PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال : رنگ و chanel

mahdi-ghoghnus
03-05-2006, 04:59
سلام
تو chanel فوتوشاپ کنار پالت layers وقتی همه کانالها رو میبندیم و فقط یه رنگ مثل آبی میمونه چرا به جای آبی , مشکی نشون میده ؟
و چجوری میشه هر کانالی رنگ خودشو نشون بده مثلا آبی همون آبی و کانال قرمز همون قرمز رو نشون بده
مرسی :happy:

mahdi-ghoghnus
05-05-2006, 08:56
اگه کسی میدونه لطفا کمک کنه خیلی حیاطیه

Elfin-D
05-05-2006, 13:07
تا اونجا كه من ميدونم اين كانال داراي يك طيف هست كه مثلا باري ابي از مشكي شروع ميشه تا ابي اصلي
پس طبيعيه كه مشكي هم نشون بده
هدف شما از كار با كانال ها چيه؟

mahdi-ghoghnus
06-05-2006, 08:47
براي چاپ احتياج دارم

mahdi-ghoghnus
10-05-2006, 09:23
آقا چی شد جوابی نیست ؟

mahdi-ghoghnus
12-05-2006, 03:36
اینم عکسش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بازم جواب نیست؟

arash_irani
14-05-2006, 08:27
آقا چی شد جوابی نیست ؟
سلام دوست من
من هر بار كه ميام انجمن اين تاپيك رو ميبينم ولي اصلا منظورتون رو براي اين كار تا حالا متوجه نشدم اگر بخوايين رنگ عكستون رو كامل عوض كنيد كه چرا از اين راه آخه ؟؟ :sad:
اگر منظورتون رو درست فهميدم يه سري به تاپيك پايين بزن ببين كارت راه ميفته ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بازم معذرت ميخوام دوست من ولي گفتم شايد منظورتون رو ايندفعه متوجه شدم البته خيلي راه هاي ديگه هم هست ولي خب اون راه فكر كنم كارتون رو راه بندازه
موفق باشيد
يا حق

abtin_khosravi
15-05-2006, 00:49
نه آرش جان منظورشون یه چیز دیگه بود.تو پیغام خصوصی جوابشونو توی مجید آنلاین دادم.نمی دونم تونستم کمک کنم یا نه آخه هنوز جواب ندادن

موفق باشی عزیز

arash_irani
15-05-2006, 03:06
نه آرش جان منظورشون یه چیز دیگه بود.تو پیغام خصوصی جوابشونو توی مجید آنلاین دادم.نمی دونم تونستم کمک کنم یا نه آخه هنوز جواب ندادن

موفق باشی عزیز
سلام
آبتين جان ميشه منظورشون رو بگي ؟ آخه من اصلا منظورشون از اينكه رنگ اصلي رو نشون بده نميفهمم چيه ؟
ممنون و موفق باشيد
يا حق

mahdi-ghoghnus
15-05-2006, 08:49
مرسی از آرش و آبتین عزیز برای کمکشون و توجه ی که داشتن
جوابمو از آبتین گرفتم
منظورمم در مورد کار چاپ بود . وقتی که میخوای کار چهار رنگ چاپ کنی باید درصدی کار کنی و رنگا رو قاطی کنی ولی اگه رنگ
اصلی رو نشون بده دیگه مشکلی پیش نمیاد

abtin_khosravi
15-05-2006, 10:50
خواهش ميشه مهدي جان
آرش مشكلشون اين بود كه در كانال رنگ رنگها زرو بصورت سياه سفيد نشون ميداد نه رنگ اصلي.آخه كانال رنگي در رنگي كردن خود رنگ تاثير نداره آرش جان
موفق باشي
آبتين