PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در نصب سی دی رام

aghmeysam
02-05-2006, 12:11
با سلام
من یه دی وی دی رایتر خریدم و با سی دی رایتر در آی دی ای 2 نصب کردم و هیچ مشکلی نداشت
ولی سی دی رام را در آی دی ای 1 نصب کردم ولی هاردو وقتی سیستم رو روشن میکنم نمیشناسه
شما میگیدچیکار کنم

reza12100
02-05-2006, 12:34
هارد را با يك كابل و ide1 وصل كن يعني كابلي كه به هارد وصل ميشه(ide1) به چيز ديگه وصل نكن
كابلي كه از ide2 مياد را به cdrom , dvd writer وصل كن وتوجه كن كه جامپر cdrom بروي master باشه و جامپر dvd writer بروري slave باشه يا برعكس
اينطوري هيچ مشكلي نخواهي داشت و همه ديوايس هات شناخته ميشن

aghmeysam
02-05-2006, 14:31
هارد را با يك كابل و ide1 وصل كن يعني كابلي كه به هارد وصل ميشه(ide1) به چيز ديگه وصل نكن
كابلي كه از ide2 مياد را به cdrom , dvd writer وصل كن وتوجه كن كه جامپر cdrom بروي master باشه و جامپر dvd writer بروري slave باشه يا برعكس
اينطوري هيچ مشكلي نخواهي داشت و همه ديوايس هات شناخته ميشن

مثل اینکه سوال رو خوب نخوندید.
بنده هم سی دی رام دارم هم رایتر و هم دی وی دی رایتر و میخوام هر سه تاشون وصل باشند

hesam
02-05-2006, 14:55
با سلام
من یه دی وی دی رایتر خریدم و با سی دی رایتر در آی دی ای 2 نصب کردم و هیچ مشکلی نداشت
ولی سی دی رام را در آی دی ای 1 نصب کردم ولی هاردو وقتی سیستم رو روشن میکنم نمیشناسه
شما میگیدچیکار کنم
برو بشت سي روم وجاي جاامپر رو عوض كن و بگذارش روي slave بعد اگر نشد عوضش كن روي master و جاامپر هارد رو بزار رويه slave

aghmeysam
02-05-2006, 23:42
برو بشت سي روم وجاي جاامپر رو عوض كن و بگذارش روي slave بعد اگر نشد عوضش كن روي master و جاامپر هارد رو بزار رويه slave

این کارا رو که گفتید کردم ولی بازم هارد رو نمیخونه