PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد Apple iPad Wifi - 32GB

farzaneh*f
12-09-2010, 12:43
سلام بچه ها من می خوام یه لپ تاپ بخرم با این ویژگی ها:

- از همه مهم تر بتونم ساعت طولانی (دست کم 5-6 ساعت) باهاش کار کنم بدون اینکه ادا دربیاره :31:
- نت خییییییییییییلی زیاد می رم و همزمانم حتما باید آهنگ گوش کنم فیلمم زیاد می بینم ولی نه به اندازه ی آهنگ و نت؛ برای این کارا ساخته شده باشه :31:
- هر نرم افزاری دستم برسه نصب می کنم رو سیستم ؛ واسه اینم یاری کنه :31:
- از فتوشاپو اینا هم زیاد استفاده می کنم ولی نه به صورت حرفه ای بازی اینا هم اصلا اهلش نیستم گرافیکش در حد همین توقعاتم باشه نه بیشتر :46:
- زیاد تو خط رایت و سی دی اینا نیستم متوسط باشه واسه این چیزا کاراییش اصلا نباشه هم مهم نیس :31:
- ظاهرشم خیییییییییییییلی برام مهمه هم از لحاظ اینکه زیاد بزرگ و سنگین نباشه و هم قشنگ باشه چون در مورد ویژگی های بالا هیچی سر در نمیارم فقط از روی ظاهرش Apple iPad Wifi - 32GB رو انتخاب کردم می شه اونایی که مطلعن (با توجه به چیزایی که بالا نوشتم ) بگن به درد من می خوره یا نه ؟
اگه نمی خوره خواهشا یه چند تا نمونه که همه یا اکثر موارد بالا رو داشته باشه می شه معرفی کنین

ممنون:11:

farzaneh*f
13-09-2010, 22:33
Yani kasi nazari nadare?! ;)

biostar
14-09-2010, 00:07
سوال خود را در مکان مناسب مطرح کنید

مشاوره برای خرید لپتاپ های اپل :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Mehrdad092000
14-09-2010, 03:04
ipad فکر نکنم بتونه بعضی از کارای شما رو بکنه
شما اگه تبلت میخوای
تبلتی بگیر که سیستم عاملش win باشه

farzaneh*f
15-09-2010, 11:06
سوال خود را در مکان مناسب مطرح کنید

مشاوره برای خرید لپتاپ های اپل :

ممنون ولی اخه من تاکیدم رو لپ تاپی هست که ویژگی های مورد نظرمو داشته باشه اصرار ندارم مارکش حتما اپل باشه ولی انتخاب فعلیم اپل ست :46:

farzaneh*f
15-09-2010, 11:14
ipad فکر نکنم بتونه بعضی از کارای شما رو بکنه
شما اگه تبلت میخوای
تبلتی بگیر که سیستم عاملش win باشه

ممنون:11: می شه شما خودتون چند نمونه معرفی کنین:20:من آخه خودم اطلاعاتم خیلی صفرکیلومتره اصلا نمی دونستم این سیستم عاملش ویندوز نیس :13:

kiuq
16-09-2010, 04:43
مارکش حتما اپل باشه ولی انتخاب فعلیم اپل ست

من آخه خودم اطلاعاتم خیلی صفرکیلومتره اصلا نمی دونستم این سیستم عاملش ویندوز نی
ایندو با هم جور در نمیاد /....
بهتره نت بوک بگیرید...
اصلا مگه ipad 900 T نیست .. پس بهتره یه نوتبوک بگیرید که سبک باشه ..
مثلا این:
Timeline4810 سری ایسر که 8 ساعت دوام باتری هم داره.

Mehrdad092000
16-09-2010, 11:28
ممنون:11: می شه شما خودتون چند نمونه معرفی کنین:20:من آخه خودم اطلاعاتم خیلی صفرکیلومتره اصلا نمی دونستم این سیستم عاملش ویندوز نیس :13:
خواهش
ببنین شما یکم درخواستاتون بهم نمیخوره
شما اگه بخوای همیه این کارارو که گفتیت انجام بده باید به لپتاپ بخرید نه تبلت نه نتبوک نمیتونه همه کارایی های شمارو داشته باشه
شما اگه بودحتونو بگید بهتره راهتر دوستان راهنماییتون میکنن

Mohandes_mansour
18-09-2010, 15:50
شما بودجه مالیتون چقدره ؟
اگر خیلی وزن لپ تاپ برات مهمه خوب برو سراغ لپ تاپای 14 اینچ به پایین.
من خودم 15 دل دارم خیلی سنگینه.
تو انتخابت حتما به وزنش و باطریش دفت کن.
بچه ها معرفی میکنند.:46:

موفق باشی.

farzaneh*f
18-09-2010, 17:26
مرسی ممنون از همه ی بچه ها :11::11::11:
این طور که متوجه شدم انگار لپ تاپای سبک و قشنگ این ویژگی های مورد نظر منو ندارن :41:
می شه لطف کنین نمونه های مختلف رو که ویژگی هایی پست اولو منهای آخری به ترتیب اولویت داشته باشن معرفی کنین تا من قشنگ ترینشونو از بین اینا انتخاب کنم :46:
بودجه هم حدود 1.5 تا سقف 2 باشه خوبه به نظرم !

farzaneh*f
18-09-2010, 17:40
ایندو با هم جور در نمیاد /....

