PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : BSOD مشكل چيست ؟

aha200483
09-09-2010, 19:59
سلام
دوستان عزيز بنده مشكلي جدي با يك مدل مين برد ASUS دارم كه شرح اون رو مينويسم،‌خواهشاراهنمايي بفرماييد كه واقعا خسته شدم.
قطعات :
Cpu: Intel Core 2 Quad Q6600
MainBoard: ASUS P5E3 Deluxe
RAM: CORSAIR 4GB (2X2GB) 1333 MHZ ِDual
VGA: ASUS EN8800 GTX 768M 384Bits
POWER: GREEN GP885B
------------------------------------
با اين دو پيغام رو برو ميشم
page fault in nonpaged area
bad_pool_header
----------------------------------
كارهاي زيادي انجام دادم مثل استفاده از يك رم ،‌ جدا نمودن ، تك تك اسلات ها مثل كارت كپچر و... ،‌ جابجايي اسلات رمها، آپديت بايوس و آخرين درايور هاي چيپ ست و گرافيك و ...
------------------------------
وقتي سيستم رو خريدم رمش OZC 1333 (2X1GB) DUAL KIT بود
كه وقتي صفحه آبي رو ديدم رفتم رم CORSAIR خريدم
اما هنوز مشكل پا بر جاست
-------------------------------
ضمنا با نرم افزار MEMTEST
از رم CORSAIR
تعدادي ارور پيدا كرد
-----------------------
چند وقت پيش پاورم سوخت ! كه green 1030 بود
و رفتم 885 گرين خريدم.
-----------------------
به يك سري مشكلات عجيب غريب هم توي ويندوز بر ميخورم مثلا نرم افزار يا بازي رو كه قبلا بخوبي اجرا ميشد حالا يك مرتبه اجرا ميشه، يك مرتبه هم نه !
و با پيغامهايي كه تا حالا نديدم روبرو شدم !
البته مطمئنم سيستم ويروسي نيست.
-----------------------
وسط بازي سيستم قفل ميشه و مجبور به ريست دستي ميشم.
--------------------------------
با تشكر از اساتيد محترم

ess_1362
09-09-2010, 20:10
مشكل فركانس رم شماست
سه تا شات از تبهاي مموري و پردازنده و SPD بذاريد

aha200483
09-09-2010, 20:43
مشكل فركانس رم شماست
سه تا شات از تبهاي مموري و پردازنده و SPD بذاريد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشكر

ess_1362
10-09-2010, 09:49
شما بريد در باياس و DRAM FREQUENCY را از مقدار 2 در فركانس 1066 بذاريد روي 1 در فركانس 533 و بعد يك تست كنيد ببينيد بهتر ميشه يا نه؟

ولي يك سوال دارم :
چرا براي اين پلتفرم از رمهاي DDR3 استفاده كردين كه به اين مشكلات برخورد كنيد؟

aha200483
10-09-2010, 15:32
شما بريد در باياس و DRAM FREQUENCY را از مقدار 2 در فركانس 1066 بذاريد روي 1 در فركانس 533 و بعد يك تست كنيد ببينيد بهتر ميشه يا نه؟

ولي يك سوال دارم :
چرا براي اين پلتفرم از رمهاي DDR3 استفاده كردين كه به اين مشكلات برخورد كنيد؟

ممنون از پاسخ شما دوست خوبم
با اعمال اين تنظيمات سيستم بالا نيومد و بعد از خاموش شدن خودكار به حالت Auto برميگرده و مينويسه :
Overclocking failed!
درمورد استفاده از DDR3 هم دليل خاصي نداشته فقط خواستم بهترين رو انتخاب كنم، نميدونستم ممكنه به مشكل بخورم با اين رمها.
يعني شما ميگيد بهتر بود از DDR2 استفاده ميكردم ؟
چون cpu 1066 هست و رمها 1333 با همديگه همخواني ندارند ؟

ess_1362
10-09-2010, 17:34
يعني شما ميگيد بهتر بود از DDR2 استفاده ميكردم ؟

100%

چون cpu 1066 هست و رمها 1333 با همديگه همخواني ندارند ؟

اين موضوع خيلي اهميت نداره چون با يك اوركلاك كوچيك اين مشكل حله
ولي اين پلتفرم كلا با رمهاي DDR3 نه تنها افزايش كارايي نداره بلكه چنين مشكلاتي هم به وفور پيدا ميشه
البته شما نفر 15 يا 16 هستين كه يك چنين مشكلي داري و نفر 6-7 هستين كه با اين مادربرد مشكل داريد
ساير دوستاني كه اين مشكل را داشتن از ساير برندها با كاهش فركانس رم مشكلشون حل شد ولي اون دسته از دوستاني كه مادربردشون مثل شما بود چندان موفق به حل اين مشكل نشدن

شما اول به رمها يكم ولتاژ بده ببين سيستم پايدار ميشه يا نه :
بدين ترتيب كه در باياس گزينه DDR VOLTAGE يا MEMORY VOLTAGE را از حالت AUTO خارج كنيد و در اولين مرحله بذاريد روي 1.55 و نهايت 1.6 و بعد تست كنيد و نتيجه را به من گزارش بدي

aha200483
10-09-2010, 18:23
100%

اين موضوع خيلي اهميت نداره چون با يك اوركلاك كوچيك اين مشكل حله
ولي اين پلتفرم كلا با رمهاي DDR3 نه تنها افزايش كارايي نداره بلكه چنين مشكلاتي هم به وفور پيدا ميشه
البته شما نفر 15 يا 16 هستين كه يك چنين مشكلي داري و نفر 6-7 هستين كه با اين مادربرد مشكل داريد
ساير دوستاني كه اين مشكل را داشتن از ساير برندها با كاهش فركانس رم مشكلشون حل شد ولي اون دسته از دوستاني كه مادربردشون مثل شما بود چندان موفق به حل اين مشكل نشدن

بدين ترتيب كه در باياس گزينه DDR VOLTAGE يا MEMORY VOLTAGE را از حالت AUTO خارج كنيد و در اولين مرحله بذاريد روي 1.55 و نهايت 1.6 و بعد تست كنيد و نتيجه را به من گزارش بدي

ابتدا عيد رو به شما دوست خوبم و ديگر عزيزان تبريك عرض ميكنم

متاسفانه اون موقع كسي نبود به من توصيه كنه از DDR2 استفاده كنم.
خب يكسري توضيحاتي لازم هست كه بدم به شما :
همين امروز رمهاي corsair رو بصورت تكي با memtest آزمايش نيم ساعتي كردم كه يكيشون error زياد داشت ولي اون يكي سالم هست.
قبلا با رمهاي ocz قبلي كه روي سيستم بود تغيير ولتاژ دادم و bsod رو كمتر ميديدم ولي بعد از مدتي دوباره زياد شد و يكي از رمها مثل اين رمهاي جديد دچار مشكل شد(عينا مثل همينا و توي memtest error ميداد )و بعدش سوخت!!
ميترسم با اين رم جديدا هم تغيير ولتاژ بدم و بسوزه مثل قبليا ! اگرم نسوزه ممكنه مدتي مثل اونها خوب باشه ولي بعد بسوزه!‌ چيكار كنم ؟
اي خدا، با اين توصيف شما فكر كنم مين ديگه بدرد نميخوره ؟! نه؟
كلي هزينه كردم، وقت صرف كردم، حالا بايد اينهمه دردسر بكشم.
خدا خيرتون بده، نجاتم بديد از اين مشكل.

ess_1362
10-09-2010, 19:39
مگه رم شما گارانتي نداره؟
رمهاي CORSAIR XMS3 تا 1.65 بصورت استاندارد براي ولتاژ خوردن جا دارند و رمهاي خوبي هستند پس از بابت سوختن خيالتون راحت باشه
متاسفانه بايد موقع خريد دقت مي كردين كه دچار اين مشكل نشين
به نظر من با افزايش ولتاژ مشكلي براي رم شما پيش نمياد و لازم نيست نگران باشيد

aha200483
10-09-2010, 20:08
مگه رم شما گارانتي نداره؟
رمهاي CORSAIR XMS3 تا 1.65 بصورت استاندارد براي ولتاژ خوردن جا دارند و رمهاي خوبي هستند پس از بابت سوختن خيالتون راحت باشه
متاسفانه بايد موقع خريد دقت مي كردين كه دچار اين مشكل نشين
به نظر من با افزايش ولتاژ مشكلي براي رم شما پيش نمياد و لازم نيست نگران باشيد

چرا گارانتي داره،‌ چون خودم رفتم خريدم و هنوز فاكتور خريدشم دارم.
پس شما ميفرماييد با افزايش ولتاژ ديگه مشكلم حل ميشه ؟
با اينهمه error كه يكي از رمها توي memtest نشون داد بهتر نيست اول ببرم گارانتي يك جفت رم ديگه بگيرم بعدا براي افزايش ولتاژ اقدام كنم ؟
شرمنده داداش اونجا چطور ميفهمند كه رم خراب هست،‌ تست ميكنند ؟ چي بايد بگم ؟
مرسي:11:

ess_1362
11-09-2010, 10:45
با اينهمه error كه يكي از رمها توي memtest نشون داد بهتر نيست اول ببرم گارانتي يك جفت رم ديگه بگيرم بعدا براي افزايش ولتاژ اقدام كنم ؟

خيلي به يان ارور هاي MEMTEST دقت نكنيد
از نظر من بهتر هست كه شما اول ولتاژ بدين و اگر به فرض مشكلي پيش امد(كه نمياد)
بعد از طريق گارانتي اقدام كنيد

aha200483
11-09-2010, 13:14
خيلي به يان ارور هاي MEMTEST دقت نكنيد
از نظر من بهتر هست كه شما اول ولتاژ بدين و اگر به فرض مشكلي پيش امد(كه نمياد)
بعد از طريق گارانتي اقدام كنيد

بسيار خوب
با اينكه روي رمهاي قبلي هم اينكارو كردم و جواب نگرفتم اما اميدوارم با اين رمها و تجربه شما مشكلم رفع بشه.
ممنون از راهنمايي شما آقا احسان عزيز
اجرتون با خود خدا

aha200483
12-09-2010, 01:10
.wysiwyg { FONT: 11px tahoma; BACKGROUND: #f5f5ff; COLOR: #000000 } .wysiwyg A:link { TEXT-DECORATION: none } .wysiwyg_alink { TEXT-DECORATION: none } .wysiwyg A:visited { TEXT-DECORATION: none } .wysiwyg_avisited { TEXT-DECORATION: none } .wysiwyg A:hover { TEXT-DECORATION: none } .wysiwyg A:active { TEXT-DECORATION: none } .wysiwyg_ahover { TEXT-DECORATION: none } P { MARGIN: 0px } .inlineimg { VERTICAL-ALIGN: middle }

آقا تست كردم، فقط مال من 1.56 شد و 1.6 هم همينطور، روي هيچكدوم جواب نداد و هنور bs رو دارم ميبينم !

ess_1362
12-09-2010, 20:23
شما براي آخرين كار هم دماي پردازنده را تست كنيد
اول بصورت عادي با HW MONITOR و بعد هم با اجراي PRIME95
دما در حالت عادي بايد زير 45 باشه و در فول لود هم زير 72
اگر از لحاظ دما مشكل نداشت بايد فركانس FSB را كم كنيد
فقط اول دوباره تب پردازنده را براي من بذاريد چون در پست قبلي ظاهرا لينكها مشكل داره

aha200483
12-09-2010, 22:51
اين عكس جديد از پردازنده يه جاي ديگه آپ كردم ، البته ولتاژ رم هنوز روي 1.6 هست :

و اينهم از شات HW MONITOR :

فقط نحوه كار با PRIME95 رو نميدونم يعني چه گزينه اي رو بايد اتنخاب كنم ؟
در اولين مرتبه اجراي نرم افزار دو گزينه داره :
1- Join GIMPS!
Just Stress Testing -2

با انتخاب اولي يك صفحه مياد كه ظاهرا اي دي و نام كامپيوتر ميخواد و با انتخاب دومي هم يكسري گزينه داره.
حالا بايد كدوم رو انتخاب كنم ؟

در صورت لزوم راه كم كردن فركانس FSB رو بفرماييد.

با تشكر

aha200483
12-09-2010, 23:27
ببخشيد ، نحوه كارشو فهميدم.
با انتخاب گزينه SmallFFT ، بعد از 10-20 دقيقه وضعيتش شد اين !! :

اينطور كه معلومه حال CPU بنده خرابه !!!؟

Guts
13-09-2010, 00:25
وقتی Memtest ارور میده یعنی رم مشکل داره مخصوصاً اگر تعدادش زیاد باشه حتماً ویندوز BSOD میده، حالا یا تنظیمات رم رو درست انجام ندادین که معمولاً نباید در در تنظیمات اتوماتیک مینبورد همچین اتفاقی بیفته یا احتمالاً رم ها سازگار نیستن که احتمالش خیلی بیشتر؛
چندین بار تأکید شده که قبل از خرید رم حتماً لیست QVL مینبورد چک بشه. این رم ها هیچکدوم تو لیست QVL مینبورد شما نیست کلاً این پلتفرم مشکل داره سخت بشه احتمالاً یه رم سازگار با این مینبورد پیدا کرد.
پیشنهاد من یه رم معمولی (ارزون قیمت) Gskiil با CL بالا بگیر (9 مثلاً) رم های Gskill معمولاً سازگاری خیلی خوبی دارن مخصوصاً مدل های معمولی ترش.

aha200483
13-09-2010, 01:23
وقتی Memtest ارور میده یعنی رم مشکل داره مخصوصاً اگر تعدادش زیاد باشه حتماً ویندوز BSOD میده، حالا یا تنظیمات رم رو درست انجام ندادین که معمولاً نباید در در تنظیمات اتوماتیک مینبورد همچین اتفاقی بیفته یا احتمالاً رم ها سازگار نیستن که احتمالش خیلی بیشتر؛
چندین بار تأکید شده که قبل از خرید رم حتماً لیست QVL مینبورد چک بشه. این رم ها هیچکدوم تو لیست QVL مینبورد شما نیست کلاً این پلتفرم مشکل داره سخت بشه احتمالاً یه رم سازگار با این مینبورد پیدا کرد.
پیشنهاد من یه رم معمولی (ارزون قیمت) Gskiil با CL بالا بگیر (9 مثلاً) رم های Gskill معمولاً سازگاری خیلی خوبی دارن مخصوصاً مدل های معمولی ترش.

سلام

دوست گرامي بنده تصور ميكنم با توجه به توضيحات كامل عزيزان و گشت و گذار خودم در نت تونسته باشم تنضيمات رم رو صحيح انجام بدم.
در مورد عدم سازگاري رم هم اول OCZ خريدم كه رفتم بازار گفتند سازگاري نداره و CORSAIR بگير ! و بنده هم خريدم،‌ اما متاسفانه هنوز مشكل وجود داره.
بله كاملا درسته ! ، من قبل از خريد QVL رو ديدم ولي يا من اطلاعات كافي براي درك اون نداشتم و يا شما QVL مين بنده رو دقت نكرديد.
اين QVL مين برد منه كه از سايت ASUS گرفتم و توي اون هم نام OZC هست و هم نام CORSAIR البته عرض كردم جزئياتش رو خيلي نميدونم چيه :

با تشكر از پاسخ شما

aha200483
13-09-2010, 01:24
حدف پیام...

aha200483
حدف پیام...

aha200483
حذف پيام...

aha200483
13-09-2010, 01:31
حذف پيام...

Guts
13-09-2010, 13:33
سلام

دوست گرامي بنده تصور ميكنم با توجه به توضيحات كامل عزيزان و گشت و گذار خودم در نت تونسته باشم تنضيمات رم رو صحيح انجام بدم.
در مورد عدم سازگاري رم هم اول OCZ خريدم كه رفتم بازار گفتند سازگاري نداره و CORSAIR بگير ! و بنده هم خريدم،‌ اما متاسفانه هنوز مشكل وجود داره.
بله كاملا درسته ! ، من قبل از خريد QVL رو ديدم ولي يا من اطلاعات كافي براي درك اون نداشتم و يا شما QVL مين بنده رو دقت نكرديد.
اين QVL مين برد منه كه از سايت ASUS گرفتم و توي اون هم نام OZC هست و هم نام CORSAIR البته عرض كردم جزئياتش رو خيلي نميدونم چيه :

با تشكر از پاسخ شما
اگر مطمئن هستین تنظیمات درسته پس مشکل ناسازگاری رم هست دیگه. بله همونطور که گفتم این مینبورد و کلاً این پلتفرم پشتیبانی خوبی نداره که این لیست QVL همین مطلب رو نشون میده و البته همیشه خرید رمی که تو QVL نباشه ریسکه فرقی نمیکنه. شما هم راهی نداری یا باید رم رو تغییر بدی که اونم بازم کمی ریسک داره یا مینبورد رو کلاً عوض کنی.

aha200483
13-09-2010, 14:18
اگر مطمئن هستین تنظیمات درسته پس مشکل ناسازگاری رم هست دیگه. بله همونطور که گفتم این مینبورد و کلاً این پلتفرم پشتیبانی خوبی نداره که این لیست QVL همین مطلب رو نشون میده و البته همیشه خرید رمی که تو QVL نباشه ریسکه فرقی نمیکنه. شما هم راهی نداری یا باید رم رو تغییر بدی که اونم بازم کمی ریسک داره یا مینبورد رو کلاً عوض کنی.

راستش من متوجه نشدم شما میگید رمی که توی QVL نباشه درست. ولی توی این لیست نام CORSAIR وجود داره !!!؟
این که شما میفرمایید باید رم رو تغییر بدم در صورت لزوم میتونم به نمایندگی asus در شهر خودمون مراجعه کنم و میدونم که اونها هم میان یک رم kingmax یا غیره.. روی سیستم قرار میدن میگن برو درست شد !
اما ممکنه بعد از مدتی دوباره مشکلات نمایان بشه ! دقیقا مثل همین CORSAIR که اوایل تا یک ماهی خوب بوده و حالا به تازگی دائم صفحه آبی میده !؟
در نهایت از شما و هر دوستی که این مطلب رو میخونه تقاضا کنم با توجه به موضوعاتی که مطرح شد شما اگر بجای بنده بودید چه میکردید ؟ پاسخ قاطع.

با تشکر

ess_1362
13-09-2010, 18:09
سلام دوست عزيز
خوب فكر كنم علت مشكل شما تا حدودي مشخص شد
گفتم كه دماي پردازنده شما در حالت عادي بايد حدود 37-45 درجه باشه و در فول لود زير 75 درجه
اگر به شات اولي كه از HW MONITOR گذاشتي دقت كني در حالت IDLE دماي پردازنده شما 74 درجه براي ميانگين هسته ها هست

اما در شات دوم كه پردازنده زير فشار قرار ميگيره دماي هسته ها از 100 درجه رد شده و تازه يكي از هسته ها احتمالا بدليل حرارت بيش از اندازه OVERHEAT شده!!!

متاسفانه من از ديروز عصر تا به حال نتونستم به فروم بيام ولي براي من خيلي عجيب هست چرا ساير دوستان كه اين دو شات را ديدن شما را مطلع نكردن!!

بگذريم
اول از همه سيستم را خاموش كنيد و ديگه روشن نكنيد چون اگر تا به حال پردازنده دچار مشكل نشده باشه از اين به بعد حتما ميشه
اول يكسري بريد بازار و يك خمير سيليكون بگيريد كه قيمتش از 3000 تومن به بالاست و بعد هيتسينك پردازنده را باز كنيد و خمير قبلي را پاك كنيد و خميز جديد را كامل به سينك و پردازنده آغشته كنيد و سينك را با دقت و محكم روي پردازنده ببندين
بعد سيستم را روشن كنيد و از فعال بودن فن سينك مطمئن بشيد

مجددا بعد از لود سيستم HW MONITOR را باز كنيد و بدون اينكه با سيستم كار كنيد دماي پردازنده را بررسي كنيد
اگر بعد از 10 دقيقه دماي پردازنده از 50 درجه رد شد پس ايراد داره
اگر زير 50 بود تست PRIME95 را اجرا كنيد و ببينيد دماي پردازنده در حين تست چقدر ميشه
تاكيد مي كنم كه اگر پردازنده دماي 80 درجه را رد كرد تست را متوقف كنيد و سيستم را خاموش كنيد چون بايد يك خنك كننده بهتر براي سيستم بگيريد

من حدس ميزنم هيتسينك بدرستي روي پردازنده سوار نشده
اين كارها را انجام بدين و نتيجه را به من بگيد

موفق باشيد

aha200483
13-09-2010, 21:26
سلام دوست عزيز
خوب فكر كنم علت مشكل شما تا حدودي مشخص شد
گفتم كه دماي پردازنده شما در حالت عادي بايد حدود 37-45 درجه باشه و در فول لود زير 75 درجه
اگر به شات اولي كه از HW MONITOR گذاشتي دقت كني در حالت IDLE دماي پردازنده شما 74 درجه براي ميانگين هسته ها هست

اما در شات دوم كه پردازنده زير فشار قرار ميگيره دماي هسته ها از 100 درجه رد شده و تازه يكي از هسته ها احتمالا بدليل حرارت بيش از اندازه OVERHEAT شده!!!

