PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لپ تاپ های IBM خوبه؟

h-y2009
15-09-2010, 15:32
من نمی دونم چرا تو سایتها در مورد برند آی بی ام مطلب مفیدی پیدا نمیکنم
برای همین از شما درخواست دارم یه توضیحاتی بهم بدین
در کل معایبش چی هست که کمتر کسی سراغش میره
راستش من اصلا از این برند اطلاعی ندارم میخواستم یکی منو شیرفهم کنه :20:
ممنون

moein_sut
16-09-2010, 22:19
درسته در سایتهای فارسی مطالب قابل توجهی پیدا نمی کنید
اما IBM lenovo چهارمین برند پر فروش دنیا که حتی قبل از سونی هست که بیشتر فروشش در شرق آسیاست.
lenovo لپ تاپهاشو در دو گروه اصلی thinkpad ideapad عرضه می کنه که تینکپد یه سری تجاری بیزینسی است با مقاومت بالا و وزن مناسب و آیدیاپد یه سری مولتی مدیا با قابلیتهای بازی و...
الان با پشتیبانی گارانتی سازگار از این محصول کم کم داره تو بازار جا میوفته.
این برند طبق گفته اساتید کلا برند خوبیه.

hasanoooooooo
16-09-2010, 23:11
کلا برند خوبی مپنیست بنده y560 خریدم توصیه میکنم سراغش نری ...... ولی خب یک سری از مدلاش کلا نسبت به قیمت ارزش خرید دارن مثل g560

armin_punisher6
16-09-2010, 23:15
درسته در سایتهای فارسی مطالب قابل توجهی پیدا نمی کنید
اما IBM lenovo چهارمین برند پر فروش دنیا که حتی قبل از سونی هست که بیشتر فروشش در شرق آسیاست.
lenovo لپ تاپهاشو در دو گروه اصلی thinkpad ideapad عرضه می کنه که تینکپد یه سری تجاری بیزینسی است با مقاومت بالا و وزن مناسب و آیدیاپد یه سری مولتی مدیا با قابلیتهای بازی و...
الان با پشتیبانی گارانتی سازگار از این محصول کم کم داره تو بازار جا میوفته.
این برند طبق گفته اساتید کلا برند خوبیه.
میشه یه منبع بدین که ثابت کنه چهارمین برند پر فروش دنیاست؟

h-y2009
19-09-2010, 21:40
hasanoooooooo عزیز
شما که تجربه خریدش دارید
میتونی معایبشو بصورت کلی برام بگی
ممنون

hasanoooooooo
19-09-2010, 21:50
اون روزی که اون پستو دادم مشکل گرافیک داشت با اپدیت بکل حل شد . الان اگه کسی y560 میخواد با خیال راحت بره بخره. والا کیفیت خوبه اما هر چی یه مشکلی داره . اگه میتونی با قیافه لنوو کنار بیای بقیه مشکلات حل شدنیه و مشکل خاصی نیست که نشه حلش کرد . اما نمیتونی توقع داشته باشی یک لپتاپی که میخری مثلا 700 هزار تومن و هارد 500 با چرخش 5400 دور داره . با یک لپتاپی که 1300 پولشه و همون 500 با چرخش 5400 دور داره یک کیفیت داشته باشه . البته این کلا تجربه ای هست . و در تمام مدلهای لپتاپ هست .

saeed1670
21-09-2010, 17:55
میشه یه منبع بدین که ثابت کنه چهارمین برند پر فروش دنیاست؟
منم کنجکاو شدم:blink:
یعنی قبل از سونیه؟

یه منبع بده ما هم مشتری شیم

moein_sut
07-10-2010, 10:03
اون روزی که اون پستو دادم مشکل گرافیک داشت با اپدیت بکل حل شد . الان اگه کسی y560 میخواد با خیال راحت بره بخره. والا کیفیت خوبه اما هر چی یه مشکلی داره . اگه میتونی با قیافه لنوو کنار بیای بقیه مشکلات حل شدنیه و مشکل خاصی نیست که نشه حلش کرد . اما نمیتونی توقع داشته باشی یک لپتاپی که میخری مثلا 700 هزار تومن و هارد 500 با چرخش 5400 دور داره . با یک لپتاپی که 1300 پولشه و همون 500 با چرخش 5400 دور داره یک کیفیت داشته باشه . البته این کلا تجربه ای هست . و در تمام مدلهای لپتاپ هست .

میشه لینک دانلود رو بذارین منم گرافیکمو آپدیت کنم
ممنون

moein_sut
08-10-2010, 10:32
منم کنجکاو شدم:blink:
یعنی قبل از سونیه؟

یه منبع بده ما هم مشتری شیم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

انشالا که حرف آقای biostar معتبره:31: