PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید باتری 100% اصل 6300

maziarb
15-09-2010, 14:33
سلام دوستان میتونن راهنمایی کنند که اصل ترین باتری واسه 6300 bl4c رو از کجا میتونم پیدا کنم و قیمتش چنده؟ چون از 5تومن تا 15تومن تو بازار هست ئو همشون خهولوگرام دارن و... در ضمن این نمایندگی های اصل نوکیا هم تو اصفهان که هستم پیدا نمیشن!:11:

maziarb
15-09-2010, 16:42
پیشنهادی نیست؟!

maziarzar
21-09-2010, 19:24
مگه میشه نوکیا اونجا نمایندگی اصلی داره البته تو مجله دیدم
تو تهران اصلش حدود7تومنه

mostafa1400
26-09-2010, 13:01
چرا اتمی نمیخری؟

maziarzar
26-09-2010, 17:05
باتری های اتمی دارای6ماه ضمانت هستند و دوبرابر این باتری ها شارز نگه می دارند وحدودا هم قیمت باتری اصلی هم هست.
از7تومن داره تا12 بسته به نوع باتری .

shabe.saket
15-12-2010, 13:00
بچه ها منم 6300 دارم متاسفانه باتریش زود زود تموم میشه.
راهی واسش وجود داره؟
این اتمی ها چجورین؟
واقعا واسه 6300 چهار روز باطری نگه میدارند؟
قیمتهاشونم 12-15 تومان هست.
واقعا تفاوت اساسی دارن نسبت به باطری های معمولی؟ ارزش دارند یدونه بخرم؟
6300 ها از اول باطری هاشون زود زود تموم میشد. این اتمی ها هم اینجوری نباشن؟

maziarb
04-01-2011, 05:23
ممنون ......

naderi.ali
22-11-2011, 10:53
با سلام
بنده تعمیرکار موبایل هستم .
امید وارم این مطالبی که در اختیار شما قرار میدم برای شما مفید باشه .

برای فهمیدن اینکه باطری اصلی هست یا معمولی چند راه خود شرکت قرار داده
1 آرم شرکت به صورت 3d یا همون سه بعدی معلوم باید بشه هر چند برادران چینی تونستن این آرم خیلی مشابه طراحی
کنن اما هم چنان شما می تونید با در اختیار داشتن یک باطری اصلی و چک کردن همون آرم به راحتی متوجه اصلی بودن
اون بشید
2 اما نکته بعدی پشت تمام باطری ها . یک شماره سریال هست که اون شماره داخل سایت خود نوکیا بدید به شما می گه که اصلی هست ... البته جالبه بگم این شرکتها از یک شماره سریال چند هزار تا تولید می کنن باز هم نگران نباشید شرکت نوکیا می گه
چقدر این شماره سرچ شده

و اما باطری اتمی
دوستانی که از دست گوشی خودشون سیر شدن و یا می خوان گوشی اونا عمرش خیلی کم بشه حتما از این
باطری ها استفاده کنن !!!
ببینید عزیزان این نوع باطری ها در اصل یک نو آلیاژ خاصی درشون به کار برده شده که تا چند ماه حتی از نمونه های اصلی هم
بهتر کار می کنه ...
اما نکته جالب این نوع باطری ها خروجی آمپر --- اجازه بدید ساده بگم این نوع باطری ها خیلی بیشتر از نیاز گوشی برق میدن داخل مدار و اولین بخش گوشی دیودها هستن که آسیب می بینن یعنی به مرور زمان گوشی خراب می شه .

سوال دوست خوبمون که گفتن چرا گوشی من این همه باطری مصرف می کنه ...
این موضوع یک تایپ جدا کونه ای نیاز داره

من کوتاه شرح میدم .
بعضی از گوشی های جدید مثلا x10 سونی مادر زادگی شارژ خالی می کنن یعنی مصرف خیلی بالای دارن

اگه گوشی شما از نوع سیستم عامل آندروید هست این نوع برنامه خودش خیلی شارژ مصرف می کنه ... فقط بدونید
چون برنامه های اون به پردازش بالا نیاز دارن و از صفحه بزرگی هم استفاده می کنن .

در مورد بعد گوشی شما قبلا خوب بوده الان دوچار مشکل شارژ شده
1 گوشی ویروس داره
2 باطری اون خراب شده : اول به باطری خوب نگاه کنید ببینید چقدر این باطری شکل فیزیکش تعقییر کرده
بعد با کسی که از این مدل گوشی استفاده می کنه باطری عوض کنید ببینید باز هم شارژ خالی می کنه یا نه
3 امکان داره سخت افزاری باشه که اون تخصصی بنده هست . گوشی های آب خورده بیشتر شارژ مصرف می کنن
4 دست آخر مشکل اصلی خود ما هستیم که هم زمان از این گوشی چند تا کار می کشیم ...

ببخشید کامل نگفتم

این هم یک سایت هست که باطری خوبی به شما میده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

naderi.ali
22-11-2011, 13:09
دوستان هر سوالی در رابطه با باطری دارن در همین بخش بپرسید .