متاسفانه من از ديروز عصر تا به حال نتونستم به فروم بيام ولي براي من خيلي عجيب هست چرا ساير دوستان كه اين دو شات را ديدن شما را مطلع نكردن!!

بگذريم
اول از همه سيستم را خاموش كنيد و ديگه روشن نكنيد چون اگر تا به حال پردازنده دچار مشكل نشده باشه از اين به بعد حتما ميشه
اول يكسري بريد بازار و يك خمير سيليكون بگيريد كه قيمتش از 3000 تومن به بالاست و بعد هيتسينك پردازنده را باز كنيد و خمير قبلي را پاك كنيد و خميز جديد را كامل به سينك و پردازنده آغشته كنيد و سينك را با دقت و محكم روي پردازنده ببندين
بعد سيستم را روشن كنيد و از فعال بودن فن سينك مطمئن بشيد

مجددا بعد از لود سيستم HW MONITOR را باز كنيد و بدون اينكه با سيستم كار كنيد دماي پردازنده را بررسي كنيد
اگر بعد از 10 دقيقه دماي پردازنده از 50 درجه رد شد پس ايراد داره
اگر زير 50 بود تست PRIME95 را اجرا كنيد و ببينيد دماي پردازنده در حين تست چقدر ميشه
تاكيد مي كنم كه اگر پردازنده دماي 80 درجه را رد كرد تست را متوقف كنيد و سيستم را خاموش كنيد چون بايد يك خنك كننده بهتر براي سيستم بگيريد

من حدس ميزنم هيتسينك بدرستي روي پردازنده سوار نشده
اين كارها را انجام بدين و نتيجه را به من بگيد

موفق باشيد

سلام آقا احسان
شما دريايي از محبت هستيد.
اگر عمري باشه فردا ميرم براي انجام دستورات شما و نتيجه رو خدمتتون اعلام ميكنم.
بازم ممنون:11:

aha200483
15-09-2010, 00:32
سلام مجدد

آقا حدس شما درست بود !! اين هيتسينك يكي از پايه هاش مشكل داشت،‌ يعني يكم شكسته بود،‌ رفتم تعويضش كردم.
شات هاي جديد HW MONITOR را هم قرار ميدم تا شما تائيد بفر ماييد،‌ ظاهرا مشكل دماي پردازنده حل شده اميدوارم ديگه بلو اسكرين رو نبينم.

حالت IDLE :

در حالت FULL LOAD با PRIME95 در مدت 20 دقيقه :

ضمن تشكر از توجه شما دوست گرامي،‌ در انتها مشكلات و علائمي كه قبلا مشاهده ميكردم(تا اين لحظه كه ديگه نديدمشون) رو شرح ميدم كه مطمئن بشم سيستم عيب ديگري نداره و دوباره بر نميگردن !‌ و شايد براي ديگران هم مفيد باشه :

1- داخل بازي يكمرتبه رنگها مخلوط و 2 ثانيه بعد سيستم روي همون صفحه قفل و مجبور به ريست دستي ميشدم و بيشتر مواقع صفحه آبي ميومد.

2- فايرفاكس مرتب كراش ميشد و بعضي وقتا بعدش صفحه آبي ميومد.

3- خيلي از cd يا dvd آرشيو نرم افزارها كه داشتم و قبلا بخوبي كار ميكردن يا اصلا نصب نميشدن،‌ يا در حين نصب روي يك فايل error ميداد و يا بعد از نصب دچار مشكل بودند ! كه براي نصب بازيها و اجراشون هم همينطور!!

4- همين مورد 3 رو براي نصب ويندوز هاي xp و 7 هم داشتم،‌ مثلا در مراحل پاياني نصب win7 مرتب صفحه آبي ميومد و نتونستم نصب كنم،‌ كه وقتي يكي از رمها رو در آوردم تونستم با كلي دردسر نصب كنم،‌ اما مجدد داخل ويندوز error زياد داشتم!!!

سپاسگزارم:11:

aha200483
15-09-2010, 22:05
متاسفانه مجددا بلو اسكرين رو مشاهده كردم. :sad:

Guts
16-09-2010, 16:15
برادر مشکل همونه که گفتم، دمای سیستم شما نمیتونه مشکل BSOD به وجود بیاره.