PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست فایل فلش گوشی u600

thelastblack
13-09-2010, 12:05
با سلام من یه u600 دارم که گاهی خودش ریست میشه گفتم یه فلش کنم شاید درست شد.
لطفا آموزشی چیزی بدین همچنین لینک فایل های فلش رو میخوام آخرین ورژن و همیچنین حتما ساپورت فارسی داشته باشه فرمورش.....
ببخشید اگه بد نوشتم از بچگی ادبیاتم خوب نبود! :41:
ممنون...

Hadi King
13-09-2010, 17:09
با سلام من یه u600 دارم که گاهی خودش ریست میشه گفتم یه فلش کنم شاید درست شد.
لطفا آموزشی چیزی بدین همچنین لینک فایل های فلش رو میخوام آخرین ورژن و همیچنین حتما ساپورت فارسی داشته باشه فرمورش.....
ببخشید اگه بد نوشتم از بچگی ادبیاتم خوب نبود! :41:
ممنون...

سلام دوســت عزیز :20:
ورژن هایی زیادی بود ولی این دو تا ورژن فارسی رو ساپورت میکنن :46:
آموزشش یه خورده زیاد بـــود قرار ندادم سرچ کنی راحت پیدا میشه ...

U600JPGE2

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
U600JPGF1

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
موفق باشید!:40:

thelastblack
13-09-2010, 23:44
دمت گرم h.vike جان
این دوتا چه فرقی میکنن؟ از نظر زمانی فرق دارن یا مکانی؟ یعنی قدیم و جدید دارن یا ماله مناطق مختلفن؟
بازم ممنون

farhad_realmadrid
14-09-2010, 17:59
سلام

من وقتی از طریق کابل usb به pc باهاش اینترنت میرم زیادی ریست میکنه آیا با ریختن این فلش درست میشه؟

thelastblack
15-09-2010, 14:24
راستی من حتما میخوام زبان خود گوشی هم فارسی بشه نه فقط زبان نوشتن .... تا اونجایی که فهمیدم اینایی که گذاشتین ماله عربستانه.... فارسی هم دارن ؟ ...

Hadi King
15-09-2010, 14:40
دمت گرم h.vike جان
این دوتا چه فرقی میکنن؟ از نظر زمانی فرق دارن یا مکانی؟ یعنی قدیم و جدید دارن یا ماله مناطق مختلفن؟
بازم ممنون

راستی من حتما میخوام زبان خود گوشی هم فارسی بشه نه فقط زبان نوشتن .... تا اونجایی که فهمیدم اینایی که گذاشتین ماله عربستانه.... فارسی هم دارن ؟ ...

سلام دوست عزیز من اطلاعی ندارم از فایل های فلش اینو گوشی !
تو یه انجمن معتبر این دو تا فریمور رو از بقیه فریمور ها جدا کرده بودن و نوشته بودن با ساپورت زبان فارسی !
بقیه فریمور ها زبان فارسی رو ساپورت نمیکردن و تعریف بهتری از فریمور اولی کرده بودن !
موفق باشید!:40: