PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اشکال Themida Protector

M.Hashemi
10-09-2010, 11:47
با سلام
من روی سیستمم Eset Smart Security 4 نصب کردم (اپدیت روز)
بعد از این که یک فایل را با themida 2 پروتکت کردم nod32 ان فایل را به عنوان ویروی شناخت.
این مورد را با ورژن های مختلف themida تست کردم باز هم nod32 ان ها را ویروس شناخت.
اگر کسی میدونه این مشکل به چه دلیل به وجود امده لطف کنه بگه.
در ضمن من تنظیمات themida را تغییر ندادم (حالت پیش فرض)
با تشکر

M.Hashemi
11-09-2010, 23:16
با سلام
کسی با این مشکل من تا حالا برخورد نکرده
با تشکر

Gladiator_Cracker
11-09-2010, 23:18
سلام
فرقی نمیکنه که شما تنظیمات رو تغییر بدید یا به صورت پیش فرض برنامه خودتون رو محافظت کنید ، عمده آنتی ویروسها تکنولوژی لازم برای اسکن کردن فایلهای محافظت شده توسط پروتکتورها رو ندارن و به همین دلیل اونها رو نه به عنوان ویروس بلکه به عنوان Riskware شناسایی میکنن ، متاسفانه جز مکاتبه با شرکت Eset چاره دیگه ای وجود نداره.

persiankitty
13-09-2010, 12:55
با خودشون تماس بگیر ، یک راهکاری داره که اگر نسخه اصلی رو استفاده می کنی ، برات میگن.

M.Hashemi
14-09-2010, 21:19
با سلام
من که نسخه اصل این نرم افزار را ندارم.
و تا جای که میدونم این نرم افزار در ایران نمایندگی ندارد.
حال اگر راهکار را می دانید لطف کنید بگید.
با تشکر

Gladiator_Cracker
14-09-2010, 22:17
با خودشون تماس بگیر ، یک راهکاری داره که اگر نسخه اصلی رو استفاده می کنی ، برات میگن.
متاسفانه راهکار نداره ، تنها چاره اون این هست که کاری کرد که AV نتونه Header رو آنالیز کنه که این کار هم تمیدا رو به هم میریزه.

با سلام
من که نسخه اصل این نرم افزار را ندارم.
و تا جای که میدونم این نرم افزار در ایران نمایندگی ندارد.
حال اگر راهکار را می دانید لطف کنید بگید.
با تشکر
میتونید از دبی خریداری کنید وگرنه نه به خاطر مسایل کپی رایت بلکه به خاطر تحریم و کمک به خودکفایی ما ! در ایران شعبه ای وجود نداره.

M.Hashemi
29-09-2010, 15:54
با سلام
من چند وقت پیش در یک سایت دیدم که نوشته بود که اگر فایلی را که با themida ایجاد کردید را با نرم افزار RLPack ان را protect کنید دیگر nod32 ان را به عنوان viruse نمیشناسد.
من این کار را انجام دادم اما یا باز هم فایل را ویروس میشناخت یا اگر ویروس نمیشناخت دیگر فایل قابل اجرا نبود.
از تمامی دوستان خواهشمندم اگر در این مورد اطلاعاتی دارند لطف کنند بنویسند.
با تشکر

Gladiator_Cracker
30-09-2010, 23:29
متاسفانه کاری از دست شما برنخواهد اومد ، تکنیکهای مورد استفاده در این پروتکتور قابل تحلیل توسط آنتی ویروس های نیست برای همین اونها رو به عنوان ویروس شناسایی میکنن ، استفاده از پک کردن چند باره هم اصلا" کار درستی نیست چون سازگاری برنامه شما به شدت پائین میاد جوری که شاید روی یک سیستم اجرا بشه ولی روی یک سیستم دیگه اجرا نشه.