PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL / مخابرات استان قم

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6

7777
17-08-2011, 08:05
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

نحوه ارايه سرويس‌هاي پرسرعت اينترنت (ADSL) توسط سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي شفاف‌سازي شد كه براساس آن اپراتورهاي ارايه‌دهنده اين سرويس نبايد هيچگونه محدوديتي در ميزان حجم آپلود، دانلود و زمان اتصال در طول دوره ارايه خدمات ايجاد كنند. شركت‌هاي ارايه‌دهنده خدمات اينترنت پرسرعت ADSL و شركت مخابرات ايران در مجموع نزديك به 5/2 ميليون خط اينترنت پرسرعت در كشور نصب كرده‌اند كه از اين تعداد يك ميليون و 200 هزار پورت به مشتركان واگذار شده و در حال استفاده است.

در اين راستا سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي به عنوان متولي بخش نظارت و اعمال مقررات بر سرويس‌هاي ارايه شده از سوي اپراتورهاي موجود، شفاف‌سازي و اطلاع‌رساني درباره ظرفيت خطوط و تعرفه ارايه خدمات اينترنت پرسرعت با استفاده از فناوري ADSL توسط شركت‌هاي مجاز را در دستور كار قرار داده است. بر اين اساس مبناي محاسبه ظرفيت يك خط، حداكثر سرعت دانلود در حالت نرخ اشتراك 1 به 1 است و اپراتورها براي ارايه اين خدمات مطابق مصوبه كميسيون تنظيم مقررات ارتباطات، مجاز به اشتراك سرويس با نرخ حداكثر 1 به 10 خواهند بود.

براساس مصوبه كميسيون تنظيم مقررات ارتباطات، شركت مخابرات ايران در صورت ارايه خدمات به صورت مشاركتي يا غير مشاركتي با شركت‌هاي PAP، ملزم به رعايت تعرفه‌هاي ابلاغي است و تنها شركت‌هاي PAP آنهم در حالت غير مشاركتي مي‌توانند خدمات مورد اشاره را حداكثر تا سقف 20 درصد بيش‌تر از تعرفه‌هاي مذكور ارايه كنند. همچنين اپراتورها براي ارايه ساير بسته‌هاي اينترنت پرسرعت خارج از چارچوب تعرفه‌هاي مصوبه شماره 49 كميسيون تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي نظير سرويس‌هايي با محدوديت‌هاي زماني و حجمي يا با نرخ اشتراك متفاوت، موظفند تعرفه‌هاي پيشنهادي خود را مطابق مفاد پروانه به رگولاتوري اعلام كنند و پس از اخذ تاييديه لازم اين سرويس‌ها را ارايه كنند.

مشتركان ADSL بايد توجه داشته باشند كه نرخ اشتراك 1 به 10 به معناي استفاده همزمان حداكثر 10 نفر از ظرفيت يك خط است. عموما ظرفيت خطوط اينترنت براساس كيلوبيت بر ثانيه (kbps) سنجيده و سرعت دانلود براساس كيلوبايت (kBps) اندازه‌گيري مي‌شود كه روش تبديل آنها به يكديگر با استفاده از فرمول ظرفيت تقسيم بر 8 مساوي سرعت قابل حصول است و لازم است كاربران در زمان اندازه‌گيري ظرفيت خط يا سرعت دانلود خود به اين واحدها توجه كنند.

در صورتي‌كه كاربران سرويس اينترنت پرسرعت شكايتي در اين رابطه از اپراتورهاي خود داشته باشند با مراجعه به سايت سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي به نشاني
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تماس تلفني، نمابر يا مكاتبه مي‌توانند شكايت خود را به رگولاتوري منعكس كنند.

جدول نرخ اینترنتADSL/کاربران برای حجم دانلود محدودیت ندارند

24 مرداد 1390 ساعت 14:15
آخرین نیوز: نحوه ارائه سرویسهای پرسرعت اینترنت (ADSL) توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی شفاف سازی شد که براساس آن اپراتورهای ارائه دهنده این سرویس نباید هیچگونه محدودیتی در میزان حجم آپلود، دانلود و زمان اتصال در طول دوره ارائه خدمات ایجاد کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، شرکتهای ارائه دهنده خدمات اینترنت پرسرعت ADSL و شرکت مخابرات ایران در مجموع نزدیک به 2.5 میلیون خط اینترنت پرسرعت در کشور نصب کرده اند که از این تعداد یک میلیون و 200 هزار پورت به مشترکان واگذار شده و در حال استفاده است.

در این راستا سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به عنوان متولی بخش نظارت و اعمال مقررات بر سرویس های ارائه شده از سوی اپراتورهای موجود، شفاف سازی و اطلاع رسانی درباره ظرفیت خطوط و تعرفه ارائه خدمات اینترنت پرسرعت با استفاده از فناوری ADSL توسط شرکت های مجاز را در دستور کار قرار داده است.

براین اساس مبنای محاسبه ظرفیت یک خط، حداکثر سرعت دانلود در حالت نرخ اشتراک 1 به 1 است و اپراتورها برای ارائه این خدمات مطابق مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، مجاز به اشتراک سرویس با نرخ حداکثر 1 به 10 خواهند بود.
براساس مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، شرکت مخابرات ایران در صورت ارائه خدمات به صورت مشارکتی و یا غیر مشارکتی با شرکت های PAP ، ملزم به رعایت تعرفه های ابلاغی است و تنها شرکتهایPAP آنهم در حالت غیر مشارکتی می توانند خدمات مورد اشاره را حداکثر تا سقف 20 درصد بیشتر از تعرفه های مذکور ارائه کنند.

همچنین اپراتورها برای ارائه سایر بسته های اینترنت پرسرعت خارج از چارچوب تعرفه های مصوبه شماره 49 کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی نظیر سرویسهایی با محدودیت های زمانی و حجمی و یا با نرخ اشتراک متفاوت، موظفند تعرفه های پیشنهادی خود را مطابق مفاد پروانه به رگولاتوری اعلام کنند و پس از اخذ تاییدیه لازم این سرویس ها را ارائه کنند.

جدول نرخ استفاده از اینترنت ADSL

به گزارش مهر، نرخ استفاده از اینترنت پرسرعت مبتنی بر فناوری ADSL به شرح زیر اعلام شده است:

تعرفه حداکثر ضریب اشتراک پهنای باند
59200 ریال 64 کیلوبیت بر ثانیه
99200 ریال 128 کیلوبیت بر ثانیه
125600ریال 256 کیلوبیت بر ثانیه
204800 ریال 512 کیلوبیت بر ثانیه
383200 ریال 1024 کیلوبیت بر ثانیه
745600 ریال 2048 کیلوبیت بر ثانیه

نرخ اشتراک و میزان دانلود

به گزارش مهر، مشترکان ADSL باید توجه داشته باشند که نرخ اشتراک 1 به 10 به معنای استفاده همزمان حداکثر 10 نفر از ظرفیت یک خط است.

عموما ظرفیت خطوط اینترنت براساس کیلوبیت بر ثانیه (kbps) سنجیده و سرعت دانلود براساس کیلوبایت (kBps) اندازه گیری می شود که روش تبدیل آنها به یکدیگر با استفاده از فرمول ظرفیت تقسیم بر 8 مساوی سرعت قابل حصول است و لازم است کاربران در زمان اندازه گیری ظرفیت خط و یا سرعت دانلود خود به این واحدها توجه کنند.

در صورتیکه کاربران سرویس اینترنت پرسرعت شکایتی در این رابطه از اپراتورهای خود داشته باشند با مراجعه به سایت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به نشانی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ، تماس تلفنی، نمابر و یا مکاتبه می توانند شکایت خود را به رگولاتوری منعکس کنند.

نرخ اشتراک و میزان دانلود با توجه به سرعت اتصال خطوط برای کاربران ADSL در جدول زیر آمده است:

سرعت اتصال خط برحسب کیلوبیت برثانیه

نرخ اشتراک1 به 1
نرخ اشتراک 1 به 10

حداکثر مقدار دانلود با نرخ اشتراک یک به یک در یکماه برحسب گیگابایت

حداکثر مقدار دانلود با نرخ اشتراک یک به ده در یکماه برحسب گیگابایت

حداکثر سرعت دانلود حداکثر سرعت دانلود
64 8 0.8 20 2
128 16 1.6 41 4
256 32 3.2 83 8
512 64 6.4 165 16
1024 128 12.8 331 33
2048 256 25.6 663 66

absa2004
17-08-2011, 11:34
اقا مطلبتون جالب بود ولی این چه دخلی به ما داره ؟؟

می خوام بدونم هنوزم باید سرویس ها با حجم محدود باشه ؟؟

یکی با زبان ساده توضیح بده برام:8:

Naser2959
21-08-2011, 18:25
عزیز من اینا شوخیه هر وقت رفتی اینجوری بهت سرویس دادند حرفه من امروز مخابرات بودم به منگفت( برو بابا همه اینا شوخیه):41: 90.05.30

7777
22-08-2011, 13:18

دوستان عزیز.
بر طبق قانون جدید هیچ شرکتی حق ارائه محدودیت حجمی به مشترکان خودش رو نداره مگر اینکه نوع سرویس هاش مورد تایید سازمان تنظیم مقررات باشه.
و همچنین جدول تعیین نرخ خدمات ADSL توسط سازمان تعیین شده که مشاهده میکنید.
از روز ابلاغ این قانون یعنی مورخه 24 مرداد سال 90 این قانون به تمام 11 شرکت PAP ابلاغ شده و لازم الجراست.
هرگونه تخطی از این قانون به کاربر حق شکایت رو داده است.
همونطور که میدونید تا کنون هیچ شرکتی حاصر به زیر بار رفتن به این قانون نشده و ازش سر باز زدن.
این وظیفه تک تک ماهایی هست که ADSL داریم که این قاونو را تا زمانی که اجرایی بشه پیگیری کنیم!
دوستان ما هم اکنون در برنامه چهارو توسعه هستیم و قانون محدودیت 128 ابلاغ شده. شایان ذکر هست که برای برنامه پنجم توسعه نیز قرار بود محدودیت 512 کیلوبیت تصویب بشه که نشد! و بنا به دلایلی محدودیت 128 کیلوبیت باز هم برای چند سال آینده تصویب شد.
پس!
اگر ما یه کاری رو انجام ندیم اون روز رو میبینید که تمام کشورهای همسایه از 1 تا 3 گیگابیت اینترنت برای منرل اساتفاده میکنن و ما کماکان درگیر 128 کیلوبیت و پینگ های فضایی خواهیم بود.
این وظیفه همه ماست که این قانون رو پیگیری کنیم و برای این کار:
1. به هیچ وجه به ISP خودتون زنگ نزنید! چون اونها نمیخوان قانون رو اجرا کنن.
2. طرف مخاطب شما سازمان تنظیم مقررات هست که مجری قانون در این زمینه هست. با این سازمان فقط مکاتبه کنید.
3. شماره تماس سازمان:
آقای سهرابی - سازمان تنظیم مقررات.
021-88113770
بعد از تماس میگین که شرکت ما قانون جدید رو رعایت نمیکنه و میخواهیم که شما پیگیری کنید.

absa2004
22-08-2011, 13:54
دوستان از طریق لینک زیر شکایت کنید

فقط دقت کنید که باید شکایت از سازمان تنظیم مقررات باشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین سایت سازمان بازرسی کل کشوره
:32:

یکی دیگه از راههای اعتراض هم ارسال پیام عدم اجرای این قانون برای بخش خبری " وبگردی " و " صرفا جهت اطلاع " 20:30 هست

اینا نشون دادن خوب می تونن این مسائل رو پیگیری کنند
من لینک صفحاتشون رو میذارم :

صرفا جهت اطلاع :

وبگردی :

به امید حذف محدودیت ترافیک ....

hhrt
22-08-2011, 20:28
سلام
اگه این بخشنامه صادر شده باشه که شده،،باید اجرا بشه،،چرا نشده نمیدونم!!!!!!!!!!
دوستان برن بهشون میل بزن بلکه رسیدگی کنن
حتما اینکارو بکنن،خودمون باید ی کاری بکنیم دوستان

pcsoft
24-08-2011, 15:13
سلام
هنوز ابلاغ نشده دوستان.
کمی صبر کنید.
به زودی...

SALVATION1
28-08-2011, 06:01
دوستان باید یک فکری کنیم !! من فرم شکایت را پر کردم ، خواهشمندم شما هم پر کنید!

shirali110
28-08-2011, 13:28
سلام و خسته نباشىد به تمامی دوستان قمی

من صبا نت داشتم الان دارم یه خونه می گیرم که هیچ اینترنتی قبلش نداشتم
صبانت هم خوب بود ولی مشکل فقط همون محدودیتشه
خونمون هم بنیاد / شهرک ایثار ـه
می خواستم بدونم سرعت دانلود 1 گیگ چنده واینکه من اگه بخوام از مرکز صدوق بگیرم باتوجه به فاصله زیاد خونه از این مرکز سرعت چقدر کم می شه؟

hhrt
28-08-2011, 15:16

می خواستم بدونم سرعت دانلود 1 گیگ چنده واینکه من اگه بخوام از مرکز صدوق بگیرم باتوجه به فاصله زیاد خونه از این مرکز سرعت چقدر کم می شه؟

سلام
اگه منظورت سرعت 1مگ، سرعت دانلودت میشه128کیلوبایت بر ثانیه
سرعت ربطی به فاصله نداره،اون سرعت توفواصل خیلی طولانی تاثیر داره نه 3-4کیلومتر

Mr. Tiba
31-08-2011, 22:43
ادیت شد.....................

morti18
02-09-2011, 18:59
سلام
خسته نباشید
فکر میکنم طبق این مطلب ، طی چند روز آینده ، محدودیت مخابرات برداشته بشه !

لطفا هر وقت برداشته شد ، به ما هم خبر بدید تا برگردیم مخابرات !
با تشکر

matrix88
05-09-2011, 17:20
فعلا هر سرعت اینترنتی که از مخابرات بخریم 4gb مقدار دانلود میگیریم.
طبق این جدول حداقل کاری که الان مخابرات میتونه انجام بده اینه که مثلا وقتی اشتراک 512 میخریم به ما 16gb حجم دانلود بدن:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

LOVEFORLOVE
10-09-2011, 21:52

والا تا اونجایی که میدونم واسه 1024 باید 130 تا بدن من شاتل 128 اکو لایت دارم سرعت دانلودم 130 هست و پینگم پایینه چیزی حدود 1024 هست ما زیدالدین فاز 3 هستیم

از مخابرات زین الدین خط رانژه میشه نه از صدوق
ولی شبانه سرعت خیلی پایینه تو شاتل که اینجورییه گرچه من اینترنت شبانه ندارم

LOVEFORLOVE
10-09-2011, 22:06
آقا من همچین سرعتی داشته باشم مشکلی هست؟تو ایران 10 مگه:31:

and-roid2
10-09-2011, 23:43
آقا من همچین سرعتی داشته باشم مشکلی هست؟تو ایران 10 مگه:31:

ناقلا اينو از كجا گرفتي؟؟؟
معرفي كن ماهم بگيريم:10:

absa2004
11-09-2011, 05:21
یکی بگه بالاخره این مهلتی که گذاشته شد بود کسی محدودیت رو برداشت یا نه ؟؟؟:19:

razva
13-09-2011, 19:02
الان من شاتل دارم ولی این دوره ازش راضی نیستم

hosseinboss
14-09-2011, 20:07
حداقل یک ماه از تصویب این قانون میگذره و مخابرات همچنان قانون را به تمسخر میگیرد
امشب هم خبر شبکه 2 (فکرکنم ساعت 20) یه گزارش در همین باره پخش کرد

pcsoft
15-09-2011, 18:50
دیروز مخابرات بودم.
قیمت ها رو برای "مشتریان تازه" 10 درصد تخفیف گذاشتن(بچه گول می زنن)
قانون اجرا بشه باید عمل کنند وگرنه شکایت می کنیم.

hhrt
16-09-2011, 11:21
خدا نکنه چیزی به سود ملت باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اصلا انجام میشه
خدا نکنه به ود خودشون باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تصویب نشده اجرا میشه!!!!!!!!!!!!!!!

matrix88
17-09-2011, 22:28
آخرین خیر سایت
جانشین مدیرعامل شرکت مخابرات استان قم گفت: با ایجاد بسترهای ارتباطی همه چیز برای تبدیل شدن استان قم به استان الکترونیک فراهم شده است.
آقای سید اسدا... دهناد با اشاره به افزایش چمشگیر و بی سابقه پهنای باند در اختیار استان در یکسال گذشته ، پهنای باند در اختیار استان را در پایان سال هشتادو هشت، 465 مگابیت بر ثانیه ذکر کرد و افزود: این میزان با 133 درصد افزایش هم اکنون به بیش از 1085 مگابیت بر ثانیه رسیده است.
وی افزایش پهنای باند را در انتقال هر چه سریعتر داده ها(اطلاعات) اجرای طرح تجمیع قبوض و پرداختهای غیرحضوری بسیار موثر عنوان کرد و گفت: بر همین اساس ، پهنای باند اینترنت واگذار شده در اوایل سال گذشته ، 151 مگابیت بر ثانیه بود که اوایل امسال به 206 مگابیت بر ثانیه رسید که این امر نشان دهنده افزایش 37 درصدی آن در یکسال گذشته است.
عضو هیئت مدیره شرکت مخابرات استان قم ، افزایش مشترکان اینترنت پرسرعت (ADSL) به بیش از 40 هزار پورت افزایش یافته است.
وی از افزایش پهنای باند اینترانت واگذار شده نیز خبر داد و گفت: این شاخص نیز در اواخر سال هشتاد و هشت 369 مگابیت بر ثانیه بود که هم اکنون به بیش از 772 مگابیت بر ثانیه رسیده و حاکی از افزایش 100 درصدی آن است.

سید اسدا... دهناد خاطر نشان کرد هم اکنون 432 شعبه بانکی و 168 مدرسه در استان به شبکه اینترانت متصل هستند.طبق این امار اگه کل پهنای باند استان قم (1085 مگابیت) رو بین همه کاربرای ADSL تقسیم کنیم (40 هزار) به هر نفر 27 کیلوبیت میرسه :18: !!!!!!!!!!
من همین الان به یه vps دسترسی دارم که سرعتش Gb 1 یعنی تقریبا معادل کل پهنای باند استان قم!!!!!

hosseinboss
18-09-2011, 16:07
پارسال وقتی آقا اومده بود قم مخابراتی ها 512 نامحدود رو میدادن 14 تومن(عین طرح متروس قم که فقط زدن درخت ها رو همون موقع کندن که بگن ما داریم به شدت کار میکنیم یا مثل همین شیرین شدن آب)
هر طرحی توی این کشور(خصوصا قم)پیاده میشه موقتیه و بیشتر جنبه تبلیغات داره
ای لعنت به هرچی کذابه

LOVEFORLOVE
18-09-2011, 23:36
آقا بالا ترین سرعت اینترنت تو دنیا چنده؟؟ 100 مگا بایت در ثانیه ؟
دوستانم در فرانسه حرف از سرعت 100 مگ میززند من بهش گفتم این سرعت شبکه هست پوزخندی زد گفت به لینک زیر مراجعه کنی خواهی فهمید آبروم جلوش رفت ببنید درسته>؟

pcsoft
19-09-2011, 08:44
قیمت ها تکون نخورده. قانون اجرا بشه من عمرا به اینا پول زور بدم.
اگر قانون اجرا شد اینا محل نگذاشتن با رفیقم میریم حقمون رو بگیریم. بقیه هم همینطور:
اگر با اینا مدارا کنین 100 سال دیگه هم عین خیالشون نیست. این دفعه که هیچی. ولی دفعه بعد(چون دیگه قانون اجرا شده احتمالا) اگر قانون اجرا شده بود برید حقتون رو بگیرید.
البته با آرامش:31:

LOVEFORLOVE
21-09-2011, 19:02
آقا پارس آنلاین و پیشگامان در منطقه زین الدین چطوره ؟میخوام از شاتل برم به یکی از این دو شرککت وضعیت اینا چطوره؟

alirezawater
22-09-2011, 18:23
پیشگامان بهتره

LOVEFORLOVE
25-09-2011, 20:01
آقایون من میخواهم سرویس جدیدی بگیرم اما جز شاتل منطقه مار را پوشش نمیدهد 270 یا اگه هست من خبر ندارم بنظر شما 512 شاتل بگیرم؟ دانلود شبانه هم میخوام انجام بدم سرویس فعلی من اکو لایته 128 که رو 1 مگ بسته شده بخاطر اینکه ترافیکم زود زود تموم شه چه کنم؟

یکی از دوستان وایمکس را پیشنهاد میکنه که شبانه 60 تا دانلود بهش میده مبین نت

and-roid2
25-09-2011, 20:05
دوستان قمی بهترین سرویس دهنده اینترنت پرسرعت وایمکس مبین نت هست!!که واقعا تو قم کارش تا الان عالی بوده و من 2تا ازش سرویس دارم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سوالی داشتید در مورد وایمکس در خدمتم:46:

mahdimp5
25-09-2011, 23:31
دوستان قمی بهترین سرویس دهنده اینترنت پرسرعت وایمکس مبین نت هست!!که واقعا تو قم کارش تا الان عالی بوده و من 2تا ازش سرویس دارم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تو همه سرویسهاش سرعت آپلود نصف دانلود هست؟ این سرعتی که گذاشتی مال سرویس یک مگابیتش هست؟

and-roid2
25-09-2011, 23:50
تو همه سرویسهاش سرعت آپلود نصف دانلود هست؟ این سرعتی که گذاشتی مال سرویس یک مگابیتش هست؟

بله براي سرويس ١مگ هست!!ولي ٥١٢ مبين نت سرعت اپلود و دانلود باهم برابر است

brilliant1
26-09-2011, 13:27
تهران:۱۲:۵۰ , ۱۳۹۰/۰۷/۰۴
تایید خبر مهر/ اینترنت 4 شهر کشور مختل شد/ مشکل تا دو ساعت دیگر حل می‌شود
خبرگزاری مهر - گروه فناوریهای نوین: یک مقام مسئول در شرکت ارتباطات زیرساخت با تایید بروز مشکل فنی در بخشی از ارتباطات اینترنت کشور اعلام کرد که اختلال به وجود آمده تا 2 ساعت آینده حل خواهد شد. به گزارش خبرنگار مهر، ارتباط اینترنت پرسرعت 137 هزار مشترک مخابرات استان تهران و کاربران برخی شهرهای کشور از صبح امروز دوشنبه قطع شده است.
محمدرضا فرنقی زاد در گفتگو با مهر با تایید اینکه مشکل فنی مربوط به نقص در یکی از روترهای شرکت ارتباطات زیرساخت است اظهار داشت: این نقص فنی باعث بروز اختلال در ارتباط اینترنت برخی مشترکان در شهرهای تهران، شیراز، قم و اراک شده است.

وی با بیان اینکه بخش فنی شرکت ارتباطات زیرساخت در حال رفع مشکل فنی هستند ادامه داد: پیش بینی می شود این مشکل ظرف دو ساعت آینده حل شود.

مدیرکل روابط عمومی شرکت ارتباطات زیرساخت با تاکید براینکه قطعی کامل در هیچ کجای شبکه وجود ندارد افزود: به دلیل این نقص فنی شبکه اینترنت دجار اختلال و کندی شده است اما قطعی کامل شبکه گزارش نشده است.

وی آماری از تعداد مشترکانی که ارتباط اینترنتشان قطع شده است ارائه نداد و تاکید کرد این اختلال تنها مربوط به مشترکان شرکت مخابرات نیست.

به گزارش مهر، برغم آنکه مدیرکل روابط عمومی شرکت ارتباطات زیرساخت تاکید دارد که قطعی کامل در شبکه گزارش نشده است اما بررسی خبرنگار مهر نشان می دهد که ارتباط بسیاری از مشترکان به طور کامل قطع شده است.

LOVEFORLOVE
27-09-2011, 18:49

من مبین نت دوستمو که مودک یواس بی داشت تست زدم ولی آنتن نداشت 6 ماهه با مودم رایگان 20 گیگ حجم سرعت 512 104 هزار تومان

and-roid2
27-09-2011, 19:36
من مبین نت دوستمو که مودک یواس بی داشت تست زدم ولی آنتن نداشت 6 ماهه با مودم رایگان 20 گیگ حجم سرعت 512 104 هزار تومان
من هم امروز مودم یواس بی گرفتم اما سیگنال نداد
حتما باید نزدیک bts باشید

mha_mha
29-09-2011, 01:33
بله براي سرويس ١مگ هست!!ولي ٥١٢ مبين نت سرعت اپلود و دانلود باهم برابر است
البته مبین نت طرح ها 512 اش بد نیست اما 1 مگ اش خیلی گرونه و حجم دانلودش زیاده و برای افراد عادی به صرفه نیست.

brilliant1
02-10-2011, 13:18
سرعت اینترنت مخابرات قم برای ساعاتی در دهم مهر 1390 به صورت زیر بود
سرویس من 256 نامحدود مخابرات است

LOVEFORLOVE
02-10-2011, 19:15
آقایون 512 شاتل یک ساله بگیرم ماهی 10 تومنه یا برم شرکت دیگه منطقه زین الدین؟
سرویس فعلی اکو لایت 128 کسی اگه سرویس مو میخواد بگه تا براش منتقل کنم ؟

چی کار کنم شاتل یک ساله بگیرم؟

sub-zero
02-10-2011, 20:29
سلام.
دوستان خط من 128 یک ماهه است شرکت مخابرات...

اسمش که 128 بود اما دانلود ریتش روی 32 بود یعنی خطم در عمل 256 بود!
چند روز پیش سرعت دانلودش دوبل شده بود ! یعنی روی 60 و 70 میچرخید... یعنی سرعت 512
الانم سرعت دانلودم رفته 80 تا 100 یعنی بین 512 تا 1مگ ...

خواستم بدونم خبرییه !؟

pcsoft
02-10-2011, 21:00
سلام.
دوستان خط من 128 یک ماهه است شرکت مخابرات...

اسمش که 128 بود اما دانلود ریتش روی 32 بود یعنی خطم در عمل 256 بود!
چند روز پیش سرعت دانلودش دوبل شده بود ! یعنی روی 60 و 70 میچرخید... یعنی سرعت 512
الانم سرعت دانلودم رفته 80 تا 100 یعنی بین 512 تا 1مگ ...

خواستم بدونم خبرییه !؟

خبر آمد خبری در راه است...
سرعت رفته بالا تا زودتر حجمتون تموم شه تا جیب آقایون پر بشه..
من که میرم شاتل.

hosseinboss
03-10-2011, 00:44
امروز یه گزارشی از نمایشگاه IFA آلمان دیدم واقعا اشکم در اومد گزارشگره به نقل از سامسونگ می گفت تو اروپا از هر 4 خریدار تلوزیون 3 تا شون تلوزیون با قابلیت internet tv می خرن

hajired
10-10-2011, 20:25
جدول قیمت واگذاری اینترنت پرسرعت(ADSL) با تخفیف 10%

absa2004
10-10-2011, 22:06
سلام دوستان

من بازم میگم

اکثر شهرا مخابراتشون داره اینترنت نامحدود و محدود را با اختلاف ناچیز ارائه می ده ولی قم نه

باید شکایت کرد

من به سایت سازمان بازرسی کل کشور رفتم و از لینک شکایت فرم شکایت خودم رو برای شرکت ارتباطات زیر ساخت و با موضوع مخابرات قم ارسال کردم و بلا فاصله فرداش باهام تماس گرفته شد

ولی دوستان یه دست صدا نداره همه باید شکایت کنیم تا جواب بده

بچه حتما پیگیری میکنن فقط باید ما یه قدم برداریم

ممنون

امیدواریم مخابرات قم هم از این کاراش دست برداره و با تخفیف 10 درصد قانون رو دور نزنه

hhrt
11-10-2011, 15:57
سلام
منم مخابرات بوذم تااینکه دیدم نمیصرفه واسم بخوام هردفه واسه4گیگ15 پول بدم
الان پیشگامان دارم.مخابرات شبانه رایگان نداره فقط نسبت به سایرispها2گیگ بیشتر میده،که البته شما100برابر اونو از شبانه شرکتهای دیگه ساپورت میگیرید..بعضیا گول10%تخفیفو میخورن میرن بتنام میکنن!!!!!!فعلا پیشگامان بهترین قیمتارو میده،،در ضمن من تازه فهمیدم صبانت سرویس بدون محدودیتشو فعال کرده از نمایندگیش پرسیدم،منتهی وقتی فهمیدم که پیشگامان ثبتنام کرده بودم متاسفانه

ziarratt
16-10-2011, 16:19
شرکتها شروع کردن به رفع محدودیت سازی ، شرکت پیشگامان و صبانت تعرفه های نامحدودشون رو قرار دادن بعضیا مثل شاتل هم قرار دادن ولی نوشتن ضریب شون حداقل یک به ده هست که طبق قانون باید حداکثر یک به ده باشه ... عجیبه که مخابرات هنوز تغییری نداده

LOVEFORLOVE
16-10-2011, 18:19
توی قم ساپورت داره؟

sub-zero
16-10-2011, 19:43
توی قم ساپورت داره؟

اون بالای سایت خودش داره زیر نویس که چه عرض کنم داره رو نویس میکنه جاهایی رو که پشتیبانی میکنه دیدم قم هم داره اینم شمارش !

7705765 - 7704555 – 0251

LOVEFORLOVE
16-10-2011, 20:48
من زنگ زدم فقط تو پردیسان ساپروت دارند

MJ assassins creed
17-10-2011, 17:24
شرکت مخابرات تا زمانی که نا محدود داشت خیلی خوب بود.توی سرعت های بالاش که یکیشو رفیقم داشت راضی بود اما حالا که شبانه رایگان نداره به نظرم خیلی بد شده.کسی از دوستان خبر نداره که مخابرات اینترنت نامحدود میده یا نه؟چون شرکت های دیگه نرخ نا محدودشون رو هم اعلام کردن.

LOVEFORLOVE
17-10-2011, 17:34

به تایپیک زیر مراجعه کن تعرفه هاش خوبه منم میخوام از اسیا تک سرویس بگیرم

ali200reza
20-10-2011, 22:06
می خوام از پیشگامان سرویس بگیرم. تو نمایشگاه زده بود با 30 درصد تخفیف و یه مودم رایگان و 24 گیگ ترافیک با 10 تومان هزینه نصب و یه ماه هم اضافه یعنی 13 ماه ، 80 تومان برای یک ساله ش.
نظرتون چیه؟ کیفیت ،سرعت، شبانه رایگانش چجوریه ؟نسبت به شاتل که با مودمش نزدیک 40 تومان ارزونتر در میاد ولی کیفیتش و پشتیبانیش رو نمی دونم؟
دوستان یه راهنمایی بکنن.
با تشکر

ali200reza
20-10-2011, 22:08
مدیر جون فقط اذیمون نکن خواهشا بخوای بخاطر قیمت تاییدش نکنی

hosseinboss
21-10-2011, 11:20
دوستان سلام
چهار روز پیش من سرویسم رو از مخابرت جمع کردم(که ای کاش نکرده بودم)و اومدم آسیاتک(3 ماهه محدود 6 گیگ) دو روز پیش هم خطم وصل شد ولی از شانس خوبمون تو زرد از کار در اومد تا حالا 3 الی 4 بار رفتم نمایندگیش تو صفاییه گفتند که ایراد از مرکز 19 دی هست و ISP های دیگه هم وضعشون همین طور هست(که واقعا بی ربط بود چون کافی نت های توی باجک اصلا مشکلی ندارن)از دیشب ساعت 7 تا همین تا حالا هم بطور کلی اینترنتم قطع شده(لامپ اینترنت مودم خاموش شده)از اون موقع هرچی هم زنگ می زنم پشتیبانی کسی نیست که جواب بده که دوباره مجبور شدم برم صفاییه(کوچه ممتاز)که خدا رو شکر نبودن
باز تکرار می کنم(((ای کاش از مخابرات بیرون نیومده بودم(با وجود دانلود محدود)))
اینم تست سرعت چهارشنبه شب ساعت 1:10 تا 1:30(بامداد)
حالا هر کی می خواد بیاد آسیاتک(ما که شانسون این بود شاید دوستان دیگه اینطور نباشه)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

LOVEFORLOVE
21-10-2011, 11:39
خب شد گفتی :5:

hosseinboss
21-10-2011, 13:53
خب شد گفتی :5:
تا الان هم سرویسم قطعه و مجبور شدم با دیال آپ بیام
پست قبلی رو هم کافی نت بودم

alirezawater
21-10-2011, 20:21
می خوام از پیشگامان سرویس بگیرم. تو نمایشگاه زده بود با 30 درصد تخفیف و یه مودم رایگان و 24 گیگ ترافیک با 10 تومان هزینه نصب و یه ماه هم اضافه یعنی 13 ماه ، 80 تومان برای یک ساله ش.
نظرتون چیه؟ کیفیت ،سرعت، شبانه رایگانش چجوریه ؟نسبت به شاتل که با مودمش نزدیک 40 تومان ارزونتر در میاد ولی کیفیتش و پشتیبانیش رو نمی دونم؟
دوستان یه راهنمایی بکنن.
با تشکر
سلام دوست عزیز، آقا طرف شاتل نرو که اذیت میکنه، همین پیشگامان رو بگیر 80 تومن مفته، کیفیتش هم خوبه چون تعداد یوزرش کمه، سرعتشون فعلا خوبه.
شاتل تنها چیزی که داره پشتیبانی هست که همیشه یکی اونور خط هست بهت بگه: "سرعتمون افتضاحه ببخشید."
پیشگامان توی روز که پشتیبانی داره تو شب هم که پشتیبانی تهران هست، معمولا هم نیازی پیدا نمیکنی.
بگیر بیا نتیجه شو اینجا بگو

LOVEFORLOVE
21-10-2011, 20:36
سلام دوست عزیز، آقا طرف شاتل نرو که اذیت میکنه، همین پیشگامان رو بگیر 80 تومن مفته، کیفیتش هم خوبه چون تعداد یوزر، سرعتشون فعلا خوبه.
شاتل تنها چیزی که داره پشتیبانی هست که همیشه یکی اونور خط هست بهت بگه: "سرعتمون افتضاحه ببخشید."
پیشگامان توی روز که پشتیبانی داره تو شب هم که پشتیبانی تهران هست، معمولا هم نیازی پیدا نمیکنی.
بگیر بیا نتیجه شو اینجا بگو

آقا اگه اینطوره بگید تا منم بگیرم از این شاتل کوفتی خسته شدم یک ساله دارم منم حاضرم از خود گذشتگی کنم:27: شماره پشتیبانی چنده زنگ بزنم پورت خالی داره یا نه:20:

80 تومن برای 13 ماهه + مودم رایگان بنظر من جای تامل نیست الان شاتل 120 تومن +15 راه اندازی اولیه برای سرویس 512 میگیره
سرعت روزانه و شبانه128 چنده!

چه سرعتی پیشنهاد میشه بگیرم مثه صبا 128 با 512 یکیه

alirezawater
21-10-2011, 21:08
آقا اگه اینطوره بگید تا منم بگیرم از این شاتل کوفتی خسته شدم یک ساله دارم منم حاضرم از خود گذشتگی کنم:27: شماره پشتیبانی چنده زنگ بزنم پورت خالی داره یا نه:20:

80 تومن برای 13 ماهه + مودم رایگان بنظر من جای تامل نیست الان شاتل 120 تومن +15 راه اندازی اولیه برای سرویس 512 میگیره
سرعت روزانه و شبانه128 چنده!

چه سرعتی پیشنهاد میشه بگیرم مثه صبا 128 با 512 یکیه

امسال این شرکتهایی که مثل پیشگامان تازه کارن سرعت 128 شون با 1 مگشون هیچ فرقی نداره، ولی من خودم از هر جا بخوام سرویس بگیرم معمولا 256 میگرم که دیگه حرفی توش نباشه. شما هم 256 بگیر، هم قیمتش مناسبه، هم هر زمانی اگه خواست حداقل سرعت بهت بده، میدونی 32 کیلوبایت سرعت دانلودت هست که برای باز کردن صفحات وب سرعت خوبیه و مثل 128 اذیت نمیکنه، یکی از دوستان طرف پردیسان گرفته شبی 2.5 گیگ داره دانلود میکنه و راضیه، از هرکسم پرسیدم فعلا راضی بودن، من خودم مرکز 19 دی هستم، میخواستم بگیرم که گفت فعلا پورت نداریم و مجبور شدم بیام پارس بگیرم، من از 3 سال پیش adsl دارم، حدود 2 سال و خورده ای شاتل داشتم، حدود هفت هشت ماه مخابرات داشتم (4-5 ماه دانلود نا محدود، 3 ماه هم با محدودیت که صبرم به خاطر این بود که مسئولش میگفت شبانه رو راه میندازیم که ننداخت) الانم 1 ماهه پارس دارم، روی هیچ آی اس پی هم تعصب ندارم، هر کدوم بخوان سرویس ضعیف بدن فورا ضرر 10 تومنی رانژ رو به جون میخرم و عوضشون میکنم. صبا هم به درد نمیخوره 3 تا 7 صبح دانلود میده اونم با یوز و پسورد مخصوصی که همه همون یوزر و پس رو دارند. مشخصه چقدر افتضاح میشه. فعلا به نظر من پیشگامان از همه بهتره توی قم

LOVEFORLOVE
21-10-2011, 21:19
امسال این شرکتهایی که مثل پیشگامان تازه کارن سرعت 128 شون با 1 مگشون هیچ فرقی نداره، ولی من خودم از هر جا بخوام سرویس بگیرم معمولا 256 میگرم که دیگه حرفی توش نباشه. شما هم 256 بگیر، هم قیمتش مناسبه، هم هر زمانی اگه خواست حداقل سرعت بهت بده، میدونی 32 کیلوبایت سرعت دانلودت هست که برای باز کردن صفحات وب سرعت خوبیه و مثل 128 اذیت نمیکنه، یکی از دوستان طرف پردیسان گرفته شبی 2.5 گیگ داره دانلود میکنه و راضیه، از هرکسم پرسیدم فعلا راضی بودن، من خودم مرکز 19 دی هستم، میخواستم بگیرم که گفت فعلا پورت نداریم و مجبور شدم بیام پارس بگیرم، من از 3 سال پیش adsl دارم، حدود 2 سال و خورده ای شاتل داشتم، حدود هفت هشت ماه مخابرات داشتم (4-5 ماه دانلود نا محدود، 3 ماه هم با محدودیت که صبرم به خاطر این بود که مسئولش میگفت شبانه رو راه میندازیم که ننداخت) الانم 1 ماهه پارس دارم، روی هیچ آی اس پی هم تعصب ندارم، هر کدوم بخوان سرویس ضعیف بدن فورا ضرر 10 تومنی رانژ رو به جون میخرم و عوضشون میکنم. صبا هم به درد نمیخوره 3 تا 7 صبح دانلود میده اونم با یوز و پسورد مخصوصی که همه همون یوزر و پس رو دارند. مشخصه چقدر افتضاح میشه. فعلا به نظر من پیشگامان از همه بهتره توی قم

مرسی علی رضا جان

شاتل خیلی گندشو دار اورده باورت میشه تو دوره 3 ماهه نتونونستم 1 گیگ دانلود رایگان کنم از بس سرعتش گند بود

پارس انلاینم . اسیاتکم که میدونم داغونه میشه لینک سایت پیشگامان بدی یه نگاهی به تعرفه هاش بندازم

این یک سال 80 تومن مفته واقعا
این طرحی که دوستمون گفته برای 128 هستش سرعت بالاتر نداره

شماره تلفن پیشگامان چنده؟

alirezawater
21-10-2011, 22:00
این نماینده قم هستش، چیزی در مورد مودم رایگان نگفته، ولی احتمالا تو نمایشگاه بدن

LOVEFORLOVE
21-10-2011, 23:08
این نماینده قم هستش، چیزی در مورد مودم رایگان نگفته، ولی احتمالا تو نمایشگاه بدن

بله برای یک ساله مودم رایگان هست

ruzbe1313
23-10-2011, 01:24
. . .یکی از دوستان طرف پردیسان گرفته شبی 2.5 گیگ داره دانلود میکنه و راضیه، از هرکسم پرسیدم فعلا راضی بودن . . .

آقا من زین الدین 512 شاتل داشتم

الان اومدم پردیسان میخواستم 2 مگ صبا بگیرم

رو این نقل قول از رفیق پردیسانیتون پیشگامان بگیرم یعنی؟

sub-zero
23-10-2011, 22:21

سلام.

این آراد نت قیمتاش خیلی خوبه...

کسی استفاده کرده ؟ چطوره ؟

بعد شبانه داره نداره ؟

ali200reza
23-10-2011, 23:52
این شرایط تا 15 آذر ادامه داره و شماره ش هم 7830630 هستش اگه درست یادم مونده باشه.در مورد سرویس های بالا تر هم اینکه برا هر سرویس بالاتر با شرایط قبلی 12 تومان میاد روش.1 مگ با نصبش 13 ماهه 116 تومان در میاد.با مودم TP-Link رایگان که 20 تومان پول مودم تو نمایشگاه بود.(یعنی بیرون شاید بیشتر هم باشه )و نکته آخر هم اینکه پرسیدم که مطمئن بشم از قانون های مسخره کنترل سرعت شاتل هم نداشتند.
فقط دوستانی که دارند نظر نهایی رو بدن.

LOVEFORLOVE
24-10-2011, 18:49
دوستان صبا یا آسیا تک برای بازی های آنلاین و دانلود شبانه ایا 512 صبا 64 دانلود شبا میده کلا وضعیت شبانه صبا چطوره نسبت به اسیا تک؟

LOVEFORLOVE
24-10-2011, 22:29
آقا من زین الدین 512 شاتل داشتم

الان اومدم پردیسان میخواستم 2 مگ صبا بگیرم

رو این نقل قول از رفیق پردیسانیتون پیشگامان بگیرم یعنی؟

واسه شبانه صبا اصلا توصیه نمیشه

hajired
27-10-2011, 21:03
من که یک ساله دیگه اینترنت مخابراتو تمدید کردم 256 البته گیگ اضافه علاوه بر28 گیگ خودش گرفتم چه حالی میداد نامحدود
اینم سرعتمه

اما من از کنترل پنل چیزی سردر نیاوردم
هرکسی سر در آورد و بگه من چند گیگ اضافه شارژ کردم جایزه داره
اون 76 گیگ مال زمانیه که نامحدود بود
اون پایین هم نزدیک دوساعت 233 مگ دانلود داشتم که درسته
الان مبلغ کم میشه و معلوم نیست حجم چقدره

امیدوارم کلاهبرداری صورت نگیره
من که وقت پیگیری ندارم

nadoon
28-10-2011, 00:52
دوستان یه توضیحی میدید این speed test چجوری یعنی چند باید باشه . برای من این بود . خوبه یا بد. مخابراتم . 128سرعت دانلودم حدود 50

nadoon
28-10-2011, 01:07
ببخشید راستی نمایشگاهی تو قم برپاست ؟

jackson2010
28-10-2011, 19:33
سلام به همه دوستان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ببخشید اینجا مطرح میکنم ولی چون دعوت به همکاری هستش به بزرگی خودتون ببخشید
دوستانی که از شرکت شاتل شکایت دارند و دچار محدودیت دانلود شده اند لطفا نام و نام خانوادگی و شناسه کاربری و شهر محل سکونتشون رو به صورت پیام خصوصی بفرستند تا در شکایتنامه علیه شاتل استفاده گردد شاکیان تا الان نزدیک 50 نفر
مثال: علی دایی شناسه کاربری 10 از تهران

student9
30-10-2011, 10:16
سلام دوستان
من به تازگی از شرکت مخابرات سرویس ADSL گرفتم. مودمم هم TP-LINK هست که از صبانت خریدم ولی تنظیماتش رو آخرین بار خود مخابرات انجام داد.
حالا مشکلی که دارم اینه که با هر بار اتصال به شبکه کلی از حجم ترافیکم میره! متوسط برای هر ساعت 60-70 مگ!!
از پشتیبانی مخابرات هم که پرسیدم گفنم کاری نمی تونن بکنن :(
سرعتم هم 256 هست. کسی میتونه راهنماییم کنه؟
ممنونم

mahdimp5
30-10-2011, 12:20
سلام دوستان
من به تازگی از شرکت مخابرات سرویس ADSL گرفتم. مودمم هم TP-LINK هست که از صبانت خریدم ولی تنظیماتش رو آخرین بار خود مخابرات انجام داد.
حالا مشکلی که دارم اینه که با هر بار اتصال به شبکه کلی از حجم ترافیکم میره! متوسط برای هر ساعت 60-70 مگ!!
از پشتیبانی مخابرات هم که پرسیدم گفنم کاری نمی تونن بکنن :(
سرعتم هم 256 هست. کسی میتونه راهنماییم کنه؟
ممنونم

برنامه netlimiter رو نصب کن ببین کدوم برنامه داره از حجمت می‌دزده.

brilliant1
01-11-2011, 18:46
سلام
دوستان همت کنند از شرکت مخابرات قم در 3جای زیر به دلیل عدم ارائه سرویس نامحدود شکایت کنند.سازمان تنظیم مقررات همه شرکتهای ارائه دهنده ADSL را موظف به ارائه خدمات نامحدود نموده است.حتما انجام بدهند چرا که یک دست صدا ندارد.
1-سازمان تنظیم مقررات

2-سازمان بازرسی کشور به یکی از دو طریق زیر:الف-وزارت ارتباطات-->شرکت مخابرات استان قم
ب-شرکت مخابرات ایران--شرکت مخابرات استان قم

3-شرکت مخابرات استان قم

dmoreno
04-11-2011, 16:19
سلام خسته نباشید بچه ها چرا حساب کاربری توی این [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با این"[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"فرق داره !!!!!!!! کدومش درسته؟

absa2004
04-11-2011, 17:23
چرا من نمی تونم وارد لینک های بالا بشم ؟؟

nadoon
05-11-2011, 00:23
دو تا سوال دارم : 1- همون سوال دوستمون توی مسیری که برای شارژ اعتباریه مصرف و باقی مانده رو یه چیز میزنه و در لینک قبلی یه چیز دیگه است . توی لینک اول باقی مانده برای من زده ١٨.٢٧ GB !!!!!!!!!!!!!!
واقعیه ؟؟؟

سوال دوممم :مگه کاربر غیر اغتباری هم داریم ؟ آخه نوشته
به مقدار مورد نياز ترافيك اضافه تهيه كنيد. (ويژه كاربران اعتباري) !!!!!!!!!!!
اگه راهی داره ما هم نامحدود بگیریم . همه جور نامه هم جور میکنم

sub-zero
07-11-2011, 08:37
سلام.

آقا من سه روز پیش سرویسم تموم شد و با خوشحالی رتم آنلاین خرید کنم البته با دایال آپ...

رفتم تو قسمت شارژ غیر حضوری و از پنل سمت راست تمدید سرویس جاری و اومد یه صفحه که سرویسی که داشتم رو فقط میشد خرید... خریدم...و ادامه و اوکی و رفت و صفحه پرداخت که ماله بانک ملت بود!
یهو دیسکانکت شدم!

تا اینجاش هم با دایال آپ مردم تا پیش رفتم!

سه روزه هی میخوام دوباره بخرم میرم میرسم تو صفحه ای که باید خرید کنی یعنی یک سرویس باید انتخاب کنی یا ترافیک اضافه ...

آقا دیگه از هیچ نوع سرویسی خبری نیست! یعنی سرویسی نیست که بخوای انتخاب کنی بخری! فقط ترافیک هست!
ترافیک هم میخوام بخرم میگه اول سرویس بخر!

گرفتاری شدیما! کسی مشکل نداشته ؟ کسی غیر حضوری خریده ؟

hajired
07-11-2011, 15:36
توی این لینک جدید مخابرات من 28 گیگ روی سرویس یکساله دارم و 22 گیگ هم جدا خریدم که میشه 50 گیگ کلا
ولی نوشته اعتبار مجاز شما 18.250 گیگ و دوگیگو هشتصد مصرف کردم که کلا میشه 21 گیگ
فکر کنم درست نیست هنوز
اون سیستم قدیمی توجیه تره البته با فرمولی که من بدست آوردم

atlas_qom
10-11-2011, 00:53
دوستان هیچ ناراحت نباشن ، ما انتقام شما ها رو از مخابرات گرفتیم چون با تخفیف 50 درصدی که پارسال برای اکانتاش گذاشته بود کلی ترافیک ازشون کشیدیم بیرون یعنی با چیزی حدود 180 هزار تومن نزدیک به 2 ترابایت ترافیک داشتیم
نامردا ترافیک خودمون رو به خودمون میفروشن که واقعا چیزی از دزدی توی روز روشن کم نداره، چون بر طبق قانون باید ترافیک نامحدود باشه، واقعا خوب حق این مردم که این همه بهشون خدمت کردن و با این تحریم ها تا آخرین نفس جلوی دشمن وایسادن را دارن میدن، واقعا دستشون درد نکنه!!!
خدایا این چه نا عدالتی هست که به این مردم ستم دیده روا میشه

nadoon
10-11-2011, 01:10
آخرین بار که شارژ کردم 10400 ازم گرفت گفت 10 درصد تخفیف داره ما هم کلی شنگول شدیم . رفتم دانشگاه 3 روز بعد که اومدم قم دیدم 3 گیگ شارژ کرده خلاصه هر چی زنگ زدیم پیگیر شدیم نمیدونستن چه شکری خوردن. بعد یه بابایی تو صدوق که همونجا شارژ کرده بودم گفت شما با 10 درصد تخفیف شارژ کردی که نباید این کارو میکردی و شامل اعضای جدید فقط میشده . حالا هرچی بگی که کارمند خودتون کارت کشید و این مبلغ زد و ما فقط رمزمونو گفتیم کلا تعطیلا . بعدشم شما 1000 تومن کم گرفتید به جاش 1 گیگ کم شارژ کردید !
خلاصه من دیدم باید تا فلان جا برم و کلی بحث کنم باید 2 تومن هزینه کنم . دیگه تو خونه با دو تا فحش قضیه رو فیصله دادیم رفت:31:

دیروز دوباره زنگ زدم به 7188 میگم این که نوشته تو سیستم شارژ فلان گیگ دارم اشتباهه . میگه کدوم سیستم جدید .. من کجام ... اینجا کجاست .. ...

brilliant1
10-11-2011, 11:07
پیرو شکایتی که اعلام کردم به اطلاع دوستان می رسانم که فقط شکایت در سایت سامان بازرسی قابل پیگیری است و شکایت در سایت تنظیم مقررات را رسیدگی نمی کنند و باید شاکی متن را فکس نماید و همچنین شکایت از خود شرکت مخابرات در سایت مخابرات ارزشی ندارد،چرا که اعتراض از فردی به خود فرد است.اما دوستان حتما شکایت در سایت سازمان بازرسی و ارسال فکس به سازمان تنظیم را انجام دهند چرا که رویه شرکت مخابرات استان قم خلاف قانون است و آشکارا حق محدود کاربران(اینترنت ذغالی)را پایمال می کنند.

شکایت در سایت سازمان بازرسی

7777
10-11-2011, 11:59
کسانی که اشتراک نامحدود از مخابرات داشتند آیا خط اینترنتشان قطع شده است؟
از مخابرات خط نامحدود داشتم، ولی خطم قطع شده است و تماس که گرفتم گفتند اشتراک شما به محدود تبدیل شده است؟

LOVEFORLOVE
10-11-2011, 18:11
نمیدونم چرا قمی ها گیر دادن به این مخابران:31:

narotu
10-11-2011, 18:43
این مخابرات قم قرار نیست نامحدود بده ؟

zakerin
13-11-2011, 11:50
گویا اینترنت نامحدود مخابرات به محدود تبدیل شده ... دستور هم از بالا بوده ... حرف زور هم هست و کاریش نمیشه کرد !!!
سه ماه از اشتراک من مونده بود ... ولی خب با 150 تومان 1 ترابایت دانلود کردن ارزشش رو داشت ...
در اولین فرصت باید کوچ کرد از مخابرات مقصد بعدی پارس آنلاین یا پیشگامان ؟؟؟

sascovach
22-11-2011, 20:33
دوستان کسی از نا محدود پارس آنلاین گرفته ببینه چطوره؟

sascovach
29-11-2011, 20:15
از مخابرات خط نامحدود داشتم، ولی خطم قطع شده است و تماس که گرفتم گفتند اشتراک شما به محدود تبدیل شده است؟
این یه حقه کثیفه برای اینکه شما کمتر دانلود کنی و هر چند وقت یه با اینترنتت قطع بشه
خلاصه می خوان چوب لای چرخت کنن
اینکه میگن سیستم هم نامحدود قبول نمی کنه همش چرتو پرته
باید بری مخابرات باجک
اگه خواست موقت شارژکنه زیره بار نرو

7777
02-12-2011, 13:34
این یه حقه کثیفه برای اینکه شما کمتر دانلود کنی و هر چند وقت یه با اینترنتت قطع بشه
خلاصه می خوان چوب لای چرخت کنن
اینکه میگن سیستم هم نامحدود قبول نمی کنه همش چرتو پرته
باید بری مخابرات باجک
اگه خواست موقت شارژکنه زیره بار نرو

قبل اینکه برم باجک ، تلفنی تماس گرفتم و آنها خودشان پشت تلفن تبدیل به محدودش کردند بعد که حضوری رفتم مخابرات ، هم گفتند برای همه را اینطوری می کنیم. ولی یک جلسه ای برگزار می کنیم ببینم راه حلی دارد یا نه؟ بعد که تلفنی پرسیدم نتیجه جلسه چه شد گفتند ابلاغ نشده به بازرسی تلفن کن که نتیجه جلسه را زودتر به ما ابلاغ کنند.
یعنی الان با اینکه بیش از چهار ماه از نا محدودم باقی مانده بود تبدیل به محدود شده ام
الان می شود اعتراض کرد ؟

در فرمی که ابتدای درخواست اشتراک امضا کرده ایم نوشته است فقط در صورت سوء استفاده یا افزایش تعرفه اعتراضی نخواهم داشت، الان که نه سوء استفاده کرده ام و نه اینکه قیمت تعرفه اضافه شده است ، به چه حقی خط مرا تبدیل به محدود کردند؟

brilliant1
02-12-2011, 15:15
در سیستم جدید مخابرات،همه اشتراکها به محدود تبدیل شده اند و در بهترین حالت برای شما حجم بالایی را که سیستم اجازه دهد در نظر می گیرند و بعد که تمام شد زنگ میزنی و دوباره همان حجم را تمدید می کنند.البته حق محدود کردن شما را ندارند.اما اگر تمام شدن حجمت به 5شنبه بخورد باید تا شنبه بدون اینترنت سر کنی.
ضمنا مخابرات قم دارد کار غیر قانونی انجام می دهد و موظف است به ارائه اینترنت نامحدود.دوستان شکایت نکردند و مخابرات روش خود را انجام می دهد.گرچه شکایت از شرکتهای دولتی به این آسانی جواب نمی دهد و شاید مجبور به رجوع به دیوان عدالت اداری گردیم.

amin fear
02-12-2011, 17:40

نه دوست عزیز ...

من در ساختمانی کار می کردم که سه مشترک همه مخابرات نامحدود داشتند ... یکی 512 یکساله ( اونم با تخفیف 50 درصد عید غدیر پارسال ) یکی سه ماه 256 و یکی هم 128 شش ماهه ...

من به تمام این سرویس ها دسترسی داشتم و از تمام آن ها هم تا روز آخر به صورت شبانه روزی دانلود کردم ....

حتی با گذشت 8 ماه از محدود شدن مخابرات ! بیش از یک ترابایت از این سه خط کشیدم ...

این آخری ها که سرعت 512 هم کاملا دو یا سه برابر شده بود : ( برای مثال : 200 کیلو بایت در ثانیه به طور ثابت )

و تونستم تنها در دو ماه بیش از 500 گیگابایت از این خط دانلود کنم ...

با توجه به تجربه ای که من روی سه خط داشتم و از همه ی آن ها هم تا روز آخر قرارداد استفاده کردم ...

ظاهرا نسبت به شما ظلمی رخ داده است ...

absa2004
10-12-2011, 00:25
من از شرکت مخابرات قم به سازمان بازرسی شکایت کردم ( از تو سایت ) جواب هم دادن ولی یه دست صدا نداره همه باید اعتراض کنیم

من اشتراک مخابرات قم رو دارم

راضیم ، سرعتشم هرچند در مقایسه با 128 صبا که تا 250 هم میرسید کمه (128 تا 90 هم میرسه ) ولی مهم نیست همین که هست بازم خوبه برای من

همه جا نامحدوده به جز قم

ziarratt
10-12-2011, 11:52
با توجه به اینکه شرکت مخابرات خصوصی شده فکر کنم باید به همون ارتباطات زیرساخت شکایت ببریم
اکثر شهرها از جمله کرج مخابرات شون دارند اینترنت نامحدود و ارزون قیمت میدهند 256 نامحدود رو میدن 13 تومن

sub-zero
16-12-2011, 14:00
سلام
آقا از دوستان کسی از این آراد نت سرویس نگرفته ببینیم کیفیتش چجوریه ؟
نا محدود 128 یک سالش 200 تومن خوبه...

absa2004
17-12-2011, 22:30
مخابرات تهران اینترنت نامحدود داده و روی قبض هم محاسبه میشه و نیازی نیست بری تمدید بکنی و مبلغش روی قبض میاد

چرا مخابرات قم این کار رو نمیکنه ؟

شهر های اطراف همه نامحدود دارن جز قم

star2009
19-12-2011, 12:52
مخابرات تهران اینترنت نامحدود داده و روی قبض هم محاسبه میشه و نیازی نیست بری تمدید بکنی و مبلغش روی قبض میاد

چرا مخابرات قم این کار رو نمیکنه ؟

شهر های اطراف همه نامحدود دارن جز قم

قمه دیگه
ایران از جهان عقبه باز قم از ایران عقبه:31:

بجه ها توی منطقه زنبیل آباد کدوم شرکت adsl ش از همه بهتره؟
من شاتلم ولی اصلا راضی نیستم:angry:

absa2004
19-12-2011, 15:05
من مخابرات دارم

دوستانی که براشون سرعت مهم نیست مثه من و فقط می خوان در حد معمولی یعنی اشتراک 128 کیلو تا 50 کیلو سرعت دانلود براشون بسه به نظرم بهتر از هر شرکت دیگس

مگه نامحدود بخواین

من که راضیم !

amin fear
19-12-2011, 15:19
دوستانی که اینجا هستند و از مخابرات اشتراک داشتند ، خواهشا این بحث شکایت از کم فروشان اینترنت را جدی بگیرید . الان یک ماهه که اشتراک مخابراتم تمام شده و دربه در دنبال اینترنت نا محدود می گردم ...

جالبه که تمام شهرها مخابرات نامحدود دارند و فقط قم اینطوری شده ؟؟؟

نکته ای که برای من خیلی جالبه و دوست دارم اونو از مسئولین مخابرات قم ( که مطمئن هستم این تاپیک رو دنبال می کنند ) بپرسم اینه که هنگامی که یک سال پیش من به مخابرات عماریاسر ( واقع در خیابان سمیه) مراجعه کردم ، برای گرفتن تایید اینترنت 256 برای دانشجویان و یا طلاب ، من را به اتاق یکی از مسئولین هدایت کردند و آنجا مسئول مخابرات روی این نکته تاکید داشت که بر طبق قوانین سازمان مقررات رادیویی اصلا محدود کردن اینترنت غیرقانونی است و می گفت که در ماه های آینده جلوی فعالیت شرکت های خصوصی که اینترنت را محدود می کنند خواهد گرفت !

اما نکته جالبش اینجاست که تنها دو ماه بعد سیاست خود را تغییر داده و حتی از دادن ترافیک رایگان شبانه هم امتناع می کنند !

آیا مسئولین مخابرات قم پاسخگوی چنین رفتاری هستند ؟
اگر چیزی قانون است ، چرا همه جا اجرا نمی شود ؟

amin fear
19-12-2011, 15:27
قمه دیگه
ایران از جهان عقبه باز قم از ایران عقبه:31:

بجه ها توی منطقه زنبیل آباد کدوم شرکت adsl ش از همه بهتره؟
من شاتلم ولی اصلا راضی نیستم:angry:

دوست عزیز ...

پس از جست و جوی فراوان به این نتیجه رسیدم که باز از شاتل سرویس دارای ترافیک شبانه رایگان بگیرم ...

چیزی راجب سرعت دانلود ترافیک شبانه شاتل می دانید ؟

من فقط و فقط برام دانلود فایل های حجیم مهمه و دوست دارم که حداقل شبی یکی گیگ دانلود کنم ...

چون در یک منطقه هستیم این سوال رو ازتون پرسیدم ...

اگر بقیه ی دوستانی که اینجا میان و در شهر قم هستند هم چیزی راجع به ترافیک رایگان شبانه شاتل می دونند ، ممنون میشم راهنمایی ام کنید ...

amin fear
19-12-2011, 15:44
دوستان حالا که بحث داغ شد بزارید یک فریب بزرگ دیگر را از شرکت صبانت براتون بگم ...

تو یک هفته اخیر در به در دنبال اینترنت نامحدود بودم که به نکته جالبی از شرکت صبانت برخورد کردم !

یکی دو تا از دوستانم که زیاد دانلود می کنند ، اینترنت نامحدود شرکت صبا نت را به من پیشنهاد کردند و گفتند که صبح تا شب در حال دانلود هستند و هیچ مشکلی ندارند ! من هم با اشتیاق با چهار تا از نمایندگی های صبا نت در قم تماس گرفتم و درخواست این سرویس را دادم ...

می دونید نکته جالبش چیه ؟

تمام آن ها وجود این سرویس را تکذیب نمی کنند اما به هیچ عنوان به مشتری پیشنهاد نمی کنند و خیلی راحت اظهار می دارند که سرعت این اینترنت از سرعت اینترنت DialUP هم پایین تر است ... و می گویند که در صورت ناراضی بودن کاربر ضرر جمع کردن خط را هم از او می گیرند ...

و جالب اینه که خودشان هم اظهار می دارند که این سرویس فقط برای عمل به قانون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است ! ( معلوم نیست این وسط حق مصرف کننده چی میشه )

به هر حال به حرف آنها گوش نکردم و تقاضای این سرویس را دادم و باورتان نمی شود که سرعت دانلودم اکنون چقدر است !!! بین 3 تا 9 کیلو بایت !!! یعنی یک چیزی شبیه اینترنت دیال آپ و حتی پایین تر از آن !

حتی صفحات عادی اینترنت را هم به کندی باز می کند !

تجربه ام را اینجا بازگو کردم تا دوستان دیگری که در قم ساکن هستند فریب همچنین سیاستی را نخورند ...
و مثل من ضرر نکنند ..

موفق باشید !

star2009
19-12-2011, 18:23
دوست عزیز ...

پس از جست و جوی فراوان به این نتیجه رسیدم که باز از شاتل سرویس دارای ترافیک شبانه رایگان بگیرم ...

چیزی راجب سرعت دانلود ترافیک شبانه شاتل می دانید ؟

من فقط و فقط برام دانلود فایل های حجیم مهمه و دوست دارم که حداقل شبی یکی گیگ دانلود کنم ...

چون در یک منطقه هستیم این سوال رو ازتون پرسیدم ...

اگر بقیه ی دوستانی که اینجا میان و در شهر قم هستند هم چیزی راجع به ترافیک رایگان شبانه شاتل می دونند ، ممنون میشم راهنمایی ام کنید ...

سابقا شاتل شاید خوب بود ولی الان دیگه مفت نمی ارزه
من خودمم فایلهای حجیم زیاد دارم و بخاطر همین شدیدا به شبانه رایگان نیاز دارم
من شبا فوقش 200 مگ بتونم دانلود کنم به پیشتیبانی هم زنگ بزنی چیزی تحویلت نمیدن جز چرت و پرت
بخاطر همین دنبال یه شرکت دیگه هستم
در واقع با سرویس گرفتن از شاتل چیزی جز پشیمونی برات نداره
از ما گفتن بود
امیدوارم مسئولین شاتل این پست منو بخونن و یه فکری به حال شبانشون بکنن

brilliant1
19-12-2011, 19:45
تا 25آذر،پارس آنلاین(1مگ) و پیشگامان(512) تست شده و حداقل دانلود شبها یک گیگ است،شکایت به نتیجه ای نمی رسد و راههای فرار بسیاری در پیش روی شرکتهای اینترنتی قرارداده شده است.اما نفس شکایت،باعث می شود پی ببرند کاربران از روش ارائه اینترنت ناراضی هستند و شاید(1در هزار)سعی بر اصلاح نمایند.

amin fear
19-12-2011, 20:52
تا 25آذر،پارس آنلاین(1مگ) و پیشگامان(512) تست شده و حداقل دانلود شبها یک گیگ است،شکایت به نتیجه ای نمی رسد و راههای فرار بسیاری در پیش روی شرکتهای اینترنتی قرارداده شده است.اما نفس شکایت،باعث می شود پی ببرند کاربران از روش ارائه اینترنت ناراضی هستند و شاید(1در هزار)سعی بر اصلاح نمایند.

با سلام دوست عزیز

آیا شرکت پیشگامان در قم نماینده ای دارد ؟

با توجه به اینکه در سایت اصلی خود شرکت لینک مرتبط با نمایندگان سایر استان ها وارد صفحه پشتیبانی می شود و کار نمی کند ....

لطفا نوع سرویسی که تست کردید و هزینه آن را هم قید کنید ...

brilliant1
19-12-2011, 23:08
سلام
مرکز مخابراتی شما را تست نکردم،اما اطلاعات بیشتر در مورد پیشگامان را می تونی در
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بیابی،پیشگامان از پارس آنلاین ارزونتره اما فکر کنم کیفیت پارس بهتر باشه،البته در شبانه تفاوتی نداشتند.

star2009
20-12-2011, 00:34
من دوستم پارس آنلاین داره ولی اصلا راضی نیست
میگه شبا حداکثر 400مگ بیشتر نمیتونم بگیرم

brilliant1
20-12-2011, 04:10
کیفیت به منطقه هم ربط دارد،ما غیر از صبا،شاتل و مخابرات می توانیم انتخاب کنیم.غیر از اینها انتخابها محدود میشه و باید از تست دیگران که بهتره منطقه مخابراتی یکی هم باشه استفاده کنیم.بنده هیچ نسبتی(فروشنده،نماینده یا....) با این دو شرکت(پارس آنلاین و پیشگامان)ندارم و فقط نتیجه تست خودم را اعلام کردم.

amin fear
20-12-2011, 10:16
کیفیت به منطقه هم ربط دارد،ما غیر از صبا،شاتل و مخابرات می توانیم انتخاب کنیم.غیر از اینها انتخابها محدود میشه و باید از تست دیگران که بهتره منطقه مخابراتی یکی هم باشه استفاده کنیم.بنده هیچ نسبتی(فروشنده،نماینده یا....) با این دو شرکت(پارس آنلاین و پیشگامان)ندارم و فقط نتیجه تست خودم را اعلام کردم.

دوست عزیز ...

در رابطه با آراد ، سرویس های نامحدود هم وجود داره ... آیا آنها هم مانند صبا دیال آپ است ؟

البته قیمتش از قیمت های صبا بالاتره و به نظر نمی رسه CRA باشه ....

brilliant1
20-12-2011, 15:10
سرویس نامحدود آراد CRA نیست و فکر می کنم همه نامحدودهای(غیر از CRA)شرکتهای مختلف شبیه هم باشد البته با درصدی اختلاف کیفیت

tezdona
20-01-2012, 12:11
مخابرات قم شب هاش رایگانه ؟

brilliant1
20-01-2012, 16:24
با توجه به سرعت ضعیف شبانه یا نبودن سرویس شبانه یا محدودیت از طرف شرکتها در سرویس شبانه شرکتهای صبا،شاتل،مخابرات قم و پیشگامان حذف می گردند و بهتر است دوستان انتخاب دیگری را برای سرویس شبانه انجام دهند.

sub-zero
20-01-2012, 17:57
مخابرات قم شب هاش رایگانه ؟

شبانه نداره...
شما تو مدت یک ماهه اش 4 گیگ ترافیک داری..خودتی و این 4 گیگ شب و روز !

آقا این شکایت مکایت که جواب نمیده میگم حداقل هر وقت رفتیم مخابرات تو یه کاغذ اعتراضی انتقادی فحشی چیزی بنویسیم بندازیم تو صندوق پیشنهاداتشون حداقل دلمون یکم خنک شه!

والا بخدا... والا هر کی رو میبینی اینترنت مخابرات داره نامحدود خیلی جاها هم پولش میاد رو قبض شارژ اینترنتی درست ...

حالا اینا سرویس رو محدود که کردن...شبانه هم که نمیدن...سایتشون هم که یه روز در میون اصلا باز نمیشه !
واسه شارژ هم هی باید بری اونجا و بیایی چون شارژ نتی که نوشته که داره اما ما که هر چی سروکله زدیم جز ترافیک اضافه چیزی برای خرید نبود!

مسخرش رو در آوردن...

saver
21-01-2012, 01:13
سلام
من در حال حاضر از شرکت مخابرات سرویس adsl گرفتم قبل از اینکه مخابرات سرویس بده از از شاتل داشتم
ولی خوب شاتل شب که میشد هیچ کاری نمیتونستی بکنی یعنی اینکه چت هم نمیشد بکنی

تا اینکه رفتم مخابرات که دیگه خیالم راحت بود شب و روز سرعت عالی بود
تا اینکه مخابرات سرویس هاشو محدود کرد حالا هم جدیدا از حجم کابران میدزدن
و من میخوام سرویس دهنده خودمو عوض کنم ساکن شهرک قدس هستم با پیش شماره 285 یک سرویس دهنده مناسب معرفی کنید
مصرفم هم بالاست

X-Gamer
23-01-2012, 21:45
سلام دوستان و عزیزان همشهری..
من الآن صبانت دارم که هم سرویس هاش گرونه.. هم اینکه نامحدودش به هیچ دردی نمیخوره..
متاسفانه خطمون هم دی ال سی شد البته صبا رو نگرفتن ازم..
حالا میخوام بدونم.. با این اوصاف میصرفه برم سراغ مخابرات و از اونجا سرویس بگریم؟
اونجا با نامه (درست و حسابی) نامحدود نمیدن؟
بعد اینکه با خط دی ال سی جایی غیر از مخابرات نمیشه رفت؟

agha salar
28-03-2012, 23:55
اقا سلام من تو شهرقم هستم adsl ازاین شهرباادرس زیرخریدم
آدرس : قم - بلوار15 خرداد - نرسيده به میدان شهيد محلاتي - ساختمان ستادي شرکت مخابرات استان قم
میخواستم ببینم ترافکیک رایگان داره یانه؟؟؟
اگرنداره درحال راه اندازی هست یانه؟؟
بعضی وقت ها هزینه ی شارژم بیخودی کم میشه بدون دانلود کردن

a78037
31-03-2012, 17:36
سلام
از دوستان کسی اینترنت 1مگ محدود پیشگامان در مرکز مخابرات شهید بهشتی قم داره سرعت شبانه اش چطوره؟ خوبه بگیرم یا 512 اکو شاتل را بگیرم کدوم را پیشنهاد میدید

amin fear
01-04-2012, 23:36
سلام
از دوستان کسی اینترنت 1مگ محدود پیشگامان در مرکز مخابرات شهید بهشتی قم داره سرعت شبانه اش چطوره؟ خوبه بگیرم یا 512 اکو شاتل را بگیرم کدوم را پیشنهاد میدید

سلام ...

سرویس های پیشگامان قم ( تا اونجایی که من 4 ماهه دارم استفاده می کنم ) به صورت یک هشتم واقعی می باشد .

سرویس های محدودش برای دانلود سنگین اصلا به درد نمی خوره اگه برای دانلود می خوای بگیری اصلا طرفش نرو ... منم برای دانلود گرفتم و الان پشیمونم ...

سه ماهه دارم و تقریبا در 90 درصد اوقات ، دقیقا هنگامی که تنها یک دقیقه از ساعت شبانه شروع می شود سرعت از 100 کیلوبایت در ثانیه به 5 تا 10 کیلو افت می کند ...

دقیقا از سیاست شاتل استفاده می کنند ... متاسفانه ساعت دانلود شبانه را هم به صورت خودجوش ( برخلاف بقیه مراکز و مرکز اصلی تهران ) از ساعت 1 به 2 بامداد تغییر داده اند و در این مورد هم اطلاع رسانی درستی نکرده اند !

موفق باشید !
این بود تجربه من با این شرکت ...

sascovach
15-04-2012, 01:10
دوستان چرا سایت مخابرات قاطی کرده
من ترافیکم تموم شد 2 گیگ خریدم، بعدش ولی تو سایت بهم 4 گیگ ترافیک داد، دوباره چند روز بعدش تموم شد با اینکه من 1 گیگ هم استفاده نکرده بودم، منم 2 گیگ دیگه خریدم... حالا 7 گیگ بهم داده اینبار :18:

sascovach
15-04-2012, 14:10
دوستان چرا سایت مخابرات قاطی کرده
من ترافیکم تموم شد 2 گیگ خریدم، بعدش ولی تو سایت بهم 4 گیگ ترافیک داد، دوباره چند روز بعدش تموم شد با اینکه من 1 گیگ هم استفاده نکرده بودم، منم 2 گیگ دیگه خریدم... حالا 7 گیگ بهم داده اینبار :18:
شد 1 گیگ :18:

7777
20-04-2012, 19:44
سلام

ظاهرا شرکت مخابرات قم مجددا تصمیم به ارائه سرویس اینترنت پرسرعت ( حتی تا 2 مگ ) به صورت روال اولیه و بدون محدودیت کرده ، این مطلب روی قبض تلفن یکی از دوستان دیدم . از کاربران ساکن قم اگر چیزی از صحت این مطلب و شرایط اون می دونند لطفا همینجا ذکر کنید ...

ممنون

زنگ زدم مخارات گفتن 1به 10(یا همون cra) هست که شرکت های دیگه هم میدن
همه جای دنیا اینرنتشون رو به بهبوده اینجا رو به کمبود!!!!

ممکنه بیشتر توضیح بدهید؟ هزینه اش چقدر می شه؟ توی سایت مخابرات قم که ظاهراً مطلبی در مورد سرویس نامحدود نیست؟

amin fear
21-04-2012, 16:48
ممکنه بیشتر توضیح بدهید؟ هزینه اش چقدر می شه؟ توی سایت مخابرات قم که ظاهراً مطلبی در مورد سرویس نامحدود نیست؟

تاپیک Adsl / شهر قم را مشاهده کنید ...

البته شما هم یک زنگ بزنید و بپرسید ، شاید به شما هم یک چیز متفاوت دیگه گفتند ...

matrix88
28-04-2012, 13:35
من حدود 10 روزه اشتراکم تموم شده اما نمیتونم اینترنتی تمدید کنم. این پیغام رو میده:

پاسخي از بانک دريافت نشد. (درگاه بانک دچار نقص فني شده است.)

کسی تونسته تمدید اینترنتی انجام بده؟

amin fear
28-04-2012, 23:41
انعکاس تعرفه های سرویس نامحدود در سایت مخابرات قم :

sma123
29-04-2012, 06:58
سرویس جدید مخابرات چطوره؟
کسی امتحان کرده؟

7777
29-04-2012, 19:59
اینترنت نامحدود با ضریب اشتراک یک به ده است و برای سرعت دو مگابیت قیمت یکساله آن نهصد و پنجاه هزار تومان (یک ماه سرعت دو مگایایت هشتاد هزار تومان) و سرعت 512 یکساله دویست و هفتاد هزار تومان است (یک ماهه با سرعت 512 بیست و دو هزار تومان) حالا اگر همین سرعت 512 با ضریب اشتراک یک به ده مخابرات را محاسبه کنیم
۱۲۸Kbps=16KBps
256Kbps=32KBps
512Kbps=64KBps
1024Kbps=128KBps
2048Kbps=256KBps

بنابراین باید سرعت تقسیم در ده شود یعنی سرعت دانلود 64 که برای 512 کیلوبایت است تقسیم بر ده شود و 6.4 بشود

اما دو نکته

نکته اول: وقتی سرعت دانلود تقسیم بر ده می شود که واقعاً منطقه مخابراتی شما ده نفر مشترک داشته باشد و هر ده نفر هم در همان زمان در حال دانلود باشند یعنی هر ده نفر 24 ساعته در حال دانلود باشند ولی اگر بعضی از آنها در آن ساعت دانلود نداشته باشند فکرنمی کنم سرعت به یک دهم کاهش یابد؟ مگر اینکه مخابرات از عمد سرعت را روی یک دهم بسته باشد نه اینکه در آن زمان ده نفر در حال دانلود باشند یعنی مخابرات سرعت شما را روی 6.4 فیکس کند اگر چه حتی ده نفر مشترک در آن منطقه مخابراتی نباشد یا در حال دانلود نباشد

نکته دوم: در حال حاضر مخابرات تعرفه های محدود هم دارد مثلاً شما می توانید از مخابرات سرعت 256 کیلوبایت محدود بخرید ولی مخابرات عملاً سرعت شما را روی یک مگابایب می بندد تا شما سریع تر پهنای باندتان تمام شود یعنی اگر شما از تعرفه های محدود مخابرات مثلاً سرعت 256 استفاده کنید عملاً خود مخابرات سرعت شما را بالاتر می بندد مثلاً سرعت یک مگابایت دارید تا پهنای باندتان سریع تر مصرف شود و تمام شود
حال سوال است که مخابرات با افرادی که تعرفه نامحدود بخرند چگونه رفتار خواهد کرد؟ یعنی سرعت واقعی به آنها می دهد یا اینکه مثلاً سرعت آنها را روی 6.4 ثابت قرار می دهد؟

alinik110
06-05-2012, 21:14
سلام

از دوستان قمی کسی سرویس های جدید اینترنت نامحدود شرکت مخابرات را تست نکرده؟!

می خواستم بدونم مثلا برای سرویس 512 حداکثر و حداقل سرعتی که میشه دانلود کرد جقدر هست؟!

با تشکر

depleted
07-05-2012, 11:34
سلام

از دوستان قمی کسی سرویس های جدید اینترنت نامحدود شرکت مخابرات را تست نکرده؟!

می خواستم بدونم مثلا برای سرویس 512 حداکثر و حداقل سرعتی که میشه دانلود کرد جقدر هست؟!

با تشکر
راست میگه
لطفا اگه کسی استفاده میکنه بگه که سرویس نامحدود مخابرات ارزش خریدن داره با کیفیت هست ؟

7777
07-05-2012, 20:59
کسی نبود شاید بهتر باشه در فروم های قمی سوال بپرسید

absa2004
14-05-2012, 19:30
من جدیدا نامحدود مخابرات رو گرفتم

سرعت محدودش واقعا خوب بود و من با 128 تا 64 و بیشتر هم دانلود داشتم

ولی جدیدا طوری قیمت گذاری کردن که نمی صرفه محدود بخری مثلا اختلاف قیمت محدود با نامحدود رو خیلی کم کردن که نامحدود بخری

سرعت هم چه خطوط خلوت باشه و چه شلوغ همون ضریب 1/10 رو داره

من با 128 دارم حداکثر 15 کیلو میکشم و این خیلی بده

فقط می تونم متاسف باشم برای کسایی که همچین برنامه ای رو پیاده کردن
و امیدوار باشم روزی هم سرعت اینترنت ما از عقب افتاده ترین کشور آفریقایی یه روز بیشتر بشه :41:

brilliant1
14-05-2012, 21:26
اونکه در سرویس محدود 128 سرعت بالاتر بوده روشی است برای مصرف سریعتر حجم،اما اگر 128 را با سرعت ثابت 15 بدن،خوب است.

7777
15-05-2012, 05:41
من جدیدا نامحدود مخابرات رو گرفتم

سرعت محدودش واقعا خوب بود و من با 128 تا 64 و بیشتر هم دانلود داشتم

ولی جدیدا طوری قیمت گذاری کردن که نمی صرفه محدود بخری مثلا اختلاف قیمت محدود با نامحدود رو خیلی کم کردن که نامحدود بخری

سرعت هم چه خطوط خلوت باشه و چه شلوغ همون ضریب 1/10 رو داره

من با 128 دارم حداکثر 15 کیلو میکشم و این خیلی بده

فقط می تونم متاسف باشم برای کسایی که همچین برنامه ای رو پیاده کردن
و امیدوار باشم روزی هم سرعت اینترنت ما از عقب افتاده ترین کشور آفریقایی یه روز بیشتر بشه :41:

اینکه شما با سرعت 128 نامحدود دانلود 15 کیلوبایت دارید آیا به این معنی است که اگر ما با نامه و اجازه رسمی سرعت 512 نامحدود بگیریم سرعت ما 60 کیلوبایت خواهد بود؟
من می توانم نامه ببرم که سرعت بالای 128 نامحدود بدهند ، ولی سؤالم این است که ضریب یک به ده در سرعت 512 نامحدود چقدر است؟ اگر 128 سرعت 15 داره سرعت 512 نامحدود 60 هست؟

ykfbq
17-05-2012, 13:00
کی گفته برای بالای 128 نامه میخان؟؟؟؟ اصلا اینطور نیست واسه 2مگ هم بدون نامه گیر نمیدن.
اون طور که من اطلاعات دارم سرعت سرویس های نامحدود رو تقسیم به 8 کنید بعد عدد بدست اومده رو تقسیم به 10 کنید میشه سرعت تقریبی دانلودتون. بنده در حال تحقیق هستم ببینم نامحدودش ارزش گرفتن داره یا نه....یا 512 نامحدود میگیرم یا 2مگ محدود
دوستان راهنمایی کنن

pcsoft
17-05-2012, 22:29
کی گفته برای بالای 128 نامه میخان؟؟؟؟ اصلا اینطور نیست واسه 2مگ هم بدون نامه گیر نمیدن.
اون طور که من اطلاعات دارم سرعت سرویس های نامحدود رو تقسیم به 8 کنید بعد عدد بدست اومده رو تقسیم به 10 کنید میشه سرعت تقریبی دانلودتون. بنده در حال تحقیق هستم ببینم نامحدودش ارزش گرفتن داره یا نه....یا 512 نامحدود میگیرم یا 2مگ محدود
دوستان راهنمایی کنن

چیزی که ما دیدیم. برای بالای 128. نامه یا کارت دانشجویی می خوان. شما رو نمیدونم کدوم شهر رو میگی.
ضمنا. اون تقسیم هایی که انجام دادین مربوط میشه به حداقل سرعت. یعنی 128 میشه 16. 16 تقسیم 10 میشه 1.6. اونوقت اینه سرعت تقریبی؟نه اینطور نیست. این پایین ترین سرعتی هست که سرویس دهنده می تونه بده و مشترک هم شکایتی نمی تونه بکنه طبق قرارداد. ولی خب همیشه هم که 1.6 نیست. خلوت باشه به قول دوستمون تا 15 میره. البته من که شاتل دارم با سرعت 250. 3 گیگ در ماه. خیال خودما راحت کردم. هر چی باشه از مخابرات بهتره. ماهی 20 گیگ هم دانلود رایگان می کنم.

brilliant1
21-05-2012, 16:37
چیزی که ما دیدیم. برای بالای 128. نامه یا کارت دانشجویی می خوان. شما رو نمیدونم کدوم شهر رو میگی.
ضمنا. اون تقسیم هایی که انجام دادین مربوط میشه به حداقل سرعت. یعنی 128 میشه 16. 16 تقسیم 10 میشه 1.6. اونوقت اینه سرعت تقریبی؟نه اینطور نیست. این پایین ترین سرعتی هست که سرویس دهنده می تونه بده و مشترک هم شکایتی نمی تونه بکنه طبق قرارداد. ولی خب همیشه هم که 1.6 نیست. خلوت باشه به قول دوستمون تا 15 میره. البته من که شاتل دارم با سرعت 250. 3 گیگ در ماه. خیال خودما راحت کردم. هر چی باشه از مخابرات بهتره. ماهی 20 گیگ هم دانلود رایگان می کنم.
مخابرات قم در حال حاضر محدودیتی برای ارائه سرعتهای بالا ندارد و بدون مدرک هر سرعتی که کاربر بخواهد ارائه می دهد.
اینکه بعدا بخواهند به تصمیماتشان ربط دارد.
ضمنا از کیفیت سرویسهای نامحدود آن اطلاعی ندارم.

abdol.hamid69
22-05-2012, 20:33
سلام دوستان بنده یکسال و نیم هست که از شاتل قم اینترنت-128 دارم و یه بار نامحدود-128 گرفتم سرعت دانلودش 65 کیلوبایت برثانیه بود ولی چون چند روز متوالی یکسره دانلود کردم سرعتم رو سه کیلوبایت کردش . العان سرعت 128-اکو توی روز از 200 کیلوبایت بیشتره و خیلی حال میده و شبها هم از ساعت یک تا هشت صبح رایگان هست و معمولا شبها میتونید یک گیگ دانلود کنید البته توجه داشته باشید که نباید چند شب متوالی دانلود سنگین کنید.درضمن من میخواهم بدونم شما دوستان سرویس بهتری سراغ دارید؟ دوستم میخواد adsl بگیره ولی نمیدونیم بقیه سرویس دهندگان سرعت دانلود و امکاناتش چطوره؟

mha_mha
11-06-2012, 22:20
دوستان وضعیت سرعت سرویس های نامحدود چطوره؟

persia69son
19-06-2012, 16:05
دوستان لطفا یکی جواب بده ! سرویس های نامحدود مخابرات سرعتشون چطوره ؟ من دو سال پیش 256 نامحدود داشتم با دانلود 28 کیلوبایت ! الان هنوز سرعت نامحدود همونه ؟!

persia69son
30-06-2012, 08:25
؟!!!!!!!!!!!

and-roid2
01-07-2012, 09:06
سلام

دوستان من میخوام adsl مخابرات بگیرم و در مرکز مخابرات علامه طباطبایی هستم!ایا تو این منطقه کسی سرویس گرفته و راضی هستش؟

در ضمن سرعت دانلود شبانه و روازانه سرویس 1 مگ چند کیلوبایته؟

ممنون میشم کمکم کنید!

Aryaeiboy
01-07-2012, 12:07
دوستان لطفا یکی جواب بده ! سرویس های نامحدود مخابرات سرعتشون چطوره ؟ من دو سال پیش 256 نامحدود داشتم با دانلود 28 کیلوبایت ! الان هنوز سرعت نامحدود همونه ؟!
بله دوست عزیز همون حالته سرعتت دقیقا بسته به سرویسیه که میگیری.
256 تقسیم بر 8 چیزی حدود 28-32 سرعت دانلود میده.

Aryaeiboy
01-07-2012, 12:09
سلام

دوستان من میخوام adsl مخابرات بگیرم و در مرکز مخابرات علامه طباطبایی هستم!ایا تو این منطقه کسی سرویس گرفته و راضی هستش؟

در ضمن سرعت دانلود شبانه و روازانه سرویس 1 مگ چند کیلوبایته؟

ممنون میشم کمکم کنید!

مخابرات منطقه با منطقه دیگه تفاوت چندانی نداره. شما محدود می خوای یا نامحدود؟

and-roid2
01-07-2012, 12:22
مخابرات منطقه با منطقه دیگه تفاوت چندانی نداره. شما محدود می خوای یا نامحدود؟

بنده محدود میخوام بگیرم..

ایا شما راضی هستیداز مخابرات؟

من خودم پارس انلاین دارم میخوام بعد از 1ک سال تمدیدش کنم!میترسم دیگه خوب نباشه

نظر شما چیست؟

مخابرات از هر نظر من دیدم خوبه(از نظر تعرفه و قیمت ترافیک...)

Aryaeiboy
01-07-2012, 13:16
بنده محدود میخوام بگیرم..

ایا شما راضی هستیداز مخابرات؟

من خودم پارس انلاین دارم میخوام بعد از 1ک سال تمدیدش کنم!میترسم دیگه خوب نباشه

نظر شما چیست؟

مخابرات از هر نظر من دیدم خوبه(از نظر تعرفه و قیمت ترافیک...)
سرویس های محدودش سرعتش خوبه ولی خوب تفاوتش با پارس آنلاین اینه که شبانه رایگان نداره. ولی برای هر گیگ فقط 2600 می گیرن ولی پارس فکر می کنم 5500.

and-roid2
01-07-2012, 13:27
شرمنده نامحدودش چطوره؟

با چه مدارکی میتونم ۱مگ بگیرم؟(منظورم اینه که نسبت به شرکتای دیگه به مدارک بیشتر حساسن)؟

ziarratt
01-07-2012, 19:47
دوستان توجه داشته باشن که سرویس نامحدود ضریب اشتراکش یک به ده هست نه یک به هشت بنابراین سرعت به این ترتیب هست:
سرعت دانلود 128 میشه 13 کیلوبایت در ثانیه
سرعت دانلود 256 میشه 25 کیلوبایت در ثانیه
سرعت دانلود 512 میشه 50 کیلوبایت در ثانیه
سرعت دانلود 1 مگ میشه 100 کیلوبایت در ثانیه
سرعت دانلود 2 مگ میشه 200 کیلوبایت در ثانیه

کاربران خانگی می تونند تا 1 مگ رو بدون هیچ محدودیتی تهیه کنند قیمت این سرویس هست 41 هزار تومان در هر ماه

در ساعتهای شلوغی مثل از 10 صبح به بعد یا شب ممکنه سرعت تون کمی کمتر هم بشه و در ساعات خلوت هم ممکنه کمی بیشتر بشه
این هم تست سرویس 1 مگ نامحدود مخابرات از سایت اسپید تست

and-roid2
02-07-2012, 00:12
دوستان توجه داشته باشن که سرویس نامحدود ضریب اشتراکش یک به ده هست نه یک به هشت بنابراین سرعت به این ترتیب هست:
سرعت دانلود 128 میشه 13 کیلوبایت در ثانیه
سرعت دانلود 256 میشه 25 کیلوبایت در ثانیه
سرعت دانلود 512 میشه 50 کیلوبایت در ثانیه
سرعت دانلود 1 مگ میشه 100 کیلوبایت در ثانیه
سرعت دانلود 2 مگ میشه 200 کیلوبایت در ثانیه

کاربران خانگی می تونند تا 1 مگ رو بدون هیچ محدودیتی تهیه کنند قیمت این سرویس هست 41 هزار تومان در هر ماه

در ساعتهای شلوغی مثل از 10 صبح به بعد یا شب ممکنه سرعت تون کمی کمتر هم بشه و در ساعات خلوت هم ممکنه کمی بیشتر بشه
این هم تست سرویس 1 مگ نامحدود مخابرات از سایت اسپید تست

بببخشید یعنی من میتونم 1مگ رو بدون مدارک بگیرم؟؟:18:

ziarratt
02-07-2012, 15:02
بله تا یک مگ به شما بدون هیچ محدودیتی میدن ، معمولا بعد از ثبت نام هم فقط 2 روز طول می کشه تا اینترنت تون رو وصل کنند

sei_pm
03-07-2012, 00:28
1 مگ 6 گیگ با 1 مگ نامحدود 5000 تومن فرق داره اونوقت 1 مگ نامحدود رو میدن ؟ با همون سرعت دانلود واقعی ؟

ziarratt
03-07-2012, 07:29
1 مگ 6 گیگ با 1 مگ نامحدود 5000 تومن فرق داره اونوقت 1 مگ نامحدود رو میدن ؟ با همون سرعت دانلود واقعی ؟

یک مگ محدود حدودا سی کیلوبایت سرعت دانلودش بیشتره و نوسان سرعتش هم کمتره...ضمنا یک مگ با 6 گیگ حجم برای بازه زمانی 2 ماه هست

LOVEFORLOVE
03-07-2012, 19:32
سلام برای منتطقه 270 کدوم isp خوبه شاتل مخابرات قبلا شاتل داشتم نظرتون با سرویس مخابران چیه اهل دانلود زیاد نیشستم سرعت و پینگ مهمه/؟

brilliant1
04-07-2012, 13:02
بعد از شکایات اینترنت نامحدود با پیش شرط اشتراک یک به ده دوباره عرضه شده،فعلا که ترافیک مصرفی بالا نیست کیفیت نامحدود مخابرات خوب است.
امیدوارم کیفیت حفظ گردد.

LOVEFORLOVE
05-07-2012, 12:58
من میخام یه دوره 3 ماهه 256 بگیرم کیفیت و پینگم همینجا اعلام میکنم

mhroozbeh
10-07-2012, 10:07
من میخوام یه سرویس یه مگ نا محدود بگیرم
الان پارس آنلاین 128 محدود دارم
حالا موندم که از همین پارس آنلاین و از سرویس ترا یه خط یکساله یه مگ نامحدود بگیرم یا برم سراغ مخابرات و خط یه مگ نامحدود اونا رو استفاده کنم؟ دوستانی که در این زمینه تجربه دارن بگن کدوم یک از این دو ISP خطای نامحدود یه مگشون بهتره؟ در اصل نمی دونم چقدر یه خط یه مگ نامحدود به من دانلود میده؟ 100 k تو ثانیه میده؟ ظاهرا باید بده ولی واقعا میده یا الکیه؟

Aryaeiboy
14-07-2012, 16:07
من میخوام یه سرویس یه مگ نا محدود بگیرم
الان پارس آنلاین 128 محدود دارم
حالا موندم که از همین پارس آنلاین و از سرویس ترا یه خط یکساله یه مگ نامحدود بگیرم یا برم سراغ مخابرات و خط یه مگ نامحدود اونا رو استفاده کنم؟ دوستانی که در این زمینه تجربه دارن بگن کدوم یک از این دو ISP خطای نامحدود یه مگشون بهتره؟ در اصل نمی دونم چقدر یه خط یه مگ نامحدود به من دانلود میده؟ 100 k تو ثانیه میده؟ ظاهرا باید بده ولی واقعا میده یا الکیه؟
دوست عزیز سرویس یک مگ پارس آنلاین اگه منظورتون این سرویسه: POL-1024-U که قیمتش 220.000 تومان! خوب معلومه کاملا برتره. ولی اگه منظورتون سرویس با ضریب اشتراک یک به ده هست TRA-1024 من امتحان نکردم این سرویس پارس آنلاین رو ولی مخابرات یک مگ نامحدودش از لحاظ سرعتی نوسان داره بین 20 تا 100 کیلو بایت سرعتش نوسان داره. البته بیشتر اوقات حول و حوش 60-70 می گرده. ثبات خط هم در کل واجعست. پینگ تایم که بگیری از 5 تا حداقل 2تاشو تایم اوت می ده!! من اینجوریشو تا حالا ندیده بودم دیگه! توی 1 ساعت امکان نداره حداقل 1 بار قطع وصل نشه سرویس اکثر اوقات حتی هر 10 دقیقه یه بار قطع می شم!(خط من مشکلی نداره چون 4 تا شرکت تا الان سرویس گرفتم فقط مخابرات این حالت شده برام) ولی خوب برای دانلود زیاد، شما رو مثل شاتل محدود نمی کنن سرعت دانلودت رو به زور ببندن روی 10 کیلو بایت در ثانیه! من به شخصه می خوام برای این ماه برم نامحدود پارس رو هم امتحان کنم فکر می کنم بهتر از این باشه.

LOVEFORLOVE
20-07-2012, 19:39
h

256مخابرات نامحدود منطقه 890 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mhroozbeh
22-07-2012, 18:23
دوست عزیز سرویس یک مگ پارس آنلاین اگه منظورتون این سرویسه: POL-1024-U که قیمتش 220.000 تومان! خوب معلومه کاملا برتره. ولی اگه منظورتون سرویس با ضریب اشتراک یک به ده هست TRA-1024 من امتحان نکردم این سرویس پارس آنلاین رو ولی مخابرات یک مگ نامحدودش از لحاظ سرعتی نوسان داره بین 20 تا 100 کیلو بایت سرعتش نوسان داره. البته بیشتر اوقات حول و حوش 60-70 می گرده. ثبات خط هم در کل واجعست. پینگ تایم که بگیری از 5 تا حداقل 2تاشو تایم اوت می ده!! من اینجوریشو تا حالا ندیده بودم دیگه! توی 1 ساعت امکان نداره حداقل 1 بار قطع وصل نشه سرویس اکثر اوقات حتی هر 10 دقیقه یه بار قطع می شم!(خط من مشکلی نداره چون 4 تا شرکت تا الان سرویس گرفتم فقط مخابرات این حالت شده برام) ولی خوب برای دانلود زیاد، شما رو مثل شاتل محدود نمی کنن سرعت دانلودت رو به زور ببندن روی 10 کیلو بایت در ثانیه! من به شخصه می خوام برای این ماه برم نامحدود پارس رو هم امتحان کنم فکر می کنم بهتر از این باشه.
خوب نمی شد زودتر بگی :(( امروز خطم وصل شد.عذرمیخوام ولی ریده هست یعنی اشغال به تمام معنا
یه ساله هم گرفتم:((( خاک توسرشون این همه ISP عوض کردم هنوز یه خط پیدا نکردم توی این قم خراب شده که بتونه شبی 3-4 گیگ به ما دانلود بده
با این سرعت 60 تایی این اگه روز و شب هم سیستم رو بزارم واسه دانلود خیلی زیاد بگیرم 3-4 گیگ هست که اونم بدرد عمشون میخوره. باید 4 برابر هزینه برق و سیستم کنم
دیگه حالم از اینترنت بهم میخوره
احتمالا این رو پس بدم دیگه هم خط نگیرم. فقط عذاب میده آدمو اینترنت تو ایران
باید یه خط 2 میلیونی بگیری شاید بهت 100 تاسرعت دانلود بده
500 تومن الکی ریختم تو حلقوم این مخابرات خراب شده
فردا میرم دعوا پولم رو پس میگیرم

ykfbq
23-07-2012, 11:08
آقا عجب قاراش میش شده مخابرات.من دیروز تمدید کردم 512 نامحدود گرفتم تا این لحظه وصل نشدم اینترنت.بعد زنگ زدم پشتیبانی میگه سایتش عوض شده ممکنه تا 1 هفته وصل نشین.دزدها اگه قرار بود وصل نشیم پس چرا موقع گرفتن پول چیزی نگفتین؟؟؟!!!!! چطوره که 1 دقیقه بیشتر از زمان سرویس نمیزارین ملت وصل بشن اینترنت بعد 1هفته قصد دارین ملت بی زبون رو سرکار بزارین!! تا این لحظه در بلاتکلیفی کامل به سر میبریم.
مخابرات یک دزد به تمام معنی است.خاک بر سر ما که اعتماد میکنیم به این مخابرات دزد

mhroozbeh
23-07-2012, 12:30
آقا عجب قاراش میش شده مخابرات.من دیروز تمدید کردم 512 نامحدود گرفتم تا این لحظه وصل نشدم اینترنت.بعد زنگ زدم پشتیبانی میگه سایتش عوض شده ممکنه تا 1 هفته وصل نشین.دزدها اگه قرار بود وصل نشیم پس چرا موقع گرفتن پول چیزی نگفتین؟؟؟!!!!! چطوره که 1 دقیقه بیشتر از زمان سرویس نمیزارین ملت وصل بشن اینترنت بعد 1هفته قصد دارین ملت بی زبون رو سرکار بزارین!! تا این لحظه در بلاتکلیفی کامل به سر میبریم.
مخابرات یک دزد به تمام معنی است.خاک بر سر ما که اعتماد میکنیم به این مخابرات دزد
کلا ISP توی ایران یعنی پاتوق دزدا هر کدوم هم روش خاص خودشون رو دارن
کاش میشد با شات گان بیفتیم توی این شرکتا رییساشون رو هدشات کنیم :5:

ykfbq
23-07-2012, 13:24
اسم مخابرات رو میشنوم ناخود آگاه یاد دزدها میفتم خیلی زور داره پول رو بهشون بدی و سرت کلاه بزارن بحث پولش نیست بحث سر اینه که ملت رو اسکول و خنگ فرض کردن اعتراض هم کنیم میگن مشکل از سایته خداااا به کی بگیم دردمونو
هرچی که دولتی باشه دزدی توش بیشتره

ykfbq
23-07-2012, 13:24
اسم مخابرات رو میشنوم ناخود آگاه یاد دزدها میفتم خیلی زور داره پول رو بهشون بدی و سرت کلاه بزارن بحث پولش نیست بحث سر اینه که ملت رو اسکول و خنگ فرض کردن اعتراض هم کنیم میگن مشکل از سایته خداااا به کی بگیم دردمونو
هرچی که دولتی باشه دزدی توش بیشتره

LOVEFORLOVE
23-07-2012, 18:52
فداتشم چرا نمیری سراغ نت هوایی یک طرفه خیلی باصرفه هست با ماهی 50 تومن میتونی داشته باشی سرعت 2 مگ شو البته تجهیزرات خاص خودشو داره بنظرم از isp ها بهتره

adhd
29-07-2012, 17:42
سلام دوستان کسانی که نامحدود تو قم رو تجربه کردن بگن از چه سرویسی از کدوم شرکت استفاده کردن ؟ راضی بودن یا نه؟ سرعتش چطور بوده ؟نامحدود رو برای قم پیشنهاد میکنن؟ میخوام بگیرم لطفا جواب بدید

docomid
30-07-2012, 16:49
سلام از دوستان قمي كسي وايمكس مبين نت گرفته توي قم خوبه يا نه ؟ من مي خوام يه سرويسي داشته باشم كه حداقل دانلودش 70 به بالا باشه و توي طول روز از 100 - 70 كمتر نشه به نظر شما وايمكس بگيرم يا adsl ؟

LOVEFORLOVE
31-07-2012, 19:23
خودم شاتل 128 اکو دارم شبا رو 70 و روزا رو 250 هست

وایمکسم دوستم داره 512 شب وروزش رو 65 70 میچرخه بعضی اوقاتم بیشتر میشه بنظرم اگه خطط adsl ساوپورت میکنه سراغ وایمکس نرو

سنغال
04-08-2012, 20:13
سلام بچه ها
می خواستم ببینم چطور می شه اینترنت نامحدود مخابرات رو تمدید کرد؟ اینترنتی می شه؟

سنغال
04-08-2012, 20:19
آقا سلام
من یه سال شاتل داشتم بد نبود 2 مگشو ولی خب محدود بود به درد من نمی خورد من سرعت زیاد برام مهم نیست ترافیم برام مهم تره، روزی 2 یا 3 تا فیلم هم بگیرم بسمه، ماه پیش یه نامحدود 256 مخابرات رو گرفتم سرعتش بین 28 تا 32 نوسان داشت خوب بود من همین سرویس رو تهران هم امتحان کردم همینطور بود فقط نمی دونم الان که یه ماهم تموم شده چطوری می تونم تمدیدش کنم انگار دیگه تلفنی قبول نمی کنن.

tekrary
05-08-2012, 05:25
به!همشهریا

من 2 مگ شاتل دارم،اکثراً سرعت رو 250Kb هست.50 گیگ در ماه میده.25 هزار در ماه(اگه یکساله بخرین ارزونتر در میاد ولی خب حجم کمتری هم میدن)
من سرعت برام مهم ه که راضی م

DariushGreat
07-08-2012, 13:52
دوستان سلام
در راستای عدم نظارت کامل و درست سازمان تنظیم مقررات رادیویی بر شرکت ها، مراتب شکایت رو به سایت خبری 20:30 اعلام کنید.
محض اطلاعتون باید بگم که پهنای باندی که سازمان تنظیم مقررات رادیویی در اختیار شرکت ها قرار داده به شکلیه که کل سرعت مورد تقاضای مشترک رو به شکل 1/1 و کاملا ثابت در روز و شب و با حجم دانلود نامحدود در اختیارش قرار بدن؛ این در حالیه که شرکت های به ظاهر معتبر نه سرعت واقعی رو بهمون می دن نه حجم درست و حسابی... بهانشون برای سرعت کمبود پهنای باند و اشتراک 1/4 و 1/10 هست و برای حجم هم که هر کدومشون یه حرف بی سر و ته می زنن!
من که خودم شکایت کردم و ازونجایی که از مبین نت سرویس دارم، مسائل مبین نت رو گفتم؛ اما در عین حال هم از شرکتای دیگه مثل دزدی شاتل و کم فروشی آسیاتک هم گفتم.
از شما دوستان تقاضا دارم که شما هم علاوه بر گفتن بدی ها و مسائل شرکتتون به طور کلی از همه شرکت ها به خاطر این کم فروشی و دزدی شکایت کنید.
اینترنت با سرعت طی شده در قرارداد به شکل ثابت و بدون محدودیت حق مسلم همه ماست

این هم لینک سایت خبری:
بخش تماس با ما - سایت وبگردی 20:30 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این هم لینک سازمان تنظیم مقررات رادیویی:
سامانه اعلام و رسیدگی به شکایات مشترکین
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
خلاصه این که دوستان در این یه مورد با هم متحد باشیم پشت این دله دزدا به خاک مالیده می شه

شاد باشید

yade
13-08-2012, 11:37
دوستان برای من سه روزه سرعت دانلود نصف شده قبلا با 60 دانلود داشتم الان 30 کسی هست این مشکل رو داشته باشه سرویس 512 نامحدود

ziarratt
13-08-2012, 13:32
منم خط یه مگ دارم لان سرعتم از 100 الی 120 اومده روی 60 الی 70 ، زنگ زدم گفتن مشکل سراسریه و از مخابراته...گفتن که برطرف میشه... اما نگفتن کی!

tanha_zizi
13-08-2012, 17:18
سلام دوستان قمی تو رو خدا به من کمک کنید . برای شما هم اینطوری میشه ؟
من توی هر بار که میشینم پای اینترنت حدود 7-8 بار اینترنتم قطع میشه در حد یک دقیقه 30 ثانیه و دوباره وصل میشه . من توی مودم مشخصات اکانت رو زدم یه دفعه روی این علامت شبکه بغل ساعت دسکتاپ یه علامت خطر میاد و توی مرورگر اینترنتم هم اون پایینش مینویسه looking...
bridge هم میزارم باز همینه
این مشکل از چیه اینترنته یا نه . اخه پشتیبانی که نمیفهمه میگه شاید از این طرف باشه !!!

ziarratt
13-08-2012, 19:21
شما باید اطلاعات مودم روتر رو چک کنید ببینید نویز خط و دان استریم و آپ استریم تون چقدره... اگر دان استریم رقمش پایین باشه (مثلا پایین تر از 6) این باعث قطع شدن DSl تون میشه و باید از نویزگیز استفاده کنید و اگر بازهم نشد باید از سیم ورودی مخابرات به منزل تون مستقیم سیم بکشید به مودم تون
قسمت اطلاعات در مودم های مختلف متفاوته ، در مودم من باید رفت روی گزینه Device info بعد گزینه statistics و بعد Adsl
وقتی که برید در قسمت اطلاعات مودم تون یه جدول هست اطلاعات و کیفیت ADsl تون رو نوشته هرچی رقم Downstream بالا تره باشه کیفیت خط ای دی اس ال بهتره و هرچی پایین تر باشه بدتر تا کمتر از 6 هم قطع میشه
اگر غالبا دان استریم پایین باشه مشکل از خط تون هست و باید کارایی که بالا گفتم رو انجام بدید ولی اگر بعضی مواقع میاد پایین مشکل از مرکز هست

tanha_zizi
14-08-2012, 00:12
این عکس برای وقتی هست که اسپیلیتر کنار تلفن وصله . وقتی برداشتم هم تفاوت کرد ولی نه زیاد و هیچ کدوم زیر 6 نیومد جز همون 3 که در دو حالت ثابت بود . نظرتون چیه ؟

mhroozbeh
14-08-2012, 02:22
منم خط یه مگ دارم لان سرعتم از 100 الی 120 اومده روی 60 الی 70 ، زنگ زدم گفتن مشکل سراسریه و از مخابراته...گفتن که برطرف میشه... اما نگفتن کی!

خاک بر سرشون
ماله منم اینجوریه
فردا برای سومین بار زنگ میزنم همین خزعبلات رو تحویلم بدن میفتم دنبالش که مدریریتشون صحبت کنم ببینم چی داره بی همه چیز بگه
500 تومن دادم که مثلا دانلود کنم الان یه هفته است که سرعت نصف شده

brilliant1
16-08-2012, 01:15
اپراتور مخابرات(7188) قبلا می گفت مشکل از تهران است و برطرف میشه اما الان میگه خط نامحدود بر اساس یک به ده تقسیم بندی شده و اگر میخواهید سرعت بالاتری داشته باشید از سرویس محدود با سرعت بالاتری استفاده کنید.
میدونید سرعت خیلی بالا بود ما جو گیر می شدیم،برنامشون اینه که کلا اینترنت را بگیرن و به جاش هویج بدن.

yade
16-08-2012, 04:15
من دیروز اینترنتم تموم شد 512 گرفته بودم خواستم تمدید کنم و یگ مگ بگیرم زنگ زدم پرسیدم گفتم این مشکل سرعت کی حل میشه گفت تا حالا به ما میگفتند از تهران هست اما امروز گفتند همینه سرعت و دیگه مثل قبل نمیشه یعنی یک مگ 60 دانلود داره

منم فعلا تمدید نکردم منتظرم ببینم میاد بالا سرعت یا نه

ziarratt
16-08-2012, 09:38
من پیشنهاد می کنم فرم شکایت از شرکت مخابرات قم رو به بازرسی شرکت مخابرات ایران پر و ارسال کنیم

در این فرم قسمت مخصوص شکایت از اینترنت پرسرعت مخابرات هم هست

با توجه به پرس و جویی که کردم این مشکل خاص شرکت مخابرات قم هست و مخابرات سایر شهرها سال هاست که دارند اینترنت پرسرعت نامحدود با کیفیت و سرعت ثابت میدن

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

brilliant1
16-08-2012, 11:38
مخابرات قم دفعه قبل هم به اجبار شکایت سرویس نامحدود ارائه کرد،آن زمان کارش غیرقانونی بود اما اکنون سرویسش را قانونی ارائه می دهد و توجیهی برای شکایت نیست.
برداشت بنده این است که شرکتهای رقیب در تصمیم گیری مخابرات قم تاثیر دارند و بعد از افزایش مشتریهای مخابرات با روشهایی سعی در نارضایتی مشتریان دارند که در هر دوره زمانی موفق هم می شوند

yade
16-08-2012, 13:06
دوست عزیز هنوزسرعت شما پایینه اگر ممکنه هر وقت به روز اول برگشت اطلاع دهید ممنونم . این شکایت رو هم فرستادم

tanha_zizi
17-08-2012, 04:55
من از دم در یه خط مستقیم کشیدم تو وصل کردم ولی باز هم قطعی و وصلی دارم در حد 30 ثانیه ولی توی هر بار که میشینم پای اینتر نت چند بار . دیگه رو اعصابمه . مشخصات مودمم چک کردم SNR روی 39 هست , Line Attenuation روی 54 . مشکل چیه ؟ شما هم اینجوری میشید /.؟

ziarratt
18-08-2012, 13:02
خط من درست شد امیدوارم همینطوری ثابت و بدون مشکل بمونه

yade
18-08-2012, 16:41
اقا کسی هست که خطش درست شده باشه

من میخوام تمدید کنم . امروز زنگ زدم گفتند درست نمیشه و سرعت همینه

yade
18-08-2012, 16:57
خط من درست شد امیدوارم همینطوری ثابت و بدون مشکل بمونه

شما نامحدود گرفتید . پس چرا هر چی زنگ میزنم میگن که سرعت همونه هست اومده پایین و بهتر نمیشه

ziarratt
18-08-2012, 17:56
بله من نامحدود گرفتم ، نمی دونم چرا به شما این حرف رو میزنه ، الان متوسط سرعت من بین 85 تا 100 هست البته قبل از ابن مشکلات بالای 100 ثابت بود
من قبلا که سرعت و کیفیت خطم بهتر بود وقتی از speedtest تست می گرفتم دیتا بیس رو قم می زد ولی الان (از زمانی که خطها مشکل پیدا کرده) تست می کنم دیتابیس یزد هست
فکر کنم این جابه جایی باعث مشکل شده

tanha_zizi
18-08-2012, 18:57
هیچ کس هیچی نگفت . ای بابا . قبلا همه به همه کمک میکردن

vasell_30
18-08-2012, 20:11
خاک تو سرشون با وضع اینترنتشون... 4 الی 5 روزه اینترنت مخابرات نابود شده. من 512 دارم سرعت دانلود بین 10 تا 40 متغیره. پکت لاست بیداد می کنه نمی تونی یه وب گردی راحت داشته باشی از دیال آپم بد تر شده... ای دزد های بیشرف.

nexagon2000
18-08-2012, 22:14
دزدی مخابرات دوباره شروع شده. کلاسهای آنلاینم رو هوا مونده. اگر قراره اینطور ادامه پیدا کنه، من یکی که جمع می کنم این سرویس ذغالی رو. ر....دم تو روح اموات مخابرات!!!

amin fear
20-08-2012, 19:33
سلام

دوستان ظاهرا دوباره مخابرات قم به یاد رسم قدیم افتاده ... الان بیش از 10 روزه که سرعت اینترنت 512 نامحدود من که همیشه بالای 60 کیلوبایت دانلود ثابت داشت ، بین 5 کیلوبایت تا 30 کیلوبایت مدام گردش می کنه ... تازه علاوه بر افت شدید سرعت ، مشکل قطعی های بسیار هم وجود داره که مدام خطم را قطع می کنه ...
جالب اینه که پشتیبانی مخابرات در ابتدا معتقد بود که مشکل در حال تعمیره اما اکنون جواب میده که قانون واقعی 1/10 از حالا اجرا شده !:18:
مسئولین مخابرات با کمال بی شرمی اظهار می کنند که بر طبق قانون یک به ده باید سرعت من 6 کیلوبایت در ثانیه باشه ! اونم برای خط 512 ... حتما برای 128 هم باید روی 1.5 کیلوبایت حساب باز کنیم ...

واقعا که دیگه شورشو در آوردن ... یکی نیست بگه که آخه اگه من 6 کیلو میخواستم که از همان کارت های دیال آپ استفاده کنم برام بهتره !

nexagon2000
20-08-2012, 23:34
هزار بار توبه کرده، توبه شکسته. ولی این دفعه باید به این شاه دزد گردنه مجازی! نه گفت.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]توبه گرگ مرگه. زئوس رو هم واسطه بیاره من یکی که تمدید نمی کنم.

KING iMAN
21-08-2012, 11:18
انتخاب بهترین اپراتور اینترنت پرسرعت(کلیک کنید) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %203c6MQ)

mhroozbeh
22-08-2012, 10:04
انتخاب بهترین اپراتور اینترنت پرسرعت(کلیک کنید) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %203c6MQ)

مگه داریم؟

amin fear
22-08-2012, 15:09
مگه داریم؟

واقعا مگه داریم ؟ ( اونم تو شهر قم که شرکت ها یکی از یکی بیشتر دزدن ! )

docomid
10-09-2012, 12:40
سلام اينايي كه مي گفتند سرعتشون پايين اومده درست شد ؟
دوستاني كه استفاده مي كنند الان سرعت 512 نامحدود مخابرات قم چقدره ؟

amin fear
29-09-2012, 15:51
سلام اينايي كه مي گفتند سرعتشون پايين اومده درست شد ؟
دوستاني كه استفاده مي كنند الان سرعت 512 نامحدود مخابرات قم چقدره ؟

امروز 8 مهر 1391 کماکان سرعت افتضاح است ... به دنبال سرویس دهنده دیگری باشید

اگر دوستان شرکت بهتری برای منطقه مخابراتی عمار یاسر سراغ دارند به من معرفی کنند ... اگر محدود باشه و شب ها حداقل 1 گیگ رایگان بده هم خوبه

sib881
30-09-2012, 01:36
آقا من که 512 محدود دارم سرعتم خیلی خوبه
تا 220 کیلوبایت بر ثانیه هم میرسه.
من هم مخابرات دارم هم پارس آنلاین هم مبین نت. بین این سه تا از نظر ÷ینگ و سرعت مخابرات از همه بهتره فقط حیف که شبانه رایگان نداره
کسی میدونه نامحدودهاش سرعتش چطوریه؟
مثلا 512 نامحدود تا چند کیلوبایت بر ثانیه میشه دانلود کرد؟

kalahan1
30-09-2012, 15:23
من يه مگ محدود پيشگامان دارم قبلن ها شبانش خوب بود ولي الان افتضاحه سرعت شبانه 30 كيلوبايت براي يك مگ در حد فاجعه ميخاستم نامحدود مخابرات بگيرم كه ميگن اونم افتضاحه اينو گفتم طرف هيچكدوم از اينا نريد

amin fear
30-09-2012, 22:05
دوست عزیز کافی بود تا به چند صفحه قبل برگردید و تجربیات کاربران را در مورد سرویس نامحدود مخابرات مرور می کردید ... همانطور که گفتم سرعت نامحدود مخابرات ( حتی برای 512 ) یک فاجعه است و گاهی اوقات تا 5 کیلو بایت در ثانیه هم افت می کند ...

در حالت عادی 512 مخابرات به صورت ثابت 60 کیلو می داد که اکنون به صورت متغیر بین 5 تا 30 کیلو گردش می کنه ... البته این سرعت مربوط به منطقه عمار یاسر است و ظاهرا طبق تجربیات من در نواحی کناری و کم کاربرتر مانند خاک فرج این سرعت کماکان روی 60 ثابت است ... بستگی داره که در اطراف شما برای 1 به 10 شدن افرادی باشند یا خیر ...

kalahan1
03-10-2012, 19:25
پيشگامان تبهكاران واقعي از هر كس adsl ميگيريد از پيشگامان نگيريد

amin fear
04-10-2012, 16:07
تایید میشه ... اما نه به غلظت واژه ی شما ! تبهکاران !:31:

vasell_30
14-10-2012, 19:14
512 نامحدود مخابرات استان قم

kalahan1
20-10-2012, 15:46
دوستان اينترنت مخابرات در چه وضعيه درست شد يا نه؟؟

LOVEFORLOVE
20-10-2012, 19:27
سرویس حجمی مخابرات قم چه جوریه ؟نامحدود 256 داشتنم افتضاح بود سرعت گندی داشت حجمی بگیرم سرعت روی 2 مگ و 1 مگ میبندند؟درسته تعرفه هاش چه جوره منطقه ما فیبره متاسفانه

kalahan1
01-11-2012, 13:44
دوستان اينترنت نامحدود مخابرات در چه وضعيه درست شد يا نه؟؟

kalahan1
03-11-2012, 21:34
جناب vasell_30 سرعت شما درست شد يا نه؟

LOVEFORLOVE
04-11-2012, 21:56
بابا مخابرات گنده سراغش نرید من سرویس اسا تک به مخابرات ترجیح میدم

vasell_30
05-11-2012, 20:37
جناب vasell_30 سرعت شما درست شد يا نه؟

خیر قربان. 2 ماه تمام منتظر شدم بلکه مخابرات سر عقل بیاد سرویس های نامحدود شون رو درست کنه ولی نشد. دیروز از روی اجبار رفتم سراغ سرویس محدود مخابرات. اینهم خیلی تعریفی نیست!

vasell_30
07-11-2012, 15:49
سرویس پر سرعت اقتصادی مخابرات استان قم سرعت 128 با ترافیک 2 گیگ در ماه به قیمت 5000 تومان و پرداخت هزینه از طریق قبض تلفن

colonel73
10-11-2012, 20:15
سرویس پر سرعت اقتصادی مخابرات استان قم سرعت 512 با ترافیک 4 گیگ در ماه به قیمت 13000 تومان و پرداخت هزینه از طریق قبض تلفن

این ping یعنی چی ؟؟؟ بلا باشه خوبه یا پایین؟

Lord Farshad
10-11-2012, 20:43
این ping یعنی چی ؟؟؟ بلا باشه خوبه یا پایین؟

پینگ یک ابزار برای چک کردن در دسترس بودن کامپیوتر مورد نظر و همچنین ابزاری برای اندازه گیری زمان رفت و برگشت بسته داده ای ! وقتی شما از IP خاصی پینگ میگیرین، یک بسته داده ای به کامپیوتر مقصد ارسال میشه. کامپیوتر مقصد دقیقا همون داده ای که به صورت تصادفی ایجاد شده رو برمی گردونه. (منبع: سرچ گوگل)

بالطبع با توجه به پست بالا ، هر قدر پینگ کمتر باشه ؛ بهتر هست.

brilliant1
02-12-2012, 23:40
پینگ خارجی مخابرات قم افتضاح است،سرویس برای دانلود مناسب است.
پینگ داخلی خوب است و زیر صد است.

Abolfazl-Star
03-12-2012, 13:44
سرعت 128 نامحدودش دانلود رو چنده؟ ارزش داره از شاتل بیام مخابرات؟

LOVEFORLOVE
03-12-2012, 18:34
مخابرات که تعریفی نیست من خودم از سرویس نامحدود اسیاتک استفاده میکنم خدایش راضی کنندست البته قیمت سرویس های نامحدود آسیا تک از حجمیش بهتره سرویس فعلیم 256 1 به 8 هست ماهی 15 تومن ماه بهد میخام 512 شارج کنم ماهی 22500 تومن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

brilliant1
03-12-2012, 19:17
مخابرات که تعریفی نیست من خودم از سرویس نامحدود اسیاتک استفاده میکنم خدایش راضی کنندست البته قیمت سرویس های نامحدود آسیا تک از حجمیش بهتره سرویس فعلیم 256 1 به 8 هست ماهی 15 تومن ماه بهد میخام 512 شارج کنم ماهی 22500 تومن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پینگ داخلی مخابرات مثل عکس شما میشه ولی پینگ خارجیش افتضاحه.
تست سرعت شما با سرور داخلیه یا خارجی؟
پینگ با یک سرور در دبی گرفتم 1004ms شد،رسما تعطیله.اگر speedtest بخواد نتیجه تست خارجی را محاسبه کنه چند دقیقه طول می کشه.صبر کردم تا نتیجه بده نتیجه دانلود و آپلود نداد.
در تاپیک آسیاتک نگاه کردم اونجا نوشته بودند پینگ آسیاتک دو برابر پینگ مخابراته.البته بدتر از مخابرات بعید می دونم جایی باشد.در بدترین حالت شبیه مخابرات میشه.

LOVEFORLOVE
03-12-2012, 19:56
اینم یه پینگ با سرور خارجی دوبی ببین چطوره البته اسیا تک تو منطقه ما داغونه سرویس های حجیمی روزانش 1 مگ بیشتر شر نیست متاسفانه بخاطر کمبود پهنای باند زنگ زدم به پشتیبانی گفت اگه منطق صدوق بود تا 4 مگ میبستیم روزانه رو تا 6 مگ راه داره اگه خط بکشه بخاطر همین تصمیم گرفتم از سرویس های نامحدودش استفاده کنم

brilliant1
03-12-2012, 21:06
پینگها بیشتر سرویسها بد شده،بدتر از آن،قطع و وصل شدن است،پینگ داخلی در cmd می گیرم،30درصدش request time out است.نیت فقط فروش است کیفیت بی معنیه.
اپراتورهاشون هم جواب نمیدن.

Abolfazl-Star
03-12-2012, 22:23

فک کنم باید با همین شاتل کنار بیام :sq_2:

nexagon2000
06-12-2012, 13:27
اینترنت محدود 512 مخابرات دارم. دو هفته است که به شکل فاجعه دراومده. اگر مودم خاموش بشه و دوباره روشنش کنید، دیگه پسورد قبلی قابل استفاده نیست. باید به کسی که اینترنتش وصله زنگ بزنید پسوردتون رو براتون عوض کنه. پسورد رو هم باید سریع روی مودمتون کانفیگ کنید وگرنه اون هم دیگه قابل استفاده نیست. مواقعی که وصله حتی نمیشه وبگردی کرد. خیلی قطع و وصل میشه. چیز پی ان رو هم که خدا بیامرزه. پشتیبانی که زنگ میزنی، انگار فقط یک اپراتور داره. پاسخگوی خودکار میگه پانزده نفر جلوی شما تو صفند. بعد که این پانزده نفر تموم میشه، بوق اشغال میزنه. یعنی اسکول شدی رفت. برای من که محدودم و خدا تومن پول بابت گیگ اضافه تو حلقوم این بی شرفا میریزم اینطوریه. وای به حال اونهایی که نامحدود دارن. سه نفر از دوستام که نامحدود دارن، تقریبا مفهومی به اسم اینترنت ندارن.

LOVEFORLOVE
06-12-2012, 17:34
کدوم منطقه خب از شر این مخابرات خلاص شید بهتره پشتیبانیش 0

Abolfazl-Star
06-12-2012, 18:34
سرویس دهنده ای هست که سرعتش تو روز تا 250 برسه و دانلود شبانه هم همین سرعت یا نهایتا 150 باشه ؟

LOVEFORLOVE
06-12-2012, 19:13
کسی میدونه سرویس 128 9 گیگ مخابرات شبانه داره؟شبانه رایگانه؟

Abolfazl-Star
06-12-2012, 19:24
مخابرات میگن سرویس هاش بدرد نمیخوره و همش پایینه سرعت ها ! :sq_18:

nexagon2000
07-12-2012, 13:04
شنبه این هفته درخواست جمع کردن خط رو دادم. هر سری یه بهانه ای می آورد. پشتیبانی جواب ما رو هم نمیده. درخواستتون رو فرستادیم مرکز عماریاسر. فردا جمعش می کنیم و غیره. دیروز صبح از مجبوری یکماهه ۱۲۸ زدم. ده و پونصد مثل آب خوردن کشید بالا. اینترنتمم شارژ نکرد. هنوز پوله برنگشته.با یه کارت دیگه شارژش کردم. حالا می بینم که دو گیگ ترانسفر آزادی رو که ماه پیش خریده بودم رو قورت داده. نوشته حجم باقیمانده سه گیگ:sq_6:

nexagon2000
07-12-2012, 13:13
میخوام شاتل بگیرم. بدون دانلود شبانه ۵۱۲ با ۵ گیگ ترانسفر میشه ۱۸۵۰۰. تو منطقه خاکفرج که تا حالا دوستام راضی بودن. مخابرات از وقتی که یه دفعه دو سه هزار نفرو تو طرح عید تا عید کیلویی ثبت نام کرده، تمام سرویس هاش به هم ریخته. دایال آپ به نامحدود یک مگش شرف داره. سرعت دانلود بین 4 تا 30 کیلوبایت!

srh124
07-12-2012, 15:45
والله مخابرات واسه من که خوب بوده. دو سه هفته ای هست فعالش کردم. زنگ زدم گفت یه طرح هست که فکر کنم همون عید تا عید باشه که دوستمون گفت. میگفت ماهیانه 5 هزار تومان بدون هزینه نصب اولیه.
من زیاد دانلود ندارم. کل کارکردم تا الان یک گیگ بوده. سرعت دانلودش خوبه. فقط بعضی شبا یرعت بازکردن صفحاتش پایین میاد. توی صدوق که اوضاع راضی کنندس

brilliant1
07-12-2012, 20:51
گلایه‌های مشترکان بالا گرفت؛

نارضایتی قمی‌ها از سرعت و کیفیت اینترنت مخابرات/ انکار مسئولان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

قم - خبرگزاری مهر: افت شدید سرعت اینترنت و پشتیبانی نامناسب مخابرات قم داد مشتریان را درآورده است ولی مسئولان شرکت مخابرات از بروز هر گونه اختلال در ارائه خدمات اینترنتی انکار می‌کنند.

nexagon2000
07-12-2012, 22:33
من یک سال و نیمه که مخابرات دارم.یعنی جزو اولین مشترکین. فیلمی که سرمون رفته از این قراره:
دو ماه اول: اینترنت نامحدود با هر سرعتی که بخوای.
ماه سوم: نامحدود فقط تا 512
ماه چهارم: نامحدود فقط تا 256
ماه پنجم تا هفتم: نامحدود فقط تا 128
ماه هشتم به بعد: نامحدود نداریم. شبانه رایگان جهت چپاول مشترکین،تعطیل!
یک سال بعد: اینترنت مشترکینی که نامحدود چندماهه تا یکساله داشتند، محدود با حجم چهار گیگ می شود.
بعد از این یک سال: چهار گیگ برای یک ماه زیادیتونه. سه گیگ براتون کافیه. نرخ اشتراک نامحدود یک به دویست! خلق مفهومی به نام "قم ترنت"
بعد از رسیدن مشترکین به مرز 11000 نفر: خطوط پشتیبانی همیشه اشغال، اگر مشکلی دارید با کرام الکاتبین حل و فصل کنید. نصب مودم و غیره هم نداریم. خدمات در حد هویج

LOVEFORLOVE
08-12-2012, 21:32
افرین ددقیاقا:n02:

LOVEFORLOVE
09-12-2012, 21:42
یکی به من بگه این محبرات سرویس شبانه داره یا نه 128 9گیگ 3 ماهه :n27:

Abolfazl-Star
09-12-2012, 22:15
این سرویس آسیاتک شبانه چقدر سرعت داره از ساعت چند تا چنده ؟ می ارزه از شاتل بریم آسیاتک؟؟؟:n01:

nexagon2000
09-12-2012, 23:18
یکی به من بگه این محبرات سرویس شبانه داره یا نه 128 9گیگ 3 ماهه :n27:
نه بابا... شبانه اش کجا بود. یک ماهه 9 گیگ تموم میشه. بعدش یا باید سماق مکید یا هر گیگ رو 3000 تومن خرید. ظاهرا ارزون تر از بقیه است، ولی اگر یه حساب کتاب کنی، دو برابر شاتل و امثالهم باید پول بدی. برای من که ماهی 35000 تومن آب میخوره، تقریبا بدون دانلود.

brilliant1
11-12-2012, 11:45
دو روز سرعت مخابرات خوب شده بود،اما الان مثل دیال آپ شده.
زنگ هم میزنی باید نیم ساعت منتظر باشی تا 20 نفر جلوتر از شما مشکلشون رفع شه.
خلاصه همه چی ردیفه برای ADSL پر سرعت مخابرات که در حد dialup است

:n04:

LOVEFORLOVE
11-12-2012, 17:59
پس همون اسیاتک سگش شرف داره به مخابرات سرویس 256 نامحدود شارج کردم سرعتش اکثرا 30 بوده قطعی خیلی کم داشته خلاصه از 256 نامحدود مخابراتم خیلی سرتره با اون پشتیبانی مسخرش ولی خدایش شاتل هر چی بود پشتیبانیش 20 بود:n02:

hmosakazemi
14-12-2012, 13:35
این اینترنت مخابرات قم چرا یه هفته است مثل دایال آپ شده. زنگ هم که میزنی بعد از نیم ساعت جواب میدن میگن خطها خرابه داریم درست میکنیم. چه خرابیه که بیش از یه هفته طول کشیده. دیگه باید مخابرات رو ریخت دور. از بچه های قم کسی میدونی برای سمت پردیسان از چه شرکتی اینترنت پرسرعت بگیرم؟ حداقل سرعت هم 256 باشه. من دانلود زیاد میکنم پس دانلود نامحدود میخام یا حداقل از این شبانه های رایگان منتها تو شب افت سرعت نداشته باشه.

mdk20
16-12-2012, 10:59
کلا مخابرات سرعت تمام سرویس های نامحدودش رو کم کرده،من سرویس 1MB نامحدود داشتم،سرعت خوب بود ولی از یک هفته پیش سرعتم به 128کاهش پیدا کرد!!!هر روز زنگ میزدم می گفتم مشکل از ماست و برطرف میشه تا اینکه چهارشنبه هفته پیش که زنگ زدم یکی از اپراتورهاشون گفت که مشکل برطرف شده اما گفت سرعت سرویس های نامحدود رو کم کردن و به همین صورت هم باقی می مونه!!!فرداش رفتم مخابرات برای فسخ قراد داد که دیدم کلی آدم برای فسخ آمدن و همه ناراحت هستن از سرعت،باز خوبیش به این بود که پول مدت باقی مونده از قرار داد رو پس دادن!!!

brilliant1
16-12-2012, 17:04
همه مراکز مخابراتی پول باقیمانده را پس میدن؟
فیل ترنت جدید از کجا می گیرید؟کدام ارائه دهنده مناسب تر است؟

hmosakazemi
16-12-2012, 18:04
آره برا منم که 256 نامحدوده از یه هفته پیش شده دیال آپ. من نمی دونم دزدی مگه باید شاخ و دم داشته باشه که به طرف بگن دزد. کسی هم که صداش در نمیاد. حالا از این حرفها بگذریم از چه شرکتی سرویس بگیریم که دزد نباشه. فکر کنم پیدا نشه. شما چی؟ سراغ دارید

Abolfazl-Star
25-12-2012, 13:41
کدوم شرکتی شبا بالای 100 تا سرعت دان رایگان میده ؟ اصن همچین چیزی هست؟ :n05:

baadbadak
29-12-2012, 10:17
کسی اینترنت پرسرعت اقتصادی مخابرات رو گرفته ؟
اگه کسی میدونه لطفا بگه چه جوریه
سرعتش چنده ؟ چند گیگه ؟ قیمتش چنده ؟

brilliant1
21-01-2013, 15:16
از فردا در خیابان خاکفرج قم نمایشگاه کامپیوتر برگزار می شود،دوستانی که مراجعه کردند مشاهدات خود را بگویند.
بعید است غیر از تخفیفات ADSL موارد جالبی در آنجا باشد.
میشه تا آخر عمرمان به یکی از نمایشگاههای مطرح تکنولوژی IT دنیا برویم؟
این هم بعید است.

Abolfazl-Star
21-01-2013, 21:46
شاید من یه سر برم ببینم چطوریاس جمعه هم هست ؟ :n13:

brilliant1
22-01-2013, 00:49
چهاردهمين نمايشگاه فناوري اطلاعات و ارتباطات استان قم از سوم تا ششم بهمن ماه در قم برگزار مي‌شود.

mortezam222
22-01-2013, 16:47
واااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااااااا
به چی مخابرات قم ایول گفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟:n14:

من یه مگ تقاضا کردم 256 بهم داد اونم چه 256
زیاد با دا یالاپ فرق نداره

Abolfazl-Star
22-01-2013, 23:25
کی رفته نمایشگاه ؟:n13:

ارزش رفتن رو داره :n02:

kalahan1
08-03-2013, 11:44
دوستان مخابرات قم جديدا براي سرويسهاي محدودش شبانه رايگان يك تا هفت گذاشته كسي تست كرده ببينه سرعتش چقدره ؟ مرسي

omid-p30
22-03-2013, 13:37
دوستان وضع سرویس های نامحدود بهتر شده یا مثل صفحه قبله ؟

LOVEFORLOVE
22-03-2013, 22:41
میگن بهتر شده بستگی به منطقه داره اگه شبانه راه بیفته که خیسلی بی نقصه

omid-p30
25-03-2013, 12:38
میگن بهتر شده بستگی به منطقه داره اگه شبانه راه بیفته که خیسلی بی نقصه

سرویس های نامحدود که شبانه ندارن !

ضمنا من زنگ زدم 2020 ، سراغ قیمت 512 نامحدود رو بگیرم گفتند که قم اصلا نامحدود نداریم.

تو سایت هم که رفتم از این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دیدم که بازم اثری از سرویس نامحدود نیست.

این دوستان در صفحه قبل پس چه سرویسی رو داشتند میگفتند نامحدود ؟!! :n13:

amin fear
30-03-2013, 15:33
سرویس های نامحدود که شبانه ندارن !

ضمنا من زنگ زدم 2020 ، سراغ قیمت 512 نامحدود رو بگیرم گفتند که قم اصلا نامحدود نداریم.

تو سایت هم که رفتم از این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دیدم که بازم اثری از سرویس نامحدود نیست.

این دوستان در صفحه قبل پس چه سرویسی رو داشتند میگفتند نامحدود ؟!! :n13:

در اصل باید نامحدود هم باشه ، طبق این تعرفه جدید شرکت مخابرات ایران :

کافیه وارد آدرس اصلی سایت مخابرات قم بشی و بر روی لینک تبلیغ موجود در وسط صفحه کلیک کنی : ( بنر عیدی سال با ADSL )

سپس وارد آدرس اولیه که از سایت اصلی مخابرات است خواهی شد !

البته باید بگم که یکی از دوستان من که در منطقه " خاکفرج " قم ساکن هستند ، هم اکنون سرویس نامحدود 512 مخابرات را تهیه کرده اند و راضی هستند .

البته به منطقه ایشون هم باید دقت کنید ، چرا که ممکن است در نواحی مرکزی شهر همانند گذشته با سرعت " دیال آپ " برای سرویس های نامحدود از سوی مخابرات قم شاهد باشیم .

titanium833
03-04-2013, 07:51
سلام
دوستان کسی از شبانه رایگان استفاده میکنه؟ سرعت چقدره؟

LOVEFORLOVE
09-04-2013, 18:59
بدبختی اینجا کسی نیست از سرعت شبانه بگه و بگه مختصص چه سرویس های هست

لینک پاییین تعرفه رو نشون میده

Arshian2007
10-04-2013, 19:49
با سلام خدمت دوستان گلم.
من تازه از مخابرات گرفتم ، البته وایمکس مبین نت هم دارم که هم از سرعتش راضیم هم از دانلود شبانه اش که ساعت 2 تا 8 صبحه ، سرعت دانلود شبانه اش هم تقریبا 130 تا 140 کیلویی میشه ، اگر سایتی که ازش دانلود میکنی سرعتش خوب باشه ، تقریبا میشه باهاش شبی 2.5 گیگ دانلود کرد ، ولی منتها این اواخر رفتم نمایشگاه و دیدم اینترنت مجانی میده گفتم بذار بگیرم ببینم چجوریه ، البته قبلا هم از مخابرات داشتم ، زمانی که نامحدود بود ، سرعتش اون موقع بد نبود ، خلاصه بعد از این همه وقتی که از نمایشگاه گذشته تازه دیشب اومدن برام راه اندازی کردن ، ولی منتها چیزی که دیدم خودمم باورم نمیشد ، اصلا همچین چیزی تو ایران بعیده ، اون هم از مخابرات ، فکر کنم از دستشون در رفته ، وقتی من سرعت دانلودم رو دیدم ، اولش فکر کردم دارم اشتباه میکنم ، بعد که نگاه کردم دیدم بله درسته ، میدونید سرعت دانلود من چقد بود ؟ خودتون تو عکس ببینید.

این سرعت اولیه دانلودمه

که تقریبا 740 کیلو بایت بر ثانیه است

ولی سرعت میانگینش اینه

که سرعتش 475 کیلو بایت بر ثانیه هستش.
که البته این سرعت میانگین ، بین 450 تا 500 کیلو متغیره.
راستی این هم بگم که مال شبانه اش هم همین سرعته.

با این سرعت ، سرعت دانلود من تقریبا 4 برابر شده ، یعنی در اصل بخوای سرعت اینترنت رو بدونی میشه یه چیزی در حدود 3.5 الی 4 مگ بر ثانیه.

amin fear
17-04-2013, 00:17
با سلام خدمت دوستان گلم.
من تازه از مخابرات گرفتم ، البته وایمکس مبین نت هم دارم که هم از سرعتش راضیم هم از دانلود شبانه اش که ساعت 2 تا 8 صبحه ، سرعت دانلود شبانه اش هم تقریبا 130 تا 140 کیلویی میشه ، اگر سایتی که ازش دانلود میکنی سرعتش خوب باشه ، تقریبا میشه باهاش شبی 2.5 گیگ دانلود کرد ، ولی منتها این اواخر رفتم نمایشگاه و دیدم اینترنت مجانی میده گفتم بذار بگیرم ببینم چجوریه ، البته قبلا هم از مخابرات داشتم ، زمانی که نامحدود بود ، سرعتش اون موقع بد نبود ، خلاصه بعد از این همه وقتی که از نمایشگاه گذشته تازه دیشب اومدن برام راه اندازی کردن ، ولی منتها چیزی که دیدم خودمم باورم نمیشد ، اصلا همچین چیزی تو ایران بعیده ، اون هم از مخابرات ، فکر کنم از دستشون در رفته ، وقتی من سرعت دانلودم رو دیدم ، اولش فکر کردم دارم اشتباه میکنم ، بعد که نگاه کردم دیدم بله درسته ، میدونید سرعت دانلود من چقد بود ؟ خودتون تو عکس ببینید.

این سرعت اولیه دانلودمه

که تقریبا 740 کیلو بایت بر ثانیه است

ولی سرعت میانگینش اینه

که سرعتش 475 کیلو بایت بر ثانیه هستش.
که البته این سرعت میانگین ، بین 450 تا 500 کیلو متغیره.
راستی این هم بگم که مال شبانه اش هم همین سرعته.

با این سرعت ، سرعت دانلود من تقریبا 4 برابر شده ، یعنی در اصل بخوای سرعت اینترنت رو بدونی میشه یه چیزی در حدود 3.5 الی 4 مگ بر ثانیه.

دوست عزیز

لطفا نوع سرویس خود از مخابرات قم را ذکر کنید ؟ محدود یا نامحدود
نوع دقیق پلن خریداری شده را ذکر کنید ؟ 256 یا 512 یا 1 یا 2
منطقه مخابراتی خود را ذکر کنید ؟ تقریبی بگید کجای قم ساکن هستید ؟
آیا در مرکز شهر هستید و یا در گوشه و کنار ؟ این روی سرویس دهی مخابرات قم متاسفانه خیلی تاثیر داره...

با پاسخ به این سوالات می توانید به دیگر همشهری های خود در انتخاب موفق کمک کنید...

سپاس

smfazel
24-04-2013, 12:41
پيشگامان تبهكاران واقعي از هر كس adsl ميگيريد از پيشگامان نگيريد

چراااا؟؟؟؟؟؟

من بیش از یک سال هست ازشون سرویس دارم، اوایل خیلی خوب بود، الان یخورده بد شده که البته فعلا کلا وضع اینترنت داغونه یعنی سراسری هست، اینم نتیجه تست الآنم با 128 محدود پیشگامان:

درکل شرکت آروم و بی سرو صدایی هست، سرعتش نرمال هست ولی ثبات خوبی داره، شبانش هم بستگی به سرعت اصلیت داره، ولی در کل پایینه