PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Mortal Kombat: Komplete Edition

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11]

alirezakiani19
24-08-2013, 20:52
دوستای عزیز
من موقع اجرا بازی این اخطار بهم میده،چیکار باید بکنم
ممنونم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
داداش یه فایل تو دی وی دی دوم هست که باید اونو محل نصب کپی کنید.
تو این پوشه :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sabziro2019
25-08-2013, 11:37
برو توی مسیر نصب روی آیکن کلیک کن میاد

alirezakiani19
25-08-2013, 15:58
سلام دوستان.
تو نسخه(kompelete edition) pc
کسی میدونه چطور میشه babality , و بقیه فینیش ها رو انجام داد؟ تو move list کد ها رو که میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته. مثلا فینیش stage یعنی چی؟
آیا brutality یا friendship هم داره تو این بازی؟؟؟؟؟

poria-m
25-08-2013, 19:59
سلام دوستان.
کسی میدونه چطور میشه babality , و بقیه فینیش ها رو انجام داد؟ تو move list کد ها رو که میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته. مثلا فینیش stage یعنی چی؟

والا من pc بلد نستم.ولی این نسخه friendship و brutality نداره.stage فیتالتی مخصوص مکان های بازی است.

alirezakiani19
25-08-2013, 21:35
والا من pc بلد نستم.ولی این نسخه friendship و brutality نداره.stage فیتالتی مخصوص مکان های بازی است.
آخه تو بازی ، موقع فینیشینگ 3-4 چهارتا ضربه بهش زد که عجیب بود ...
stage fatality ، رو میشه کامل تر توضیخ بدید؟

*IN*
26-08-2013, 13:14
تو مووز لیست بغل فیتالیتی ها تو پرانتز یه چیزایی میزنه مثل "جامپ" اینا یعنی چی باید رو هوا زد اینارو ؟

Gregar
26-08-2013, 21:19
سلام دوستان.

فینیش stage رو فقط بعضی جاها میشه زد که روی صحنه اجرا میکنه حرکت رو . مثلا طرف رو میندازه لای قطار .
Babality ررو هم فقط موقعی میشه زد که توی بازی دفاع نکرده باشی . یه فینیش جالب و خنده دار که خشن نیست مخصوص موقعی که بچه کنارته .
واسه زدن هر فیتالیتی باید یه فاصله ای از حریف داشته باشی . پایین توضیح میدم .

تو مووز لیست بغل فیتالیتی ها تو پرانتز یه چیزایی میزنه مثل "جامپ" اینا یعنی چی باید رو هوا زد اینارو ؟

اونا یعنی اینکه فاصله ات تا حریف واسه اجرای فن چقدر باید باشه . touch یعنی چسبیده به طرف . sweep یعنی به اندازه ای که لگدت بهش بخوره (یه قدم از touch عقب تر) و jump یعنی فاصله ای که اگه از اونجا بپری جلوی پای حرف فرود میای . خیلی لازم نیست دقیق باشه و فقط تقریبی فاصله ها رو باید رعایت کنی .

poria-m
27-08-2013, 10:05
فینیش stage رو فقط بعضی جاها میشه زد که روی صحنه اجرا میکنه حرکت رو . مثلا طرف رو میندازه لای قطار .
Babality ررو هم فقط موقعی میشه زد که توی بازی دفاع نکرده باشی . یه فینیش جالب و خنده دار که خشن نیست مخصوص موقعی که بچه کنارته .
واسه زدن هر فیتالیتی باید یه فاصله ای از حریف داشته باشی . پایین توضیح میدم .

اونا یعنی اینکه فاصله ات تا حریف واسه اجرای فن چقدر باید باشه . touch یعنی چسبیده به طرف . sweep یعنی به اندازه ای که لگدت بهش بخوره (یه قدم از touch عقب تر) و jump یعنی فاصله ای که اگه از اونجا بپری جلوی پای حرف فرود میای . خیلی لازم نیست دقیق باشه و فقط تقریبی فاصله ها رو باید رعایت کنی .

دقیقا:n02:

garaa
27-08-2013, 18:44
سلام , یه توضیح میدید چطور میشه آنلاین بازیش کرد نسخه Pc رو ؟ :n16:

Arrowtic
27-08-2013, 18:49
سلام , یه توضیح میدید چطور میشه آنلاین بازیش کرد نسخه Pc رو ؟ :n16:

مدتی پیش کرک آنلاینش برا استیم اومد که ولی برای اکثریت کار نکرد و برای اونایی که کار کرد هم مشکل دار بود که البته احتمالا مشکل به خاطر نت بوده .
توی تانگل هم دوستان گویا موفق شدن بازی کنن . اینم تاپیکش :

کلا هر دو روش قطعی قطعی نیست کامل کار کردنشون و هر دو هم پر دنگ و فنگن !

garaa
27-08-2013, 19:05
پینگ و لگش چطوره حالا ؟ یعنی فعلا بیخیالش بشم که زیاد اذیت میکنه ؟

Arrowtic
27-08-2013, 19:10
پینگ و لگش چطوره حالا ؟ یعنی فعلا بیخیالش بشم که زیاد اذیت میکنه ؟

نمیدونم شخصا تست نکردم متاسفانه .(به خاطر تایم اوت وحشتناک نت ـم)
دردسر داشتنش که توش شکی نیست !

mehrdad2540
29-08-2013, 10:22

نه شما برای راهنمایی برو تو قسمت تمرین بازی بعد برو قسمت آموزش فاتالیتی اونجا ارماک را انتخاب کن بهت یاد میده چجوری فاتالیتی روی هوا را زد

باید دفاع را بگیری بعد جهتارا بزنی لحظه آخر اون دکمه مورد نظر رو بزنی و سریع دفاع رو ول کنی

mehrdad2540
29-08-2013, 12:09
من چلنج ناور رو رسیدم به رپیتایل با جکس ولی میپره از بازی بیرون مشکل از کرکه؟:n13:

استوری مود رو هم که دیگه بیخیال شدم لامصب این شائوکان خیلی قویه:n25: بیشرف نمیشه با ریدن از پسش:n27: براومد

mohammad_87
29-08-2013, 15:21
من چلنج ناور رو رسیدم به رپیتایل با جکس ولی میپره از بازی بیرون مشکل از کرکه؟:n13:

استوری مود رو هم که دیگه بیخیال شدم لامصب این شائوکان خیلی قویه:n25: بیشرف نمیشه با ریدن از پسش:n27: براومد
من نسخه کامل 10 گیگی رو دارم.تاور رو هم تا 140-50 رفتم مشکلی نداشته

soranstar
30-08-2013, 01:44

واسه شکست دادن شائوکان ازش فاصله بگیر، بمحض اینکه شروع به صحبت کرد، بهش حمله کن و ضربه بزن.
ولی مواظب نیزه و پتکش باش، مخصوصا پتک

Sent from my HTC One SV using Tapatalk 4 Beta

poonel
30-08-2013, 01:49
من نمیتونم با PS3 کمبات آنلاین بازی کنم.

هر موقع گزینه آنلاین رو انتخاب می کنم بعد چند ثانیه ارور میده که اتصال اینترنت مشکل داره یا سرور ایراد داره.

مشکل اصلی چیه؟ آیا پای فیـــلترهای ایران در میان است یا فیـــلترهای آمریکا یا...؟

garaa
31-08-2013, 12:57
سلام دوستان من با دسته بازی میکنم , فقط یه مشکل دارم , جوستیک رو که به سمت شمال غربی و شمال شرغی قرار میدم میپره و میاد جلو :n02: اما با دکمه ها هر چی چپ و بالا یا راست و بالا رو میزنم نمپیره و بیاد جلو ... چیکار کنم ؟

XxScorpionxX
31-08-2013, 23:17
سلام چطوری میشه اسکین برای کسایی که خرید میکنی بیاری یا از کجاست؟

Gregar
31-08-2013, 23:32
سلام چطوری میشه اسکین برای کسایی که خرید میکنی بیاری یا از کجاست؟

برو توی نکروپلیس و بعد روی هر کاراکتری که بری و انتخابش کنی اسکینش باز میشه .

XxScorpionxX
01-09-2013, 11:42
نه اونو می دونم چطوری توی بازی بیاریمش اصلا میشه بیارمش تو بازی یا نه؟ اگه کاری باید کرد بگین
:n16:

Gregar
01-09-2013, 12:57
نه اونو می دونم چطوری توی بازی بیاریمش اصلا میشه بیارمش تو بازی یا نه؟ اگه کاری باید کرد بگین

اها از اون لحاظ . اگه با دسته بازی میکنی دکمه start رو که روی کنترلر بزنی میتونی لباسش رو انتخاب کنی. اگه هم با کیبردی دکمه 1 رو بزن .

XxScorpionxX
01-09-2013, 13:32
آره منظورم این بود خیلی ممنونم :n16:

soranstar
01-09-2013, 13:50
من نسخه کامل 10 گیگی رو دارم.تاور رو هم تا 140-50 رفتم مشکلی نداشته

دوست عزیز، واسه تاور نمیشه شخصیت رو خودم انتخاب کنم؟
فقط خودش انتخاب می‌کنه!!!

aha2012
01-09-2013, 13:59
دوست عزیز، واسه تاور نمیشه شخصیت رو خودم انتخاب کنم؟
فقط خودش انتخاب می‌کنه!!!

یکی دو موردش خودت انتخاب میکنی.بقیش خودش انتخاب میکنه

garaa
01-09-2013, 19:21
سلام دوستان من با دسته بازی میکنم , فقط یه مشکل دارم , جوستیک رو که به سمت شمال غربی و شمال شرغی قرار میدم میپره و میاد جلو :n02: اما با دکمه ها هر چی چپ و بالا یا راست و بالا رو میزنم نمپیره و بیاد جلو ... چیکار کنم ؟

کسی با دسته بازی نمیکنه ؟ این مشکل رو نداره ؟ :n27:

alirezakiani19
02-09-2013, 02:41
سلام دوستان
کسی میدونه که روی ویندوز 7 64 بیت هم جواب میده یا نه؟
آخه من 32 بیت داشتم و راحت اجرا شد ،و حالا مجبورشدم ویندوزمو عوض کنم و 64 بیت نصب کردم اجرا نمیشه بازی و ارور میده.
کسی میدونه این ارور مربوط به ویندوز 64 بیت هست یا چیز دیگه؟؟

Kamyar_AnathemA
02-09-2013, 10:10
سلام دوستان
کسی میدونه که روی ویندوز 7 64 بیت هم جواب میده یا نه؟
آخه من 32 بیت داشتم و راحت اجرا شد ،و حالا مجبورشدم ویندوزمو عوض کنم و 64 بیت نصب کردم اجرا نمیشه بازی و ارور میده.
کسی میدونه این ارور مربوط به ویندوز 64 بیت هست یا چیز دیگه؟؟

من رو 7 64 بیت مشکلی ندارم

alirezakiani19
02-09-2013, 14:54
کسی نمیدونه این ارور مال چیه؟

XxScorpionxX
02-09-2013, 15:38
بازی تو کجا نصب کردی اگه تو پوشه ویندوز نصب کردی باید یک جای دیگه نصب بکنی اگه برنامه هایی که تو خود CD بازی هست همشونو نصب کن به احتمال زیاد درست میشه

alirezakiani19
03-09-2013, 01:32
کسی نیست به ما کمک کنه؟

XxScorpionxX
03-09-2013, 08:51
درست نشد؟
اگه نشده برو googel یک سرچ بزن بنویس مشکلات بازی Mortal Kombat Komplete Edition اونجا توضیح دادن تو بعضی از سایتها مال منم ارور D3D می داد

Amir 3d
03-09-2013, 10:10
سلام
پچ یا آپدیت واسه مشکل فریم ریت نیومده هنوز؟؟؟؟؟

shamsoddin
03-09-2013, 20:55
بابا این اسموک کلا تعطیله ،کومبو هاش هیچی کم نمیکنه، توی مبارزه با رپتایل و ساب گیر افتادم :n03: چقد جکس خوب بود

Kamyar_AnathemA
03-09-2013, 23:34
ضعیف ترین شخصیت ؟

من که Tower کامل رفتم
Story کامل رفتم
Ladder هم با همه کاراکترها روی Expert رفتم

ُShang Tsung از همه ضعیفتره

hamid_arsenal
04-09-2013, 00:08
آقا من چند تا سوال راجب این بازی دارم.
اول اینکه این بازی چه فرقی با مورتال کمت 9 ایکس باکس و پلی استیشن داره؟ چون من اونا رو ندیدم
چرا بعضی از شخصیتا مثه کاراتوس تو این بازی نیست؟!
شخصیتی که تو مورتال کمت سه سگا بود(همون خره رو منظورمه:n02:) میشه تو این بازی اجراش کرد یا نه!
آیا این بازی انیمالیتی بروتالتی مرسی و قابلیت های دیگه ای که تو نسخه های قبل بود رو داره یا نه!
یه قسمتی تو منو بنام extras وجود داره که وارد قبرستون میشی و اون آیتم ها رو آزاد میکنی. میخوام بدونم اینا به چه دردی میخوره؟!:n13:
آیا میشه مدت زمان فنشینگ رو افزایش داد؟ منظورم جای سرگیجس. به این خاطر که زمان کافی برای اجرای فتالتی رو داشته باشیم.
و سوال آخر اینکه اینجا کسی بازی رو آنلاین بازی میکنه؟
ممنون میشم پاسخ بدید.:n16:

IceLord
04-09-2013, 12:27
آقا من چند تا سوال راجب این بازی دارم.
1- اول اینکه این بازی چه فرقی با مورتال کمت 9 ایکس باکس و پلی استیشن داره؟ چون من اونا رو ندیدم
2- چرا بعضی از شخصیتا مثه کاراتوس تو این بازی نیست؟!
3- شخصیتی که تو مورتال کمت سه سگا بود(همون خره رو منظورمه:n02:) میشه تو این بازی اجراش کرد یا نه!
4- آیا این بازی انیمالیتی بروتالتی مرسی و قابلیت های دیگه ای که تو نسخه های قبل بود رو داره یا نه!
5- یه قسمتی تو منو بنام extras وجود داره که وارد قبرستون میشی و اون آیتم ها رو آزاد میکنی. میخوام بدونم اینا به چه دردی میخوره؟!:n13:
6- آیا میشه مدت زمان فنشینگ رو افزایش داد؟ منظورم جای سرگیجس. به این خاطر که زمان کافی برای اجرای فتالتی رو داشته باشیم.
7- و سوال آخر اینکه اینجا کسی بازی رو آنلاین بازی میکنه؟
ممنون میشم پاسخ بدید.:n16:

شماره زدم که راحت تر بشه جواب داد:

1- فرقی نداره. دقیقا همون نسخه هست که برای PC هم منتشر شده. فقط هر نسخه یکی دوتا شخصیت مخصوص به خودش رو داره.
2- کراتوس فقط تو نسخه PS3 هست.
3- نخیر نمیشه.
4- فقط فتالیتی و بیبالیتی رو داره.
5- بعدش از خریدن آیتم ها میری توی Necro (یه همچین چیزی بود) و روی شخصیت رو انتخاب می کنی تا آیتم هایی که براش خریدی باز بشه.
6- توی یک نفره که نمیشه. توی دو نفره شاید کد داشته باشه. نمی دونم.
7- من که نه. دوستان شاید بازی کرده باشن.

Gregar
04-09-2013, 13:31
ضعیف ترین شخصیت ؟

من که Tower کامل رفتم
Story کامل رفتم
Ladder هم با همه کاراکترها روی Expert رفتم

ُShang Tsung از همه ضعیفتره

موافقم . درضمن به نظر من کینو رو هم باید اضافه کرد . هر وقت این دوتا کاراکتر میاد سریع عوض میکنم .

mja2446
05-09-2013, 11:24
سلام . تا حالا کسی روی ویندوز 8 64bit این بازیو نصب کرده؟ اگه اره به ما هم بگه چه جوری اجرا کرده که ارور نداده. visual c++ همه نسخه ها net framework 4.5 و انواع کرک ها رو تست کردم بازم این ارور رو میده . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mja2446
05-09-2013, 11:31
میدونم ایراد از ویندوز یا یه فایل تو ویندوزه چون همینو واسه دوستم 7 64bit نصب کردم اجرا شد .

mosi_alfa
05-09-2013, 11:50
سلام . تا حالا کسی روی ویندوز 8 64bit این بازیو نصب کرده؟ اگه اره به ما هم بگه چه جوری اجرا کرده که ارور نداده. visual c++ همه نسخه ها net framework 4.5 و انواع کرک ها رو تست کردم بازم این ارور رو میده . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بله،به راحتی تصب و اجرا شد. ساید بای ساید...ارور جدیدیه تا حالا ندیده بودم:n13:

mja2446
05-09-2013, 12:31
بله،به راحتی تصب و اجرا شد. ساید بای ساید...ارور جدیدیه تا حالا ندیده بودم:n13:

ویندوزت 8 64بیته؟
کامپوننتایی که رو سیستمت نصبه چیه؟
من هر کاری کردم همین ارور رو میده

alirezakiani19
05-09-2013, 12:53
دوستان میدونید مشکل از چیه؟
نرم افزار Microsoft Visual C++ رو نسخه ی 2008 ، هم 32 بیت و هم 64 بیت رو نصب کنید ، دیگه اون ارور sid-by-sde رو نمیده!! من خودمم همین ارور رو میداد که حلش کردم.

mja2446
05-09-2013, 13:21
دوستان میدونید مشکل از چیه؟
نرم افزار Microsoft Visual C++ رو نسخه ی 2008 ، هم 32 بیت و هم 64 بیت رو نصب کنید ، دیگه اون ارور sid-by-sde رو نمیده!! من خودمم همین ارور رو میداد که حلش کردم.
بابا به خدا انقد visual رو سیستمم نصبه که نگو . از 2005 تا 2012 همه ورژن ها . باز ارور side by side میده دیگه چی کار کردید؟

alirezakiani19
05-09-2013, 15:15
بابا به خدا انقد visual رو سیستمم نصبه که نگو . از 2005 تا 2012 همه ورژن ها . باز ارور side by side میده دیگه چی کار کردید؟
ببین داداش ، منم کلافه شده لودم همینجوری.
اول سیستممو کاملا آپدیت کردم. بعدش هم تمام
Microsoft Visual C++ رو از رو سیستمم پاک کردم و سیستمو ریست کردم و دوباره از نسخه ی 2005 تا 2012 هردو ورژن 32 و 64 رو نصب کردم درست شد!!!
اما تو سایت تخصصی ام کا سنتر گفتن که باید فقط نسخه ی 2008 رو باید نصب کنید.
به نظر من اول همه رو پاک کن از سیستمت و دوباره از اول نصب کن.

hamid_arsenal
05-09-2013, 23:31
کسی این بازی رو انلاین بازی نمیکنه؟
اکانت من هست:hamid_scorpion

hamid_arsenal
05-09-2013, 23:48
هر کسی میتونه این بازی رو انلاین بازی کنه بهم دعوتنامه بده
حریف میطلبیم:n23:

Gregar
06-09-2013, 12:01
یعنی این چلنج به اندازه هیچ چلنجی اعصاب منو بهم نریخت . همون چلنجی که باید با شنگ سونگ (a piece of shi.t) باراکا و سیندل و شائو خان رو با یک خون بکشی . به شدت مضخرفه این کاراکتر . تنها تواناییه نسبتا خوبش همون روح گیریشه که اونم اینجا غیرفعاله .

alirezakiani19
07-09-2013, 00:31
ای کاش تو این بازی Brutality هم داشت!! خیلی عالی مشد!! البته همینجوری هم عالیه

hamid_arsenal
07-09-2013, 17:02
یعنی این چلنج به اندازه هیچ چلنجی اعصاب منو بهم نریخت . همون چلنجی که باید با شنگ سونگ (a piece of shi.t) باراکا و سیندل و شائو خان رو با یک خون بکشی . به شدت مضخرفه این کاراکتر . تنها تواناییه نسبتا خوبش همون روح گیریشه که اونم اینجا غیرفعاله .

من که تموم کردم
این مرحله کمی سخته ولی میشه رد کرد

hamid_arsenal
07-09-2013, 17:03
ای کاش تو این بازی Brutality هم داشت!! خیلی عالی مشد!! البته همینجوری هم عالیه

اره واقعا
حیف نداره

hamid_arsenal
07-09-2013, 17:03
آقا کسی راه صحیح انلاین بازی کردن کمبت رو میدونه؟

Gregar
07-09-2013, 22:00
من که تموم کردم
این مرحله کمی سخته ولی میشه رد کرد

اره اونو که بالاخره شد رد کنم . یه 20 تایی هم بعدش رفتم و الان 265 رسیدم تقریبا . امیدوارم بدتر از این دیگه نباشه چون اصلا اعصاب نذاشته واسم :n02:

mehrdad2540
07-09-2013, 23:21
من چلنج تاور رو تا رپتایل پیش رفتم ولی میپره بیرون فورس کلوز میده چرا؟ کسی میدونه؟

Gregar
08-09-2013, 12:32
وای خدا این چلنج 300 چیه دیگه . گورو و کینتارو رو راحت میشه کشت اما اون ملینای کثافت خیلی قوی شده اینجا . حالا چرا با اون لباس میاد :n27: اون همه وقت میزاری کینتارو رو میکشی یهو مامانت میاد تو اتاق و از اون طرف هم ملینا میاد . ابرومون رفت :n08:

+

بعد از رد کردن ملینا :
بعد از کلی عرق ریختن و کشتن ملینا با ذره ای خون که واسم مونده شائوخان میاد وسط و دفاع هم غیرفعال میشه :n29:

شائوجون غلط کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

soranstar
08-09-2013, 22:35
دوستان تو تاور، لول ۲۸ باید چکار کنم، فقط میتونم حرکت کنم؟

mohsen_gh1991
09-09-2013, 17:40
دوستان من یه مشکلی دارم. تو قسمت استوری مود فک کنم چپتر 6 وقتی با jax بازی میکنم هنگ میکنه . یعنی با jade مبارزه میکنم وقتی اونو رد میکنم بازی هنگ میکنه. کسی نمیدونه مشکل از کجاس؟
ممنون

poria-m
10-09-2013, 00:20
وای خدا این چلنج 300 چیه دیگه . گورو و کینتارو رو راحت میشه کشت اما اون ملینای کثافت خیلی قوی شده اینجا . حالا چرا با اون لباس میاد :n27: اون همه وقت میزاری کینتارو رو میکشی یهو مامانت میاد تو اتاق و از اون طرف هم ملینا میاد . ابرومون رفت :n08:

+

بعد از رد کردن ملینا :
بعد از کلی عرق ریختن و کشتن ملینا با ذره ای خون که واسم مونده شائوخان میاد وسط و دفاع هم غیرفعال میشه :n29:

شائوجون غلط کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سعی کنین با اسکورپین برین.چون بهترینه واسه اون.15 بار بدون زدن restar بازی رو ببازید چون بعدش بازی اسون میشه و به شما تو اخر جون اضافی میده.

Ch@pooL
10-09-2013, 11:23
اره دادا، ادیت کل ... های بازی حجمش یه 150مگی میشه زیاد هم پیچیده نیست:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اموزشش هم اینجاست که صفحات قبل ذکر کرده بودم:

خوب امکانش هست آپلود کنی یه جا ما دی ال کنیم اگرم حجمش زیاده مثلا خرد خرد بذاری ؟

Kamyar_AnathemA
10-09-2013, 14:12
تاور 300 Raiden از همه راحت تر میشه رد کرد

Gregar
10-09-2013, 16:43
تاور 300 Raiden از همه راحت تر میشه رد کرد

خیلی فرقی هم نمیکنه بیشتر به مهارت بستگی داره موقع مبارزه با ملینا . چون حتی بعدش شائوخان هم راحته فقط میخواد خونت رو واسه شائوخان حفظ کنی .

garaa
10-09-2013, 21:49
کسی اینجا با دسته بازی نمیکنه یعنی ؟؟؟

IceLord
10-09-2013, 23:10
خیلی فرقی هم نمیکنه بیشتر به مهارت بستگی داره موقع مبارزه با ملینا . چون حتی بعدش شائوخان هم راحته فقط میخواد خونت رو واسه شائوخان حفظ کنی .

چلنج آخرو با Kenshi رفتم. بنده خدا ملینا که عددی نبود! :n13: فقط یک دفعه بهش باختم. دفعه آخر هم Flawless Victory شد! حالا یا من بازیم خوبه یا ملینا داغونه!
ولی شائو سخت بود! هر چی میزدی خونش میلیمتری کم میشد! اکثرا به همین شائو می باختم.

کسی اینجا با دسته بازی نمیکنه یعنی ؟؟؟

من بازی می کنم. چطور؟

mehrdad2540
11-09-2013, 00:01
من چلنج تاور رو تا رپتایل پیش رفتم ولی میپره بیرون فورس کلوز میده چرا؟ کسی میدونه؟

کسی نیست جواب منو بده؟:n14:

آپدیتی چیزی برا بازی نیومده؟:n13:

Gregar
11-09-2013, 11:34
چلنج آخرو با Kenshi رفتم. بنده خدا ملینا که عددی نبود! :n13: فقط یک دفعه بهش باختم. دفعه آخر هم Flawless Victory شد! حالا یا من بازیم خوبه یا ملینا داغونه!
ولی شائو سخت بود! هر چی میزدی خونش میلیمتری کم میشد! اکثرا به همین شائو می باختم.

من بازی می کنم. چطور؟

اخه به شانس هم بستگی داره . شانس گند ما موقع ملینا یکسره دفاع رو غیر فعال میکنه و اونو قوی میکنه . چون ملینا تلپورتش وقتی دفاع غیرفعال باشه به شدت روی اعصابه . کثافت وقتی هنوز روی زمینه تلپورت میکنه

ye adam
11-09-2013, 12:46
سلام دوستان یک سوال :دی

نسخه بلک باکس بازیو گرفتم...ولی زبانشو نمیدونم کجاییه :دی روسی نیست :| فک کنم المانیه :دی راهی هست برا درست کردنش؟

ویرایش:حل شد

یه مشکل دیگه :| چرا بازی اینقدر اسلوموشنه؟

garaa
11-09-2013, 12:59
من بازی می کنم. چطور؟

این مشکل رو شما هم ندارید ؟

من هرکاری میکنم با دکمه بالا و سمت راست رو باهم فشار میدم نمیپره و بیاد جلو اما با جویستیک میشه اینکار رو کرد ...

IceLord
11-09-2013, 17:16
این مشکل رو شما هم ندارید ؟

[/INDENT][/FONT][/COLOR][/RIGHT]
من هرکاری میکنم با دکمه بالا و سمت راست رو باهم فشار میدم نمیپره و بیاد جلو اما با جویستیک میشه اینکار رو کرد ...

نه همچین مشکلی ندارم.
حتی همزمان با 4 تا از دوستان هم همگی با دسته بازی کردیم و همچین مشکلی نبود.

ye adam
11-09-2013, 21:55
ادم جواب نمیگیره اینجا..

اصن بازیو به یه جاش میزنی از یه جا دیگه پس میده :|

بازیو از دسکتاپ اجرا میکردم اجرا نمیشد ولی از تو محل نصب بازی ران میکردم میرفت تو بازی که زبانش اسپانیایی بود و درستش کردم...مشکل سرعت بازیو گفتم بازم جواب نگرفتم...حالا هم بازی اصلا اجرا نمیشه :|

4 بار بازیو پاک کردم نصب کردم بازم نشد :|

ویرایش:کسایی که این مشکل رو دارن :

Windows + R رو بگیرین

%AppData% بزنید توش و فایل MKKE رو پاک کنید بازی رو اجرا کنید

بازی رو ببندید و دوباره به فایل MKKE برید و dxdiag رو اجرا کنید و عدد زیر رو به 1024 تغییر بدید

"Dedicated Memory: 123 MB"

Amir Hossein
18-09-2013, 16:49
سلام بچه ها
سیو بازی کجا مره؟

TurkOglu1993
17-10-2013, 13:33
سلام
تو نسحه پی سی سیو ها کجا ذخیره میشن؟
میخوام ویندوز عوض کنم

alirezakiani19
20-10-2013, 02:21
تو نسخه پی سی ، شانگ تسونگ چطوری تبدیل میشه به بازیکنای دیگه؟

poria-m
20-10-2013, 14:48

اون کار مخصوص دستگاه هست و ما نمی تونیم.اون کارو با گرفتم کمی از روح شخصیت دشمن انجام میده.

OMiD.1080p
20-10-2013, 22:28

اون کار مخصوص دستگاه هست و ما نمی تونیم.اون کارو با گرفتم کمی از روح شخصیت دشمن انجام میده.

چرا نشه ؟ خیلی هم راحت میشه . توی لیست حرکات نوشته دیگه . خودم نیز انجام دادم . ولی یادم نمیاد جی بود دکمه هاش . الان هم بازیش رو ندارم که نگاه کنم و بگم .
ولی چندین دکمه رو یادمه باید میزدی تا تبدیل میشد.

TurkOglu1993
21-10-2013, 11:52
چرا نشه ؟ خیلی هم راحت میشه . توی لیست حرکات نوشته دیگه . خودم نیز انجام دادم . ولی یادم نمیاد جی بود دکمه هاش . الان هم بازیش رو ندارم که نگاه کنم و بگم .

فقط میتونی به رقیب تبدیل بشی نه کس دیگه

djnima
26-10-2013, 17:33
دوستان میخوام مد ultimate boss رو بردارم متاسفانه بک آپ نگرفتم . میشه لینک بدید یا آپ کنید فایل ها رو

poria-m
29-10-2013, 16:24

خب همین طوره دیگه.منظور من اینکه نمی تونی به دیگران تبدیل شی فقط می تونی تبدیل به کارکتر رقیب بشی.

Dark Soul
07-11-2013, 18:33
این چلنجی که باید با استرایکر 3 تا شائو کانو بکشی واقعا سخته ،اینا چی فکر کردن همچین چلنجی گذاشتن !

======
ویرایش :
زدمش :n25:ولی کلا شنیدنش ترسناکه ...3 تا شائو کان اونم با یک لایف بار :n30:

estark
08-11-2013, 12:51
این اپشن هایی که از قبرستون میخری چجوری باید فعالشون کرد.؟؟؟

poria-m
08-11-2013, 13:20

وقتی خریدی دیگه تمومه.خودشون فعال میشن.

Gregar
09-11-2013, 21:40
این چلنجی که باید با استرایکر 3 تا شائو کانو بکشی واقعا سخته ،اینا چی فکر کردن همچین چلنجی گذاشتن !

======
ویرایش :
زدمش :n25:ولی کلا شنیدنش ترسناکه ...3 تا شائو کان اونم با یک لایف بار :n30:

تازه دوران خوشیته :n09: برو جلوتر تازه اگه رسیدی به اخرش باید توی دور اخر با .... :n30: مبارزه کنی

یه سری هاشو باید بری توی nekropolis اونجا فعالشون کنی مثل لباسها

Amir 3d
08-12-2013, 13:38
آقا واسه بازی هنوز پچی ندادن که اسلو موشن کم شه؟

Sent from my GT-I9100G

mehrdad2540
29-01-2014, 11:10
سلام تو چلنج تاور تا میرسم به وسطش یهو میپره بیرون کسی میدونه مشکل از کجاست؟

B3ni
14-02-2014, 14:14
سلام خدمت همه عزیزان ،
یه درخواست داشتم ، اگه میشه Mortal Kombat 4 نسخه ی کاملش رو لینکش رو بدید ، همراه با اندینگش ، ممنون میشم:n12:

peyman-yasi
01-03-2014, 00:12
تو shang sung جلو پایین عقب 2 رو بزنی مثل رقیب میشه :n10:

peyman-yasi
01-03-2014, 00:29
کسی این بازی رو انلاین بازی نمیکنه؟
اکانت من هست:hamid_scorpion

داداش میشه بگی چطوری میشه آنلاین بازی کرد ؟
من میرم تو بخش آنلاین تو گزینه ها اما هرچی لود میکنه هیچی نمیاد :n03:

omidshsh
04-04-2014, 12:39
از نظر من 300 با شیوا از همه راحت تره
پورو، کینتارو و شائوکان که به راحتی با پایین بالا زدن های پشت سر هم می تونی ببری چون کل بازی تو هوا هستی امکان ایکس ری خوردنت کمه
مشکل اصلت با ملینا میشه
که اونجا هم می توی از باگ بازی استفاده کنی!!!
بعضی وقتا پیش میاد وقتی یه بازیکن رو می زنی چند ثانیه رو زمین دراز میکشه و بعدش بلند میشه اگر تو بازی با ملینا همچین حالتی رخ داد، مهلتش نده پشت سر هم با شیوا پایین بالا بزن فرصت نمی کنه بلند شه و میمیره

omidshsh
04-04-2014, 12:44

با ریدن راحت می تونی پایین بالا بزنی غیب شی بری پشتش چند ضرب بزن
بعد ازش فاصله بگیر و مجددا همین روند

poria-m
27-04-2014, 13:18
سلام.
کسی میدونه این مورتال جدید کی میاد؟؟:n13:

poria-m
27-04-2014, 13:19
سلام.
کسی میدونه این مورتال جدید کی میاد؟؟:n13:

poria-m
04-06-2014, 13:42
سلام.
بالاخره تریلر جدید بازی رو شد و بازی جدید در سال 2015 خواهد اومد.میتونید تریلرش رو از نت پیدا و تماشا کنید.
Moertal kombat X

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

ساب زیرو گرند زیرو
20-06-2014, 18:17
دوستان عزیز مگه کراکتر goro تو این نسخه تعید شده اگه می گین نه بس این عکس پایین چی هست

---------- Post added at 10:09 PM ---------- Previous post was at 10:07 PM ----------

چی شده امید ترسیدی یا نمیتونی منو ببری هان؟:21:
ببینم اینجا چه خبره؟جنگ های خونین وجود داره؟:n08::n08::n08:ای از دست شما.اگه جنگه خوب بجنگین:n25::n25::n25::n24::n24::34::34:اه چقد بچه این:n22:

poria-m
20-06-2014, 19:07
ببینم اینجا چه خبره؟جنگ های خونین وجود داره؟:n08::n08::n08:ای از دست شما.اگه جنگه خوب بجنگین:n25::n25::n25::n24::n24::34::34:اه چقد بچه این:n22:

کدوم جنگ؟؟؟؟

ساب زیرو گرند زیرو
21-06-2014, 09:47
کدوم جنگ؟؟؟؟

از این جنگ هم بدتره.
لج و لج بازی بده.
من مهندس هستم.
محیط فرهنگی دوست دارم.:n28:
درست کنین این جا رو:n14::n14:
با این سنم که 30سالمه تا حالا همچین لج بازی ندیدم.
بسه جان من:n30:

poria-m
22-06-2014, 15:10
از این جنگ هم بدتره.
لج و لج بازی بده.
من مهندس هستم.
محیط فرهنگی دوست دارم.:n28:
درست کنین این جا رو:n14::n14:
با این سنم که 30سالمه تا حالا همچین لج بازی ندیدم.
بسه جان من:n30:

کدوم جنگ؟؟ کدوم لج و لج بازی؟؟؟
اشتباه متوجه شدین...
اون شوخیه بین من و امید بود چهار پنج سال پیش...

ساب زیرو گرند زیرو
23-06-2014, 08:21
کدوم جنگ؟؟ کدوم لج و لج بازی؟؟؟
اشتباه متوجه شدین...
اون شوخیه بین من و امید بود چهار پنج سال پیش...

باشه اما دیگه نکنین.
البته منم طرف ساب زیرو هستم:n26::n26:
جنگ های قدیم رو زنده نکنین:n02:

poria-m
23-06-2014, 11:21
باشه اما دیگه نکنین.
البته منم طرف ساب زیرو هستم:n26::n26:
جنگ های قدیم رو زنده نکنین:n02:

باشه حتما.

12520
24-06-2014, 08:09
سلام کدهای چند ضربه داخل بازیرو از کجا میتونم گیر بیارم.باسپاس:n12:

سعید1400
24-06-2014, 10:57
گورو و شوکان و...با یه مد به بازی اضافه میشه من بازیش کردم میتونید تو گوگل پیدا کنید

amirmohammad_75
29-06-2014, 15:47
لطفا یکی لباس های سانسور شده ی زنا رو تو بازی لینکشو بده و بگه کجا بذارم . خیلی نیاز دارم

behnam_tr
20-09-2014, 12:32
چطوری میشه انلاین بازی کرد

reza4024
29-09-2014, 00:31
دوستان یه سوال مبتدیانه :n02:
این تکنیک های ویژه که اون پایین یه خط باید پر بشه تا بتونی اون تکنیک رو بزنی باید چجوری زد؟ تو قسمت آموزشی گفته بود دکمه 7 و 8 رو بزن اونجا انجام میشه ولی خارج از آموزش هر کاری کردم نشد
مگه نباید دکمه 7 و 8 رو با هم گرفت؟

Layken
29-09-2014, 16:17
دوستان یه سوال مبتدیانه :n02:
این تکنیک های ویژه که اون پایین یه خط باید پر بشه تا بتونی اون تکنیک رو بزنی باید چجوری زد؟ تو قسمت آموزشی گفته بود دکمه 7 و 8 رو بزن اونجا انجام میشه ولی خارج از آموزش هر کاری کردم نشد
مگه نباید دکمه 7 و 8 رو با هم گرفت؟

اره اون خط پایین باید تا ته کامل پر بشه تا ضربه رو بزنی و هر دو دکمه رو باید همزمان بزنی
ولی برای هر شخصیتی عملکرد متفاوتی داره که باید در موقع خودش بزنی تا هدر نره.

شما یک بار اسکورپین رو بردار و خط رو کامل پر کن امتحان کن یاد میگیری

reza4024
29-09-2014, 19:56
اره اون خط پایین باید تا ته کامل پر بشه تا ضربه رو بزنی و هر دو دکمه رو باید همزمان بزنی
ولی برای هر شخصیتی عملکرد متفاوتی داره که باید در موقع خودش بزنی تا هدر نره.

شما یک بار اسکورپین رو بردار و خط رو کامل پر کن امتحان کن یاد میگیری

ممنون عزیز
فهمیدم مشکل کجاست
وقتی ما ضربه میزنیم خط طرف مقابل پر میشه و من فک میکردم الان میتونم اون تکنیک رو اجرا کنم

sn.912sajjad
07-11-2014, 12:52
سلام آقا من یه مشکل بدی با این بازی دارم از وقتی این بازیرو نصب کردم، سه تا آیکون تبلیغاتی مزاحم اومدن رو سیستممهروقت دلیتشون هم میکنم و سیستمم رو خاموش و روشن میکنم دوباره میان تو دسکتاپم و به طور اتومات هم هر سه تا باز میشن مستقیم میرن به سایت فروشگاه بازی های تبلیغاتی ...

یجورایی مث ویروس و تروجان میمونن
حتی بازی رو دلیت کردم باز هم اینا بر طرف نشدن
دوستان برای حذف این تبلیغات مزاحم چکار کنم؟؟؟؟؟؟

شـیـفــو
23-11-2014, 16:26
دوستان اولا چرا فیتالیتی هایی که خود دستگاه بهمون میزنه با اونایی که آموزش میده فرق داره ؟ بستگی به زمین داره ؟
مثلا اسکورپیون رو توی اون زمینی که شبیه جهنمه ، وقتی بهم زد سرم رو کرد توی مواد مذاب درحالیکه باید با شمشیرش سه شقم میکرد .
یا مثلا اسکارلت بجای اینکه گردنمو بزنه هاراگیری کرد بعد از تو زمین چهارتا رگ بیرون اومد شکمم رو برید .
-----
و اینکه چطوری میتونم از امکانات زمین ها استفاده کنم ؟
مثلا تو زمین جنگلی درختا یی که دهن دارن ، وقتی با دستگاه بازی میکنم منو پرت میکنن تو دهن درختا .
اینا چجورین ؟

IceLord
23-11-2014, 16:47
دوستان اولا چرا فیتالیتی هایی که خود دستگاه بهمون میزنه با اونایی که آموزش میده فرق داره ؟ بستگی به زمین داره ؟
مثلا اسکورپیون رو توی اون زمینی که شبیه جهنمه ، وقتی بهم زد سرم رو کرد توی مواد مذاب درحالیکه باید با شمشیرش سه شقم میکرد .
یا مثلا اسکارلت بجای اینکه گردنمو بزنه هاراگیری کرد بعد از تو زمین چهارتا رگ بیرون اومد شکمم رو برید .
-----
و اینکه چطوری میتونم از امکانات زمین ها استفاده کنم ؟
مثلا تو زمین جنگلی درختا یی که دهن دارن ، وقتی با دستگاه بازی میکنم منو پرت میکنن تو دهن درختا .
اینا چجورین ؟

هر هیردو دو مدل Fatality داره که تو لیست حرکاتش نوشته. (بعضی هیرو ها اگه از لباس دومشون استفاده کنی یه Fatality سوم هم دارن)

اونی که از امکانات زمین استفاده میکنه اسمش Stage Fatality هست که فقط برای یه سری از زمین های خاصه.

یک Babality هم داریم که اگه طرف رو بدون استفاده از دفاع و X Meter شکست بدی میتونی بزنی.

اطلاعات بیشتر رو اینجا نوشته:

شـیـفــو
23-11-2014, 22:40
هر هیردو دو مدل Fatality داره که تو لیست حرکاتش نوشته. (بعضی هیرو ها اگه از لباس دومشون استفاده کنی یه Fatality سوم هم دارن)

چجوری میتونم لباس دوم رو استفاده کنم ؟
مثلا جانی همش باند پیچیه ، اون استوری رو که میرفتم دیدم یه کت طوسی با یه کت مشکی هم داره .

اونی که از امکانات زمین استفاده میکنه اسمش Stage Fatality هست که فقط برای یه سری از زمین های خاصه.

چجوری از همین استیج فیتالیتی ها استفاده کنم ؟
مثلا یبار تو مترو کانو صورتمو چسبوند به قطار خیلی خفن بود .

یک Babality هم داریم که اگه طرف رو بدون استفاده از دفاع و X Meter شکست بدی میتونی بزنی.

برای سونی بود ، برای کامپیوترش رو اگه پیدا کردم میذارم تو فروم .

از قیافه : فقط اسکارلت خوشم میاد .
از کمبوهای : فقط سیندل و ملینا خوشم میاد .
از فیتالیتی : فقط استرایکر خوشم میاد .

IceLord
24-11-2014, 02:01

چجوری میتونم لباس دوم رو استفاده کنم ؟
مثلا جانی همش باند پیچیه ، اون استوری رو که میرفتم دیدم یه کت طوسی با یه کت مشکی هم داره .

چجوری از همین استیج فیتالیتی ها استفاده کنم ؟
مثلا یبار تو مترو کانو صورتمو چسبوند به قطار خیلی خفن بود .

برای سونی بود ، برای کامپیوترش رو اگه پیدا کردم میذارم تو فروم .

از قیافه : فقط اسکارلت خوشم میاد .
از کمبوهای : فقط سیندل و ملینا خوشم میاد .
از فیتالیتی : فقط استرایکر خوشم میاد .

برای لباس دوم باید موقع انتخاب هیرو بجای Start از Select استفاده کنی. بعضی از لباس ها فک کنم باید از تو Nekro آزاد بشن.

تو همونلینک برای هر شخصیت نوشته که Stage Fatality به چه صورت هست.

فرقی بین کمبو های PS3 و PC نیست. از همین ها استفاده کنید.

کمبو فقط Rain :n05:

sonixax
24-11-2014, 03:59
یکی از چیزهایی که من خیلی دوست داشتم و حسابی درش خبره بودم Brutality ها بود که چند وقتیه حذف شده :(

شـیـفــو
03-12-2014, 19:37
من داشتم با سایبرساب زیرو رو حالت normal مبارزه میکردم ، یهو بجای finish him عین فیتالیتی ها سیاه شد ساب زیرو ترکید بعد گفت secret نمیدونم چی باز شد یهو نوب بصورت سیاه اومد باهام مبارزه کرد البته نتونستم سکشتش بدم . این چی بود ؟

hamed-sos
11-01-2015, 05:51
آقا ما همه ی آدمهای توی قبرستون رو ترکوندیم
تو ساختمونش هم سنبل همه ی بازیکنا رو گذاشتیم جلوشون روی نیمکت
بعدش چی میشه؟!

clau
11-01-2015, 14:17
از دوستان یکی این اپدیت جدید ۱.۵گیگی که برای این بازی اومده نصب کرده بگه چه تغییراتی اعمال شده در بازی؟

poria-m
11-02-2015, 20:40
یکی از چیزهایی که من خیلی دوست داشتم و حسابی درش خبره بودم Brutality ها بود که چند وقتیه حذف شده :(

تو نسخه ی جدید بازی دوباره میان.

nestoor93
13-02-2015, 15:49
سلام دوستان کسی میدونه چطوری میتونم story mode از اول بازی کنم ،میخوام دیتا سیو بازی حذف کنم کامل ممنون میشم پاسخ بدین

poria-m
13-02-2015, 15:51
سلام دوستان کسی میدونه چطوری میتونم story mode از اول بازی کنم ،میخوام دیتا سیو بازی حذف کنم کامل ممنون میشم پاسخ بدین

تا اونجایی که من میدونم اگه استوری رو تموم کنی باز از اول میاره.

nestoor93
13-02-2015, 16:06
تا اونجایی که من میدونم اگه استوری رو تموم کنی باز از اول میاره.

اخه یه نفر دیگه بازی تا نصفه انجام داده حالا می خوام خودم از اول بازی کنم ولی بر خلاف بقیه بازی ها دیتا سیوش پاک نمیشه . یه پوشه داشت تو مسیر c/users/user/appdata/roaming/mkke پاکش کردم ولی فقط تنظیمات گرافیکیش میره از اول