PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Mortal Kombat: Komplete Edition

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11

aha2012
05-01-2012, 18:46
مثله اینکه اینهام اضافه شدن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
امکان نداره:13::13:
منبع اینو بگو ...................
از این مرتیکه(بورایچو)انقدر بدم میاد که نگو..................اه :دی

konami-pes
05-01-2012, 20:39
میگم این بازی مثل نسخه قدیمی سگا که عاشقش بودیم ضربات 24 ضربه داره یا نه؟:31: من هنوز با دقت بازی نکردم اما یه بازی کردم بعد اینکه دهن یارو رو صاف کردم آخرش سرش گیج میزد مثل همون قدیم و باید اینجا فن زد درسته؟ اگه آره این فنونش رو از کجا باید یاد بگیریم؟قدیم که یه دفترچه تو کلوپ بود از رو اون می زدیم:31:

Cain
05-01-2012, 21:04
این نسخه Komplete Edition فقط 4تا کارکتر DLC رو داره با تمام لباس های مفتی و پولی و همون 3تا فیتالیتی که SubZero , Scorpion , Reptile اضاف شده . فکر کنم آخرین پچ که 1.05 هم باشه روش باشه :31: هیچ جیز جدیدی نداره :41:

BATMAN-LOVE
06-01-2012, 01:48
امکان نداره:13::13:
منبع اینو بگو ...................
از این مرتیکه(بورایچو)انقدر بدم میاد که نگو..................اه :دی
اگه منظورت اون چاقه هست من هم بدم میاد!!!اما مثله اینکه این سه تا سورپرایز هستن البته تو این سه تا tanya باحاله!!!!!!!!!کاش حداقل جیسون رو هم اضافه میکردن!!!!!!!البته این سه تا هم خدا میدونه باشه یا نه اما تو این ویدیو که اینطور میگه)
ویدیو
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F%3Fgvmuoh47y2352x5)

Mohammad Yek110
06-01-2012, 10:30
سلام
این بازی نسخه PC داره؟
ممنون

konami-pes
06-01-2012, 12:12
میگم این بازی مثل نسخه قدیمی سگا که عاشقش بودیم ضربات 24 ضربه داره یا نه؟:31: من هنوز با دقت بازی نکردم اما یه بازی کردم بعد اینکه دهن یارو رو صاف کردم آخرش سرش گیج میزد مثل همون قدیم و باید اینجا فن زد درسته؟ اگه آره این فنونش رو از کجا باید یاد بگیریم؟قدیم که یه دفترچه تو کلوپ بود از رو اون می زدیم:31:

کسی نبود جواب ما رو بده:19:

BATMAN-LOVE
06-01-2012, 18:20
ps3

shahin_mp3
06-01-2012, 23:46
سلام
این بازی نسخه PC داره؟
ممنون

نه عزیز نداره

matrix_3s
08-01-2012, 11:55
دوستان کسی تا حالا شخصیت skarlet رو دانلود کرده...............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا جواب بدین

Cain
08-01-2012, 14:00
دوستان کسی تا حالا شخصیت skarlet رو دانلود کرده...............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا جواب بدین

من دانلود کردم اما باهاش بازی نمیکنم . Rain رو به بقیه ترجیح میدم. بعدش کنشی :31: البته میدونم اسکارلت یه بلاک استرینگ خیلی خفن داره :31: یعنی وقتی شما یک سری از حرکات و کمبوهارو پش سر هم میزنین حریف هیچ کاری جز بلاک کردن نمیتونه انجام بده .

shahin_mp3
08-01-2012, 14:10
من دانلود کردم اما باهاش بازی نمیکنم . Rain رو به بقیه ترجیح میدم. بعدش کنشی :31: البته میدونم اسکارلت یه بلاک استرینگ خیلی خفن داره :31: یعنی وقتی شما یک سری از حرکات و کمبوهارو پش سر هم میزنین حریف هیچ کاری جز بلاک کردن نمیتونه انجام بده .

همه رو خنثی می کنه ؟ :31:

Alireza.M67
08-01-2012, 14:23
این که ماه آینده میاد ، همه کاراکتر ها رو توی خودش داره یا کد میده بری از لایو بگیری ؟
مگه جا میشن اینا توی یه دی وی دی !؟

Cain
08-01-2012, 14:33
این که ماه آینده میاد ، همه کاراکتر ها رو توی خودش داره یا کد میده بری از لایو بگیری ؟
مگه جا میشن اینا توی یه دی وی دی !؟

حجمشون خیلی کمه سر جمع شاید 400 مگابایت هم نشه . فکر کنم همشون داره احتیاج به کد دادن نیست .

---------- Post added at 02:33 PM ---------- Previous post was at 02:31 PM ----------

همه رو خنثی می کنه ؟ :31:

نه منظورم اینه که شما یه سری کمبو میزنید و حتی اگه حریف بلاک هم کرده باشه نزدیک 20 درصد از هلتش میره :31:

matrix_3s
08-01-2012, 14:48
من دانلود کردم اما باهاش بازی نمیکنم . Rain رو به بقیه ترجیح میدم. بعدش کنشی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] البته میدونم اسکارلت یه بلاک استرینگ خیلی خفن داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یعنی وقتی شما یک سری از حرکات و کمبوهارو پش سر هم میزنین حریف هیچ کاری جز بلاک کردن نمیتونه انجام بده .

واسه نصبش باید اینکارو کرد
Just replace PS3TOC.TXT (USRDIR\) and COALESCED.INI (USRDIR\CONFIG\)
ولی اونی که من دان کردم توش چنین فایلهایی نبود ممنون میشم یکی از بچه ها بذاره حجمی هم نداره............!!!!!!!تو نت هم پیدا نکردم بازم ممنون

matrix_3s
08-01-2012, 19:13
چی شد پس..................... یکی نیست به ما کمک کنه ..............................؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ویرایش:
چیز خیلی شاخی خواستم ................کسی دیگه از اینطرفا هم رد نمیشه:31:

matrix_3s
09-01-2012, 15:08
دوستان برای آخزین بار میگمااااااااا
یکی یه مددی برسونه.................!!!!!!!!!!!!!!

Cain
09-01-2012, 17:25
دوستان برای آخزین بار میگمااااااااا
یکی یه مددی برسونه.................!!!!!!!!!!!!!!

ببین لینک زیر بدردت میخوره .
من ایکس باکس دارم نمیتونم کمک بیشتری کنم بهت.
توی کامنتهای سایت زیر لینک دانلود گذاشتن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Cain
09-01-2012, 20:24
خوب MK:Kamplete edition هم واسه 28 Feb میاد . همراه با همه DLC ها + Mortal Kombat: Songs Inspired by the Warriors album + فیلم 1995 Mortal Kombat که باید دانلود بشن از مارکت .

Cain
10-01-2012, 14:09
اینم بیشترین درصد کمبوهای همه کارکترها در وسط تصویر و گوشه تصویر .
البته این کمبوها مربوط به پتچ آخر هستش :31:

EngineeR EhsaN
12-01-2012, 09:31
هیچ نسخه ای ازین بازی قرار نیست واسه پی سی بیاد؟

Sent from my GT-I9003 using Tapatalk

shahin_mp3
12-01-2012, 20:03
هیچ نسخه ای ازین بازی قرار نیست واسه پی سی بیاد؟

Sent from my GT-I9003 using Tapatalk

نه..................

Malware
25-01-2012, 17:19
در گفتگویی که Ed Boon (خالق مورتال کامبت) با Sid Shuman (سردبیر سابق GamePro) در توییتر داشتند در رابطه با D.I.C.E 2012 بحث می کردند. همه طرفدار های سبک Fighting امیدوار بودند تا Boon در سال 2011 سری جدید Mortal Kombat را مجددا راه اندازی کند. واسه اونایی که نمی دانند مخفف DICE چیست‌ (Design, Innovate, Communicate, Entertain). تصویری که در پایین مشاهده می کنید، مکالمه ای توسط Boon در توییترش است به همه نشان می دهد که Mortal Kombat 10 دیر یا زود ساخته می شود. البته شاید به طور قطعی MK تایید نشده باشد، اما استودیو NetherRealm به فکر آن است. شاید شما فکر کنید که بله، معلوم است که این بازی به سوی سبک جدیدی می رود، اما این امر نمی تواند به موفقیت عنوان قبلی برسد. به هر حال او در توییتر خود می گوید کار هایی که در حال حاضر انجام می دهم:"حدس و گمان است". من بر روی صندلی ام نشستم و مشتاقانه منتظر دیدن خبر هایی بیشتری در مورد MK جدید هستم. آیا واقعا Mortal Kombat 10 در راه است؟ یا فقط استاد MK ما را پیچانده؟!

منبع:

shahin_mp3
26-01-2012, 03:02
پس جدیدش میاد ؟

Cain
26-01-2012, 22:52
بعد از گذشت یک شب این خبر از سایت testyourmight.com پاک شد . و گفته شده فقط یه شایعه از طرف اد بون بوده. و هنوز تائید نشده .

Amin4All
27-01-2012, 12:05
این فیتالیتی های اسکورپین و چند تای دیگه که ازاد نیست و باید dlc نصب داشته باشیم رو چطوری میشه ازاد کرد.؟
کلا چیز جدیدی میشه به بازی اضافه کرد؟(لباسی یا فیتالیتی ای یا ......)

matrix_3s
28-01-2012, 07:45
این فیتالیتی های اسکورپین و چند تای دیگه که ازاد نیست و باید dlc نصب داشته باشیم رو چطوری میشه ازاد کرد.؟
کلا چیز جدیدی میشه به بازی اضافه کرد؟(لباسی یا فیتالیتی ای یا ......)

تا اونجایی که من اطلاع دارم فقط واسه PS3 های -- شده میشه نصب کرد .......البته اگه نخوای بخری از PSN
به صورت PKG هستن و باید با توجه به ریجین بازی( نه دستگاه) دانلود کنی ..........چون نمیاره اگه به غیراون باشه ...................

poria-m
28-01-2012, 21:24
دوستان من اين فيلم ها را از اپارات اوردم اگه خواستيد مي تونيد بريد اون جا هر چه فيلم بخواي اونجا است اين هم لينكش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اين هم فيلم فيتاليتي هاي گشنگه كاراكتر هاي مورتال كومبت و با x-ray

گزارش تخلف ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D9%81)
دانلود این ویدیو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گزارش تخلف ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D9%81)
دانلود این ویدیو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اين هم چند فيلم خنده دار مورتال كومبت حتما نگاه كنيد

butch 12
28-04-2012, 07:30
سلام دوستان عزیز
سوالی از شما داشتم خبری دیدم مبنی بر بر انتشار بازی Mortal Kombat 9/2011 که بر روی نسخه کامپیوتر آمده این یک شایعه است US Release Date : Apr-19-2011 لطفا اگر شما هم اینو شنیدید این خبر رو تایید کنید چون به تازگی یک نظر سنجی شده بود و یک طوماری هم برای انتشار این بازی بر روی نسخه کامپیونری جمع آوری شده بود
با سپاس فراوان :40:

MohammadT15
04-05-2012, 21:29
بچه ها لیست کامل کامل فیتالیتی ها رو کسی داره برام بذاره؟

یعنی با این لیست من دیگه کاراکتری رو نبینم فیتالیتیه علامت سوال داشته باشه:31:

Amin4All
05-05-2012, 11:14
بچه ها لیست کامل کامل فیتالیتی ها رو کسی داره برام بذاره؟

یعنی با این لیست من دیگه کاراکتری رو نبینم فیتالیتیه علامت سوال داشته باشه:31:

اینو من قبلا برا خودم درست کرده بودم:

iraaaaan
14-05-2012, 13:43
آقا من حوصله ندارم 175 صفحه رو بخونم :31:
یکی بگه ببینم این مرتال کمبت 9 واسه pc هست دانلود کنم یا نه ؟

Layken
14-05-2012, 14:32
آقا من حوصله ندارم 175 صفحه رو بخونم :31:
یکی بگه ببینم این مرتال کمبت 9 واسه pc هست دانلود کنم یا نه ؟

نه برا pc نیست..

iraaaaan
15-05-2012, 11:38
نه برا pc نیست..

یا قمر بنی هاشم!!!:18::18::18:
پس حالا چیکار کنیم ما ؟؟؟؟:18:
یعنی کسی تو اینترنت هکی چیزی نکرده این لامصب رو با این گرافیکش:18:
یعنی با emulator یا یه کوفتی چیزی اجراش نمیشه کرد؟:18:
این همه کمبت با گرافیک پایین بازی کردیم که حالا اینجوری جوابمونو بدن؟:18::18::18::18:
لااقل اسکرین شاتش رو نمیزاشتید تو کف نمونیم دیگه:45:

MR.CART
24-05-2012, 09:03
امیدوارم در اقدامی تلافی جویانه اگر مورتال کومبات10 اومد فقط فقط فقط واسه PC باشه:19:

poria-m
12-06-2012, 13:48
سلام دوستان .من همين شنبه رفتم بازي بخرم بازي مورتال كومبت كامل رو ديدم و خريدم توش همون مورتال كمبت 9 است ولي اون 4 تا تريلر همون كنشي -رين ... هستن و لباس كلاسيك ادما توش هست.و لازم نيست برم لايو و بخرم .چون تو اون سي دي ها ذخيره كردن.انصافا فيتاليتي هاي اسكارلت اصلا زيبا نيست.

MohammadT15
18-06-2012, 16:27
سلام بچه ها راستش من این سوالو 2 بار اینجا کردم و هر 2 بار یادم رفته و نمیتونم این همه صفحه رو بخونم ببینم بچه ها چی جواب دادن خواهشا یه کمبت باز حرفه ای جواب بده

اول اینکه این لباس های کلاسیک MK3 و MK2 و MK1 رو همه ی کاراکتر ها دارن؟ الان من خودمم نمیدونم از کجا اما بعضی از کاراکترام این لباس ها رو دارن ! مثل ساب زرو و اسکورپین و کیتانا که 3 تا لباس داره ! اما مثلا لیو کن و کونلاو و اینا ندارن همون custome 2 رو فقط دارن . میخواستم ببینم این لباس ها رو باید به طریق خاصی از بازی به دست آورد؟اگه اینجوریه که نحوه ی بدست آوردنشونو بگید . اگرم از طریق DLC اینا اضافه شدن بگین که دانلود کنم . اول از همه لطفا بگین همشون این لباس ها رو دارن یا نه بستگی به کاراکتر داره که چند تا لباس داشته باشه

دوم اینکه من کاراکترام 2 تا فیتالیتی دارن اون سومیش رو چجوری گیر بیارم ؟توی سایت خاصی باید برم که تمام رمزارو نوشته باشه؟اگه سراغ دارید که آدرس بدید اگه نه که بگید چجوری سومین فیتالیتی هم فعال کنم

و سوم اینکه توی PSvita همین بازی مورتال کمبت فایتینگ کلاسیک داشت . میخواستم ببینم اینجا هم داره و باید کار خاصی کنیم تا فعال شه یا حتی DLC داره یا اینکه نه کلا فایتینگ کلاسیک نداره

ممون میشم یه کمبت باز حرفه ای این 3 تارو کامل واسم توضیح بده:40:

MohammadT15
18-06-2012, 16:29
امیدوارم در اقدامی تلافی جویانه اگر مورتال کومبات10 اومد فقط فقط فقط واسه PC باشه:19:

شما در امید اقدام تلافی جویانت بمون چون این سری فایتینگ ها کلا انحصاری نمیشه بخواد هم بشه برای Pc نمیشه حالا اگه باز بخواد هم بشه اصلا نمیشه اینجور فایتینگ ها امکان نداره واسه PC ریلیز شن

aha2012
18-06-2012, 19:12
سلام بچه ها راستش من این سوالو 2 بار اینجا کردم و هر 2 بار یادم رفته و نمیتونم این همه صفحه رو بخونم ببینم بچه ها چی جواب دادن خواهشا یه کمبت باز حرفه ای جواب بده

اول اینکه این لباس های کلاسیک MK3 و MK2 و MK1 رو همه ی کاراکتر ها دارن؟ الان من خودمم نمیدونم از کجا اما بعضی از کاراکترام این لباس ها رو دارن ! مثل ساب زرو و اسکورپین و کیتانا که 3 تا لباس داره ! اما مثلا لیو کن و کونلاو و اینا ندارن همون custome 2 رو فقط دارن . میخواستم ببینم این لباس ها رو باید به طریق خاصی از بازی به دست آورد؟اگه اینجوریه که نحوه ی بدست آوردنشونو بگید . اگرم از طریق DLC اینا اضافه شدن بگین که دانلود کنم . اول از همه لطفا بگین همشون این لباس ها رو دارن یا نه بستگی به کاراکتر داره که چند تا لباس داشته باشه

دوم اینکه من کاراکترام 2 تا فیتالیتی دارن اون سومیش رو چجوری گیر بیارم ؟توی سایت خاصی باید برم که تمام رمزارو نوشته باشه؟اگه سراغ دارید که آدرس بدید اگه نه که بگید چجوری سومین فیتالیتی هم فعال کنم

و سوم اینکه توی PSvita همین بازی مورتال کمبت فایتینگ کلاسیک داشت . میخواستم ببینم اینجا هم داره و باید کار خاصی کنیم تا فعال شه یا حتی DLC داره یا اینکه نه کلا فایتینگ کلاسیک نداره

ممون میشم یه کمبت باز حرفه ای این 3 تارو کامل واسم توضیح بده:40:

salam
15 تا شخصیت لباس جدید دارن
الان dlc بازی بصورت دیسک تو بازار هست میتونی تهیه کنی.mk komplete eddition
فیتالیتی سوم کاراکترها هم یه سرچ کنی پیدا میشه
psvita براش چند تا مد اضاف کردند که تو نسخه کنسولیش نیست.فرق دارن با هم یه ذره.(البته خودم ویتا ندارم ولی دموهایی که ازش دیدم فهمیدم که با هم فرق دارن-مثلا تو ویتا باید خونهای پاشیده شده به صفحه رو با دستت پاک کنی و ....)

MohammadT15
18-06-2012, 21:19
چی میشد مثل نسخه ی trilogy یه brutality هم میذاشتن واسه این سری کمبت:41:

یادش بخیر من یادمه یه کد داشت میرفتی تو option اینارو با هم نگه میداشتی R2 R1 L2 L1 مربع فلش بالا . بعد اون علامت سواله باز میشد میرفتی فیتالیتی ها و بروتالیتی ها رو فعال میکردی

یه مربع که میزدی بروتالیتی میزد

یادمه با فامیلامون که بازی میکردم واسه دسته یک رو که خودم بودم فعال میکردم موقع فینیشم یواشکی یه مربع میزدم بعد اتوماتیک خودش بروتالیتی میکرد من الکی هی دکمه ها رو فشار میدادم و دسته رو تکون میدادم و ... همه کپ میکردن میگفتن چجوری اینکارو کردی؟میگفتم نمیشه دیگه قلق داره :31:

MohammadT15
19-06-2012, 11:57
آقا این Bability ها رو چجوری باید زد؟
هر چی میزنم عمل نمیکنه !

BATMAN-LOVE
19-06-2012, 12:38
تو نسخه komplate لباسه کمبت 3 واسه اسکورپین iهست؟!قبلا یکی از بچه ها گفت که نیستش
و اینکه تو منوی ladder همون 10 کاراکتر مبارزه میکنی یا بیشتر شده؟!منظورم تو نسخه komplate

BATMAN-LOVE
19-06-2012, 12:40
آقا این Bability ها رو چجوری باید زد؟
هر چی میزنم عمل نمیکنه !
باید از فاصله نسبتا دورتر بزنی

MohammadT15
19-06-2012, 14:05
باید از فاصله نسبتا دورتر بزنی

مطمئنی؟تا اون عقب عقبم رفتم آخه نشد :31:

BATMAN-LOVE
20-06-2012, 17:52
نه تا آخر نباید بری!کمی دور تر از وسطه صحنه یا همون وسط
خب با بقیه کاراکترهام تست کن بالاخره یکی جواب میده و میتونی با همون ماله بقیرو هم ببینی

MohammadT15
22-06-2012, 21:45
نه یعنی میگم یه سانت یه سانت هم امتحان میکنم تا عقب میرم اما کار نمیکنه نمیدونم ایراد از چیه :41:

راستی DLC ها رو گرفتم

این Kenshi رو خیلی قوی ساختنا

Layken
22-06-2012, 23:30
مطمئنی؟تا اون عقب عقبم رفتم آخه نشد :31:

تا اونجای که یادم مونده باید تا اخر راند دفاع نکنی اون موقع عمل میکنه کلا دفاع کردن رو حذف کن فکر کنم عمل کنه

MohammadT15
26-06-2012, 10:06
تو نسخه komplate لباسه کمبت 3 واسه اسکورپین iهست؟!قبلا یکی از بچه ها گفت که نیستش
و اینکه تو منوی ladder همون 10 کاراکتر مبارزه میکنی یا بیشتر شده؟!منظورم تو نسخه komplate

درباره اسکورپین هم من تمام DLC ها و لباس ها رو گفتم لباس MK3 نداره .

============

حامد فکر کنم اینم امتحان کرده باشم ولی بازم میرم بهت خبر میدم

poria-m
18-07-2012, 13:10
سلام .اگه بخواهی Bability بزنی یک بار به عقب بپری حله .بعد فقت باید کد رو بزنی.

من همیشه با اسکورپین می زنم اخه اسونه .

poria-m
18-07-2012, 13:12
سلام .
تواین دیسک های جدید اگه بری تو 2 نفری می تونی لدر را 2 نفری با دوست بری .

poria-m
19-07-2012, 23:26
سلام.

این دیگه کیه تازه اومده فکر کنم . انگار تریلر جدید مورتال کومبت.

[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mk9
08-08-2012, 21:30
سلام خسته نباشید من کاپلیت ادیشن دارم میخوام بدونم چطوری میشه لباس دوم کرکتر های دی ال سی را باز کرد ممنوم میشم اگه جواب بدید
به این ایمیل بزنید و جوابم رو بدید xenscial@gmail.com

aha2012
09-08-2012, 00:11
سلام خسته نباشید من کاپلیت ادیشن دارم میخوام بدونم چطوری میشه لباس دوم کرکتر های دی ال سی را باز کرد ممنوم میشم اگه جواب بدید
به این ایمیل بزنید و جوابم رو بدید xenscial@gmail.com

salam
رو هر شخصیت Start بزن

MHSM
09-08-2012, 07:46
سلام PC-Worldی ها.
من می خوام آخرین و جدیدترین بازی مورتال کمبات رو واسه پلتفورم پی سی (new version -mortal kombat PC)دانلود کنم. ولی نه لینک دارم نه حتی اسمشو می دونم.
می شه لطف کنین یه لینک دانلود یا حداقل اسمشو بگین که منم بتونم بازی کنم؟
مرسی از همگی

mk9
09-08-2012, 22:07
salam
رو هر شخصیت Start بزن
سلام برادر میدونم استارت رو میزنم ولی لباس هاشون نمیاد یعنی باز نشده ممنون میشم کمک کنید
لباس همه کرکتر ها رو باز کردم ولی این 4 تا موندن

MHSM
10-08-2012, 22:17
سلام PC-Worldی ها.
من می خوام آخرین و جدیدترین بازی مورتال کمبات رو واسه پلتفورم پی سی (new version -mortal kombat PC)دانلود کنم. ولی نه لینک دارم نه حتی اسمشو می دونم.
می شه لطف کنین یه لینک دانلود یا حداقل اسمشو بگین که منم بتونم بازی کنم؟
مرسی از همگی

یعنی هیچ کس نیست یه لینک دانلود بزاره واسه ما؟
فراوانیت را شکر بار پروردگارا

mk9
12-08-2012, 17:34
سلام به همه دوستان کسی میتونه منو راهنمایی کنه چطوری لباس دوم کرکتر های دی ال سی را باز کنم؟ لطفا کمکم کنید

arashsard
06-09-2012, 14:59
سلام دوستان... خسته نباشید... میخواستم بدونم آیا توی مورتال کمبت XBOX شخصیت مخفی وجود داره که بشه آزاد کرد؟؟؟؟ مبارزه EXPERT هم تا آخرش رفتم ولی باز کسی آزاد نشد...آیا باید امتیازم به حد کافی برسه یا اصلا شخیصیت lمخفی نداره که آزاد بشه...

Layken
08-09-2012, 13:10
سلام دوستان... خسته نباشید... میخواستم بدونم آیا توی مورتال کمبت XBOX شخصیت مخفی وجود داره که بشه آزاد کرد؟؟؟؟ مبارزه EXPERT هم تا آخرش رفتم ولی باز کسی آزاد نشد...آیا باید امتیازم به حد کافی برسه یا اصلا شخیصیت lمخفی نداره که آزاد بشه...

منظورتون از شخصیت منفی کی هستش..؟
تنها شخصیت هایی که ازاد میشن cyber sub zero و کوان چی هستش
اگه DLC رو دانلود کنید یا نسخه کاملشو همراه با این DLC ها تهیه کنید 4 شخصیت جدید هم اضافه میشه براتون که از جمله
Kenshi --Scarlet - Rain --Freedy هستش

arashsard
08-09-2012, 13:39
منظورتون از شخصیت منفی کی هستش..؟
تنها شخصیت هایی که ازاد میشن cyber sub zero و کوان چی هستش
اگه DLC رو دانلود کنید یا نسخه کاملشو همراه با این DLC ها تهیه کنید 4 شخصیت جدید هم اضافه میشه براتون که از جمله
Kenshi --Scarlet - Rain --Freedy هستش

اینا رو همش دارم... من فکر کردم مثی تیکن هست که با پایان هر مزحله ای که میری یه شخصیت به لیست اضاقه میشه... مثلا غول گورو که قبل از قول آخری هستش فکر کردم با شکست دادنش اون آزاد میشه و به لیست اضافه میشه...

soheilnouri
08-09-2012, 14:19
دلم واسه این بازی تنگ شده...خیلی وقته بازیش نکردم...چطوری میشه تو این بازی مسلط شد؟یه رمزی میخام که وقتی دارم تمرین میکنم با دسته ی مخالف((یعنی من دارم دو نفره با هیچکی بازی میکنم....خونش نره...

siavashbehzad1
08-09-2012, 14:53
دمت گرم واقعا

Alex merccer
08-09-2012, 19:35
دلم واسه این بازی تنگ شده...خیلی وقته بازیش نکردم...چطوری میشه تو این بازی مسلط شد؟یه رمزی میخام که وقتی دارم تمرین میکنم با دسته ی مخالف((یعنی من دارم دو نفره با هیچکی بازی میکنم....خونش نره...

تو ترینینگ از تو ستینگ نفر دودم رو از رو AI بزار رو پلیر بعد با دسته ی دوم می تونی کنترلش کنی خون هیچ کدوم هم تموم نمیشه البته من خیلی وقته بازی نکردم دقیق مطمئن نیستم همینجوری بود یا نه.

ruzbe1313
21-09-2012, 19:57
دانلود آپدیت بازی مشکلی ایجاد نمیکنه؟

poria-m
09-10-2012, 18:38
سلام دوستان من چند هفته ی مشغول بازی دارکسایدرز 2 بودم حالا دیگه دارم تمومش می کنم .در این مورتال کومبت یک چیز خوبی فهمیدم اینکه یک اچیومنت است میگخه باید تاور را با همه تمام کنی من می زنم 2 نفری می رم با اسکورپین و یکی که تمام نکردم و می زنم بگنر و زود جان شائوکان را تا اخر می برم و می زارم منو بکشه بعد با دوین نفر که تمام نکردم با 2 ضربه می کشمش.دی
:sq_2:

aggus
09-10-2012, 22:25
سلام

یه ورژن با گرافیکشو برا پی سی بزارین برا دانلود لفطا :) !

hiiva1
02-04-2013, 23:20
سلام من این بازیو برای پی سی دانلود کردم

بازی که شروع میشه میرسه به PRESS INTER

اصلا کار نمیکنه اینتر! از دسته هم استفاده کردم نشد!

تو فرومای خارجی زده بود windows live id sign=in assistant نصب کنید. اونم زدم نشد!

چیکارش کنم؟

aha2012
02-04-2013, 23:26
سلام من این بازیو برای پی سی دانلود کردم

بازی که شروع میشه میرسه به PRESS INTER

اصلا کار نمیکنه اینتر! از دسته هم استفاده کردم نشد!

تو فرومای خارجی زده بود windows live id sign=in assistant نصب کنید. اونم زدم نشد!

چیکارش کنم؟

این بازی فعلا برای pc نیومده.قراره بیاد
اینی که شما میگید arcade collection هست که تو اون یکی تاپیک جواب دادم :)

soheilnouri
03-04-2013, 12:12
این بازی نسخه ی جدیدش نمیاد؟

Malware
22-05-2013, 20:52
امروز Mortal Kombat Komplete Edition برای PC از سوی Warner تایید شد و هچنین دو تصویر از مبارزه در این پلتفرم بر روی وب منتشر شد.
این نسخه تمام محتوای دانلودی نسخه ی کنسولی را دارد مثل این شخصیت ها:Skarlet, Kenshi, Rain, , Freddy Krueger همچنین این نسخه دارای 15 عدد از لباس های کلاسیک مبارز ها را نیز دارد و 3 عدد از فتالیتی ها کلاسیک این شخصیت ها:Scorpion, Sub-Zero , Reptile.
این بازی شامل مبارزه ی گروهی یا همان Tag Team و Challenge Tower و روایت کامل داستان و مبارزات 1 در برابر 1 و بخش انلاین می باشد.
این بازی از قابلیت کامل کنترلر ها استفاده می کند.
نسخه ی دیجیتالی این بازی در 3 جولای مصادف با چهارشنبه 12/04/1392 منتشر میشود.
نسخه فیزیکی این بازی در 2 اگوست مصادف با جمعه 11/05/1392 منتشر میشود.
دو تصویر منتشر شده از بازی:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
منبع:
vg247

toufan
24-05-2013, 01:11
ایول اگه واسه PC بیاد دسته 6 دکمه میگیرم میترکونم. از سگا به اینطرف دیگه کمبات نتونستم بازی کنم چون پول کنسولشو نداشتم. امیدوارم شایعه نباشه.

EngineeR EhsaN
19-06-2013, 11:53
سیستم مورد نیاز بازی:

Minimum Requirements

CPU: Intel Core Duo, 2.4 GHz / AMD Athlon X2, 2.8 GHz
Memory: 2 GB
Video Card: NVIDIA GeForce 8800 GTS / AMD Radeon 3850
DirectX: DX 10
Windows XP and DirectX® ۹٫۰c and below not supported

Recommended Requirements

CPU: Intel Core i5 750, 2.67 GHz / AMD Phenom II X4 965, 3.4 GHz
Memory: 4 GB
Video Card: NVIDIA GeForce GTX 560 / AMD Radeon HD 6950
DirectX: DX 11

EngineeR EhsaN
19-06-2013, 16:41
تا حالا اینقدر منتظر یه بازی نبودم

mehdy.z
23-06-2013, 12:36
تا حالا اینقدر منتظر یه بازی نبودم
اساسی:n02:
من یکی میمیرم برای Fatality های این بازی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

m2fard
24-06-2013, 09:10
حالا این همون ورژن 2011 است یا با تکنولوژی 2013 میاد واسه پی سی؟ یعنی گرافیکش تغییر کرده یا در حد همون 2011 باقی مونده؟

City 17
24-06-2013, 15:41
حالا این همون ورژن 2011 است یا با تکنولوژی 2013 میاد واسه پی سی؟ یعنی گرافیکش تغییر کرده یا در حد همون 2011 باقی مونده؟

در این مورد اطلاعات زیادی منتشر نشده، از اونجا که بازی قراره (توسط High Voltage Software) پورت بشه انتظار نمیره که تغییرات گرافیکی زیادی رو ببینیم ولی سیستم مورد نیاز (با سیستم پیشنهادی DX11 با GTX560) اعلام شده یک جورایی با این مورد تناقض داره و عجیب به نظر میاد.

بازی با قیمت 30$ برای پیش خرید گذاشته شده. [GMG] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

EngineeR EhsaN
29-06-2013, 18:54
نسخه ی دیجیتالی این بازی در 3 جولای مصادف با چهارشنبه 12/04/1392 منتشر میشود.

این نسخه دیجیتالی بیاد نسخه کرک شده میاد دستمون یا باید منتظر نسخه دی‌وی‌دی باشیم؟

SADEGH 7
29-06-2013, 19:18
این نسخه دیجیتالی بیاد نسخه کرک شده میاد دستمون یا باید منتظر نسخه دی‌وی‌دی باشیم؟

تو ویکیپدیا نوشته نسخه steam در تاریخ 3 جولای (12 تیر) منتشر می شه.و نسخه retail در تاریخ 2 آگوست برای اروپا و 6 آگوست برای آمریکا منتشر می شه.
تفاوت نسخه استیم با ریتیل اینه که نسخه ریتیل رو روی دیسک به همراه cd-key می خرن ولی نسخه استیم رو باید پول cd-key رو بدن و دانلود کنن.(به افعال سوم شخص توجه کنید:n02:)

kingmohsen
02-07-2013, 18:06
خبری نشد ؟

aha2012
02-07-2013, 19:45
خبری نشد ؟

میشه
تو این چند روزه میاد :)

kamran11111
03-07-2013, 22:10
خبري نشد اگر اطلاعي داريد لطفا بگيد

kingmohsen
03-07-2013, 22:41
هوراااااااااااااااا

بازیش اومد

سایت اسکیدرو گذاشتش

8 گیگ حجمشه

:n20::n20::n20::n20::n20::n20::n20:

SADEGH 7
03-07-2013, 23:54
البته پست قبلی رو تصحیح می کنم.
حجمش 9.4 گیگه.
این هم صفحه ی دانلود:

Arrowtic
04-07-2013, 14:18
بازی اومد .
استیم هم گذاشتش با قیمت 30 دلار .

Daniel-Fire
04-07-2013, 17:23
پخش مولتی پیلر هم داره ؟؟(آنلاین)

stealer
04-07-2013, 18:40
لینک مستقیم خواهشا:n12:
البته بدون هیلتر:دی

Arrowtic
04-07-2013, 19:06
دانلود ها گذاشتش برای دانلود . تقریبا همون 10 گیگ .

The Rover
04-07-2013, 19:52
بازی رو امتحان کردم، بسیار روان و لذت بخشه.
به نظر نمیاد ارتقای گرافیکی داشته باشه ولی خب همینشم خوبه.
در کل باید گفت بازی فقلاده ایه.

Arrowtic
04-07-2013, 21:33
بازی رو امتحان کردم، بسیار روان و لذت بخشه.
به نظر نمیاد ارتقای گرافیکی داشته باشه ولی خب همینشم خوبه.
در کل باید گفت بازی فقلاده ایه.

پورتش یعنی خوب بوده ؟ از نظر گرافیک ، کنترل ها و ... ؟

EngineeR EhsaN
04-07-2013, 21:52
تصاویر که گرافیک ضعیف‌تر بازی رو نشون میداد! یعنی اینطور نیست؟ کنترل بازی روان و سریع هست؟

251251
04-07-2013, 21:55
دوستان کسی نسخه ی FLT رو دانلود کرده !!؟ اگر Full Unlocked هستش و مشکل نداره بازیش یه آمار بدید دانلود کنم ممنون :n01:

The Rover
05-07-2013, 05:49
پورتش یعنی خوب بوده ؟ از نظر گرافیک ، کنترل ها و ... ؟
اینطور که به نظر میاد پورت خوبیه،مثل نسخه کنسولیه و چیزی کم نداره (البته برتری هایی که Pc بهش میده رو نباید نادیده گرفت مثل وضوح تصویر بالاتر، antialiasing و کنترل بهتر با کیبرد :n02:)
کنترل تفاوتی با نسخه اصلی نداره، اگه از gamepad استفاده کنید و یا کیبرد همش خوبه.

تصاویر که گرافیک ضعیف‌تر بازی رو نشون میداد! یعنی اینطور نیست؟ کنترل بازی روان و سریع هست؟
نه،به نظر نمیاد از لحاظ بافت یا تکنیک های گرافیکی پسرفتی داشته باشه.
در کل مانور بازی رو جنبه های تکنیکی نبوده، این طراحی محیط و شخصیت هاست که از لحاظ هنری زیبا و فقلاده ـس.

دوستان کسی نسخه ی FLT رو دانلود کرده !!؟ اگر Full Unlocked هستش و مشکل نداره بازیش یه آمار بدید دانلود کنم ممنون :n01:
نسخه flt رو دانلود کردم، فعلا راضی کننده به نظر میاد.

Mehdi.ss
05-07-2013, 11:08
سلام
این نصخه از کمبت رو شرکت midvi ارائه کرده ؟
یاا مثل قبلیا بی کیفیته ؟

Arrowtic
05-07-2013, 13:05
بلک باکس بازیم با حجم 8 گیگ اومد که فقط زبانای غیر انگلیسیش حذف شده .

Daniel-Fire
05-07-2013, 21:16
این هم آموزش آنلاین بازی کردنش...دست برادرای ه...ر درد نکنه واقعا :n02:

mehdy.z
06-07-2013, 01:26
این هم آموزش آنلاین بازی کردنش...دست برادرای ه...ر درد نکنه واقعا :n02:

شخصا از اینقدر زود ه.ک شدن بخش مولتی یه کم ناراحت شدم!
بعدعهد بوقی یه بازی FIGHTING درست و حسابی برای PC هم اومد ولی برادران هکر هنوز بازی درست ریلیز نشده بخش مولتی بازی (دلیل اصلی فروش بازی)رو ه.ک کردن که باعث میشه شرکت سازنده از کرده خودش پشیمون بشه!!
به نظر من هکرها حتی برای آینده بازیها برای PC هم شده باید یه مدتی برای بخش مولتی صبر میکردند تا لااقل کسانی که می تونستند بازی رو بخرند به خاطر این قسمت هم شده بازی تهیه کنند!!
(البته منظورم کشورها و مردمانی نظیر ما نیست که الان قیمت یه DVD بازی شده معادل نصف حقوق یه ماهشون!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Daniel-Fire
06-07-2013, 09:03
بعدعهد بوقی یه بازی FIGHTING درست و حسابی برای PC هم اومد ولی برادران هکر هنوز بازی درست ریلیز نشده بخش مولتی بازی (دلیل اصلی فروش بازی)رو ه.ک کردن که باعث میشه شرکت سازنده از کرده خودش پشیمون بشه!!
به نظر من هکرها حتی برای آینده بازیها برای PC هم شده باید یه مدتی برای بخش مولتی صبر میکردند تا لااقل کسانی که می تونستند بازی رو بخرند به خاطر این قسمت هم شده بازی تهیه کنند!!
(البته منظورم کشورها و مردمانی نظیر ما نیست که الان قیمت یه DVD بازی شده معادل نصف حقوق یه ماهشون!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

درسته..خداوکیلی دیگه یه کم از حدش گذروندن..مخصوصا بازی های استیم ک جدیدا این بلا سرش میاد...ولی خوب چه میشه کرد...
:n27:

stealer
06-07-2013, 09:04
اقا چرا سعت فایت هاش کمه؟
مشلک از سیستم هست یا کلا سرعتش پایینه؟>

mjorh
06-07-2013, 10:38
آره حرفت درست هست ، ولی دردسری که این نسخه های کرکی دارن و با توجه به قدرت خریدو اون فهمی که گیمرای اونور دارن ، زیادم لطمه نمیزنه به فروش بازی
الان بازی Alan Wake که رو PC اومد واقعا فروش بالایی داشت طوری که جبران کرد کلا فروش کم این بازی رو

aha2012
06-07-2013, 14:39
اقا چرا سعت فایت هاش کمه؟
مشلک از سیستم هست یا کلا سرعتش پایینه؟>

سرعت بازی خیلی خوبه-سیستمت چیه؟با چه بازی ای داری مقایسش میکنی؟

stealer
06-07-2013, 15:31
سرعت بازی خیلی خوبه-سیستمت چیه؟با چه بازی ای داری مقایسش میکنی؟
نه خیلی اروم هست فایت هاش رو کمترین رزولیشن گذاشتم ولی هیچ فرقی نمیکنه
گرافیک nvidia 8800 geforce 240
ram 2
cpu 2.4
سیستم میکشه ولی فقط تو فایت هاش انگار حرکت اهسته هست

kingmohsen
06-07-2013, 16:06
نه خیلی اروم هست فایت هاش رو کمترین رزولیشن گذاشتم ولی هیچ فرقی نمیکنه
گرافیک nvidia 8800 geforce 240
ram 2
cpu 2.4
سیستم میکشه ولی فقط تو فایت هاش انگار حرکت اهسته هست

شما هم کارت گرافیکتون خیلی ضعیفه و هم سی پی یو که واقعا به درد این بازی نمیخوره.

برای بازیهای جدید حتما توصیه میشه از سی پی یو 4 هسته ای استفاده بشه

متاسفانه قیمت های قطعات هم بسیار بالا شده و برای اکثر افراد غیر قابل خرید شده
:n15:

kingmohsen
06-07-2013, 16:08
بازی معرکست
مخصوصا قسمت داستانی که خیلیییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییی عالیه
:n16:

EngineeR EhsaN
06-07-2013, 16:12
بالاخره بازی دست منم رسید! اونقدر غرق بازی بودم که از ساعت 2 تا 5 یکنواخت داشتم بخش استوری رو میرفتم! تغییر شکل و شمایل بعضی کاراکترا مثل Sektor و Kano خیلی جالبه و زیبا طراحی شده! البته سکتور یه صدایی میداد (لوبی لوبو بود فک کنم :n02:) اونو عوض کردن یکمی حالم گرفته شد :n02:

کیفیت بازی به نظرم از نسخه XboX بهتر بوده. خیلی خوب پورت شده.

این کانگ لائو یه حرکتی داشت رو هوا دوچرخه و موشکی میزد، کسی میدونه اینجا باید چطور بزنمش؟ راستی اسکورپین هم یه حرکت داشت از پشت سر طرف میومد بیرون ، اون چطوره؟

پ.ن:آنلاینشو کسی امتحان کرده؟ اگه شدنیه شب بریزیم با هم بازی کنیم!

Layken
06-07-2013, 16:51
بالاخره بازی دست منم رسید! اونقدر غرق بازی بودم که از ساعت 2 تا 5 یکنواخت داشتم بخش استوری رو میرفتم! تغییر شکل و شمایل بعضی کاراکترا مثل Sektor و Kano خیلی جالبه و زیبا طراحی شده! البته سکتور یه صدایی میداد (لوبی لوبو بود فک کنم :n02:) اونو عوض کردن یکمی حالم گرفته شد :n02:

کیفیت بازی به نظرم از نسخه XboX بهتر بوده. خیلی خوب پورت شده.

این کانگ لائو یه حرکتی داشت رو هوا دوچرخه و موشکی میزد، کسی میدونه اینجا باید چطور بزنمش؟ راستی اسکورپین هم یه حرکت داشت از پشت سر طرف میومد بیرون ، اون چطوره؟

پ.ن:آنلاینشو کسی امتحان کرده؟ اگه شدنیه شب بریزیم با هم بازی کنیم!

رو کنسول که بازی می کردم حرکت ها به این شکل بود ن
برا کانک لئو : عقب عقب مربع
برا اسکورپین : پایین عقب ضرب در

البته وقتی در حین بازی استارت رو بزنید و برید به منو اونجا طریقه زدن کمبوها رو یاد داده

mehdy.z
06-07-2013, 17:30
آره حرفت درست هست ، ولی دردسری که این نسخه های کرکی دارن و با توجه به قدرت خریدو اون فهمی که گیمرای اونور دارن ، زیادم لطمه نمیزنه به فروش بازی
الان بازی Alan Wake که رو PC اومد واقعا فروش بالایی داشت طوری که جبران کرد کلا فروش کم این بازی رو
آره بازم خوبه کلا فرهنگ اونور تا اینجا زمین تا آسمون فرق میکنه!!!
البته خوب یه چیز هم هست بیشتر گروههای هکر فقط به خاطر اثبات خودشون بازیها و نرم افزارها رو کرک میکنند و این قضیه کرک شدن بازیها به اون شدت هم وابسته به پایرسی بازیها نیست!!

stealer
06-07-2013, 18:15
شما هم کارت گرافیکتون خیلی ضعیفه و هم سی پی یو که واقعا به درد این بازی نمیخوره.

برای بازیهای جدید حتما توصیه میشه از سی پی یو 4 هسته ای استفاده بشه

متاسفانه قیمت های قطعات هم بسیار بالا شده و برای اکثر افراد غیر قابل خرید شده
:n15:
درست شد
سال کنکور هست ایشالا سیستم جدید بعد از کنکور:دی

H&H
06-07-2013, 19:29
بازی خیلی رووون و عالی بود...بعد 20 سال یه مرتال کمبت زدم روشن شدم
از ساعت 5 صبح که دانلودش تموم شد تا الان دارم بازی میکنم.حال کردم با این ساب زیرو و اسکورپیون

EngineeR EhsaN
06-07-2013, 20:22
بازی خیلی رووون و عالی بود...بعد 20 سال یه مرتال کمبت زدم روشن شدم
از ساعت 5 صبح که دانلودش تموم شد تا الان دارم بازی میکنم.حال کردم با این ساب زیرو و اسکورپیون

فقط و فقط اسکورپیون و نوب سایبوت ، تمام :n02:

یعنی یکی این آنلاینو چک نکرده ببینه کار میکنه یا نه؟

Arrowtic
06-07-2013, 20:57
یعنی یکی این آنلاینو چک نکرده ببینه کار میکنه یا نه؟
میخواستم چک کنم ولی از اونجایی که اکانت استیمم خیلی عزیزه چک نکردم چون امکان بن شدن اکانت استیم رو داره این روش .
__
بازی خیلی عالیه بعد از مدت ها یه مرتال خوب زدم !
فقط برای من Sub-Zero و نوب .(اسموک هم دوست داشتنیست)

mosi_alfa
06-07-2013, 21:00
دوستان بازی پورت نیست!

Layken
06-07-2013, 23:09
من روی اسموک و رایدن تسلط کامل دارم و خیلی ازشون استفاده می کردم
و به جای اسموک هم ساب زیرو رو استفاده می کردم
دوستان حتما موقع بازی با دوستانشون بخش TAG رو امتحان کنن ، ترکیب نقاط قوت مبارزها واقعا لذت بخشه

The Rover
07-07-2013, 08:31
دوستان بازی پورت نیست!
پورت که هس به کنار ، حتی سازنده ی اصلی هم پورتش نکرده و کار یه تیم دیگه ـس :n02:
در نهایت رو کیفیت بازی تاثیری نداشته و مثل همیشه pc سلطان بی چون و چرای دنیای گیمه...
(کنسول ها مرده اند...)
+
فقط reptile ، می ارزه به کل شخصیت ها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
جالب اینکه یه عده ای هم هستن از ساب زیرو استفاده میکنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Leon-117
07-07-2013, 09:08
جالب اینکه یه عده ای هم هستن از ساب زیرو استفاده میکنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اتفاقا با سای زیرو بلد باشی بازی کنی خیلی هم شخصیت خوبی هست......
ممکنه اول که باهاش بازی کنی کند به نظر برسه ولی باهاش تمرین کنی میفهمی که خیلی قویه......

Dark Soul
07-07-2013, 09:20
چطور مگه ؟ یعنی ساب زرو ضعیف طراحی شده ؟
زمانیکه با سگا باز می کردم همه رو باهاش لوله می کردم ،بچه ها فقط نوبت عوض می کردند.
قدیما یکی از پرطرفدارترین ها بوده مسلمه باید طالب زیاد داشته باشه.

The Rover
07-07-2013, 09:38
ممکنه اول که باهاش بازی کنی کند به نظر برسه ولی باهاش تمرین کنی میفهمی که خیلی قویه......

زمانیکه با سگا باز می کردم همه رو باهاش لوله می کردم ،بچه ها فقط نوبت عوض می کردند.
دارین خودتونو گول میزنین...به جاش برین از یه مبارز واقعی لدت ببرین.
+
حتی دیده شده بعضیا عکس پروفایلشون ساب زیرو ـه...

EngineeR EhsaN
07-07-2013, 11:12
بنظرم ساب-زیرو رو کسی باید برداره که "پرو" باشه. بتونه سریع فن‌ها پیاده کنه در این صورت هیچکی نمیتونه جلوش وایسته!
من که فعلا از اسکورپیون و نوب سایبوت + اسموک خوشم اومده و دارم روشون کار میکنم :n01:

+

اگه یادتون باشه ساب-زیرو تو سگا یه شکل و شمایل دیگه‌ای داشت. همونی که صورتش زخم داشت. نمیشه به این نسخه اضافه کرد؟
راستی چندتا دیدم گفته بودن که میشه لباس کاراکترا رو عوض کرد. چطوری میشه؟

aha2012
07-07-2013, 11:50
پورت که هس به کنار ، حتی سازنده ی اصلی هم پورتش نکرده و کار یه تیم دیگه ـس :n02:
در نهایت رو کیفیت بازی تاثیری نداشته و مثل همیشه pc سلطان بی چون و چرای دنیای گیمه...
(کنسول ها مرده اند...)
+
فقط reptile ، می ارزه به کل شخصیت ها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بله من جز اون یه عده هستم :n05:

تایید میشه-شخصیت خیلی خوبیه:n01:

خیر ضعیف طراحی نشده-یکی از قوی ترین شخصیتهاس
الان هم پرطرفداره-:n05:

دارین خودتونو گول میزنین...به جاش برین از یه مبارز واقعی لدت ببرین.
+
حتی دیده شده بعضیا عکس پروفایلشون ساب زیرو ـه...
استفاده نکردن از سابزیرو یه نوع گول زدنه-سعی کن ازش استفاده کنی
.
.
آره اون بعضیا یکیش من هستم-عکس پروفایلو داری؟:n02::n05:

بنظرم ساب-زیرو رو کسی باید برداره که "پرو" باشه. بتونه سریع فن‌ها پیاده کنه در این صورت هیچکی نمیتونه جلوش وایسته!
من که فعلا از اسکورپیون و نوب سایبوت + اسموک خوشم اومده و دارم روشون کار میکنم :n01:

+

اگه یادتون باشه ساب-زیرو تو سگا یه شکل و شمایل دیگه‌ای داشت. همونی که صورتش زخم داشت. نمیشه به این نسخه اضافه کرد؟
راستی چندتا دیدم گفته بودن که میشه لباس کاراکترا رو عوض کرد. چطوری میشه؟

تو این نسخه هم موجوده
من با گیم پد بازی میکنم و برای انتخاب لباس دوم باید روی انتخاب شخصیتها دکمه ی startو بزنی و بعدش لباس انتخاب کنی

Mohammad Yek110
07-07-2013, 11:53
توی بازار هست بریم بخریم یا تازه اومده؟؟؟

.

adamhesaby
07-07-2013, 12:39
این نسخه ی کامپلیت ادیشن که به صورت رسمی واسه پی سی اومده الان تو بازار هست یا باید دانلود کرد یا چی؟
بعد سوال دیگه اینکه میشه روی یه سیستم 2 نفره بازی کرد؟!

aha2012
07-07-2013, 12:58
توی بازار هست بریم بخریم یا تازه اومده؟؟؟

.
باید باشه-بازی دو روزه اومده

این نسخه ی کامپلیت ادیشن که به صورت رسمی واسه پی سی اومده الان تو بازار هست یا باید دانلود کرد یا چی؟
بعد سوال دیگه اینکه میشه روی یه سیستم 2 نفره بازی کرد؟!
اساس و پایه ی این بازی رو دونفرس

Arrowtic
07-07-2013, 13:55
علاقه خیلیا به ساب زیرو(من جمله من) چیزی فراتر از یک فایته : دی
یعنی اگه همه قابلیتاشم ازش بگیرن بازم دوستدار ساب-زیرو میمونیم .

دوستان قسمت داستانی اون اوایلش که سونیا میشیم مقابل کاتارینا و Jade چه طوریه ؟ باید برای بردن راند جون هر دوشونو خالی کنم یا فقط یکی ؟ خیلی سخته ! هی جونشون میشه یه ذره میبازم . تا خیلی کم میشه جونشون عوض میکنن جاشونو !

stealer
07-07-2013, 15:53
علاقه خیلیا به ساب زیرو(من جمله من) چیزی فراتر از یک فایته : دی
یعنی اگه همه قابلیتاشم ازش بگیرن بازم دوستدار ساب-زیرو میمونیم .

دوستان قسمت داستانی اون اوایلش که سونیا میشیم مقابل کاتارینا و Jade چه طوریه ؟ باید برای بردن راند جون هر دوشونو خالی کنم یا فقط یکی ؟ خیلی سخته ! هی جونشون میشه یه ذره میبازم . تا خیلی کم میشه جونشون عوض میکنن جاشونو !

منم زیرو رو خیلی دوس دارم
باید جفتشونو بکشی من همش پایین +عقب+ضربدر رو میزدم بردم:دی

AlexMercer
07-07-2013, 17:39
اقا مکان سیو بازی کجاست؟

Daniel-Fire
07-07-2013, 17:56
دوستان بازی واسه من خیلی اسلوموشِنه...درسته گرافیک و رمم و اینا پایینه ولی حداقل رو رزولوشن 600*800 که میزارم نباید انقد آروم باشه ولی آرومه..
ATI Radeon HD 3400
2 gg ram
Core2 Duo 2.66
--------

اقا مکان سیو بازی کجاست؟
مگه همین نیس که تو خود فولدر بازی ؟
Mortal Kombat Komplete Edition\DiscContentPC\save\user

stealer
07-07-2013, 18:53
دوستان بازی واسه من خیلی اسلوموشِنه...درسته گرافیک و رمم و اینا پایینه ولی حداقل رو رزولوشن 600*800 که میزارم نباید انقد آروم باشه ولی آرومه..
ATI Radeon HD 3400
2 gg ram
Core2 Duo 2.66
--------

مگه همین نیس که تو خود فولدر بازی ؟
Mortal Kombat Komplete Edition\DiscContentPC\save\user

منم دقیقا همین مشکل رو دارم متاسفانه از سیستم هست:دی
ولی قبل رفتن تو بازی همه چیزو ببند و برنامه های غیر ضروری رو هم ببند

ahadpoolghahat
07-07-2013, 19:22
سلام دوستان.....

تو قسمت story mode وقتی نفر دوم رو ناکار میکنم ، یهو از بازی میپره بیرون و این ارور رو میده :

به نظرتون مشکل از کجاست؟؟؟ از کرکه ؟؟ من از کرک FLT استفاده میکنم . اگه مشکل از کرکه لطفا یه کرک سالم بزارین....

با تشکر :n12:

aha2012
07-07-2013, 19:42
سلام دوستان.....

تو قسمت story mode وقتی نفر دوم رو ناکار میکنم ، یهو از بازی میپره بیرون و این ارور رو میده :

به نظرتون مشکل از کجاست؟؟؟ از کرکه ؟؟ من از کرک FLT استفاده میکنم . اگه مشکل از کرکه لطفا یه کرک سالم بزارین....

با تشکر :n12:

سلام
کرکو از سایت زیر بگیر بریز ببین درست میشه:
nodvd.net

soheilnouri
07-07-2013, 19:51
شخصيت rain وخيلي دوووسسس دارم..كسي اينجا ترفدارش نيست؟

aha2012
07-07-2013, 20:06
شخصيت rain وخيلي دوووسسس دارم..كسي اينجا ترفدارش نيست؟

منم دوسش دارم :دی
کلا از نینجاهای این بازی خوشم میاد

ahadpoolghahat
07-07-2013, 20:12
سلام
کرکو از سایت زیر بگیر بریز ببین درست میشه:
nodvd.net

کرکو از این سایته دانلود کردم ولی بازم از باززی میپره بیرون...:n03:

به نظرتون چی کار کنم؟؟؟ :n28:

251251
07-07-2013, 20:15
سلام به بروبکس
آقا همه ی شخصیت ها توی این بازی هستن یا یه سری حذف شدن !!؟ مثلا در حد ULTIMATUM سگا شخصیت داره ؟

mosi_alfa
07-07-2013, 20:23
:n18:خراسان شمالی کسی هست فلش بیارم بریزه برام؟؟؟؟:n18:

aha2012
07-07-2013, 20:42
سلام به بروبکس
آقا همه ی شخصیت ها توی این بازی هستن یا یه سری حذف شدن !!؟ مثلا در حد ULTIMATUM سگا شخصیت داره ؟

سلام
نزدیک 36 تا کاراکتر داره-آره یه چیزی تو همون مایه های ultimateه

reza10_devil
07-07-2013, 22:31
من سیستمم لپتاپم اینه:
cori5
ram 4
geraphic gt520m
تنظیمات بازیو تو کمترین حالتم میزارم یه حالت اسلوموشنی دارهو روون نیست
مشکل از سیستممه؟
تو فایتا fps 45
تو training خیلی روونه

Daniel-Fire
07-07-2013, 23:20
نه سابزیرو نه سایبوت نه اسموک نه رین و نه هیچکس و هیچ نینجای دیگه...به نظر من بهترین شخصیت فقط پلنگ هستش : :n02:

The Rover
08-07-2013, 08:17
نه سابزیرو نه سایبوت نه اسموک نه رین و نه هیچکس و هیچ نینجای دیگه...به نظر من بهترین شخصیت فقط پلنگ هستش : :n02:

مگه رو این بازی هم میشه ماد ریخت؟
لینک دانلودشو بده لطفا

Facon_Archi
08-07-2013, 08:51
آقا لگ داره چرا؟؟
بعضی موقع ها هم از بازی میپره بیرون!
واسه شماها هم اینجوریه؟

mehdio07
08-07-2013, 09:51
لینک دانلود واسه پی سی دارین؟:n19:

Daniel-Fire
08-07-2013, 09:52
مگه رو این بازی هم میشه ماد ریخت؟
لینک دانلودشو بده لطفا
نه باو داش این فقط یه عکسه ک تو فیس معروف شد جدیدا :n02: طرف عشق کمبت داشته:n09:

soheilnouri
08-07-2013, 10:45

من كنسول دارم ميشه انلاين دو نفره با هم بزنيم؟

منم دوسش دارم :دی
کلا از نینجاهای این بازی خوشم میاد

aha2012
08-07-2013, 12:23
من كنسول دارم ميشه انلاين دو نفره با هم بزنيم؟

چرا نمیشه -ولی سرورهای این بازی خیلی لگ داره طوریکه اصلا نمیشه به راحتی بازی کرد-اعصاب خورد کنه

stealer
08-07-2013, 12:42
وای این اسموک چقدر حال میده :دی
از این یارو سربازه هم خوشم میاد وحشیه:دی

linkin_park
08-07-2013, 12:52
من یه هفته اس با subzero سگ زنی بازی میکنم . وقتی ورش میدارم جلو دو نفر بد حوری کتک میخورم : یکی Kenshi یکی Rain

استراتژی خاصی داره ؟

B3HZ@D
08-07-2013, 12:53
دوستان لینک دانلود رو لطف میکنن بدن ما تا دانلود کنیم و یک فیضی ببریم .
ناگفته نماند شخصیت های مورد علاقه ی بنده رایدن و رپتایل هستن :n02:

mjorh
08-07-2013, 14:17
بچه ها تنظیم Vibration (ویبره) رو پیدا نمی کنم ، درواقع نیستش !دی! ، راهی هست خارج از بازی این ویبره رو تنظیم کرد که روشن باشه؟

Mohammad Yek110
08-07-2013, 15:14
بچه ها تنظیم Vibration (ویبره) رو پیدا نمی کنم ، درواقع نیستش !دی! ، راهی هست خارج از بازی این ویبره رو تنظیم کرد که روشن باشه؟

شاید مشکل از کنترلر هست حمید جان
من دارمش

منم امروز خریدم کلی حال داد ، یه سوال دارم ، چجوری میشه یه Fight یه نفره بزنی و حریفتو خودت انتخاب کنی؟؟؟

Daniel-Fire
08-07-2013, 16:40
دوستان لینک دانلود رو لطف میکنن بدن ما تا دانلود کنیم و یک فیضی ببریم .
ناگفته نماند شخصیت های مورد علاقه ی بنده رایدن و رپتایل هستن :n02:

سایت top2download یا download-ha بورو گذاشتن

mjorh
08-07-2013, 19:49
لامصب چقدر میچسبه !

با این که من بیشتر با ساب و اون پسر بازیگره و یکی که شبیه بروس لی هست (دی!) زیاد بازی میکنم ولی تقریبا همه ی کرکترا عالین !

Dav0od
08-07-2013, 20:46
دوستان اینطور که شما میگین حتما بازیه جالبیه و خاطره های سگا رو برام زنده میکنه !
فقط این نسخه جدید سونیا خانم رو هم داره دیگه !؟ :n02:

The Rover
08-07-2013, 20:47
لامصب چقدر میچسبه !

با این که من بیشتر با ساب و اون پسر بازیگره و یکی که شبیه بروس لی هست (دی!) زیاد بازی میکنم ولی تقریبا همه ی کرکترا عالین !
کاملا
+
این هنر بازیساز که تونسته حس ضربات رو تا این حد جذاب و دلچسب منتقل کنه فقلاده و قابل تحسین ـه...

stealer
08-07-2013, 20:56
دوستان اینطور که شما میگین حتما بازیه جالبیه و خاطره های سگا رو برام زنده میکنه !
فقط این نسخه جدید سونیا خانم رو هم داره دیگه !؟ :n02:
سونیا هم هست:دی

gnulinux
08-07-2013, 21:07
لینگ دانلود pc ندارید چه دورانی بود ...:n01:

mohammadi_4u
08-07-2013, 22:05
دوستان سیپیو b980. این بازیو جواب میده؟
چون الکی دان نکنم

Sent by Tapatalk

B.3.S.T
08-07-2013, 22:30
کمبو زدناش سخته! :-( با کیبورد بازی می کنم :|
اون نوار پایین که به مرور پــُـــر میشه خاصیتش چیه؟قدرتی چیزی داره؟

Layken
08-07-2013, 22:41

روی کیبورد که اصلا فکرشم زجر کش میکنه به نظرم حتما نیاز به کنترلر داری
اون نوار پایین که دیگه رگه اصلی گیم پلی هستش
تا انتها پر بشه می تونی یک ضربه محلک و یا فینیشر مانند بزنی که کلی از خون یارو رو میبره که البته برای هر شخصیت هم یک سکانس سینماتیک جذاب داره
اما قبل از این که پر بشه دو تا محدوده داره که در هر کدام میتونی موقع استفاده ازشون ضرباتت دو برابر قدرت داشته باشه و سهمگین تر بشه

برای مثال وقتی با کیتانا اون بادبزن هاشو پرت میکنیم موقع استفاده از نوار کوچیک بادبزن هارو 4 تا پرت میکنه و یارو رو نفله میکنه در صورتی که در حالت عادی 2 تا پرت میکنه

raso666
08-07-2013, 23:47
دوستان من این بازی نصب کردم نسخه بلک باکس رو ولی این ارور وقتی میرم به داخل بازی میاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لطفا کمک کنید!!!!!!!

kingmohsen
09-07-2013, 00:33

با کیبرد واقعا سخته حتی برای منم که یه کیورد باز حرفه ایم سخته (حتی استریت فایتر رو هم فقط با کیبورد بازی میکنم)

اون نوار هم دقیقا همون کار نوار رو در استریت فایتر میکنه و بسیار خون طرف رو کم میکنه

در ضمن در کل بازیش نسبت به بازی سگا چندتا فرق اساسی داره
1. تنوع حرکات خیلی بیشتره
2- زدن حرکات و مخصوصا فاتالیتی بسیار بسیار آسونتر از ورژن سگا هست
3- چهره برخی شخصیت ها تا حدود خیلی کمی عوض شده که بعضی هاشون بهتر شدن و بعضی ها بدتر

درکل به بازی از 10 نمره ی 9 رو میدم
مخلوط سبک تیکن و استریت فایتر و کمبات در اوردنش

kingmohsen
09-07-2013, 00:35
دوستان من این بازی نصب کردم نسخه بلک باکس رو ولی این ارور وقتی میرم به داخل بازی میاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لطفا کمک کنید!!!!!!!

داره سخت افزار سیستمت رو چک میکنه که گرافیک رو بر اون اساس تنظیم کنه
ممکنه روی سیستم شما یه 1-2 دقیقه ای هم طول بکشه

B3HZ@D
09-07-2013, 04:33
درودی دوباره
دوستان کاراکترهای این بازی کامل هستن ؟! چون توی نسخه کنسولی با ارائه DLC ها شخصیت ها اضافه میشد .
الان هم همینطوریه ؟!
اگه جواب مثبته از کجا باید DLC ها رو پیدا کنیم و نصب کنیم ؟!
ممنون

Leon-117
09-07-2013, 06:10
درودی دوباره
دوستان کاراکترهای این بازی کامل هستن ؟! چون توی نسخه کنسولی با ارائه DLC ها شخصیت ها اضافه میشد .
الان هم همینطوریه ؟!
اگه جواب مثبته از کجا باید DLC ها رو پیدا کنیم و نصب کنیم ؟!
ممنون
بله 4 تا کاراکتری هم که بصورت DLC اومده بود توی این نسخه هستن............

B3HZ@D
09-07-2013, 08:40
ممنون
منظور بنده کارکترهای بازی بود ... چون توی نسخه کنسولی همه شخصیت ها نبودن و به نوعی قفل بودن و مثل این که با DLC آزاد میشدن .
البته الان تصاویر این نسحه رو که دیدم متوجه شدم همه شخصیت ها هستن و نیازی به این روند نیست خوشبختانه :n02:
فعلا گذاشتیم دانلود بشه ... امیدوارم مشکلی نداشته باشیم .

راستی میتونیم با CPU مبارزه کنیم ؟!
چون دیدم یکی از دوستان پرسیده بود چطور میشه همچین مبارزاتی مقابل CPU داشت و نگران شدم شاید همچین موردی نداشته باشه !

ممنون

The Rover
09-07-2013, 09:18
بله 4 تا کاراکتری هم که بصورت DLC اومده بود توی این نسخه هستن............

علاوه بر شخصیت های اضافه شده، سایر skin ها و موارد احتمالی اضافه شده (challenge های جدید) هم در این نسخه موجود میباشد.
اصلا به همین دلیل بهش گفتن komplete edition ...

Leon-117
09-07-2013, 09:19
راستی میتونیم با CPU مبارزه کنیم ؟!
چون دیدم یکی از دوستان پرسیده بود چطور میشه همچین مبارزاتی مقابل CPU داشت و نگران شدم شاید همچین موردی نداشته باشه !

ممنون
آره با cpu هم میشه مبارزه کرد.
دقیقا یادم نیست ولی اگه اشتباه نکنم باید توی همون منوی اصلی برید بخش single player و بعد هم "Versus" رو انتخاب کنید.....

ahadpoolghahat
09-07-2013, 11:31
دوستان سلام.....

آقا موقع که بازی رو نصب می کنم دو تا ارور میده که میگه نمیتونه فایل های زیر رو تو پوشه "Mortal Kombat Komplete Edition\DiscContentPC\Asset" کپی کنه. این فایل ها :

Char_sonya.xxx
NIS_MK084_PST.xxx

لطف کنید این دو تا فایل رو از همون پوشه "Mortal Kombat Komplete Edition\DiscContentPC\Asset" برام آپ کنید .....

خیلی ممنون:n12:

raso666
09-07-2013, 11:37
داره سخت افزار سیستمت رو چک میکنه که گرافیک رو بر اون اساس تنظیم کنه
ممکنه روی سیستم شما یه 1-2 دقیقه ای هم طول بکشه

دوت عزیز مرسی از راهنماییتون فقط مشکلی که هست اینه که خیلی افت فریم دارم (اسلو موشن )هست تنظیمات گرافیک روی حداقل بردم ولی بازم خیلی اهسته میره :n03:حتی اون افکت و سایه ها رو هم off زدم ولی زیاد تاثیر نداشت چی کار کنم روون تر اجرا بشه :n16:

Mohammad Yek110
09-07-2013, 12:45
آره با cpu هم میشه مبارزه کرد.
دقیقا یادم نیست ولی اگه اشتباه نکنم باید توی همون منوی اصلی برید بخش single player و بعد هم "Versus" رو انتخاب کنید.....
اصن من همچین چیزی ندارم توی بازی !

یه سوال دیگه ، چرا هرکلمه ای که با C شروع میشه رو توی این بازی با K نوشتن؟:دی
مثل Kredit , Kombat , Komplete

Dav0od
09-07-2013, 13:26
چرا هرکلمه ای که با C شروع میشه رو توی این بازی با K نوشتن؟:دی
مثل Kredit , Kombat , Komplete

احتمالا خواستن فینگلیش را پاس بدارن !

soheilnouri
09-07-2013, 14:10
جز امضای بازیه...که فک کنم k واسش کلمه ی مقدسیه

gnulinux
09-07-2013, 14:27
من نسخه بلک باکس دانلود کردم ولی زبانش انگلیش نیست راهی نداره ؟
:n03:

اونجا گفتن زبان غیر انگلیش تو حذف کردن ولی این زبانش انگلیش نیست ....

mohammadi_4u
09-07-2013, 14:43
من نسخه بلک باکس دانلود کردم ولی زبانش انگلیش نیست راهی نداره ؟
:n03:

اونجا گفتن زبان غیر انگلیش تو حذف کردن ولی این زبانش انگلیش نیست ....

همونجا گفته فایل ini. رو باز کنید و گزینه. Langueg : english قرار بدید.

Sent by Tapatalk

ahadpoolghahat
09-07-2013, 15:34
دوستان سلام.....

آقا موقع که بازی رو نصب می کنم دو تا ارور میده که میگه نمیتونه فایل های زیر رو تو پوشه "Mortal Kombat Komplete Edition\DiscContentPC\Asset" کپی کنه. این فایل ها :

Char_sonya.xxx
NIS_MK084_PST.xxx

لطف کنید این دو تا فایل رو از همون پوشه "Mortal Kombat Komplete Edition\DiscContentPC\Asset" برام آپ کنید .....

خیلی ممنون:n12:

دوستان لطف کنین این دوتا فایلو آپ کنید..... لنگ این دوتا فایلم....

مرسی :n16:

gnulinux
09-07-2013, 15:52
بفرما

mehdy.z
09-07-2013, 17:30
خوب منم به هر بدبختی بود بازی رو گرفتم،سه بار زنگ طرف زدم تا بالاخره گفت باز رو آورده;):n02:
یه چند دستی بازی کردم واقعا محشره،اساسی از بازی لذت بردم :46:یه چیز که همیشه از سری MORTAL KOMBAT توی ذهنم مونده بود گیم پلی نسبتا کند و کمبوهای اکشن کمش بود در حالی که مشخصه High Voltage Software (توسعه دهنده بخش PC) توی این بازی سنگ تموم گذاشته ولی باز رو از هر لحاظ هیجان انگیز و لذت بخش کرده...
همینطور که میدونید 90 درصد گیمرها سری MORTAL KOMBAT رو به خاطر FATALITY_هاش دوست دارند که انصافا با این 32 تا کاراکتری که توی بازی هست تنوع اونها واقعا زیاد و محشره،ولی به نظر شخص من نوآوری که توی این نسخه دست کمی از FATALITY_ها نداره حرکات X-RAY هست که هر بار کاراکتر توی بازی میزنه هیجان و لذت از دماغ من یکی میزنه بیرون:31:
خلاصه واقعا بعد یه عمر خماری در بازیها action-faighter اساسی از خماری در اومدم و با اینکه اصلا اهل گیم آنلاین نیستم ممکنه با توجه به کرک شدن بخش مولتی اون برم سراغش:دی

++++
ضمنا برای کسانی که میخوان بدونند بازی از لحاظ اجرا به چه صورت هست باید بگم طبق محاسبات من برای اینکه شما بتونید بازی رو در آخرین جزئیات(8x msaa ) در FULL HD اجرا کنید با یه AMD 5770 یا Geforce 550Ti یه همراه یک CPU سه هسته ای کاملا متوسط(مثلا Phenom x3 )به راحتی متونید در تمام بازی 60 فریم ثابترو داشته باشید که نشون میده باز از لحاظ پرفرومانس هم خوب ظاهر شده مخصوصا با این پیشرفت خوبی که نسبت به نسخه کنسولی داشته:46:

mjorh
09-07-2013, 17:46
من تو این Finishing ها میمونم دیگه ، اصلا لذت آخرش از بین میره ، یه هو میام حرکت بزنم میبینی یه لگد زد !:n02:

خیلی Nostalgic هست واسم ، یادش بخیر رو سگا میزدم :n12:

اینم بگم بازی به خوبی پرت شده همونطور که آقا مهدی گفتن ،من با 560TI هیچ افت فریمی ندارم
+

قسمت لودینگ بازی پایین عکس خنجر و MK و اینا میاد ، تاثیری دارن تو گیم پلی ؟

aha2012
09-07-2013, 17:56
من تو این Finishing ها میمونم دیگه ، اصلا لذت آخرش از بین میره ، یه هو میام حرکت بزنم میبینی یه لگد زد !:n02:

خیلی Nostalgic هست واسم ، یادش بخیر رو سگا میزدم :n12:

اینم بگم بازی به خوبی پرت شده همونطور که آقا مهدی گفتن ،من با 560TI هیچ افت فریمی ندارم
+

قسمت لودینگ بازی پایین عکس خنجر و MK و اینا میاد ، تاثیری دارن تو گیم پلی ؟

اصل کاریا همون رمزهای هی لودینگه
من همیشه رمز میزنم و دفاعو off میکنم

B3HZ@D
09-07-2013, 18:41
دو تا Part دیگه رو دانلود کنم تموم میشه :n19:

دوستان تنظیمات کیبورد رو میشه تغییر داد ؟!
چون من اکثر گیم ها رو با کیبورد انجام میدم و از طرف دیگه Joystick بنده هم پوکیده :n02: مجبوریم فعلا با کیبورد بریم .

در مورد قسمت آنلاین بازی میخواستم بدونم لگ نداره ؟!
اگه مشکلی نداره بیایم آنلاین بزنیم که لذتش هم بیشتره :n02:

stealer
09-07-2013, 20:35
دو تا Part دیگه رو دانلود کنم تموم میشه :n19:

دوستان تنظیمات کیبورد رو میشه تغییر داد ؟!
چون من اکثر گیم ها رو با کیبورد انجام میدم و از طرف دیگه Joystick بنده هم پوکیده :n02: مجبوریم فعلا با کیبورد بریم .

در مورد قسمت آنلاین بازی میخواستم بدونم لگ نداره ؟!
اگه مشکلی نداره بیایم آنلاین بزنیم که لذتش هم بیشتره :n02:
میشه تنظیم کرد کیبوردو
انلاینشم شنیدم لگ زیاد داره:دی

EngineeR EhsaN
09-07-2013, 21:07
من دو تا اچیومنت گرفتم که یه سری کد هست! چی هستن اینا؟

aha2012
09-07-2013, 21:24
من دو تا اچیومنت گرفتم که یه سری کد هست! چی هستن اینا؟

چه کدی؟؟
بنویس ....

night lord
09-07-2013, 21:46
دوستان کامل ترین و بهترین لینک دانلود رو از کدوم سایت بگیرم؟
اگه کسی داره بزاره که بعد از دانلود به مشکل نخورم

Malware
09-07-2013, 21:54
دوستان کامل ترین و بهترین لینک دانلود رو از کدوم سایت بگیرم؟
اگه کسی داره بزاره که بعد از دانلود به مشکل نخورم

B.3.S.T
09-07-2013, 22:55
من 2-3 تا دسته بازی دارم داخل بازی فقط بعضی کلیداش کار می کنه ! دسته هام همه سالمن
کار خاصی باید انجام بدیم تو تنظیمات؟
حامد داش اون قدرتی که میگی رو چجوریا میزنن ؟

Facon_Archi
09-07-2013, 23:04
من 2-3 تا دسته بازی دارم داخل بازی فقط بعضی کلیداش کار می کنه ! دسته هام همه سالمن

کلا با دسته انگار تنظیم نمیشه!
نمیشه یه جوری تنظیم کرد که میخوای!
با کیبورد مجبور میشه بازی کنه طرف:|

aha2012
09-07-2013, 23:31

کلا با دسته انگار تنظیم نمیشه!
نمیشه یه جوری تنظیم کرد که میخوای!
با کیبورد مجبور میشه بازی کنه طرف:|

