PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Mortal Kombat: Komplete Edition

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11

MobinS
26-04-2011, 13:45
مارو خر کردین؟ چرا پس گفتین که باید حتما فیتالیتی هارو بخرم؟؟ از این لینکی که cain گذاشته رفتم ، زدم فیتالیتی هاشو ، همش کار کرد که. خوب شد خیلی فیتالیتی ننخریدم!!!:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

aha2012
26-04-2011, 13:50
مارو خر کردین؟ چرا پس گفتین که باید حتما فیتالیتی هارو بخرم؟؟ از این لینکی که cain گذاشته رفتم ، زدم فیتالیتی هاشو ، همش کار کرد که. خوب شد خیلی فیتالیتی ننخریدم!!!:

ما که از همون اول گفته بودیم...............:46::13:

Cain
26-04-2011, 13:57
بعضی فینیشیم ها مثل ارمک Mind Over Splater: D, Up, D, D, BL توش بالا داره که اینارو میشه با گرفتن دفاع قبل از رمز و رها کردنش بعد زدن دکمه اخر براحتی اجرا کرد . اینایی هم که جامپ نوشته یعنی فاصله به حدی باشه که یه با میپرین برسین به حریف .

---------- Post added at 01:57 PM ---------- Previous post was at 01:54 PM ----------

یه کانال یوتیوب پیدا کردم یه سری کمبوهای دیوانه کننده میزنه توش . اما متاسفانه باید خودتون دکمه هارو بفهمید توضیح نمیده .

Pami
26-04-2011, 13:59
این بازی برای پلتفرم PSP هم اومده ؟

MobinS
26-04-2011, 14:27
خیر
بچه ها من کلی چلنج تاور رفته بودم ، امروز رفتم توی چلنج تاور هیچ کدومش نبود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟

aha2012
26-04-2011, 15:18
خیر
بچه ها من کلی چلنج تاور رفته بودم ، امروز رفتم توی چلنج تاور هیچ کدومش نبود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟
برای منم یه بار اینطوری شد مبین.زدم بیرون دوباره رفتم تو بازی درست شد

pooriya_hp
26-04-2011, 15:30
این بازی برای پلتفرم PSP هم اومده ؟
نه پیام فقط برای ps3 و x360 اومده

MobinS
26-04-2011, 16:39
امید فهمیدم واسه ی چیه. سیو بازی روی هارد بود ، ولی storage device روی اون 256 مگابایت حافظه ی خودش بود. برای همین نخوند.
بیبیلیتی فقط توی بازی میشه زد ، توی بیتالیتی ترینینگ نمیشه زد/
تازه هر بیبیلیتی 500 تا سکه میده!!!

Leon-117
26-04-2011, 17:18
امید فهمیدم واسه ی چیه. سیو بازی روی هارد بود ، ولی storage device روی اون 256 مگابایت حافظه ی خودش بود. برای همین نخوند.

فکر نکنم مشکل این بوده باشه،برا منم اتفاق افتاده که با یه بار خارج شدن از بازی حل شده.توی فروم بازی سنتر هم این مورد گزارش شده...
احتمالا مشکل از بازیه...

aha2012
26-04-2011, 17:35

فکر نکنم مشکل این بوده باشه،برا منم اتفاق افتاده که با یه بار خارج شدن از بازی حل شده.توی فروم بازی سنتر هم این مورد گزارش شده...
احتمالا مشکل از بازیه...
دقیقا
بازی انگار مورد داره

درضمن babality و که میزنی علاوه بر سکه بهت دوتا اچیو هم میده:20:

Alireza.M67
26-04-2011, 18:23
خیر

قبل از اینکه بری توی بازی باید یه بار پروفایلتو ساین اوت کنی و دوباره ساین این .

pooriya_hp
26-04-2011, 18:30
آپدیت من هم رفت رو فلش مموری !!

فلش رو فرمت کردم بعدش از نو روی حافظه داخلی نصب کردم !!

Alireza.M67
26-04-2011, 19:06
این DLC که لباس های کلاسیک چند تا کاراکتر رو آزاد می کنه مجانیه یا باید پوینت داشته باشی ؟
کسی گرفتتش ؟

aha2012
26-04-2011, 19:34
این DLC که لباس های کلاسیک چند تا کاراکتر رو آزاد می کنه مجانیه یا باید پوینت داشته باشی ؟
کسی گرفتتش ؟
یکی از بچه های بازی سنتر گرفتتش.خیلی بیریخته:2:
نمیدونم مجانیه یا نه:41:

resident_evil
27-04-2011, 00:27
مجانی که نیستش ولی مگه اومده ؟ من تا 2 ساعت پیش لایو بودم نیمده بود : دی
babalityها فوق العاده خنده دار یعنی برای چندتاشون که ترکیدم از خنده واقعا جالب بودن . یکی که من دوست دارم به عنوان DLC وارد بازی بشه Kenshi هستش ! یه DLC بدن صورت مضخرف Jax & Liu Kang درست شه : دی

soha is the beSt
27-04-2011, 00:38
اینم افتاب پرست!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aha2012
27-04-2011, 02:03
بهنام(درست گفتم دیگه نه؟) چرا هر چند وقت یه بار یه کاراکتری میذاری که اصلا به مورتال جدیده ربط نداره؟ :دی
این برای نسخه ی آرماگدونه و اسمش کاملون (چملون) هست

دوستان کسی هست که بریم نمایشگاه بازیهای کامپیوتری تو برج میلاد؟؟از 8ام تا 12ام.قرار بذاریم همدیگرو برای اولین بار ببینیم

hessi19
27-04-2011, 11:57
اگه میشه چنتا از فن های KANO رو بگید
ممنون.

soha is the beSt
27-04-2011, 12:37
بهنام(درست گفتم دیگه نه؟) چرا هر چند وقت یه بار یه کاراکتری میذاری که اصلا به مورتال جدیده ربط نداره؟ :دی
این برای نسخه ی آرماگدونه و اسمش کاملون (چملون) هست

دوستان کسی هست که بریم نمایشگاه بازیهای کامپیوتری تو برج میلاد؟؟از 8ام تا 12ام.قرار بذاریم همدیگرو برای اولین بار ببینیم
اخه تو یوتیوب زدم دیدم واسه مرتال 9 اینو اورد(جزو دانلودی ها)گفتم شاید باشه تو بازی :23:
اسمم سها است :دی

LiverBarca
27-04-2011, 13:30
اینم افتاب پرست!
باو این محبوب ترین شخصیت منه،در واقع این ترکیب تمام نینجاهاست...
تو یه نسخه ی دیگه هم بود...
ولی این نسخه نذاشتنش...:41:

LiverBarca
27-04-2011, 14:10
اینم بیوگرافی عشقم:31::

---------- Post added at 03:10 PM ---------- Previous post was at 03:09 PM ----------

دیگه نبینم بهش بگین تازه واردا!!!:31:

Alireza.M67
27-04-2011, 20:42
مجانی که نیستش ولی مگه اومده ؟ من تا 2 ساعت پیش لایو بودم نیمده بود : دی
babalityها فوق العاده خنده دار یعنی برای چندتاشون که ترکیدم از خنده واقعا جالب بودن . یکی که من دوست دارم به عنوان DLC وارد بازی بشه Kenshi هستش ! یه DLC بدن صورت مضخرف Jax & Liu Kang درست شه : دی

فکر می کنم قرار بود اولین دی ال سی بازی مجانی باشه که فکر کنم همین لباسهای سوم باشه .
توی هر سایتی هم که میری واسه فیتالیتی ها در موردش نوشتن .

MohammadT15
27-04-2011, 22:08
بچه ها کسی این لینکا رو توی یه آپلود سنتر دیگه نداره؟اینا خرابه من لازم دارم
Download 3.41 + 3.55 Fix:
کد:
Download Retail Patch:
کد:
Instructions:
1. Download Game + Fix
2. Copy BLUS-3052 folder to your Internal or External HDD
3. Take EBOOT.BIN + DFENGINE.SPRX from the Fix and replace the Files in USDIR folder.
4. Install the Retail Patch from the given Link.
5. Start Game with Multiman, if it asks to edit PARAM.SFO, agree and push Yes and start Game

Layken
27-04-2011, 22:56
ضرباتشون وقتی که نزدیک میشی میرن تو هم خیلی زیبا هستن مثل رزمی کارهای واقعی و صداگذاری عالی ادم حال میکنه مشت لگد پشت سر هم بین راه یه دفاع هم چاشنی میشه واقعا لذت میده.

Sam Fisher 11
28-04-2011, 05:47
یه DLC بدن صورت مضخرف Jax & Liu Kang درست شه : دی
باز جکس اوضاعش به وخامت لیو نیست: دی
یادش بخیر بچه بودیم تا مدت ها فکر میکردیم این بروس لیه : دی

این داستانشم جالبه ها...آدم از پای بازی پا میشه هی اتفاقات بازی یادش میفته...فضای رعب آوری هم داره...

فقط یه چیزی...من هم با ps3 بازیش کردم هم 360 و به نظرم دسته ps مناسب تره اونم به خاطره پده دیجیتالش که جدا از همن و بیشتر شبیه دسته سگاس تا پده 360 .البته بیشتر از بابت کمبو زدن... من یکی که انگشتام بعد از یه ساعت بازی کردن درد میگیرن...البته بعضیا هم مثل نوید هیچ مشکلی ندارن: دی

LiverBarca
28-04-2011, 10:13
باز جکس اوضاعش به وخامت لیو نیست: دی
یادش بخیر بچه بودیم تا مدت ها فکر میکردیم این بروس لیه : دی

این داستانشم جالبه ها...آدم از پای بازی پا میشه هی اتفاقات بازی یادش میفته...فضای رعب آوری هم داره...

فقط یه چیزی...من هم با ps3 بازیش کردم هم 360 و به نظرم دسته ps مناسب تره اونم به خاطره پده دیجیتالش که جدا از همن و بیشتر شبیه دسته سگاس تا پده 360 .البته بیشتر از بابت کمبو زدن... من یکی که انگشتام بعد از یه ساعت بازی کردن درد میگیرن...البته بعضیا هم مثل نوید هیچ مشکلی ندارن: دی
باو مگه اون بروسلی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟
من مطمئنم بر اساس شخصیت بروسلی ساخته شده....
مطمئنم...
چون صداهاش هم صداهای بروسلیه...:31:
لانچیکو هم داره(تو mka):31:

Cain
28-04-2011, 10:16
حرف دل منو زدی . من ایکس باکس دارم اینقدر با این دستش مشکل دارم که حد نداره . میرم فینیشیم هارو تمرین کنم نشون که میده چه دکمه هایی رو فشار دادم خندم میگیره . عمرا نشه من چپ و راست رو بزنم دوبار وستش بالا پایین نخوره . با انالوگ ها هم که فقط میشه اسپشال موو هارو زد اصلا به درد فیتالیتی و کمبو نمیخوره . هرچی هم ویدئو کمبو میبینم توی یوتیوب با پی اس 3 زده شده .

aramesh_61
28-04-2011, 11:43

حرف دل منو زدی . من ایکس باکس دارم اینقدر با این دستش مشکل دارم که حد نداره . میرم فینیشیم هارو تمرین کنم نشون که میده چه دکمه هایی رو فشار دادم خندم میگیره . عمرا نشه من چپ و راست رو بزنم دوبار وستش بالا پایین نخوره . با انالوگ ها هم که فقط میشه اسپشال موو هارو زد اصلا به درد فیتالیتی و کمبو نمیخوره . هرچی هم ویدئو کمبو میبینم توی یوتیوب با پی اس 3 زده شده .
من خودم xbox360 دارم ولی دسته PS3 واسه بازیهای فایتینگ انگاری بهتره و راحت تره

MobinS
28-04-2011, 12:11

منم مشکل داشتم. ولی با اون انالوگ ها خیلی راحت جدیدا میزنم. قدیم مشکل داشتم. ولی حالا که با انالوگ میزنم خیلی راحت کمبو فینیش هیم میزنم.
بچه ها همه ی stage ها stage fatality دارن؟؟؟

Alireza.M67
28-04-2011, 13:08

من خودم xbox360 دارم ولی دسته PS3 واسه بازیهای فایتینگ انگاری بهتره و راحت تره

منم مشکل داشتم. ولی با اون انالوگ ها خیلی راحت جدیدا میزنم. قدیم مشکل داشتم. ولی حالا که با انالوگ میزنم خیلی راحت کمبو فینیش هیم میزنم.
بچه ها همه ی stage ها stage fatality دارن؟؟؟

در مورد زدن کمبو که دسته 360 خیلی کمک می کنه . ولی واسه زدن فیتالیتی ها مشخصا دسته پلی استیشن بهتره ، خودمم فیتالیتی ها رو با دی-پد میزنم .
ولی مثلا یه رمز Kano داره که اینه : عقب پایین جلو عقب (همون که مثل گلوله میره توی شکم حریف) .توی 360 آنالوگ رو نیم دور میچرخونی میزنه، حالا اینو نمیدونم روی دسته پلی استیشن چطور میشه پیاده کرد .
کلا خوبیش اینه که روی 360 مثلا رمز پایین جلو ایکس رو نمی خواد دقیق بزنید ، یک چهارم از پایین به راست بچرخونی هم کار می کنه .

واسه رمزهای فیتالیتی و ... هم میتونید برید اینجا :

Sam Fisher 11
28-04-2011, 14:07
کلا خوبیش اینه که روی 360 مثلا رمز پایین جلو ایکس رو نمی خواد دقیق بزنید ، یک چهارم از پایین به راست بچرخونی هم کار می کنه .
چند ساعت پیش منم به همین نتیجه رسیدم...قبلش سعی میکردم دقیق بزنم ولی دیدم وسواس نیاز نداره...واسه کمبوهایی که قبلش یه جلو عقب میخوان هم یه افقی ضربه میزنم تو سر آنالوگ وقتی داره برمیگرده به راست دکمه مربوطه رو میزنم میگیره اما خوب بعضی وقتها هم میگیره بالا و میپره که میره رو مخ: دی
کلا هم به غیر از فتالیتی ها باس قید استفاده از پدو زد...

من مطمئنم بر اساس شخصیت بروسلی ساخته شده....
در اینکه الهام گرفتن که شکی نیست ولی من اون زمانا فکر میکردم خوده بروسلیه: دی

واسه رمزهای فیتالیتی و ... هم میتونید برید اینجا :
یادمه با یه 500تومنی تا نخورده بعد از عیدی بود که رفتم دفترچه رمزشو(اون موقع به اسپشیال کمبوها ما میگفتیم رمز: دی) خریدم و چه کیفی کردم: دی حالا رمزاش و فتالیتی هاش همه جا ریخته: دی

Alireza.M67
28-04-2011, 14:26
یادمه با یه 500تومنی تا نخورده بعد از عیدی بود که رفتم دفترچه رمزشو(اون موقع به اسپشیال کمبوها ما میگفتیم رمز: دی) خریدم و چه کیفی کردم: دی حالا رمزاش و فتالیتی هاش همه جا ریخته: دی

آره منم بر حسب عادت از همون روزا می گم رمز .
من دفترچه شو می گرفتم توی خونه میشستم رمزاشو حفظ می کردم ، البته چون حافظه م داغونه و کلا سمت راست مغزم تعطیله فقط رمزهای آسونشو حفظ می کردم .
مثلا رمز بروتالیتی سکتور رو حفظ بودم ، میزدم خودم حال می کردم :31:

Helling_satan
28-04-2011, 14:35
سلام

توی story mode اونجا که باید با لرد ریدن با شائو خان مبارزه کنیم !! فکر کنم مرحله اخرش باشه ! چه طوری باید شکستش داد ؟ !
هر کاری میکنم شکست میخرم ازش !

مرحله اخرش هست یا باز هم ادامه داره داستانیش ؟ ؟ چه طوری میتونم شکستش بدم ( با xbox بازی میکنم)

Layken
28-04-2011, 14:55
یه بدی که کنترلر ایکس باکس داره میبینی یارو تازه کاره میگی بیا با هم یه بازی فایتینگ بزنیم اومده اولین بارشه دسترو برداشت انالوگ رو هی میپیچونه دکمه دکمه میزینه هر چپ و راست جادو جنبل هست رو ادم پیاده میکنه اخرش هم مات مبهوت میمونم چی شد اخه این همه تمرین بعد یه تازه وارد میاد نفله میکنه ادمو.....حرص میده...
تو مارول هم اینطوری بود دسترو بردار فقط انالوگ رو بچرخون دکمرو بزن کاریت نباشه .....
ولی خوبیه دسته PS3 نمیدونم چطوریه که این طوری نیست اونیکه بلده واقعا میبره...میتونه تاکتیکشو پیاده کنه...

pooriya_hp
28-04-2011, 15:08
دقیقا حامد این موضوع توی بازی Taken هم صدق میکنه !!

Alireza.M67
28-04-2011, 15:27
سلام

توی story mode اونجا که باید با لرد ریدن با شائو خان مبارزه کنیم !! فکر کنم مرحله اخرش باشه ! چه طوری باید شکستش داد ؟ !
هر کاری میکنم شکست میخرم ازش !

مرحله اخرش هست یا باز هم ادامه داره داستانیش ؟ ؟ چه طوری میتونم شکستش بدم ( با xbox بازی میکنم)

قبلا توضیح دادم ، باید بری پشتش زیر چونه بزنی .
یا بپر پشتش یا پایین بالا رو بزن غیب شی پشتش ظاهر بشی .

MobinS
28-04-2011, 15:50
چرا کسی جواب نمیده؟؟ :دی
stage fatality ها رو میشه توی هر استیجی زد؟

Helling_satan
28-04-2011, 16:12
قبلا توضیح دادم ، باید بری پشتش زیر چونه بزنی .
یا بپر پشتش یا پایین بالا رو بزن غیب شی پشتش ظاهر بشی .

داداش همین کارو میکنم + A <- -> که شیرجه میره
تا نصفه جونشم میبرم ؛ ولی اولاً که اثلاً تاثیر نداره روش ، دوماً یه دونه میزنه بیشتر جونت میره !!!

10 تا combo با special میزنم اون یه دونه میزنه 2 برابر اونی که من زدم میره !!!

:31:

Alireza.M67
28-04-2011, 16:22

آخه معلومه که نه پسر خوب.
توی یه سری استیج ها فقط میشه مثل اینا :
Street
hell
the pit
اونی که اسید داره و اسمش رو نمیدونم

aha2012
28-04-2011, 17:39
موقع انتخاب کاراکترها Yبزن بعد میتونی زمین انتخاب کنی.اون زمینایی که زیر عکسش یه جمجمه ی قرمزه اونا stage fatality داره

اسم اون اسیده هم pool هست

MohammadT15
28-04-2011, 19:47
بچه ها کسی این لینکا رو توی یه آپلود سنتر دیگه نداره؟اینا خرابه من لازم دارم
Download 3.41 + 3.55 Fix:
کد:
Download Retail Patch:
کد:
Instructions:
1. Download Game + Fix
2. Copy BLUS-3052 folder to your Internal or External HDD
3. Take EBOOT.BIN + DFENGINE.SPRX from the Fix and replace the Files in USDIR folder.
4. Install the Retail Patch from the given Link.
5. Start Game with Multiman, if it asks to edit PARAM.SFO, agree and push Yes and start Game
کسی نمیدونه لینک دانلود صحیح اینا چیه؟من کاستل فریمور 3.55 دارم این 3.56 باید اینارو دانلود کنم تا بتونم بازی کنم لینکا خرابه:19:

Cain
28-04-2011, 21:53
کسی نمیدونه لینک دانلود صحیح اینا چیه؟من کاستل فریمور 3.55 دارم این 3.56 باید اینارو دانلود کنم تا بتونم بازی کنم لینکا خرابه:19:
جفت لینکها سالم هستند .
اگه مشکل داری با دانلود از فایل سرو میتونی از سایت زیر واسه مستقیم کردن لینک ها استفاده کنی .

َalireza
29-04-2011, 11:24
برای کامپیوتر نیومده ؟نمیاد ؟
راستش من عاشقه طریقه جنگیدن این شخصیت هاش هستم ولی چیکار کنم که فیتالیتی بزنم شب خوابم نمیبره :دی

MobinS
29-04-2011, 11:29
فیتالیتی باراکا رو دیدین؟ کلا این باراکا خیلی خشنه! حالا امروز بابام که به کال آو دیوتی می گه بازی خشن ، دقیقا موقع فیتالیتی باراکا که داشتم روی پسرداییم اجرا می کردم اومد. اینقدر قاطی کرد که جاتون خالی :دی
کلا بازی خیلی خشنه. باید +20 بود.
این kyript که خیلی مسخرست. همش عکس آزاد می کنه! خب اینا به چه درد من می خوره؟ فقط game mode هاش خیلی باحالن . اگه میشه کد اونا رو بدین.
امروز داشتم می خریدم یکدفعه یک عکس یک جن کوتوله اومد روی صفحه با صدای جیغ :دی قلبم افتاد توی شرتم. اون چطوری میاد؟ باید جای خاصی بریم؟؟ آخه می خوام یکی رو بترسونم! چیکار کنم که بیاد دوباره؟ :دی

---------- Post added at 01:29 PM ---------- Previous post was at 01:28 PM ----------

برای کامپیوتر نیومده ؟نمیاد ؟
راستش من عاشقه طریقه جنگیدن این شخصیت هاش هستم ولی چیکار کنم که فیتالیتی بزنم شب خوابم نمیبره :دی
نه نمیاد. نیومده.
:دی :دی :دی

Leon-117
29-04-2011, 12:08
اون چطوری میاد؟ باید جای خاصی بریم؟؟ آخه می خوام یکی رو بترسونم! چیکار کنم که بیاد دوباره؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فکر کنم فقط یه بار میاد...چون الان من 70-80% کل کریپت رو خریدم فقط یه بار اومده...

MohammadT15
29-04-2011, 12:47
جفت لینکها سالم هستند .
اگه مشکل داری با دانلود از فایل سرو میتونی از سایت زیر واسه مستقیم کردن لینک ها استفاده کنی .

آره سالم بودن من اشتباه کردم:46:

amaranth_silent
29-04-2011, 14:31
آقا یکی لیست این bability و stage fatality ها رو میزاره و اینکه ایا stage fatality ها همه مثل همه ؟؟؟

MobinS
29-04-2011, 14:43
اینم لیست همه ی موو ها و فیتالیتی ها :

این استوری مودش چقدر سخته! هیچ راهی نداره چیت بزنم؟ آخه روی beginer هم خر زورن! آخه حیفه دوتا شخصیت آزاد میشه! هیچ راهی نیست تا ردش کنم؟

amaranth_silent
29-04-2011, 15:56
این DLC FATALITY ها دیگه چین؟؟؟

MobinS
29-04-2011, 15:58
این DLC FATALITY ها دیگه چین؟؟؟

فیتالیتی هایی که بعدا با دی ال سی میاد. امروز ه من چک کردم هنوز هیچ دی ال سی واسه بازی نیومده بود.

aha2012
29-04-2011, 16:36
اینم لیست همه ی موو ها و فیتالیتی ها :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین استوری مودش چقدر سخته! هیچ راهی نداره چیت بزنم؟ آخه روی beginer هم خر زورن! آخه حیفه دوتا شخصیت آزاد میشه! هیچ راهی نیست تا ردش کنم؟
مبین با کدوم شخصیت نمیتونی ببری؟؟
هر شخصیت یه قلقی داره
بگو تا کمکت کنیم

MobinS
29-04-2011, 16:48
مبین با کدوم شخصیت نمیتونی ببری؟؟
هر شخصیت یه قلقی داره
بگو تا کمکت کنیم

امید این چه امضاییه؟ آخه اسموک مقابل ساب زیرو می ایسته؟ :دی این دوتا که رفیقن!!1 :دی تازه اسموک خودش تنهایی همه رو می بره ، چه برسه که این همه یار داشته باشه!
اون یارو ermac هم همون نینجا قرمزه خودمونه؟ reptile هم نینجا سبزه هست؟ پس چرا این طوری شدن؟؟؟

من kitana گیر کردم. خیلی ضعیفه!

Shahroozs2
29-04-2011, 16:55
این Varies یهنی چی که جلوی Stage Fatality زده؟

MobinS
29-04-2011, 16:57
این Varies یهنی چی که جلوی Stage Fatality زده؟

یعنی باید با فاصله ی خیلی زیاد یا حریفت این فن رو بزنی

aha2012
29-04-2011, 17:35
امید این چه امضاییه؟ آخه اسموک مقابل ساب زیرو می ایسته؟ :دی این دوتا که رفیقن!!1 :دی تازه اسموک خودش تنهایی همه رو می بره ، چه برسه که این همه یار داشته باشه!
اون یارو ermac هم همون نینجا قرمزه خودمونه؟ reptile هم نینجا سبزه هست؟ پس چرا این طوری شدن؟؟؟

من kitana گیر کردم. خیلی ضعیفه!

دیگه دیگه:20:
این امضام این معنیو داره که کسانیکه فن این نینجاها هستند جلوی ساب زیرو هیچی نیستند:20:
آره ارمک همون نقاب قرمزس و رپتایل هم همون نقاب سبزه-اینجوری شندشونو نمیدونم ولی ارمک قشنگ شده و رپتایل تو آفسایده

درمورد کیتانا هم همش بادبزن پرت کن
این رمزارو بزن میبری:
پایین-جلو-X
پایین -عقب-X

همش همینارو بزن تا برسی به یه شخصیت دیگه

MobinS
29-04-2011, 18:26
کیتانا رو با فن Y رد کردم :دی
رسیدم به انجایی که بروسلی شاوخان رو میزنه. اون جارو که اصلا نمیشه رد کرد! اون جا رو باید چیکار کنم؟؟؟

aha2012
29-04-2011, 18:41
کیتانا رو با فن Y رد کردم :دی
رسیدم به انجایی که بروسلی شاوخان رو میزنه. اون جارو که اصلا نمیشه رد کرد! اون جا رو باید چیکار کنم؟؟؟
ای بابا:31::31:
اونجارو باید هی بهش آتیش بزنی.وقتی هم فیگور گرفت چهل پا بزن

Leon-117
29-04-2011, 18:46
این عکس بالایی ها همین بازیگرهای سریالش هستن دیگه؟

Layken
29-04-2011, 18:58
قسمت داستانی رو تموم کردم...تقریبا همه ایتم های موجود د رقبرستون رو هم باز کردم...چند تا مونده...

حیف شد کیتانا مرد..بد جور حالمو گرفت...:41:

تا به امروز از اسکورپین خیلی خوشم میومد ولی اینبار رایدن جاشو میگیره انصافا لرد رایدن....خیلی حال میکنم باهاش

aha2012
29-04-2011, 19:04
دقیقا علی جون..........

malkemid
29-04-2011, 19:22
آقا برای پی سی اومده؟ گرافیک خفن می خواد؟

aha2012
29-04-2011, 20:26
آقا برای پی سی اومده؟ گرافیک خفن می خواد؟

گرافیک غول هم داشته باشی اجرا نمیشه چون بازی برای pc نیومده

B.3.S.T
30-04-2011, 04:00

امید این بازیگرای نقش جکس و اسکور که خیلی معروفن!سریالش باید قشنگ باشه حتمآ!

aha2012
30-04-2011, 12:07
امید این بازیگرای نقش جکس و اسکور که خیلی معروفن!سریالش باید قشنگ باشه حتمآ!
دقیقا
راستش سریالش پرت زیاد داره.من که با قسمت 1 و 2 حال نکردم.جکس فقط با کینو مبارزه میکنه.همین
حالا قسمتهای دیگه شاید قشنگ بشه(حضور اسکور و سابزیرو)

mohammadaliarmin
30-04-2011, 17:40
سلام دوستان مثل اینکه یه لینک برا امضا اومده که میگه مورتال رو برا پی سی منتشر کنید
لطفا بهش رای بدید

LiverBarca
30-04-2011, 18:01
سلام دوستان مثل اینکه یه لینک برا امضا اومده که میگه مورتال رو برا پی سی منتشر کنید
لطفا بهش رای بدید

من اینو خیلی وقت پیش دیدم،ولی فکر نمیکنم با رای دادن بشه کاری کرد!!!:41:
دیگه امکان اومدنش واسه pc صفره!!!

MobinS
30-04-2011, 18:45
بچه ها signature اسموک رو دارین بذارید؟ ممنون ( امید می دونم داری ، رو کن :دی)

aha2012
30-04-2011, 18:54

:31::31:

JUSTIN11
30-04-2011, 19:56
این همه ی کومبوها - special moves - تگ کومبوها - 2 یا 3تا فتالیتی - stage fatality - babality رو داره
هر جا میرفتم فقط لیست فتالیتی ها بود من اینجا همه رو با هم تو word نوشتم فقط یکم ویرایش میخواد تعداد صفحاتشم بالاست
اگه کسی اینو یکمی ویرایش کنه خیلی خوب میشه یه کپی میگیریم ازش دیگه نمیخواد وسط بازی هی استارت بزنیم :31:
راهنماشم اول صفحه نوشتم

MohammadT15
30-04-2011, 22:11
نوب و اسموک با هم بیفتن کسی حریفشون نمیشه:13:

aha2012
30-04-2011, 22:42
نوب و اسموک با هم بیفتن کسی حریفشون نمیشه:13:
چرا من حریفشون میشم:31:(با ساب زیروی خوبم:31:)

توی انتخاب کاراکترها وقتی X و میزنیم گزینه ی آخر مربوط به چیه؟؟؟همونی که از 1 تا 4 تغییر میکنه

Alireza.M67
01-05-2011, 12:34
توی انتخاب کاراکترها وقتی X و میزنیم گزینه ی آخر مربوط به چیه؟؟؟همونی که از 1 تا 4 تغییر میکنه

کنترل رو می گی ؟
فکر کنم اونجا نوع کنتر بازی رو تغییر میده، مثلا با A به جای لگد مشت بزنه .
--------------

راستی ...
کاش میشد با هم بازی کنیم ببینیم با این همه ادعا کجای کارن دوستان :31::10:

aha2012
01-05-2011, 12:59
کنترل رو می گی ؟
فکر کنم اونجا نوع کنتر بازی رو تغییر میده، مثلا با A به جای لگد مشت بزنه .
--------------

راستی ...
کاش میشد با هم بازی کنیم ببینیم با این همه ادعا کجای کارن دوستان :31::10:
ممنون علیرضا

پایتم بدجور
فردا خوبه؟توی نمایشگاه بازیهای کامپیوتری برج میلاد؟؟؟؟؟؟؟؟من طرفای 1 بعدازظهر اونجاهستم
اگه موافقی بچه های دیگه هم بگیم بیان
درضمن احتمالا اونجا دارن فوتبال بازی میکنن محض احتیاط دی وی دیه بازیو بردار بیار
ok??????????

MohammadT15
01-05-2011, 13:25

منم با ساب زرو همه رو میزنم اما اگه یه حریف قدر بیاد باهام بازی کنه اسموک و نوب رو برداره فکر نکنم بتونم کاری کنم:41:کلا نوب و اسموک و جان کیج رو قوی ساختن عوضش ریدن که مثلا خدای جنگه و رئیس همه ی ایناس رو خیلی ضعیف درست کردن
البته به نظر من ضعیف و قوی بودن نداره.بعضی کمبوها راحته مثل جان کیج 3 بار ضربدر رو میزنی:31:بعضیا هم باید یه خورده بیشتر روش کار شن مثل ساب زرو

Alireza.M67
01-05-2011, 14:06
ممنون علیرضا

پایتم بدجور
فردا خوبه؟توی نمایشگاه بازیهای کامپیوتری برج میلاد؟؟؟؟؟؟؟؟من طرفای 1 بعدازظهر اونجاهستم
درضمن احتمالا اونجا دارن فوتبال بازی میکنن محض احتیاط دی وی دیه بازیو بردار بیار
ok??????????

امید جان من خیلی دلم می خواست یه بار حداقل برم نمایشگاه ولی انقدر درس و تکلیف دارم که یه پام خونست یه پام دانشگاه ، تا آخر ترم باید یه مقاله و یه کنفرانس و یه ترجمه تحویل بدم.
فردا هم اتفاقا راس ساعت 1 امتحان دارم .
ولی برای تابستون که سرم خلوت تره، اکانت گلد میگیریم ، میریم لایو ، همه هم دعوتن ، هیچکی هم از درسش نمیناله .
اونجا چند دستی میزنیم، حالشو میبریم .:10:

منم با ساب زرو همه رو میزنم اما اگه یه حریف قدر بیاد باهام بازی کنه اسموک و نوب رو برداره فکر نکنم بتونم کاری کنم:41:کلا نوب و اسموک و جان کیج رو قوی ساختن عوضش ریدن که مثلا خدای جنگه و رئیس همه ی ایناس رو خیلی ضعیف درست کردن
البته به نظر من ضعیف و قوی بودن نداره.بعضی کمبوها راحته مثل جان کیج 3 بار ضربدر رو میزنی:31:بعضیا هم باید یه خورده بیشتر روش کار شن مثل ساب زرو

البته Ermac هم خیلی خوبه و حتی از نوب بهتره به نظر من .
کلا هر کی تله پورت داره خوبه ، حتی Raiden هم مبارز خوبیه .
البته من خودم با اسموک بیشتر از بقیه حال می کنم .

پ.ن : لول 150 توی Challenge tower جالب بود . نمیگم چی بود که اونایی که نرفتن برن دنبالش .:31:

Leon-117
01-05-2011, 14:10
ok??????????
احتماالا اینی که میگی امکان نداره بشه!:31:
اونجا به Uncharted 2 گیر دادن و کلا مثل اینکه با کاراکتر دختر/زن تو بازی مشکل دارن!
مورتال کمبت هم که اینجور چیزا کم نداره.....:31:

MobinS
01-05-2011, 14:25
امید جان من خیلی دلم می خواست یه بار حداقل برم نمایشگاه ولی انقدر درس و تکلیف دارم که یه پام خونست یه پام دانشگاه ، تا آخر ترم باید یه مقاله و یه کنفرانس و یه ترجمه تحویل بدم.
فردا هم اتفاقا راس ساعت 1 امتحان دارم .
ولی برای تابستون که سرم خلوت تره، اکانت گلد میگیریم ، میریم لایو ، همه هم دعوتن ، هیچکی هم از درسش نمیناله .
اونجا چند دستی میزنیم، حالشو میبریم .:10:

پ.ن : لول 150 توی Challenge tower جالب بود . نمیگم چی بود که اونایی که نرفتن برن دنبالش .:31:

آنلاینش مفتی نیست. reedem code می خواد. یا بقول خودشون reedem kode :دی

aha2012
01-05-2011, 15:02
احتماالا اینی که میگی امکان نداره بشه!:31:
اونجا به Uncharted 2 گیر دادن و کلا مثل اینکه با کاراکتر دختر/زن تو بازی مشکل دارن!
مورتال کمبت هم که اینجور چیزا کم نداره.....:31:
عیب نداره علی جون همون فوتبالو میزینم:31:
ولی خیلی دوست دارم شما بچه های p30worldو از نزدیک ببینم
هر کس دوست داره فردا بیاد دستاش بالا:31:

احمد1379
01-05-2011, 17:33
آقا مثل اینکه واسه پی سی هم اومده همین الان از VOA شنیدم میگفت اومده درسته؟؟؟

Saeed System
01-05-2011, 19:47
چگونه میتوان کریتوس را در مورتال کمبت ظاهر کرد

-

Saeed System
01-05-2011, 20:07
کریتوس ظاهر نمیشه؟؟

من 3 نفر رو ظاهر کردم ولی کریتوس ظاهر نشد :19:

MohammadT15
01-05-2011, 20:53
چگونه میتوان کریتوس را در مورتال کمبت ظاهر کرد

-

کریتوس فقط برای پلی 3 هست.بعدش هم نیازی به ظاهر کردن نداره خودش اون پایین ظاهره:31:فقط قوان چی نیست که اونم آزاد میشه.

---------- Post added at 09:53 PM ---------- Previous post was at 09:51 PM ----------

آره همشون خوبن.ولی از همه خراب تر کریتوسه.خیلی بد ساختن اونو خدایی هیچ جوره نمیشه باهاش راه اومد

aha2012
01-05-2011, 21:38
آقا مثل اینکه واسه پی سی هم اومده همین الان از VOA شنیدم میگفت اومده درسته؟؟؟
VOA چی چیه؟
خبر به نظرم راست نیست.اگه میومد خودم اولین نفری بودم که رو سیستمم نصبش میکردم

779
01-05-2011, 22:39
VOA چی چیه؟
خبر به نظرم راست نیست.اگه میومد خودم اولین نفری بودم که رو سیستمم نصبش میکردم

Voice Of America !!! همین صدایه آمریکایه خودمون :دی ماله ماهواره.

قوان چی
همون کوآن چی دیگه :دی
Smoke چرا اینقدر قویه؟! راستی قضیه Babality چیه ! من یکدونه زدم چیزه فانی بود.

MohammadT15
02-05-2011, 13:32
Voice Of America !!! همین صدایه آمریکایه خودمون :دی ماله ماهواره.

همون کوآن چی دیگه :دی
Smoke چرا اینقدر قویه؟! راستی قضیه Babality چیه ! من یکدونه زدم چیزه فانی بود.

فرقی نداره قو و کو که مهم اینه آن چی داره:31:

َalireza
02-05-2011, 14:48
یعنی به هیچ وجه برای کامپیوتر نمیاد ؟
این که خیلی بده

aha2012
02-05-2011, 15:17
یعنی به هیچ وجه برای کامپیوتر نمیاد ؟
این که خیلی بده
وجه و ووجهشو نمیدونیم.ولی اینطور که معلومه.خیر نمیاد

The Rover
02-05-2011, 17:34
این عشق من رپتایل چی کارس؟
باحال ساختنش؟

aramesh_61
02-05-2011, 17:40
این عشق من رپتایل چی کارس؟
باحال ساختنش؟
راستش دیگه مثل نینجا نیست کاملا شبیه قورباغه شده یکمم کند شده، من از حرکتشاش خوشم میاد ولی از قیافش نه!

The Rover
02-05-2011, 17:50
غیر از قیافش حرکاتش خوبه دیگه؟
میشه باهاش همرو لوله کرد؟ :20:

MobinS
02-05-2011, 19:02
آره نیما! به نظر خودم یکی از قوی ترین هاست! اول اسموک عشق خودم. بعدش اسکورپیون ، بعدش رپتایل! البته اگه بلد باشی باهاش بازی کنی. اگر بلد نباشی نمی تونی ازش استفاده لازم رو ببری!
داداشم هم از این موجود تنفر داره :دی همیشه یادم هست که از این خیلی بدش میومد. اونمم بخاطر فن تف اسیدی اش :دی کلا هر وقت اینو می بینه یک فیتالیتی رو تلویزیون میره :دی

aha2012
02-05-2011, 20:24
سلام
امروز نمایشگاه بودم.نمایشگاه مالی نبود:41:.همه داشتند فوتبال میزدند.بهشون گفتم مورتال دارین؟:20:یه دفعه طرف 2 متر پرید هوا
گفت صداشو درنیار این بازی غیر قانونیه و از این حرفا.بهش گفتم اون پوسترهایی که زدی دوبرابر غیرقانونی تره که
گفت نه اینا نمیدونن چه بازی ایه و........
خلاصه نتونستیم یه دست مورتال اونجا بزنیم:41:
رفتیم کینکت بزنیم همشون کینکت اسپورت میزدند.بهشون گفتم بازی dance central و نمیذارین؟یا میکل جکسون؟:31:
یه دفعه دیدم کلی آدم با کلتو گاز اشک آور دورمو گرفتند میخواستم منو ببرن حراست:31:
خلاصه سرتونو درد نیارم همشونو با فن یخمون یخشون کردیمو از دستشون فرار کردم:31:
این دوجمله ی آخر خالی بندی بود:46::31:

این رپتایل هم آره نیما آدم خریه:31:ببخشید آدم خزنده ایه:20:
کاراش بدک نیست و به قول مبین اگه بلد باشی باهاش رمز بزنی طرفو ناکار میکنه

Layken
03-05-2011, 11:59
درجه سختی Expert خیلی دیگه نامردیه....اعصابمو داغون کرده....من دلم می خواد همیشه با رایدن بازی کنم این رایدن هم خیلی کنده تا ضربه ای رو میزنه دو ساعت باید خودشو پیدا کنه به زحمت میتونم با رایدن برم که دیگه متوسل میشم به کیتانا یا اسکورپین نوب سایدن هم خوب باهاش کا رمیکنم ولی دلم می خواد همشون رو با رایدن بزنم...
نمی دونم این expert چی داره که همشون دفاع میکنن میبینی مشت و لگد دارم میزنم باز بین راه دفاع کرد کار های عجیب سیندل رو داشتم میزدم که فقط به اندازه یک مشت کوچیک جون داشت منم جانم پر بود مجال نداد اصلا از رو زمین بلند شم یه سره زد تا اخر کشت منو.....کلا کمی بیرحمانه سخت هستش
+
این کنترلر ایکس باکس هم روش....سخترش میکنه

amirrezan95
03-05-2011, 12:30
درجه سختی Expert خیلی دیگه نامردیه....اعصابمو داغون کرده....من دلم می خواد همیشه با رایدن بازی کنم این رایدن هم خیلی کنده تا ضربه ای رو میزنه دو ساعت باید خودشو پیدا کنه به زحمت میتونم با رایدن برم که دیگه متوسل میشم به کیتانا یا اسکورپین نوب سایدن هم خوب باهاش کا رمیکنم ولی دلم می خواد همشون رو با رایدن بزنم...
نمی دونم این expert چی داره که همشون دفاع میکنن میبینی مشت و لگد دارم میزنم باز بین راه دفاع کرد کار های عجیب سیندل رو داشتم میزدم که فقط به اندازه یک مشت کوچیک جون داشت منم جانم پر بود مجال نداد اصلا از رو زمین بلند شم یه سره زد تا اخر کشت منو.....کلا کمی بیرحمانه سخت هستش

در درجه سختی Expert فقط برا من کشتن شائو کان سخته........:13:
only scorpion:31:

MobinS
03-05-2011, 14:00
امید مطمئنی رفتی نمایشگاه؟ آخه .............. ( بدون شرح ، پایین:::)

یه دفعه دیدم کلی آدم با کلتو گاز اشک آور دورمو گرفتند میخواستم منو ببرن حراست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خلاصه سرتونو درد نیارم همشونو با فن یخمون یخشون کردیمو از دستشون فرار کردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aha2012
03-05-2011, 14:07
بابا فقط دفاع میکنن
نامردیه.کاری نداره ها ولی دستش از دفاع برداشته نمیشه

---------- Post added at 03:07 PM ---------- Previous post was at 03:03 PM ----------

امید مطمئنی رفتی نمایشگاه؟ آخه .............. ( بدون شرح ، پایین:::)
:31::31::31:
نه راستش مطمئن نیستم:31:

این گورو خیلی خرسه:31:اصلا تکون نمیخوره.نمیشه حرکتش داد ولی عوضش زنش(شیوا)خیلی زرنگه:31:

foxyjanam
05-05-2011, 18:34
منم امروز بازيرو گرفتم ، ميخام كلا رو Kratos كار كنم .
هنوز شروع نكردم ، براي شروع پيشنهاد خاصي ندارين ؟

MobinS
05-05-2011, 19:03
منم امروز بازيرو گرفتم ، ميخام كلا رو Kratos كار كنم .
هنوز شروع نكردم ، براي شروع پيشنهاد خاصي ندارين ؟

حتما tutorial رو برو تا بازی کامل دستت بیاد.:46:

MobinS
05-05-2011, 20:07
امید بالاخره داستانی شو تموم کردم. اون شاوخان اولی روجاخالی می دادم. بعدش از روش می پریدم واز پشت آپرکات می زدم. وقتی هم شروع به خندیدن می کرد لگد دوچرخه ای می زدم. خلاصه گذروندم. بقیش آسون بود. آخرین مرحله رو هم نزدیک بود فلالس کنم. همش فن رعد و برق پرتابی رو با ریدن می رفتم ، اصلا شاوخان وقت نمی کرد حتی بلاک کنه!!
چلنج هم تا مرحله ی 200 رفتم اوجایی ک با جید باید به سمت گورو دست و پا پرتاب کنی.
ایشالا فردا نقد بازی رو می نویسم. کلا خیلی حال کردم.

Saeed System
05-05-2011, 20:58
سلام دوستان ... چنتا از این کدها م یخواستم که قبل از شروع راند میزنیم و یه اتفاقی میفته تو راند..

مثلا مثل بدون دست شدن بازیکن ها که خودم بازش کردم...

رمز بدون دست شدن:

911911

شما چه رمزهایی باز کردید؟؟ باحالاشو بدید تنکس :11:

....ویرایش...

دوستان خودم پیدا کردم :10:

Result Code Armless Kombat 911 911 Blocking Disabled 020 020 Breakers Disabled 090 090 Dark Kombat 022 022 Double Dash 391 193 Dream Kombat 222 555 Enhance Moves Disabled 051 150 Explosive Kombat 227 227 Foreground Objects Disabled 001 001 Headless Kombat 808 808 Health Recovery 012 012 Hyper Fighting 091 091 Invisible Kombat 770 770 Jumping Disabled 831 831 Klassik Music 101 101 Kombos Disabled 931 931 No Blood 900 900 Player 1 Half Health 220 000 Player 1 Quarter Health 110 000 Player 2 Half Health 000 220 Player 2 Quarter Health 000 110 Power Bars Disabled 404 404 Psycho Kombat 707 707 Quick Uppercut Recovery 303 303 Rainbow Kombat 234 234 Random Phrase 1 717 313 Random Phrase 2 448 844 Random Phrase 3 122 221 Random Phrase 4 009 900 Random Phrase 5 550 055 Random Phrase 6 031 130 Random Phrase 7 282 282 Random Phrase 8 123 926 Sans Power 044 440 Silent Kombat 300 300 Specials ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Disabled 731 731 Super Recovery 123 123 Throwing Disabled 100 100 Throwing Encouraged 010 010 Tournament Mode 111 111 Unlimited Super Meter 466 466 Vampire Kombat 424 424 X-Rays Disabled 242 242 Zombie Kombat 666 666

Ali Smart
05-05-2011, 23:58
دوستان بلاخره اومدیانه!!!:5:

MobinS
06-05-2011, 09:34
دوستان بلاخره اومدیانه!!!:5:
اومد عزیزم.

یعنی این kombat mode هایی که آزاد می کنیم رو باید این طوری توی بازی زد؟ بعدش چطوری عدد هارو وارد کنیم؟؟

Saeed System
06-05-2011, 10:23
اومد عزیزم.

یعنی این kombat mode هایی که آزاد می کنیم رو باید این طوری توی بازی زد؟ بعدش چطوری عدد هارو وارد کنیم؟؟

آره تو بازی 2 نفره با 2 دسته وقتی ببین مثلا :

911911

وقتی بازیکن انتخاب کردی تو با داداشت خوب ...بعد قبلش که میخاد بری تو مرحلش یه لودینگ داره خوب بعد

اونجا 911911 رو باید با هر 2 دسته ایکس باکس مثلا واقعی 9 تا مربع 1 مثلث 1 دونه دایره

حالا من اسم دکمه ایسک باکسو ممیدونم ولی همونجوری میشه زد :11: :10:

من با داداشم زدیم اینقدر با حال بود مثلا تو تا آدمامون دست نداشتن نمیتونستیم مشت بزنیم :31:

خیی باحال بود:31: یا مثلا یه فن گیده داشت کلش غیب بود :31: هیجارو ممیتونستی ببینی مثلا

خیلی باحال بود من تازش میخوام همه فندارو بزنم ببینم گیده چی داره ولی همش باید زیاد بازی کرد

MobinS
06-05-2011, 12:08
یکمشو فهمیدم. ولی خب میرم توی عکسا توی nyroplis. یک عددی نوشته زیرش یک عکس. از کجا بفهمم کدوم دکمه رو بزنم؟؟

فهمیدم کامل! دمت گرم! خیلی باحالی! دارم تک تکشو میزنم! ایولا!!!

foxyjanam
06-05-2011, 13:37
منم Story رو تموم كردم ! 6 ساعت شد !
الان نميدونم كدوم قسمت رو برم ! لطفا راهنمايي

aha2012
06-05-2011, 14:27
منم Story رو تموم كردم ! 6 ساعت شد !
الان نميدونم كدوم قسمت رو برم ! لطفا راهنمايي
challeng tower و برو

foxyjanam
06-05-2011, 15:10
challeng tower و برو
اطاعت ميشه ، الان 35 هستم با سرعت 0.5Chanllenge/Min داريم پيش ميريم :10:

yashar_silverboy
06-05-2011, 15:17
سلام بچه ها ... من یه مشکلی دارم ارور 80010017 چیه ؟ باید چیکار کنم؟

MobinS
06-05-2011, 15:25
اطاعت ميشه ، الان 35 هستم با سرعت 0.5Chanllenge/Min داريم پيش ميريم :10:

به چلنج 100 150 برسی میشه 15مین / چلنج :دی

yashar_silverboy
06-05-2011, 16:01
سلام بچه ها ... من یه مشکلی دارم ارور 80010017 چیه ؟ باید چیکار کنم؟
ترو خدا جواب بدین ... تو کفم

MobinS
06-05-2011, 22:30
مشکل از دی وی دی هست فکر کنم. با اون کسی که ازش خریدی در میون بذار.

Ali Smart
06-05-2011, 22:44
ممنون پس میرم بگیرم.
به زودی واسه کمک مزاحمتون میشم!:20:

soha is the beSt
06-05-2011, 22:59
این بازی در ایران ممنوعه ایا؟ :دی
اخه میخوامشششششششش

Leon-117
07-05-2011, 09:13
این بازی در ایران ممنوعه ایا؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اخه میخوامشششششششش

سها جان آخه اینم سواله؟!:31:اینجا کلا هر بازی توش کاراکتر مونث باشه ممنوعه!
ولی میخواد ممنوع باشه یا نه،به حا ما که فرقی نمیکنه!(اینو قبلا یه جا دیگه هم گفته بودم یادم نیس کجا بود!)

MobinS
07-05-2011, 10:01
علی اینو توی گروه گفته بودی :دی
@ سها
بازی ممنوعه توی ایران.
ولی همه جا دارن. ولی می خوای بری بخری باید دکمه بالا رو باز بذاری ریشت رو هم 3 تیغه بزنی ، وگرنه نمیدن :دی :دی :دی

Leon-117
07-05-2011, 10:04
مبین جدیدا همش داری علیه من موضع میگیری!:31:
+
تو تاپیک بتلفیلد بود...........

soha is the beSt
07-05-2011, 11:49
ممنون
تا مدیرا نیومدن دیگه پست اسپم ندید :دی
کسی تو اصفهان هست؟کجا تو اصفهان میفروشن؟

hasanmotori
07-05-2011, 12:26
بازی مورتال کامبت همواره یار دیرینه ی بازی خورهای ایرانی بود که همیشه در کلوب های بازی دیده میشد. این بازی مبارزه ای ۲ بعدی به قدری معتاد کننده است، که دل کندن از آن کار بسیار سختی خواهد بود.

بازی مورتال کامبت ۹ مدتی است که برای کنسول های خانگی عرضه شده و با گیم پلی و گرافیکی که همیشه آرزوی دیدنش را داشتیم، باز هم ثابت کرد که به نوعی Call of Duty در سبک بازی های مبارزه ای است. در این مقاله می خواهیم نگاهی مختصر به این بازی و نوآوری های جدیدی که این بازی را نسبت به سایر رقبا متفاوت کرده بیندازیم.

ادامه مطلب :

yashar_silverboy
07-05-2011, 14:32
آقایون به منم کمک کنید...چرا واسه من ارور میده؟ ارور 80010017 میده که منظورش سی دی داخلش نیست ولی گیم اورجینال داخلشه

779
07-05-2011, 19:37
خوب من رسیدم به Challenge 220 . همه ی Krypt ها رو گرفتم و 7 تا شخصیت ( Ermac ، Sub Zero ، Scorpion ، Smoke ، Jax ، Noob و Kitana شخصیت هایه مورده علاقم )قمست Ladder شون رو رفتم.
تمامیه Babality ها و Stage Fatality ها هم پیدا کردم.
کله اینو گفتم که بگم نبووووووووووووووووووووووو ووووووووود؟:دی دوستان کسی 300 تا Challenge رو تموم کرده؟ ( بدون Skip )

foxyjanam
07-05-2011, 22:10
من بين Raiden و Scorpion يكي رو ادامه ميدم ، جفتشون واقعا بازي باهاشون حال ميده ! Kratos هم دور همي خوبه ! خود GOW هس .

mohammad_dj96
07-05-2011, 22:27
لینک دانلود برایPC هم هست ؟!

B.3.S.T
07-05-2011, 23:10

خیر
بازی انحصاریه کنسولهاست

foxyjanam
08-05-2011, 04:05
به چلنج 100 150 برسی میشه 15مین / چلنج :دی

خوب من رسیدم به Challenge 220 . همه ی Krypt ها رو گرفتم ...
واقعا Challenge هاش اون قد سخت نيس ! حد اقل تا 200 كه اينجوريه ، من 2 بار نشستم 3،4 ساعت بازي كردم ، الان كه 205-ام فقط يكيش به نظرم سخت بود كه 30 دقيقه درگيرش بودم ، بيشتر يه چيز جالبه تا سخت ، بايد ديد وحشتناكش كي شروع ميشه
البته اينم بگم كه اصلا بلد نيستم و فقط دكمه ميزنم ! :31:

Saeed System
08-05-2011, 07:23
خداوکیلی گرافیکش فوق العادست...خیلی زیبا و چشم نواز..

ما با تیکن 6 داشتیم دیشب مقایسه می کردیم اصلا تیکن 6 هیچی نیست گرافیکش د رمقابل مورتال کمبات 9

گیم پلیشم که حرف نداره ...

فقط نمیدونم چرا اینقدر اشعه زدنارو دکمه هاشو سخت کردن آدم قاطی میکنه..

مثلا بروسلی 2 تا جلو مربع اشعه میزد الان شده عقب جلو مربع..

یه خورده ایناش بد شده .. وگرنه حرف نداره آخر گرافیک و گیم پلیه

L2 وR2 هم که خدای عشق و حاله یهویی قدرتی میزنه

من بیشترین گرافیک بازی رو موقع موشک مستقیم زدن با sector به حریف که وقتی میخوره چه قدر زیبا و با گرافیک ترکشاش و

اون آتیش خوشگل و چشم نوازش ...منظورم واقعا کفم برید از گرافیک این بازی

resident_evil
08-05-2011, 12:54
خوب من رسیدم به Challenge 220 . همه ی Krypt ها رو گرفتم و 7 تا شخصیت ( Ermac ، Sub Zero ، Scorpion ، Smoke ، Jax ، Noob و Kitana شخصیت هایه مورده علاقم )قمست Ladder شون رو رفتم.
تمامیه Babality ها و Stage Fatality ها هم پیدا کردم.
کله اینو گفتم که بگم نبووووووووووووووووووووووو ووووووووود؟:دی دوستان کسی 300 تا Challenge رو تموم کرده؟ ( بدون Skip )

خسته نشی تو : دی من خیلی وقت پیش تمام :rypteهارو باز کردم با تمام شخصیت ها هم Ladder رو رفتم : دی
برو بشین اچیومنت 200 Versus Match رو بگیر : دی

MohammadT15
08-05-2011, 13:37
آقایون به منم کمک کنید...چرا واسه من ارور میده؟ ارور 80010017 میده که منظورش سی دی داخلش نیست ولی گیم اورجینال داخلشه
عزیز اگه ایکس باکس داری برو توی تاپیک تمام مشکلات و مباحث درباره Xbox 360 و اگه هم پلی 3 داری برو توی تاپیک تمام مشکلات و مباحث درباره پلی 3 . اونجا میتونن مشکلت رو رفع کنن

---------- Post added at 02:37 PM ---------- Previous post was at 02:34 PM ----------

لباس دوم چند تا از کاراکتر ها رو آزاد کردم ولی چه جوری با اون لباس انتخابشون کنم؟
بعد این یارو ساب زرو آدم آهنیه چه جوری حرکت مخصوصشو میزنه؟منظورم همونیه که پر میشه باید بزنی بقیه با R2 و L2 میزنن این با اونا نمیزنه!

aha2012
08-05-2011, 14:28
---------- Post added at 02:37 PM ---------- Previous post was at 02:34 PM ----------

لباس دوم چند تا از کاراکتر ها رو آزاد کردم ولی چه جوری با اون لباس انتخابشون کنم؟
بعد این یارو ساب زرو آدم آهنیه چه جوری حرکت مخصوصشو میزنه؟منظورم همونیه که پر میشه باید بزنی بقیه با R2 و L2 میزنن این با اونا نمیزنه!
باید بری تو extra بعد گزینه ی دوم.روی هر شخصیتی میری قفلش باز میشه.بعد میری تو انتخاب کاراکترها بعد دکمه ی start و میزنی نوشته custum1 یا 2.شماره 2 لباس دومشونه

برای cyber subzero هم باید بپری بالا بعد R2+L2 بزنی

Cain
08-05-2011, 14:37
COLOR="Silver"]

[/COLOR]لباس دوم چند تا از کاراکتر ها رو آزاد کردم ولی چه جوری با اون لباس انتخابشون کنم؟

واسه انتخاب لباس دوم کافیه بجای A یا x شما دکمه استارت رو بزنی بعد میتونی انتخاب کنی .
ایکس ری ساب زیرو هم حتما باید در حال پرش باشی و بزنی .

MobinS
08-05-2011, 15:59
Mortal Kombat 9 ( 2011) Review

با سلام
بالاخره بازی رو توی همه ی قسمت هاش تموم کردم و جا داره که یک نقدی راجع به بازی بنویسم.
شاید همه مون یادمون بیاد که اون زمان ها اولین مورتال کمبات روی آتاری ها اومده بود. مردم و بچه ها چه صف هایی می ایستادند تا بتونن یک دست فایت برن. بعد از اون نسخه ی دوم و سوم بازی رو کنسول محبوب اون زمان ها ، یعنی سگا اومد. و در نهایت معروف ترین نسخه ی خودش رو با عنوان Ultimate Mortal kombat 3 ریلیز شد که تمامی شخصیت های معروف و طلایی بازی در اون بودن. اون زمان ها مورتال کمبات نه تنها به خاطر یک بازی فایتینگجذاب ، بلکه بخاطر نکات ریز درشت اطراف بازی به محبوب ترین ها تبدیل شد. یکی از این نوآوری ها همین فیتالیتی های بازی بود که پس از شکست طرف می توان حرکت درد ناکی روی طرف برای کشتن وی انجام داد. ولی بعد ها مورتال کمبات در نسخه های جدیدش شروع به آوردن شخصیت های جدید کرد که کم کم اثر خود را از دست داد. که دیگر به جایی رسید که با یک فایتینگ سوپر قهرمانان به نام DC Universe مخلوط شد و یک بازی جدید به نام Mortal Kombat vs. DC Universe بیرون آمد.
ولی بعد از مدت ها سازندگان بازی قصد دارند که دوباره یادی به گذشته بکنند. خبر شروع به ساختن نسخه ی نهم مورتال کمبات همه را خوشحال کرد ولی خبری دیگر آن ها را بیشتر خوشحالکرد. و آن این بود که شخصیت های این نسخه بازی همه همان شخصیت های نسخه های 1 و 2 و 3 سری بازی مورتال کمبات هستند. این یعنی دوباره همان شخصیت های اصیل بازی به بازی برگشتند!
مورتال کمبات با سر و صدای زیادی شروع به کار کرد و توانست مخاطبان زیادی رو جذب خود کنه. هر روز اخبار جدید از شخصیت ها و فیتالیتی ها و ایکس ری ها و نوآوری ها مخاطبان خود را بسیار خشنود ساخت. تا بالاخره بازی ریلیز شد.
بازی برای برخی شاید خشنود نبود ولی توانست خیلی ها را جذب خود کند . حالا به نقد بازی می پردازیم تا همه ی نکات بازی را زیر ذره بین قرار دهیم.

گیم پلی
به جرئت می توان گفت مهمترین بخش یک بازی فایتینگ بخش گیم پلی آن است. مورتال کمبات 9 گیم پلی بسیار سریع و زیبایی را برای پلیر ها پدید آورده بود. کمبو های شخصیت ها متفاوت بود ولی نمی شد گفت که شخصیت ای از شخصیت دیگری قوی تر ساخته شده است ، زیرا شخصیت ها دارای کمبو های متفاوتی بودند. بعضی از کمبو ها مقدار زیادی از هلث حریف را کم می کردند ولی برخی از آن ها کمتر. در عوض برخی از کمبو های شخصیت ها در کنار هم قوی تر می شدند و برخی نه. از طرفی دیگر تعداد کمبو ها نیز متفاوت بود. همچنین با استفاده از سوپر متر می توان حالت دوم و قوی تر هر کمبو را اجرا کرد. پس با هر شخصیتی می توان بسیار قوی شد به شرط آن که خوب با آن تمرین کرده باشیم. این خصوصیت مهمی در بازی محسوب میشه که می تونه روی نمره اش تاثیر زیادی بذاره. اگر قبل از شروع بازی دکمه ی استارت را نزنید خود به خود یک بازی نمایشی نشان داده میشود که در اون دو CPU قوی و در حالت expert با هم مبارزه دارند. در اون قسمت می بینید که اگر دو طرف حرفه ای باشند چه گیم پلی سریعی خواهیم داشتم. این هم خیلی نکته ی خوبی در گیم پلی بازی محسوب میشود. سیستم ایکس ری ها و throw هم در جلوتر بررسی میشود. نمره ی این قسمت 96 از 100 است.

گیم پلی سریع همراه با کمبو های فراوان

گرافیک
در این نسخه روی گرافیک هم خیلی زیاد کار شده بود و بدون شک می توان گفت که شاهد یک گرافیک عالی و بدون نقض هستیم. درسته که نکاتی کوچکی نیز در گرافیک بازی مشکل داشت. به عنوان مثال در یکی از مراحل story mode بازی زمینی با تکسچر های خیلی کم کیفیت می بینیم که واقعا توی زوق می زند. ولی در کل می توان گفت بخش گرافیک بازی بسیار عالی و نجیب است. نمره ی این قسمت 97 از 100 .

گرافیک و جزئیات زیبای بازی

داستان
یک بازی فایتینگ هرگز داستانی در خودش نداره و هرگز شاهد چنین بخشی در چنین بازی هایی نیستیم. ولی چون در بازی قسمتی به نام Story Mode داریم پس چنین قسمتی نیز در نظر گرفته میشود. شخصیت های مورتال کمبات همیشه یک اسطوره بوده اند. اسطوره هایی مرموز. شاید همه ی آن ها قدرتی ماورایی دارند و قصد تصرف جهان را دارند. همیشه مرموز در نقاطی از جهان زندگی می کنند و فقط برای نبرد محل زندگی شان را ترک می کنند. این چنین شخصیت پردازی همیشه توی ذهن همه نقش بسته بود. ولی در قسمت story mode شاهد بودیم که همه ی مبارزان یک جا جمع شده اند ، با هم صحبت می کنند ، می جنگند ، برای این که قهرمان مسابقه شوند. شاید سازنده های بازی این بازی را با مبارزات تکواندو اشتباه گرفته بودند. و فقط در این قسمت منتظر بهونه ای برای شروع یک نبرد بودند. به عنوان مثال نبرد جکس با جانی کیج . این قسمت بازی کاملا یک بخش بی خود و اضافی بود و کاملا اون روحیه مخصوص بازی و شخصیت هارو شکست و از بین برد. نمره ی این بخش 68 از 100 . این نمره هم فقط بخاطر داشتن همان داستان کلیشه ای بازی بود.

یکی از چپتر های بازی

صداگذاری
صدا گذاری این بازی به نوبه ی خودش خوب بود. دوبلر بازی همون صدا گذار نسخه های قبلی بازی بود . فریاد های fatality و یا در اول ببازی فریاد fight توسط صداگذاری بازی در سه یا چهار حالت وجود داشت. گاهی اوقات آروم صدا پخش میشه و گاهی اوقات فریاد بلندی زده میشه. درسته حس نوستالژیکی به آدم راجع به بازی و نسخه های قبلش میده ولی صداگذاری بازی یکم صداش پیر شده و مثل گذشته ها نیست. صدای ضربه ها و موسیقی متن در حین فایت خیلی خوب طراحی شده بود. این قسمت هم نمره اش 92 از 100 میشه.

و اما قسمت جدید در نقد:

TAG

این قسمت شامل نکات خوب یا بد بازی میشه که از نمره ی کل بازی کم یا زیاد میشه.

فیتالیتی ها ، پرتاب ها و هابیییییی >>> +5

فیتالیتی های بازی جدا خیلی زیبا طراحی شده بود و هر کدوم از دیگری جالب تر و قشنگ تر بودن. در بازی سیستم پرتاب به عقب و جلو هم وجود داشت که واقعا میشد با استفاده از اون کمبو های تمیزی زد که آخر هر کمبو یک ترو میشد قرار داد. و همچنین گاهی اوقات چهره ی مردی رو می دیدیم که از پایین سمت راست میومد و می گفت هابییییی! دقیقا مثل نسخه ی سگا بازی. این قسمت هم کاملا یک قسمت نوستالژیک و قشنگ بود.

سوپر متر و ایکس ری ها >>> +2

سیستم جدید سوپر متر هم بازی رو خیلی جالب کرده بود. شما می توانستید با زدن کمبو و یا دفاع حرکات دشمن یک نوار سه قسمتی را پر کنید. سپس می توانستید با زدن کلید دفاع همزمان با آخرین دکمه حالت قوی تر و دوم هر کدوم از فن ها رو اجرا کرد. اگر طرف مقابل در حال اجرای کمبو روی شما بود شما می توانستید با استفاده از دو ، سوم نوار یک ضد حمله داشته باشید. همچنین اگر نوار شما پر شد می توانید از حرکت ایکس ری استفاده کنید. یعنی حرکتی که خونی زیادی از طرف کم می کند و همچنین اجزای داخلی بدن که می شکند نشان داده میشود.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ?v=0

قسمت داستانی بازی >>> -6

همین طور که گفته شد کل ماهیت بازی زیر سوال رفت. این بازی نباید این قسمت رو می داشت.

خشونت بیش از حد >>> -2

گاهی اوقات برای بازی فایتینگ خوشنت لازم است ، ولی در این بازی خشونت از مرز خودش گذشته بود. به عنوان مثال فیتالیتی باراکا که طرف رو با شمشیرش می چرخونه و اجزای بدنش همچون دست و پا و سر و... را می برد و به این طرف و آن طرف پرت می کند. خشونت بازی بیش از حد زیاد بود و این یک نکته ی منفی در بازی هست.

قسمت چلنج تاور >>> +3

این قسمت دارای 300 قسمت جالب می باشد. شاید هر کسی حوصله نکند همه ی این مرحل رو بره ولی بعضی ها مثل خود بنده این قسمت رو نیز تموم کردم. این قسمت شاهد قسمت های جالب و و گاها فان همراه است که واقعا برای پلیر لذت بخش می باشد. مثلا نبرد بدون سر ، در زمین بر عکس و یا ...
این هم عکسی که بعد از پایان این قسمت می بینید :

در کل بازی خیلی زیبایی بود. از همه ی لحاظ ها زیبا بود غیر از داستان. و تونست نیاز های خیلی هارو رفع کنه. میان گین بخش های بازی 88.25 شد که با اضافه کردن و کم کردن نمرات قسمت تگ نمره ی کل بازی شد :

90.25

امیدوارم باز هم از این بازی های در بین بازی های فایتینگ ببینیم.
نقد های قبلیم رو سایت های مختلفی برداشته بودند ، یک درخواستی دارم که اگر می خواهید بردارید لطفا با ذکر نام نویسنده در اول مقاله باشه.
با تشکر فراوان
مبین شاکری
اردیبهشت 90

Leon-117
08-05-2011, 17:32
این جایزش خیلی مسخره بود.....انتظرا داشتم یه چیز خیلی بهتر جایزه بدن!
آخه 300 مرحله هم که کم نیست!اون مرحله 300 هم که آخر نامردی بود......

MobinS
08-05-2011, 17:48
به من فقط 10 تا اچیومنت داد آخرش. چون دو سه تاشو اسکیپکردم این طوری شده؟ چقدر باید در اصل اچیومنت بده؟

street_fighter
08-05-2011, 20:59
لیست babality شخصیت ها (البته منهای چندتاشون)

Ermac: , Down, Back, Down, Y/Triangle at jumping distance.
Jax: Down, Down, Down, A/X at jumping distance.
Johnny Cage: Forward, Back, Forward, B/Circle at jumping distance.
Kano: Forward, Forward, Down, Down, A/X at jumping distance.
Kratos: Down, Forward, Back, Triangle at jumping distance.
Kung Lao: Down, Forward, Down, Y/Triangle at jumping distance.
Liu Kang: Down, Down, Down, B/Circle at jumping distance.
Nightwolf: Forward, Back, Forward, Back, X/Square in jumping distance.
Noob: Forward, Up, Forward X/Square at jumping distance.
Quan Chi: Forward, Down, Back, Y/Triangle in jumping distance.
Raiden: Down, Back, Down, B/Circle in jumping distance.
Sektor: Back, Down, Down, Down, B/Circle in jumping distance.
Sheeva: Down, Down, Down, Back, B in jumping distance
Sindel: Down, Down, Down, Up at jumping distance.
Smoke: Down, Back, Down, Forward, Down in jumping distance.
Sonya Blade: Down, Down, Forward A/X.
Sub-Zero: Down Back Down B/Circle at jumping distance.
Kabal: Forward, Down, Back, A/X at jumping distance.
Reptile: Back, Forward, Back, Down, A/X at jumping distance.

Leon-117
08-05-2011, 21:08
به من فقط 10 تا اچیومنت داد آخرش. چون دو سه تاشو اسکیپکردم این طوری شده؟ چقدر باید در اصل اچیومنت بده؟

اگه همه رو بدون اسکیپ بری یه اچیو 20 تایی هم میده...:20:

foxyjanam
09-05-2011, 11:36
من تموم كردم Challenge Tower رو ، ولي 2 تا از test your might-هارو رد كردم ، خيلي سخته :31: ، اگه رد نميكردم تا آخر عمرم 286 ميموندم . الان 300.000 تا از اون چيز خوبا دارم ، دلمم نمياد خرجش كنم

MobinS
09-05-2011, 13:57
با سی صد تا می تونی کل کریپت رو بخری.
برای گذروندن تست یور مایت ها هم ، باید یک صفحه کوچیک بگیری ، بذارید روی چهار تا دکمه ، بعدش تند تند تکونش بدیدتا 4 تا دکمه همزمان زیاد کنن.. راحت در عرض 1 ثانیه پر پر میشه!

pooriya_hp
09-05-2011, 15:17
عکس مسخره ی داد !!

تازه مورد منکراتی هم داره :31:

Saeed System
09-05-2011, 16:56
سلام...دوستان من از 2 روز رایگان آنلاین مورتال کمبات رو امروز فعال کردم( Xboxlive) ...همش 2 راند تونستم بازی کنم...

خیلی بد جوره سروراش.... یا دیسکانکت میشه یا اینکه خیلی طول میکشه مثلا 10 دقیقه که یه مچ پیدا کنه....

قضیه چیه؟؟:11:

من همش 1 روز دیگه از رایگانم مونده و پس فردا تموم میشه..

MobinS
09-05-2011, 17:10
منو بگوکه تو دو روز 0 بازی کردم :دی

resident_evil
09-05-2011, 18:16
همش 2 راند تونستم بازی کنم...

1 راند دیگه بازی کنی رکورد منو خواهی زد : دی

779
09-05-2011, 20:37
1 راند دیگه بازی کنی رکورد منو خواهی زد : دی

خوب دیگه منم چلنج ها رو تموم کردم Ladder رو هم دارم تموم میکنم.
اما نوید :دی Versus ها رو من میرم خونه ی دوستم میزنم 4 نفره و 2 نفره فکر کنم در این مورد من خیلی جلوترم :دی

pooriya_hp
09-05-2011, 21:03
سلام بر برو بچ عزیز

امروز رفتم کمبت رو گرفتم !!

خیلی بازی مشتی هست !!

حرف نداره !

من فعلا دارم دو دسته بازی می کنم !!

MobinS
09-05-2011, 21:29
شایان اگه مسئله ورسس باشه جدا! ولی داریم ما آنلاین رو می گیم. ورسس کهحرفشو هم نزن :دی

resident_evil
10-05-2011, 18:25
خوب دیگه منم چلنج ها رو تموم کردم Ladder رو هم دارم تموم میکنم.
اما نوید :دی Versus ها رو من میرم خونه ی دوستم میزنم 4 نفره و 2 نفره فکر کنم در این مورد من خیلی جلوترم :دی

از اولین اچیوهایی که گرفتم همین Versus بود ! خودم 1 نفره بازی کردم . هر بازی رو 1 راند میذاشتم تموم هم میشد Restart میکردم . اینجوری اچیو میگیریم ما : دی

pooriya_hp
10-05-2011, 18:46
بچه ها بازی کردن با گیم پد 360 چقدر سخته !!

من با ps3 بازی کردم ... خیلی بهتر بود !!

amirfazaaaaaaaaaaa
11-05-2011, 05:11
به به بلاخره یکی تاپیکشو ایجاد کرد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
انصافآ یکی از بهترین فایتینگهایی هست که از قدیم تا به امروز محبوب بوده,هست و خواهد بود
فقط اینکه واسه pc بیاد کمی عجیبه!آخه چجوری میخواد پرت بشه!!!!!اصلآ بازیهای فایتینگ لازمش اینه که از جویستیک استفاده بشه ... اینا چجوری می خوان این کارو انجام بدن!:13:

مگه دسته جویستیک کامپیوتر تا حالا ندیدی :18:
چیش عجیبه مگه بازی ها رو با چی میسازن با کامپیوتر میسازن:18:
من که دیدم تو کانال game one گفت برا pc ارایه میشه با اد بون هم مصاحبه کرد پیشبینی کرد نسخه pc تو اروپا خوب فروش کنه
دیرو زود داره سوخت و سوز نداره
:20:

برا پی سی هنوز نیومده ولی میاد:5:

B.3.S.T
11-05-2011, 14:21
مگه دسته جویستیک کامپیوتر تا حالا ندیدی :18:
چیش عجیبه مگه بازی ها رو با چی میسازن با کامپیوتر میسازن:18:
من که دیدم تو کانال game one گفت برا pc ارایه میشه با اد بون هم مصاحبه کرد پیشبینی کرد نسخه pc تو اروپا خوب فروش کنه
دیرو زود داره سوخت و سوز نداره
:20:

خوش اومدی به p30word دوست عزیز..!
گیم پد واسه pc هم مدل ps2 خودم چند سالی هست که دارم.
اصولآ تمام گیم ها رو با pc میسازن ولی نکته اینجاست که پرتی واسه pc قرار نمیدن و مختص کنسول هست که کاملآ منطقی هم هست.شما بازی فایتینگ دیدی تا حالا رو pc؟!البته پرت اصلی باشه نه اینکه تبدیلی یا با شبیه ساز اجرا کنی؟!:)
در کل بحث در مورد اینکه واسه pc منتشر بشه تا الان خیلی بوده ولی عقل و منطق اینجور استنباط می کنه که این سبک بازی واسه pc احتمال پرت شدنش 99/1 هست

َalireza
11-05-2011, 15:07
خوش اومدی به p30word دوست عزیز..!
گیم پد واسه pc هم مدل ps2 خودم چند سالی هست که دارم.
اصولآ تمام گیم ها رو با pc میسازن ولی نکته اینجاست که پرتی واسه pc قرار نمیدن و مختص کنسول هست که کاملآ منطقی هم هست.شما بازی فایتینگ دیدی تا حالا رو pc؟!البته پرت اصلی باشه نه اینکه تبدیلی یا با شبیه ساز اجرا کنی؟!:)
در کل بحث در مورد اینکه واسه pc منتشر بشه تا الان خیلی بوده ولی عقل و منطق اینجور استنباط می کنه که این سبک بازی واسه pc احتمال پرت شدنش 99/1 هست
مثل اینکه شما خیلی خوشت میاد تو ذوق ما بی کنسول ها بزنیا:41:
----
ولی خیلی مخالفم که اینقدر به ساب زیرو تو این بازی ظلم شده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

B.3.S.T
11-05-2011, 15:16
مثل اینکه شما خیلی خوشت میاد تو ذوق ما بی کنسول ها بزنیا:41:

عزیز مگه من گفتم خودم کنسول دارم!؟

pooriya_hp
11-05-2011, 15:26
مثل اینکه شما خیلی خوشت میاد تو ذوق ما بی کنسول ها بزنیا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوست عزیز تو ذوق زدن یا پز دادن یا هرچی دیگه ، برای PC Gamer ها نیست !!

PC برای Game مناسب نیست !!

هزینه ی که برای خرید یه PC انجام میددید ، برید یه کنسول بخرید که خیلی به صرفه تر هم هست !!

ولی خیلی مخالفم که اینقدر به ساب زیرو تو این بازی ظلم شده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من نمیدونم چرا تو این نسخه زن ها چرا از مردها قوی ترن تازه : ( مورد منکراتی هم دارن :31: )
sub-zero هم مثل سابق نبود !!

اون صدای Fight گفتن هم مثل قبل نبود !! :41:

aha2012
11-05-2011, 15:30
منم اولش فکر میکردم ساب زیرو ضعیفتر شده
درصورتیکه باهاش بتونی رمز بزنی-حرکات ترکیبی بزنی،طرف به درک واصل میشه
واقعا از ساب زیرو خیلی خوشم اومده(برخلاف نظری که اول داشتم)

matrix_3s
11-05-2011, 16:41
من نمیدونم چرا تو این نسخه زن ها چرا از مردها قوی ترن تازه : ( مورد منکراتی هم دارن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
کلا زنا تو واقعیت هم قوی تر از مردا هستن.........[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

foxyjanam
11-05-2011, 19:20
به نظر من بازيه جوريه كه آدم نميتونه توش بينهايت حرفه اي شه ، چون زمان سنجي اين كه كي ، چه فني رو بزني خيلي سخته ، خيلي از اتفاقا از كنترل من يكي كه خارجه ، در عرض 1s از 10 طرف Scorpian و Smoke ... اينا ظاهر ميشن ، من كه مغزم گو...يد !
يه چيز جالب كه داره اينه كه ممكنه به يه كاراكتر علاقه نداشته باشي ولي اگه باهاش بازي كني و فناشو ياد بگيري خوشت مياد .
حرف آخر هم اين كه هيشكي تو اين بازي ضعيف نيس .

SA.JJ.AD
11-05-2011, 19:58
دوست عزیز تو ذوق زدن یا پز دادن یا هرچی دیگه ، برای PC Gamer ها نیست !!

PC برای Game مناسب نیست !!

هزینه ی که برای خرید یه PC انجام میددید ، برید یه کنسول بخرید که خیلی به صرفه تر هم هست !!

دوست گرامی این فقط نظر شخصی شماست !!:eh:شما احتمالا تا به حال کسیو ندید که وقتی با کنسول بازی میکنه حالش بد شه ؟!:27:ندید درسته ؟! حالا هر چقد بازی ساز ها بخوان سود جویی کنن و یه سری بازی رو براش ریلیز نکنن !! باز هم پی سی باز برا خودش پی سی بازه !! در ضمن خوب نیست که تو تاپیک یه بازی انحصاری کنسول اینجوری پشت pc گیمر ها حرف بزنید !! چون اگه اینجا تاپیک یه بازی مولتی پلتفرم بود مورد حمله قرار میگرفتی و کلی بحث کلیشه ای و دلخوری راه می افتاد بخاطر حرف های نابه جای شما !! :13:شما با کنسولت حال کن :10: میصرفه یا نمیصرفه هم به خودمون ربط داره :46:
+
موفق باشید :46:

soha is the beSt
11-05-2011, 21:32
خوب خانوما :دی بالاخره بازی رو دان کردم و بازی کردم :>
از اون جایی که ذوق مرگ شدم به همه چی از 10.10 میدم :دی
خیلی توپ بود
اما فعلا دارم تمرین فن هارو با نوب میکنم!

pooriya_hp
11-05-2011, 21:45
دوست گرامی این فقط نظر شخصی شماست !!:eh:شما احتمالا تا به حال کسیو ندید که وقتی با کنسول بازی میکنه حالش بد شه ؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ندید درسته ؟! حالا هر چقد بازی ساز ها بخوان سود جویی کنن و یه سری بازی رو براش ریلیز نکنن !! باز هم پی سی باز برا خودش پی سی بازه !! در ضمن خوب نیست که تو تاپیک یه بازی انحصاری کنسول اینجوری پشت pc گیمر ها حرف بزنید !! چون اگه اینجا تاپیک یه بازی مولتی پلتفرم بود مورد حمله قرار میگرفتی و کلی بحث کلیشه ای و دلخوری راه می افتاد بخاطر حرف های نابه جای شما !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]شما با کنسولت حال کن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میصرفه یا نمیصرفه هم به خودمون ربط داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
+
موفق باشید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اول اینکه من هیچ وقت به PC Gamer ها توهین نمی کنم !! چون خودم هم به مدت 2سال PC Gamer بودم !!
-------
نظر + تجربه من این هست که Console از هر نظر بهتره !!

PC : هزینه بالا - نبود تمام بازی ها - کرک ها - آپدیت های جدید برای بازی - نبود Kinect یا move و ...
-------
موفق باشید

persepolis1313
12-05-2011, 18:24
سلام دوستان راستش من بازیو تموم کردم همه ی جایزه ها و فیتالیتیارو وا کردم
اما ساب زیرو و اسکورپین و رپتایل 5تا فیتالیتی دارن من فقط از هر کدوم 4 تاشو وا کردم 5پنجمیشونو نمیدونم چکار کنم
اگه میشه راهنماییم کنین رفقا خیلی تو کفم ببینم چین؟؟؟؟؟؟؟؟؟:20:

persepolis1313
12-05-2011, 20:55
به نظر من قدرت سخت افزار بیشتر
من خودم کنسول دارم اما pcشاختره

pro_translator
12-05-2011, 21:17
توی خیلی از فروم‌های طرفداران مورتال کمبات اعتراض شده که چرا این نسخه‌ی بازی واسه‌ی کامپیوترهای شخصی عرضه نشده؟
توی ویکی‌پدیا نوشته قراره سازنده‌هاش در صورت امکان این قابلیت رو بررسی کنن ولی طرفدارای لهستانی به همین وعده و وعیدها قانع نشدن و توی Petition Online واسه‌ی Mortal Kombat 9 یه صفحه درست کرده‌ان... تا این لحظه ۶۳۳۷ نفر این صفحه رو امضا کردن... اگه شما هم می‌خواین توی این اعتراض شرکت کنین برین به اینجا:

تک تک رای‌ها اهمیت دارن و ممکنه سرنوشت‌ساز باشن...

matrix_3s
12-05-2011, 21:26
منم رفتم فارسی نظر دادم تا خرکیف شن......!!!!!:31:

Layken
12-05-2011, 21:49
خب انقدر بازی کردم که بازیش تموم شد...انصافا اون حس و حال گذشته رو برگردوند مخصوصا اون بچه که میومد کنار میخندید میرفت خیلی حالمو ردیف میکرد کلا با دی پدش بازی کردم تا اون حس نوستالژیک گذشته برام باشه گیم پلی بازی خیلی خوب هستش ادم خسته نمیشه ساعت ها میشه بازی کرد و لذت برد گرافیکش جای کار میتونست داشته باشه از لحاظ هنری خوب بود اما ضعف های تکنیکی داشت کلا برخی شخصیت ها پرجززییات و برخی کم جزییات بودن برخی هم نصف نصف بودن اسکورپن و سوب زیرو بهترین طراحی رو داشتن محیطش یاداور گذشته بود برخی مراحلش مثلا اون مترو عالی بود کیف کردم فایتینگ خوبی بود لذت بردم
در کل..: 8.5

persepolis1313
13-05-2011, 08:25
جوابمو بدین لطفاااااااااااا

acc
13-05-2011, 08:38
منه بیچاره هی میام تاپیکو میخونم شاید فرجی بشه واسه پی سی بیاد :41:

matrix_3s
13-05-2011, 10:12
خب انقدر بازی کردم که بازیش تموم شد...انصافا اون حس و حال گذشته رو برگردوند مخصوصا اون بچه که میومد کنار میخندید میرفت خیلی حالمو ردیف میکرد کلا با دی پدش بازی کردم تا اون حس نوستالژیک گذشته برام باشه گیم پلی بازی خیلی خوب هستش ادم خسته نمیشه ساعت ها میشه بازی کرد و لذت برد گرافیکش جای کار میتونست داشته باشه از لحاظ هنری خوب بود اما ضعف های تکنیکی داشت کلا برخی شخصیت ها پرجززییات و برخی کم جزییات بودن برخی هم نصف نصف بودن اسکورپن و سوب زیرو بهترین طراحی رو داشتن محیطش یاداور گذشته بود برخی مراحلش مثلا اون مترو عالی بود کیف کردم فایتینگ خوبی بود لذت بردم
در کل..: 8.5

حامد تحریکم نکن برم کنسول بگیرم...........:31:
ولی گذشته از شوخی اینطور که معلومه بازی ترکونده و اگه من کنسول بگیرم فقط واسه سری MK هست.....

MobinS
13-05-2011, 10:25
چشم عزیزان. هر وقت واسه پی سی عرضه شد به همتون پ.خ می کنم. نگران نباشید. لطفا دیگه اینقدر در این باره اسپم ندینن.
ممنون

resident_evil
13-05-2011, 12:58
با سلام خدمت دوستان عزیز
من بازیو تمومش کردمو همه جایزه هاشو گرفتم همه فیتالیتیا هم باز کردم همه یکی 4 تا دارن.فقط مال ساب زیرو و اسکرپین و رپتایل 5 تا هستش از هر کدوم 4 تاشو وا کردم مونده فقط 5جمیشون نمیدونم اونا چی هستن و چجور وا میشن
میخواستم راهنماییم کنین لطفا منتظرم:20:

اونا هر کدوم یه لباس کلاسیک دارن که بعدا به صورت DLC روی لایو قرار میگیره که وقتی دان کنی Fatality جدید باز میشه !

persepolis1313
14-05-2011, 08:43
دمت گرم داشم میشه یکم واضح تر بگی منظورت از لایو چیه؟؟؟

MobinS
14-05-2011, 16:55
لایو شبکه ی اینترنتی ایکس باکس 360 هستش که میشه باهاش آنلاین بازی کرد یا مثل همینی که نوید گفت ، کانتنت های مختلفی رو دانلود کرد.

persepolis1313
14-05-2011, 18:14
یعنی میتونم اونارو دانلود کنم؟؟؟
حالا که psn قطع شده شانس ما!!!!

Cain
15-05-2011, 12:25
فکر کنم DLC ها مفتی نباشن .
راستی میدونستین با وجود اینکه هنوز DLC های این بازی به صورت رسمی رلیز نشده و فیتالیتی های سوم بسته هستند میتونین فیتالیتی سوم اسکورپین رو بزنین ؟البته فکر کنم باید لباس دوم اسکورپین رو داشته باشین . من دیروز متوجه شدم .

persepolis1313
15-05-2011, 13:30
من چهارتاشو وا کردم دوتا اصلی داره بدونه stage داره با babality

behnam_tr
15-05-2011, 13:48
اصلا به هیچ نخوی نمیشه تو پی سی اینو بازی کرد؟

MobinS
15-05-2011, 13:52
نه نمیشه :دی
ایون فیتالیتی هارو که میشه زد . مشخصه. واسه همه جواب میده فیتالیتی دوم ها!

Cain
15-05-2011, 13:57
اصلا به هیچ نخوی نمیشه تو پی سی اینو بازی کرد؟

نه متاسفانه . مگه اینکه در آینده ای دور واسه پی سی هم پرت بشه !

---------- Post added at 01:57 PM ---------- Previous post was at 01:54 PM ----------

نه نمیشه :دی
ایون فیتالیتی هارو که میشه زد . مشخصه. واسه همه جواب میده فیتالیتی دوم ها!

فیتالیتی های دوم واسه همه هست . اما نینجاها فیتالیتی کلاسیک دارن که باید انلاین باز بشن . که همون فیتالیتی سه هستش . اسکورپین رو میشه بدون باز کردن آنلاین زد . آپدیت ها و پچ هایی که بعدا واسه بازی میاد دیگه همچین اجازه ای به پلیرها نمیده که بدون کد و آنلاک آنلاین بتونن بزنن فیتالیتی سوم اسکورپین رو .

foxyjanam
18-05-2011, 10:53
از وقتي كه PSN وصل شده ، 60-70 تا بازي با ايراني ها تو King Of The Hill كردم واسه چنتا تروفي ، سرعتش خوب نبود ولي قابل تحمل بود ، 26 تا اينا هم ranked match بازي كردم ، شبا سرعت نتم خوبه ميتونم ، نتايجي كه گرفتم اينه كه
همه به Fatality علاقه دارن ، شديد :31:
همه به Scorpian هم علاقه دارن
ميانگين كسايي كه Kombat ميزنن تمام Special Attack هاي كاراكتراشونو بلدن + كمبو هاي ساده كه خود بازي نوشته
خيلي هم دفاع ميكنن
منم با 19 تا برد و 6 تا باخت رتبم 300 بود ، چند ساعت كه بازي نكني رتبت مبپره بالا شديدا

Cain
18-05-2011, 11:48
من که دسترسی ندارم به لایو نمیتونم بازی کنم انلاین واسه همین تقریبا نصف اچیومنتام نمیتونم بگیرم . اسکورپین پیک میکنن ؟
به نظر من ارمک و اسموک و کانگ لائو جزو قوی ترین ها هستن . منم یه ویدئو از تورنمنت دانلود کردم . پیش از حد گارد میگیرن . اما کمبوهارو خیلی خوب میزنن . اما با گیم پد ایکس باکس سخته خیلی . من به زور میتونم توی کرنر با کانگ لائو کمبوی 60 درصد اونم شانسی بزنم . در صورتی که میشه باهاش تا 87 درصد کمبو زد .

MohammadT15
18-05-2011, 15:16
اوه اوه چالنچ تاور مرحله 300 چه سخته:31:
این غولا مشکلی نیست این ملینای ... اینقدر وول میخوره و اسپشیال میزنه آدم نصف جونش میره:41:

MobinS
18-05-2011, 17:53
آره. سخت ترین حالته خب!

MohammadT15
18-05-2011, 20:53
زدمش بلاخره
هر کدوم بیاید بگید با کدوم کاراکتر چالنچ تاور رو تموم کردید؟من که با اسکورپین

foxyjanam
19-05-2011, 04:51
من با sheeva ، فقط هم پايين بالا زدم

soha is the beSt
19-05-2011, 12:11
دلم برا سابزیرو سوخت :( چه مضلوم شهید شد :دی

pooriya_hp
19-05-2011, 12:19
من از اون موقعی که بازی رو گرفتم سر جمع 2ساعت هم بازی نکردم :31:

فقط یه چندتا fight با دادشم زدیم ( داداشم 6 سالش هست :31: )

کلا با دسته x360 اصلا حال نمیده ! ( taken هم همین طور )

MobinS
19-05-2011, 15:33
واسه بچه شش ساله این چیزا رو نذار!! خوابش نمی بره!!!
منم آخرین مرحله ی تاور رو با شیوا رفتم! هی می پریدیم از بالا روی سرش !!!

pooryapilehvar
19-05-2011, 16:52
اگه کسی میتونه نسخه مخصوص pc
Mortal Kombat

رو بزاره منظورم شماره یکش
اگه میشه نسخه کاملش باشه

aha2012
19-05-2011, 20:08
این ماه dlc و patch بازی میاد به گفته ی اد بون

MohammadT15
19-05-2011, 21:19
پس مثل اینکه با شیوا راحتتر بود
من همه رو آوردم جز شیوا:31:
راستی بچه ها هر کی مگه 3 تا فیتالیتی نداره؟من 2 تاشو برا هر کی آزاد کردم سومیش آزاد نمیشه که.باید کار خاصی کرد؟

aha2012
19-05-2011, 21:54
هر کی نداره
فقط:sub-zero_scorpion_reptile

persepolis1313
20-05-2011, 09:21
سلام بچه ها تروخدا منو راهنمایی کنین میخوام آنلاین بازیش کنم نسخه ی ps3 اما نمیشه نمیدونم باید چکار کنم اگه میشه قدم به قدم برام بنویسید psn من هم ماله آمریکاست
دمتون گرمممممممممم:20:

foxyjanam
20-05-2011, 15:20
سلام بچه ها تروخدا منو راهنمایی کنین میخوام آنلاین بازیش کنم نسخه ی ps3 اما نمیشه نمیدونم باید چکار کنم اگه میشه قدم به قدم برام بنویسید psn من هم ماله آمریکاست
دمتون گرمممممممممم:20:
كار خاصي نميخاد كني ، اگه به PSN وصل ميشي كه فقط online ID رو بدي خودم Invite ميكنمت :10: بازي ميكنيم ،
اگر به PSN وصل نميشي بگو ! كلا هم منوي بازي راحته اگه به Lobby وصل شي .

persepolis1313
20-05-2011, 19:15
ممنون
همون عددارو میگی که تو دفترچه بازی نوشته؟؟؟
خوب کجا باید واردش کنم داداشم دمت گرم

دمت گرم داشم
خوب این online ID کجا نوشته؟؟؟تو دفترچه هستش؟؟؟
خوب کجا باید واردش کنم؟؟؟؟؟؟

foxyjanam
20-05-2011, 23:20
اين قد اين 2،3 روز با ايراني ها بازي كردم كه تروفي بردن 100 بازي آنلاين رو گرفتم ، استقبال از PSN عالي بود ! آنلاين واسه من از expert خيلي سخت تره ... ! هر كي يه كاراكترو در حد عالي ياد گرفته ...

persepolis1313
21-05-2011, 06:56
بچه ها سلام
من این online ID کجا باید واردش کنم دوست دارم آنلاین بازی کنم اما نمیشه کمکم کنید دمتون گرم

foxyjanam
21-05-2011, 15:13
بچه ها سلام
من این online ID کجا باید واردش کنم دوست دارم آنلاین بازی کنم اما نمیشه کمکم کنید دمتون گرم
سلام ، PSN ID ، Online ID ، نام كاربري تو شبكه پلي استيشن .. همش يكيه ، وقتي كه داشتي ثبت نام ميكردي خودت نام كاربريتو دادي ، اون كدي هم كه تو دفترچه هست واسه آنلاين هست ولي فعلا استفاده اي نداره ...
اگه كه ميتوني sign in شي تو PSN ، برو تو Friends منو Add كن ( تو امضام نام كاربريم هست : alisaadat . ) تا بيشتر صحبت كنيم ، اگرم متوجه نشدي بگو تا درست تر توضيح بدم ...

ATA FARZADI
21-05-2011, 18:27
این جور که معلومه عمراً واسه pc بیاد

دیگه باید کنسول بگیرم...

MohammadT15
21-05-2011, 21:36
هر کی نداره
فقط:sub-zero_scorpion_reptile
اونا که 5 تا دارن

aha2012
21-05-2011, 22:10
اونا که 5 تا دارن
منظورم fatalityاصله
نه stage و babality

foxyjanam
22-05-2011, 10:28
واقعا تموم كردن Challenge و Story و زدن Combo و Fatality و Babality و ... در برابر Gain Mastery Of All Fighters مثل جك ميمونه ...

اين همه آدم اهل كامبت ، حتي يكي جرات نميكنه حرف به دست آوردن mastery يه دونه كاراكتر رو هم بزنه ، ديگه خدا به داد 28 تا برسه ...

ياد GT 5 ميفتم كه يه تروفي طلا داره ولي بايد حدود 500 ساعت وقت بزاري براش ، كامبت هم يه طلا داره كه بايد به مقدار نامعلومي وقت بزاري ( حد اكثر 672 ساعت ، فعلا ترفند خاصي هم براش يافت نشده )

persepolis1313
22-05-2011, 11:46
باسه داشم add میکنم بد خواستم بازی کنم میگمت اونجا تا راهنماییم کنی

Cain
22-05-2011, 13:37
واقعا تموم كردن Challenge و Story و زدن Combo و Fatality و Babality و ... در برابر Gain Mastery Of All Fighters مثل جك ميمونه ...

اين همه آدم اهل كامبت ، حتي يكي جرات نميكنه حرف به دست آوردن mastery يه دونه كاراكتر رو هم بزنه ، ديگه خدا به داد 28 تا برسه ...

ياد GT 5 ميفتم كه يه تروفي طلا داره ولي بايد حدود 500 ساعت وقت بزاري براش ، كامبت هم يه طلا داره كه بايد به مقدار نامعلومي وقت بزاري ( حد اكثر 672 ساعت ، فعلا ترفند خاصي هم براش يافت نشده )

شما میتونین تگ پرکتیس رو بیارین دو تا کارکتر انتخاب کنین و برای 24 ساعت AFK بزارین . این جوری 14 روز طول میکشه که کل کارکترها مستر بشی . واسه ایکس ری هم کمبت کد انلیمیتد بار بزن راند های 3 تایی بزار و فقط ایکس ری بزن .
من واسه اسموک و ارمک 10 ساعتی گذاشتم . دیگه بیخیال شدم فعلا .
من هنوز چلنج تاور رو هم نتونستم تموم کنم. چنتایی که مبارزات 3 نفره داره گیر کردم. دوتا از سیکرت بتل ها هم مونده . اون یکی که گفته همه تست یور لاک رو دراگون مرتال بگیری هم تست نکردم . شما گرفتین ؟

foxyjanam
22-05-2011, 17:55
شما میتونین تگ پرکتیس رو بیارین دو تا کارکتر انتخاب کنین و برای 24 ساعت AFK بزارین . این جوری 14 روز طول میکشه که کل کارکترها مستر بشی . واسه ایکس ری هم کمبت کد انلیمیتد بار بزن راند های 3 تایی بزار و فقط ایکس ری بزن .
من واسه اسموک و ارمک 10 ساعتی گذاشتم . دیگه بیخیال شدم فعلا .
من هنوز چلنج تاور رو هم نتونستم تموم کنم. چنتایی که مبارزات 3 نفره داره گیر کردم. دوتا از سیکرت بتل ها هم مونده . اون یکی که گفته همه تست یور لاک رو دراگون مرتال بگیری هم تست نکردم . شما گرفتین ؟
اين راهي كه گفتين سريع ترين راه هست ولي واقعا عذاب آوره :41: ، راه بهتري هم نيس ، كلا خيلي سنگينه .
چلنج رو تموم كردم ولي تست يور لاك رو كلا يادم رفته بود ، من همش درگير King Of The Hill , Ranked Match , Player Match كلا آنلاين ديگه ... ! ولي ديگه حالشو ندارم ، ميخام يه مدتي برم تو كار تست يور لاك ، سكرت بتل هم رفتم !

Cain
22-05-2011, 18:44
اين راهي كه گفتين سريع ترين راه هست ولي واقعا عذاب آوره :41: ، راه بهتري هم نيس ، كلا خيلي سنگينه .
چلنج رو تموم كردم ولي تست يور لاك رو كلا يادم رفته بود ، من همش درگير King Of The Hill , Ranked Match , Player Match كلا آنلاين ديگه ... ! ولي ديگه حالشو ندارم ، ميخام يه مدتي برم تو كار تست يور لاك ، سكرت بتل هم رفتم !
خوش به حالت من اصلا نمیتونم انلاین بازی کنم . ایکس باکس دارم اما الان نمیشه رفت لایو .
فکر کنم یکم کار کنم بتونم چنج رو تموم کنم با دسته ایکس باکس یکم سخته خیلی سریع باشه آدم .
سکرت بتل ها رو منم 2تا رفتم . شانگ سون و اون اسموک هنوز مونده . لدر رو هم اکسپرت اصلا تست نکردم .
اگه تونستی تست یور لاک رو بگیری یه خبری بده چه جوریاست :31: موفق باشی .

بالاخره تونستم تاور رو دیشب تموم کنم . سختترین واسم مبارزه با باراکا و سیندل و شاوکان اونم با شانگ سون بود . لدر هم با اسموک خیلی راحت تونستم اکسپرت برم . از دیشبم اسموک رو گذاشتم AFK بمونه تا 24 ساعت بشه . فقط ایکس ری هاش 100 تا شده هنوز 50 تا کم دارم . بقیه اون 3 قسمتش رو مستر کردم . اما هنوز توی 2تا سکرت بتل موندم . اونی که اسموک پشت درخته . اصلا نمیاد واسه من . شانگ سونم نمیتونم فلاولس کنم. راه آسونی واسه فلاولس پیرمرد سراغ ندارین ؟
------------------------------
دوتا بتل هارو هم که مونده بود رفتم . در حال کسب اچیو مستری اسموکم فعلا . 4ساعت دیگه تمومه .

soha is the beSt
24-05-2011, 12:07
بچه ها من فیتالیتیه سایرکس رو اشتباه زدم شد بیبیلیتی :18:

MobinS
24-05-2011, 12:36
مگه میشه؟ خیلی فرق دارن که! بیبیلیتی سایبر ، پایین ، عقب ، جلو ، دفاع هست!

hamid_diablo
24-05-2011, 13:24
Mortal Kombat 9 wallpapers

soha is the beSt
24-05-2011, 19:33
مگه میشه؟ خیلی فرق دارن که! بیبیلیتی سایبر ، پایین ، عقب ، جلو ، دفاع هست!
ساییرکس ها نه سایبر سابزیرو!
خوب شاید خیلی اشتباه زدم ولی دروغ نمیگم!
بیچاره سابزیرو خودشو خیس کرد :))

matrix_3s
24-05-2011, 20:27
نمیدونم اینرو دیدید یا نه ولی به نظرم خیلی جالبه

aha2012
24-05-2011, 20:33
ممنون.قشنگ بود

pooryapilehvar
24-05-2011, 20:54
:11:یه سری عکس از سری Mortal Kombat که خودم اپلود کردم

Alireza.M67
25-05-2011, 00:04
شانگ سونم نمیتونم فلاولس کنم. راه آسونی واسه فلاولس پیرمرد سراغ ندارین ؟
.

بابا من دو راند فلاولسش کردم ولی هیچ اتفاقی نیفتاد. :41:

Cain
25-05-2011, 08:10
بابا من دو راند فلاولسش کردم ولی هیچ اتفاقی نیفتاد. :41:
بعد همون پستم نشستم همرو رفتم .
باید یه فینیشیم هم بزنی بهش بعدش میره با جید مبارزه میکنی .
اسموکم که من ندیدمش همینجوری بازی شروع شد یه 15 ثانیه بعد سلکت پایین رو با هم زدم دیدم گرفت .
فقط اچیو 200 بازی ورسس مونده با اون دراگون های تست یور لاک و مستری همه کارکتر ها که نمیرم حالا حالاها .

MohammadT15
25-05-2011, 13:05
بچه ها من از وقتی استوری مود رو تموم کردم به اضافه ی چالنج تاور و تمام کیپرت ها رو باز کردم با اینکه عاشق بازیه کمبت هستم زده شدم ازش:41:یعنی یکنواخت شده دیگه توش هدفی رو دنبال نمیکنم
حالا دنبال چی برم؟:31:

aha2012
25-05-2011, 15:25
بچه ها من از وقتی استوری مود رو تموم کردم به اضافه ی چالنج تاور و تمام کیپرت ها رو باز کردم با اینکه عاشق بازیه کمبت هستم زده شدم ازش:41:یعنی یکنواخت شده دیگه توش هدفی رو دنبال نمیکنم
دنبال یه رفیق یا یه کسی که باهاش دونفری بزنی
من از وقتی مورتالو خریدم با داداشم هی داریم بازی میکنیم طوری که هیچ کدوم از اینایی که گفتی تموم نکردم.(البته story mode و krypt و تموم کردم)

3Dmajid
25-05-2011, 15:28
این بازی واسه PC هم اومده ؟

aha2012
25-05-2011, 15:33
این بازی واسه PC هم اومده ؟
متاسفانه نه.نیومده

---------- Post added at 04:33 PM ---------- Previous post was at 04:32 PM ----------

دیشب داشتم planet vs zombies بازی میکردم که یهو اینو دیدم.خیلی جالبه نه؟

Malware
25-05-2011, 18:44

Alireza.M67
25-05-2011, 19:23

برو یوتیوب کمبو ها رو ببین بعد برو تمرین کن ببین میتونی بزنیشون یا نه ؟

poria-m
27-05-2011, 18:07
دوست عزیز اه می شه اچیومنت ها را فارسی بنویس ممنون میشم:cool:

لیست اچیو های بازی :

دوست عزیز اگه میشه این هارا فارسی بنویس ممنون میشم:31:

poria-m
27-05-2011, 20:45

من هم با اسکورپین و ریپتایل حریفشون میشم:26:

poria-m
27-05-2011, 21:01
من هم با ریپتایل می توانم ان را شکست دهم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] KImXePRrcTD-ouV6laRkw

Sam Fisher 11
28-05-2011, 04:38
Mortal Kombat - Klassic Skins DLC Trailer

اسکین های کلاسیک Mortal Kombat در قالب یه DLC قراره ارائه بشه که مطمئنن خوراکه طرفدارای نسخه های کلاسیک این بازیه.
وارنر اطلاع نداده که کی این دی ال سی روی شکبه ها قرار میگیره و فعلا فقط گفتن Koming soon

ویدئوی زیر مربوط به همین دی ال سی میشه:

Cain
28-05-2011, 05:33
Mortal Kombat - Klassic Skins DLC Trailer

اسکین های کلاسیک Mortal Kombat در قالب یه DLC قراره ارائه بشه که مطمئنن خوراکه طرفدارای نسخه های کلاسیک این بازیه.
وارنر اطلاع نداده که کی این دی ال سی روی شکبه ها قرار میگیره و فعلا فقط گفتن Koming soon

ویدئوی زیر مربوط به همین دی ال سی میشه:

اضافه کنم که این دی ال سی به قیمت 4.99 دلار واسه PSN و واسه لایو ایکس باکس هم 400 پینت سفارش داده میشه .

اینم پشت ضحنه ساخت فیتالیتی های مرتال کمبت ::

یه فایت هیجان انگیز واسه ردی بندی مسابقات PDP
نفس آدم بند میاد اینا اینقدر فست بازی میکنن.

راستی بچه ها کارکترهای اصلی شما چیه ؟
من دارم سعی میکنم ارمک رو خوب یاد بگیرم . اما در مقابل کانگ لائو و کلا توی رنج نزدیک نمیشه باهاش کاری کرد . اسموکم میتونم بازی کنم .
اما یکی از کارکترهایی که باهاش خوب بلد نیستم بازی کنم اما جالبه واسم یاد گرفتنش سکتوره . اما یکم واسم UP+3,4 زدن باهاش واسم سخته. فست نیستم اصلا.
4 همون B یا دایره هستش . 3 هم A یا ضربدر.

aha2012
28-05-2011, 09:29
من با هرکاراکتری میتونم بازی کنم
من رندم هم انتخاب کنم طرفو میترکونم:20:
ولی اصلی ترین برای من ساب زیرو هست

Cain
28-05-2011, 10:32
من با هرکاراکتری میتونم بازی کنم
من رندم هم انتخاب کنم طرفو میترکونم:20:
ولی اصلی ترین برای من ساب زیرو هست

با بچه ها 4شنبه شب جمع شدیم تا دیروز همش مرتال بازی کردیم . یکی از دوستان ساب زیرو بود کانگ لائو دوستمو عصبی کرده بود بدجوری . فقط ترپ میذاشت نمیتونس نزدیک شه . اما چون بازی نکرده بود اصلا کمبوهای خوب نمیزد .
من از ساب زیرو و اسکورپین اصلا خوشم نمی اد. اما ساب زیرو واسه slide ترجیح میدم نسبت به اسکورپین . کمبوهای باحالی میزنه.
سایبر سابزیرو هم Special Moves های خوبی داره نسبت به سابزیرو اما بازی نکردم باهاش . ندیدم هنوز دمویی ازش.

foxyjanam
28-05-2011, 12:25
من ديروز بالاخره 24h با raiden بازي كردنم تموم شد ! همين يه كاراكتر البته فقط تموم شده ، قيد بقيه رو ميزنم ، يا اگرم بخام بايد به روش هاي كثيف متوسل بشم :31:
خيلي سخته ، من فقط با يه نفر ميتونم بازي كنم . اگه اشتباه بگيرم نابودم .

MohammadT15
28-05-2011, 21:07
من شاید تک نفره کسی حریفم شه اما اگه توی Tag این 2 تا رو بردارم سازنده ی خود بازیم بیاد جلو کتک خورده:31:
Noob
Ermac

matrix_3s
28-05-2011, 21:59
دوستان من انتظارم از این بازی بالا رفته آیا به اندازه MK3 سگا حال میده؟؟؟؟؟؟
یه وقت بازی نکنم بخوره تو ذوقم.......
بگید تا انتظاراتم رو تنظیم کنم.......:31:

Layken
28-05-2011, 22:24
دوستان من انتظارم از این بازی بالا رفته آیا به اندازه MK3 سگا حال میده؟؟؟؟؟؟
یه وقت بازی نکنم بخوره تو ذوقم.......
بگید تا انتظاراتم رو تنظیم کنم.......:31:
سجاد جان همون رو کپی نکردن که.....به هر حال باید یه تغییراتی صورت بگیره...تا در کنار حس و حال قدیم فضای نو بودن رو هم داشته باشه. شما با همون حس قدیم برو...تنظیم کن.:31:

matrix_3s
29-05-2011, 00:11
سجاد جان همون رو کپی نکردن که
آخه اونرو الان هم که الانه از روی کل کل با دایی و داشم بازی میکنیم واینقدر بازی کردم دیگه زده شدم.....:31:.
ممنون از جواب خوبی که دادی:11:(انتظار هر جوابی رو داشتم به جز این:31:)

Alex merccer
29-05-2011, 08:59
من شاید تک نفره کسی حریفم شه اما اگه توی Tag این 2 تا رو بردارم سازنده ی خود بازیم بیاد جلو کتک خورده:31:
Noob
Ermac

noob و smoke هم با هم ترکیب خیلی خوفی هستن.
یک کمبویه ترکیبی ساختم با این دوتا(از سوپر بار یدونه کم می کنه) 26% دمیج می ده(البته کمه خیلی ولی من خیلی وقت ندارم وقت بزارم کمبو بسازم).

MohammadT15
29-05-2011, 13:02
noob و smoke هم با هم ترکیب خیلی خوفی هستن.
یک کمبویه ترکیبی ساختم با این دوتا(از سوپر بار یدونه کم می کنه) 26% دمیج می ده(البته کمه خیلی ولی من خیلی وقت ندارم وقت بزارم کمبو بسازم).

میدونی چیه حالا داداش من دوست دارم با هر کاراکتری بتونم بازی کنم
اصلا دنبال حفظ کردن کمبو های طولانی نیستم چون توی بازیهای حرفه ای به درد نمیخوره
شما سومین حرکت رو بزنی طرف سوپر بارش میره بالا یه دفاع برگشتی بهت میزنه و حالا اون شروع میکنه.کلا سبک خوبی نیست
شاید بتونی با یه کارکتر اینقدر تمرین کنی که تمام کمبوهاش رو یاد بگیری اما حال نمیده آدم هی با یکی بیاد بازی کنه
نظر من اینه توی این بازی باید فرز و سریع عمل کرد.اسپشیال ها و کمبوهای کوتاه رو که اکثرا شبیه به هم هستن تمرین کرد و یه کمبو یه اسپشیال یه پرش یه زیر پا یه عقب جلو.فرز بودن خیلی حریف رو کلافه میکنه.توی 300 تا مرحله چالنج تاور مطمئنا هیچکی اندازه ی مرحله آخر که ملینا به عنوان جنگنده ی سوم میومد اذیت نشد.میدونید چرا؟چون یه جا وای نمیساد.همیش اسپشیال میزد و کمبوی ریز.به نظر من ترکیب این 2 تا و سرعتی بازی کردن خیلی بهتر جواب میده تا اینکه آدم بخواد وقتش رو بذاره کمبو های طولانی رو تمرین کنه

Soul Eater
29-05-2011, 22:51
چزا کمبو ها اینطوریه؟
میتونستن قشنگتر و واقعی تر بسازن.اصلا جالب نیس
فقط قدرت های ویژه قشنگه

MohammadT15
30-05-2011, 12:59
چزا کمبو ها اینطوریه؟
میتونستن قشنگتر و واقعی تر بسازن.اصلا جالب نیس
فقط قدرت های ویژه قشنگه
شاید از این میتونست بهتر باشه اما از بازیهای چیلدرن فایتینگی که الان توی بازاره 100 برابر قشنگ تر بود:46:

Malware
31-05-2011, 08:49

امیدوارم خوشتون بیاد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Cain
31-05-2011, 11:31
اینم تریلر کارکتر جدید مرتال کمبت که به صورت دی ال سی هستش :::

یه گیم پلی دیگه هم مثله اینکه هست که -- کردن بازی رو اما هیچ Special Moves نداره .
اینم میزارم .

poria-m
31-05-2011, 21:29
تو xbox که LT+RT هست،فکر کنم برا ps3 هم R2+L2 باشه...

دوست عزیز ایا هرکس فقت یک حرکت x-ray دارد؟ ممنون میشم هر کس جواب را بگوید

Layken
31-05-2011, 22:06
دوست عزیز ایا هرکس فقت یک حرکت x-ray دارد؟ ممنون میشم هر کس جواب را بگوید
همینطوره دوست عزیز...هر کسی فقط برا خودش یک مدل X-ray داره

BATMAN-LOVE
01-06-2011, 17:01
تو اين كمبت جديد ترس و اضطراب به آدم دست ميده؟؟؟من كاراكتره محبوبم سايراكس هست فينيشيم خفن داره؟؟؟ والا دلم نيومد 60 يا 70 تومن بدم بخرم اما اگه بازي خيلي خوبي شده ميخرم---

Layken
01-06-2011, 17:06
تو اين كمبت جديد ترس و اضطراب به آدم دست ميده؟؟؟من كاراكتره محبوبم سايراكس هست فينيشيم خفن داره؟؟؟ والا دلم نيومد 60 يا 70 تومن بدم بخرم اما اگه بازي خيلي خوبي شده ميخرم---
هر شخصیت تا 4 تا فینیشر داره برا سایرکس هم خوبن.
ولی الان فکر نکنم 70 تومن باشه بگردی میتونی اگه دست دومشوپپیدا کنی که بهتر 50 بخری...مخصوصا که کریتوس جون هم داره تو نسخه پلی 3 که میتونی حالشو بیشتر ببری.....

Cain
04-06-2011, 10:47
بچه ها کسی توی تهران جایی رو سراغ نداره که FightStick مرتال رو بفروشن ؟

star2009
04-06-2011, 16:08
خیلی نامردن نسخه pc شو نمیزنن:37::37::37:

poria-m
05-06-2011, 11:40

ممنون که جواب دادی دوست عزیز مرسی

poria-m
05-06-2011, 12:07
آره دیگه،من خودم شک کردم ولی رفتم چندتا سایت دیدم گفته بودن 300 تاست.مراحل آخر هم خود اد بون گفته که دیگه نهایت سخته و یه جایزه ویزه داره.:20:

آره درست 300 تاست اما مراحل اخر خیلی خیلی سخته من هنوز مرحله ی216 هستم و کم کم بازی داره سخت می شه راستی من همه ی fatality های کاراکتر ها را دارم اگه می خوای به من بنویس که می خوام من هم ان ها را به تو می دهم:21:

poria-m
05-06-2011, 12:33

دوست عزیز می تونی بیای تو وبلاگ من رمز بازی های xbox 360 را در وبلاگم نوشتم اگه بیای خوش حال میشم رمز بازی mortal kombat 2011 یا جدید در وبلاگم است :27:

ادرس

foxyjanam
05-06-2011, 18:32
نو هست 58 و دست 2 هست 40 ، گرون نخري ...

بچه ها کسی توی تهران جایی رو سراغ نداره که FightStick مرتال رو بفروشن ؟
يه مغازه تو زير زمين لباف هست يه بار ديدم كه داشت ، تو پايتخت هم احتمال %99 پيدا ميشه

Cain
05-06-2011, 18:57
يه مغازه تو زير زمين لباف هست يه بار ديدم كه داشت ، تو پايتخت هم احتمال %99 پيدا ميشه

من خودم بندرعباسم . حالا ببینم کسی میره تهران یا نه بگم بگیرن . اگه این فروشگاه اینترنتی ها میفروختن خوب بود . قیمتش رو نمیدونی ؟
من بدون بازی ارجینالش رو میخوام .

H@/\/\ID
05-06-2011, 19:00
واقعا نسخه pc نمیاد؟

Alireza.M67
05-06-2011, 21:02
اگه دنبال پول مفت توی کریپت هستید :
(شاید تکراری باشه ولی شایدم بعضیا ندونن):
یه جاهایی توی کریپت هست که سوسکهای سبز داره و اگه چند ثانیه نزدیک سوسکها وایسی 5000 تا پول بهت میده :

1 - Deadlands: از 45 که برید به سمت 52 یه نگاه به جلوتون دست راست بندازید لای علفا میبینیدشون .
2 - Hollow Of Infestation : از دم دریاچه بیخ دیوار شروع کنید ، چسبیده به دیوار برید جلو ، یه جایی جلوی یدونه از اون کله سنگیا میبینیدشون .
3 - Bloodmarsh: از شماره 81 یه مقدار برید راست ، نزدیک دیوار .
4 - Meadow Of Despair: از نکروپلیس چند قدم بیاید عقب و چند قدم به سمت راست .

MobinS
05-06-2011, 21:04
واقعا نسخه pc نمیاد؟

والا واقعا که می گن نمیاد ، ولی مجازیا شاید بیاد :دی

foxyjanam
06-06-2011, 00:34
اگه دنبال پول مفت توی کریپت هستید :
(شاید تکراری باشه ولی شایدم بعضیا ندونن):
یه جاهایی توی کریپت هست که سوسکهای سبز داره و اگه چند ثانیه نزدیک سوسکها وایسی 5000 تا پول بهت میده :

1 - Deadlands: از 45 که برید به سمت 52 یه نگاه به جلوتون دست راست بندازید لای علفا میبینیدشون .
2 - Hollow Of Infestation : از دم دریاچه بیخ دیوار شروع کنید ، چسبیده به دیوار برید جلو ، یه جایی جلوی یدونه از اون کله سنگیا میبینیدشون .
3 - Bloodmarsh: از شماره 81 یه مقدار برید راست ، نزدیک دیوار .
4 - Meadow Of Despair: از نکروپلیس چند قدم بیاید عقب و چند قدم به سمت راست .
من پول دارم ولي به دردم نميخوره تا الان 1 مليون از اون مسخره ها دارم ... تو اون مسخره هم رفتيم هر چي چيز مسخره داشت خريديم ... يه جني هم بود يهو پريد تو مانيتور خيلي لذت بخش و قشنگ و جالب و بيخود بود ... :31:
اگه ميشه يه راهنمايي كنين كه پولاي اضافي رو چيكار كنيم ...
تشكر ميشه

Cain
06-06-2011, 01:59
من پول دارم ولي به دردم نميخوره تا الان 1 مليون از اون مسخره ها دارم ... تو اون مسخره هم رفتيم هر چي چيز مسخره داشت خريديم ... يه جني هم بود يهو پريد تو مانيتور خيلي لذت بخش و قشنگ و جالب و بيخود بود ... :31:
اگه ميشه يه راهنمايي كنين كه پولاي اضافي رو چيكار كنيم ...
تشكر ميشه

این همه سکه از کجا اوردی اخه ؟ جز باز کردن ایتم های کریپت دیگه به هیچ دردی نمیخورن .
راستی تونستی اون اچیو دراگون هارو بگیری ؟ من فقط مستری کل کارکترها مونده با همین تست یور لاک . بقیه اچیوهای افلاین رو گرفتم .