PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبديل تصاوير png به آيکنها با سايز هاي مختلف

Erfaan
03-05-2006, 06:13
سلام
یه برنامه میخوام برای تبديل تصاوير png به آيکن با سايز هاي مختلف و چند لايه اي یا خاصیت transparent .

Erfaan
04-05-2006, 05:23
---------------------------

abtin_khosravi
05-05-2006, 03:13
ايكون ورك شاپ
iconworkshop

محصولي از شركت axialis
كه نيش نيش يا همون ووك من مصحول ديگه اش رو برا طراحي پوينتر موس معرفي كرده بود.
من از ورژن 5.0.3.0 اون استفاده مي كنم
پي اس دي و پي ان جي و همه چي ساپورت مي كنه.ترانسپرنت هم هم.والله لينك ندارم.اما بگرد اگه پيدا نكردي بگو از يه جا پيدا كنم برات

موفق باشي

Erfaan
05-05-2006, 04:48
--------------------

arash_irani
05-05-2006, 18:22
مرسي عزيز.

اي كاش بقيه اعضاي فعال هم اينقدر كلاس نميگذاشتند و ما رو هم آدم حساب ميكردند (شوخي)
سلام عرفان جان
اين حرفو نزن عزيز هر كسي هر چي ميدونه دريغ نميكنه ولي يكمي حوصله ميخواست تا اون كسي كه واقعا ميدونه بياد و بهتون جواب بده :happy:
من كه اصلا تا حالا نيازي به ساخت آيكون نداشتم ولي خب اينم لينك اين برنامه ;)

Axialis Icon Workshop v.6.0 Corporate Edition

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حجم : 11.24 مگابايت

و يا

ftp://ftp.axdn.com/redist/iconworkshop.zip
حجم : 10.98 مگابات

كيجن اين برنامه ::
حجم : 51 كيلوبايت

Rar Pass : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشيد
يا حق

abtin_khosravi
06-05-2006, 06:09
خواهش مي كنم عزيز اين چه حرفيه.شما پروفشنالي نه ما[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آرش دستت درد نكنه مال من ورژن 5 و خورده اي هستش ميخواستم ورژن جديدشو بگيرم تنبليم مي شد.واقعا تشكر

موفق باشيد

Erfaan
06-05-2006, 06:17
دمت گرم آرش جان. بياييد داشته هامون رو در اختيار هم بزاريم تا به نداشته ها برسيم. چه قشنگه!

راسي يه سوال داشتم!

من به محظ اينكه فهميدم اسم برنامه چيه يه دونه از اين لينك دانلود كردم. ولي نسخه Axialis IconWorkshop 6.01 Tryout Version 30روزه كه جايي هم براي وارد كرد سريال نداره!!!!؟ فقط فكر كنم كرك ميخواد! نه؟
اين لينكش
IconWorkshop

واي! يه كم صبر كن.... اين همون لينك شماست كه با اين تفاوت كه يه سايت ري دايركتش كرده

ميشه:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب من اينو گرفتم ولي نميدونم چه جوري و كجاش كد رجيستر رو وارد كنم!

نميدونم چيكار كنم كارش خوبه ولي 30روز ديگه تموم ميشه

Erfaan
06-05-2006, 06:22
abtin_khosravi ممنون

abtin_khosravi
06-05-2006, 07:58
خواهش عرفان جان.آرش جان من اين فايل كيجن رو نمي تونم دانلود كنم چيكا كنم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن عرفان راس ميگه منم جايي برا وارد كردن سريال نديدم.اين كيجن چجوري كار ميده اونوقت؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

abtin_khosravi
06-05-2006, 09:28
آقا من كركشو پيدا كردم.دانلود هم كردم نصب هم كردم.جواب هم داد

بالاي دو مگابايته.اما محشره

موفق باشيد..
آرش بازم مرسي اين خيلي باحاله

rahman.akbari
06-05-2006, 09:55
اگه میخوای یه چیز درست و حسابی تر بسازی ورژن 6 رو دانلود کن که باهاش میشه ایکون هایی مثل ویستا ساخت.
ضمنا این قدر کم حوصله نباش گوگوری

abtin_khosravi
06-05-2006, 13:16
عزيز اگه نيگا كني ميبيني كرك براي ورژن 6 اش رو گذاشتيم.يعني چي؟يعني خودشو يافتيم.
اگه هم منظورت با منه من صبرم زياده موش موشي[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

arash_irani
14-05-2006, 09:03
سلام
واقعا ببخشيد دوستان چون خودم دانلود نكرده بودم متوجه نشدم بعد هم كه دانلود كردم يادم رفت كركش رو بزارم كه آبتين جان زحمتش رو كشيدن
مرسي عزيز و موفق باشيد
يا حق

SPIRIT PALST III
14-12-2009, 16:23
اگه ممکنه یه توضیحی بدید که توی iconworkshop چه جوری باید تصویر png رو به آیکون تبدیل کرد...

مرسی...