PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : داستان راستان

JAVADGO
14-09-2010, 11:09
سلام
ادم تو این قسمت از سایت که میاد کیف میکنه یکی میگه تا دیروز 2 گیگ دانلود تو شب داشتم امروز شده 1.9999999 چی کار کنم :13:اون یکی میگه از ترافیک ماهیانم 143 کیلوبایت کم شده میخوام برم شرکتو نابود کنم :5:

خب ما هم ادمیم دیگه دل داریم جو گرفتم :20:رفتم یه مدم wireless linksys 120n گرفیم اومدم خونه با خودم گفتم فردا زنگ میزنم صبا نت (فکر می کردم الکیه زنگ میزنم و یه شماره حساب میگیرمو پول میریزمو اونا هم برام adsl وصل میکنن نمیدونستم باید هفت خان رستمو بگذرونم) یکی از سرویساشو میگیرم و دیگه از شر dial up لعنتی راحت میشم
فردا شد زنگ زدم صبا نت پرت خالی نداشت شاتل نداشت پارس انلاین نداشت اسیا تک نداشت خلاصه نا امید شدم ولی فردای اون روز دوباره تلاشمو ادامه دادم تا بالا خره شرکت لایزرو گیر اوردم زنگ زدم شرکت گفت تو اون ناحیه پورت خالی داریم خیلی حال کردم می خواستم بقه ی سوالاته مربوطه رو بپرسم که یه دفعه خانومه گفت اقا یه لحضه منتظر بمونید فکر کنم خط شما از نوع فیبر نوریه و امکان برقرار کردن adsl نداره به مخابرات مربوطه (سعادتمند)زنگ زدم بله درست بود و این بود که من سعادت adsl داشتنو نداشتم و الکی یه مدمم رو دستم باد کرد:2:

خوب میدونم خسته شدید داستان بود دیگه(البته داشت تبدیل به رمان میشود که جلوشو گرفتم)

خلاصه حالا که مشکله منو میدونید چه راحی رو برای رهایی از دست این dial down لعنتی پیشنهاد میدید؟
نظرتون راجع به wimax چیه اونم مثل adsl با فیبر نوری مشکل داره؟
از بچه محلا :10:خوشحال میشم بگن چی کار کردن؟(ما تو اطراف صادقیه هستیم و پیش شمارمونم 4428 هست)

ramtinmec
14-09-2010, 11:48
اگه عجله داری وایمکس ایرانسل واسه ما تو منطقه شهر زیبا انتن دهیش خیلی خوبه هر چند سرویسش در مقابل adsl خیلی خوب نیست ولی از dialupخیلی سرتره
داتک هم wimaxداره تعرفه اش هم بدک نیست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اگه عجله نداری صبر کن مبین نت تعرفه هاش خیلی بهتره شبانه و جمعه دانلود رایگان داره زنگ بزن ببین تو محلتون کی راه میفته

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ضمنا wimax اصلا ربطی به خط تلفن نداره و با مودم خودش به صورت بیسیم به نت وصله
الان دوستام با مودم داخلی به ایرانسل وصلن

DaRiOuShJh
14-09-2010, 13:19
به نظرهمن هم همون وایمکس ایرانسل بد نیست
البته شما هم یه کاری میتونی بکنی

از gprs سیم کارت های ایرانسل استفاده کنی و وصل کنی به پی سی و ...

3 تومن ماهیانه شبونه هاش رایگانه 10 تومن هم کامل رایگانه
سرعتش هم بدک نیست
هزینش هم از وایمکس کمتره به مراتب

همه جا هم که ایرانسل ساپورت کنه جواب میده

XSS
14-09-2010, 14:04
شما چند تا کار میتونی بکنی که هر کدومش مزایا و معایبی داره

1- از وایمکس استفاده کنی که نسبت به ADSL پایداری کمتری داره و خیلی از افرادی که از ایرانسل وایمکس گرفتن ازش شاکی هستن و میگن قعطی داره. حالا مبین نت رو نمیدونم. یه سر به تاپیکش بزن ببین بچه هایی که گرفتن راضین یا نه.
از همین مودمی هم که گرفتی میتونه به عنوان روتر وایرلس استفاده کنی و اینترنت وایمکس خودت رو توی خونت بی سیم کنی که آموزشو قبلا دادم. (البته اگر مودم خارجی یا مودم کله قندی بخری)

2- میتونی از وایرلس استفاده کنی. بعضی از شرکت ها تو خیلی از مناطق میان و اینترنت رو بصورت وایرلس در اختیار مصرف کننده ها میذارن که شما باید یه آنتن رو پشت بومتون نصب کنید که وصل میشه به رادیوتون و از طریق اون امواج وایرلس رو میگیرید و وصل میکنید به کامپیوتر. شرکت داتک یکی از شرکت هایی که اینکارو انجام میده. فکر میکنم شرکت هایی مثل پارس آنلاین و شاتل و ... هم از این طریق اینترنت میدن، ولی مطمئن نیستم. بهتره با واحد فروش هر کدوم از این شرکت ها تماس بگیرید. ایستگاهایی مثل نانو استیشین (آنتن و رادیو) هم قیمتش حدودا صد تومن هست. حالا شایدم 10-20 هم بیشتر.
باز هم هر جا لازم شد میتونید از همین مودمی که گرفتید به عنوان روتر وایرلس استفاده کنید.

3- از مرکز مخابرات منطقتون پرس و جو کن و ببین خودشون ADSL ارائه میدن یا نه. خود مخابرات در بعضی از مناطق اقدام به واگذار ADSL روی خطوط فیبر نوری میکنه.

joe_satriani
14-09-2010, 15:56
خلاصه حالا که مشکله منو میدونید چه راحی رو برای رهایی از دست این dial down لعنتی پیشنهاد میدید؟
نظرتون راجع به wimax چیه اونم مثل adsl با فیبر نوری مشکل داره؟
هست)

با سلام
دوست عزيزم وايمكس ارتباطي با سيم و ... نداره
بلكه از طريق امواج به دست شما ميرسه
و بايد يه مودم مخصوص وايمكس و اشتراكش رو داشته باشيد .
همينطور كه دوستان گفتن شما ميتونيد از مخابرات پرس و جو كنيد چون خودشون روي فيبر نوري بايد اينترنت بدن

موفق باشيد.

JAVADGO
15-09-2010, 22:12
از همه دوستانی که لطف کردن من رو راهنمایی کردن ممنونم:10: