PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Mortal Kombat: Komplete Edition

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11

BATMAN-LOVE
17-07-2011, 01:37
خيلي اعصاب خورد كنه!!!آخه يه سري مبارزات تكراري و حركاتي كه بايد انقدر سرعته عمل بالا باشه تا دستت ورم كنه!!!نميدونم هدفشون از اين مرحله چي بوده!!!
اگه لباسه مبلنا نبود اصلا مهم نبود واسم!!!الانم 129 تا رفتم با چه عذابي!!!

Cain
17-07-2011, 01:56
خيلي اعصاب خورد كنه!!!آخه يه سري مبارزات تكراري و حركاتي كه بايد انقدر سرعته عمل بالا باشه تا دستت ورم كنه!!!نميدونم هدفشون از اين مرحله چي بوده!!!

توی اون سیو گیم ها همه چی انلاک شده. دانلود کن.بعدا میتونی هرکدوم رو خواستی بازی کنی.
اما تموم کردنش یه خوبی داره اینه که با همه کارکترها تقریبا بازی میکنی.بازیت با هرچی بیشتر بازی کردن بهتر میشه :31:

soha is the beSt
17-07-2011, 02:01
من امروز رسوندم 270 ولی خیلی ها هستن که تموم کردن فقط اعصاب قوی میخواد همین و بس
دوسته من 13 سالشه تو هفته ی اول هم چلنج تاور هم استوری مد رو رفت :دی
(اعصابش پولادینه ها :دی)

BATMAN-LOVE
17-07-2011, 02:31
توی اون سیو گیم ها همه چی انلاک شده. دانلود کن.بعدا میتونی هرکدوم رو خواستی بازی کنی.
اما تموم کردنش یه خوبی داره اینه که با همه کارکترها تقریبا بازی میکنی.بازیت با هرچی بیشتر بازی کردن بهتر میشه :31:
نتونستم فيل شده متاسفانه نميتونم از صافي استفاده كنم سيستم ويروسيه!!!اگه ممكنه واسم آپ كن!!!
راستي ميشه لباس سومي ميلنارو عكسشو بزاري ببينم خوب موتجه نشدم كدومه؟؟؟
من فقط يادمه تو مد استوري كه رفتم يه نفر شبيه ميلنا بود كه لباس نداشت!!!و يه سري بانده سفيد دورش بود!!!يعني ميشه گفت عريان بود!!!همينه؟؟؟
از شماره چند تا چند skip بزني لباس آزاد ميشه؟؟؟

MR.CART
17-07-2011, 10:30
بچه ها برای پی سی اومده یا نه؟

poria-m
17-07-2011, 11:32
دوستان من الان در تاور مرحله ی 176 اینا هستم و تا حالا خسته نشدم.ولی این خیلی بی رحمیه 300 تا مرحله فقط لباس سوم میلینا خیلی کمه کاش دو کاراکتر جدید میداد در DLC مثل سایبر ساب زیرو

---------- Post added at 12:32 PM ---------- Previous post was at 12:30 PM ----------

بچه ها برای پی سی اومده یا نه؟
فکر کنم نیومد

BATMAN-LOVE
17-07-2011, 13:02
من هم موافقم!!!

Alireza.M67
17-07-2011, 13:28
دوستان من الان در تاور مرحله ی 176 اینا هستم و تا حالا خسته نشدم.ولی این خیلی بی رحمیه 300 تا مرحله فقط لباس سوم میلینا خیلی کمه کاش دو کاراکتر جدید میداد در DLC مثل سایبر ساب زیرو

---------- Post added at 12:32 PM ---------- Previous post was at 12:30 PM ----------

فکر کنم نیومد

دوستان ببخشید میونه کلامتون
فکر نمی کنید شما هدف رو با وسیله اشتباه گرفتید ؟ :31:
هدف از بازی کامپیوتری لذت بردن از اونه نه اینکه با زجر بشینید هر جاییشو که میبینید تموم کنید .
خب اگه لذت نمیبرید برید یه قسمت دیگه ، یه بازی دیگه یا اصلا یه کار دیگه . دیگه آیه نازل نشده که حتما تمومش کنید ! :31:

Cain
17-07-2011, 13:42
نتونستم فيل شده متاسفانه نميتونم از صافي استفاده كنم سيستم ويروسيه!!!اگه ممكنه واسم آپ كن!!!
راستي ميشه لباس سومي ميلنارو عكسشو بزاري ببينم خوب موتجه نشدم كدومه؟؟؟
من فقط يادمه تو مد استوري كه رفتم يه نفر شبيه ميلنا بود كه لباس نداشت!!!و يه سري بانده سفيد دورش بود!!!يعني ميشه گفت عريان بود!!!همينه؟؟؟
از شماره چند تا چند skip بزني لباس آزاد ميشه؟؟؟

اره همون لباسه.
شما اگه سکه داشته باشین میتونین همرو Skip بزنین .کافیه شما به 300 برسین و یا بازی کنید و ببرین یا میتونین Skip بزنین. در هر صورت لباس رو به شما میده.منم نزدیک 7-8 تا رو دفعه اول اسکیپ زدم . بعدا رفتم سراغشون.

واستون توی رپیدشر اپلود کردم . اگه نمیتونین دانلود کنید بگین هرجا راحتین اپلود کنم . حجمش کمه 2.5 مگابایت.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

BATMAN-LOVE
17-07-2011, 14:00
دوستان ببخشید میونه کلامتون
فکر نمی کنید شما هدف رو با وسیله اشتباه گرفتید ؟ :31:
هدف از بازی کامپیوتری لذت بردن از اونه نه اینکه با زجر بشینید هر جاییشو که میبینید تموم کنید .
خب اگه لذت نمیبرید برید یه قسمت دیگه ، یه بازی دیگه یا اصلا یه کار دیگه . دیگه آیه نازل نشده که حتما تمومش کنید ! :31:
اتفاقا موافقم!!!چون اين طوري بازي لذتي نداره!!!
من از قسمتهاي ديگه بازي لذت بردم اما اين قسمتش واقعا سخت بود!!!فقط هم واسه لباسه ميلنا رفتم!!!

---------- Post added at 02:00 PM ---------- Previous post was at 01:55 PM ----------

اره همون لباسه.
شما اگه سکه داشته باشین میتونین همرو Skip بزنین .کافیه شما به 300 برسین و یا بازی کنید و ببرین یا میتونین Skip بزنین. در هر صورت لباس رو به شما میده.منم نزدیک 7-8 تا رو دفعه اول اسکیپ زدم . بعدا رفتم سراغشون.

واستون توی رپیدشر اپلود کردم . اگه نمیتونین دانلود کنید بگین هرجا راحتین اپلود کنم . حجمش کمه 2.5 مگابایت.

دستت طلا دانلود كردم حالا برم ببينم جواب ميده!!!

BATMAN-LOVE
17-07-2011, 15:32
درست شد!!!همه چي هم كامل داره!!!

yekimesletoo
18-07-2011, 13:50
بالاخره نسخه ی PC این بازی کی میاددددد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به خدا دلم لک زده واسه یه فتالیتی...!:19:

ghokh
18-07-2011, 16:07
قدیم داداشم بازی میکرد ولی حال خودمم علاقمند شدم

B.3.S.T
18-07-2011, 16:13
بالاخره نسخه ی PC این بازی کی میاددددد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به خدا دلم لک زده واسه یه فتالیتی...!:19:

کافیه لحظاتی این بازی رو یک بار تجربه کنید اونجا متوجه میشید که این بازی در خواب شب برای pc هم منتشر میشود!
اصلآ سبک بازی طوریه که فقط برای کنسول تعبیه شده..حتی بعید میدونم بتونن با امولاتور بازی رو واسه pc پورت کنن!
بنده لحظاتی این بازی رو روی ps3 یکی از دوستان تجربه کردم متوجه شدم غیر ممکنه این بازی واسه pc بیاد.حتی با ps3 که مناسب برای این سبک بازیهاست و گیم پد مجزا داره هم سخت بود !

shab_2008
18-07-2011, 16:23
کافیه لحظاتی این بازی رو یک بار تجربه کنید اونجا متوجه میشید که این بازی در خواب شب برای pc هم منتشر میشود!
اصلآ سبک بازی طوریه که فقط برای کنسول تعبیه شده..حتی بعید میدونم بتونن با امولاتور بازی رو واسه pc پورت کنن!
بنده لحظاتی این بازی رو روی ps3 یکی از دوستان تجربه کردم متوجه شدم غیر ممکنه این بازی واسه pc بیاد.حتی با ps3 که مناسب برای این سبک بازیهاست و گیم پد مجزا داره هم سخت بود !

البته نیومدن این بازی برای PC ربطی به گیم پد نداره!:31: چون روی PC میشه همه جور گیم پدی نصب کرد!

نیومدن بازی برای PC هم سیاست کمپانی سازنده هست ! همونطور که سری های قبلی (البته به جز یه نسخه) برای PC منتشر نشد.

B.3.S.T
18-07-2011, 17:45
البته نیومدن این بازی برای PC ربطی به گیم پد نداره!:31: چون روی PC میشه همه جور گیم پدی نصب کرد!

نیومدن بازی برای PC هم سیاست کمپانی سازنده هست ! همونطور که سری های قبلی (البته به جز یه نسخه) برای PC منتشر نشد.

بله درسته حرفتون!
ولی هر گردی که گردو نمیشه:دی
گیم پد کنسولها کلآ فرق فوکوله نیازی هم نداره کلیدهاشو هماهنگ کنی اتوماتیک همه چی از اول برنامه ریزی شدس پس راحتیش اینجا مشخصه.
حرف دومتون هم کاملآ درسته
البته اگر قرار بر اینه که بازی رو با امولاتور بدن بیرون که همون بهتر که ندن چون هیچ زمان مثل بازی با پورت اصلیش نمیشه.متأسفانه الان اکثر بازی های فایتینگ با امولاتور بر روی pc قابل اجراست که کیفیت آنچنانی نداره تازه بماند که دردسرهای نصب و اجرای خودش رو داره.

Cain
18-07-2011, 18:05
استریت فایتر که واسه پی سی اومد من با دسته ایکس باکس بازی میکردم هیچ فرقی هم نمیکرد.
الانم یه پچ دادن که میشه کاملا دکمه هاش رو تنظیم کرد. مورتال کمبت هم میشه راحت همه دکمه هاشو تنظیم کرد. اگه شرکت سازنده واسه پی سی همون نسخه کنسولی رو پرت کنه فکر نکنم اصلا مشکلی پیش بیاد.

BATMAN-LOVE
18-07-2011, 19:45
cain جاان من سيو كمبت رو اجرا كه ميكنم اوله بازي و توي بازي يه پيغام ميده كه نميتوني تروفي داشته باشي!!!حالا راهي واسه فعال كردنه تروفي نيست؟؟؟يا اينكه اون پيغامها كه توي بازي مزاحم ميشن رو غير فعال كرد؟؟؟

Cain
18-07-2011, 20:42
cain جاان من سيو كمبت رو اجرا كه ميكنم اوله بازي و توي بازي يه پيغام ميده كه نميتوني تروفي داشته باشي!!!حالا راهي واسه فعال كردنه تروفي نيست؟؟؟يا اينكه اون پيغامها كه توي بازي مزاحم ميشن رو غير فعال كرد؟؟؟
شرمنده من PS3 ندارم . با ایکس باکس بازی میکنم .
اون سیو هارو هم از اینترنت پیدا کردم .
اگه بری تاپیک PS3 بپرسی به جواب میرسی حتما .
لینک زیر تاپیک PS3 هستش :

resident_evil
19-07-2011, 19:55
خُب Rain هم اومد و بازی کردیم و Ladder رو هم تموم کردیم خوبه در کل
Teleportـش شدیدا خوبه خیلی به کار میاد . اونی که یارو رو میندازه تو آب خیلی جالبه میشه کنترلش کرد . من میبرمش بالا تا میخواد بیفته یه Uppercut نثارش میکنم یا یه لگد مخصوص

BATMAN-LOVE
20-07-2011, 03:25
راسته كه فردي قراره dlc بياد؟؟؟فكر كنم شايعه باشه!!!
ولي جاش خيلي خاليه تو كمبت!!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

resident_evil
20-07-2011, 18:30
من تو FB خودنم که قراره این هفته کاراکتر چهارم معرفی بشه البته اگه درست خونده باشم : دی

Cain
20-07-2011, 20:38
من تو FB خودنم که قراره این هفته کاراکتر چهارم معرفی بشه البته اگه درست خونده باشم : دی

درست خوندین . یه مسابقات قراره برگذار بشه توی لاس وگاس اگه اشتباه نکنم . اونجا کارکتر جدید معرفی و واسه دانلود میاد.:31:

BATMAN-LOVE
20-07-2011, 21:51
توي دو نفره يه كدي هستش كه وقتي ميزني دش دوبل ميشه (dash double)!!!تو يه نفره نميشه اينكارو كرد؟؟؟منظورم اون چهارخونه هاست كه وقتي بازي لود ميشه بايد كد وارد كني---

Cain
21-07-2011, 07:59
توي دو نفره يه كدي هستش كه وقتي ميزني دش دوبل ميشه (dash double)!!!تو يه نفره نميشه اينكارو كرد؟؟؟منظورم اون چهارخونه هاست كه وقتي بازي لود ميشه بايد كد وارد كني---

نه . اون کدها مخصوص دونفره تا 4 نفره هستش.

Cain
22-07-2011, 01:49
شخصیت چهارم هم مشخص شد و کسی نیست جز فردی :31:
هشتم اگوست هم واسه دانلود قرار میگیره . فکر کنم 18 روز دیگه باشه .

ویدئو گیم پلیش رو میتونید از لینک زیر دانلود کنید:

Dante May Cry M
22-07-2011, 07:57
آقا کسی تا حالا این بازی رو تو X360 آچیو هاشو 1000 کرده؟
من میشناسم، اگه خواستید می گم کی این کار رو کرده..:31:

rrtt
22-07-2011, 09:31
دوستان یک سوالmortal kombat 9برای psp هم منتشر شده؟؟ چون یه سرچ کوچیک میکنی تو گوگل خیلی لینک دانلود میاد

soha is the beSt
22-07-2011, 11:45
شخصیت چهارم هم مشخص شد و کسی نیست جز فردی :31:
هشتم اگوست هم واسه دانلود قرار میگیره . فکر کنم 18 روز دیگه باشه .

ویدئو گیم پلیش رو میتونید از لینک زیر دانلود کنید:

این حاجی تو چه نسخه هایی بوده؟ من نمیشناسمش :دی

mra680
22-07-2011, 12:35
سلام به همه
من اين نسخه رو براي Pc توي بازار پيدا نكردم نكنه اسمه ديگه داره؟
اگه فروشگاه آنلاين كسي ميشناسه كه داره يه خبر كوچولو بده
توي XBox خيلي بازيه روون و جالبه اي هست توي PC هم به همين صورته؟
ممنون

Cain
22-07-2011, 13:26
این حاجی تو چه نسخه هایی بوده؟ من نمیشناسمش :دی

شخصیت یه فیلم این حاجی :31: تاحالا هم توی بازیهای ودئویی نبوده تا اونجایی که اطلاع دارم من.
من که خودم خیلی دلم میخواست یه کارکتر از خود دنیای مورتال کمبت میبود. مثله شینک یا فوجی .

سلام به همه
من اين نسخه رو براي Pc توي بازار پيدا نكردم نكنه اسمه ديگه داره؟
اگه فروشگاه آنلاين كسي ميشناسه كه داره يه خبر كوچولو بده
توي XBox خيلي بازيه روون و جالبه اي هست توي PC هم به همين صورته؟
ممنون
اصلا نسخه PC نداره این مورتال کمبت .

soha is the beSt
22-07-2011, 13:37
شخصیت یه فیلم این حاجی :31: تاحالا هم توی بازیهای ودئویی نبوده تا اونجایی که اطلاع دارم من.
من که خودم خیلی دلم میخواست یه کارکتر از خود دنیای مورتال کمبت میبود. مثله شینک یا فوجی .

اصلا نسخه PC نداره این مورتال کمبت .
منم با اینکه یه شخصیت جدا اوردن تو بازی حال نکردم :2:
اما..
کومبو های خیلی خفنی داره ها :دی

yashar_silverboy
22-07-2011, 16:58
بچه ها شخصیت های rain و Kenshi رو از کجا میتونم دانلود کنم؟

MobinS
22-07-2011, 20:42
ازشبکه لایو ایکس باکس و نتورک پلی استیشن.

resident_evil
22-07-2011, 23:02
شدیدا ناامید شدیم . حرومشون باشه اون 1200 پوینت :|

rrtt
22-07-2011, 23:14
دوستان یک سوالmortal kombat 9برای psp هم منتشر شده؟؟ چون یه سرچ کوچیک میکنی تو گوگل خیلی لینک دانلود میاد
کسی نبود راهنمایی کنه؟؟

soha is the beSt
23-07-2011, 09:44
کسی نبود راهنمایی کنه؟؟
پی اس پی فقط یه دونه بنامه mortal kombat unchained داره!

mra680
23-07-2011, 12:07
با سلام مجدد
هيچ نسخه اي از اين كمبت وجود نداره كه خيلي شبيه به سبك سگا باشه يا شبيه به همين كمبت 9 كه با PC بشه بازي كرد؟
....
ممنون

ariamns
23-07-2011, 14:18
نسخه pc این بازی نیومده؟

yashar_silverboy
23-07-2011, 14:46
معذرت می خوام .... DLC هارو از کجا میتونم ئانلود کنم ؟ Free هست یا پولیه؟ کسی نداره up کنه ما هم دانولد کنیم حال کنیم ؟ آخه من Skarlet و Shao kahn و Goro و Kintaro رو از اینترنت دانلود کردم .. میخواستم ببینم اینا رو هم میتونم دانلود کنم یا نه ؟؟؟؟؟؟!!!!!!
اگه دارید بذارید ما هم دانلود کنیم

BATMAN-LOVE
23-07-2011, 15:31
من چيزي تا حالا دانلود نكردم!!!ميشه لينكه اونايي كه دان كردي واسم بزاري؟؟؟

yashar_silverboy
23-07-2011, 21:05

Layken
23-07-2011, 21:33
الان یکی از ابر قدرت هارو (البته رفقا میگفتن) زدم خوردش کردم چسبودمش به کف زمین.
کلا فکر نمیکنم وجود لرد رایدن تا به حال اینقدر منو در یک بازی فایتینگ با مهارت کنه....
انصافا خیلی تیز با قدرت هستش....دیگه اون یارویی که مدعی بود فلاورس ویکتوریش کردم.....
طی چند روز اینده نسخه PS3 بازی رو تهیه می کنم نه تنها از 3D بهره میبرم...(البته در اینده) بلکه میام تو Psn ببینم میتونید رایدن منو حریف باشید..:31:

Alireza.M67
23-07-2011, 22:09
الان یکی از ابر قدرت هارو (البته رفقا میگفتن) زدم خوردش کردم چسبودمش به کف زمین.
کلا فکر نمیکنم وجود لرد رایدن تا به حال اینقدر منو در یک بازی فایتینگ با مهارت کنه....
انصافا خیلی تیز با قدرت هستش....دیگه اون یارویی که مدعی بود فلاورس ویکتوریش کردم.....
طی چند روز اینده نسخه PS3 بازی رو تهیه می کنم نه تنها از 3D بهره میبرم...(البته در اینده) بلکه میام تو Psn ببینم میتونید رایدن منو حریف باشید..:31:

واقعا کاش می شد یه سری مسابقات بین بچه های اینجا برگزار کرد ببینیم آخه با این همه ادعا درچه سطحی هستید :31:

Layken
23-07-2011, 22:12
واقعا کاش می شد یه سری مسابقات بین بچه های اینجا برگزار کرد ببینیم آخه با این همه ادعا درچه سطحی هستید :31:

فکر نمیکنم کسی بتونه در مقابل رایدن من دووم بیاره....یهو میبینی از عقبت ظاهر شدم..تا برمیگردی میبینی باز تو عقب این وریت هستم می خوای فکر کنی که چه کنی میبینی نصف جونت فر رفته...:27::31::10:
چه حالی میده این طوری زورگویی کردن...:31:

BATMAN-LOVE
24-07-2011, 00:16
من با اسكورپن خيلي حال ميكنم!!!
راستي كاراكتر بعدي كه قراره بياد فردي كروگر هستش!!!هميشه دوست داشتم تو كمبت ببينمش كه الان باورم نميشه حقيقت داره!!!خيلي باحاله واسه خون راه انداختن!!!اگه فيلماش و سرگذشتشو ديده باشيد ميفهميد عوضي تر از اون كسي پيدا نميشه!!!
اينم يه خلاصه از فردي كروگر=ادمه كثيفي بوده كه به نوجوونها ت-ج-ا-و-ز ميكرده تا اينكه خانواده هاي قرباني تصميم ميگيرن توي خونش اتيشش بزنن!!!اما بعد از سوختن زنده ميشه و با چهره وحشتناك و چنگالهاي خفن كه خودش ساخته مياد كه انتقام بگيره!!!و نووجونهارو اينبار توي خواب به روشهاي هولناك ميكشه!!!

BATMAN-LOVE
24-07-2011, 00:38

---------- Post added at 12:35 AM ---------- Previous post was at 12:32 AM ----------

---------- Post added at 12:37 AM ---------- Previous post was at 12:35 AM ----------

---------- Post added at 12:38 AM ---------- Previous post was at 12:37 AM ----------

معذرت می خوام .... DLC هارو از کجا میتونم ئانلود کنم ؟ Free هست یا پولیه؟ کسی نداره up کنه ما هم دانولد کنیم حال کنیم ؟ آخه من Skarlet و Shao kahn و Goro و Kintaro رو از اینترنت دانلود کردم .. میخواستم ببینم اینا رو هم میتونم دانلود کنم یا نه ؟؟؟؟؟؟!!!!!!
اگه دارید بذارید ما هم دانلود کنیم
اينجا شايد چيزي كه دنبالشي پيدا كني البته اول بايد ثبت نام كني

Cain
24-07-2011, 01:29
فکر نمیکنم کسی بتونه در مقابل رایدن من دووم بیاره....یهو میبینی از عقبت ظاهر شدم..تا برمیگردی میبینی باز تو عقب این وریت هستم می خوای فکر کنی که چه کنی میبینی نصف جونت فر رفته...:27::31::10:

من فکر کنم با سابزیرو بشه راحت لرد ریدن رو زد. کافیه کلون بزاره بعد خودش بیاد جلو کلون وایسه . حتی اگه عقب جلو A یا ضربهدر بزنی بازم توی کلون گیر میکنی و دمج نمیده . چون باید تا اخر صفحه ببره سابزیرو تا بتونه دمج بده . کلون مانع این کار میشه . وقتی هم بخواد بلینک کن اونور باز کلون میگیرتش.
البته این استراتژی اگه دو بازیکن هم سطح هم باشن جواب میده قطعا و ریدن بازنده خواهد بود :31:

soha is the beSt
24-07-2011, 09:56
من فکر کنم با سابزیرو بشه راحت لرد ریدن رو زد. کافیه کلون بزاره بعد خودش بیاد جلو کلون وایسه . حتی اگه عقب جلو A یا ضربهدر بزنی بازم توی کلون گیر میکنی و دمج نمیده . چون باید تا اخر صفحه ببره سابزیرو تا بتونه دمج بده . کلون مانع این کار میشه . وقتی هم بخواد بلینک کن اونور باز کلون میگیرتش.
البته این استراتژی اگه دو بازیکن هم سطح هم باشن جواب میده قطعا و ریدن بازنده خواهد بود :31:
من با سایرکس و اسکوپیان و کیتانا میتونم 3 سوت بترکونم طرف مقابلو :دی

Cain
24-07-2011, 10:38
من با سایرکس و اسکوپیان و کیتانا میتونم 3 سوت بترکونم طرف مقابلو :دی

کیتانا الان جزو بهترین هاست . خیلی خیلی قویه . کمبوهاش اصلا روانیه . بریک هم نمیشه کرد نصفه بیشترشو :13:
اما اسکورپین ضعیفه از نظر من و خیلی های دیگه . اصلا ندیدم کسی واسه مسابقات هم پیک کنتش .
سایرکسم هنوز که هنوز اون ترپ های خودشو داره . هر روز یی نفر یه تر جدید کشف میکنه واسش . لیوکانگ هم فکر کنم میتونه راحت بزنتش .
من با ساب زیرو نمیتونم کیتانا داداشمو بزنم . البته داداشم معمولا باهاش میتونه حدود 35% بزنه و نمیتونه اون 50% بزنه چون با دسته ایکس باکس واقعا سخته کمبو زدن .
اما با نوب میشه کیتانا رو زد فکر کنم . نباید کار سختی باشه . کافیه نزاری بیاد نزدیک .
البته میشه گفت نسخه های پچ نشده کانگ لائو همرو میزنه :31: دمج هاش سوپر زیاده:27:
پچ هاش جدید که من ویدئوشو دانلود کردم خیلی کم شده بود از دمجش . اما هنوزم جزو تاپ تیر هاست.

Alireza.M67
24-07-2011, 22:02

البته من چون نمیدونم در چه سطحی هستی نمیتونم کری بخونم .
ولی من با اسموک بازی می کنم .
مشت اول رو بزنم دیگه بقیش کمبوئه کاریش نمیتونی بکنی :31:

BATMAN-LOVE
24-07-2011, 23:32
ولي اسكورپين از كاراكترهاي خيلي مهم و اصلي كمبته!!!

MobinS
25-07-2011, 10:14
خب این چه ربطه داشت؟ :دی

BATMAN-LOVE
25-07-2011, 19:05
يعني اينكه اسكورپن ضعيف نيست!!!
راستي يه راندي هست كه وقتي حريفو كشتي بعدش يه قفلي باز ميشه و بايد با نوب سايبوت مبارزه كني من نتونستم بزنمش!!!اگه شكستش بدي چي ميشه؟؟؟

resident_evil
25-07-2011, 19:32
يعني اينكه اسكورپن ضعيف نيست!!!
راستي يه راندي هست كه وقتي حريفو كشتي بعدش يه قفلي باز ميشه و بايد با نوب سايبوت مبارزه كني من نتونستم بزنمش!!!اگه شكستش بدي چي ميشه؟؟؟

هیچی فقط پول توپولی بهت میده . 4 تا کاراکتر هستن که مخفی هستن و میشه باهاشون مبارزه کرد هر کدوم هم اچیو دارن

mk center
26-07-2011, 08:05
سلام
بنده مدیرکل سایت طرفداران مورتال کامبت هستم
یک سری مطلب دیدم بدون ذکر منبع از سایتمون کپ شده اینجا یک سری هم با ذکر منبع !
خداییش ذکر منبع که کار سختی نیست !:41:

BATMAN-LOVE
27-07-2011, 02:43
شين سونگ چرا تو بازي هم پيره هم جوون؟؟؟
دو تا غوله (kentaro-goro) قبل از شاوكان دو تا فتاليتي دارن؟؟؟چطور ميشه بهم فتاليتي بزنن؟؟؟شانسكيه؟؟؟

Cain
27-07-2011, 07:31
شين سونگ چرا تو بازي هم پيره هم جوون؟؟؟
دو تا غوله (kentaro-goro) قبل از شاوكان دو تا فتاليتي دارن؟؟؟چطور ميشه بهم فتاليتي بزنن؟؟؟شانسكيه؟؟؟

فکر کنم توی روند داستانی MK1 لیوکانگ میکشتش . باز زندش میکنن اما دوره جوونی ش :31:
فکر کنم شانسی باشه . میخوای ببینی ویدئوش رو از یوتیوب دانلود کن :46:

BATMAN-LOVE
27-07-2011, 15:05
تريلر فردي كروگر---من كه خيلي خوشم اومد مخصوصا فتاليتيهاش ترسناكه!!!
سه كيفيت
منبع([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
FREDDY KRUEGER DLC MP4.mp4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
FREDDY KRUEGER DLC TRAILER.3gp ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
FREDDY KRUEGER HD.mp4.mp4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

---------- Post added at 03:05 PM ---------- Previous post was at 03:04 PM ----------

poria-m
29-07-2011, 12:27
دوستان دیگه من صبرم تموم شده این سئوال منو جواب بدین برم این کاراکتر ها را دان کنم.

ایا اگه با xbox 360 بری لایو و بازیت کوپی باشه میزنه دسگاه رو بن می کنه ؟ یا نه

Alireza.M67
29-07-2011, 12:59
دوستان دیگه من صبرم تموم شده این سئوال منو جواب بدین برم این کاراکتر ها را دان کنم.

ایا اگه با xbox 360 بری لایو و بازیت کوپی باشه میزنه دسگاه رو بن می کنه ؟ یا نه

شما برو بگو واست آپدیت جدید و فرمور Lt 1.9 رو بریزن بعد برو لایو بازی کن هیچ مشکلی پیش نمیاد .
این جور سوالاتم از این به بعد در تاپیک خودش بپرس:

poria-m
29-07-2011, 15:10
ممنون که جواب دادی

BATMAN-LOVE
30-07-2011, 02:53
اين لباسه ميلنا سره كاريه يا واقعا هستش؟؟؟

Layken
30-07-2011, 09:59
ديروز با چند تا از دوستان قرار بازي داشتيم چند تاشون جديد بودن همش برميگشتن ميگفتن ضربه تكراري نداريمو نميدونم تكراري كار ميكني..
من نميدونم اين يعني چي خب وقتي يك شخصيتي يك چند مدل ضربه داره خب از اونا استفاده ميكنيم ديگه..
انقدر گفتن تكراري كه كلا اومدم بيرون حوصلمو سر رفت....چه كاريه اخه:31:

MobinS
30-07-2011, 13:14
اين لباسه ميلنا سره كاريه يا واقعا هستش؟؟؟

والا میلینا لباس سومش که همون حجاب اسلامیه بود دیگه :دی همون که آخر باز ladder بازی میشه. این نمی دونم لباس 4 ام هست یا نه. ( قیافش که به فیک ها نمی خوره!)

ديروز با چند تا از دوستان قرار بازي داشتيم چند تاشون جديد بودن همش برميگشتن ميگفتن ضربه تكراري نداريمو نميدونم تكراري كار ميكني..
من نميدونم اين يعني چي خب وقتي يك شخصيتي يك چند مدل ضربه داره خب از اونا استفاده ميكنيم ديگه..
انقدر گفتن تكراري كه كلا اومدم بيرون حوصلمو سر رفت....چه كاريه اخه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حامد مگه تو رفتی کد اشو خریدی؟ اصلا میارزه با اون سرورش مگه؟
آره ولی از این آدم ها خیلی زیادن... مثلا توی tekken با ان kuma اگه همش Y رو می زدی نمی تونست طرف مقابل کاری کنه... اونا هم همش می گفتن هو ، یعنی چی ، تک ضربه ای نزن و... منم گفتم :
اگه قرار بود یک نوع ضربه زدن ممنوغ باشه ، خود سازنده های بازی یک کاری می کردن که نشه یک ضربه رو تکرار کرد.
یا مثلا توی مورتال کمبات هم با اسموک (:40:) یک کمبو می زدم که دود رو زیر پاش می زدم تا از بالا سرم بیاد پایین ، بعدش یک آپرکات می زدم بهش :دی این حرکت رو همش تکرار می کردم ، طرف نمی تونست کاری بکنه ، یا اون حرکتی که غیب می شد می رفت عقبش میزد ، بعدش جلوش میومد می زد ، اون اگه تند تند بزنی ( البته قبل یک cancelation لازمه!) نمی تونه طرف کاری بکنه ، تا بخواد ضربه ای بزنه اینو روش بریم تمومه :دی
چقد حرف زدم :دی واه واه واه :دی :دی

BATMAN-LOVE
30-07-2011, 15:17
راستي من يه سوالي دارم كه هر جا طرح كردم كسي جواب نميده اميدوارم اينجا يه آدمه باحال پيدا شه و مارو روشن كنه تا از سردرگمي در بيام!!!

من ps3 هك نشده و اورجينال بازي ميكنم الان هم كمبت ريجن 2 دارم اما نميتونم dlc هارو از ps store دانلود كنم چون كارت ندارم!!!
اما چند جا لينكه دانلود dlc هارو گذاشتن كه تا الان همه كاراكترها رو داره به جز فردي كه هنوز نيومده!!!
من اگه دانلود كنم ميتونم از اون dlc ها استفاده كنم با توجه به اينكه دستگاهم كپي نشده؟؟؟
يا اينكه بايد كارت بخرم و از ps store دانلود كنم؟؟؟

---------- Post added at 03:17 PM ---------- Previous post was at 03:14 PM ----------

ولي فكر كنم ميشه كمبهاي جديد ساخت!!!البته خودم هم تكراري ميزنم ولي مهم اينه كه از بازي لذت ببري حالاضربه ها چه تكراري باشه چه جديد زياد فرقي نداره

Cain
30-07-2011, 21:28

اه بدم میاد از این بازیکنایی که میگن تک بعدی کار میکنی با همش یه کارو انجام میدی .
اگه بازیشون خوب باشه ، تو هم همش یه کار رو تکرار کنی دستتو میخونن میرننت . اگه هم نمیتونن بازی کنن مشکل از خودشونه که بلد نیستن بازی کنن .
منم این مشکل رو دارم . همه کمبوهای یه کارکتر رو هم بزنم باز میگن تک بعدی بازی میکنی . :13:
اینا کسایی هستن که جرات بازی توی مسابقات رو ندارن و اصلا هم بازیشون خوب نمیشه . همیشه هم یه جور بازی میکنن و نوب خواهند موند.
شرمنده لحنم اگه تند بود . اخه دل پری دارم از همچین ادمایی :19:

راستی بچه ها مسابقات EVO هم برگزار شد . هنوز تاپ 8 شروع نشده . بالای 500 نفر از سراسر دنیا شرکت کردن . هنوز به صورت رسمی ویدئو ها منتشر نشده . بی کیفیتش توی سایت ها هست . بعدا اگه خوب اومد میزارم واستون.
این لیست 8 نفر که اومدن بالا :

REO از اوناست که با کارکترهای زیادی بازی میکنه .
ملیناشو من دیدم واقعا خفنه .
جالبه که اصلا کارکترهای مثل هم نیستش توی این لیست.
قبل مسابقات پیش بینی میشد که کانگ لائو های زیادی بیان بالا اما اینجوری نشد.
من که دوس دارم جانی کیج یا لیئوکنگ اول بشه .
البته Perfect Legend , REO , Chris G خیلی قوی هستن :D

BATMAN-LOVE
30-07-2011, 22:34
CAIN جان ميتوني به سواله بالا جواب بدي؟؟؟

Cain
30-07-2011, 23:47
CAIN جان ميتوني به سواله بالا جواب بدي؟؟؟

شرمنده من ایکس باکس دارم و از PS3 اصلا سردر نمیارم :41:
بهتر بری از همون انجمن PS3 بپرسی حتما به جواب میرسی :31:

BATMAN-LOVE
31-07-2011, 00:43
اتفاقا همينكارو كردم و تو 3 تا انجمن ديگه سوالمو طرح كردم اما كسي انگار نميدونه!!!!!!!!!!!!!!نميدونم چرا اين كمپانيها ميرن رو اعصاب خب هر چي دارين همرو تو ديسك بازي بزارين!!!همش واسه خاطره پوله!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!كاش حداقل يه نسخه اي داشت كه همه dlc ها داخلش بود!!!متاسفانه هنور هيچ كدوم از dlc عارو نگرفتم!!!دلم داره ميبسوزه!!!بخصوص وقتي فردي بياد!!!!
به هر حال دستت طلا
راستي كمبت چه Collectors edition داره!!!واقعا قشنگه!!!

poria-m
31-07-2011, 13:28
دوستان در کاراکتر های مخفی که باز میشن فقت نوب است مثل شنگ سونگ را فالسش کنی باز هم نوب است؟

Iloveu-ALL
01-08-2011, 21:57
باحاله مورتال کمبت 9

ASUS POWER
02-08-2011, 22:15
آقا یه سوال
برای PC میادش یا نه ؟
ممنون

IOG
02-08-2011, 22:46
آقا این بازی واسه PCهم هست؟؟؟؟

aha2012
02-08-2011, 23:09
آقا یه سوال
برای PC میادش یا نه ؟
ممنون

آقا این بازی واسه PCهم هست؟؟؟؟
I'm so sorry
فعلا که خبری نشده:41:

reza 123456
02-08-2011, 23:18
نمیشه تبدیل کردش با نرم افزار واسه pc؟؟؟

aha2012
02-08-2011, 23:38
نمیشه تبدیل کردش با نرم افزار واسه pc؟؟؟
امولاتورهایی هست که بازیهای 360تو اجرا کنه.ولی اصلا پیشنهاد نمیشه.چون باید یه سیستم غولی داشته باشی تا بدون لگ بکشه که از نظر اقتصادی آدم میره یه 360 میخره.در ضمن این امولاتورها کلی آدمو اذیت میکنه،تمام لگ و کیفیت پایینی به آدم میده
در کل اصلا پیشنهاد نمیشه

persepolis1313
04-08-2011, 16:04
لینکی که دادی دان کردم حالا چجوری استفادش کنک دمت گرم راه نماییم کن

Alireza.M67
04-08-2011, 18:28
EVO :

مسابقات 8 نفر فینالیست :

مسابقه فینال :

Cain
04-08-2011, 19:34
مسابقات شرطی که توی EVO انجام شده رو از لینک زیر میتونید دانلود کنید :

مسابقه Morty vs Detroit top 64 Evo
Detroit از شانگ سونگ بازای خفنه .

مسابقه Morty vs JOP top 32 Winners Evo
JOP هم از جانی کیج های خفنه که حتما باید تاپ 8 رو ببینین. واقعا قشنگ بازی میکنه . اما اینجا فکر کنم ریدن پیک میکنه.

Cain
04-08-2011, 19:41
EVO :

مسابقات 8 نفر فینالیست :

مسابقه فینال :

من یه نکته رو اضافه کنم . دوستانی که لینک اول رو دانلود میکنن نیازی نیست لینک دوم رو دانلود کنن . چون فینال رو هم شامل میشه + اهدای مدال و تندیس به نفر اول .
راستی از طرف NetherRealm Stuidos به نفر اول یه کمر بند مورتال کمبت داده شد :31:

aha2012
04-08-2011, 20:04
حیف که من اونجا نبودم وگرنه..............:31:
کلا جام خالی بود:31:

akharwarbaz
04-08-2011, 21:03
ووو عجب بازیـــــــــــــ !!عجب بازی کنایی!!
ولی به نظر من حق REO بود که ببره ! تو این بازی چنتا سوتی داد که همونا باعث باختش شد..

حالا جوایز این مسابقه چی بود ؟فقط نفر اول میدن جایزه رو یا اول دوم سوم داشت ؟

Cain
05-08-2011, 05:56
ووو عجب بازیـــــــــــــ !!عجب بازی کنایی!!
ولی به نظر من حق REO بود که ببره ! تو این بازی چنتا سوتی داد که همونا باعث باختش شد..

حالا جوایز این مسابقه چی بود ؟فقط نفر اول میدن جایزه رو یا اول دوم سوم داشت ؟

واقعا حق ریو بود . میتونست کانگ لائو یا جانی کیج پیک کنه مسابقه آخر . من تاحالا ندیده بودم سایرکس بازی کنه .
همون 3 بازی که قبل از ریسیت برد هم شاهکار کرد چون به قول تام بریدی ملینا در مقابل کانگ لائو اصلا به حساب نمیاد .
راستی ریو با پولی که طرفداراش کمک کرده بودن تونسته بود به مسابقات بره . اما الان اسپانسر داره :D
واسه پولشم اعلام نشده فکر کنم . از روالش اینجوریه که 70% پول جمع شده رو نفر اول و 20% نفر دوم و 10% نفر سوم میگیره . امسال میگن بالای 500 نفر شرکت کردن . گروه های مقدماتی 32 گروه 5تیمی بوده .که از هر گروه دو بازیکن به صورت برنده و بازنده میومدن بالا .

توی انجمن های مورتال کمبت من دیدم میگن یه جکس پلیر خیلی خفن هم بوده :31: من هنوز ندیدم باید دانلود کنم .
عشق من تام بریدی هم حذف شده بود و به تاپ 8 نرسیده بود :41: از اریس همون آقای گزارشگر که ریش داره باخته بود توی گروهش و به عنوان بازنده اومده بود بالا ، اخر سرم به ارتور سانچز باخته بود . تام بریدی قهرمان مسابقات PowerUp 2011 ، اولین مسابقات بزرگ مورتال کمبت شده بود که اونجا هم ریو رو شکست میده هم PerfectLegent قهرمان حال حاضر دنیا :31:

Alireza.M67
05-08-2011, 14:55
یه Smoke باز نبود توی این جمع کع با سطح بازی خودمون مقایسش کنیم ببینیم چند چندیم !

Cain
05-08-2011, 19:09
یه Smoke باز نبود توی این جمع کع با سطح بازی خودمون مقایسش کنیم ببینیم چند چندیم !

Aris همون گزارشگر ریشیه SMoke بازی میکنه . یه سرچ کن یوتیوب ببین پیدا میکنی ویدئویی ازش .
از REO و PerfectLegend باخته :31: بازیش اینقدرا قبلا خوب نبود . اما مثله اینکه الان ترکونده :31:

yashar_silverboy
05-08-2011, 19:34
بچه ها یه سوال
من سیو بازی رو از یه سایت گرفتم ولی ریختمش یه پیغام میده اول بازی ( Press start ) میگه که نمیتونه trophey هارو بهم بده
باید چیکار کنم؟

Cain
06-08-2011, 00:27
بلاخره دو لباس دیگه ای که همراه فردی عرضه میشه معرفی شد :

لینک دانلود تریلر :

Cain
06-08-2011, 11:14
اینم ویدئو بازی Tom Brady vs Aris
که تام کانگ لائو بازی میکنه و اریس هم اسموک . اما کیفیتش خوب نیست با مبایل فیلم برداری شده.میشه دید :D

Alireza.M67
06-08-2011, 20:49
اینم ویدئو بازی Tom Brady vs Aris
که تام کانگ لائو بازی میکنه و اریس هم اسموک . اما کیفیتش خوب نیست با مبایل فیلم برداری شده.میشه دید :D

کیفیت در سطح تیم ملی ! :31:
ولی بازم دستت درد نکنه خودمم بهتر از این گیر نیاوردم :10:

akharwarbaz
06-08-2011, 21:12
واقعا حق ریو بود . میتونست کانگ لائو یا جانی کیج پیک کنه مسابقه آخر . من تاحالا ندیده بودم سایرکس بازی کنه .
همون 3 بازی که قبل از ریسیت برد هم شاهکار کرد چون به قول تام بریدی ملینا در مقابل کانگ لائو اصلا به حساب نمیاد .
راستی ریو با پولی که طرفداراش کمک کرده بودن تونسته بود به مسابقات بره . اما الان اسپانسر داره :D
واسه پولشم اعلام نشده فکر کنم . از روالش اینجوریه که 70% پول جمع شده رو نفر اول و 20% نفر دوم و 10% نفر سوم میگیره . امسال میگن بالای 500 نفر شرکت کردن . گروه های مقدماتی 32 گروه 5تیمی بوده .که از هر گروه دو بازیکن به صورت برنده و بازنده میومدن بالا .

توی انجمن های مورتال کمبت من دیدم میگن یه جکس پلیر خیلی خفن هم بوده :31: من هنوز ندیدم باید دانلود کنم .
عشق من تام بریدی هم حذف شده بود و به تاپ 8 نرسیده بود :41: از اریس همون آقای گزارشگر که ریش داره باخته بود توی گروهش و به عنوان بازنده اومده بود بالا ، اخر سرم به ارتور سانچز باخته بود . تام بریدی قهرمان مسابقات PowerUp 2011 ، اولین مسابقات بزرگ مورتال کمبت شده بود که اونجا هم ریو رو شکست میده هم PerfectLegent قهرمان حال حاضر دنیا :31:

cain جون شما لایوشو امتحان کردی چطوریه ؟ چون من دستگام اپدیت نیست و برای اینکه بخوام برم لایو بارم بدم اپدیت کنم...فقطم به خاطر این بازی!چون هیچ کی هم نیست بازی کنیم مجبوریم همش با bot بازی کنیم هیچ مزه ای نمیده..کلا چطوریه ؟میرزه برم اپدیت کنم؟

MobinS
06-08-2011, 21:35
لایوش که نگو! دو روز فری می تونی بازی کنی بقیش باید یک 10 تومنی بدی فک کنم 800 مایکروسافت پوینت بدی...
اینقدر سرور ها هم بده که ماشالا من توی دو روز صدبار وصل شم ، ولی نتوسنستم یک بازی کامل بازی کنم! آنلاینش نمی ارزه! اصلا بازی فایتینگ باید بدون هیچ Delay باشه ، چه برسه این طوری!

Cain
07-08-2011, 11:46
لایوش که نگو! دو روز فری می تونی بازی کنی بقیش باید یک 10 تومنی بدی فک کنم 800 مایکروسافت پوینت بدی...
اینقدر سرور ها هم بده که ماشالا من توی دو روز صدبار وصل شم ، ولی نتوسنستم یک بازی کامل بازی کنم! آنلاینش نمی ارزه! اصلا بازی فایتینگ باید بدون هیچ Delay باشه ، چه برسه این طوری!

من تست نکردم لایوشو اخه منم ایکس باکسم آپدیت نیست . فقط واسه دی ال سی ها شاید بعدا که وضیعت مالی خوب شد برم آپدیت کنم .
اما همینطور که مبین گفت منم شنیدم از افتضاح ترین سرورها هستن کلا .
بازی افلاین با انلاین هم فرق میکنه یکم . بعضی کمبوها هستن که نمیشه توی حالت آنلاین زد.
توی شهر ما هم من تونستم چنتا از بچه هارو بکشونم که بازی کنن . اما خوب تمرین نمیکردن ضعیف موندن.
حیف واقعا یه بازی مثله مورتال کمبت اینقدر طرفدار کم داشته باشه اینجا . بچه های فروم میتونن با هم قرار بزارن اونایی که همشهری هستن برن یه گیم نت با هم بازی کنن خوب :31:

---------- Post added at 11:46 AM ---------- Previous post was at 11:43 AM ----------

کیفیت در سطح تیم ملی ! :31:
ولی بازم دستت درد نکنه خودمم بهتر از این گیر نیاوردم :10:

من قبلا دیده بودم بازیشو . هنوز همونجوریه چیزه خاصی اضاف نشده بود . به نظر من قشنگترین بازی رو JOP میکرد . با جانی کیج . واقعا عالی بود :31: دارم سعی میکنم بازی با جانی کیجمو بهتر کنم . ریسیت هاشو یاد بگیرم مخصوصا . :5:

راستی یه ویدئو تازه از اسموک هست که یجورایی تایم نرپ هستش فکر کنم . هنوز خودم دانلود نکردم . ببین شاید بدردت بخوره :D یه چیز جدید ادم یاد گرفت :::

Layken
07-08-2011, 17:08
سلام بر برو بچ کمبات باز...
دوستانی که با اسموک حرفه ای کار میکنن:31:
یه حرکت که داره پایین عقب +B رو که میزنی از کنارها میاد ضربه میزنه ولی وقتی تو این حرکت R رو هم چاشنی کارش میکنیم
اون موقع سریع وقتی از کناره ها ضربه میزنه از بالا میادش میکوبه تو سر یارو اینجا این حرکت سومش دفاع داره.؟
من نتونستم با هر مدل روشی مقابل اون بالا اومدنش دفاع کنم..؟ راهی هستش..؟

aha2012
07-08-2011, 17:21
متاسفم حامد.نه راهی نداره.:41:

در ضمن دفاع چیه.بچه بازیه دفاع:31:من هر موقع بازی میکنم دفاعو off میکنم

Cain
07-08-2011, 19:09
یه حرکت که داره پایین عقب +B رو که میزنی از کنارها میاد ضربه میزنه ولی وقتی تو این حرکت R رو هم چاشنی کارش میکنیم
اون موقع سریع وقتی از کناره ها ضربه میزنه از بالا میادش میکوبه تو سر یارو اینجا این حرکت سومش دفاع داره.؟

دو نوع دفاع که بیشتر نداریم :31: نشسته و وایساده که بعضی ضربات هستن دفاع های نشسته رو میشکونن بعضی ها هستن که وایسادرو میشکونن .
به اون نوع ضربه هایی که دفاع نشسته رو میشکونه بهش میگن Overhead و اونی که وایسادرو میشکونه میگن Low
اون حرکت که شما میگین Overhead هستش و باید وایساده دفاع بشه . :31: اینجوری به کمبو فری به تو داده میشه :31:

Sweeneytod
07-08-2011, 19:26
اینا هم مسابقات CEO هستش حالا دیگه توضیحش بمونه با اساتید بزرگ...(پون خودم نمیدونم :31:)

hds 3dlife
07-08-2011, 21:44
بچه ها یه سوال.این لباسه دومه کاراکترارو توps3با چه دکمه ای باید اورد.من لباسارو باز کردم ولی هر کاری میکنم با لباسای اصلیه خودشوون باز می یان.:13:

aha2012
07-08-2011, 21:50
بچه ها یه سوال.این لباسه دومه کاراکترارو توps3با چه دکمه ای باید اورد.من لباسارو باز کردم ولی هر کاری میکنم با لباسای اصلیه خودشوون باز می یان.:13:
startو بزن بعد لباساتو عوض کن

MobinS
07-08-2011, 23:31

اسموک خب .قتی غیب میشه در اصل حرکت cancellation انجام میده ، پس مشخصه که نمیشه دفاعش کرد!!

Cain
08-08-2011, 01:20
اسموک خب .قتی غیب میشه در اصل حرکت cancellation انجام میده ، پس مشخصه که نمیشه دفاعش کرد!!

من نمیدونم چرا شما میگین دفاع نداره . در صورتی که میشه راحت وایساده فقط دکمه بلاک رو نگه داشت اون موقع راحت میتونین کمبو بزنین بهش .
Teleport/Smokeport حرکتش هم عقب ، پایین + B + RT هستش که واسه PS3 فقط B میشه دایره .
تنها حرکت اسموک که دفاع نداره Shake/Vibration هستش که عقب ، جلو + X که توی PS3 میشه مربع .

Rc man
08-08-2011, 07:10
دوستان من یک چیستان mortal kombat 9 را بشما می گویم

اگه ساب زیرو به ایرمک یخ بزنه چی میشه؟

هر کی جواب را درست گفت یک عکس جدید از بازی mortal kombat 9 می گیره

ارمک میخ:31::31:

Layken
08-08-2011, 11:43
من نمیدونم چرا شما میگین دفاع نداره . در صورتی که میشه راحت وایساده فقط دکمه بلاک رو نگه داشت اون موقع راحت میتونین کمبو بزنین بهش .
Teleport/Smokeport حرکتش هم عقب ، پایین + B + RT هستش که واسه PS3 فقط B میشه دایره .
تنها حرکت اسموک که دفاع نداره Shake/Vibration هستش که عقب ، جلو + X که توی PS3 میشه مربع .

والا من همه جوره امتحان کردم هم ایستاده هم نشسته کلا تو اون کمبو میشه هم به صورت ایستاده و نشسته در مقابل ضربه چپ و راستی اسموک واستاد ولی ضر به سومیه واقعا باید شانس بیاری بعضی وقتها بلوک بشه
من با سایرکس امتحان کردم..اون گاهی اوقات میتونه دفاع کنه...
+
دفاع خیلی خوبه واقعا بعضی وقتها مبارزات من با دوستان خیلی طول میکشه انقدر نفس گیر میشه
+
تو tag ها واقعا سوب زیرو خوب عمل میکنه واقعا وقتی که تو تگها سوب زیرو رو دارم خیالم راحته...

Cain
08-08-2011, 12:49
والا من همه جوره امتحان کردم هم ایستاده هم نشسته کلا تو اون کمبو میشه هم به صورت ایستاده و نشسته در مقابل ضربه چپ و راستی اسموک واستاد ولی ضر به سومیه واقعا باید شانس بیاری بعضی وقتها بلوک بشه
من با سایرکس امتحان کردم..اون گاهی اوقات میتونه دفاع کنه...
+
دفاع خیلی خوبه واقعا بعضی وقتها مبارزات من با دوستان خیلی طول میکشه انقدر نفس گیر میشه
+
تو tag ها واقعا سوب زیرو خوب عمل میکنه واقعا وقتی که تو تگها سوب زیرو رو دارم خیالم راحته...

حرف شما درسته بلاک کردن از الزامات بازی هستش . اگه بلد باشی خوب دفاع کنی میتونی بازی رو راحت ببری . مهمترین مسئله دونستن اینه که کی نشسته بلاک کنی و کی وایساده . شما میتونین همین جوری که دارین دفاع میکنین بین وایساده و نشسته سویچ کنین ممکنه این حرکت اینقدر سریع باشه که در حالت نشسته باقی بمونین اما بلاک بالا رو گرفته باشین . اون حرکت اسموکم در حالت تمرینی با یه نفر دیگه تست کنید و فقط دکمه بلاک رو نگه دارین . مطمعن باشین نمیخورین .
اگه بازم متوجه نمیشین بگین یه ویدئو بزارم واستون.

ساب زیرو هم که از عشق های منه . نمیزاره حریف بهش نزدیک بشه .من تگ بازی کنم ساب زیرو و کیتانا رو ور میدارم . کیتانا خیلی وحشیه . ولی من از تگ استفاده نمیکنم . نفر اول که مرد خود به خود نفر دوم میاد تو بازی :D

Alireza.M67
08-08-2011, 14:51

اگه دفاع رو نگه داری هر سه تاش دفاع میشه .
ولی یه رمز عقب جلو x داره که اونم از بالا میاد ، اون تحت هیچ شرایطی دفاع نمیشه .
-----------
پ.ن :
با اسموک که دیگه حرفه ای شدم رفتم سراغ Kung lao ، عجب ترکیب خفنی هستن این دوتا :31:

Alireza.M67
08-08-2011, 15:00

نه بابا احتمالا میشه یخمک :31:

MobinS
08-08-2011, 16:01
حامد فهمیدم باید چیکار کنی... امتحان کردم درست بود....
نگاه کن وقتی اولین و دومین ضربه ی اسموک بهت خورد دفاع کن راحت دفاع میشه ، ولی واسه حرکت ای که از بالا میاد باید dodge کنی ... تا ضربه آخری رو دفاع کردی ، و اسموک رفت غیب بشه و بره بالا ، دوتا عقب یا دوتا جلو بزن( عقب بهتره) ، اونوقت اسموک رو تو پایین نمیاد ( زود بزنین اشتباه میشه ، دیر هم بزنین نمی تونین در برید) ، بعدش اسموک اومد پایین ، داشت پایین میرسید یک لگد بزن ، بعدش روش کمبو برو... اگه موقع dodge بری جلو نمی تونی حرکتشو تبدیل به کمبو خودت بکنی ولی از دست اون ضربه جون سالم بدر می بری...
فقط باید حواست جمع باشه که قاطی نکنی و سر موقع دکمه هارو بزنی به این صورت :

بلاک - بلاک - بلاک - داج به عقب - لگد جلو و ادامه کمبوی کرکترت ....

Cain
08-08-2011, 18:36
حامد فهمیدم باید چیکار کنی... امتحان کردم درست بود....
نگاه کن وقتی اولین و دومین ضربه ی اسموک بهت خورد دفاع کن راحت دفاع میشه ، ولی واسه حرکت ای که از بالا میاد باید dodge کنی ... تا ضربه آخری رو دفاع کردی ، و اسموک رفت غیب بشه و بره بالا ، دوتا عقب یا دوتا جلو بزن( عقب بهتره) ، اونوقت اسموک رو تو پایین نمیاد ( زود بزنین اشتباه میشه ، دیر هم بزنین نمی تونین در برید) ، بعدش اسموک اومد پایین ، داشت پایین میرسید یک لگد بزن ، بعدش روش کمبو برو... اگه موقع dodge بری جلو نمی تونی حرکتشو تبدیل به کمبو خودت بکنی ولی از دست اون ضربه جون سالم بدر می بری...
فقط باید حواست جمع باشه که قاطی نکنی و سر موقع دکمه هارو بزنی به این صورت :

بلاک - بلاک - بلاک - داج به عقب - لگد جلو و ادامه کمبوی کرکترت ....

چقدر شما موضوع رو پیچیده میکنی . کافیه سرجاتون وایسین دکمه بلاک رو نگه دارین . بخدا این همه دردسر لازم نیست. همون کمبوهای مفتی رو هم میده به شما . هر بلایی خواستین سر اسموک دربیارین .
نمیخواد 3بار بلاک بزنین . نگه دارین . بزارین اسموک واسه خودش بری اینور اونور بیاد از بالا .

poria-m
08-08-2011, 20:57

نه دوست عزیز نزدیک شدی ها اگه باز هم سعی کنی پیدا می کنی .:10:

---------- Post added at 09:57 PM ---------- Previous post was at 09:54 PM ----------

نه بابا احتمالا میشه یخمک :31:

افرین به تو فردا یک عکس میزارم حال کنی دوست عزیز:8::8::8::27::21:

poria-m
08-08-2011, 21:16
راستی دوستان من این پنجشنبه میرم لایو و میخوام رین ساب زیرو ادم اسکارلت و کنشی رو بخرم من 1200 پوینت رو دارم ولی می خوام به این سئوالم رو جواب بدین باشه. مگه اسکارلت و کنشی رو مجانی نمیده ؟ خوب اگه میگین اره بس می توانم رین و سلب زیرو ی ادم همون مال سگا رو بگیرم پوینتم میرسه؟:31:

---------- Post added at 10:08 PM ---------- Previous post was at 10:05 PM ----------

ببخشید بالا ساب زیرو رو نوشتم سلب زیرو ل رو اشتباهی نوشتن ببخشید

---------- Post added at 10:12 PM ---------- Previous post was at 10:08 PM ----------

دوستان عزیز xbox 360 من اپدیت این سال رو داره چون وقتی می خریدم گوفتن داره. حالا باید برای وصل به لایو باید دوباره اپتدیت بکنم یا نه ؟:10:

---------- Post added at 10:16 PM ---------- Previous post was at 10:12 PM ----------

دوستان ببخشید اینقدر سئوال کردم . شما چجوری میرین youtube این که فیلتر هست اگه میشه بمن هم یاد بدین باشه.

MobinS
08-08-2011, 21:51
چقدر شما موضوع رو پیچیده میکنی . کافیه سرجاتون وایسین دکمه بلاک رو نگه دارین . بخدا این همه دردسر لازم نیست. همون کمبوهای مفتی رو هم میده به شما . هر بلایی خواستین سر اسموک دربیارین .
نمیخواد 3بار بلاک بزنین . نگه دارین . بزارین اسموک واسه خودش بری اینور اونور بیاد از بالا .

خب نمیشه بلاک کرد : دی اگه میشد که من خودمو *اره نمی کردم که اون همه متن بنویسم.... یک فن داره ( فکر کنم پایین جلو Y ) که از بالا حمله می کنه اون فرن داره ، ولی این حرکت ویژ] هست که حامد می گه ....که پایین عقب B با یک خونه از نوار پایین.... اون بلاک نمیشه باید اون حرکتو کرد...

راستی دوستان من این پنجشنبه میرم لایو و میخوام رین ساب زیرو ادم اسکارلت و کنشی رو بخرم من 1200 پوینت رو دارم ولی می خوام به این سئوالم رو جواب بدین باشه. مگه اسکارلت و کنشی رو مجانی نمیده ؟ خوب اگه میگین اره بس می توانم رین و سلب زیرو ی ادم همون مال سگا رو بگیرم پوینتم میرسه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پوینت رو راحت می تونی آنلاین بخری و در عرض 5 دقیقه اضافه کنی ، اگه کم هم بیاری که اینقدر چیز میز هست واسه دانلود! پس نگران نباش!

از دکمه ی Edit استفاده کنید و درستش کنید نه که دوباره پست بدین :دی

دوستان عزیز xbox 360 من اپدیت این سال رو داره چون وقتی می خریدم گوفتن داره. حالا باید برای وصل به لایو باید دوباره اپتدیت بکنم یا نه ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
امسال دوتا آپدیت اومد... یکی همین 1 ماه پیش اومد یکی قبلش ، خیلی حجیم نیست...

دوستان ببخشید اینقدر سئوال کردم . شما چجوری میرین youtube این که فیلتر هست اگه میشه بمن هم یاد بدین باشه.
کسی میره یوتوب؟ سایت رو غیلتر کردن تا ما نریم دیگه... حتما صلاح دیدن که کسی نره اون جا بهتره :دی فکر نکنم ایرانی باشه که بره یوتوب :دی به جاش میریم peyvandha :دی :دی

Alireza.M67
09-08-2011, 01:44
راستی دوستان من این پنجشنبه میرم لایو و میخوام رین ساب زیرو ادم اسکارلت و کنشی رو بخرم من 1200 پوینت رو دارم ولی می خوام به این سئوالم رو جواب بدین باشه. مگه اسکارلت و کنشی رو مجانی نمیده ؟ خوب اگه میگین اره بس می توانم رین و سلب زیرو ی ادم همون مال سگا رو بگیرم پوینتم میرسه؟:31:

---------- Post added at 10:08 PM ---------- Previous post was at 10:05 PM ----------

---------- Post added at 10:12 PM ---------- Previous post was at 10:08 PM ----------

دوستان عزیز xbox 360 من اپدیت این سال رو داره چون وقتی می خریدم گوفتن داره. حالا باید برای وصل به لایو باید دوباره اپتدیت بکنم یا نه ؟:10:

---------- Post added at 10:16 PM ---------- Previous post was at 10:12 PM ----------

یه بسته برای دانلود داره که با 1200 پوینت همه کاراکترها رو بهت میده . اونو بخر .

یوتیوب رو هم که با وی ... پی ... ان همه میرن .

Cain
09-08-2011, 11:32
خب نمیشه بلاک کرد : دی اگه میشد که من خودمو *اره نمی کردم که اون همه متن بنویسم.... یک فن داره ( فکر کنم پایین جلو Y ) که از بالا حمله می کنه اون فرن داره ، ولی این حرکت ویژ] هست که حامد می گه ....که پایین عقب B با یک خونه از نوار پایین.... اون بلاک نمیشه باید اون حرکتو کرد...

بفرما اینم یه ویدئو ازش که چجوری بلاک میشه . به راحتی . حجمش کمه 700 کیلوبایت .
ببخشید کیفیتش کمه . کمبود امکانات باعث و بانیشه :31:

akharwarbaz
09-08-2011, 12:12
اقایون تو این tag چطوری باید کارکتر switch کرد‌؟

Cain
09-08-2011, 12:22
اقایون تو این tag چطوری باید کارکتر switch کرد‌؟

سویچ معمولی میشه LB .
توی لیست حرکتهای کارکترها میتونی لیستشو ببینی . کمبوهای مختلف دارن همین سویچ کردن .

^^ hiti ^^
09-08-2011, 15:27
TAG LADDER
دوستان اسموک باز و کونگ لائو باز حرفه ای نظرشون چیه ؟؟؟
الان بازی در چه حدیه ؟؟؟

یه چیز دیگه اونم اینکه بازی کردن این بازی یعنی کمبات تو PS3 استثنا از 360 خیلی لذت بخش تره
این دسته 360 زیاد برای این بازی جالب نیست

resident_evil
09-08-2011, 17:47
امروز Freddy Krueger رو دان کردم در یک کلامه فوق العاده سریع و وحشی . واقعا خوب درستش کردن با اینکه مخالف حضور همچین شخصیتی تو بازی بودم اما فوق العادست خیلی حال کردم

Cain
09-08-2011, 19:30
TAG LADDER
دوستان اسموک باز و کونگ لائو باز حرفه ای نظرشون چیه ؟؟؟
الان بازی در چه حدیه ؟؟؟
یه چیز دیگه اونم اینکه بازی کردن این بازی یعنی کمبات تو PS3 استثنا از 360 خیلی لذت بخش تره
این دسته 360 زیاد برای این بازی جالب نیست

کمبوهات خیلی کم بوده . راند هم که باختی :31: در کل بازی با AI یا هوش مصنوعی خیلی فرق میکنه . داداشه من میتونه منو بزنه . اما با AI که بازی میکنه Expert رو نمیتونه بزنه.
بیشترین حال اینجور بازیهای فایتینگ اینه که حریف شخص حقیقی باشه که بتونه فکر کنه . وگرنه با اسموک کافیه دور وایسین شائوکان که تبر یا نیزه پرت کرد تلپرت کنین . میشه راحت فلاولزش کرد :46:

BATMAN-LOVE
09-08-2011, 21:57
امروز Freddy Krueger رو دان کردم در یک کلامه فوق العاده سریع و وحشی . واقعا خوب درستش کردن با اینکه مخالف حضور همچین شخصیتی تو بازی بودم اما فوق العادست خیلی حال کردم
من از اول هم موافق بودم و مطمئن كه فردي غوغا ميكنه!!!فتاليتيهاش كه واقعا باحاله!!!!!!!!!!!!البته من هنوز دانلود نكردم تو تريلر ديدم

poria-m
09-08-2011, 21:58
مرسی از همه ی دوستان که جواب دادن به سئوالات من .

دوستان من پنجشنبه میرم لایو من کنشی و اسکارلت رو مجانی میگیرم و میخوام .دو کاراکتر دیگه هم بخرم به نظر شما کدوم ها رو بگیرم یا صبر کنم کاراکتر های دیگه ای بیاد بعد بگیرم.:31:

^^ hiti ^^
09-08-2011, 22:33
کمبوهات خیلی کم بوده . راند هم که باختی :31: در کل بازی با AI یا هوش مصنوعی خیلی فرق میکنه . داداشه من میتونه منو بزنه . اما با AI که بازی میکنه Expert رو نمیتونه بزنه.
بیشترین حال اینجور بازیهای فایتینگ اینه که حریف شخص حقیقی باشه که بتونه فکر کنه . وگرنه با اسموک کافیه دور وایسین شائوکان که تبر یا نیزه پرت کرد تلپرت کنین . میشه راحت فلاولزش کرد :46:
اینجا نمیشه تشکر کرد که.

الان با جکس و ساب زیرو رفتم وضعم بهتر شد راند هم نباختم ولی شائوکان دهنم سرویس کرد
اتفاقا با یکی از دوستان که زیاد هم بازیش خوب نبود بازی کردم دست اول ترکوند من هر چند که با کیتانا بود ولی انواع کمبوها بهم زد ( یه ناشی هم با دسته 360 راحت میتونه کمبو بزنه . تو marvel vs capcom مشکل حادتره )
بعد یواش یواش بازی دستم اومد و ....

فکر کنم اگه بخوام بازیم بهتر بشه فقط باید با بچه ها بازی کنم چون AI بازی بعد از یه مدت برات جا میفته
رو انلاینش هم با این سرورای مسخرش اصلا نمیشه حساب کرد

$360$
09-08-2011, 23:12
دوستان این بازی برای pc اومده؟
اگه نه زمان انتشارش کی؟
ای بابا عجب غلطی کردیم این x360 رو فروختیما:9:

$360$
09-08-2011, 23:17
از اون موقع ای که فروختمش هر چی بازی خفنه داره براش میاد:19:
اخه اینم شد زندگی؟:45:

akharwarbaz
09-08-2011, 23:27
یه ناشی هم با دسته 360 راحت میتونه کمبو بزنه

یعنی چی ؟مگه دسته 360 نسبت به پی اس 3 تنها فرقش جهت هاش نیست ؟ به خاطر این میگی یا چیز دیگه ای هست ؟چطوری وقتی طرف کمبو ها رو بلد نباشه میتونه با دسته 360 راحت کمبو بزنه ؟ به نظر من که با ps3 میشه خیلی راحت تر زد کمبو ها رو به خاطر جهت هاش

^^ hiti ^^
09-08-2011, 23:55
یعنی چی ؟مگه دسته 360 نسبت به پی اس 3 تنها فرقش جهت هاش نیست ؟ به خاطر این میگی یا چیز دیگه ای هست ؟چطوری وقتی طرف کمبو ها رو بلد نباشه میتونه با دسته 360 راحت کمبو بزنه ؟ به نظر من که با ps3 میشه خیلی راحت تر زد کمبو ها رو به خاطر جهت هاش

انالگای 360 و ps3 خیلی با هم فرق دارن
به نظرم کار کردن با انالگا و کمبو زدن با دسته ps3 مهارت بیشتری میخواد
این تو marvel vs capcom مشهودتره شما با یه نفر که اولین بارش هست این بازی میکنه تو 360 بازی کن یه کمبوهایی میزنه که ادم کف میکنه

یعنی یه روز میشه ما هم به پای این REO برسیم:42:

Cain
10-08-2011, 08:25
انالگای 360 و ps3 خیلی با هم فرق دارن
به نظرم کار کردن با انالگا و کمبو زدن با دسته ps3 مهارت بیشتری میخواد
این تو marvel vs capcom مشهودتره شما با یه نفر که اولین بارش هست این بازی میکنه تو 360 بازی کن یه کمبوهایی میزنه که ادم کف میکنه

یعنی یه روز میشه ما هم به پای این REO برسیم:42:

مورتال کمبت که نمیشه با انالوگ بازی کرد . باید دقیق باشی و انالوگ مثله D-Pad دقیق نیست .
با تمرین خیلی زیاد و بازی کردن با بازیکن های خیلی خوب و البته داشتن یکم استعداد میشه ، چرا که نه :12:

راستی یه سری ویدئو اموزشی کامبوهای Kano , Jax , Sheeva , Quan Chi جدید اومده :31: از لینک زیر میتونین دانلود کنین. Quan Chi فکر کنم میشه روش حساب کرد . دمیج های زیادی میده :31:

من Quan Chi رو دانلود کردم . واقعا خوب بود و میشه ازش خیلی چیزارو یاد گرفت :D

SAEEDSAMSUNG
10-08-2011, 10:48
کسی میدونه که این بازی برای PC هم میاد؟

Cain
10-08-2011, 11:03
کسی میدونه که این بازی برای PC هم میاد؟

فعلا که خبری نیست . فکر نمیکنم هم بیاد .

^^ hiti ^^
10-08-2011, 12:36
راستی یه سری ویدئو اموزشی کامبوهای Kano , Jax , Sheeva , Quan Chi جدید اومده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif از لینک زیر میتونین دانلود کنین. Quan Chi فکر کنم میشه روش حساب کرد . دمیج های زیادی میده :دی

cain عزیز قبلا ویدئوهای کونگ لائو و نوب سایبت و ... گذاشتی ؟؟؟
اگه نزاشتی لطف میکنی لینکش بدی

هر چند که اینجا همه استادن ولی گذاشتنش خالی از لطف نیست
تمام فتالیتی ها

اینم سایز اصلیش

poria-m
10-08-2011, 13:35
دوستان اگه این کاراکتر هارو دان کنی داستان فرق میکنه و برج؟

resident_evil
10-08-2011, 16:43
دوستان اگه این کاراکتر هارو دان کنی داستان فرق میکنه و برج؟

تمام شخصیت های دان شده توی ladder هم وارد میشن و باهاشون بازی میکنی و هرکدوم یه پایان خاص دارن مثل کاراکترهای اصلی

LiverBarca
10-08-2011, 20:56
دوستان منم قبلآ این بازی رو تو کلوپ بازی میکردم ولی تازه یه ایکس باکس خریدم و از امروز این بازی رو میخوام به صورت حرفه ای بازی کنم!!!:31:
راستش تو story mod مرحله 11 گیر کردم....
با کانگ لائو کینتارو رو زدم و حالا با لیو کانگ باید با شائو خان بجنگم که لامصب خیلی قویه و پدرمو دراورده!!!:41:
هر کاری میکنم نمیتونم 2 راند ببرمش...:41:
راه و روش و فوت و فن خاصی داره؟؟؟؟؟؟:31:
یکی از اساتید کمک کنه(امید!:31:)...

---------- Post added at 09:56 PM ---------- Previous post was at 09:55 PM ----------

+اینکه این story mod چند مرحله هست و چیا ازاد میشه وقتی اینو تموم میکنی؟

Cain
11-08-2011, 00:09
cain عزیز قبلا ویدئوهای کونگ لائو و نوب سایبت و ... گذاشتی ؟؟؟
اگه نزاشتی لطف میکنی لینکش بدی

لینک اولی خیلی سخته زدن کمبوهاش . به این Check خود خارجیا میگن خدای کمبوی مورتال کمبت .
دومی اموزشم داره راحتتره زدنش .

نوب سایبت یه آموزش دارم یکم سخته اما اگه بتونی بزنی فکر کنم بالای 50درصد دمج میده . نزدیک 62 فکر کنم .
لینک دومی هم کانال یوتیوب که پر از کمبوهای نوب سایبوت هستش :31:

کلا هر آموزشی بخوای میتونی از فروم زیر بدست بیاری . هم ویدئو میزارن هم به صورت تکس :31:

LiverBarca
11-08-2011, 01:24
دوستان منم قبلآ این بازی رو تو کلوپ بازی میکردم ولی تازه یه ایکس باکس خریدم و از امروز این بازی رو میخوام به صورت حرفه ای بازی کنم!!!:31:
راستش تو story mod مرحله 11 گیر کردم....
با کانگ لائو کینتارو رو زدم و حالا با لیو کانگ باید با شائو خان بجنگم که لامصب خیلی قویه و پدرمو دراورده!!!:41:
هر کاری میکنم نمیتونم 2 راند ببرمش...:41:
راه و روش و فوت و فن خاصی داره؟؟؟؟؟؟:31:
یکی از اساتید کمک کنه(امید!:31:)...

---------- Post added at 09:56 PM ---------- Previous post was at 09:55 PM ----------

+اینکه این story mod چند مرحله هست و چیا ازاد میشه وقتی اینو تموم میکنی؟
خودم استاد بودم و خبر نداشتم!!!:31:
چون دیدم نمیشه با این موجود مثل بقیه مبارزه کرد هی عقب میرفتم و وقتی میخواست بخنده یا حرف بزنه میپریدم و یه لگد بهش میزدم رو هوا...:21:
یه بار با لگد 1 ثانیه مونده کشتمش و یه بار هم زمان تموم شد و چون من بیشتر زده بودم بردم!!!:31:
خلاصه دیگه دارم اینو تموم میکنم و فهمیدم 16 تا مرحله هست....
جواب سوالامو خودم دادم تا اگه کسی خواست استفاده کنه!!!:31:

^^ hiti ^^
11-08-2011, 12:20
لینک اولی خیلی سخته زدن کمبوهاش . به این Check خود خارجیا میگن خدای کمبوی مورتال کمبت .
دومی اموزشم داره راحتتره زدنش .

اولی وحشتناک سخته بودن نمیشه اجراشون کرد
باز دومی میشه تا حدی باهاش کنار اومد اونم تو تمرین :دی ولی تو بازی بازم هر کاری کردم اصلا نتونستم این کمبوها بزنم

این چند روز یه ذره وضعم بهتر شده ولی هر کاری میکنم این کمبوها نمیتونم بزنم

Cain
11-08-2011, 12:42
اولی وحشتناک سخته بودن نمیشه اجراشون کرد
باز دومی میشه تا حدی باهاش کنار اومد اونم تو تمرین :دی ولی تو بازی بازم هر کاری کردم اصلا نتونستم این کمبوها بزنم

این چند روز یه ذره وضعم بهتر شده ولی هر کاری میکنم این کمبوها نمیتونم بزنم

دیدی چهاربار پشت سر هم Dive Kick میزنه گوشه تصویر :18: من هرکاری میکنم بیشتر از دوبار نمیتونم بزنم. هرچی هم مسابقه دیدم همه 2بار زدن . من بیشترین با کانگ کائو 63% زدم . بیشتر نمیتونم فعلا.
مشکل من بیشتر با وسط صفحه ست . کمبوهای کمی میزنم . بیشترین حد دیگه 34% اینورا . البته اگه انلاین بازی کرده باشی بازیت پچ شده و دمج های کانگ لائو کم شده . ماله من هنوز پچ نشده . واسه همین کانگ لائو از همه راحتر هستش . اما با کیتانا وضعم بهتر شده . میتونم 44% بزنم وسط تصویر. اونم فقط با یه دونه Bar :31: در کل باید تمرین کنی زیاد . دستت راه میافته کم کم راحت میتونی بزنی :20:

^^ hiti ^^
11-08-2011, 13:06
دیدی چهاربار پشت سر هم Dive Kick میزنه گوشه تصویر :18: من هرکاری میکنم بیشتر از دوبار نمیتونم بزنم. هرچی هم مسابقه دیدم همه 2بار زدن . من بیشترین با کانگ کائو 63% زدم . بیشتر نمیتونم فعلا.
مشکل من بیشتر با وسط صفحه ست . کمبوهای کمی میزنم . بیشترین حد دیگه 34% اینورا . البته اگه انلاین بازی کرده باشی بازیت پچ شده و دمج های کانگ لائو کم شده . ماله من هنوز پچ نشده . واسه همین کانگ لائو از همه راحتر هستش . اما با کیتانا وضعم بهتر شده . میتونم 44% بزنم وسط تصویر. اونم فقط با یه دونه Bar :31: در کل باید تمرین کنی زیاد . دستت راه میافته کم کم راحت میتونی بزنی :20:

4 بار dive kick زدن که تقریبا محاله باید با سرعت نور بزنی :دی
کمبو اخریاش که با x-ray هست بالای 80% هست بعد از اول صفحه و وسط صفحه شروع میشه تا اخر صفحه
یه دونه هم بدون x-ray هست که 21 ضربه میزنه و 80% هست فکر نکنم به غیر از خودش کسی بتونه اون اجرا کنه
کیتانا که خیلی قویه کمبو هم نزنی باز میشه باهاش همه برد
الان ویدئوهای جانی کیج دیدم میخوام برم با جانی کیج تمرین کنم کمبوهای وحشتناکی داشت

ولی تو این مسابقاتشون کمبو کمه و بیشتر مهارت دفاع کردن و سرعت عملشون هست خیلی کم پیش میاد این کمبوها کسی بزنه ( فقط REO :دی )

تو UMK سگا A-C-UP-B-YP-B-A-DOWN میزدی میتونستی شائوکان و موتارو بیاری
تو این بازی راهی برای اوردن اینا نیست ؟؟؟؟

LiverBarca
11-08-2011, 23:56
دوستان کسی میدونه تو این کیریپتها کدوماش مخصوص نوب سایبوته؟؟؟؟؟؟
چون خیلی زیادن و پول ندارم همشونو باز کنم...

^^ hiti ^^
12-08-2011, 00:20
شما استوری مد و tower تموم کنی انقدر پول جمع میکنی که کل krypt آزاد کنی
40 تا هم بهت achievement میده تازه
این لباس دوم نوب هم زیاد جالب نیست یعنی فرق زیادی با اون یکی نداره . فتالیتی ها هم که کلش هست

Cain
12-08-2011, 11:26

به ترتیب میزارم واست :
--------------------------------------------
Deadlands :
24. Noob Primary Costume Concept
89. Noob Primary Damage Concept
Bloodmarsh (BM XX) :
5. Noob Saibot Alternate Costume Render
8. Noob Saibot Fatality (As One)
شماره 24 اولی لباس دوم رو باز میکنه و شماره 8 دومی فیتالیتی دوم رو باز میکنه .
کل کریپت رو هم میتونی از لینک زیر ببینی :

khofash-shab
12-08-2011, 11:30
اگه با این سات برین و رای بدین mk9 واسه pc میاد

Cain
12-08-2011, 11:31
4 بار dive kick زدن که تقریبا محاله باید با سرعت نور بزنی :دی
کمبو اخریاش که با x-ray هست بالای 80% هست بعد از اول صفحه و وسط صفحه شروع میشه تا اخر صفحه
یه دونه هم بدون x-ray هست که 21 ضربه میزنه و 80% هست فکر نکنم به غیر از خودش کسی بتونه اون اجرا کنه
کیتانا که خیلی قویه کمبو هم نزنی باز میشه باهاش همه برد
الان ویدئوهای جانی کیج دیدم میخوام برم با جانی کیج تمرین کنم کمبوهای وحشتناکی داشت

ولی تو این مسابقاتشون کمبو کمه و بیشتر مهارت دفاع کردن و سرعت عملشون هست خیلی کم پیش میاد این کمبوها کسی بزنه ( فقط REO :دی )

تو UMK سگا A-C-UP-B-YP-B-A-DOWN میزدی میتونستی شائوکان و موتارو بیاری
تو این بازی راهی برای اوردن اینا نیست ؟؟؟؟

دیروز از مدتها باز نشستم یاپه Kung Lao . تونستم 3تا دایو کیک بزنم اما دمیجش تقیری نکرد همون 63 % موند .
ولی با QuanChi تونستم با Damage Boost همراه X-ray یه کمبو 68% بزنم .
نه این یکی از این کدها نداره :13: نمیشه باهاشون بازی کرد . فقط من یه -- دیدم که مخصوص ایکس باکس های جی تگ شده بود که میشد با همه کارکترهای توی بازی مثل کارگردان و زامبی ها و باس ها بازی کرد:31: واسه PS3 هم فقط ویدئوشو دیدم که با باس ها تمیرین میکرد. فایل دانلودی نگشتم دنبالش دیگه :31:

راستی تا اونجایی که من خوندم و شنیدم بهترین استراتژی واسه بازی با جانی کیج اینه که اخر هر کمبو رو به NutPunch ختم کنی اینجوری حریف دیگه نمیتونه Wakeup Attack کنه و همچنین تو توی Frame اتک برتری خیلی زیادی داری و میتونی دوباره کمبو رو شروع کنی. مثل کاری که JOP توی تاپ 8 مسابقات EVO انجام میداد.

Cain
12-08-2011, 11:50
پک کمبوهای Reptile که توسط TylerLantern زده شده .
به نظر من بعد از Check که خیلی خفنه این معروفترینه . واقعا کمبوهاشون خیلی سخته زدنشون . میشه گفت بعضی هاشون با دسته ایکس باکس غیر ممکنه . اما میشه یه چیزاییشو یاد گرفت . مثلا از یه کمبوی 60% میشه 40% راحت زد :31: واسه همین می ارزه ادم یه بار یه نگاه بنداز بهش :31:

---------- Post added at 11:50 AM ---------- Previous post was at 11:46 AM ----------

مسابقه های بیشتری از تورنمنت EVO لینک دانلودشون قرار داده شده که میتونین از لینک زیر دانلود کنین :

همچنین پرطرافدار ترین یا هیجان انگیزترین بازی بعد از فینال بازی Alex Valle در مقابل FYC DetroitBalln313 بوده که جفتشون شانگ سون باز هستن. اخر مسابقه Alex Valle که بازی رو میبره به Detroit میگه Your Soul is mine :31:

LiverBarca
12-08-2011, 14:10
به ترتیب میزارم واست :
Deadlands :
24. Noob Primary Costume Concept
Bloodmarsh (BM XX) :
8. Noob Saibot Fatality (As One)
شماره 24 اولی لباس دوم رو باز میکنه و شماره 8 دومی فیتالیتی دوم رو باز میکنه .
کل کریپت رو هم میتونی از لینک زیر ببینی :

ممنون...
ولی لباس و فیتالیتی سوم نداره؟؟؟؟؟؟؟؟
چون من لباس و فیتالیتی دومش رو باز کردم...
راستی اون دو تای دیگه برا چی هستن!؟

Alireza.M67
12-08-2011, 15:08
واقعا از این ویدیو ها میشه فهمید که چقدر آدمها و سطح تفکراتشون متفاوته :31:
من اصلا با شانگ تسونگ و جانی کیج نمیتونم بازی کنم ، از نظر من این دو تا بی عرضه ترین کاراکترهای بازین . ولی بعضیها خیلی خوب باهاشون بازی میکنن ، آدم کف میکنه :31:

soheilnouri
12-08-2011, 17:40
من ایکس باکس بازی می کنم ولی کراتوس رو ندارم.عکسشو بزارین لطفا.در ضمن ماله من سه تا جای لاک داره.کوان چی و جالب اینجاست که دو تای دیگش سایبر ساب زیرو انلاک میشه.اخه جرا؟

^^ hiti ^^
12-08-2011, 17:55
راستی اون دو تای دیگه برا چی هستن!؟
کل فتالیتی ها تو صفحه ها قبل هست
یکیش stage فتالیتی هست و اون یکی هم بیبلیتی

پک کمبوهای Reptile که توسط TylerLantern زده شده .

چقدر از این reptile بدم میاد :دی
عجب کمبوهایی داره لامصب

همچنین پرطرافدار ترین یا هیجان انگیزترین بازی بعد از فینال بازی Alex Valle در مقابل FYC DetroitBalln313 بوده که جفتشون شانگ سون باز هستن. اخر مسابقه Alex Valle که بازی رو میبره به Detroit میگه Your Soul is mine [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

چه میکردن این 2تا با شانگ سون
خیلی هم سخته بازی کردن شنگ سون

فعلا با جانی کیج دارم تمرین میکنم چند تا کمبوش تقریبا کامل میزنم
تا 53% هم باهاش رفتم

soheilnouri
12-08-2011, 20:12

تا 53% هم باهاش رفتم[/QUOTE]
==============================

منظورت چی بود که باهاش 53 درصد رفتی عزیزم؟چطوری میشه؟کسی نمیخواد جواب سوال بالامو بده؟

Cain
12-08-2011, 20:55
من ایکس باکس بازی می کنم ولی کراتوس رو ندارم.عکسشو بزارین لطفا.در ضمن ماله من سه تا جای لاک داره.کوان چی و جالب اینجاست که دو تای دیگش سایبر ساب زیرو انلاک میشه.اخه جرا؟

کراتوس که کلا نداره ایکس باکس . اون دوتا سایبر سابزیرو یکی واسه پلیر 2 هستش واسه انتخاب یکی هم واسه پبیر 1 . فرقی هم ندارن با هم .

---------- Post added at 08:53 PM ---------- Previous post was at 08:49 PM ----------

واقعا از این ویدیو ها میشه فهمید که چقدر آدمها و سطح تفکراتشون متفاوته :31:
من اصلا با شانگ تسونگ و جانی کیج نمیتونم بازی کنم ، از نظر من این دو تا بی عرضه ترین کاراکترهای بازین . ولی بعضیها خیلی خوب باهاشون بازی میکنن ، آدم کف میکنه :31:

شانگ سونگ خیلی تمرکز میخواد از نظر من سخترین کارکتر واسه یادگیری همین شانگ سونگ هستش . من که اصلا طرفش نمیرم :31: کابال هم سخته . با این دوتا هیچ کاری نمیتونم بکنم اصلا . اما جانی کیج از اول میدونستم خیلی قویه . چون دیده بودم ازش . از نظر خیلی ها جکس خیلی داغونه اما یکی از ویدئو ها هستش یارو حتی راند میگیره از میلینا ریو با جکس . :18:

---------- Post added at 08:55 PM ---------- Previous post was at 08:53 PM ----------

کل فتالیتی ها تو صفحه ها قبل هست

چقدر از این reptile بدم میاد :دی
عجب کمبوهایی داره لامصب

تا 53% هم باهاش رفتم

رپتایل منم بدم میاد راه رفتنش خیلی داغونه و یواش هستش اما جاش همه چیزای دیگش واقعا سریع هستش .
واو 53% خیلی زیاده . یه ویدئو میتونی بزاری از کمبوت ؟ من نهایت با ایکس ری میتونم 41% بزنم . :41:

^^ hiti ^^
12-08-2011, 21:34
منظورت چی بود که باهاش 53 درصد رفتی عزیزم؟چطوری میشه؟کسی نمیخواد جواب سوال بالامو بده؟
یعنی 53% دمیج . یعنی 53% از خونش کم بشه

واو 53% خیلی زیاده . یه ویدئو میتونی بزاری از کمبوت ؟ من نهایت با ایکس ری میتونم 41% بزنم . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif
کمبو زدن با جانی کیج از کونگ لائو راحت تره من هر کاری کردم نتونستم کمبوهای کونگ لائو کامل یزنم ولی با جانی کیج تا حدودی راحت ترم :دی

اینم 2 تا ویدئو که کمبوهاش راحته

اینم کمبو با x-ray که 80% هست

LiverBarca
12-08-2011, 21:46
منظورم اینا بودا:
!!!!!!!!!!!!!!!
اینا یکیش بییلیتی و یکیش هم stage فیتالیتی؟!؟!؟:18:

resident_evil
12-08-2011, 21:47

102% Damage : دی

Rc man
13-08-2011, 07:12

102% Damage : دی

خیلی باحال بود

D J V A H I D
13-08-2011, 17:21
سلام بچه ها ... کسی فتالیتی های این بازی رو داره ؟ و چند ضرب بازیکن ها رو ؟!

D J V A H I D
13-08-2011, 17:47
سلام بچه ها ... کسی فتالیتی های این بازی رو داره ؟ و چند ضرب بازیکن ها رو ؟!

Upppppp:41:

LiverBarca
13-08-2011, 18:06
Upppppp:41:
اینا رو که تو move list بازیکنا نوشته ولی اگه کاملترشو بخوای 2 3 صفحه قبل همین تاپیک لینک دانلودش هست.....:46:

D J V A H I D
13-08-2011, 18:22
اینا رو که تو move list بازیکنا نوشته ولی اگه کاملترشو بخوای 2 3 صفحه قبل همین تاپیک لینک دانلودش هست.....:46:

عزیز زیر و رو کردم چیزی پیدا نکردم ...

این موو لیست کجاست ؟ لطفا راهنمایی کنید ... ممنون میشم

Cain
13-08-2011, 19:04
عزیز زیر و رو کردم چیزی پیدا نکردم ...

این موو لیست کجاست ؟ لطفا راهنمایی کنید ... ممنون میشم

موقع مبارزه میتونید دکمه استارت رو بزنید و وارد موو لیست بشید تا تمام مووهای کارکترتون رو بهتون نشون بده :20:
از لینک زیر هم میتونید همرو یجا به همراه لیست کامل فیتالیتی ها مشاهده کنین . :46:

yashar_silverboy
13-08-2011, 21:26
آقا کسی نیستش لینک دانلود Freddy رو بذاره ما هم حالشو ببریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Sweeneytod
14-08-2011, 06:19
107%

D J V A H I D
14-08-2011, 08:20
دوستااااااااااااان ...

تو این سایت یه مشت فیتالیتی و بابالیتی و ... پیدا کردم !!!

حالا میخوام بدونم که معنیش چیه یعنی اگه نوشته

Ermac

Mind Over Splatter: Press Down, Up, Down, Down, RT/R2 when in jumping distance.
Pest Control: Press Forward, Back, Forward, Down, B/Circle when in jumping distance.
Stage Fatality: Press Down, Up, Down, Down, A/X.
Babality: Down, Down, Back, Down, Y/Triangle at jumping distance.

منظور اخرشو متوجه نمیشم که باید چیکار کنم !!!

بعد این stage fatality رو میشه تو همه صحنه ها اجرا کرد ؟

یکی دو مورد رو واسم توضیح بدید بقیه رو میگیرم ... مرسی ...

مثلا نوشته پایین...بالا...پایین...پایین... rt/r2 وقتی میپری و یه همچین چیزی منظورشو نمیفهمم ... نمیتونم فینیشینگ بزنم :41:

D J V A H I D
14-08-2011, 11:06
دوستااااااااااااان ...

تو این سایت یه مشت فیتالیتی و بابالیتی و ... پیدا کردم !!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحالا میخوام بدونم که معنیش چیه یعنی اگه نوشته

Ermac

Mind Over Splatter: Press Down, Up, Down, Down, RT/R2 when in jumping distance.
Pest Control: Press Forward, Back, Forward, Down, B/Circle when in jumping distance.
Stage Fatality: Press Down, Up, Down, Down, A/X.
Babality: Down, Down, Back, Down, Y/Triangle at jumping distance.

منظور اخرشو متوجه نمیشم که باید چیکار کنم !!!

بعد این stage fatality رو میشه تو همه صحنه ها اجرا کرد ؟

یکی دو مورد رو واسم توضیح بدید بقیه رو میگیرم ... مرسی ...

مثلا نوشته پایین...بالا...پایین...پایین... rt/r2 وقتی میپری و یه همچین چیزی منظورشو نمیفهمم ... نمیتونم فینیشینگ بزنم :41:

برسید به دادم :10:

yashar_silverboy
14-08-2011, 11:18
برسید به دادم :10:

یعنی اینکه در چه فاصله ای از حریفت وایسی
when in jumping distance یعنی اینکه در حد یک پرش از حریف فاصله داشته باش
به عبارتی برو بچسب به طرف بعدش یه پشتک بزن روبه عقب .... این یعنی فاصله Jumping
sweep یعنی 1.5 الی 2 قدم فاصله ... یعنی وقتی شما دوبار جلو دوبار عقب که میدی وقتی اون طرف میپره عقب جلو (اصطلاحشو یادم نیست ) اون میشه Sweep
touching هم یعنی بچسب به طرف Finishing کن

نه همه Stage fata;ity نداره .. وقتی مثلث رو میزنی که Stage رو انتخاب کنی پایین عکس علامته اسکلت داره .. اوناییکه علامت اسکلت دارن Stage fatality دارن

حله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

---------- Post added at 11:18 AM ---------- Previous post was at 11:17 AM ----------

حالا یکی بمن بگه که کارکتر Freddy رو از کجا DL کنم؟

aha2012
14-08-2011, 11:22
دوست من معنیشون اینه:
وقتی شما طرفو میترکونی و مینویسه finish him/her باید تو این فاصله ی زمانی رمزو بزنی
مثلا عقب-جلو-پایین-جلو-B
باید اینو بدونه فاصله بزنی-یه کم تمرین میخواد -تو قسمت تمریناتش هم هست
وقتی مینویسه jump باید یه مقداری از طرف فاصله بگیری-مثلا اندازه ی 3-4 نفر از طرف فاصله بگیر
وقتی نوشته touch-یعنی به طرف بچسب و ................
حالا همینی که گفتی:
پایین...بالا...پایین...پایین... rt/r2
وقتی بالا میاد شما اگه بپری بالا نمیتونی طرفو فیتالیتی کنی.بهترین کار اینه که دفاعو نگه داری ،آخرش دفاعو ول کنی و .......
امیدوارم متوجه شده باشی:20:

soheilnouri
14-08-2011, 16:26
چرا ربتایل و اسموک لباسشون با اینی من تو ایکباس دارم فرق می کنه.من هر دو لباساشونو باز کردم اما هیجکدوم مثه این تصویری که تو یوتیوب بود که لباسشون نینجاییه نیست.

Cain
14-08-2011, 16:33
چرا ربتایل و اسموک لباسشون با اینی من تو ایکباس دارم فرق می کنه.من هر دو لباساشونو باز کردم اما هیجکدوم مثه این تصویری که تو یوتیوب بود که لباسشون نینجاییه نیست.

لباس نینجای اسموک فکر کنم Free هستش واسه دانلود اما واسه رپتایل باید 400 پوینت بدین تا لباس رپتایل + سابزیرو + اسکورپین + ملینا + کیتانا + جید رو بتونین داشته باشین . همراه اینا واسه اون 3تا نینجای مرد یه فیتالیتی گلاسیک هم باز میشه

Alireza.M67
14-08-2011, 16:49

به لایو که وصل شدی برو توی بازی از توی خود بازی باید بخریش !

soheilnouri
14-08-2011, 17:38
سلام...دوست عزیز من ایکس باکس دارم...یعنی می تونم لباس ربتایل و ساب زیرو و بقیه رو داشته باشم؟جطوری بخرم؟جطوری دانلود کنم؟راهنمایی کنید لطفا من الان همه لباس های الترناتیو رو دارم جز سایبر ساب زیرو...مگه لباس سومی هم هست؟

soheilnouri
14-08-2011, 20:16

اقا برین تو این لینک یوتیوب....ببینید اینا دارن با رین بازی می کنن؟این ماله کدوم کنسوله؟ایکس باکس من اصلا رین رو نداره تازه همه رو هم انلاک کردم.کراتوس هم نداره.

D J V A H I D
14-08-2011, 20:24
یعنی اینکه در چه فاصله ای از حریفت وایسی
when in jumping distance یعنی اینکه در حد یک پرش از حریف فاصله داشته باش
به عبارتی برو بچسب به طرف بعدش یه پشتک بزن روبه عقب .... این یعنی فاصله Jumping
sweep یعنی 1.5 الی 2 قدم فاصله ... یعنی وقتی شما دوبار جلو دوبار عقب که میدی وقتی اون طرف میپره عقب جلو (اصطلاحشو یادم نیست ) اون میشه Sweep
touching هم یعنی بچسب به طرف Finishing کن

نه همه Stage fata;ity نداره .. وقتی مثلث رو میزنی که Stage رو انتخاب کنی پایین عکس علامته اسکلت داره .. اوناییکه علامت اسکلت دارن Stage fatality دارن

حله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

---------- Post added at 11:18 AM ---------- Previous post was at 11:17 AM ----------

دوست من معنیشون اینه:
وقتی شما طرفو میترکونی و مینویسه finish him/her باید تو این فاصله ی زمانی رمزو بزنی
مثلا عقب-جلو-پایین-جلو-B
باید اینو بدونه فاصله بزنی-یه کم تمرین میخواد -تو قسمت تمریناتش هم هست
وقتی مینویسه jump باید یه مقداری از طرف فاصله بگیری-مثلا اندازه ی 3-4 نفر از طرف فاصله بگیر
وقتی نوشته touch-یعنی به طرف بچسب و ................
حالا همینی که گفتی:
پایین...بالا...پایین...پایین... rt/r2
وقتی بالا میاد شما اگه بپری بالا نمیتونی طرفو فیتالیتی کنی.بهترین کار اینه که دفاعو نگه داری ،آخرش دفاعو ول کنی و .......
امیدوارم متوجه شده باشی:20:

خب ... Triangle at jumping distance یعنی چی ؟! :31:

---------- Post added at 09:24 PM ---------- Previous post was at 09:21 PM ----------

مثلا نوشته circle و square و trisngle ؟ما که تو ایکس باکس مثلث و مربع و اینا نداریم ؟! :19:

aha2012
14-08-2011, 20:45
خب دیگه این برای پلی 3 هست.معادل کن خودت دیگه:

□/X
Δ/Y
Ο/B
x/A

Alireza.M67
14-08-2011, 21:17
سلام...دوست عزیز من ایکس باکس دارم...یعنی می تونم لباس ربتایل و ساب زیرو و بقیه رو داشته باشم؟جطوری بخرم؟جطوری دانلود کنم؟راهنمایی کنید لطفا من الان همه لباس های الترناتیو رو دارم جز سایبر ساب زیرو...مگه لباس سومی هم هست؟

اقا برین تو این لینک یوتیوب....ببینید اینا دارن با رین بازی می کنن؟این ماله کدوم کنسوله؟ایکس باکس من اصلا رین رو نداره تازه همه رو هم انلاک کردم.کراتوس هم نداره.

علاوه بر تمام کراکتر ها 4 تا کاراکتر و لباس سوم های بعضی کاراکتر ها وجود داره که باید اینا رو از شبکه لایو بخری .نمیدونم اصلاع دارید یا نه ، به این چیزهایی که میخری و به بازی اضافه میشه میگن DLC .
اگه نمیدونید چطور باید اینا رو بخرید و یا اینکه اصلا نمیدونید چی هستن باید برید توی تاپیک زیر و سوالاتتون رو بپرسید و مشکلاتتون رو برطرف کنید :

موفق باشید :10:

yashar_silverboy
14-08-2011, 21:36
نه آقا اینو که میدونم باید برم تو لایو
منظورم برای ps3 بصورت PKG نیومده که دانلودش کنم؟ منظورم اینه نه از PSN این حرفا

Alireza.M67
14-08-2011, 22:05
نه آقا اینو که میدونم باید برم تو لایو
منظورم برای ps3 بصورت PKG نیومده که دانلودش کنم؟ منظورم اینه نه از PSN این حرفا

آهان ، خب زودتر می گفتی پسریم :

اینجا همه پکها هست . فکر می کنم پک 4 هم همون فردی باشه :10:

Cain
14-08-2011, 23:07
ویدئوهای مسابقات Arizona MK9 Tournament رو میتونید از لینک زیر دانلود کنید.

Cain
15-08-2011, 03:39
اینم یه سری باگ که موقع ایکس ری زدن توی تگ تیم بوجود میاد :31: قشنگترین جاش اونجایی هستش که ریدن ایکس ری سونیا رو میزنه :39:

soheilnouri
15-08-2011, 14:03
cain جون میشه رین رو به بازی ایکس باکسم اضافه کنم اگه اره چپچطوری؟

Cain
15-08-2011, 16:18
cain جون میشه رین رو به بازی ایکس باکسم اضافه کنم اگه اره چپچطوری؟

بله میشه . باید به وسیله پوینت از ایکس باکس لایو خرید کنید . اگه فقط رین رو میخوای باید 400 پوینت بدی .

soheilnouri
16-08-2011, 00:34
بله میشه . باید به وسیله پوینت از ایکس باکس لایو خرید کنید . اگه فقط رین رو میخوای باید 400 پوینت بدی .

عزیزم رین قویه یا نه؟در ضمن چرا باید واسه یه کاراکتر حدود 800 هزار تومان بدم؟مطمئنی؟

TR4NC3
16-08-2011, 00:52
سلام , خودم به زودی به جمعتون میپیوندم / راستی توی مسابقات از دسته X360 استفاده میکردند یاPs3 ?

Cain
16-08-2011, 08:02
عزیزم رین قویه یا نه؟در ضمن چرا باید واسه یه کاراکتر حدود 800 هزار تومان بدم؟مطمئنی؟

من بازی نکردم با رین که بدونم قوی هستش یا نه . بازی هم ازش ندیدم جز شاید 2 مورد . 800 هزار تومن نیست که هر 1600 پوینت اکانت امریکا فکر کنم 26500 نومن باشه . که میتونی باهاش هر 4تا کارکتر + لباس های کلاسیک رو بخری :31:

---------- Post added at 08:02 AM ---------- Previous post was at 08:01 AM ----------

سلام , خودم به زودی به جمعتون میپیوندم / راستی توی مسابقات از دسته X360 استفاده میکردند یاPs3 ?

هیچکس از دسته ایکس باکس استفاده نمیکنه . یا دسته PS2 یا PS3 یا FightStick

Cain
16-08-2011, 08:15
ویدئوهای چند مسابقه اخر مسابقات Super Vs Battle رو از لینک پایین میتونید دانلود کنید.
این مسابقات توی انگلیس برگذار شده :31:

yashar_silverboy
16-08-2011, 10:14
آهان ، خب زودتر می گفتی پسریم :

اینجا همه پکها هست . فکر می کنم پک 4 هم همون فردی باشه :10:

پسوردش چیه؟

Cain
16-08-2011, 11:03
دو تا ویدئو خیلی باحال از Check :19:

اولی بیشترین کمبو برای هر کارکتر اخر تصویر :

دومی بیشترین کمبوی وسط تصویر بدون ایکس ری :

soheilnouri
16-08-2011, 14:02
[QUOTE=Cain;6368451]من بازی نکردم با رین که بدونم قوی هستش یا نه . بازی هم ازش ندیدم جز شاید 2 مورد . 800 هزار تومن نیست که هر 1600 پوینت اکانت امریکا فکر کنم 26500 نومن باشه . که میتونی باهاش هر 4تا کارکتر + لباس های کلاسیک رو بخری :31:

---------- Post added at 08:02 AM ---------- Previous post was at 08:01 AM ----------

-----------------------------------------------

hاخ جون............جون من راهنمایی ام کن.الان مبلغ رو باید به چه حسابی بدم.خواهش می کنم.راستی اگه کنسولم رو تو لایو ببرم نمیسوزه؟

Cain
16-08-2011, 14:09
-----------------------------------------------

hاخ جون............جون من راهنمایی ام کن.الان مبلغ رو باید به چه حسابی بدم.خواهش می کنم.راستی اگه کنسولم رو تو لایو ببرم نمیسوزه؟

باید بری انجمن های مربوط به ایکس باکس و لایو سوال کنی . باید اول آپدیت کنی ایکس باکس رو به LT+ 1.91 فکر کنم بعد میتونی بری لایو.

LiverBarca
16-08-2011, 14:20
فکر کنم شما پوینت رو با پوند اشتباه گرفتی!!!:31:
راستی دوستان کسی از این حرفه ای ها نوب باز نیست؟؟؟

poria-m
16-08-2011, 14:39
دوستان ما رفتیم لایو و گفت که باید اپدیت کنیم من هم حالا موندم اپدیت کنم یا نه ؟

LiverBarca
16-08-2011, 14:48
دوستان ما رفتیم لایو و گفت که باید اپدیت کنیم من هم حالا موندم اپدیت کنم یا نه ؟
نه نکن..
اگه اپدیت بکنی ه ک ش میپره....
(اورجینال خور میشه...)

Alireza.M67
16-08-2011, 16:21
پسوردش چیه؟

پسوردش اینه :

Scorpion2k7

soheilnouri
16-08-2011, 17:28
نه نکن..
اگه اپدیت بکنی ه ک ش میپره....
(اورجینال خور میشه...)

============================

یعنی من ببرم لایو بگن باید ابدیت کنی دیگه نمیتونم بعدش بازی های 2000 تومانی بخرم؟

LiverBarca
16-08-2011, 19:45
اگه no رو بزنی که اپدیت نمیشه و ارتباطت قطع میشه ولی اگه yes رو بزنی و اپدیت کنی باید ببری بیرون برات دوباره کپی خورش کنن(یه خوبی داره که هم میتونی بری لایو با اپدیت جدید و هم همه ی بازی ها اجرا میشن ولی یه 15 20 تومنی ازت میگیرن)

soheilnouri
17-08-2011, 08:29
اگه no رو بزنی که اپدیت نمیشه و ارتباطت قطع میشه ولی اگه yes رو بزنی و اپدیت کنی باید ببری بیرون برات دوباره کپی خورش کنن(یه خوبی داره که هم میتونی بری لایو با اپدیت جدید و هم همه ی بازی ها اجرا میشن ولی یه 15 20 تومنی ازت میگیرن)

==============================

عزیزم کیا 15 20 تومان میگیرن همون جایی که ایکس باکسو ابدیت می کنن؟و اینکه این مبلغ کاراکتر ها رو باید جطوری بدم؟

IRAN_KING
17-08-2011, 17:29
نحوه زدن مشت از زیر که بعد میگه (هاپی) رو کسی می دونه باید چطوری زد که اون کلمه رو بگه؟!:21:

Cain
17-08-2011, 19:10
نحوه زدن مشت از زیر که بعد میگه (هاپی) رو کسی می دونه باید چطوری زد که اون کلمه رو بگه؟!:21:

اون میگه Toasty نه هاپی :31: با اپرکات زدن میاد دیگه . زمانی که شما حریف رو بزنین و بیافته زمین بعدش شما آپرکات بزنین بهش . یا اینکه یه کمبو رو کامل بزنین بعد آپرکات بزنین .
البته این چیزی بود که توی سایت های خارجی گفته بودن و من تست نکردم. خودم فکر میکردم رندم میاد .
اطلاعات بیشتر ::

IRAN_KING
17-08-2011, 19:56
اون میگه Toasty نه هاپی :31: با اپرکات زدن میاد دیگه . زمانی که شما حریف رو بزنین و بیافته زمین بعدش شما آپرکات بزنین بهش . یا اینکه یه کمبو رو کامل بزنین بعد آپرکات بزنین .
البته این چیزی بود که توی سایت های خارجی گفته بودن و من تست نکردم. خودم فکر میکردم رندم میاد .
اطلاعات بیشتر ::

ممنون...
من به گوشم از همون اول هاپی شنیده بود فکر می کردم تلفظ ش این طوری باشه..!
بله منم تعجب کردم که رندم باشه. چون شنیده بودم باید یک فنی زد..:20:

BATMAN-LOVE
18-08-2011, 04:30
راستي فردي آخرين دي ال سي بود يا قراره بازم ادامه داشته باشه؟؟؟

poria-m
18-08-2011, 11:31
ممنون از همه ی دوستان که جواب دادند. حالا باید تصمیم بگیرم دستان.

poria-m
18-08-2011, 11:43
دوستان این سایت رمز و فیتالیتی ها و بابالیتی ها و x-ray ها است مال کااراکتر های dlc:31:

Cain
19-08-2011, 16:12
کمبو پک کیتانا با حجم تقریبا 54 مگابایت :31:

Layken
19-08-2011, 23:11
اینجا طراحی مدل یکی از ارت های کیتانارو به ترتیب نشون میده...واقعا جذاب.

سایز بزرگ این عکس.. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fpopup%2F8724%2Fp.htm)

MohammadT15
19-08-2011, 23:15
جالبه نگاه از نقاشی به کجاها میرسن نامردا:31:خودم فهمیدم چرا پست قبلیم پاک شد.بابا بذارید یه ذره دعوا بشه هیجان فروم بره بالا مثلا تو تاپیک مورتال کمبت هستیما یه بزن بزنی باید بشه:31:
آقا این فاتالیتیهای آخر ما باز نمیشه چرا.آپدیتیه؟

Sweeneytod
20-08-2011, 03:53
بیبالیتی تمامی کاراکترها...بعضی هاش خداست...!!! فردی رو نمیگم که لوس نشه...:31:

ava-net
20-08-2011, 12:03
من تازه می خوام این بازی رو بگیرم
این بازی نسخه کامپیوتری هم داره
هیچ اطلاعاتی در بارش ندارم و وقت نکردم پست های قبلی رو بخونم

ممنون میشم راهنمایی کنید .

با تشکر

MohammadT15
20-08-2011, 13:04
من تازه می خوام این بازی رو بگیرم
این بازی نسخه کامپیوتری هم داره
هیچ اطلاعاتی در بارش ندارم و وقت نکردم پست های قبلی رو بخونم

ممنون میشم راهنمایی کنید .

با تشکر

نه کامپیوتری نداره

آقا یکی نگفت قضیه این فاتالیتیای آخر هر کاراکتر چیه؟

Alireza.M67
20-08-2011, 15:22
نه کامپیوتری نداره

آقا یکی نگفت قضیه این فاتالیتیای آخر هر کاراکتر چیه؟

bability و Stage Fatality ها رو باید از توی اینترنت پیدا کنی و یه بار که بزنیشون خود به خود باز میشن

hamijoon
20-08-2011, 15:28
دوستان Shao kahn نميشه آزاد كرد ؟؟

hamijoon
20-08-2011, 15:55
يه سوال ديگه babality چه موقع اي ميشه زد ؟؟

Amin4All
20-08-2011, 16:17
یادم میاد 10 سال پیش سگا بازی میکردیم موقعی که اون یارو سرش میچرخید بچه ش میکردیم.:31:
حالا نمیدونم منظور از babality همینی هستش که گفتم یا نه.

-----------------------------------
این بازی کاراکترای زنشون چطورین؟
منظورم اینه که خیلی اونجورین ؟
یعنی لخ تی زیاد دارن یا نه؟:31:
گفتم شاید یه xbox گرفتم توی مغازه ذهن اذهان عمومی رو پراکنده و متلاشی و متشوش نکنیم.:31:

hamijoon
20-08-2011, 16:25
اون كيتانارو ببين اون بالا . همشون همين شكلين . رنگاشون عوض ميشه . در همين حد ...

فقط اذهان يكم متلاشي ميشه :31:

matrix_3s
20-08-2011, 16:42
تا اونجایی که من میدونم بعضی از کاراکتر ها دارن و بعضی همن نه.....!!!
توی لیست Fatality هست میتونی پیدا کنی .....

aha2012
20-08-2011, 18:07
زمانیکه در طول بازی اصلا دفاع نکنی
برای این کار میتونی تو دونفره بازی کردن این کدو بزنی تا دفاع لاک بشه:
020-020

Cain
20-08-2011, 19:21
زمانیکه در طول بازی اصلا دفاع نکنی
برای این کار میتونی تو دونفره بازی کردن این کدو بزنی تا دفاع لاک بشه:
020-020
کافیه فقط راند آخر دفاع نکنی . دکمه بلاک رو بزنی اشکال نداره . فقط نباید ضربه ای که حریف میزنه بلاک بشه

MohammadT15
20-08-2011, 23:50
bability و Stage Fatality ها رو باید از توی اینترنت پیدا کنی و یه بار که بزنیشون خود به خود باز میشن
یه لینک میدی؟
دمت گرم:31:

Layken
21-08-2011, 00:02
دوستان Shao kahn نميشه آزاد كرد ؟؟

تا اونجایی که من میدونم نمیشه به همراه Goro و Kintaro

aha2012
21-08-2011, 04:09
البته goro رو میشه تو challenge tower مرحله ی 150 بازیش کرد

Alireza.M67
21-08-2011, 19:06
یه لینک میدی؟
دمت گرم:31:

بله حتما :10:
بفرمایید :

TR4NC3
21-08-2011, 19:22
دوستان من بخوام به صورت حرفه ای بازی کنم , روی سایرکس کار کنم یا سکتور ؟ /

aha2012
21-08-2011, 21:39
Sector-کارش درست تره:5:

Cain
22-08-2011, 00:19

جفتشون خیلی خوبن . اما از نظر من سایرکس قوی تره . با توجه به اینکه کلی کمبوی خفن حتی تا 100% و بیشتر داره . اما خوب اونا سخته زدنشون . اما اگه تمرین کنی واقعا سایرکس یه چیز دیگست . هردفعه هم میزنن درست میکنن این کمبوهاشو باز ملت میگردن یه ریسیت دیگه پیدا میکنن :31:
سکتور هم خیلی خوبه . تلپورت خوبی داره . آتیش داره که نمیزاره حریف نزدیک بشه . موشک های هوایی داره که از جلو و بالا و عقب حریف میتونی بزنی .
بشین بازی کن با جفتشون ببین کدوم واست راحتتره . همون رو خیلی خوب یاد بگیر . میتونی هم جفتشون رو بازی کنی .:20:

TR4NC3
22-08-2011, 00:44
من در حال حاضر فقط با سایرکس و سکتور حال میکنم / دارم روی هر دوتاشون کار میکنم ...
بعد این دوتا کبال و استرایکر ...
فقط کمبو بالای 30% چه سخته ! فعلا بیشتر از 36% نزدم , اونم با دسته X360 ...

تنها مشکل این نسخه کاراکتر های کمشه ... با دانلود هم حل نمیشه ...
حداقل یه 50 نفری داشت خیلی حال میداد :D

بعد آنلاین بازی کردنش چطوره ؟ اگه خوبه تا من هم بیام /

Cain
22-08-2011, 01:39
من در حال حاضر فقط با سایرکس و سکتور حال میکنم / دارم روی هر دوتاشون کار میکنم ...
بعد این دوتا کبال و استرایکر ...
فقط کمبو بالای 30% چه سخته ! فعلا بیشتر از 36% نزدم , اونم با دسته X360 ...

تنها مشکل این نسخه کاراکتر های کمشه ... با دانلود هم حل نمیشه ...
حداقل یه 50 نفری داشت خیلی حال میداد :D

بعد آنلاین بازی کردنش چطوره ؟ اگه خوبه تا من هم بیام /

کابال که با دسته ایکس باکس اصلا فکرشو نکن حرفه ای بخوای بازی کنی . استرایکر هم از نظر من ضعیفه بیخیال بشی بهتره .
همون دوتایی که خوشت میاد رو فعلا بچسب و سعی کن حرفه ای بشی باهاشون.
تا اونجایی که خبر دارم Check یه کمبو پک از سکتور داره اما سایرکس فکر نکنم . باید متفرقه دانلود کنی.
کارکتر کم هم بخاطر اینه که خواستن برگردن به نسخه های قدیمی بازی . همین الان هم بالانس کردن این همه کارکتر خیلی زمانگیره . تا حالا چندین تا پچ اومده واسش .مطمعن باش اگه بیشتر میزاشتن کارکتر بازی اینقدر خوب نمیشد.
انلاین رو هم من تست نکردم . اما شنیدم افتضاح هستش . خیلی لگ داره :41:

resident_evil
22-08-2011, 02:12
من نمیفهمم مشکل شماها دقیقا با دسته 360 چیه : دی
در مورد آنلاین هم اگر زیاد بازی میکنی بچه های ایرانی زیاد هستن و ارزش داره که 800 پوینت بدی براش . من دیدم یه وقتایی 8 نفر پارتی میگیرن نوبتی بازی میکنن با هم

MobinS
22-08-2011, 02:15
استرایکر ضعیفه؟ تاحالا از کمبو مسلسلش استفاده کردین مگه که اینو می گین؟

H I D D E N
22-08-2011, 02:20
سلام !
2 تا سوال :
1- این بازی کی برای XboX360 و PS3 اومده ؟
2- این بازی کی برای PC میاد ؟
:31:

*Necromancer
22-08-2011, 02:30
1- این بازی کی برای XboX360 و PS3 اومده ؟
2- این بازی کی برای PC میاد ؟
1- یکی دو ماه بلکم بیشتر
2- اصولا سبک فایتینگ برا پی سی نمیاد

MR.CART
22-08-2011, 09:07
اااااااااااییییییییییییی خدااااااااا این همه از نسخه های بدردنخورش اومد برا پی سی حالا این9نمیاد برای پی سی شانس نداریم حالا کی حال و حوصله داره Ps3بخره قیمتش مهم نیس ولی وقتی pcهست دیگه Ps3چرا؟xboxهم بدرد نمیخوره واسه خریدن...

---------- Post added at 10:07 AM ---------- Previous post was at 10:06 AM ----------

:13::13::13::13::13::13::13::13::13::13::13::13::1 3::13::13:

Cain
22-08-2011, 11:53
استرایکر ضعیفه؟ تاحالا از کمبو مسلسلش استفاده کردین مگه که اینو می گین؟

اره ویدئوهاشو دیدم . کمبوهاشو زدم .راحتترین کمبوش هم من 32 یا 34% میزنم باهاش بدون استفاده از بار. اما هنوز میگم ضعیفه .
حرفه من نیست فقط نظر چنتا از پلیرهای خارجی رو میزارم :46: :

Layken
22-08-2011, 14:28
عذر می خوام نوید جان ...مشکل کنترلر 360 رو از دید خودم بگم..

من با رایدن که بازی میکنم پایین بالا میزنم...که ناپدید بشه یهو میپره.
می خوام اپرگاد بزنم که میشینی زمین بعد Y رو میزنی رایدن اقا (پایین عقب x ) کار میکنه
با کیتانا که واقعا طاقت فرساست تو درگیری های نزدیک نمیشه سریع عکس العمل نشون داد
ساب زیرو هم که کمی کنده و این کند شدنش نیاز به زمان بندی خاص داره که وقتی می خوای کار کنی یهو میبینی عمل نکرد
مخصوصا حرکت (پایین عقب x) که یه محل یخی از خودش میزاره واقعا ادمو تو برزخ میزاره این سیستم کنترل
+
البته من کنترل ps3 رو هم تو این بازی تجربه کردم که اینارو میگم چون وگرنه اولش تا نمیدیدم نمی تونستم قاطع نظر بدم.

کلا نه تنها تو این تو همه بازی های فایتینگ کنترل 360 خیلی سخته واس همین در چند روز اینده می خوام از کنترل های جدیدشو بخرم که کمی روبه راهش کردن.

MohammadT15
22-08-2011, 14:54
بله حتما :10:
بفرمایید :

ممنون:40::10::11:

---------- Post added at 03:53 PM ---------- Previous post was at 03:52 PM ----------

من نمیفهمم مشکل شماها دقیقا با دسته 360 چیه : دی
در مورد آنلاین هم اگر زیاد بازی میکنی بچه های ایرانی زیاد هستن و ارزش داره که 800 پوینت بدی براش . من دیدم یه وقتایی 8 نفر پارتی میگیرن نوبتی بازی میکنن با هم

والا کلا 99 درصد از کاربرای ایکس باکس توی بازیهای فایتینگ از دسته مینالند:31:

---------- Post added at 03:54 PM ---------- Previous post was at 03:53 PM ----------

به نظرتون قوی ترین تیم از لحاظ کمبو کیا میتونن باشن؟
به نظر من اگه نوب و اسموک رو یکی روشون خیلی کار کرده باشه با هم بیاره حریفی براشون پیدا نمیشه

^^ hiti ^^
22-08-2011, 15:14
این کیتانا فوق العاده قویه اصلا یه سر و گردن از بقیه بهتره:دی
هم سرعتش خوبه و هم کمبوهاش میشه از دور و هم از نزدیک زد
یه ویدئو cain عزیز از کمبوهای کیتانا تو صفحات قبلی گذاشته اون حتما ببینید چون خیلی از کمبوها قابل اجراست و با کمی تمرین میشه کامل روش مسلط شد

Alireza.M67
22-08-2011, 16:19
با Kunglao & Smoke یه کمبو تیمی وسط زمین بدون پاور بار دیروز اختراع کردم که 35 % دمیج میده و دفاع هم نمیشه ، دیگه از این بهتر می خوای ؟ :20:

( البته اگه طرف خیلی حرفه ای و سریع باشه میتونه دفاع کنه ولی خیلی سخته )

resident_evil
22-08-2011, 16:24
آره خُب مشکل دسته ی 360 به نظر من فقط D-Padeـش هستش که من در بیشتر مواقع مخصوصا تو بازی SF از آنالوگ استفاده میکنم ! شاید من دیگه عادت کردم

TR4NC3
22-08-2011, 18:35
دوستان اینا لباس دوم ندارن ؟ :|
×××

Layken
22-08-2011, 21:51
درسته نه تنها st بلکه mvc 3 هم با انالوگ استفادش باصرفه تره....دی

دوستان اینا لباس دوم ندارن ؟ :|
×××

دارن باید بری از تو قبرستون خرید کنی دوستان تو پست های قبلی محل دقیقشون رو گفتن یه دوری بزنی پیدا میکنی
برای انتخاب و باز کردن هم باید بری داخل Nicroplic امیدوارم درست نوشته باشم از اونجا روی شخصیتی که لباسشو باز کردی قفل رو باز کنی بعد تو منو اتخاب شخصیت ها هم با دکمه استارت میشه عوض کرد.

Alireza.M67
23-08-2011, 00:45
این کیتانا فوق العاده قویه اصلا یه سر و گردن از بقیه بهتره:دی
هم سرعتش خوبه و هم کمبوهاش میشه از دور و هم از نزدیک زد
یه ویدئو cain عزیز از کمبوهای کیتانا تو صفحات قبلی گذاشته اون حتما ببینید چون خیلی از کمبوها قابل اجراست و با کمی تمرین میشه کامل روش مسلط شد

مشکلش اینه که توی اکثر کمبو ها باید از پاور بار استفاده کنی .
با اسموک بدون پاور بار میشه با راحتی 43% کمبو زد .

Cain
23-08-2011, 12:14
یه ویدئو خیلی خوب واسه کسایی که میخوان با اسکورپین بازی کنن.
کمبوی خفن اصلا نشون نمیده . فقط طریقه بازی کردن با اسکورپین رو آموزش میده .
به نظر من اینجور ویدئوها خیلی بهتر از ویدئوهایی هستن که فقط کمبو نشون میدن. چون شما باید موقعیت کمبو زدن واسه خودتون ایجاد کنید. اگه نتونین ، بازی رو راحت میبازین . واسه همین این ویدئوها خیلی به کمک آدم میاد.
حجمش یکم زیاد هستش اما ارزش دانلود رو داره .
98 مگابایت

matrix_3s
23-08-2011, 14:04
با اسموک بدون پاور بار میشه با راحتی 43% کمبو زد .
چطور 43 درصد میزنی؟؟؟؟؟؟؟
من خودمو بکشم 26درصده!!!!!!!!!!!!

MohammadT15
23-08-2011, 14:40
بچه ها راستش من فقط تو این بازی کمبوهایی که خودش نوشته رو میزنم به همراه اسپشیال ها.اما میبینم شما صحبت از درصد و اختراع میکنید یکی برا من توضیح میده یعنی چی؟مثلا چند تا از این کمبوها و اسپشیال ها و پاور ها رو به اختراع خودتون کنار هم میذارید و حفظ میکنید؟حفظ کردنش که خیلی سخته:31:
اما مطمئنا خیلی حال میده نه؟من بخوام این کار رو شروع کنم از کجا شروع کنم؟

poria-m
23-08-2011, 15:02
دستان من تاور رو رسوندم 300 و خیلی سخته نمیتونم برم تو کینتارو میمونم. چکار کنم؟ با پول برم؟

Alireza.M67
23-08-2011, 15:43
چطور 43 درصد میزنی؟؟؟؟؟؟؟
من خودمو بکشم 26درصده!!!!!!!!!!!!

یه رمز داره که اینه : A ، پایین X و Y (از راست به چپ)
یه بار میزنی ، یه دش به جلو ، دو باره یه بار میزنی یه دش به جلو ، بازم یه بار میزنی و بلافاصله یه دود میزنی که طرف میره از بالا میفته پایین . وقتی داشت می افتاد میپری یه لگد و یه RB میزنی . الیته اگه آخرش بازم بتونی یه دود دیگه بزنی 3% دیگه اضافه میشه :20:

بچه ها راستش من فقط تو این بازی کمبوهایی که خودش نوشته رو میزنم به همراه اسپشیال ها.اما میبینم شما صحبت از درصد و اختراع میکنید یکی برا من توضیح میده یعنی چی؟مثلا چند تا از این کمبوها و اسپشیال ها و پاور ها رو به اختراع خودتون کنار هم میذارید و حفظ میکنید؟حفظ کردنش که خیلی سخته:31:
اما مطمئنا خیلی حال میده نه؟من بخوام این کار رو شروع کنم از کجا شروع کنم؟

با هر کاراکتر میشه کمبو زد شما باید اول ببینی با کدوم کاراکتر راحت تری بعد بری دو تا فیلم توی یوتیوب ببینی که یاد بگیری چطور میشه کمبو ها رو زد .
بعدشم باید بشینی به صورت مرحله به مرحله تمرین کنی تا دستت راه بیفته . مثلا من اولش 20 % کمبو با اسموک میزدم خوشحال میشدم ، ولی الآن زیر 40 % بزنم یعنی اشتباه کردم . شما هم تمرین کنی راه میفتی :10:

دستان من تاور رو رسوندم 300 و خیلی سخته نمیتونم برم تو کینتارو میمونم. چکار کنم؟ با پول برم؟

نه بابا پول رو بیخیال شو .
حدودا 10 بار که ببازی و Retry کنی سطحش آسون تر میشه . فقط یادت باشه نباید Start بزنی و Retry کنی ، باید ببازی و بعدش توی منویی که ظاهر میشه Retry رو بزنی .

MohammadT15
23-08-2011, 17:56

این قسمت رو من با اسکورپین رفتم تحقیق ها توی این تاپیک نشون داده راحتترین کاراکتر از لحاظ کمبوهای قدرتی همین اسکورپین هست:31:

Layken
23-08-2011, 21:14

از رفقا کسی Freddy Krueger رو برداشته...؟
ویدئوش رو از تو PSN دانلود کردم...خوبه بدک نیست حرکاتش سریع هستش
فتالیتیش هم خوب بود ولی بیشتر شبیه ولروین تو x-man می مونه...؟

فکر نمی کنم مثل Kenshi جالب باشه..؟

resident_evil
23-08-2011, 21:18
ما که همون روزی که روی لایو قرار گرفت دان کردیم توضیحم دادیم گفتیم خوب است بسیار سریع و وحشی میباشد . Special Move ها فوق العاده سریع . به راحتی میشه کمبو زد . کلا با اینکه دوست نداشتم همچین شخصیتی وارد بازی بشه اما فوق العاده ساختنش

Cain
23-08-2011, 21:31
این قسمت رو من با اسکورپین رفتم تحقیق ها توی این تاپیک نشون داده راحتترین کاراکتر از لحاظ کمبوهای قدرتی همین اسکورپین هست:31:

راحتترین به نظرم اسموک هستش . کافیه دور وایسین و فقط تلپورت کنین. روی گورو و اون یکی فقط بپرین و با پا بزنین و گرب کنین. راحت بعد از چندبار باختن و retry کردن میشه ردش کرد. اگه هم واستون مهم نیست اچیو منت بخرینش . من اول خریدم که لباس میلینا باز بشه بعد از چند وقت که بازیم بهتر شد ردش کردم.

Layken
23-08-2011, 21:48
ما که همون روزی که روی لایو قرار گرفت دان کردیم توضیحم دادیم گفتیم خوب است بسیار سریع و وحشی میباشد . Special Move ها فوق العاده سریع . به راحتی میشه کمبو زد . کلا با اینکه دوست نداشتم همچین شخصیتی وارد بازی بشه اما فوق العاده ساختنش

اتفاقا داشتم دنبال همون پستت میگشتم نوید..دی
درست منم همین حسو دارم نمی خوام وارد لیست نفرات کمبات بشه یه جورایی ترکیب نفرات رو از سری دور میکنه
یعنی اون ابهتی که Kenshi بعد از ورودش ایجاد کرد رو فکر میکنم نداشته باشه.

MohammadT15
23-08-2011, 23:19
راحتترین به نظرم اسموک هستش . کافیه دور وایسین و فقط تلپورت کنین. روی گورو و اون یکی فقط بپرین و با پا بزنین و گرب کنین. راحت بعد از چندبار باختن و retry کردن میشه ردش کرد. اگه هم واستون مهم نیست اچیو منت بخرینش . من اول خریدم که لباس میلینا باز بشه بعد از چند وقت که بازیم بهتر شد ردش کردم.

فکر نکنم با اسموک اون مرحله رو امتحان کرده باشم اما با هر کی رفتم نشد با اسکورپین بلاخره شد:31:

akharwarbaz
24-08-2011, 16:44
من اون لینکی که cain جان از یوتوب برای کیتانا داد رو دانلود کردم

این کیتانا یه حرکت داره پایین جلو x که با rt میزد تو این ویدو ولی 1 دونه میزد و بلافاصله جامپ میکرد و ادامه حرکتشو میزد..ولی من الان دارم امتحان میکنم وقتی این حرکت و میزنی دو تا از این بادبزناش پرت میکنه و کارکتر مقابل می افته !چی کار کنم اون دومیرو نزنه

امیدوارم خوب توضیح داده باشم ! :دی

Cain
24-08-2011, 17:54
من اون لینکی که cain جان از یوتوب برای کیتانا داد رو دانلود کردم

این کیتانا یه حرکت داره پایین جلو x که با rt میزد تو این ویدو ولی 1 دونه میزد و بلافاصله جامپ میکرد و ادامه حرکتشو میزد..ولی من الان دارم امتحان میکنم وقتی این حرکت و میزنی دو تا از این بادبزناش پرت میکنه و کارکتر مقابل می افته !چی کار کنم اون دومیرو نزنه

امیدوارم خوب توضیح داده باشم ! :دی

منظورتو خوب رسوندی . :31:
باید دکمه X رو نگه داره و بعد که جامپ زدی ولش کنی . تا X رو ول نکنی بادبزن دومی رو پرت نمیکنه . شاید دفعه اول یکم قاطی کنی یا یادت بره اما تمرین کنی کم کم واست مثله اب خوردن میشه . :46:

Cain
24-08-2011, 19:36
دوتا کمبوی جدید از Check ، که هردوتاش مربوط به اسموک هستش :31:

اولی کمبوی 80% هستش :

دومی هم یه کمبوی 100% هستش البته با ریسیت میشه 100% :