PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پریدن تصویر و صدا در گیرنده دیجیتالی denay

alexi10
15-09-2010, 07:46
سلام
چند هفته ای هست که برخی اوقات تصویر و صدای تلویزیون برای حدود 2 ثانیه میپره و بعد بر میگرده. این موضوع فقط هنگامی که از گیرنده دیجیتال استفاده میکنم پیش میاد یعنی وقتی با xbox یا سینما خانگی کار میکنم تصویر نمیپره. اشکال از گیرنده (1ماه پیش گرفتم مارک denay ) هست یا کابل آنتن یا چیزه دیگه؟
با تشکر

fumed
15-09-2010, 08:46
سلام
من بلوسنس دارم اینجوری میشه.
فکر کنم مال فرستنده باشه.

damn
15-09-2010, 14:08
دوستان شما که گیرنده دیجیتال دارید چجوری فیلم های ضبط شده روی فلش رو می تونید روی کامپیوتر ببینید؟

alexi10
15-09-2010, 15:09
دوستان شما که گیرنده دیجیتال دارید چجوری فیلم های ضبط شده روی فلش رو می تونید روی کامپیوتر ببینید؟
منم همون مشکلی رو دارم که تاپیکش رو زدی یعنی تصویر بدون صدا. یکی پیدا شه جواب مارو بده ثواب داره :46:

alexi10
21-09-2010, 09:05
منم همون مشکلی رو دارم که تاپیکش رو زدی یعنی تصویر بدون صدا. یکی پیدا شه جواب مارو بده ثواب داره :46:
من رفتم توپ خونه از چند نفر این کاره سوال کردم گفتن اشکال از آنتنه. یکم باور کردنش سخته ولی آنتن های ریموت دار با این دستگاههای گیرنده دیجیتال زیاد سازگار نیست و در مدت طولانی به ریسیور و تلویزیون صدمه میزنه. راه حلش جالبه: یدونه از این آنتنهای به اصطلاح شاخه ایه ارزون که 5 هزار تومنه همه مشکل هارو حل میکنه! تکنولوژی به سبک ایرانی :31: