PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد وایرلس و کانکت شدن اتوماتیک

sayanermia
09-09-2010, 10:13
درود
یک سوال داشتم!! من لپتاپ دارم و از اینترنت وایرلس استفاده میکنم!

وقتی ویندوز بالا میاد به صورت استارت آپ وایرلس و بلوتوث روشن میشه!! من از اینترنت وایرلس استفاده میکنم چون مادرمم با اینترنت کار میکنه ( البته در حد مبتدی و خوندن مطالب مورد نیاز ) میخوام کاری کنم کانکشن اتوماتیک باشه و به محض روشن کردن وایرلس اینترنت وصل بشه!! ولی هرکاری کردم نشد!! یعنی کانکشن و که اتوکانکت میذارم خود به خود با بالا اومدن ویندوز کانکت میشه!! هیچ راهی هم ندیدم برای این کار!! آیا میشه یه راهنمایی بکنید؟؟
یعنی میخوام اولا موقع بالا اومدن ویندوز بلوتوث و وایرلس روشن و فعال نباشند - ثانیا وقتی وایرلس و با دکمه روشن کردیم اتوماتیک اینترنت هم وصل بشه!! چیکار کنم!!

اون قسمت اول سوالام مربوط به روشن نبودن بلوتوث و وایرلس و در بخش لپتاپم مطرح کردم منتظر پاسخم!! ولی این قسمت دومش که کانکشن با روشن شدن وایرلس کانکت بشه فکر کنم مربوط به این بخشه!! چطوری باید تنظیمش کنم؟

joe_satriani
09-09-2010, 12:38
با سلام
یعنی اینکه شما بلافاصله مودم وایرلس رو که روشن کردید به اینترنت وصل بشه بدون نیاز به اینکه کامپیوتر رو روشن کنید و کانکشن رو انتخاب کنید؟
آره؟
اگه منظورتون این هست مراحل زیر رو برید:
داخل کنسول مودم برید و سپس یه کانکشن در حالت PPPOE بسازید
با این حالت شما میتونید با روشن کردن مودم اتومات به اینترنت وصل بشید
اگه جایی نیاز به توضیح بیشتر داشتید بگید

موفق باشید.

sayanermia
09-09-2010, 18:08
با سلام
یعنی اینکه شما بلافاصله مودم وایرلس رو که روشن کردید به اینترنت وصل بشه بدون نیاز به اینکه کامپیوتر رو روشن کنید و کانکشن رو انتخاب کنید؟
آره؟
اگه منظورتون این هست مراحل زیر رو برید:
داخل کنسول مودم برید و سپس یه کانکشن در حالت PPPOE بسازید
با این حالت شما میتونید با روشن کردن مودم اتومات به اینترنت وصل بشید
اگه جایی نیاز به توضیح بیشتر داشتید بگید

موفق باشید.

ممنون!! نه!! من هم pc دارم هم لپتاپ!! مودمم روتر هستش که از وایرلسش برای لپتاپ استفاده میکنم!!

مودم همیشه روشنه!! من میخوام طوری باشه وقتی لپتاپو روشن کردم و دکمه ی وایرلس و زدم که روشن شه با روشن شدنش اتوماتیک به اینترنت هم وصل باشه!