PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی از 250 تا 300 چی گیر می یاد؟

ghasem13
09-09-2010, 08:43
سلام دوستان.
من یه گوشی با مشخصات زیر می خوام امیدوارم با راهنماییهاتون به بهترین گزینه برسم.
1-صفحه نمایشش حداقل 2/4 باشه.

2-یه سیستم عامل توپ داشته باشه باقابلیت نصب نرم افزار های فراوان(خودم هم نمیدونم سیمبیان بهتره یا ویندوز موبایل چون تجربه کار کردن با ویندوز موبایل رو نداشتم)

3-دارای GPSبا کارآیی بالا باشه.

4-با توجه به پیشرفت سریع تکنولوژی حتما وایفای داشته باشه.

5-بین تاچ یا معمولی موندم.(گوشی های تاچ خر کار هستن !؟)

6-یه نکته که برام خیلی مهمه دوربینه که حداقل باید 5 باشه وبا قابلیت فیلمبرداری 30fps.

7-اگه نکته دیگه ای یادم اومد بعدا اضافه می کنم.

اینم بگم که چند ماه پیش می خواستم بخرم ولی مشکلی پیش اومد و پولش جای دیگه خرج شد.اون موقع بعد از چند روز تحقیقات به N79 رسیدم نظرتون در مورد این گوشی چیه آیا هنوز هم می تونه بهترین گزینه باشه برا من؟

LiverBarca
09-09-2010, 11:19
والا چی بگم....5800 و امنیا لایت هستن که هر دو تو این رنج قیمت هستن و سیستم عامل هم دارن ولی ایرادشون اینه که دوربینشون 3 هست ولی فیلم برداری خوبی دارن...

bibak_fa
09-09-2010, 15:55
همون ان79 که خودتون نام بردین بهترین گزینه در این رنج قیمت میباشد

ghasem13
10-09-2010, 07:28
یکی از دوستان بهم پیشنهاد کرده یه نگاهی هم به مارک htc داشته باشم ولی من با ویندوز موبایل هیچ آشنایی ندارم. تو گوشی های نوکیا هم بین گوشی هایی مثل ان85 ، ایکس 6 و ان 79 موندم. راستی شنیدم سامسونگ هم گوشی هایی با ویندوز موبایل داره؟

bibak_fa
10-09-2010, 14:06
دوست عزیز ویندوز موبایل به درد کسی میخوره که بخواد ازش استفاده کنه و کار کردن باشو خوب بلد باشه در غیر این صورت با مشکل مواجه میشید و همش گوشی هنگ میکنه.
به نظره من سیمبین کاره اکثر کاربران را انجام میده و خرید سیمبین بهتر و با صرفه تره برای اکثر افراد
به نظره من با این پول بهترین گزینه ان79 میباشد.اگه هم بتونید تقریبن 50 هزار تومان به پولتون اضاف کنید میتونید ان86 یا ویواز بگیرین که واقعن گوشی های خوب و کاملی هستن

ghasem13
10-09-2010, 16:53
دوست عزیز ویندوز موبایل به درد کسی میخوره که بخواد ازش استفاده کنه و کار کردن باشو خوب بلد باشه در غیر این صورت با مشکل مواجه میشید و همش گوشی هنگ میکنه.
به نظره من سیمبین کاره اکثر کاربران را انجام میده و خرید سیمبین بهتر و با صرفه تره برای اکثر افراد
به نظره من با این پول بهترین گزینه ان79 میباشد.اگه هم بتونید تقریبن 50 هزار تومان به پولتون اضاف کنید میتونید ان86 یا ویواز بگیرین که واقعن گوشی های خوب و کاملی هستن
نظرت در مورد x6 چیه؟

MOHAMMAD2010
10-09-2010, 22:17
x6 بگیر ( 8 گیگشو ) قیمتش حدود 300 هست

LiverBarca
10-09-2010, 23:46
اره x6 هم بد نیست....اونو بگیر...

bibak_fa
10-09-2010, 23:50
ایکس6 هم گوشیه خوب و با کیفیتی میباشد ولی ویواز را از هر نظر در نظر بگیری بهتر میباشد فقط از نظره صدا ایکس6 کمی برتری داره که ویواز با داشتن سی پیو قویتر و دوربین بسیار بهتر جبران کرده.
در نهایت اگه قصد خرید ایکس6 داری من پیشنهاد میکنم ویواز بگیری بهتره

ghasem13
11-09-2010, 10:49
x6 بگیر ( 8 گیگشو ) قیمتش حدود 300 هست
من دیشب یه سر رفتم احمد آباد (در مشهد )فکر کنم یکی از بازار های اصلی موبایل باشه در مشهد.
اول n79 پرسیدم که اکثرا گفتم تولیدش متوقف شده و دیگه نو گیر نمی یاد بعضی هم که داشتن 320 قیمت دادن(مجار با گارانتی پارسه و اصلی نوکیا ).
بعد هم از احوالات x6 جویا شدم که 16 گیگ رو قیمت دادن 350 تومان با گارانتی. ظاهران هیچ کدوم 8 گیگ نداشتن.اینم از تحقیقات من !!!
راستی یه سوال در مورد گوشی هایی که حافظه داخلی دارن و مموری خور نیستن. برای ریختن فایل تو این گوشی ها از کابل باید استفاده کرد؟سرعت انتقال چطوره؟من الان یه n72 دارم که با کابل خیلی طول میکشه (ریختن فایل تو گوشی).

bibak_fa
11-09-2010, 22:33
من دیشب یه سر رفتم احمد آباد (در مشهد )فکر کنم یکی از بازار های اصلی موبایل باشه در مشهد.
اول n79 پرسیدم که اکثرا گفتم تولیدش متوقف شده و دیگه نو گیر نمی یاد بعضی هم که داشتن 320 قیمت دادن(مجار با گارانتی پارسه و اصلی نوکیا ).
بعد هم از احوالات x6 جویا شدم که 16 گیگ رو قیمت دادن 350 تومان با گارانتی. ظاهران هیچ کدوم 8 گیگ نداشتن.اینم از تحقیقات من !!!
راستی یه سوال در مورد گوشی هایی که حافظه داخلی دارن و مموری خور نیستن. برای ریختن فایل تو این گوشی ها از کابل باید استفاده کرد؟سرعت انتقال چطوره؟من الان یه n72 دارم که با کابل خیلی طول میکشه (ریختن فایل تو گوشی).
والا من تست نکردم ولی تا اون جایی که میدونم و از دوستان شنیدم میگن حافظه ی داخلی از سرعت بالاتری برخورداره

LiverBarca
12-09-2010, 00:01
صد در صد حافظه ِ داخلی سرعتش از مموری بیشتره...شک نکن