود.
The video player interface on the HTC Desire HD is quite basic. There’s a full screen mode, where the clip gets stretched / cropped to fit the screen and you can scrub through the video.
The video player did well to handle most DivX, XviD and MP4 videos we tested but high-res videos were a problem. D1 videos at reasonable resolution play just fine (at high-rate video lagged though). We did get a 720p XviD going, but there were sound and playback issues.
Anyway, most DivX/XviD videos should play just fine and even if you’re not a fan of watching movies on a mobile phone, the big screen of the HTC Desire HD will make you reconsider.
The video player doesn’t support subtitles though.

M@hdi-B
26-11-2010, 09:32
میگم توی سایت gsm نوشته بود این گوشی نمیتونه خوب فایلهای hd رو پخش کنه.
یعنی با این cpu نمیتونه؟؟؟؟چطور n8 با سخت افزار پایین تر میتونه....؟؟؟؟

وقتی اچ دی فیلم می گیره اچ دی هم پخش می کنه .. من خودم تست کردم.

زیر نویس هم تا اونجا که اطلاع دارم با پلیری که از زیرنویس پشتیبانی کنه حله.

پخش هم نکنه موقع کانورت فیلم میشه زیرنویس رو بصورت هاردساب کانورت کرد.

ramin111
26-11-2010, 11:15
رفیق،اینکه سعید یه چیزی رو میگه،باعث نمیشه که ما به این نتیجه برسیم که همه ی اچ دی های موجود در بازار خراب هستن و فقط تا اخر هفته خراب میمونن!!
من فقط چیزی را که شنیده بودم را به دوستمون bargozide میخواستم اطلاع بدم
نتیجه گیری شما هم به خودتون ربط داره هر کسی یه برداشتی داره واسه خودش

milad_takjoo
26-11-2010, 11:37
وقتی اچ دی فیلم می گیره اچ دی هم پخش می کنه .. من خودم تست کردم.

زیر نویس هم تا اونجا که اطلاع دارم با پلیری که از زیرنویس پشتیبانی کنه حله.

پخش هم نکنه موقع کانورت فیلم میشه زیرنویس رو بصورت هاردساب کانورت کرد.

اره..باید اینطوری باشه..من خودم هم تعجب کرده بودم شنیدم.....

یه چیز دیگه اینکه کیفیت صفحه نمایش این مدل از hd2 بهتره؟؟

M@hdi-B
26-11-2010, 12:09
اره..باید اینطوری باشه..من خودم هم تعجب کرده بودم شنیدم.....

یه چیز دیگه اینکه کیفیت صفحه نمایش این مدل از hd2 بهتره؟؟

یه کم رنگها رو بهتر نشون میده اونم دلیلش اینه که 16 میلیون رنگه.

milad_takjoo
26-11-2010, 12:40
خداییش چه عاملی باید سبب این بشه که من 200 تومن پول بیشتر بدم اینو بگیرم و hd2 رو نخرم؟؟
واقعا تفاوت های این دو در این حد قیمت هست؟

Ahmad_p1
28-11-2010, 12:57
دوستان مشکل بورد این گوشی حل شد بخریم یا صبر کنیم ؟؟؟

بهترین راه حل تستش که مطمئن بشیم مشکل نداره چیه؟؟؟

Help118
28-11-2010, 17:03
بچه ها سر زدن با اینجا یادتون نره ها

ramin111
29-11-2010, 23:10
دوستان مشکل بورد این گوشی حل شد بخریم یا صبر کنیم ؟؟؟

؟
دوست عزیز همون کسی که خبر خرابی برد را داده بود و من نقل کردم امروز گفته سری جدی در دبی پخش شده که مشکل نداره حالا دیگه باید منتظر باشی ببینی سری جدید کی به ایران میرسه!

biostar
30-11-2010, 11:04
این قضیه ی مشکل برد رو دارید از زبون یک نفر بیان میکنید ، اما هیچکی تا کننون به مشکل بر نخورده و هیچ جا هم ننوشته.......

اگر منبع معتبری دارید نشون بدین !

Help118
30-11-2010, 20:46
رام رسمی فارسی واسه این گوشی با حال معرفی شده؟ خداروشکر که کشور تولیدکننده ای نگ وشی هم آسیاییه پس چرا به فارسیش یه فکر نکردن؟ بازم سامسونگ!

senaps
01-12-2010, 00:22
رام رسمی فارسی واسه این گوشی با حال معرفی شده؟ خداروشکر که کشور تولیدکننده ای نگ وشی هم آسیاییه پس چرا به فارسیش یه فکر نکردن؟ بازم سامسونگ!

کسی برای ما ایرانی ها زحمت نمیکشه!!سام هم چون نمایندگی محصولاتش تو ایران کلش بزرگه چنین کاری کرده!!!بقیه رو یا باید خودمون فارسی کنیم،یا باید اعراب محترم!

این قضیه ی مشکل برد رو دارید از زبون یک نفر بیان میکنید ، اما هیچکی تا کننون به مشکل بر نخورده و هیچ جا هم ننوشته.......

متاسافنه این نقل خبر از یک منبع دامن خیلی ها رو گرفته!!! من که نشنیدم کسی بگه مشکلی داشته با اچ دی ها!!

bargozide
01-12-2010, 17:28
بچه ها رفتم علائدین قیمت رو پرسیدم کمترین قیمتی که گیر آوردم میگفت بدون گارانتی 890 باورتون میشه
بعد پرسیدم که فقط به همین کافیه که میگفتن اگه روش برنامه های مخصوصی که ما داریم رو نریزی اصلا کارایی برات نداره و قیمت برنامه ها هم 120 نا قابل:31:

senaps
02-12-2010, 00:11
علائدین اره گولت میزنن!!! پایتخت رو هم کاش میرفتی !! قیمت های اونجا خیلی بهتره...

bargozide
02-12-2010, 10:20
آره قیمتا خیلی بالا بود:41:
به یکیشون گفتم که 2 روز دیگه میخوام برم شیراز,یه بنده خدا بهم گفته که برات 740 گیر میارم.رو کرد به رفقاش با خنده بهشون گفت میدونین چی میگه میگه که قیمت 740 گیر آورده بعد از کلی خندیدن(البته خودمم باهاشون از ته دل میخندیدما(ضایع نشیم دیگه)) یکیشون بهم رو کردو گفت میدونی چیه ؟!!اگه من جای تو بودم یه بلیط رفت و برگشت هواپیما به شیراز میگرفتم گوشیو که گرفتم زود برمیگشتم .تازه اینجوری هنوزم سود میکردم:31:
دیگه منم با کلی ناامیدی رفتم به مغازه های دیگه سر زدم

Ahmad_p1
02-12-2010, 11:31
دوستان که این گوشی را از نزدیک دیدن چه رنگی بوده و کدوم رنگش قشنگتره مشکی یا قهوه ای

biostar
02-12-2010, 21:17
بچه ها رفتم علائدین قیمت رو پرسیدم کمترین قیمتی که گیر آوردم میگفت بدون گارانتی 890 باورتون میشه
بعد پرسیدم که فقط به همین کافیه که میگفتن اگه روش برنامه های مخصوصی که ما داریم رو نریزی اصلا کارایی برات نداره و قیمت برنامه ها هم 120 نا قابل:31:

میگفتی می خوام کارایی نداشته باشه ! می خوام بزارم گوشه ویترین به اونا چه آخه ؟؟؟

واقعا وسه نصب 4 تا برنامه 120 تومان می خوان بگیرند ؟؟؟؟؟؟؟:31:

bargozide
02-12-2010, 22:07
تازه این 120 کمترینش بود قیمتا متفاوت بودن
یکی میگفت 170 یکی میگفت 150 :31:متغیر بود دیگه
برای اطلاع بچه ها باید بگم که این قیمتهای نصب برنامه بر اساس قیمت گوشی که بهت میدادن بالا و پایین میشد یعنی در کل همشون به یه قیمت منتهی میشدند

senaps
03-12-2010, 00:36
دوستان که این گوشی را از نزدیک دیدن چه رنگی بوده و کدوم رنگش قشنگتره مشکی یا قهوه ای

مشکی توسط بنده رویت شده....نسبتا سک سیه...
رنگ های دیگه اگرم داره من ندیدم!! فقط یه دونه جهت تست اونم 5 دقیقه دستم بود که تنها چیزی که یادم نبود رنگش بود...فقط خواستم تست کرده باشم که اصلا خوشم نیومد!!

Ahmad_p1
04-12-2010, 13:36
مشکی توسط بنده رویت شده....نسبتا سک سیه...
رنگ های دیگه اگرم داره من ندیدم!! فقط یه دونه جهت تست اونم 5 دقیقه دستم بود که تنها چیزی که یادم نبود رنگش بود...فقط خواستم تست کرده باشم که اصلا خوشم نیومد!!

دوست من از خود گوشی راضی نبودین یا از رنگ اون میشه بیشتر توضیح بدین

senaps
04-12-2010, 17:13
دوست من از خود گوشی راضی نبودین یا از رنگ اون میشه بیشتر توضیح بدین

خوب گوشی با معیار هایی که من دارم خیلی تناقض داره!!
صفحش زیاد خوب نیست...
دوربینش برا عکس ضعیفه و کلی مشکل دیگه...بین دو گوشی دیزایر و گلکسی،به ظنرم بهتره که گلکسی انتخاب بشه!!(با توجه به تفاوت قیمت ها!!و امکانات گلکسی 700 تومنی)
اما گوشی بدی نیست!! من خیلی زیاد سخت گیری میکنم...

bargozide
05-12-2010, 12:35
منم با نظر دوستمون موافقم
گلکسی خیلی خوش قیافس اینو بخاطر این که خودم تازه گرفتمش نمیگما نه
ولی خوب حقیقت اینه که وقتی توی دانشگاه گوشی خودمو با بچه هایی که HTC دارند مقایسه میکنم میبینم که گوشی من از نظر شکل ظاهری و خوش دست بودن یه سر و گردن از گوشیای بچه های دیگه بالاتره ولی همونطور که همه ی بچه ها میدونن گوشی HTC DESIRE HD از نظر امکانات با برند سامسونگ و اپل برابری میکنه و شاید گفت که در بعضی از زمینه ها هم برتره

You Were Mine
09-12-2010, 16:49
جرا اينقدر اين كلوپ سوت و كور شده ؟ چرا كسي فعاليت نداره ؟ جريان مشكل برد گوشي چيه ؟ حل شده ؟
راستي از همه مهم تر ورژن جديد اندرويد ( 2.3 ) براي Desire HD هم مياد ؟ كسي لينك معتبر داره ؟

Atropates
09-12-2010, 23:00
جريان مشكل برد گوشي چيه ؟

سری های قبل یه عده شون بردشون ایراد داشت و گرمای زیاد رو نمی تونست تحمل کنه و وقتی برد گرم میشد خود به خود ریست میشد گوشی (نه همشون , یه سری هاشون)

حل شده ؟

سری جدید توشون اصلا این مشکل تا حالا گزارش نشده , قیمت سری قبل هم که فروخته میشه از سری جدید سی چهل تومن ارزون تره , سری جدید 780 , سری قدیم 750

ninja3000sh
11-12-2010, 10:44
روت کردن و فارسی ساز کردن htc desire hd

اول از همه تو گوشی به قسمت settings رفته و روی گزینه applications کلیک کنید و روی گزینه های unknown sources و از development روی گزینه usb debugging کلیک کنید تا تیک سبز رنگ ظاهر بشه.

برای روت کردن گوشی بهترین روش استفاده از برنامه visionary هست.

برای فارسی ساز کردن و دسترسی به برنامه ها و برخی تنظیمات حتما باید گوشی روت بشه.

برنامه visionary رو از سایت زیر دانلود کنید.

اگه با خود گوشی دانلود کنید که چه بهتر اگه هم با pc دانلود میکنید سپس این برنامه رو کپی کنین به مموری کارت.

برای نصب این برنامه روی گوشی احتیاج به installer داریم که برنامه visionary رو نصب کنیم.

برنامه های installer زیادی تو مارکت وجود داره که من نصب برنامه astro یا apkshare یا appinstaller رو پیشنهاد میکنم.

خب برنامه visionary رو که نصب کردید برید تو قسمت منو باز کنید:

داخل برنامه visionary اول گزینه temproot now رو بزنید که با پیغام rooting device please vaite مواجه میشین که خودش دوباره برمیگرده به منوی visionary و این دفعه گزینه attempt permroot now رو بزنید.وقتی وارد محیط superuser request میشین گزینه allow رو بزنید تا گوشی شما روت شود.(صبر کنید که گوشی خودش ریستارت شود)

خب گوشی روت شد.

همانطوری که میدونید براوزر گوشی و قست messages گوشی حروف فارسی رو جدا و بصورت برعکس نشون میده.

با انجام این کار مشکل فارسی ساز برطرف میشه.

قبل از هر کاری برنامه root explorer رو از لینک زیر دانلود کرده و نصب کنید.

سپس فایل زیپ Arabic_Android_Plus_for_HTC_Desire_HD_Sense_signed _2 رو از لینک زیر دانلود کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد از دانلود فایل زیپ اونو به مموری کارت کپی کنید.

حال برنامه root explorer رو تو گوشی باز کرده و برید به قسمت sdcard و روی گزینه Arabic_Android_Plus_for_HTC_Desire_HD_Sense_signed _2 کلیک کنید وارد گزینه system شده و فیلهای درون fonts و framework و lib رو اکسترکت کنید.بعد از اکسترکت کردن فایل font رو کپی کرده و به داخل system>font پیست کنید.

فایل framework.jar رو کپی کرده و به داخل system>framework پیست کنید.

فایلهای libskia.so و libwebcore.so رو کپی کرده و به داخل system >lib پیست کنید.
گوشی رو ریستارت کرده و حال کنید.:31:
برای نصب کیبورد فارسی هم من کیبورد persian soft keyboard رو پیشنهاد میکنم که میتونین از لینک زیر دانلود کنین.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد از نصب کیبورد به قسمت setting>language&keyboard رفته و تیک persian soft keyboard رو فعال کنید.تا به قسمت کیبورد add بشه.

دوستان هر مشکلی هنگام نصب داشتین همینجا سوال کنین.:10:
چند تا اسکرین شات:
این از وب بروزر:

اینم از message:

موفق باشید.

parvizb
12-12-2010, 23:42
با تشکر از شما
دوست عزیز من تمام مراحل را بدرستی رفتم .ولی متاسفانه بعد از ریسیت گوشی بازم حروف فارسی جدا جدا هست دلیلش چیه ؟؟؟

ninja3000sh
13-12-2010, 00:38
با تشکر از شما
دوست عزیز من تمام مراحل را بدرستی رفتم .ولی متاسفانه بعد از ریسیت گوشی بازم حروف فارسی جدا جدا هست دلیلش چیه ؟؟؟
صبر کن یه آموزش کلی با عکس بزارم.
مرحله s-off کردنو تو پست بالا از قلم انداختم.:13:
ادیت:
اول فایلهایی که کپی کرده بوودی به قسمت font و lib و freamwork رو پاک کن.
حالا فایل زیر رو از سایت زیر دانلود کن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفایل DHD رو از حالت زیپ در آورده و به مموری کارتت کپی کن.
برنامه android terminal emulator رو از مارکت دانلود کرده و نصب کن.
اگه نمیتونی از مارکت خود گوگل به خاطر مسدود کردن آی پی ایران استفاده کنی از مارکت applanet دانلود کن.
حال برو داخل برنامه terminal emulator و بصورت زیر تایپ کن.
su

اینتر رو بزن.

Superuser request اومد allow رو بزن.

با دقت تایپ کن :

sh /sdcard/DHD/check

Enter رو بزن.

اگه پیغام پایین نوشته شد(بعد از انجام مراحل) :

You can continue with
تایپ کن:

Sh /sdcard/DHD/backup
Enter رو بزن تا مراحل نصب بره جلو:

حالا اینو تایپ کن:

Sh /sdcard/DHD/backup

Enter رو بزن تا مراحل نصب انجام بشه.

بعد اینو تایپ کن:

Sh /sdcard/DHD/hboot

Enter رو بزن مراحل نصب hboot s-off انجام بشه.

بعد از اتمام دکمه بک رو بزن و از برناامه بیا بیرون و دوباره برو تو قسمت root explorer و طبق پست قبلی که گفتم font و lib و freamwork رو تو sytem و به محلهای خودشون کپی کن.

گوشی رو ریستارت کن و ببین درست میشه یا نه؟؟

mlajafari
14-12-2010, 01:42
پس از انجام مراحل موقع کپی فایها پیغام میده فایلهای سیستمی فقط خواندی قادر به کپی نیستند

ninja3000sh
14-12-2010, 02:26
پس از انجام مراحل موقع کپی فایها پیغام میده فایلهای سیستمی فقط خواندی قادر به کپی نیستند
عزیز همانطوری که در شکل زیر میبینی باید با کلیک کردن روی Mount R/O که بالا سمت راست هستش اونو به Mount R/W عوض کنی تا قابلیت رایت داشته باشه.

parvizb
14-12-2010, 02:31
با سپاس
دوست عزیز من هر چی اون دستورها را میزنم ..همش ارور not found میده چرا ؟؟؟ طبق دستورات شما رفتم جلو

ninja3000sh
14-12-2010, 02:36
با سپاس
دوست عزیز من هر چی اون دستورها را میزنم ..همش ارور not found میده چرا ؟؟؟ طبق دستورات شما رفتم جلو
نباید not found بده.
شما دستور اول رو که بعد از allow کردن super user میخوایین بزنین اینطور بده دیگه 100 درصد باید مشکلت حل بشه.
su
cd sdcard
cd DHD
sh ./check
اینتر رو بزن.
بعد مرحله دوم دستورها رو همانطوری که تو پست قبلی نوشتم تو یک ردیف بنویس و اینتر رو بزن.
فقط با دقت دستورات رو وارد کن.

parvizb
14-12-2010, 02:49
کاکو اصلا نمیشه ...اگر واضحتر توضیح بدید ممنون میشم

mlajafari
14-12-2010, 15:11
موقع تایپ دستورات بعد از SH فاصله نزارید پیغام NOT FOUND میده

ninja3000sh
14-12-2010, 16:46
موقع تایپ دستورات بعد از SH فاصله نزارید پیغام NOT FOUND میده

دقیقا بعد از sh باید space رو زد و فاصله گذاشت
تو تایپ کردن باید فاصله رعایت بشه.
دوستان اگه نتونستن تو نصب فارسی ساز موفق بشن بگن تا اموزش کلی با ایمج ریکاوری بزارم.

HOJ-JAT
14-12-2010, 19:07
کسی میدونه الان چنده؟

M@hdi-B
14-12-2010, 20:44
کسی میدونه الان چنده؟

760 بدون گارانتی

parvizb
14-12-2010, 22:35
با تشکر از نینجا عزیز
کاکو من انجام دادم اون دستوراته شما همه چی بخوبی و بدون مشکل رفت جلو .ولی هنوز اس ام اسها همونجوره ..اگر آموزش جدیدتری داری زحمتش را بکش عزیزم

Scud_MD2
15-12-2010, 13:21
مثل اينكه اين شركت HTC كلا با دوربين جلو مشكل داره
هيچ كدوم از گوشيهاش دوربين جلو ندارند
اگه يك نفر بخواد تماس تصويري برقرار كنه بايد چيكار كنه؟

M@hdi-B
15-12-2010, 13:48
مثل اينكه اين شركت HTC كلا با دوربين جلو مشكل داره
هيچ كدوم از گوشيهاش دوربين جلو ندارند
اگه يك نفر بخواد تماس تصويري برقرار كنه بايد چيكار كنه؟

حالا نیست که خیلی تو ایران کارایی داره .. در ضمن کی گفته هیچ کدوم از گوشیهای اچ تی سی دوربین دوم ندارن؟

20 مدل از گوشیهای اچ تی سی دوربین دوم دارن :46:

Atropates
15-12-2010, 22:35
در ضمن کی گفته هیچ کدوم از گوشیهای اچ تی سی دوربین دوم ندارن؟HD7 نداره , HTC 7 Pro نداره , HTC 7 Mozart نداره , HTC 7 Trophy نداره , HTC 7 Surround نداره , Desire HD نداره , Desire Z نداره , Desire نداره , Nexus One نداره , HD2 نداره , HTC 7 Pro CDMA که مخصوص بازار امریکا زده شده هم نداره دوست عزیز ! گوشی خوب , HTC غیر اینا چند تا داره ؟

20 مدل از گوشیهای اچ تی سی دوربین دوم دارن میشه از این 20 تا گوشی اچ تی سی که گوشی های خوبی هم هستن حتما , ده دوازده تاشون رو اسم ببری؟

rawen.west69
15-12-2010, 22:41
عزیزان دعوا نکنید
ایشالا آخرالزمان که شد مکالمه تصویری هم میاد ایران:27:

Atropates
16-12-2010, 00:54
ایشالا آخرالزمان که شد مکالمه تصویری هم میاد ایران مساله کی ایران اومدن یا نیومدن نیست , مساله طرفداری نا به جا با دلیل غیر واقعی هست , این دوستمون اومده میگه چرا گوشی های HTC دوربین دوم نداره بعد آقا مهدی میگن کی میگه نداره؟ 20 مدل (!!) از گوشی های HTC دوربین دوم داره , کجاست این 20 مدل ؟ چرا ما ندیدیم ؟

parvizb
16-12-2010, 00:55
آقا چرا فعالیت در مورد دیزایر اچ دی کمه تو سایت :41::41::41: ...دوستان داغش کنید :20::20::20:

AryanLand
16-12-2010, 01:43
مساله کی ایران اومدن یا نیومدن نیست , مساله طرفداری نا به جا با دلیل غیر واقعی هست , این دوستمون اومده میگه چرا گوشی های HTC دوربین دوم نداره بعد آقا مهدی میگن کی میگه نداره؟ 20 مدل (!!) از گوشی های HTC دوربین دوم داره , کجاست این 20 مدل ؟ چرا ما ندیدیم ؟

سلام.

قربان ندیدن من وشما که دلیل بر نبودن نیست. دوستمون آقا مهدی فرمودن 20 مدل از گوشیهای HTC دوربین دوم داره که البته من فکر میکنم منظورشون این بوده که تعداد زیادیشون دوربین دوم داره اما واسه اینکه مشکل حل بشه این لیست 21 مدل از گوشیهای HTC که دوربین دوم داره:

HTC Evo 4G
HTC Pure
HTC Touch Pro2 CDMA
HTC Touch Pro2
HTC Touch Diamond2 CDMA
HTC Touch Diamond2
MAX 4G
HTC Touch HD T8285
HTC Touch HD
HTC Touch Pro
HTC Touch Diamond
HTC Advantage
Touch Cruise
Touch Dual
S730
HTC TyTN II
HTC Shift
X7500
HTC P3600i
P3600
HTC TyTN

M@hdi-B
16-12-2010, 13:22
مساله کی ایران اومدن یا نیومدن نیست , مساله طرفداری نا به جا با دلیل غیر واقعی هست , این دوستمون اومده میگه چرا گوشی های HTC دوربین دوم نداره بعد آقا مهدی میگن کی میگه نداره؟ 20 مدل (!!) از گوشی های HTC دوربین دوم داره , کجاست این 20 مدل ؟ چرا ما ندیدیم ؟

دوست عزیز من رو هوا حرف نمی زنم .. جوابتون رو دوستان دادن ولی این یه تیکش خیلی بهم برخورد.:13:

همه می دونن من طرفدار برند خاصی نیستم.

mostafa_khan001
16-12-2010, 14:29
خیلی خلاصه وار اگه بخواهیم تفاوتهای اچ دی دیزایر و با اکس 10 بگیم چیا هستن؟در حالی که اکس 10 ثبات قیمت خوبی پیدا کرده و این گوشی یه 200 تومنی گرونه هنوز.اگه اینو بخوام بخرم چه چیزهایی جدیدی بهم ارئه میده در برابر اکس 10؟

ninja3000sh
16-12-2010, 14:48
خیلی خلاصه وار اگه بخواهیم تفاوتهای اچ دی دیزایر و با اکس 10 بگیم چیا هستن؟در حالی که اکس 10 ثبات قیمت خوبی پیدا کرده و این گوشی یه 200 تومنی گرونه هنوز.اگه اینو بخوام بخرم چه چیزهایی جدیدی بهم ارئه میده در برابر اکس 10؟
به هیچ وجه قابل قیاس با x10 نیست.
چیزهای جدید مهم :
1:داشتن وب بروزر فوق العاده سریع.سرعت وب بروزر این گوشی و دیزایر z فعلا تو هیچ گوشی دیده نشده حتی آیفون4 هم تو سرعت وب بروزر نمیتونه به پاش برسه.
2:ساپورت قوی از طرف شرکت htc و بخصوص از طرف کوکرها.
3:راحت رام آفیشال آندروئید 2.3 براش میاد.
4:روت شدن راحت و بدون دنگ و فنگ و ساپورت راحت فارسی.
5:داشتن رم حدود 480 مگ بیشتر از اکسپریا x10.رم این گوشی 768 مگ هستش ولی مال اکسپریا 338 مگ هستش . تو اجرای برنامه ها سریع به نتیجه میرسی همین سرعت عالی وب بروزرش یکی از نشانه های داشتن رم بالاست.
6:داشتن مولتی تاچ و داشتن تاچ نرم و راحت دقیقا شبیه آیفون4.درحالی که اسپریا اصلا مولتی تاچ نیست.
7:داشتن htc new sence که اینترفیسش صد در صد از تیم اسکیپ و مدیا اسکیپ اکسپریا بهتره.
8:داشتن cpu و GPU جدید شرکت کوالکوم.سرعت سیپی یو این گوشی واقعا عالیه.
9:sync شدن خیلی راحت با pc .
و
.
.
.
.
.
میخوایی بازم بگم.:31:
تو خریدش اصلا شک نکنید.:46:

M@hdi-B
16-12-2010, 14:50

اگر خدایی نکرده 50 سال دیگه ایکس 10 با آندروئید 2.2 مولتی تاچ بشه فقط می مونه رم و رام بالاتر دیزایر .. اسکرین بزرگتر (S-LCD16M colors) .. dual-LED flash ... رابط کاربری فوق العاده زیبای Sense ... تکنولوژی دالبی و SRS که شاید زیاد به دردت نخوره...پخش فایلهای Divx بصورت پیشفرض .. سی پی یوی نسل جدید و به مراتب قوی تر ... اگه اینا برات ضروری نیستن ایکس 10 گزینه مناسب تریه .

در ضمن اگه بازی خور هستی مولتی تاچ حیاتیه :31:

پ.ن: چه سرعتی داری نینجا:31:

پست بالایی کاملا رد میشه .. همون ایکس 10 بخر :31: نینجا مایه داره ما که نیستیم :31:

ninja3000sh
16-12-2010, 15:11
با تشکر از نینجا عزیز
کاکو من انجام دادم اون دستوراته شما همه چی بخوبی و بدون مشکل رفت جلو .ولی هنوز اس ام اسها همونجوره ..اگر آموزش جدیدتری داری زحمتش را بکش عزیزم
دوست عزیز شما تونستی فارسی ساز رو نصب کنی یا نه؟؟

mojtabarafei
16-12-2010, 15:33
سرویس های این سایت برای مارکت خوبن؟

ninja3000sh
16-12-2010, 15:42
سرویس های این سایت برای مارکت خوبن؟

شما اصلا نیازی نیست واسه استفاده از مارکت وی پی ان بخری.
مارکت applanet رو از لینک پایین بگیر و نصب کن همه برنامه های موجود تو android market تو این مارکت موجوده در ضمن برنامه های پولی مارکت رو هم میتونی بصورت free دانلود کنی.

Atropates
16-12-2010, 16:44
دوست عزیز من رو هوا حرف نمی زنم .. جوابتون رو دوستان دادن ولی این یه تیکش خیلی بهم برخورد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شرمنده قصد ناراحت کردنتون رو نداشتم :11: آخه من رفتم نیگاه کردم دیدم از ده پونزده تا گوشی HTC که در حال حاضر مشتری ها میرن سمتش و ارزش خرید دارن فقط Evo 4G دوربین دوم داره که اونم فقط توو امریکا میفروشن (اونم تازه فقط یه گوشی!) و بقیه ی گوشی های تاپ HTC ندارن واس همین ناراحت شدم :31:

پ.ن : اونقدر فن بوی اپل دیدم توو این دو سه ماهه توو P30world و موبایلستان و نارنجی که فک میکنم همه فن بوی ان !! یه مریضی چیزی گرفتم !! اینم بدون شما اگه طرفدار هیچ مارکی نیستی من طرفدار همه ی مارک هام !! حالا نه صایران ! ولی اپل و سامسونگ و اچ تی سی و سونی و ... هر کدوم محصولی توو مقطعی از زمان گذشته داشتن که دهن من باز مونده , برا همین برا هر کدومشون به یه دلیلی احترام خاصی قائلم

پ.ن 2 : بازم شرمنده

B.3.S.T
16-12-2010, 17:13
بقیه ی گوشی های تاپ HTC ندارن واس همین ناراحت شدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

البته این گوشیها هم زمان خودشون ابهتی داشتنااااآ..!بعضیهاشونم هنوز از مد و کارایی نیوفتادن..

HTC Evo 4G
HTC Pure
HTC Touch Pro2 CDMA
HTC Touch Pro2
HTC Touch Diamond2 CDMA
HTC Touch Diamond2
MAX 4G
HTC Touch HD T8285
HTC Touch HD
HTC Touch Pro
HTC Touch Diamond
HTC Advantage
Touch Cruise
Touch Dual
S730
HTC TyTN II
HTC Shift
X7500
HTC P3600i
P3600
HTC TyTN

!

mostafa_khan001
16-12-2010, 19:17
مرسی از جوابهاتون نینجا و مهدی عزیز
با بزرگی عجیب غریبش چه کار میکنید؟!
قیمت اولیه اش چند بوده که الان به 700 و خورده ایی رسیده؟میخوام ببین بازم قیمتش میاد پایین یا نه....دلم نمی یاد پول تقریبا 1 ماه کارمو بدم واسه این.حدود 100 تومن ارزون تر باشه میصرفه

ninja3000sh
16-12-2010, 21:04
مرسی از جوابهاتون نینجا و مهدی عزیز
با بزرگی عجیب غریبش چه کار میکنید؟!
قیمت اولیه اش چند بوده که الان به 700 و خورده ایی رسیده؟میخوام ببین بازم قیمتش میاد پایین یا نه....دلم نمی یاد پول تقریبا 1 ماه کارمو بدم واسه این.حدود 100 تومن ارزون تر باشه میصرفه
والا تو جیب گذاشتنش یه ذره سخته.
در کل ال سی دی 4.3 اینچ سایز کمی نیست.
تو دیزاین نمیتونه به پای x10 برسه .ولی سرعت و قدرتش اونو قورت میده.
در مورد قیمت هم با گذشت زمان قیمتش میاد پایین ولی باید کمی صبر کنی.
الان فکر کنم تا 730 میتونی گیر بیاری.
این بنچمارک رو ببینی همه چی دستت میاد:

saver
16-12-2010, 21:26
با توجه به عرضه گوشیهای ویندوز فون سوم و گیمینگ قوی اونها باز هم صرف با خرید این گوشیه ؟

میگن تو آپدیت بعدی مایروسافت خیلی تغییرات ایجاد میشه آیا بلتوث اضافه میشه ؟ گوشیهای فعلی دوربین ضعیفی داره و من به دوربین گوشی اهمیت میدم

با کاوش در سایت gsmarena گوشی قبلیم یعنی vivaz واقعا کیفیت عکساش فوقالعاده بود

HOJ-JAT
16-12-2010, 21:47
مشکل بورد این گوشی راستکی بوده یا نه فقط شایعه ای بوده از سمت دشمنان دیزایر؟:دی
بوت 2 ثانیه این گوشی حقیقت داره؟

senaps
17-12-2010, 00:15
بوت 2 ثانیه این گوشی حقیقت داره؟
تقریبا حقیقت داره....

مشکل بورد این گوشی راستکی بوده یا نه فقط شایعه ای بوده از سمت دشمنان دیزایر؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باور کردین این حرف رو؟!! من که به شخصه چیزی نشنیدم از این مسئله...

Atropates
17-12-2010, 03:37

نینجای عزیز عددش رو نمیشه دقیق خوند , چند نوشته ؟ 2007 ؟

چند تا سوال دیگه ,

2.2 هست دیگه نه ؟ کاستوم رام هست یا رام رسمی؟ اورکلاک هم کردید؟ یه سوال که چند وقتیه که ذهنم رو مشغول کرده , دیزایر اچ دی رو هم لگ فیکس میکنن ؟ اگه آره شما این رامتون رو لگ فیکس کردید؟

پ.ن : اصولا همه ی گوشی های اندرویدی رو لگ فیکس باید کرد آره؟ کسی از دوستان اطلاع داره؟

ninja3000sh
17-12-2010, 15:26
نینجای عزیز عددش رو نمیشه دقیق خوند , چند نوشته ؟ 2007 ؟

چند تا سوال دیگه ,

2.2 هست دیگه نه ؟ کاستوم رام هست یا رام رسمی؟ اورکلاک هم کردید؟ یه سوال که چند وقتیه که ذهنم رو مشغول کرده , دیزایر اچ دی رو هم لگ فیکس میکنن ؟ اگه آره شما این رامتون رو لگ فیکس کردید؟

پ.ن : اصولا همه ی گوشی های اندرویدی رو لگ فیکس باید کرد آره؟ کسی از دوستان اطلاع داره؟

بله عزیز 2007 هستش.
رامش هم رام افیشال هست.نیازی به اورکلاک نداره.
تو بنچمارک هم مشخصه که احتیاج به اورکلاک کردن نداره.
اصولا لگ فیکس وقتی بدرد میخوره که تو بنچمارک رقم پایینتر از ۱۴۰۰ باشه ولی این گوشی بنچمارک بالای 1900 میده و احتیاجی هم به لگ فیکس تو رام افیشال نداره.

shabile12123
19-12-2010, 18:12
با تشکر از ninja3000sh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
من هم این روش رو بدرستی رو desire hd امتحان کردم اما هنوز کلمات فارسی بصورت جدا جدا و از چپ به راست دیده میشن. لطفا راهنمای کنید. احتمالا یه فوت کوزه گری رو فراموش کردید بگید.

shabile12123
19-12-2010, 18:52
مشکل کیبرد من حل شد اما مشکل فونت همچنان پابرجاست.
برای فعال کردن کیبرد فارسی باید انگشت رو روی صفحه (جای که میخواید تایپ کنید) یک ثانیه نگه دارید (هولد) تا input metod ظاهر بشه و صفحه کلید فارسی رو انتخاب کنید.

Dark Kingdom
20-12-2010, 00:14
سلام :) منم گرفتم :دی فقط این gprs نداره ؟ :دی چطور باید فعالش کنم ؟

parvizb
20-12-2010, 01:44
دوستان هنوز رام فارسی برای گوشی نیومده ؟؟؟

You Were Mine
20-12-2010, 14:21
دوستان سلام 1 سوال . چيپ گرافيكي اين گوشي مدلش چيه ؟ از گالكسي اس ضعيف تره ؟ ممنون ميشم اگه اطلاع دارين بهم بگين

shabile12123
20-12-2010, 17:39
صبر کن یه آموزش کلی با عکس بزارم.
مرحله s-off کردنو تو پست بالا از قلم انداختم.:13:
ادیت:
اول فایلهایی که کپی کرده بوودی به قسمت font و lib و freamwork رو پاک کن.
حالا فایل زیر رو از سایت زیر دانلود کن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفایل DHD رو از حالت زیپ در آورده و به مموری کارتت کپی کن.
برنامه android terminal emulator رو از مارکت دانلود کرده و نصب کن.
اگه نمیتونی از مارکت خود گوگل به خاطر مسدود کردن آی پی ایران استفاده کنی از مارکت applanet دانلود کن.
حال برو داخل برنامه terminal emulator و بصورت زیر تایپ کن.
su

اینتر رو بزن.

Superuser request اومد allow رو بزن.

با دقت تایپ کن :

sh /sdcard/DHD/check

Enter رو بزن.

اگه پیغام پایین نوشته شد(بعد از انجام مراحل) :

You can continue with
تایپ کن:

Sh /sdcard/DHD/backup
Enter رو بزن تا مراحل نصب بره جلو:

حالا اینو تایپ کن:

Sh /sdcard/DHD/backup

Enter رو بزن تا مراحل نصب انجام بشه.

بعد اینو تایپ کن:

Sh /sdcard/DHD/hboot

Enter رو بزن مراحل نصب hboot s-off انجام بشه.

بعد از اتمام دکمه بک رو بزن و از برناامه بیا بیرون و دوباره برو تو قسمت root explorer و طبق پست قبلی که گفتم font و lib و freamwork رو تو sytem و به محلهای خودشون کپی کن.

