PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با بلوتوث 1737 - دکمه خاموش/روشن نداره

arsham_joon_4u
15-09-2010, 16:37
سلام بچه ها

من روی لپ تاپ دوستم که مدل 1737 هست یه ویندوز سون ریختم و درحالی که اون سی دی درایور هاش رو نداشت ، حد اکثر تونستم 90 درصد رو بشناسونم !

الان یه مشکل دیگه هست و اون اینکه ، بلوتوث و وایرلس این لپ تاپ از کجا کنترل میشه ؟ دکمه خاموش روشنش کجاست ؟ هر دو رو شناخته و چراغشون روشنه - گوشه سمت راست بالا چراغ هاشون هست ولی نه لمسی هستن و نه دکمه ای براشون در نظر گرفتن یا من پیدا نکردم !

اگه میشه کمک کنید ، من خیلی کارم گیره

ضمنا یه سوال دیگه :

من می خوام یه سی دی درایور براش بزنم ، چه درایور هایی واجب هستند و من باید از سایت دل براش دانلود کنم ؟

گرافیک ، صدا ، کارت ریدر ، بلوتوث ، وایرلس/وای فای رو میدونم ، بقیه رو شما راهنمایی کنید !

در ضمن مدل بلوتوث این لپ تاپ که توی لیست سایت دل هست باید baordcom باشه نه ؟

H@mid-Vista
15-09-2010, 17:57
برای بلوتوث:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرای داریور:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددرایور اتوماتیك:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ضمنا برخی نوت بوكها كلید وایرلس و بلوتوثش با هم هست.

arsham_joon_4u
15-09-2010, 23:19
مرسی ولی سوال من این نبود !

سوال اولم : دکمه بلوتوث/وایرلس این لپ تاپ - 1737 - کجاست ؟
سوال دوم : چه درایور هایی رو 7 نمیشناسه و من باید براش اونا رو روی یه سی دی بزنم ؟
سوال سوم : اسم اصلی درایور بلوتوث چیه ؟ مثلا من یه درایور رو که فکر می کردم باید ماله بلوتوث باشه و دانود کردم این بود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
آیا همینه ؟ ( تو بخش نت ورک بود !)

ضمنا یه چیز خیلی مهم :

توی Device Manager لپ تاپش چیزی رو به اسم بلوتوث یا آمثالهم پیدا نکردم ، اسم خاصی داره ؟ آخه با یه درایور اتوماتیک سرچ کردم ، تو لیست نصب شده ها بود ! ولی نه آیکنی داره نه کلید خاموش روشن ! تازه وقتی با گوشی سرچش می کنم یه چیزی تو مایه های ICU یا IQU پیدا میکنه ! نفهمیدم قضیه چیه ؟ چون نتونست کانکت بشه !

arsham_joon_4u
17-09-2010, 11:54
منتظرما !!!

H@mid-Vista
17-09-2010, 13:57
دوست عزیز برنامه بلوسولیل كه به شما پیشنهاد دادم برای همه بلوتوثها كار می كنه و خیلی هم كاملتر از این برنامه های متفرقه هست و خودش درایور عمومی هم واسه همه بلوتوثها داره.

در مورد روشن كردن بلوتوث و وایرلس هم

از كلید Fn و F2 به طور همزمان كنید
كلا" تركیب كلید Fn با كلیدهای مختلف روی انها نوشته شده سعی كنین یاد بگرین

arsham_joon_4u
19-09-2010, 00:59
مرسی دوست من ولی باز جوابم رو نگرفتم !

بنده عرض کردم که اسم درایور بلوتوث در device manager چیه که من حذف/نصب کنم ؟

چیزی اونجا به نام بلوتوث یا امثالهم ندیدم !

در ضمن وقتی سرچ می کنیم اسم لپ تاپ میاد ، این یعنی تقریبا نصب شده ولی نه کانکت میشه در سند داره !

arsham_joon_4u
19-09-2010, 01:18
مرسی دوست من ولی باز جوابم رو نگرفتم !

بنده عرض کردم که اسم درایور بلوتوث در device manager چیه که من حذف/نصب کنم ؟

چیزی اونجا به نام بلوتوث یا امثالهم ندیدم !

در ضمن وقتی سرچ می کنیم اسم لپ تاپ میاد ، این یعنی تقریبا نصب شده ولی نه کانکت میشه در سند داره !