برای بازی کردن با گیم پد از امولاتور دسته 360 به نام 360ce استفاده کنید
اون قدرته هم R2+L2 \RT+LT ه وحید :n01: بهش میگن X-ray

raso666
10-07-2013, 03:54
دوت عزیز مرسی از راهنماییتون فقط مشکلی که هست اینه که خیلی افت فریم دارم (اسلو موشن )هست تنظیمات گرافیک روی حداقل بردم ولی بازم خیلی اهسته میره :n03:حتی اون افکت و سایه ها رو هم off زدم ولی زیاد تاثیر نداشت چی کار کنم روون تر اجرا بشه :n16:

کسی جواب من رو نمیــــــــــــــــــــــ ــــده؟؟؟؟؟؟:19:

stealer
10-07-2013, 08:54
الان چند نفر همین سوال رو پرسیدن
فکر نمیکنم از سیستم باشه چون با سیستم های بالا هم این مشکل رو دارن
بعضی وقتا خیلی خوبه و اصلا مشکلی نداره ولی وقتی اروم میشه خیلی رو مخ هست:n27:

aha2012
10-07-2013, 08:57

من هنوز بازیو نگرفتم(نسخه ی pc)
ولی شنیدم اونایی که افت فریم دارن مشکل از سیستمشون نیست و از کرکه
از این سایت کرکو بگیر بریز ببین درست میشه؟
nodvd.net

stealer
10-07-2013, 09:09
من هنوز بازیو نگرفتم(نسخه ی pc)
ولی شنیدم اونایی که افت فریم دارن مشکل از سیستمشون نیست و از کرکه
از این سایت کرکو بگیر بریز ببین درست میشه؟
nodvd.net
میشه یک جا اپش کنید؟
ممنونتون میشم:n16:

B3HZ@D
10-07-2013, 09:31
میشه یک جا اپش کنید؟
ممنونتون میشم:n16:

EngineeR EhsaN
10-07-2013, 10:07
چطوری میشه از این اچیومنت استفاده کرد؟

aha2012
10-07-2013, 10:13
چطوری میشه از این اچیومنت استفاده کرد؟

زمانیکه دونفره بازی میکنید،بعد از انتخاب کاراکترها تو لودینگ بازی،زیر لودینگ این کدهارو باید بزنی
3تای سمت چپی برای نفر سمت چپیه و 3تای سمت راستی برای نفر سمت راستی
طرف سمت چپ باید اینارو بزنه:
8 بار باید X رو بزنه
3 بار Y
و 1 بار B
به همین ترتیب برای طرف سمت راستی
.
.
من همیشه تو دونفره بازی کردن این کدو میزنم: 020-020
یعنی هرکس دوبار Y رو بزنه،این کد دفاعو off میکنه و از بچه بازی بودن جلوگیری میکنه :دی

EngineeR EhsaN
10-07-2013, 10:59
زمانیکه دونفره بازی میکنید،بعد از انتخاب کاراکترها تو لودینگ بازی،زیر لودینگ این کدهارو باید بزنی
3تای سمت چپی برای نفر سمت چپیه و 3تای سمت راستی برای نفر سمت راستی
طرف سمت چپ باید اینارو بزنه:
8 بار باید X رو بزنه
3 بار Y
و 1 بار B
به همین ترتیب برای طرف سمت راستی
.
.
من همیشه تو دونفره بازی کردن این کدو میزنم: 020-020
یعنی هرکس دوبار Y رو بزنه،این کد دفاعو off میکنه و از بچه بازی بودن جلوگیری میکنه :دی

یعنی من اگه این کد رو بزنم دفاع حریف مختل میشه؟ جل‌الخالق :n02:

Leon-117
10-07-2013, 11:02
با اون کد هر 2 نفر نمیتونن دفاع کنن....
کلا هم هی کدها روی هر 2 تا بازیکن تاثیر میزارن.

aha2012
10-07-2013, 11:17

هم تو هم طرف مقابلت
برای اینکه دفاع طرفو از بین ببری و خودت دفاع داشته باشی باید noob رو انتخاب کنی و رمزی که دفاعو از بین میبره رو رو طرف بزنی(همون گوی ابری شکل بنفش)(پایین+جلو+A_فکر کنم)

Mehdi.ss
10-07-2013, 18:42
سلام . اقایون یکی مشکل منو حل کنه . 3 روزه بازی رو خریدم هنوز نتونستم اجراش کنم . بازی رو نصب کردم موقع اجرا این ارورو میده . کسی میدونه باید چیکار کنم ؟:n14:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hi byee
10-07-2013, 20:00
سلام . اقایون یکی مشکل منو حل کنه . 3 روزه بازی رو خریدم هنوز نتونستم اجراش کنم . بازی رو نصب کردم موقع اجرا این ارورو میده . کسی میدونه باید چیکار کنم ؟:n14:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با سلام
شما دوست عزیز ++C رو اپدیت کن مشکلت حل میشه
لینک های دانلود

Microsoft Visual C++ 2008 SP1 Redistributable Package (x86)
Microsoft Visual C++ 2008 SP1 Redistributable Package for (x64)
Microsoft
Visual C++ 2010 Redistributable Package (x86)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Microsoft
Visual C++ 2010 Redistributable Package (x64)
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

B3HZ@D
10-07-2013, 20:24
دوستان کسی میدونه این ارور مربوط به چیه ؟!

D3D Error:0x88760874

زمانی که داره سخت افزار های سیستم رو چک میکنه یکدفعه از بازی میپره بیرون و این پیغام رو نمایش میده ...!

این رو هم بگم که کارت گرافیک آخرین آپدیتش نصب شده ... ویندوز هم همین امروز آپدیت کردم .
C++ همگی نصب شدن .... دایرکت ایکس هم آخرین ورژنش نصب شده ... ولی هر کاری کردم جواب نداد .

اگه کسی میدونه یک راهنمایی بکنه ... بدجور موندیم تو خماری :n27:

hi byee
10-07-2013, 20:41
دوستان کسی میدونه این ارور مربوط به چیه ؟!

D3D Error:0x88760874

زمانی که داره سخت افزار های سیستم رو چک میکنه یکدفعه از بازی میپره بیرون و این پیغام رو نمایش میده ...!

این رو هم بگم که کارت گرافیک آخرین آپدیتش نصب شده ... ویندوز هم همین امروز آپدیت کردم .
C++ همگی نصب شدن .... دایرکت ایکس هم آخرین ورژنش نصب شده ... ولی هر کاری کردم جواب نداد .

اگه کسی میدونه یک راهنمایی بکنه ... بدجور موندیم تو خماری :n27:
کارت گرافیک شما ATI هست؟

Dav0od
10-07-2013, 20:51
دوستان فتالیتی هاشونو چطوری باید بزنیم !؟
بعد اون خط پاینی که پر میشه جریانش چیه !؟

B3HZ@D
10-07-2013, 21:10
کارت گرافیک شما ATI هست؟

درود
نه ... GeForce

stealer
10-07-2013, 21:15
فاتالیتی هارو میتونی تو موی لیست ببینی و باید تو یه فاصله معین از حریف بایستی و بزنی
اون پایینی هم وقتی پر بشه میتونی یه حرکت به نام x-ray بزنی به گرفتن همزمان l2 و r2

Arrowtic
10-07-2013, 21:16

توی Training یه بخش Fatality Tutorial هست که آموزش داده .
اون خطه وقتی سه نوارش کامل پر بشه میتونید یه حرکت قوی بزنید(توی Move List هست دکمش) که با یه سینماتیک مانند همراهه . البته یه سری حرکت به نام های Enhanced Attacks در Move List هستن که اونا رو بزنید یه نوار پایین خالی میشه و اون حرکتی که میزنید از حالت عادیش آسیب بیشتری میزنه .

hi byee
10-07-2013, 21:31
درود
نه ... GeForce
تنها راه حلی که به ذهنم می رسه اینه مطمئن هم نیستم کار کنه یا نه:
شما run رو بازی کن
بعد dxdiag رو سرچ کن
بعد برو رو display
یه نگاه بنداز ببین direct3d acceleration چطوریه؟
اگه disabled بود enableش کن.

B3HZ@D
10-07-2013, 21:46
تنها راه حلی که به ذهنم می رسه اینه مطمئن هم نیستم کار کنه یا نه:
شما run رو بازی کن
بعد dxdiag رو سرچ کن
بعد برو رو display
یه نگاه بنداز ببین direct3d acceleration چطوریه؟
اگه disabled بود enableش کن.

راستش همچین موردی توی این فایل ندیدم !
اصلا گزینه ای به نام direct3d acceleration نداره ... کلا فایل TXT رو سرچ ولی نداشت همچین چیزی !

The Rover
10-07-2013, 22:06
ازون نوار دوتاش که پر شد میتونین breaker بزنین

hi byee
10-07-2013, 22:24
راستش همچین موردی توی این فایل ندیدم !
اصلا گزینه ای به نام direct3d acceleration نداره ... کلا فایل TXT رو سرچ ولی نداشت همچین چیزی !
حاجی شاید خستت کرده باشم ولی این دیگه اخرین چیزیه که به ذهنم می رسه (این دفعه قطعا اخریه)
خوب به App Data برو
بعد roaming
Mkke
دو تا فایل می بینی که با notepad باز می شه
خوب اول options رو باز کن بعد اگه configured رویه false بود بکنش true
بعد dxdiag رو باز کن برو به قسمت display devices بعد Dedicated Memory تغییرش بده به 1024
یا به 978
بازم شرمنده اگه این یکی هم کار نکردم

B3HZ@D
10-07-2013, 22:49
ممنون دوست عزیز
این کارها رو قبلا انجام دادم ولی جواب نداده :n27:
به هر حال ممنون

SADEGH 7
11-07-2013, 01:08
سلام
دوستان راهی هست که بشه تو بازی دو تا پروفایل داشت؟
تا همون اول پروفایل ها بیاد و چند نفر بتونن سیو های مختلف توش داشته باشن؟

Dav0od
11-07-2013, 12:16
دوستان یه 2 تا سوال دیگه :n02:
هر کدوم از شخصیت ها فقط یه فتالیتی دارن !؟
مثلا دیگه فتالیتی زیر چونه زدن و انداختن حریف زیر مترو و یا 24 ضرب و حیوانی و غیره نداره !؟
یه سوال دیگه اینکه 4 تا شخصیت سمت چپ پایین که یکیشون نینجا بنفشه :n02: او سمت راست هم شخصیت اضافه میشه یا نه !؟

ممنون

stealer
11-07-2013, 12:45
دوستان یه 2 تا سوال دیگه :n02:
هر کدوم از شخصیت ها فقط یه فتالیتی دارن !؟
مثلا دیگه فتالیتی زیر چونه زدن و انداختن حریف زیر مترو و یا 24 ضرب و حیوانی و غیره نداره !؟
یه سوال دیگه اینکه 4 تا شخصیت سمت چپ پایین که یکیشون نینجا بنفشه :n02: او سمت راست هم شخصیت اضافه میشه یا نه !؟

ممنون
هر کدوم سه یا 4 تا فاتالیتی دارن
سمت راست هم فرقی با چپیا ندارن و اگه 2 نفره بازی کنید سمت راستی مال نفر دوم هست و همین 4 تا هیرو رو داره که سمت چپ هم هست (خودمم نفهمیدم چی گفتم:دی)

mosi_alfa
11-07-2013, 15:04
کسی خراسان شمالی بازیو داره جان من؟؟

Dav0od
11-07-2013, 16:19
هر کدوم سه یا 4 تا فاتالیتی دارن

چه خوب ! فقط تو تمرین من واسه هر شخصیت تونستم یکی بزنم ! الان دوباره میرم یه نگاهی میندازم ! اگه دوستان هم راهنمایی کنن ممنون میشم !

سمت راست هم فرقی با چپیا ندارن و اگه 2 نفره بازی کنید سمت راستی مال نفر دوم هست و همین 4 تا هیرو رو داره که سمت چپ هم هست

مرسی :n12:

(خودمم نفهمیدم چی گفتم:دی)

من فهمیدم بخاطر این یه تیکه ات هم کلی خندیدم :n02:

Mohammad Yek110
11-07-2013, 17:47
بعضی کاراکتر ها واقعا کند هستن ، ولی اسموک خیلی خوبه
babality ها هم خیلی باحالن :n08:

یه سوال هست اونم اینکه توی Fatality Tutorial فقط یکی از Fatality ها هست ، برای بقیش چیکار کنم؟؟

251251
11-07-2013, 18:23
بروبکس عزیز کسی برنامه ی دسته ی بازی 360 رو داره برای این بازی , آپلود کنه لینک بده ؟؟ ممنون میشم

aha2012
11-07-2013, 18:29
بعضی کاراکتر ها واقعا کند هستن ، ولی اسموک خیلی خوبه
babality ها هم خیلی باحالن :n08:

یه سوال هست اونم اینکه توی Fatality Tutorial فقط یکی از Fatality ها هست ، برای بقیش چیکار کنم؟؟
باید از قبرستون بخریشون

بروبکس عزیز کسی برنامه ی دسته ی بازی 360 رو داره برای این بازی , آپلود کنه لینک بده ؟؟ ممنون میشم

یه سرچ کنی سریع برات میاد
360ce و سرچ کن

Mehdi.ss
11-07-2013, 19:27
بچه ها این بازی چرا فینیشهیم و فتالیتی رو اعلام نمیکنه ؟
منظورم اول و اخر هر رانده
مال شما هم همینطوره یا بازی من اینطوریه ؟

darkest
11-07-2013, 19:34
برای رفتن ب بخش تمرین باید ب کدوم گزینه برم؟

Dav0od
11-07-2013, 19:47

این سوال منم هست ! :n15:

باید از قبرستون بخریشون

میشه بیشتر توضیح بدین :n02:

Mohammad Yek110
11-07-2013, 21:47
این سوال منم هست ! :n15:

میشه بیشتر توضیح بدین :n02:
توی منو باید برین توی extras ... بعدش فک کنم گزینه اول هست

Dav0od
11-07-2013, 22:18
چه جالب !
من فکر کردم ایشون مزاج :n02: میکنن میگن باید از قبرستون بخرین ولی گویا قضیه جدیه :n06:
سکه ها رو چطوری باید به دست بیاریم !؟
دوستان ممنون که به سوالات پاسخ میدین :n16:

stealer
11-07-2013, 22:34
چه جالب !
من فکر کردم ایشون مزاج :n02: میکنن میگن باید از قبرستون بخرین ولی گویا قضیه جدیه :n06:
سکه ها رو چطوری باید به دست بیاریم !؟
دوستان ممنون که به سوالات پاسخ میدین :n16:
فیات هارو که میبرین یه مقدار سکه میده بهتون
تو بخش داستانی بازی هم خیلی سکه میده

vahidshah
11-07-2013, 23:09
چند روزی بود تاپیکو میدیدم تا بازی بدستم برسه.میدیدم بعضی از دوستان میگن بازی کند اجرا میشه
فقظ حهت اطلاع رسانی بگم من رو لپ تاپ وو پی سی با ویندوز8 که 64بیتی هست نصب کردم رو لپ تاپ با8گیگ رم و سیپی یو ای سون و گرافیک450 با حداکثرتنظیمات بخوبی اجرا شد
رو پی سی با سیپی یو ای تری و رم 4 و گرافیک 610 کمی سرعت کاهش داره با تنظیمات دیفالت

Mehdi.ss
12-07-2013, 00:22
بچه ها این بازی چرا فینیشهیم و فتالیتی رو اعلام نمیکنه ؟
منظورم اول و اخر هر رانده
مال شما هم همینطوره یا بازی من اینطوریه ؟

اقایون یکی جواب مارو هم بده

aha2012
12-07-2013, 01:23

یعنی طرفو دوبار میبری نمیگیه finish him\her؟؟؟
شاید داری بخش داستانیو بازی میکنی.هووووم؟؟

H&H
12-07-2013, 03:14
هر مسابقه ای که ببری بهت سکه میده
اگه فیتالتی بزنی بیشتر سکه میده
اگه قسمت داستانی بازی رو بری حدود 140000 سکه گیرت میاد...

H&H
12-07-2013, 03:17

اعلام میکنه
اگه قسمت داستانی رو میری اصلا نمیتونی طرفو پاره پوره کنی:n02:
ولی توی لدر که بری میگه آقا خوبم میگه

MR.CART
12-07-2013, 04:39
آقا چنتا کاراکتر داره این ورژنش؟گرافیکش خوبه؟

gnulinux
12-07-2013, 08:25
32 تا بود فکر کنم گرافیک هم توپ

acc
12-07-2013, 10:09
آقا بالاخره واسه کندی بازی راه حلی پیدا نشد ؟
من با رو acer 5750 با 8 گیگ رم و گرافیک gt540 میخام بازی کنم . بعضی وقت ها خود به خود کند میشه
کارت گرافیکم آپدیته تنظیمات رو هم روی high performance گذاشتم

Dav0od
12-07-2013, 12:50
آقا بالاخره واسه کندی بازی راه حلی پیدا نشد ؟
من با رو acer 5750 با 8 گیگ رم و گرافیک gt540 میخام بازی کنم . بعضی وقت ها خود به خود کند میشه
کارت گرافیکم آپدیته تنظیمات رو هم روی high performance گذاشتم

بازی که اصلا کند نیست ! من روی آخرین تنظیمات با رزولشن 1980 اصلا با کندی مواجه نشدم

hi byee
12-07-2013, 13:30
اقا یکی که combo خوب میزنه یه اموزشی واسه ما بزاره؟؟؟

aha2012
12-07-2013, 13:53
اقا یکی که combo خوب میزنه یه اموزشی واسه ما بزاره؟؟؟

برو تو قسمت practice اونجا شخصیتیو که دوست داری انتخاب کن بعدش برو تو move list همه ی combo هارو نوشته.
میتونی قشنگ یاد بگیری کمبوهارو

H&H
12-07-2013, 13:54
ویرایش شد....

hi byee
12-07-2013, 13:55
برو تو قسمت practice اونجا شخصیتیو که دوست داری انتخاب کن بعدش برو تو move list همه ی combo هارو نوشته.
میتونی قشنگ یاد بگیری کمبوهارو
نه حاجی منظورم combo +10 هستش
یعنی از 10 ضربه بیشتر

The Rover
12-07-2013, 16:43
نه حاجی منظورم combo +10 هستش
یعنی از 10 ضربه بیشتر
سرکار اون دیگه به سرعت عمل خودت بستگی داره که comboـها و special moveـها رو به هم وصل کنی و پشت هم اجرا کنی.

hi byee
12-07-2013, 17:47
سرکار اون دیگه به سرعت عمل خودت بستگی داره که comboـها و special moveـها رو به هم وصل کنی و پشت هم اجرا کنی.
ممنون
خودم یه چیزایی بلدم ولی امروز با بچه ها تو گیمنت یکیو دیدیم 13-12 تا hit میزد دهنم وا مونده بود
گفتم اگه دوستان از این حرکت ها چیزی بلدن در اختیار بقیه قرار بدن

The Rover
12-07-2013, 18:53
ممنون
خودم یه چیزایی بلدم ولی امروز با بچه ها تو گیمنت یکیو دیدیم 13-12 تا hit میزد دهنم وا مونده بود
گفتم اگه دوستان از این حرکت ها چیزی بلدن در اختیار بقیه قرار بدن
این که ضربات طولانی و پشت همو کسی بهت بگه به اندازه این که بتونی دکمه ها رو پشت هم بزنی و زمانبندی کنی مهم نیس.
به نظر من تقریبا همش به عهده خودته و نیاز به تمرین و حوصله داره.
توصیه من اینه که ناامید نشی،زمان میبره،باید رو یه شخصیت تمرکز کنی و خیلی باهاش تمرین کنی.
ولی خب نتیجه ـش باحال میشه و همونطور که تو کتاب مقدس گفته شده: "ان معلعسر یسرا.." و درنهایت خودت لذت میبری و ارزش زحمتت رو خواهد داشت :n02:

Ashkan_crash
12-07-2013, 23:02
برای بازی کردن با گیم پد از امولاتور دسته 360 به نام 360ce استفاده کنید
اون قدرته هم R2+L2 \RT+LT ه وحید :n01: بهش میگن X-ray
سلام دوست عزیزم می شه در مورد 360ce بنده رو راهنمایی کنی؟!
فایلش رو از کجا گیر بیارم ؟! چطوری نصبش کنم؟!
ممنونت می شم

aha2012
12-07-2013, 23:49
سلام دوست عزیزم می شه در مورد 360ce بنده رو راهنمایی کنی؟!
فایلش رو از کجا گیر بیارم ؟! چطوری نصبش کنم؟!
ممنونت می شم

سلام دوست من
یه سرچ کنی سریع برات میاد
نیازی به نصب نداره
محتویات فایلی که دانلود کردیو تو هر بازی ای که دوست داری بریز و بعدش تنظیمات دکمه ها
و .......................تمام

Mehdi.ss
13-07-2013, 00:04
یعنی طرفو دوبار میبری نمیگیه finish him\her؟؟؟
شاید داری بخش داستانیو بازی میکنی.هووووم؟؟

اعلام میکنه
اگه قسمت داستانی رو میری اصلا نمیتونی طرفو پاره پوره کنی:n02:
ولی توی لدر که بری میگه آقا خوبم میگه

ممنون ولی من تمامی قسمتها رو بازی کردم ، نه فینیش هیم نه فایت نه فتالیتی و نه هابی ، هیچ کدومشو نمیگه ، امکانش هست فایلهای صوتی بازی پاک شده باشه یا تنظیمات ویندوز مشکل داشته باشه ؟ اخه من قبلا بازی pes رو تو 7 نصب میکردم ، صدای تماشاگراشون با ویندوز xp فرق می کرد

soheilnouri
13-07-2013, 01:50
نظرتون کلا راجع به بازی چیه؟

Meysam Raz
13-07-2013, 03:40
گرافیک خوبی داره
کمبوهاش هم یه مریضی میندازه به جونت تا همش رو یاد بگیری
اگر اهل کلوپ رفتن بودی و اونجا دکمه های دسته رو خورد میکردی تا رفیقت رو ببری:n25: بعد یه فینشینگ باهال روش اجرا کنی تا همه توی کلوپ ساکت و کف بر بشن:n09: بازی خوبیه

masbeh
13-07-2013, 08:35
سلام

اساتید یکی بگه تو مود story این shau kahn رو چجوری میشه زد ...با raiden البته.:n24:... با این raiden هر چی میزنم چیزیش نمیشه...2 تا فن اون میزنه خونم تموم میشه:n28:...خیلی خره این نره غول:n02:....استراتژی خاصی داره؟؟

EngineeR EhsaN
13-07-2013, 09:35
سلام

اساتید یکی بگه تو مود story این shau kahn رو چجوری میشه زد ...با raiden البته.:n24:... با این raiden هر چی میزنم چیزیش نمیشه...2 تا فن اون میزنه خونم تموم میشه:n28:...خیلی خره این نره غول:n02:....استراتژی خاصی داره؟؟

با Raiden که خیلی راحت تره. وقتی میخواد تیر بندازه یا فاصله زیاده و داره ادا درمیاره(!) براحتی میتونی بزنیش.

masbeh
13-07-2013, 09:52
با Raiden که خیلی راحت تره. وقتی میخواد تیر بندازه یا فاصله زیاده و داره ادا درمیاره(!) براحتی میتونی بزنیش.

وقتی میخواد تیر بندازه من پایین بالا رو میزنم پشتش ظاهر میشه و دو تا چک و لگد حوالش می کنم...ولی خونش خیلی کم نمیشه...خیلی وقتها هم که بدل میزنه و تا پشتش ظاهر میشم آمادس که بزنتم...موندم خدا وکیل چیکارش کنم:n03:

night lord
13-07-2013, 10:11
بازی قشنگه ولی خدا وکیلی هیچی اون کمبت 4 سگا نمیشه .
این 24 ضرب نداره؟

EngineeR EhsaN
13-07-2013, 10:51
وقتی میخواد تیر بندازه من پایین بالا رو میزنم پشتش ظاهر میشه و دو تا چک و لگد حوالش می کنم...ولی خونش خیلی کم نمیشه...خیلی وقتها هم که بدل میزنه و تا پشتش ظاهر میشم آمادس که بزنتم...موندم خدا وکیل چیکارش کنم:n03:

آره خونش خیلی کم نمیشه باید صبر کنی :n01:

m2fard
13-07-2013, 11:49
بازی قشنگه ولی خدا وکیلی هیچی اون کمبت 4 سگا نمیشه .
این 24 ضرب نداره؟

از همه باحالتر به نظر من Ultimate Mortal Kombat 3 بود. تمام رمزهاش هم بلد بودم با تمام کاراکترها، تماااام رمزها. استاد این بازی بودم. همه میومدن پیش من یاد میگرفتن. یادش بخیر... :n14:

sheeablo
13-07-2013, 14:32
آقا خیلی حال داد کلا، بعدِ عمری بالاخره یه نسخه ی پی سی اومد، این نینجاهاش واقعا خفنن، اِرماک، نوب و راین آخرشن. اسکورپیون و اسموک که دیگه عشقن :دی این کنشی هم کارش درسته... میشه بدون اینکه تکون بخوری طرف رو بزنی :دی:دی

دوستان با گورو و شائو کان نمیشه بازی کرد؟

سلام

شائو کان که راحته زدنش! اونم با رایدن، با تلپورت و آپرکات/کمبو راحت میترکه

sheeablo
13-07-2013, 14:40
کرم داره و اعتیاد آوره :دی هی میخوای بازی کنی حرکات جدید رو تجربه کنی :دی بعضی شخصیت هاش رو من دیگه خوردم :دی