گوشی رو ریستارت کن و ببین درست میشه یا نه؟؟

با تشکر از شما.
من بالاخره تونستم با این روش شما در گوشی Desire hd مشکل جدا جدا بودن حروف فارسی رو درست کنم. الان کلمات فارسی به شکل مناسب دیده می شند و مشکل خاصی ندارند. فقط یه سوال برام باقی مونده. این روت کردن گوشی ضرری برا گوشی داره یا نه؟ آیا لازم هست دوباره اون رو onroot کنم . یا نه؟
دوم اینکه میشه فونت های دیگه هم به همین شکل اضافه کرد به گوشی؟

abimabi
20-12-2010, 22:41
سلام :) منم گرفتم :دی فقط این gprs نداره ؟ :دی چطور باید فعالش کنم ؟

مبارکه اقا.ایشالا چرخش واست بچرخه.:8:

از کجا خریدی.چه قیمت ؟گارانتی داره؟

Dark Kingdom
20-12-2010, 23:08
مبارکه اقا.ایشالا چرخش واست بچرخه.:8:

از کجا خریدی.چه قیمت ؟گارانتی داره؟

ممنون . از علائدین . بله با گارانتی 760

کسی نیست جواب سوالمو بده ؟

Atropates
21-12-2010, 05:16

این تنظیمات GPRS ایرانسل توو اندروید :

اینم مال همراه اول :

پ.ن : مال ایرانسل رو خودم قبلا امتحان کردم و وصل شدم ولی مال همراه اول رو امتحان نکردم

M@hdi-B
21-12-2010, 21:47
ممنون . از علائدین . بله با گارانتی 760

مبارکه.

گفتین با گارانتی؟ چه گارانتی؟

alireza1807
22-12-2010, 00:06
دوستان سلام 1 سوال . چيپ گرافيكي اين گوشي مدلش چيه ؟ از گالكسي اس ضعيف تره ؟ ممنون ميشم اگه اطلاع دارين بهم بگين

سلام. چیپ گرافیکی این گوشی Adreno205 هست و از گالاکسی اس خیلی ضعیف تره. این طور که توی سایت های

خارجی اومده سرعت پردازنده گرافیکی SGX540 که در گالاکسی اس بکار رفته 90 میلیون مثلث در ثانیه است ولی

Adreno205 سرعتش 41 میلیون در ثانیه .

Yashar Cross
22-12-2010, 01:35
سلام دوستان:40:
من امروز علاالدين بودم قيمتها خيلي نوسان داشت:18:از680 تا 770 بدون گارانتي گير اوردم (چرا اينجوريه؟)
در ضمن اين دوستمون كه 760 با گارانتي گرفتند با چه گارانتي گرفتند با اين قيمت:18:
1-ديزاير اچدي صفحش ضد خشه؟
2-بازي هايي كه براي گلكسي هست به اين گوشي هم ميخوره واجرا ميشه؟(يعني تو جفتش جواب ميده)
3-من واقعا موندم بين اين گوشي وگلكسي ؟ يكي با دليل ومنطق ميتونه منو قانع كنه (بدون تعصب)؟ واقعا جفتشونم خيلي خوفند ادم ميمونه....اختلاف قيمتشون حدود150 تومنه؟ كدوم بهتره؟ممنون.
دوستدار شما ياشار

8paa
23-12-2010, 22:07
درود
من يكي از كاربرهاي مبتدي هستم...
Disre hd گرفتم...
دوتا مشكل دارم باهاش
1- به هيچ عنوان نتونستم با اكانت گوگلم لاگين كنم. با وي پي..ان بدون اون همه جور تست كردم.
2- در كار كردم طولاني بعضي وقتها يك جور حالت هنگ مانند داره، يعني ديگه صفحه اش به هيچ حركتي جواب نميده ولي بعد چند ثانيه درست ميشه البته تو اين حالت دگمه هاي زيرش كار ميكنه.
با سپاس ممنون ميشم دوستان كسي كمكم كنه.

You Were Mine
23-12-2010, 22:10
تم جديد براي Desire HD ‌با ظاهر كامل آندرويد 2.3 ( Gingerbread )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

طريقه نصب را از سايت زير دنبال كنيد :

senaps
23-12-2010, 23:04
من امروز علاالدين بودم قيمتها خيلي نوسان داشت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]از680 تا 770 بدون گارانتي گير اوردم (چرا اينجوريه؟)
اونی که داره بهت میگه 660 تومن،بهت گوشی رو نمیده!!!
باید حتمی بهش اجازه بدی که واست یه سری برنامه و اینا رو نصب کنه که در نهایت قیمتش برات میشه 820 تومن!!!!پس فک نکن داره خیلی ارزون باهات حساب میکنه...!!!

1-ديزاير اچدي صفحش ضد خشه؟
بعله

2-بازي هايي كه براي گلكسي هست به اين گوشي هم ميخوره واجرا ميشه؟(يعني تو جفتش جواب ميده)
برنامه ها و بازی ها 100% مشترکه!!چون سیستم عامل اندو هستش،همه برنامه ها و بازی ها یکیه،با این تفاوت که مثلا این اچ دیه،یه سری امکانات از طرف شرکت براش هست مثل دزدگیر و اینا!! و گلکسی یه سری بازهای اختصاصی سامسونگ ...

3-من واقعا موندم بين اين گوشي وگلكسي ؟ يكي با دليل ومنطق ميتونه منو قانع كنه (بدون تعصب)؟ واقعا جفتشونم خيلي خوفند ادم ميمونه....اختلاف قيمتشون حدود150 تومنه؟ كدوم بهتره؟ممنون.
راستش اچ دی به عنوان یه گوشی اند،نا امید کننده هستش!!1دوربین ضعیف و ...!! ولی به عنوان یه اسمارت فون اندرویدی،یکی از بهترین هاست...
در حقیقت اگه پولت میرسه که گلکسی بگیری،به نظرم شکی وجود نداره که گلکسی بهتره!!!
دلایل رو هم لیستن!!!
در حقیقتاینجوری برات بگم که گلکسی یکی از 10 گجت برتر سال 2010 شده...کیفیت ساخت(هرچند برای من اینجوری نیست!!) بالا و صد درصد ضد ضربه بودن در حد x10(این برای من 100% تایید شده هستش!!) و تاچ و در کل نمایش فوق عالی که لذتی باور نکردنی رو بهت میده...
راستش همین یکی دو روز پیش بود که با این گوشی،بیشتر از ور رفتن تکنیکی کار کردم و میدونی،باید اعتراف کنم که ادم دلش میخواد صفحه نمایش س ک س کنه!!واقعا یکی از بهترین هاست....
من به شخصه معتقدم که اگه یه گوشیی باشه که ایفون نتونه از روش رد بشه و سوسکش کنه،همین گلکسیه!!!
انتخاب نهایی ولی با خود شماست!

---------- Post added at 11:04 PM ---------- Previous post was at 11:04 PM ----------

تم جديد براي Desire HD ‌با ظاهر كامل آندرويد 2.3 ( Gingerbread )

جسارته،ولی خوب چه کاریه؟! همون خود 2.3 رو روش نصب کنید بدید بهش بره پی کارش دیگه!!

You Were Mine
23-12-2010, 23:39
جسارته،ولی خوب چه کاریه؟! همون خود 2.3 رو روش نصب کنید بدید بهش بره پی کارش دیگه!!

حرف شما درست . اما اخه هنوز اندرويد 2.3 براش نيومده در ضمن اين تم بدون سنس htc ‌هست ( بعضي ها بدون سنس را بيشتر مي پسندن از جمله من )

ramin111
23-12-2010, 23:55
سلام دوستان من موندم که اچ دی دیزایر بگیرم یا ایفون4(البته ایفون دست دوم34) میخواستم نظر شما را هم بدونم؟
به نظر شما صفحه نمایش ایفون کوچیک نیست؟

HOJ-JAT
24-12-2010, 19:55
صفحه hd2 بهتره یا desire hd?
میشه یک گوشی نام ببرید که کیفیت صفحه اش مثل desire hd باشد؟
مرسی..

senaps
24-12-2010, 23:23
سلام دوستان من موندم که اچ دی دیزایر بگیرم یا ایفون4(البته ایفون دست دوم34) میخواستم نظر شما را هم بدونم؟
شکی نیست که ایفون 4 بهتره..ولی اینکه ایا ایفون 4 ی که دست دومه سالمه یا نه،اون دیگه بستگی به خودشون داره!!حقیقتش گوشی خراب بگیرید سخت پشیمون میشید!!

به نظر شما صفحه نمایش ایفون کوچیک نیست؟
ایوفن 4 که صفحش اندازه همین هاست که؟
خیر کوچیک نیست!!!اکثر این گوشی هایی که به بازار میان،با ایفون مقایسه میشن! چون قوی ترین گوشی بازاره...

صفحه hd2 بهتره یا desire hd?
به شخصه فکر میکنم که اچ دی حالا تا دوستان دیگه که بیشتر با این دو گوشی کار کردن چی بگن...

Yashar Cross
24-12-2010, 23:47
اونی که داره بهت میگه 660 تومن،بهت گوشی رو نمیده!!!
باید حتمی بهش اجازه بدی که واست یه سری برنامه و اینا رو نصب کنه که در نهایت قیمتش برات میشه 820 تومن!!!!پس فک نکن داره خیلی ارزون باهات حساب میکنه...!!!
واقعا مسخرست...:2: اخه اين چه وضع بازاره:19:

برنامه ها و بازی ها 100% مشترکه!!چون سیستم عامل اندو هستش،همه برنامه ها و بازی ها یکیه،با این تفاوت که مثلا این اچ دیه،یه سری امکانات از طرف شرکت براش هست مثل دزدگیر و اینا!! و گلکسی یه سری بازهای اختصاصی سامسونگ ...:27:

راستش اچ دی به عنوان یه گوشی اند،نا امید کننده هستش!!1دوربین ضعیف و ...!! ولی به عنوان یه اسمارت فون اندرویدی،یکی از بهترین هاست...
در حقیقت اگه پولت میرسه که گلکسی بگیری،به نظرم شکی وجود نداره که گلکسی بهتره!!!
دلایل رو هم لیستن!!!
در حقیقتاینجوری برات بگم که گلکسی یکی از 10 گجت برتر سال 2010 شده...کیفیت ساخت(هرچند برای من اینجوری نیست!!) بالا و صد درصد ضد ضربه بودن در حد x10(این برای من 100% تایید شده هستش!!) و تاچ و در کل نمایش فوق عالی که لذتی باور نکردنی رو بهت میده...
راستش همین یکی دو روز پیش بود که با این گوشی،بیشتر از ور رفتن تکنیکی کار کردم و میدونی،باید اعتراف کنم که ادم دلش میخواد صفحه نمایش س ک س کنه!!واقعا یکی از بهترین هاست....
من به شخصه معتقدم که اگه یه گوشیی باشه که ایفون نتونه از روش رد بشه و سوسکش کنه،همین گلکسیه!!!
انتخاب نهایی ولی با خود شماست!
اره الان كه فكر ميكنم ميبينم كه با خريد ديزاير اچدي دوربين بهتري نصيبم ميشه ولي بعضي چيزها رو از دست ميدي (صفحه نمايش فوق العاده...پخش بهتر دايو ايكسو زير نويس...بلوتوث نسخه سوم...باتري بهتر...حافظه داخلي...وزن كمتر...در ضمن فكر كنم بازي ها تو گلكسي گرافيك بهتري داشته باشه...)البته اينا چيزي از ارزش ديزاير اچدي كم نميكنه خداييش جفتشونم براي خودشون غوليند ولي با اين همه امكانات كمتر تازه 150 تومن گرونتره....ديزاير اچدي نسبت به قيمتش نميرزه:41:(نظر شخصي)

به شخصه فکر میکنم که اچ دی حالا تا دوستان دیگه که بیشتر با این دو گوشی کار کردن چی بگن...اره ديزاير اچدي بهتره 16 ميليون رنگه:31:
دوستدار شما ياشار

---------- Post added at 11:04 PM ---------- Previous post was at 11:04 PM ----------

senaps
25-12-2010, 12:26
اره الان كه فكر ميكنم ميبينم كه با خريد ديزاير اچدي دوربين بهتري نصيبم ميشه

اشتب فکر میکنی!!! چون دوربیشن از 8 ضعیف تره و در همون حد 5 مگ عکس میگیره!!

mostafa_khan001
25-12-2010, 20:37
میگما...چرا این گوشی نسبت به بازار جهانی اینقدر گرون تره؟...معمولا به لطف زحمات شبانه روزیه قشر زحمت کش قاچاقچی های عزیز قیمت گوشی ها تو ایران با بازار جهانی زیاد فرقی نداره...اما این الان 550 دلار هست اما تو ایران خیلی گرون تره......چرا؟هنوز قاچافچی ها روش زوم نکرده اند؟مگه میشه؟!

senaps
25-12-2010, 23:19
میگما...چرا این گوشی نسبت به بازار جهانی اینقدر گرون تره؟...معمولا به لطف زحمات شبانه روزیه قشر زحمت کش قاچاقچی های عزیز قیمت گوشی ها تو ایران با بازار جهانی زیاد فرقی نداره...اما این الان 550 دلار هست اما تو ایران خیلی گرون تره......چرا؟هنوز قاچافچی ها روش زوم نکرده اند؟مگه میشه؟!

چاکریم برادر مصطفی(البته شما ما رو یادت نمیاد! ما شما رو میشناسیم مهندس..)
این گوشی به نسبت گوشی هایی مثل 5800 قاچاق نمیشه!!! بعدشم،دلار رو چجوری حساب کردی که گوشی 700 تومنی برات ارزون تر در اومد؟ قیمت دلار رو یه جمع و تفریقی بزن تا حساب دستت بیاد!!دلار الان فک کنم یه 1500 ی باشه!!

kami_djs
26-12-2010, 18:16
سلام
بین desire و galasy کدومشون ژیروسکوب دارن ؟
واسه من که اولویتم بیشتر بازی و دیدن فیلمه به نظر شما کدومش جذاب تره.
راستی desire زیرنویس فیلم اجرا می کنه؟
ممنون.:11:

You Were Mine
27-12-2010, 16:18
سلام
بین desire و galasy کدومشون ژیروسکوب دارن ؟
واسه من که اولویتم بیشتر بازی و دیدن فیلمه به نظر شما کدومش جذاب تره.
راستی desire زیرنویس فیلم اجرا می کنه؟
ممنون.:11:

سلام هيچكدومشون ‍ژيروسكوپ ندارن .

براي بازي هر دو اولويتشون يكسان چون هردو سيستم عاملشون اندرويد هست اگه بين ايفون و مثلا گالكسي بودي اونوقت اولويت بازي و همچنين برنامه هات ميشد اپل. براي فيلم هم اگر كيفيت صفحه نمايش را در نظر نگيريم ديزاير به علت بزرگ تر بودن صفحه نمايش بهتره.
اما حالا بايد خودت انتخاب كني صفحه نمايش گالكسي رنگ هارو با عمق بيشتري نشون ميده جوري ك به واقيت خيلي نزديكن اما ديزاير كمي ضعيف ترهاز نظر رنگ اما اينم نبايد پنهان باشه ك صفحه ديزاير 0.3 اينچ بزرگ تره.
در ضمن صفحه نمايش ديزاير به تنهايي كيفيت خيلي خوبي داره اما اگه يك وقت با گالكسي كنار هم بذاريشون با اختلاف زيادشون مواجه ميشي

tanatos
27-12-2010, 19:31
این هم بدون شرح ما:

You Were Mine
27-12-2010, 23:44
سلام دوستان قيمت جديد اين گوشي چنده ؟
من 720 قيمت دارم

ramin111
28-12-2010, 11:17
کسی قیمت این گوشی را در اصفهان نداره؟

tanatos
28-12-2010, 18:37
من 720 قيمت دارم

از این قیمتی که شما داری پایینتر کسی سراغ نداره.
برو حالش و ببر.

tanatos
28-12-2010, 18:45
یه خبر جدید هم میزارم که نگید بیخبرمون گذاشت:
این طور که معلومه HTC شروع کرده به بروزرسانی گوشیهای دیزایر جدیدش یعنی دیزایر اچ دی و دیزایر زد؛
و این طور که میگن این دو تا گوشی بعد از به روز رسانی از قابلیتهای بسیار پیشرفته ای برخوردار میشند که بیشتر از همه موجب افزایش سرعت دوربین و بهبود کیفیت فیلمبرداری HD شونه!

M@hdi-B
28-12-2010, 21:07
من 720 قيمت دارم

علاالدین طبقه ششم 635

امروز واسه دوستم خریدم

You Were Mine
28-12-2010, 22:34
من اون قيمتي را ك گفتم مال شهرستان ( كرمان ).
635 خيلي خوبه اگه همين جا ( كرمان ) بود حتما ميرفتم و ميگرفتم

ramin111
28-12-2010, 23:52
دوستان اینایی که قیمتشون زیر 700 همون نمونه هایی که تی موبایل زده و بعضی ها میگن این نمونه در اصل لاک بوده و تی موبایل لاکش را باز کرده و ممکن بعد از اپدیت یا چند بار روت کردن دوباره لاک بشن برا همین 100تومن زیر قیمتن
یه فرضیه دیگه هم هست اینکه شرکت اچ تی سی این اجازه را نمیده به تی موبایل که این کاررا بکنه چون سودش کم میشه
حالا باید دید کسانی که این گوشی را گرفتن چه جوری از اب درمیاد؟

Help118
29-12-2010, 02:56
منی که تازه به جمع hTC داران پیوستم و تبریک به خودم میگم یه چندتا سوال دارم
1.ورژن فریم ویر گوشی رو از کجا میشه فهمید ؟
2.مدت زمان مصرف شده؟
3.ری ست کلی؟
4.آپ دیت کردن فریم ویر چگونه ؟

کلا چیزهایی که یه hTC دار تازه وارد که از نوکیا اومده باید بدونه و اعمال کنه چیه؟

M@hdi-B
29-12-2010, 07:02
دوستان اینایی که قیمتشون زیر 700 همون نمونه هایی که تی موبایل زده و بعضی ها میگن این نمونه در اصل لاک بوده و تی موبایل لاکش را باز کرده و ممکن بعد از اپدیت یا چند بار روت کردن دوباره لاک بشن برا همین 100تومن زیر قیمتن
یه فرضیه دیگه هم هست اینکه شرکت اچ تی سی این اجازه را نمیده به تی موبایل که این کاررا بکنه چون سودش کم میشه
حالا باید دید کسانی که این گوشی را گرفتن چه جوری از اب درمیاد؟

بعید می دونم صحت داشته باشه .. چون ورژن تی موبایل این گوشی ارائه نشده .. در ضمن نام اپراتور تی موبایل باید روی گوشی قید شده باشه ... غیر از اینه؟:46:

Yashar Cross
29-12-2010, 23:36
گروه خبری GSM : آپدیت گوشی Desire HD به آندروید نسخه 2.2.1 آمد . این نسخه که 40 مگابایت حجم دارد نسخه آندروید گوشی را به آخرین نسخه قبل ازآندروید 2.3 ارتقا میدهد . با نصب این نسخه سرعت گار با گوشی سریعتر و فیلمبرداری گوشی بهتر میشود .این نسخه هم مانند نسخه های قبلی به صورت Over The Air میباشد و برای نصب آن احتیاج به WiFi دارید.
در ضمن اين گوشي با گارانتي اصلي ياس جهان وارد بازار شد.قيمت:740:20:
دوستدار شما ياشار

Help118
30-12-2010, 03:55
گروه خبری GSM : آپدیت گوشی Desire HD به آندروید نسخه 2.2.1 آمد . این نسخه که 40 مگابایت حجم دارد نسخه آندروید گوشی را به آخرین نسخه قبل ازآندروید 2.3 ارتقا میدهد . با نصب این نسخه سرعت گار با گوشی سریعتر و فیلمبرداری گوشی بهتر میشود .این نسخه هم مانند نسخه های قبلی به صورت Over The Air میباشد و برای نصب آن احتیاج به WiFi دارید.
دوستدار شما ياشار

جز وای فای نمیشه با کابل و اینترنت پرسرعت؟

ramin111
30-12-2010, 21:29
من امروز این گوشی را خریدم وقتی میرم تو گالری گوشی و عکساش را می خوام ببینم سرعت گوشی کم میشه تا در حد هنگ شدن . وقتی میزنم عکس بعدی کلی طول میکشه تا بازش کنه . شما میدونید مشکلش چیه؟

senaps
30-12-2010, 22:12
من امروز این گوشی را خریدم وقتی میرم تو گالری گوشی و عکساش را می خوام ببینم سرعت گوشی کم میشه تا در حد هنگ شدن . وقتی میزنم عکس بعدی کلی طول میکشه تا بازش کنه . شما میدونید مشکلش چیه؟

نو خریدی؟! ببین برنامه های زیادی باز کردی احتمالا و هیچ کدوم رو نبستی که باعث میشه به گوشی فشار بیاره...
نمیدونم چقد برا دیزایر ربط داشته باشه ولی ممکنه رامی که روشه خراب باشه؟!!!

ramin111
30-12-2010, 22:27
دوستدار شما ياشار

سلام دوست عزیز میشه یکم بیشتر در مورد نصب اون توضیح بدی ؟یعنی چه نیاز به وایرلس داره ؟
یعنی اینکه اپدیت را دانلود کنی بعد به وسیله وایرلس به گوشی انتقالش بدی؟

ramin111
31-12-2010, 09:51
نو خریدی؟! ببین برنامه های زیادی باز کردی احتمالا و هیچ کدوم رو نبستی که باعث میشه به گوشی فشار بیاره...
نمیدونم چقد برا دیزایر ربط داشته باشه ولی ممکنه رامی که روشه خراب باشه؟!!!

مشکل حل شد .
بله نو خریدم .سری جدید
ولی بعضی جاهاش لگ داره . چون رام اسیا روش نصب

senaps
31-12-2010, 10:57
ولی بعضی جاهاش لگ داره . چون رام اسیا روش نصب

بازم باید رامت رو عوض کنی!!! متاسافنه گلکسی و اچ دی یه مشکلی که دارن اینه که گاهی برخی رام هاشون درست کار نمیده و لگ دارن!!!!
البته لگ فیکس هم هست ولی خوب...

mehdi30nema
01-01-2011, 19:29
یه خبر جدید هم میزارم که نگید بیخبرمون گذاشت:
این طور که معلومه HTC شروع کرده به بروزرسانی گوشیهای دیزایر جدیدش یعنی دیزایر اچ دی و دیزایر زد؛
و این طور که میگن این دو تا گوشی بعد از به روز رسانی از قابلیتهای بسیار پیشرفته ای برخوردار میشند که بیشتر از همه موجب افزایش سرعت دوربین و بهبود کیفیت فیلمبرداری HD شونه!

نمونه عکس و فیلم از بعد از بروز رسانی ندارید که بزارید ؟
چون من قبل از به روز رسانی هرچی فیلم و عکس که با دوربین این گوشی گرفته شده بود را در سایت های مختلف دیدم واقعا کیفیت پایینی داشته . میخام ببینم تغییری کرده ؟

M@hdi-B
01-01-2011, 20:10
نمونه عکس و فیلم از بعد از بروز رسانی ندارید که بزارید ؟
چون من قبل از به روز رسانی هرچی فیلم و عکس که با دوربین این گوشی گرفته شده بود را در سایت های مختلف دیدم واقعا کیفیت پایینی داشته . میخام ببینم تغییری کرده ؟

من که هر روز چک می کنم ولی آپدیتی واسه گوشیم نیومده:31:

Help118
02-01-2011, 00:39
در مورد نرمزافزار آپ دیتر این گوشی توضیحاتی میدین؟

abimabi
02-01-2011, 01:49
سلام .واسه صدای گوشی یا پخش بهتر اهنگ برنامه ای سراغ دارین؟

M@hdi-B
02-01-2011, 07:52
سلام .واسه صدای گوشی یا پخش بهتر اهنگ برنامه ای سراغ دارین؟

پلیر خودش که خوبه .. حالت srs و دالبی هم تو اکولایزرش داره:46:

mehdi30nema
02-01-2011, 12:27
بچه ها فکر میکنید این گوشی تا نزدیک عید قیمتش به چه قدر میرسه ؟ یعنی حداکثر افتش تا چه قدر هست ؟

mnaderpour
02-01-2011, 14:43
شما اصلا نیازی نیست واسه استفاده از مارکت وی پی ان بخری.
مارکت applanet رو از لینک پایین بگیر و نصب کن همه برنامه های موجود تو android market تو این مارکت موجوده در ضمن برنامه های پولی مارکت رو هم میتونی بصورت free دانلود کنی.

سلام
این برنامه تا تاریخ 89/10/8 کار میکرد . ولی دقیقا از همین تاریخ تز کار افتاد ؟؟؟؟ خیلی حیف شد . من روی 3 تا گوشی که کار میکرد (dell streak و Htc Desire و x10 نصب داشتم ) روی هر 3 و همزمان از کار افتادن !!! میدونید مشکل چیه ؟؟؟؟ دیگه نه با --- کار میکنه نه بدون اون !!

mnaderpour
02-01-2011, 14:51
روت کردن و فارسی ساز کردن htc desire hd

اول از همه تو گوشی به قسمت settings رفته و روی گزینه applications کلیک کنید و روی گزینه های unknown sources و از development روی گزینه usb debugging کلیک کنید تا تیک سبز رنگ ظاهر بشه.

برای روت کردن گوشی بهترین روش استفاده از برنامه visionary هست.

برای فارسی ساز کردن و دسترسی به برنامه ها و برخی تنظیمات حتما باید گوشی روت بشه.

برنامه visionary رو از سایت زیر دانلود کنید.

اگه با خود گوشی دانلود کنید که چه بهتر اگه هم با pc دانلود میکنید سپس این برنامه رو کپی کنین به مموری کارت.

برای نصب این برنامه روی گوشی احتیاج به installer داریم که برنامه visionary رو نصب کنیم.

برنامه های installer زیادی تو مارکت وجود داره که من نصب برنامه astro یا apkshare یا appinstaller رو پیشنهاد میکنم.

خب برنامه visionary رو که نصب کردید برید تو قسمت منو باز کنید:

داخل برنامه visionary اول گزینه temproot now رو بزنید که با پیغام rooting device please vaite مواجه میشین که خودش دوباره برمیگرده به منوی visionary و این دفعه گزینه attempt permroot now رو بزنید.وقتی وارد محیط superuser request میشین گزینه allow رو بزنید تا گوشی شما روت شود.(صبر کنید که گوشی خودش ریستارت شود)

خب گوشی روت شد.

همانطوری که میدونید براوزر گوشی و قست messages گوشی حروف فارسی رو جدا و بصورت برعکس نشون میده.

با انجام این کار مشکل فارسی ساز برطرف میشه.

قبل از هر کاری برنامه root explorer رو از لینک زیر دانلود کرده و نصب کنید.

سپس فایل زیپ Arabic_Android_Plus_for_HTC_Desire_HD_Sense_signed _2 رو از لینک زیر دانلود کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد از دانلود فایل زیپ اونو به مموری کارت کپی کنید.

حال برنامه root explorer رو تو گوشی باز کرده و برید به قسمت sdcard و روی گزینه Arabic_Android_Plus_for_HTC_Desire_HD_Sense_signed _2 کلیک کنید وارد گزینه system شده و فیلهای درون fonts و framework و lib رو اکسترکت کنید.بعد از اکسترکت کردن فایل font رو کپی کرده و به داخل system>font پیست کنید.

فایل framework.jar رو کپی کرده و به داخل system>framework پیست کنید.

فایلهای libskia.so و libwebcore.so رو کپی کرده و به داخل system >lib پیست کنید.
گوشی رو ریستارت کرده و حال کنید.:31:
برای نصب کیبورد فارسی هم من کیبورد persian soft keyboard رو پیشنهاد میکنم که میتونین از لینک زیر دانلود کنین.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد از نصب کیبورد به قسمت setting>language&keyboard رفته و تیک persian soft keyboard رو فعال کنید.تا به قسمت کیبورد add بشه.

دوستان هر مشکلی هنگام نصب داشتین همینجا سوال کنین.:10:
چند تا اسکرین شات:
این از وب بروزر:

اینم از message:

موفق باشید.

سلام
یه سوال ! میگن اگه گوشی رو روت کنی دیگه نمی تونی اندروئیدشو Upgrade کنی !!!(البته با خود گوشی)

این روت چه تغییرات اساسی ایجاد میکنه

راستی جهت اطلاع دوستان من این گوشی رو 640 گرفتم از صادقیه
عالیههههههههه فقط باطری ضعیفه !!!! متاسفانه !!!

senaps
02-01-2011, 15:00
سلام
یه سوال ! میگن اگه گوشی رو روت کنی دیگه نمی تونی اندروئیدشو Upgrade کنی !!!(البته با خود گوشی)

این روت چه تغییرات اساسی ایجاد میکنه

پاسخ در:

abimabi
02-01-2011, 16:00
منم همه کارا انجام دادم .اما مشکل فونتش حل نشد:41:تازه ظاهرا به خاطر root کردن دیگه گارانتی گوشیم پرید:19:

Ahmad_p1
02-01-2011, 18:34
دوستان یکی به دادمابرسه

یه هفته هست که گوشی را خریدم چند تا بازی با گرافیک گیم لافت را نصب کردم تو بعضی بازی ها گوشی هنگ میکنه طوری که هیچ راهی نداره تا اینکه باطری را دربیارم

مثل فوتبال 2011

یا داخل بازی megajump بعداز 10 -20 دقیقه بازی یه دفعه هنگ میکنه

مشکل از چیه از رام گوشیه سخت افزارشه

چیکارش کنم

M@hdi-B
02-01-2011, 20:19
دوستان یکی به دادمابرسه

یه هفته هست که گوشی را خریدم چند تا بازی با گرافیک گیم لافت را نصب کردم تو بعضی بازی ها گوشی هنگ میکنه طوری که هیچ راهی نداره تا اینکه باطری را دربیارم

مثل فوتبال 2011

یا داخل بازی megajump بعداز 10 -20 دقیقه بازی یه دفعه هنگ میکنه

مشکل از چیه از رام گوشیه سخت افزارشه

چیکارش کنم

مبارکه.

احتمالا رام آسیا روشه که می گن کلی باگ داره .. با آپدیت حل میشه:46:

در مورد روت و گارانتی: بعید می دونم روت ربطی به گارانتی داشته باشه .. حالا اگر هم داشت با ریست فکتوری از بین میره:46:

abimabi
03-01-2011, 18:32
هیچ راه دیگه واسه فارسی کردن فونت نیست؟

M@hdi-B
03-01-2011, 20:31
هیچ راه دیگه واسه فارسی کردن فونت نیست؟

اگه فقط اس ام اس راضیت می کنه برنامه Mirsal رو نصب کنی حله:46:

اگه وب گردی می کنی که باید از همین روش استفاده کنی

ramin111
04-01-2011, 00:29
نرم افزار بنچمارک گیری این گوشی را از کجا باید دانلود کرد؟

golmohammadi
04-01-2011, 11:40
عالیههههههههه فقط باطری ضعیفه !!!! متاسفانه !!! سلام
مبارکه
مگه باطریش چقدر میکشه خالی بشه ؟
شما با گوشی چیکارهای میکنید ؟

rawen.west69
08-01-2011, 11:54
این عکس ها رو از htc inspire 4G دیدم حیفم اومد نزارم:

کوچکترین تفاوتی با Desire hd نداره!!!
در مشخصات هم فقط حافظه داخلیش شده 4گیگ

mnaderpour
08-01-2011, 15:14
سلام
مبارکه
مگه باطریش چقدر میکشه خالی بشه ؟
شما با گوشی چیکارهای میکنید ؟

سلام
من ساعت 5 بعداز ظهر از شارژ برداشتم GPRS و Wlan روشن بود . تو راه تا خونه از GPRS و تو خونه هم wlan

تمام مدت هم کار نمیکردم ولی سینکش روشن بود برای فیس بوک و یاهو و جیمیل
ساعت 11 شب گوشی مرد !!!
البته اگر وایرلس و جی پی آر اس رو خاموش کنی 1 روز میره راحت

---------- Post added at 03:14 PM ---------- Previous post was at 03:12 PM ----------

اگه فقط اس ام اس راضیت می کنه برنامه Mirsal رو نصب کنی حله:46:

اگه وب گردی می کنی که باید از همین روش استفاده کنی

برای وب گردی هم من فایر فاکس رو نصب کردم تووووووپپپههه
قشنگ کار میکنه
فلش و غیره هم مشکلی نداره . فارسی هم مثل باقلوا نشون میده !!!

mnaderpour
08-01-2011, 15:22
سلام
گوشی من کلا هنگ و گیرش زیاده !!!!
مخصوصا وقتی با کابل به کامپیوتر میزنم بدجوری می چته !!!

بعضی وقتها سرعتش خیلی میاد
بطور میانگین روزی 1 الی 2 بار باید restart کنمش

میشه بگین این طبیعیه یانه
در ضمن من آپ گرید هم نمیتونم بکنم . یعنی تو منو خود گوشی که میرم و میخواهم آپ گرید کنم میزنه جدید نیومده ؟؟؟ ورژن 2.2 هست

لطفا راهنمایی کنید

Dead Space
08-01-2011, 16:09
ایول ایول! مبارک باشه!! منم قصد دارم این گوشیه بخرم! البته هر چی این تاپیکو بیشتر دنبال می کنم از خرید این گوشی بیشتر فاصله می گیرم...!:5:

در ضمن من آپ گرید هم نمیتونم بکنم . یعنی تو منو خود گوشی که میرم و میخواهم آپ گرید کنم میزنه جدید نیومده ؟؟؟ ورژن 2.2 هست

لطفا راهنمایی کنید
امیدوارم یه آدم خیری پاشه بیاد جواب شما رو بده! تا منم از نگرانی در بیام! چون قصدم جدیه واسه خرید این گوشی! من کشت و مرده ی این گوشی بودم، انقدر نظرای مخالف دیدم یه خورده نظرم عوض شد...! آقا شما که این گوشیو خریدی یه خورده ازش بیشتر بگو، از خریدت راضی بودی!؟ قضاوت های سختگیرانه در مورد صفحه نمایشش درسته؟! (من که فکر نکنم چیزی به چشم بیاد). تاچش چطوره؟( با کوچکترین اشاره عمل می کنه!؟). دوربینش راضی کننده هست!؟
راستی! وقتی گوشیو به PC وصل می کنی می تونی به عنوان مودم ازش استفاده کنی!؟

abimabi
08-01-2011, 16:35
میگن گوشیهایی که یاس گارانتی بیمه کرده T_mobile هست راسته؟:13:

abimabi
08-01-2011, 17:12
ایول ایول! مبارک باشه!! منم قصد دارم این گوشیه بخرم! البته هر چی این تاپیکو بیشتر دنبال می کنم از خرید این گوشی بیشتر فاصله می گیرم...!:5:

امیدوارم یه آدم خیری پاشه بیاد جواب شما رو بده! تا منم از نگرانی در بیام! چون قصدم جدیه واسه خرید این گوشی! من کشت و مرده ی این گوشی بودم، انقدر نظرای مخالف دیدم یه خورده نظرم عوض شد...! آقا شما که این گوشیو خریدی یه خورده ازش بیشتر بگو، از خریدت راضی بودی!؟ قضاوت های سختگیرانه در مورد صفحه نمایشش درسته؟! (من که فکر نکنم چیزی به چشم بیاد). تاچش چطوره؟( با کوچکترین اشاره عمل می کنه!؟). دوربینش راضی کننده هست!؟

راستش من الان یه هفتس خریدمش .باتریش اگه زیاد کار بگیری ازش اره.اما در حالت عادی خوبه.در مورد هنگ کردن تو بازیم من که باهاش مشکلی ندارم(اواتار بازی میکنم با fast and furious که گرافیک خوبی دارن)
من در کل راضیم.صفحه نمایش خوبی داره اگه از حالت auto خارجش کنی بهتر میتونی بفهمی.اما می گن galaxy صفحش بهتره.اما فکر میکنم desire hd به واقعیت نزدیک تر تاشه رنگش .دوربینش حتما راضیت میکنه.تاچش هم خیلی خوبه.

mehdi30nema
09-01-2011, 12:23
بچه ها قیمت گوشی الان به چند رسیده ؟

ninja3000sh
09-01-2011, 14:13
سلام

لطفا راهنمایی کنید
عزیز شما اسم رامتون چیه یا شماره؟؟؟
والا گوشی من از وقتی خریدم یه بار هم هنگ نکرده.
طبیعی نیست و نباید هنگ کنه.
آپگرید واسه هر رامی هنوز نیومده و بعضی از رامها میتونن به 2.2.1 آپگرید بشن پیشنهاد میکنم از کاستوم رام استفاده کنید چون رامهای آفیشال به درد نمیخورن برای نصب کاستوم رام و ... هم آموزش گذاشتم.

abimabi
09-01-2011, 15:12
میگن گوشیهایی که یاس گارانتی بیمه کرده T_mobile هست راسته؟:13:

شایعه بود؟

tanatos
09-01-2011, 16:50
بچه ها قیمت گوشی الان به چند رسیده ؟
تو پلازا دیدم قیمت زده بود 641.