چرا جور درنمیاد خب من گفتم فعلا اپل انتخاب کردم ایشون گفتن برو تو انجمن اپل منم گفتم آخه تاکیدی ندارم که حتما حتما مارکش اپل باشه :)

اصلا مگه ipad 900 T نیست .. پس بهتره یه نوتبوک بگیرید که سبک باشه

من اون موقع نمی دونستم فرق اینا رو با هم واسه همینم از شما کمک خواستم :11:

مثلا این:
Timeline4810 سری ایسر که 8 ساعت دوام باتری هم داره.

مرسی این خیلی قشنگه :11: من سرچ کردم از توضیحات تخصصیش چیزی سر درنیاوردم با اون چیزایی که تو پست اول نوشتم به درد من می خوره؟؟؟

farzaneh*f
18-09-2010, 17:50
خواهش
ببنین شما یکم درخواستاتون بهم نمیخوره
شما اگه بخوای همیه این کارارو که گفتیت انجام بده باید به لپتاپ بخرید نه تبلت نه نتبوک نمیتونه همه کارایی های شمارو داشته باشه
شما اگه بودحتونو بگید بهتره راهتر دوستان راهنماییتون میکنن

پس می شه از همون لپ تاپا معرفی کنین من تا حالا فکر می کردم تبلت ها همه ی ویژگی های لپ تاپ ها رو دارن جز اینکه لمسی ان (با موبایل مقایسه شون می کردم دی: )
بودجه مو بالا گفتم حدود 1.5 تا سقف 2 یعنی خودم فکر می کنم این طوری خوب باشه در واقع نمی دونم یه لپ تاپ مناسب و خوب حدودا چه قیمتی داره و با این حدود می شه چیز خوب خرید یا نه :23:

---------- Post added at 06:50 PM ---------- Previous post was at 06:45 PM ----------

شما بودجه مالیتون چقدره ؟
اگر خیلی وزن لپ تاپ برات مهمه خوب برو سراغ لپ تاپای 14 اینچ به پایین.
من خودم 15 دل دارم خیلی سنگینه.
تو انتخابت حتما به وزنش و باطریش دفت کن.
بچه ها معرفی میکنند.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif

موفق باشی.

می دونی من کلا یه چیزی می خوام که 5-6 ساعت پشت سر هم عین تراکتور کار کنه نه هنگ کنه نه داغ کنه نه صداش بره بالا (در واقع به اندازه ی کامپیوتر معمولی قوی باشه و قابل حمل هم باشه ) که نمی دونم یه همچین چیزی حدودا وزنش چقدر می شه یا قیمتش چه حدودیه چون اطلاعاتم واقعا کمه در مورد لپ تاپ واسه همینه چیزای ضد و نقیض می گم شما با توجه به همین ویژگی منو راهنمایی کنین بقیه شو حالا خدا بزرگه :31:
ممنون :11:

Mehrdad092000
19-09-2010, 13:09
منظورتون با باطری 8 ساعت کار کنه؟
کدوم برند براتون مهمه؟

farzaneh*f
19-09-2010, 13:20
منظورتون با باطری 8 ساعت کار کنه؟
کدوم برند براتون مهمه؟

آره کلا منظورم اینه که این طوری نباشه که فقط اسمش باشه 8 ساعت ولی مثلا از ساعت سوم شروع کنه به هنگ کردن یا اینکه داغ کنه...حتی اگه 5 ساعت شارژ نگه داره ولی واقعا همه ی 5 ساعتو بدون مشکل کار کنه برا من قابل قبوله ... من برند خاصی موردنظرم نیس به نظر خود شما کدوم بهتره؟؟؟:20:
بازم ممنون :11:

tiyam 01
19-09-2010, 13:37
are kollan manzooram ine ke intoori nabashe ke fagat esmash bashe 8 sa'aat vali masalan az sa'aate sevom shoroo kone be hang kardan ya inke dagh kone ,... hata age 5 sa'aat sharj negah dare vali vagean hameye 5 sa'aato bedoone moshkel kar kone bara man gabele gaboole
barande khasi morede nazaram nis be nazare khode shoma kodoom behtare???:20:
bazam mamnoon:11:
* تایپ فینگیلیش خلاف قوانییه

آی پد خواسته هات رو بر آورده نمیکنه.
لپ تاپ میخوای یا تپلت؟
سایزش؟
سبک باشه؟

tiyam 01
19-09-2010, 13:43
این لپ تاپ فکر کنم بتونه خواسته هات رو برآورده کنه
ASUS UL 80 VT

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم تاپیکشه

بچه ها گفتن باتریش تا 9 ساعت جواب میده

farzaneh*f
19-09-2010, 13:50
* تایپ فینگیلیش خلاف قوانییه

آی پد خواسته هات رو بر آورده نمیکنه.
لپ تاپ میخوای یا تپلت؟
سایزش؟
سبک باشه؟

akhe man dar hale hazer nemitoonam farsi benivisam be mahze inke moshkelam hal she hameye postamo virayesh mikonam :20:

khodam tablet doos daram vali mese inke migan be darde karyi ke man mikham nemikhore age khoobesh bashe ke hameye karayi ro ke mikham az pasesh bar baid tablet tarjih midam bashe
dagigan nazari nadaram vali kollan ziad bozorg nabashe
bale donbale sabok tarin morede momken migardam :20:
az shoma ham mamnoonam :11:

farzaneh*f
19-09-2010, 14:02
این لپ تاپ فکر کنم بتونه خواسته هات رو برآورده کنه
ASUS UL 80 VT

اینم تاپیکشه

بچه ها گفتن باتریش تا 9 ساعت جواب میده

merc:11:
too topicesh goftan cpu payinesh vase bazi khoob nis ama gerafikesh khoobe man bazi nemikonam vali mikham bebinam in cpu roo photoshop & narmafzarhaye reshteye memary ham tsir dare???

tiyam 01
19-09-2010, 14:11
[QUOTE=farzaneh*f;5428957]
too topicesh goftan cpu payinesh vase bazi khoob nis ama gerafikesh khoobe man bazi nemikonam vali mikham bebinam in cpu roo photoshop & narmafzarhaye reshteye memary ham tsir dare???[/QUOTE
]
آره cpu ضعیفی داره اما واسه کاربردهاش مناسبه.
لپ تاپ رو واسه کار میخوای یا فقط اونایی که تو پست اول گفتی
اگه واسه کارهای حرفه ای میخوای باید دنبال یه لپ تاپ با سی پی قوی مثل core ix باشی. اما اگه واسه آهنگ گوش دادن و نت و فیلم دیدن میخوای همین مناسبه

tiyam 01
19-09-2010, 14:19
مرسی این خیلی قشنگه :11: من سرچ کردم از توضیحات تخصصیش چیزی سر درنیاوردم با اون چیزایی که تو پست اول نوشتم به درد من می خوره؟؟؟

Acer Aspire Timeline 4810 سی پی یو ضعیف تری داره. cpu اش تک هسته اییه اما asus دو هسته اییه

farzaneh*f
19-09-2010, 14:25
[QUOTE=farzaneh*f;5428957]
too topicesh goftan cpu payinesh vase bazi khoob nis ama gerafikesh khoobe man bazi nemikonam vali mikham bebinam in cpu roo photoshop & narmafzarhaye reshteye memary ham tsir dare???[/QUOTE
]
آره cpu ضعیفی داره اما واسه کاربردهاش مناسبه.
لپ تاپ رو واسه کار میخوای یا فقط اونایی که تو پست اول گفتی
اگه واسه کارهای حرفه ای میخوای باید دنبال یه لپ تاپ با سی پی قوی مثل core ix باشی. اما اگه واسه آهنگ گوش دادن و نت و فیلم دیدن میخوای همین مناسبه

man avalesh fagat vase oon chizayi ke too poste aval nevashtam mikhastamesh vali doostam ke gablan gereftan hamashoon pashimoonan alan be manam migan ye chizi begir ke be darde reshtatam bokhore badan majboor nabashi ye laptope no vase kar bekhari!!!
be nazare shoma shakhsi ba male kar bayad joda bashan??? man taze mehr miram terme 1 nemidoonam ta che had bayad herfe'ee bashe systemi ke mikharam!!!

tiyam 01
19-09-2010, 14:40
[QUOTE=tiyam 01;5428990]

man avalesh fagat vase oon chizayi ke too poste aval nevashtam mikhastamesh vali doostam ke gablan gereftan hamashoon pashimoonan alan be manam migan ye chizi begir ke be darde reshtatam bokhore badan majboor nabashi ye laptope no vase kar bekhari!!!
be nazare shoma shakhsi ba male kar bayad joda bashan??? man taze mehr miram terme 1 nemidoonam ta che had bayad herfe'ee bashe systemi ke mikharam!!!

شنیدم میگن یه پی سی قوی و یه لپ تاپ مناسب. پی سی واسه کار و لپ تاپ واسه کارهای شخصی و سبک. اما دو لپ تاپ یکی واسه کار و یکی واسه استفاده شخصی تا حالا نشنیدم:31:

نرم افزارای رشته معماری نمیدونم چه احتیاجاتی دارن،اما فتوشاپ رو میدونم رم پر ظرفیت حداقل 2 گیگ و سی پی یو مناسب احتیاج داره
میتونی از دوستان بپرسی نرم افزارهای معماری احتیاج به کارت گرافیک خاصی ندارن. مثل انیمیشن و طراحی سه بعدی که احتیاج به کارت گرافیک حرفه ای دارن (حرفه ای با کارت گرافیک قوی واسه بازی فرق داره)

وزن 2 کیلو واسه لپ تاپ مناسبه یا سبکتر باشه و ال سی دی 14 اینچ مناسبه؟

Mehrdad092000
19-09-2010, 14:42
ایم مدل خوبیه قوی و پرقدرت سبک و کوچیک و باطری8 سل

ASUS - N82Jq
CPU: INTEL i7-720QM (2.8 Ghz ) / CACHE: 6.0 MB / FSB: 1066 / RAM: 4GB DDR3 / HDD: 500+ GB SATA / LCD: 14" Diagonal High Definition - LED / DRIVE: DVD+RW DoubleLayer / VGA: NVIDIA GeForce GT335M , with 1GB DDR3 VRAM / PORTS: LAN + WiFi + i-LINK + CARD READER + WebCam + Bluetooth + HDMI / 2.2 Kg / WIN7 / 8 CELL
قیمت 1400

tiyam 01
19-09-2010, 14:49
ایم مدل خوبیه قوی و پرقدرت سبک و کوچیک و باطری8 سل

ASUS - N82Jq
CPU: INTEL i7-720QM (2.8 Ghz ) / CACHE: 6.0 MB / FSB: 1066 / RAM: 4GB DDR3 / HDD: 500+ GB SATA / LCD: 14" Diagonal High Definition - LED / DRIVE: DVD+RW DoubleLayer / VGA: NVIDIA GeForce GT335M , with 1GB DDR3 VRAM / PORTS: LAN + WiFi + i-LINK + CARD READER + WebCam + Bluetooth + HDMI / 2.2 Kg / WIN7 / 8 CELL
قیمت 1400

آره مدل پر قدرتیه و سبک هم هست. مناسبه
اما فرکانس سی پی یو 2.8 گیگاهرتز نیست و 1.6 گیگاهرتزه . حالت توربو داره. فکر کنم با حالت توربور میرسه به 2.8 گیگاهرتز. تو رده بندی نوتبوک چک رده 19 رو داره

wow فقط قیمت سی پی یو 334 دلاره

farzaneh*f
19-09-2010, 14:56
[QUOTE=farzaneh*f;5429039]

شنیدم میگن یه پی سی قوی و یه لپ تاپ مناسب. پی سی واسه کار و لپ تاپ واسه کارهای شخصی و سبک. اما دو لپ تاپ یکی واسه کار و یکی واسه استفاده شخصی تا حالا نشنیدم:31:

نرم افزارای رشته معماری نمیدونم چه احتیاجاتی دارن،اما فتوشاپ رو میدونم رم پر ظرفیت حداقل 2 گیگ و سی پی یو مناسب احتیاج داره
میتونی از دوستان بپرسی نرم افزارهای معماری احتیاج به کارت گرافیک خاصی ندارن. مثل انیمیشن و طراحی سه بعدی که احتیاج به کارت گرافیک حرفه ای دارن (حرفه ای با کارت گرافیک قوی واسه بازی فرق داره)

وزن 2 کیلو واسه لپ تاپ مناسبه یا سبکتر باشه و ال سی دی 14 اینچ مناسبه؟

khoobe pas laptop har chi delam khast bekharam vase kar badan ye fekri be hale pc mikonam
are fekr konam ina khoob bashan albate age koochiktar va makhsoosan saboktaresham bood ke che behtar masalan nazdik be 1 kilo:46:

tiyam 01
19-09-2010, 15:01
[QUOTE=tiyam 01;5429088]

khoobe pas laptop har chi delam khast bekharam vase kar badan ye fekri be hale pc mikonam
are fekr konam ina khoob bashan albate age koochiktar va makhsoosan saboktaresham bood ke che behtar masalan nazdik be 1 kilo:46:

نزدیک 1 کیلو که دیگه اسمش لپ تاپ نیست. netbook ه . از اون asus هم که آوردم ضعیفترن

تپلت Fujitsu LifeBook T4310 هست. حدود 1.8 کیلوئه

مشخصاتش
لپ تاپ نوع تبلت (صفحه لمسی) - وزن 1.79 کیلوگرم - ساخت آلمان
پردازنده: Intel T6600 Core 2 Duo 2.2 GHz - Cache 2 MB - BUS 1066 MHz
حافظه: 4 GB DDR3
هارد دیسک: 320 GB 5400 RPM
کارت گرافیک: Intel Intel HD Graphics 256 MB UpTo 1695 MB
صفحه نمایش: 12.1" - Bright LED
امکانات: DVD-RW - مودم اکسترنال - بلوتوث داخلی - Card Reader - Webcam - LAN - WiFi - iLink - HDMI
سایر مشخصات: باتری 6 سلولی - DOS

قیمتش هم حدود 1 میلیون و 600 هزار تومان

cpu قدیمی داره اما تقریبا مناسبه. ضعیف نیست
کارت گرافیکش هم واسه کارهای معمولی مناسبه

قدرتش قابل مقایسه با ASUS - N82Jq نیست. از اون خیلی ضعیفتره

من رفتم تا شب

Mehrdad092000
19-09-2010, 15:16
آره مدل پر قدرتیه و سبک هم هست. مناسبه
اما فرکانس سی پی یو 2.8 گیگاهرتز نیست و 1.6 گیگاهرتزه . حالت توربو داره. فکر کنم با حالت توربور میرسه به 2.8 گیگاهرتز. تو رده بندی نوتبوک چک رده 19 رو داره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدwow فقط قیمت سی پی یو 334 دلاره
1.6 تو حالت معمولیه
i7 720 جز قدرتمندترین cpu های لپتاپه

---------- Post added at 04:16 PM ---------- Previous post was at 04:16 PM ----------

[QUOTE=tiyam 01;5429088]

شما این n82 روش فکر کن واقا لپتاپ خوفیه تو این وزنو اندازه

A*#H
19-09-2010, 15:32
اگه خیلی روی مسئله وزن حساس هستین ، مک بوک ایر بگیرین. ۱۳ اینچیه و یک و سه دهم کیلو گرم وزن داره. فوق العاده شیک و زیبا هستش . البته کمبود های خودشو هم داره . مثل نداشتن درایو نوری که باید اکسترنالشو بگیرین یا کم بودن پورت هاش ! اما با توجه به انتخاب اولتون به نظر میرسه که خیلی این مشکلات براتون مهم نباشه

CPU :Intel Core 2 Duo 2.13 GHz 6 MB cache / Ram : 2 GB DDR3 / VGA : Geforce 9400 / 13.3 inch LED / HDD : 128 GB SSD / battery : 5 hours 

farzaneh*f
19-09-2010, 15:37

man in torbo ro kheyli jaha shenidam yani chi???:31:

شما این n82 روش فکر کن واقا لپتاپ خوفیه تو این وزنو اندازه

merc mamnoon:40: man az in model khoosham oomade alan axasham serch kardam gashangam hast (az entekhabe laptop hamino midoonam fagat :31:) bad raftam linke payin didam nemoonehaye mokhtalefi azash hast mishe dar in mored ham tozih bedin too iran kodoomash gir miad???kodooma behtaran va aslan kollan fargeshoon chie??? mamnoon :11:

farzaneh*f
19-09-2010, 15:46
اگه خیلی روی مسئله وزن حساس هستین ، مک بوک ایر بگیرین. ۱۳ اینچیه و یک و سه دهم کیلو گرم وزن داره. فوق العاده شیک و زیبا هستش . البته کمبود های خودشو هم داره . مثل نداشتن درایو نوری که باید اکسترنالشو بگیرین یا کم بودن پورت هاش ! اما با توجه به انتخاب اولتون به نظر میرسه که خیلی این مشکلات براتون مهم نباشه

CPU :Intel Core 2 Duo 2.13 GHz 6 MB cache / Ram : 2 GB DDR3 / VGA : Geforce 9400 / 13.3 inch LED / HDD : 128 GB SSD / battery : 5 hours 

entekhabe avalamo ke kollan bikhial shodam nemidoonestam ta oon had za'eefe:46:

hala in az nazare karayi nesbat be n82 ke mehrdadkhan goftan chetore??? zaheresh ke gashngtare vali godratesh chi??? mitoone ba oon regabat kone???:20:

A*#H
19-09-2010, 15:54
از نظر قدرت سخت افزاری ایسوس کاملا برتری داره .. البته به جز هارد که برای اپل خیلی بهتره ( SSD هستش ) .. اشتباه نکنید من این لپ تاپو به خاطر وزنش پیشنهاد کردم چون به نظرم رسید که سبکی براتون مهمه ...
راستی شما جز فوتوشاپ از چه نرم افزارهای دیگه ای استفاده می کنین ؟ ( منظورم اونایی هستش که مربوط به رشتتون میشه )

farzaneh*f
19-09-2010, 16:29
از نظر قدرت سخت افزاری ایسوس کاملا برتری داره .. البته به جز هارد که برای اپل خیلی بهتره ( SSD هستش ) .. اشتباه نکنید من این لپ تاپو به خاطر وزنش پیشنهاد کردم چون به نظرم رسید که سبکی براتون مهمه ...
راستی شما جز فوتوشاپ از چه نرم افزارهای دیگه ای استفاده می کنین ؟ ( منظورم اونایی هستش که مربوط به رشتتون میشه )

sabok boodanesh ta in had baram moheme ke az beyne oon laptopayi ke vizhegihaye morede nazaramo daran saboktarin gozineye momken bashe masalan yeki mese hamin n82 bashe vali vaznesh kamtar bashe ke albate oon toor ke aga mehrdad goftan n82 khoodesh bayad saboktarin nemooneye momken da no'e khodesh bashe!

vala man khodam hanooz terme1 misham mehrmah ziad khabar nadaram vali ina ro kheyli shenidam:

Auto CAD
ArchiCAD
Revit
3dMAX
RHINO
Sketch up
Impression
Photo Shop & Photography

< A L I >
19-09-2010, 16:45
سلام
با توجه به برنامه هایی که نوشتین فکر کنم باید مک بوک ایر و کنار بزارین از لیستتون (‌ لبته با عرض پوزش از A*#H عزیز )
توی لپ تاپ های کم وزن گزینه های دیگری هم هست ... مثل سونی سری Z که البته فکر کنم ارزونترین مدلش تو ایران حدود ۲ میلیون باشه :دی که خوب اون هم وزنش ۱/۳ کیلو هست و از نظر قدرت سخت افزاری به نظرم برای کاربرد شما مناسب باشه ( البته فکر نمی کنم شما از همون اول بخواین به صورت حرفه ای از این نرم افزارها استفاده کنید )
مدل پیشنهادی من هم Z112 هستش :

Sony VAIO Z Series VPC-Z112GX/S - Core i5 2.4 GHz - 13.1″ - 4 GB Ram - 128 GB SSD HDD - Geforce GT330M 1GB
البته حقیقتش من خیلی قیمت ها دم دستم نیست ولی فکر کنم حدود دو میلیون باشه (‌ صد تومن بالا پایین )

farzaneh*f
19-09-2010, 17:04
سلام
با توجه به برنامه هایی که نوشتین فکر کنم باید مک بوک ایر و کنار بزارین از لیستتون (‌ لبته با عرض پوزش از A*#H عزیز )
توی لپ تاپ های کم وزن گزینه های دیگری هم هست ... مثل سونی سری Z که البته فکر کنم ارزونترین مدلش تو ایران حدود ۲ میلیون باشه :دی که خوب اون هم وزنش ۱/۳ کیلو هست و از نظر قدرت سخت افزاری به نظرم برای کاربرد شما مناسب باشه ( البته فکر نمی کنم شما از همون اول بخواین به صورت حرفه ای از این نرم افزارها استفاده کنید )
مدل پیشنهادی من هم Z112 هستش :

Sony VAIO Z Series VPC-Z112GX/S - Core i5 2.4 GHz - 13.1″ - 4 GB Ram - 128 GB SSD HDD - Geforce GT330M 1GB
البته حقیقتش من خیلی قیمت ها دم دستم نیست ولی فکر کنم حدود دو میلیون باشه (‌ صد تومن بالا پایین )

mamnoon:11:
in dar mogayese ba n82 behtare??? shoma ba in narm-afzara ashnayi darin n82 karayish vase ina khoobe?
herfe'ee ke na vali khob ye joori bashe ke hamrahi kone man kollan nesbat be hang kheyli hassasam (begoo ki nist???:31:) vase hamin migam kollan ye joori bashe ke kam nayare dg:46:
man dg sagfam 2 hast hala fagat 100 toman in var oon var bashe mohem nis vali masalan dg 2,5 nashe:46:[COLOR="Silver"]

---------- Post added at 06:04 PM ---------- Previous post was at 06:03 PM ----------

< A L I >
19-09-2010, 17:32
mamnoon:11:
in dar mogayese ba n82 behtare??? shoma ba in narm-afzara ashnayi darin n82 karayish vase ina khoobe?
herfe'ee ke na vali khob ye joori bashe ke hamrahi kone man kollan nesbat be hang kheyli hassasam (begoo ki nist???:31:) vase hamin migam kollan ye joori bashe ke kam nayare dg:46:
man dg sagfam 2 hast hala fagat 100 toman in var oon var bashe mohem nis vali masalan dg 2,5 nashe:46:[COLOR="Silver"]

---------- Post added at 06:04 PM ---------- Previous post was at 06:03 PM ----------
خواهش می کنم:20:
با توجه یه کاربردتون خیلی با هم فرق نمی کنن! ( از نظر قدرت میگم )
سی پی یوی n82 بهتره و گرافیکش .. از این ور هارد سونی فوق العاده سریعه( البته حجمش کمتره)! ولی باز هم میگم سخت افزار هر دو کار شما رو راه میندازه .. حالا دیگه بستگی به خودتون داره :46: هنگ که بعید می دونم :31:
.
در مورد قیمت هم من گفتم که دقیق نمیدونم .. بهتره که در تاپیک زیر درخواست قیمت کنین:20: :

سلامت باشید

farzaneh*f
19-09-2010, 19:01
خواهش می کنم:20:
با توجه یه کاربردتون خیلی با هم فرق نمی کنن! ( از نظر قدرت میگم )
سی پی یوی n82 بهتره و گرافیکش .. از این ور هارد سونی فوق العاده سریعه( البته حجمش کمتره)! ولی باز هم میگم سخت افزار هر دو کار شما رو راه میندازه .. حالا دیگه بستگی به خودتون داره :46: هنگ که بعید می دونم :31:
.
در مورد قیمت هم من گفتم که دقیق نمیدونم .. بهتره که در تاپیک زیر درخواست قیمت کنین:20: :

سلامت باشید

miram miporsam:20:
kash hade axar 2 bashe vagarna bayad az kheyresh gozasht:41:
tnx:11:

tiyam 01
19-09-2010, 21:05
entekhabe avalamo ke kollan bikhial shodam nemidoonestam ta oon had za'eefe:46:

hala in az nazare karayi nesbat be n82 ke mehrdadkhan goftan chetore??? zaheresh ke gashngtare vali godratesh chi??? mitoone ba oon regabat kone???:20:

سونی VPCZ112GX/S انتخاب خوبیه. ssd هم داره که یه مزیت خوبه. اگه فضا کم آوردی میتونی یه هارد اکسترنال بخری.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکارت گرافیک دوگانه سوز هم داره:31:

تو یکی از فروشگاه ها اینترنتی قیمتش رو 2.250 زده بودن
فقط رزولوشن 1600x900 واسه یه مانیتور 13 اینچ خیلی زیاد نیست؟ 1600x900 رزولوشن یه مانیتور 20 اینچه
فکر کنم فونتها خیلی ریز نمایش داده بشن

این لپ تاپ نسبت به asus ضعیفتره. ما 700 گرم سبکتره. اختلافشون هم بیشتر تو سی پی یو هست

farzaneh*f
20-09-2010, 08:00
کارت گرافیک دوگانه سوز هم داره

تو یکی از فروشگاه ها اینترنتی قیمتش رو 2.250 زده بودن
فقط رزولوشن 1600x900 واسه یه مانیتور 13 اینچ خیلی زیاد نیست؟ 1600x900 رزولوشن یه مانیتور 20 اینچه
فکر کنم فونتها خیلی ریز نمایش داده بشن

این لپ تاپ نسبت به asus ضعیفتره. ما 700 گرم سبکتره. اختلافشون هم بیشتر تو سی پی یو هست

kollan mese inke sony marke geroonie vaghti to net 2.250 bashe yani inja 2.5 man ye gooshi khastam bekharam too net ba garanti 350 bood inja bigaranti 370 kharidim :41:
be har hal mamnoon:11:
mishe bizahmat dar morede in soalam tozih bedin

merc:40:

< A L I >
20-09-2010, 09:52
بعضی از مدل های سری Z نمایشگر فول اچ دی دارن!! اونا رو چجوری میشه دید؟‌:دی البته قضیه ی نمایشگر لپ تاپ با مانیتور فرق می کنه چون معمولا آدم در هنگام کار با لپتاپ فاصله کمتری تا نمایشگر داره ( در قیاس با دسکتاپ )

kollan mese inke sony marke geroonie vaghti to net 2.250 bashe yani inja 2.5
جسارت نباشه ولی اصولا فروشگاههای اینترنتی نسبت به بقیه قیمت بالاتری برای محصولات میزارن!

man in torbo ro kheyli jaha shenidam yani chi???

در مورد فناوری Turbo Boost :
Turbo Boost که همچنین با نام Turbo Mode شناخته میشه ، همونطور که از نامش پیداست باعث افزایش فرکانس پردازنده در حالات معین میشه . این تکنولوژی که برای معماری Nehalem طراحی شده . در این تکنولوژی توان مصرفی پردازنده بالا نمیره و هسته میتونه به بالاترین فرکانس ( مطابق با تکنولوژی ) دست پیدا کنه .
یک مثال ساده : اگر Game فقط از یک هسته استفاده کنه ، تکنولوژی Turbo Boost بطور اتوماتیک سه هسته دیگه رو غیر فعال میکنه و در حالی که Game در حال استفاده از همون یک هسته هست ، این تکنولوژی اون هسته رو بصورت اتوماتیک اورکلاک میکنه .
و این باعث میشه که بدون اتلاف انرژی ، کارایی بهتری به دست بیاد. در حالی که در پردازنده های Core 2 ، هنگام اجرای همین برنامه ، هر دو هسته با آخرین فرکانس ممکن فعاله ، در حالی که هیچ کارایی اضافه ای بدست نمیاد ؛ انرژی هم تلف میشه.
مطلب بالا از پست زیر کپی شده !:

mishe dar in mored ham tozih bedin too iran kodoomash gir miad???
همون کانفیگی که آقا مهرداد معرفی کردن در ایران موجوده (‌یعنی باید باشه و گرنه قیمت نمی دادن :دی)

kodooma behtaran va aslan kollan fargeshoon chie???
مدل N82JQ-X1 هارد ۳۲۰ و N82JQ-A1 هارد ۵۰۰ گیگ داره( من فقط این تفاوتو بینشون پیدا کردم)... برای پیدا کردن کانفیگ های مختلف هر لپ تاپ بهتره به سایت سازنده یا گارانتی کننده اون برین :46:..

tiyam 01
20-09-2010, 10:20
kollan mese inke sony marke geroonie vaghti to net 2.250 bashe yani inja 2.5 man ye gooshi khastam bekharam too net ba garanti 350 bood inja bigaranti 370 kharidim :41:
be har hal mamnoon:11:
mishe bizahmat dar morede in soalam tozih bedin

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدmerc:40:
معنی توربو یعنی توربینی:31:. فکر کنم تقریبا پسوندی باشه مثل آلترا و معنی قدرت رو برسونه

جالبه تو دو فروشگاه اینترنتی قیمت ASUS - N82Jq رو زده بودن 1/490 اما یکی با گرافیک gt 325 بود یکی با gt 335

علی هم راست میگه بیشتر فروشگاه های اینترنتی قیمتاشون بالاتر از بازاره

Mehrdad092000
20-09-2010, 15:01
به نظر من شما n82 یگرید مدل قدرتمندیه
اگه هارد ssd میخواید میتونید با هارد خودتون عوض کنید ید خرید یا موقع خرید
شما با توجه به رشتتون که معماریه نیاز به سیستم قوی برای رندر گرفتن و .. دارید
من نظر رو n82 هستش
سری مک بوک ایر اپل هم خوبه اما یه سری کمبود ها هم داره همونجور که دوستمون گفتن آخه خیلی ضخامتش کمه 7 میلیمتر
نتونستن دیگه یه سری چیزارو جا بدن:31:
اگه از n82 خوشتون نیومده مدل های دیگم هست تو سری X msi

farzaneh*f
20-09-2010, 16:33
به نظر من شما n82 یگرید مدل قدرتمندیه
اگه هارد ssd میخواید میتونید با هارد خودتون عوض کنید ید خرید یا موقع خرید
شما با توجه به رشتتون که معماریه نیاز به سیستم قوی برای رندر گرفتن و .. دارید
من نظر رو n82 هستش
سری مک بوک ایر اپل هم خوبه اما یه سری کمبود ها هم داره همونجور که دوستمون گفتن آخه خیلی ضخامتش کمه 7 میلیمتر
نتونستن دیگه یه سری چیزارو جا بدن
اگه از n82 خوشتون نیومده مدل های دیگم هست تو سری X msi

chera khosham oomade yani entekhabe felim hamine magar inke ye chizi shabihe hamin bebinam (az nazare karayi) ke zaheresh jamojoor tar bashe
fagat hamoon tor ke ghablan porsidam moge search too net nemmonehaye mokhtalef azash didam mishe rahnemayi konin dar in mored ham bizahmat
masalan inja ro mishe bebinin chand joor az hamin modelo mo'arefi karde farge ina too chie???

Mehrdad092000
22-09-2010, 22:37
مدل های مختلف کانفیک های مختلفی داره
همونی که من صفحات قبل معرفی کردم مدل کاملیه در ضمن تو ایرانم هست

Mehrdad092000
29-09-2010, 12:39
سلام
شما چیکار کردید
خریدید؟