PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گیرنده دیجیتال تلویزیون denay

damn
15-09-2010, 11:12
سلام دوستان

من تازه یکی از این گیرنده ها گرفتم راضیم ازش

راستی یه سوال فیلمی که از طریق این گیرنده ها رو فلش ضبط می شه رو چجوری میشه رو کامپیوتر بخش کرد؟ فرمتش ts هست . من وقتی رو خود دستگاه می ذارم مشکل نداره ولی وقتی میارم رو کامپیوتر فقط تصویر هست و صداش پخش نمی شه.

ممنون

ARYAH
03-11-2010, 15:15
من هم از اين نوع گيرنده "denay 323" دارم ولي فرمت ضبط روي usb با پسوند dvr است
سوال من اينه كه مي شه فيلم را از روي usb تو اين دستگاه پخش كرد؟
مديران محترم خواهش مي كنم بخشي براي گيرنده هاي ديجيتال ايجاد بشه

Artam01
03-11-2010, 18:51
با آنتن تو خونه ای هم میگیره؟ یا حتمن باید رفت رو پست بام.

vvc
03-11-2010, 19:43
با آنتن تو خونه ای هم میگیره؟ یا حتمن باید رفت رو پست بام.
اگر انتن تو خونتون یه تصویر معمولی هم نشون بده آره میگیره
اگر با انتن تو خونه خیلی تصویر بد باشه و برفکی شدید احتمال زیاد به مشکل فریز میخوره
:5::40:

Artam01
03-11-2010, 22:23
نه خیلی خوبه نه برفکیه، کمی برفکی.

s-a-e-e-d
14-01-2011, 20:20
سلام دوستان
من هم یه گیرنده دیجیتال دنای گرفتم وبه تی وی وصل کردم ولی هی پارازیت میندازه و اعصاب آدم خورد مکینه (عین ----- که دیش تنظیمش به هم میخوره) کسی میدونه مشکل چیه؟
آنتنی که بهش وصل کردم ازین خفاشیهایی که از پایین هم یه دستگاهی بهش وصل میشه، ازو ناست!
فرکانس گیرنده هم رو 70 درصده.
tv هم ال ای دی سامسونگ c70000
راستی قبل ازین بهش ----- رو وصل کردم و کانالهای داخلی رو گرفتم ولی موبایل که زنگ میخورد کلا تصویر میرفت! به یه تلوزیون دیگه وصل کردم همچین مشکلی نداره فقط رو این تلوزیون اینجوری میشه.

isfahaneshop
14-03-2011, 01:25
سلام دوستان
من هم یه گیرنده دیجیتال دنای گرفتم وبه تی وی وصل کردم ولی هی پارازیت میندازه و اعصاب آدم خورد مکینه (عین ----- که دیش تنظیمش به هم میخوره) کسی میدونه مشکل چیه؟
آنتنی که بهش وصل کردم ازین خفاشیهایی که از پایین هم یه دستگاهی بهش وصل میشه، ازو ناست!
فرکانس گیرنده هم رو 70 درصده.
tv هم ال ای دی سامسونگ c70000
راستی قبل ازین بهش ----- رو وصل کردم و کانالهای داخلی رو گرفتم ولی موبایل که زنگ میخورد کلا تصویر میرفت! به یه تلوزیون دیگه وصل کردم همچین مشکلی نداره فقط رو این تلوزیون اینجوری میشه.

این 70 درصدی که نوشتی باید ثابت باشه
یعنی اگه هی کم و زیاد بشه مشکل از آنتن است و کیفیت پخش تصویر پایینه یا بهتر بگم مثل سی دی خش داره!
آنتن را بچرخان تا ثابت بشه

saeedferry
23-03-2011, 08:53
سلام من شبکه های سیما را در دستگاه دنای گرفتم ولی شماره شبکه ها روی 790 به بالاست چطوری باید کانال یک را روی شماره یک تنظیم کرد و بقیه

Переклад не
23-03-2011, 09:28
دوستان دقت کنید
سیم آنتنی که به گیرنده وصل میشه نباید با واسطه باشه!
نباید یه بار سیم آنتن از بالا بیاد و یه باره دیگه یه سیمه دیگه اونو از پریز آنتن به شما برسونه
باید دقیقا و مستقیما از آنتن برقی سیم بیاد رو دستگاه آنتن و از اونجا مستقیما به گیرنده
درضمن حد المقدور از مارک مارشال استفاده کنید من تا حالا دو مارکشو تجربه کردم
اکسویژن
مارشال
مارشال از همشون سرتره

isfahaneshop
23-03-2011, 15:58
دوستان دقت کنید
سیم آنتنی که به گیرنده وصل میشه نباید با واسطه باشه!
نباید یه بار سیم آنتن از بالا بیاد و یه باره دیگه یه سیمه دیگه اونو از پریز آنتن به شما برسونه
باید دقیقا و مستقیما از آنتن برقی سیم بیاد رو دستگاه آنتن و از اونجا مستقیما به گیرنده
درضمن حد المقدور از مارک مارشال استفاده کنید من تا حالا دو مارکشو تجربه کردم
اکسویژن
مارشال
مارشال از همشون سرتره

عزیزم مارک مارشال دو مدلی که من دیدم 885 و 7023 مدیا پلیر نداره و HDMI هم نداره
پس توی ال سی دی به درد نمی خوره
ثبات قیمت هم توی بازار نداره!
یک مدل 885 را از 50 تا 63 قیمت فروش تکی را دیدم
بهتر بگم هرکی هرجور دلش بخواد میفروشه

Переклад не
23-03-2011, 17:58
خیالی نیس
شما دینای بگیر با تاخیر 3 ثانیه ای تعویض کانال

isfahaneshop
24-03-2011, 17:50
من گفتم مارشال اینطوری است ولی نگفتم هم دینای خوبه!

saeedferry
27-03-2011, 09:54
ایا با دستگاه دنای میشه مثلا یک فیلم تو فلش مموری را تو تلویزیون پخش کرد یعنی از این دستگاه مثل سی دی پلیر استفاده کرد

isfahaneshop
27-03-2011, 14:07
توی سایت شرکت فروشنده اش نوشته که مدیا پلیر داره (یک مدلش را نوشته بود) Denay.com
ولی ننوشته بود چه پسوندهایی را ساپورت می کنه!

Переклад не
27-03-2011, 17:12
به نظرم به جز فرمتهای flv , wmv اکثر فرمتارو بخونه
درمورد اون v قرمز (حرف آخری) شک دارم

saeedferry
27-03-2011, 17:18
سلام ایا میشه دستگاه دیجیتال را به دو تلویزیون به صورت همزمان وصل کرد

isfahaneshop
27-03-2011, 18:03
سلام ایا میشه دستگاه دیجیتال را به دو تلویزیون به صورت همزمان وصل کرد
به هر تعدادی که دستگاه خروجی داره میشه وصل کرد! مثلا یک خروجی HDMI و یک خروجی AV و یک SCART داره به سه تا تلویزیون که هرکدام یکی از این ورودی ها را داشته باشه متصل میشه ولی مسئله اینجاست که همه اش یک کانال را نشون میده به این دلیل که شما دیگه با کنترل تلویزیون شبکه ها را عوض نمی کنی! با کنترل گیرنده دیجیتال این کار را می کنی و وقتی گیرنده داره شبکه یک را نشون میده توی تمام خروجی هاش شبکه یک را می فرسته و تمام دستگاه های متصل به اون هم شبکه یک را نشان میدهند.

saeedferry
31-03-2011, 09:58
سلام چرا هر وقت موتور سیکلت و ماشین از کنار خانه ما رد میشه تصاویر دچار مکث یا فریز میشه

پورمهر
31-03-2011, 12:41
با سلام دوستی که در مورد نحوه پخش صدا سوال کرده بود من تو سایتش پیدا کردم راه حل رو استفاده از برنامه بروز شده وی ال سی پلیر هست امتحانش کردم 100 درصد جواب داد ولی سوال من اینه که کسی سابقه ای از کارکرد دستگاههای مارک پروویژن داره یا نه یک مدل تبلیغ دی وی دی پلیر و پخش کننده دیجیتال هم زمانش رو دیدم ولی چون سابقه ای از این مارک نداشتم نخریدمش هنوز مدل dh-10
لطفا اگه کسی اطلاعی در مورد این مارک یا این مدل و خوب و بد بودنش داره لطفا اطلاع بده من تو اینترنت شرکتی به این نام (خارجی) پیدا نکردم

isfahaneshop
29-05-2011, 17:58
سوال من اینه که کسی سابقه ای از کارکرد دستگاههای مارک پروویژن داره یا نه یک مدل تبلیغ دی وی دی پلیر و پخش کننده دیجیتال هم زمانش رو دیدم ولی چون سابقه ای از این مارک نداشتم نخریدمش هنوز مدل dh-10
لطفا اگه کسی اطلاعی در مورد این مارک یا این مدل و خوب و بد بودنش داره لطفا اطلاع بده من تو اینترنت شرکتی به این نام (خارجی) پیدا نکردم

در کل مارک پرووِیژن یک مقدار مشکل داشته که حتی اگه توی همین سایت یک جستجوی کوتاه بکنی میبینی که شاکی زیاد داره و حالا به چه دلیل نمی دونم ولی شرکتش از سر لجبازی (کاملاً نظر شخصی خودم است و به هیچ شرکت یا شخصی ربطی نداره) شروع کرده به فروش گیرنده دیجیتال تکویژن به صورت تک فروشی با قیمت عمده فروشی خود شرکت تکتا!
به عبارت دیگه داره بازار تکتا را خراب میکنه که از آب گل آلود ماهی بگیره و دستگاه هاش را آب بکنه
این مدلی که شما گفتید ظاهرا هنوز به دستشون نرسیده و فقط در حد تبلیغ است.
طبق اطلاعات من داره یک چند سری دستگاه با همین مشخصات وارد میشه که هنوز هیچ کدوم را تو بازار ندیدم
ولی به زودی وارد میشن (یک مارکش داره برای خودمون میاد ولی هنوز مشخصات و قیمت نداریم)
یک مدل مارشال 7023 قبلا بود که DVD هم داشت ولی HDMI نداشت که دیگه تو بازار کم گیر میاد
ولی مدل های جدیدی که داره میاد ظاهراً همه اش HDMI و DVD و ----T است که باز هم قیمتی که پروویژن زده گران است
99/000 تومان برای پروویژن! شما با 91/000 تومان می توانی بلوسنس تی 14+ را تا چند روز آینده بخری با کیفیت خیلی خیلی بهتر ولی DVD نداره که اون هم با پسوندهایی که ساپورت میکنه و هارد اکسترنال که قابلیت اتصال داره ، زیاد به چشم نمیاد.

behrouz2010
30-05-2011, 08:52
دو هفته اي هست كه مدل 236HD دناي رو خريدم و آنتن هوايي به دستگاه وصل كردم
اولش مشكلي نداشت ولي از ديروز شبكه هاي 8 تا 14 قطع شدن و no signal ميزنه
كانالها رو دوباره جستجو كردم ولي بازم 8 تا 14 رو نمياره
مشكل از چي ميتونه باشه؟

isfahaneshop
12-06-2011, 20:33
دو هفته اي هست كه مدل 236HD دناي رو خريدم و آنتن هوايي به دستگاه وصل كردم
اولش مشكلي نداشت ولي از ديروز شبكه هاي 8 تا 14 قطع شدن و no signal ميزنه
كانالها رو دوباره جستجو كردم ولي بازم 8 تا 14 رو نمياره
مشكل از چي ميتونه باشه؟

سلام
این مشکل از آنتن یا سیم آنتن است
روی یکی از اون کانال هایی که سیگنال نداره دوبار دکمه info (روی کنترل است) را بزن و با استفاده از نوار درصد سیگنال که نشون میده و چرخاندن آنتن، جهت درست را پیدا کن تا مشکلت حل بشه.
فقط یادت باشه این نوار باید ثابت بمونه (اون قدری که ثابت موندنش مهم است، زیاد بودنش مهم نیست)

mrmostafa
02-01-2013, 00:26
دستگاه ایکس- ویژن مدل 353 خوبه؟؟؟ البته کامل هست و پخش فرمت های FLV و غیره هم داره که گیرنده دینای نداره . حالا همین مدل رو بخرم خوبه ؟؟؟ چون اطرافیان دارن راضی هستن. مارک دینای چطوره کدام مدلش خوبه؟؟ البته همون فول اچ دی میخوام. بهم گفتن یا ایک ویژن بگیر یا Dinay.
ممنونم

saeed afshar
02-01-2013, 12:04
دستگاه ایکس- ویژن مدل 353 خوبه؟؟؟ البته کامل هست و پخش فرمت های FLV و غیره هم داره که گیرنده دینای نداره . حالا همین مدل رو بخرم خوبه ؟؟؟ چون اطرافیان دارن راضی هستن. مارک دینای چطوره کدام مدلش خوبه؟؟ البته همون فول اچ دی میخوام. بهم گفتن یا ایک ویژن بگیر یا Dinay.
ممنونم

353 از همه بهتره الان. بهترین محصول ایکس ویژنه و کلا تو گیرنده ه به نظرم بهتره

darkestpalace
05-03-2013, 19:39
سلام من یه گیرنده دیجیتال دنای STB423HD گرفتم دو ماه پیش اما از تقریبا یک هفته قبل تصویر هر از گاهی به کل قطع میشه و فقط با خاموش و روشن کردن دستگاه (اونم نه همیشه) بر می گرده مشکل از چیه؟

graphic01
02-06-2013, 15:39
سلام خسته نباشید
من می خوام یک آنتن دیجیتال قوی و با کیفیت بگیرم. همون ایک.ویژن 353 رو بگیرم یا بهتر از اون هم هست؟

* آیا میشه علاوه بر تلویزیون، یک خروچی هم برای اتصال به کامپیوتر ازش گرفت؟ چه چیزهایی نیاز هست؟

مادربورد من چنتا پورت SPDIF داره! آیا میشه از اونها استفاده کرد یا حتما باید کارت تی وی داشته باشم؟

hamid_IT63
29-06-2013, 16:10
سلام خسته نباشید
من می خوام یک آنتن دیجیتال قوی و با کیفیت بگیرم. همون ایک.ویژن 353 رو بگیرم یا بهتر از اون هم هست؟

* آیا میشه علاوه بر تلویزیون، یک خروچی هم برای اتصال به کامپیوتر ازش گرفت؟ چه چیزهایی نیاز هست؟

مادربورد من چنتا پورت SPDIF داره! آیا میشه از اونها استفاده کرد یا حتما باید کارت تی وی داشته باشم؟
اول از همه بگم که گیرنده دیجیتال مخصوص کامپیوتر با گیرنده دیجیتال تلویزیون متفاوته .
برای کامپیتور میتونی مدل 3100 ایکس ویژنو بگیری . قیمتیم نداره .
اما در مورد گیرنده دیجیتال تلویزیون مدل 242 جدیدتره . من اینو بهت پیشنهاد میکنم .
مشخصاتش :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sharafihamidreza
12-02-2014, 16:13
باسلام گیرنده دیجیتال من دنای است مشکلم باهاش اینه که وقتی شبکه ها مرتب می کنم بعد از یه مدت ترتیبش بهم می خوره مثلا شبکه 1 که جاش اولیه به یه جای دیگه میره چطوری میشه درستش کرد ممنونم

Karistias
05-03-2014, 15:44
حذف شود...

afshinba
27-03-2014, 10:16
من یه گیرنده denay 601 HD گرفتم. متاسفانه وقتی کانالها را مرتب میکنم بعد از چند ساعت گیرنده به طور اتوماتیک ترتیب کانال ها رابه حالت قبلی بر می گرداند. لطفا بگید چه جوری این مشکل را حل کنم.

Ghaioom
27-03-2014, 12:24
تنظیماتشو نگاه کن شاید یه قسمت داره برای غیر فعال کردن اتوماتیک

afshinba
30-03-2014, 10:22
باسلام گیرنده دیجیتال من دنای است مشکلم باهاش اینه که وقتی شبکه ها مرتب می کنم بعد از یه مدت ترتیبش بهم می خوره مثلا شبکه 1 که جاش اولیه به یه جای دیگه میره چطوری میشه درستش کرد ممنونم

وارد منو شو بعد وارد قسمت برنامه شو بعد گزینه LCN را خاموش کن بعد قسمت مرتب کردن را به گزینه بر اساس نام خدمات تغییر بده بعد وارد گزینه اول یعنی ویرایش شو و کانالها را به دلخواه مرتب کن.

eghbali66
25-04-2014, 08:15
با سلام؛ مشکلی که دارم اینه که وقتی فلش 4 گیگی میزنم بهش، میزنه 3.4 گیگ جای خالی و همیشه فقط 1.5 گیگ رکورد میکنه!!! تو تنظیماتش رفیتم وولی نتونستم درست کنم.
راهنماییم میکنین؟