Help118
09-01-2011, 17:03
آخرین مشکلاتی که از این گوشی ائم از نرم افزاری و سخت افزاری ذکر شده رو بیزحمت برام بنویسید.

senaps
09-01-2011, 18:37
آخرین مشکلاتی که از این گوشی ائم از نرم افزاری و سخت افزاری ذکر شده رو بیزحمت برام بنویسید.

هیچی!!!
این گوشی دوربینش کیفیت بالایی نداره! صفحه نمایشش هم زیاد قو ی نیست...اینی که دارم میگم،در مقابل ایفون 4 و گلکسی هستش....گاهی وقتا احساس میکنم که ال سی دی کامپیوترم هم اگه اندازه گلکسی بود،کیفیتش از گلکسی کمتر بود!!!!چه برسه به یه گوشی بیچاره....
در کل،در اندروید،بعد از گلکسی و نکسوس 2،دیزایر اچ دی یه غوله واسه خودش.....
نرم افزاری هم که با روت کردن و تعویض رام حل میشه...هر چند چیز خاصی به گوشم نرسیده!

kissyou
10-01-2011, 00:16
سلام به برو بچ htc باز.

من یه روش پیدا کردم برای update راحت htc desire hd به نسخه 1.75.75.2

اول برید تو این سایت :

بعد توی این رامها این مدل رو انتخاب و دانلود کنید:

{RUU_Ace_Orange_ES_1.75.75.2_Radio_12.28e.60.140f_ 26.04.02.17_M2_release_161930_signed.exe }

نزدیک 284 مگه.....:31:

بعد از دانلود یه فایل exe بهتون میده.

این فایل رو اجرا کنید و صفحه اول رو next بزنید....

در صفحه بعدی به ترتیب این کارها رو انجام بدید:

1:htc عزیزتونو روشن کنید و صبر کنید تا کامل سیستم عامل load بشه:46:

2:htc رو به کامپیوتر از طریق usb وصل کنید.:31:

3:رم گوشیو از داخل گوشی در بیارید و از فایلهاتون تو حافظه داخلی گوشی حتما backup بگیرید.توجه:رم گوشی رو قبل از upgrade حتما در بیارید چون اگه این کارو نکنید ممکنه بعد از upgrade گوشیتون دیگه رمو نشناسه...

4:حالت standby و hibernation رو تو pc تون غیرفعال کنید.:5:

5:چک کنید که باتری دستگاه بیش از 30 درصد شارج داشته باشه واسه اطمینان بالای 50 درصد شارج کنید.:20:

6:اون تیک {i have completed the steps indicated above} رو بذارید:46:

7:بشینید و منتظر بشید تا گوشیتون upgrade بشه:21:

راستی یادتون نره که برنامه یا بازی یا هر چیز دیگه ای رو موقع upgrade اجرا نکنید و مراقب باشید که usb قطع نشه ....

موفق باشید و حالشو ببرید

مزایا:

1:بالا رفتن سرعت دستگاه تا 10 درصد:18:

2:بالا رفتن کیفیت فیلمبرداری hd و سریع شدن و نرم شدن فریمها هنگام فیلمبرداری تا 30 فریم...:18:

3:بالا رفتن کیقیت و بلندی صدا تو هندزفری و البته یه مقداری هم تو اسپیکر:31:

4برطرف شدن باگها و کند شدن ناگهانی گوشی....:31:

راستی بچه ها اگه چیز جدیدی پیدا کردید بگید.:5:

برید حالشو ببرید من خودم تمام این کارا رو انجام دادم و به مشکلی هم بر نخوردم.گوشیم واقعا ردیف شده.:46:

توجه کنید که بعضی موقعها برنامه نمیتونه گوشیتونو شناسایی کنه این کار رو که بالا گفتم رو چند بار امتحان کنید تا کار کنه.برای من دفعه اول کار کرد :8:

فعلا بای:10:

Dead Space
10-01-2011, 22:30
خسته نباشید دوستان! امروز بازار موبایل تهران بودم! آقا به این امید رفتم که desire hd یا n8 بگیرم! desire hd هم به این امید رفتم که 640-650 بخرم، همون طبقه اول نمایندگی htc می داد 750 هزار تومن!!!!:20: به نظرتون قیمت خیلی بالا نیست!؟!؟!؟( حتما جواب این سوالم رو بدید)
یه خورده که چه عرض کنم 110-120 تومن اختلاف قیمت داره با قیمتایی که شما گفتین! البته فروشنده می گفت اگه بره زیر تریلی هم ما 90% پولشو می دیم. گارانتی و بیمه نامه یک ساله داشت... و گوشی هم اصل تایوان بود! نظرتون در مورد قیمت چیه!؟ توصیوتون چیه؟! بدون گارانتی بگیرم یا با گارانتی؟! اگه می شه یه خورده قیمت هم بدید!

ninja3000sh
10-01-2011, 22:37
خسته نباشید دوستان! امروز بازار موبایل تهران بودم! آقا به این امید رفتم که desire hd یا n8 بگیرم! desire hd هم به این امید رفتم که 640-650 بخرم، همون طبقه اول نمایندگی htc می داد 750 هزار تومن!!!!:20: به نظرتون قیمت خیلی بالا نیست!؟!؟!؟( حتما جواب این سوالم رو بدید)
یه خورده که چه عرض کنم 110-120 تومن اختلاف قیمت داره با قیمتایی که شما گفتین! البته فروشنده می گفت اگه بره زیر تریلی هم ما 90% پولشو می دیم. گارانتی و بیمه نامه یک ساله داشت... و گوشی هم اصل تایوان بود! نظرتون در مورد قیمت چیه!؟ توصیوتون چیه؟! بدون گارانتی بگیرم یا با گارانتی؟! اگه می شه یه خورده قیمت هم بدید!
این گوشی با گارانتی یاس وارد شده و قیمتش با گارانتی اصلی یاس گرونه.اگه بخوایی بدون گارانتی بخری تا 630 تومن میتونی از طبقه 5 یا 6 علاءالدین بخری.
به نظرم بدون گارانتی بخری خیلی بهتره چون هم نصب فارسی سازش راحته و هم روت کردن و ... هم عین آب خوردنه.
در ضمن بهترین رام هم که برای گوشیهای آندروئید رامهای کوک شدش که با نصب این نوع رامها گارانتی گوشی میپره.در کل لزومی به هزینه کردن اضافی نیست.بدون گارانتی بخر.

Dead Space
11-01-2011, 10:03
این گوشی با گارانتی یاس وارد شده و قیمتش با گارانتی اصلی یاس گرونه.اگه بخوایی بدون گارانتی بخری تا 630 تومن میتونی از طبقه 5 یا 6 علاءالدین بخری.
به نظرم بدون گارانتی بخری خیلی بهتره چون هم نصب فارسی سازش راحته و هم روت کردن و ... هم عین آب خوردنه.
در ضمن بهترین رام هم که برای گوشیهای آندروئید رامهای کوک شدش که با نصب این نوع رامها گارانتی گوشی میپره.در کل لزومی به هزینه کردن اضافی نیست.بدون گارانتی بخر.
ممنون از جوابتون دوست عزیز... راهنمایی خوبی بود. فروشنده عرض می کرد که این گوشی سنگین هست و اگر یک وقت ضربه ای بخوره یا از دستتون بیوفته، احتمال این که دیسپلیرش ترگ برداره یا بشکنه زیاده... یا اینکه مشکل هنگ نداره و این حرف ها! (چون یکی از دوستان هم در بالا اشاره کرد که همچین مشکلی رو داره!)... حالا من زیاد اطلاعات ندارم، ولی به نظرم بهترین مزیت گارانتی و بیمه نامه برای ضربه و خرابیه نه نرم افزاری. می ترسم برم از علاالدین بدون گارانتی بخرم یوقت نرم افزاری یا سخت افزاری مشکل داشته باشه و بعد پشیمون بشم (اگه می شه در این ضمینه هم راهنمایی کنید که خرید بدون گارانتی مشکلات خاص خودش رو داره؟! منظورم اینه که گوشی با گارانتی و بدون گارانتی در ابتدای امر مثل همند و تنها در خدمات پس از فروش با هم تفاوت دارند یا اینکه امکان دارد گوشیه بدون گارانتی نقص فنی و غیره داشته باشد...!؟)
کلا فرق بازار موبایل تهران با علاالدین چیه؟! من از کرج اومدم تهران که گوشی رو ارزون تر بگیرم، ولی بازار موبایل قیمتاش هم سطح با همینجا و در برخی موارد بالاتر بود! علاالدین هم به همین صورته؟! چه می دونم، من زیاد اطلاعات ندارم، ولی فکر می کنم علاالدین قیمتاش معقولانه تره، نه؟! یا مثلا خرید گوشی از علاالدین نیاز به بردن متخصص داره که گوشی مشکل دار بهت ندن؟!
(محض اطلاع: Desire Z قیمتش را 600 و Desire معمولی را 570 می گفت.{بازار موبایل تهران، نمایندگی hTC طبقه ی اول})
راستی یک سوال دیگه داشتم؛ تنها فرق desire و desire hd اندازه ی صفحه نمایش و کیفیت (LCD & AMOLED) و دوربین آنهاست؟! یعنی خرید desire هم معقولانه است؟! هر چند با قیمتی معادل n8 به فروش میرسد...
با تشکر!:11: دوستان اگه می شه راهنمایی کنید.

ramin111
11-01-2011, 11:45
سلام به برو بچ htc باز.

اول برید تو این سایت :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد توی این رامها این مدل رو انتخاب و دانلود کنید:

{RUU_Ace_Orange_ES_1.75.75.2_Radio_12.28e.60.140f_ 26.04.02.17_M2_release_161930_signed.exe }

3:رم گوشیو از داخل گوشی در بیارید و از فایلهاتون تو حافظه داخلی گوشی حتما backup بگیرید.توجه:رم گوشی رو قبل از upgrade حتما در بیارید چون اگه این کارو نکنید ممکنه بعد از upgrade گوشیتون دیگه رمو نشناسه...

5:چک کنید که باتری دستگاه بیش از 30 درصد شارج داشته باشه واسه اطمینان بالای 50 درصد شارج کنید.:20:

راستی یادتون نره که برنامه یا بازی یا هر چیز دیگه ای رو موقع upgrade اجرا نکنید و مراقب باشید که usb قطع نشه ....

موفق باشید و حالشو ببرید

مزایا:

2:بالا رفتن کیفیت فیلمبرداری hd و سریع شدن و نرم شدن فریمها هنگام فیلمبرداری تا 30 فریم...:18:

برید حالشو ببرید من خودم تمام این کارا رو انجام دادم و به مشکلی هم بر نخوردم.گوشیم واقعا ردیف شده.:46:

توجه کنید که بعضی موقعها برنامه نمیتونه گوشیتونو شناسایی کنه این کار رو که بالا گفتم رو چند بار امتحان کنید تا کار کنه.برای من دفعه اول کار کرد :8:

دوست عزیز این همون اپدیتی که خود اچ تی سی داده؟
فارسی ساز روش نصب میشه؟
نیاز به روت کردن که نداره؟

mnaderpour
11-01-2011, 14:17

سلام
تو یه جمله جواب بدم ؟؟؟؟
من اگر الان بخوام دوباره گوشی بخرم بدون شک همین گوشی رو میگیرم .
شک هم نمیکنم

مرسی

---------- Post added at 02:17 PM ---------- Previous post was at 02:12 PM ----------

سلام به برو بچ htc باز.

اول برید تو این سایت :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد توی این رامها این مدل رو انتخاب و دانلود کنید:

موفق باشید و حالشو ببرید

مزایا:

سلام
دوست عزیز لینک کار میکنه ولی رو اسم فایل که میزنی فایل رو پیدا نمیکنه ؟؟؟؟؟
یه برسی بکن لطفا
مرسی

senaps
11-01-2011, 14:24
با تشکر![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دوستان اگه می شه راهنمایی کنید.

خوب ببین،گوشی که همون گوشیه!!
تفاوت در اینه که این شرکت یه 100 تا اضفه میگیره که اگه خراب شد سخت افزاری،بدون ضرر کردن برات درستش کنه....
در کل برای گارانتی اینو اول بهتون میگم که شما ممکنه بعد از مدتی گوشیتون رو روت کنین!!(اکثرا این کار رو میکنن..داخلی و خارجی هم نداره!) بعد که این کارو بکنین،گارانتی قطع میشه و گوشی دیگه گارانتی نیست....هرچند میتونید انروزت کنید و بعد ببرید گارانتی...
اما از این نکته که بگذریم،این گارانتی خیلی چیز شخصیی هستش....مثلا شما باید به استفاده خودت رجوع کنی!!!
خیلی عذر میخوام ولی اینکه اگه این گوشی رو بگیرم چیکار میکنم و چیکار نمیکنم چرت محضه!!! ایا گوشی از دستتون می افته؟!ایا شما هم مثل من هستید که تا یکی بد سلام کرد،گوشیتون رو توی کله اش نقش برجسته میکنید؟!!
ایا با گوشیتون زیاد ور میرید و مثلا صفحه نمایش گوشی های قبلیتون یا کیبرد هاشون خراب شده؟!!
ایا بچه ی کوچیک دور و برتون هست که مثلا صفحه نمایش رو بجوه؟!!
پس گارانتی دار بگیرید...
ولی اگه از اونایی هستید که وقتی بعد از دو سال یه نفر گوشی رو تو دستتون میبینه،فکر میکنه که گوشی رو 5 دقیقه پیش از باکس در اوردین،گارانتی پول حروم کردنه برا شما!!!

کلا فرق بازار موبایل تهران با علاالدین چیه؟! من از کرج اومدم تهران که گوشی رو ارزون تر بگیرم، ولی بازار موبایل قیمتاش هم سطح با همینجا و در برخی موارد بالاتر بود! علاالدین هم به همین صورته؟! چه می دونم، من زیاد اطلاعات ندارم، ولی فکر می کنم علاالدین قیمتاش معقولانه تره، نه؟! یا مثلا خرید گوشی از علاالدین نیاز به بردن متخصص داره که گوشی مشکل دار بهت ندن؟!
هیچی!! فقط ممکنه طرف تو علائدین بهت بگه 300 تومن،بعد 700 تومن روش برنامه نصب کنه و در اخر گوشی رو بهت بده 1 میلیون!!!!
یعنی گوشی رو با قیمت پایین میگن،بعد بهت نمیدن تا روش برنامه نصب کنن...نصب برنامه رو هم 200 تومنی پیاده ات میکنن...اگه ناشی باشی که خدا به دادت برسه!!!

راستی یک سوال دیگه داشتم؛ تنها فرق desire و desire hd اندازه ی صفحه نمایش و کیفیت (LCD & AMOLED) و دوربین آنهاست؟! یعنی خرید desire هم معقولانه است؟! هر چند با قیمتی معادل n8 به فروش میرسد...
خوب به این سادگی ها نیست!!! تکنولوژی ساخت این یکی جدید تره و سخت افزارهای بهترین هم داره مسلما...
اما در کل،خرید گوشی دیزایر معمولی هم معقولانه هستش...هرچند دیگه این روزا نباید زیاد انتظار اپدیت اونجوری رو براش داشته باشین!!!این گوشی شاید تا همین 3 ماه پیش یه غول بود!!!

Atropates
11-01-2011, 17:58

شما از مغازه های زیر زمین بازار موبایل قیمت گرفتید؟ اونجا قیمت های خوبی میدن برا گوشی های در این سطح , طبقه ی همکف معمولا نمایندگی های رسمی شرکت ها هستن و اکثرا با گارانتی اصلی میدن گوشی رو برا همین قیمت هاشون به نسبت بالاست ولی زیر زمنین هم با گارانتی دارن , هم بدون گارانتی , قیمت هاشونم بگردی حتی قیمت های پایینتر از علائدین هم پیدا میکنی همون زیر زمین بازار موبایل . علائدین هم بری طبقه ی 5 یا 6 آدمای با انصاف تر پیدا میشه نسبت به طبقه های همکف و اول , دوم , چون طبقه بالایی ها که گفتم اکثرا عمده فروشن و حوصله اینجور دله دزدی ها رو ندارن و نرم افزار و اینا هم اصلا کامپیوترش رو ندارن که به زور بخون برات نرم افزار بزنن هرچند خودت قبل خرید گوشی بعد اینکه قیمت رو پرسیدی باهاشون طی میکنی که من نرم افزار و اینا نمی خوام (برا محکم کاری که بعدا نزنه زیرش) .

پ.ن : من خودم گلکسی رو از طبقه ی 4 علائدین که طرف یه پیرمرد عمده فروش بود خریدم , گوشیمم هیچ مشکلی نداشت . هرچند همون موقع زیر زمین بازار موبایل هم قیمتای خوبی میگفتن ولی خو قیمت اون مغازه پایینتر بود

----------------

در مورد گارانتی هم , بنده پیشنهاد میکنم بدون گارانتی بخرید

kissyou
11-01-2011, 18:08
دوست عزیز این همون اپدیتی که خود اچ تی سی داده؟
فارسی ساز روش نصب میشه؟
نیاز به روت کردن که نداره؟

سلام دوست عزیز این update orginal

در مورد فارسی شدن امتحان نکردم ولی در کل گوشی رو قویتر میکنه:31:

از اساتید اینجا میتونی برای فارسی شدن بپرسی من در این مورد اطلاعات ندارم
موفق باشی

سلام
دوست عزیز لینک کار میکنه ولی رو اسم فایل که میزنی فایل رو پیدا نمیکنه ؟؟؟؟؟
یه برسی بکن لطفا
مرسی

سلام دوست عزیز مثل اینکه لینک عوض شده شما برید تو این لینک:31:

موفق باشید

kissyou
11-01-2011, 21:40
سلام بچه ها:31:

میخواستم یه چیزی بپرسم ممکنه زیاد ربطی به این مبحث نداشته باشه ولی اگه میشه لطفا جواب بدید

این گوشی HTC ThunderBolt 4G میگن gsm نداره ....:13: این یعنی اینکه نمیشه تو ایران ازش استفاده کرد؟:41:

gprs و edge هم میگن نداره.ایا خطوط مبایل ایران با این گوشی کار میکنه؟:13:

ویه سوال دیگه اینکه 4G چیه و ایا تو ایران کاربرد داره؟:5: ارزش داره منتظره htc inspire 4g بشم چون جز رم بالاتر و سیستم 4G چیز دیگه ای نداره نظر شما چیه؟

ممنونم و موفق باشید:11:

hashemi_ali_reza
11-01-2011, 22:06
این گوشی چرا اینقدر افت قیمت داره ؟؟؟ کم کم داره از HD2 هم ارزونتر می شه !

senaps
11-01-2011, 23:07
این گوشی HTC ThunderBolt 4G میگن gsm نداره ....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این یعنی اینکه نمیشه تو ایران ازش استفاده کرد؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه این گوشی تو ایران کار نمیده!!

mnaderpour
12-01-2011, 10:10

آره
این سئوال ذهن من رو هم مشغول کرده ؟؟؟
عجیبه

VAHID123456
12-01-2011, 10:47
با سلام به تمام دوستان
قیمت فعلی در بازار با توجه به افت شدید قیمت چنده حدودا؟

kissyou
12-01-2011, 12:09
سلام میشه لطفا در مورد 4G یه توضیهی بدید و اینکه تو ایران کاربرد داره یا نه ممنون:31:

---------- Post added at 12:06 PM ---------- Previous post was at 12:03 PM ----------

با سلام به تمام دوستان
قیمت فعلی در بازار با توجه به افت شدید قیمت چنده حدودا؟

سلام دوست عزیز تو گوشی شاپ زده 615 تومان

همین مقداره یه 10 تومان بالا پایین:46:

---------- Post added at 12:09 PM ---------- Previous post was at 12:06 PM ----------

من که فکر میکنم کاملا طبیعی تازه داره با قیمت دلارش یکی میشه تو ایران انقدر گرونه همه چی که وقتی یه چیزی به قیمت واقعیش نزدیک میشه تعجب میکنیم:31:

عادت کردیم به گرون خریدن:41:

mnaderpour
12-01-2011, 12:37
[

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید[/QUOTE]

سلام
مرسی من با این لینک جدید دانلود کردم .
اما گوشی رو میشناسه ، bootloader میکنه و sending data رو هم انجام میده
در مرحله بعد ارور زیر رو میده ؟؟؟
چند بار تست کردم نشد . ویندوز من 7 هستش
خود گوشی رو هم در حالت HTC Sync میزارم . این تنها حالتیه که گوشی رو میشناسه
من یکی 2 جا تحقیق کردم فکر کنم باید برای نصب رام گوشی رو روت کنم ؟؟؟
درسته ؟؟؟؟. کمک لطفا

kissyou
12-01-2011, 13:50
[

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید

سلام
مرسی من با این لینک جدید دانلود کردم .
اما گوشی رو میشناسه ، bootloader میکنه و sending data رو هم انجام میده
در مرحله بعد ارور زیر رو میده ؟؟؟
چند بار تست کردم نشد . ویندوز من 7 هستش
خود گوشی رو هم در حالت HTC Sync میزارم . این تنها حالتیه که گوشی رو میشناسه . کمک لطفا

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/QUOTE]

سلام دوست عزیز

من با این اپدیت مشکلی نداشتم تعجب میکنم که اینجوری شد من خودمم این error ندیده بودم.

من یه راه حل دیگه بهت میگم امیدوارم کمکت کنه..... این راه یه مقدا سختتره ولی بهتر عمل میکنه:31:

برای شروع اول باید اون فایلی رو که گرفتی دوباره اجرا کنی صفحه اول رو بزن بره تو صفحه دوم که رسیدی دیگه جلوتر نرو:31:

برو folder options و show all hidden files and folders رو تیک بزار.{تو control panel ویندوز}

بعد برو به این ادرس که میگم: C:\Users\****\AppData\Local\Temp

اونجا رو که ستاره گذاشتم اسم یوزری که خودت برای computer گذاشتی:31:

روش اول:وقتی تو پوشه temp رفتی که ادرسشو بالا بهت داده بودم تو قسمت جستجو همون پنجره تایپ کن rom.zip برات فایلی به نام rom.zip میاره اگه نیاورد از روش دوم برو پیدا میکنی:31:

اونو کپی کن یه جایی خارج این پوشه حالا هر جا خواستی.

روش دوم:تو قسمت temp که رفتی یه پوشه هایی میبینی با اسمهایی مثل این

{6CFC4AFE-C39C-4271-8596-A37EE29828F9}

تو پوشه هایی مثل این که بگردی یکی از این پوشه ها که توش بری یه فایل اجرایی exe میبینی به نام
dotnetinstaller.exe

داخل این پوشه که این فایل exe وجود داره یه پوشه دیگه میبینی برو تو اوون پوشه.داخل اون پوشه یه فایل هست به نام rom.zip

خب وقتی این فایلهrom.zip رو پیدا کردی و کپیش کردی از برنامه rom utility که اجرا کرده بودی بیا بیرون و برنامه رو ببند:46:

میریم قسمت بعدی:برو تو گوشیت قسمت Settings > Applications > FastBoot و fastboot غیر فعال کن.:5:

اون فایل rom.zip که بالا گفتم رو اسمشو عوض کن بذار PD98IMG.zip و بعد کپی کن تو root میکرو اسدی micro sd

حتما بریز تو root حافظه جانبیت micro SD ....تو حافظه خود گوشی نریزی کار نمیکنه حتما هم تو ریشه micro sd باشه یعنی وقتی microsd باز میکنی تو اولین پنجره بریز.:46:

گوشیتو restartکن بعد دکمه power گوشی با دکمه کم کردن صدای ولوم با هم نگهدار تا بری تو boot loader گوشیت....حال میکنی چه گوشی پیشرفته ای رامهای کرک شده هم براش اومده که میشه windows mobile 6.5 هم روش نصب کرد یعنی هم anderiod داشته باشی هم windows mobile 6.5
:31::31::31::31:

بگذریم:31:

وقتی اون کا بالا رو که گفتم درست انجام بدی {اون دو تا دکمه رو که بالا گفتم با هم بگیر تو یک زمان}:31:

میری تو صفحه boot loader

توی این صفحه که اومدی اسم همین فایلو که تغییر نام دادی میبینی روش کلیک کن بعد ازت میپرسه که میخوای

flash کنی گوشی رو شما هم بزن yes و کار تمومه.:27:

میتونی این کارهایی که بالا گفتم رو روی این رام RUU_Ace_HTC_WWE_1.72.405.3_R_Radio_12.28e.60.140f_ 26.04.02.17_M2_release_161342_signed.exe

هم انجام بدی اگه rom بالا کار نکرد برات:5:

از تو همون سایتی که بهت دادم میتونی دانلودش کنی.

من این روش بالا رو روی گوشی دوستم انجام دادم کار کرد ولی دقت کن که ریسک هم داره چون گوشیت داره flash میشه پس دقت کن موفق باشی:11: