PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : با 700 تومن چی بگیرم؟

sopack
09-09-2010, 10:08
سلام.
چون عجله دارم زود میرم سرر اصل مطلب!:27:
دوستان! گوشی با قیمت حدود 700 تومن به نظر شما چی بهترینه؟

خودم (که زیاد هم حرفه ای نیستم!!!) نظرم روی Google Nexus و i9000 galaxy s هستش.

البته برام گارانتی معتبر از همه چی مهمتره.

مشخصات مورد نظر من:

ضبط و پخش با کیفیت عالی(حتی الامکان HD)
پخش کلیه ی فرمتهای صوتی و تصویری مثل flv,mkv...
صفحه نمایش بزرگ و حساس(مثل خازنی) با رزولوشن و دامنه رنگ بالا
سرعت بالای پردازنده و همچنین اینترنت(اعم از GPRS EDGE WiFi)
باتری با عمر زیاد(لااقل 1500 mAh)

ممنونتون:11:

Dark.Life
09-09-2010, 10:23
بدون شک i9000
همه چیش از nexus سره

LiverBarca
09-09-2010, 11:07
i9000 بهترین انتخابه....همونو بگیر...:46:

virtualworld
09-09-2010, 19:05
به قول دوستانi9000 یا اگه صبر میکنی وایسا تا n8 با گارانتی بیادش

Apachi
09-09-2010, 21:58
پیشنهاد من همون Nexus هست چون کمتر نیاز به اپدیت نرم افزاری داری اگه وقت و حوصله اپدیت ویا روت کردن گوشی داری i9000 هم انتخاب خوبی هست
XT720 هم باز تو این رنج قیمت فوق العاده هستش...

L.A.M.P.A.R.D
09-09-2010, 21:59
اگه هم وقت داری وایسا motorola milestone 2 بخر :40:
(منم میخوام بخرمش :دی)

abas68
10-09-2010, 09:50
htc desire قابلیتهای hd داره . هم فیلمبرداری hd بهش اضافه میشه و هم htc از زمان عرضه گوشی گفته بود نرم افزار پخش فیلمهای hd در انواع فرمتها رو براش ارایه میده . نسبت به nexus سرتره چون هم دکمه های سخت افزاریش بازخورد بهتری نسبت به دکمه های لمسی پایین صفحه داره و هم از رابط sense استفاده میکنه . قیمتش هم که مناسبتره. نسبت به i9000 هم که طراحی بهتری داره . i9000 خیلی بزرگه تو جیب گذاشتنش سخته . فلش نداره و کیفیت ساخت بدنش مورد تایید gsmarena نبوده .

bibak_fa
10-09-2010, 15:29
به نظره من با توجه به این که ویندوز فون7 نزدیکه اگه ویندوز موبیل نخرید بهتره.چون با امدن ویندوز فون7 از خرید ویندوز موبیل 6/5 پشیمون میشید
به نظره من اگه بیشتر هزینه کنید ایفن 3جی اس گوشیه بسیار خوبیه و ارزش هزینه کردنو دار

cell_phone
10-09-2010, 15:41
عزیز من وین 6.5 به 7 ربطی نداره دو تا مسله جدا از هم هستند .
وین 6.5 نهایت بلوغ یک سیستم عامل کاربردی با نرم افزار های متنوع و کارا می باشد .
و بهترین دیوایس برای اون hd2 هست و بس . وین 7 تازه یکماه دیگه میخواد معرفی بشه اوایل سال آینده تازه دیوایساش میاد تو بازار تا به تعادل برسه و باگاش گرفته بشه 1 سال دیگه کار داره . و در نهایت متفاوت از 6.5 خواهد بود .
ولی اندروید بحسش جداس و بهترین دیوایس در حال حاضر گلکسی ای سامسونگ است و بس .
که با اومدن گارانتی ارزون ترم میشه . الان 16 گیگش بدون گارانتی 660 هست . و hd 2 هم بدون گارانتی 470 موجوده و با گارانتی هم 580 .

bibak_fa
10-09-2010, 23:55
عزیز من وین 6.5 به 7 ربطی نداره دو تا مسله جدا از هم هستند .
وین 6.5 نهایت بلوغ یک سیستم عامل کاربردی با نرم افزار های متنوع و کارا می باشد .
و بهترین دیوایس برای اون hd2 هست و بس . وین 7 تازه یکماه دیگه میخواد معرفی بشه اوایل سال آینده تازه دیوایساش میاد تو بازار تا به تعادل برسه و باگاش گرفته بشه 1 سال دیگه کار داره . و در نهایت متفاوت از 6.5 خواهد بود .
ولی اندروید بحسش جداس و بهترین دیوایس در حال حاضر گلکسی ای سامسونگ است و بس .
که با اومدن گارانتی ارزون ترم میشه . الان 16 گیگش بدون گارانتی 660 هست . و hd 2 هم بدون گارانتی 470 موجوده و با گارانتی هم 580 .
اینو قبول دارم وین 6/5 با 7 کاملن متفاوته و مثل دو سیستم عامل جدا میمونن چون وین 6/5 نرم افزار های خودشو داره که بسیار کاربردی و زیاد هستن و وین7 هم یه ابهت جداگانه ای برای خودش داره و به شخصه ویندوز و کلن ماکروسافت رو قبول دارم.
ولی همان طوری که گفتم ویندوز برای اهلش خوبه برای کسی که واقعن به کارش بیاد و کسی که کار کردن با ویندوز موبیل را خوب بلد باشه چون در غیر این صورت اون لذت و جذابیتیو که باید داشته باشه نداره.
در نهایت ما ادما همیشه از هر چیزی بهترین و کاملترشو میخوایم و با امدن وین7 مطمعن باشید اکثر کسانی که عشق ویندوز و اهل کار با ویندوزن به وین 6/5 اکتفا نمیکنن و به وین7 رو میارن.

در کل من در حال حاظر با توجه به این که اندرویید داره پیشرفت میکنه و روز به روز ورژن های جدیدش در راهن و مایکروسافتم هی از وین7 میگه و هر دوی این سیستم عامل ها در اینده حرف های زیادی برای گفتن دارن.
نهایتن من بهترین سیستم عامل ها در حال حاظر را مکین تاچ و سیمبین میدونم.
البته با توجه به این که شما میگین تا وین7 خیلی مونده روی وین6/5 هم میشه حساب کرد.
اندروییدم فکر کنم(فقط یه حدسه)به زودی یه ورژن جدید و کاملن متفاوت و خیلی کاربردی را معرفی کنه

cell_phone
11-09-2010, 04:42
ببین عزیز من ملتفتم شما چی میگی و یه جورایی یه جاهایش رو قبول دارم .
پستت رو که خوندم دیدم باید جواب بدم . اینم یه جواب کوتاه و مختصر هست .
به عنوان یک کاربر وین مو باید خدمتتون عرض کنم . کاربران از این نظر به سه قسمت تقسیم می شوند :

1- افراد بیی تفاوت : فردی که فقط قصد تماس و مسیجینگ و استفاده های اصلی رو داره . که همون 1100 هم کارش رو راه میندازه ولی بعضی اوقات می بینی به دلایلی از جمله زیبای یا کلاس گذاشتن و...... گوشی هایی با آخرین تکنولوزی داره ولی باز هم همون استفاده در حد 1100 و بس .
2- گیمر / اهل فان : کسی که علاوه بر اون موارد بالا به دنبال ایجاد سرگرمی و فان نیز هست .
3-حرفه ای : کسی که علاوه بر موارد بالا اهل برنامه های کاربردی و بالا و پایین کردن تنظیمات و جزییات و..... هست .

حالا بسته داره شما اهل کدوم دسته باشی . که برای هر دسته نسخه ای جدا گانه بایست پیچید .

mr_khodaei2008
11-09-2010, 16:54
دوست عزيز نظر من اينه اگه ميتوني يك ماهي صبر كن تا ان8 بياد تو بازار اون موقع با پولت ميتوني يكيش را بگيري خيلي گوشي عالي هست از همه نظر

bibak_fa
11-09-2010, 22:33
اشتباه شد.
لطفن پاک شود

fire159
12-09-2010, 10:58
بیخیال .
یه xt720 بگیر . یا صبر کن واسه میلستون 2