PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : USB دار کردن ضبط و اضافه کردن قابلیت پخش Avi,Divx,Mpeg

vahid*
09-09-2010, 06:49
سلام
مدل ضبطم VK90پاناسونیکه که dvd پخش میکنه و صدای پخش دالبی هم داره ولی usb نداره و divx ,avi,mpeg هم پخش نمیکنه چطور میتونم اونو usb خورکنم وقابلیت پخش فرمتهای نامبرد رو هم بهش اضافه کنم ؟

t_tanhayam
09-09-2010, 10:15
سلام
مدل ضبطم VK90پاناسونیکه که dvd پخش میکنه و صدای پخش دالبی هم داره ولی usb نداره و divx ,avi,mpeg هم پخش نمیکنه چطور میتونم اونو usb خورکنم وقابلیت پخش فرمتهای نامبرد رو هم بهش اضافه کنم ؟

-متاسفانه امكان افزايش اين قابيلت وجود نداره تنها راهش خريد يك dvd playr و يا يك فرستنده fm هست كه پورت usb داشته باشه و بتونيد به ضبطتون وصل كنيد

Pejman3
11-09-2010, 18:33
می تونید مدیا پلیر هم بگیرین و به ضبطتون وصل کنید. چون ضبطتون دی وی دی رو پخش می کنه انتخاب بهتریه.

vahid*
14-09-2010, 05:23
می تونید مدیا پلیر هم بگیرین و به ضبطتون وصل کنید. چون ضبطتون دی وی دی رو پخش می کنه انتخاب بهتریه.
یعنی چطور ؟

Pejman3
14-09-2010, 09:48
یعنی چطور ؟

اگه توی همین بخش وسایل پخش کننده صوتی و تصویری بگردین تاپیک های زیادی در مورد این HD MEDIA PLAYER ها پیدا می کنید مثل Seagate یا Western Digital Live خروجی صدای آنالوگ این دستگاه ها رو به AUX ضبطتون باید وصل کنید.
این مدیا پلیرها تقریباً همه فرمت ها رو از روی هارد یا فلش می تونند بخونند.

amir 777
20-09-2010, 11:09
-متاسفانه امكان افزايش اين قابيلت وجود نداره تنها راهش خريد يك dvd playr و يا يك فرستنده fm هست كه پورت usb داشته باشه و بتونيد به ضبطتون وصل كنيد
با fm چطوری میشه این کار را کرد

t_tanhayam
20-09-2010, 12:12
با fm چطوری میشه این کار را کرد

-از اين فرستنده اي fm كه روي موج fm ميفرستن وتوي ماشين ها استفاده ميشه
منبع تغذيه بهش بدين وروي fm ضبط دريافت كنيد اين ارزونترين راه ممكن هست منتها خوب مسلما كيفيت كمي هم خواهد داشت نسبت به روش هاي ديگه

amir 777
20-09-2010, 13:58
اون وقت تصویر را هم نشون میده

Artam01
20-09-2010, 15:52
باید صدای آهنگو با موج رادیو بگیری، کیفیتش رادیولی میشود.

t_tanhayam
20-09-2010, 15:58
اون وقت تصویر را هم نشون میده

-نه امر جان فقط براي اهنگ هست
شما اگه براي تصوير هم ميخواين بهترين گزينه خريد يك hd media player ‌هست

hmd
20-09-2010, 16:00
اینا که فایده برای تصوی نداره. اون فرستنده هم فقط mp3 و wma پخش میکنه .

t_tanhayam
20-09-2010, 16:24
اینا که فایده برای تصوی نداره. اون فرستنده هم فقط mp3 و wma پخش میکنه .

-راه ديگري وجود نداره متاسفانه و بايد از وسيله جانبي استفاده كرد

vahid*
25-09-2010, 07:12
-راه ديگري وجود نداره متاسفانه و بايد از وسيله جانبي استفاده كرد
یکی ازدوستان تو بخش صوت و تصویر خودرو درمورد usb دار کردن ضبط خودرو نوشته که باخرید یک بردdvd به قیمت 10000تومان که به aux میخوره ، میشه اینکارو کرد اما توضیحی درمورد این برد و جزئیاتش نداده . به نظر شما شدنیه؟چطور؟

t_tanhayam
25-09-2010, 09:37
یکی ازدوستان تو بخش صوت و تصویر خودرو درمورد usb دار کردن ضبط خودرو نوشته که باخرید یک بردdvd به قیمت 10000تومان که به aux میخوره ، میشه اینکارو کرد اما توضیحی درمورد این برد و جزئیاتش نداده . به نظر شما شدنیه؟چطور؟

-شدنيه منتها خوب درد سر هاي خودش رو داره
-من خودم براي ضبط خونه خواستم همين كار روانجام بدم منتها خوب كانتر ها وشمارنده هاي ديجيتال متفاوتي كه در صفحه dvd player هست خوب مچ نميشه با صفحه ديجيتالي خود ضبط ولي كاري شدنيه ميشه :46:

vahid*
26-09-2010, 06:47
-شدنيه منتها خوب درد سر هاي خودش رو داره
-من خودم براي ضبط خونه خواستم همين كار روانجام بدم منتها خوب كانتر ها وشمارنده هاي ديجيتال متفاوتي كه در صفحه dvd player هست خوب مچ نميشه با صفحه ديجيتالي خود ضبط ولي كاري شدنيه ميشه
اگه توضیحی درمورد جزییات چگونگی اینکار بگی ماهم امتحان میکنیم.ضمنا این برد dvd رو از کجا باید تهیه کرد؟

t_tanhayam
26-09-2010, 09:57
اگه توضیحی درمورد جزییات چگونگی اینکار بگی ماهم امتحان میکنیم.ضمنا این برد dvd رو از کجا باید تهیه کرد؟

-من از داخل يك dvd player چيني برداشتم بردهاشم توي بازار موجود هست منتها برد تنها فايده نداره شما نياز به يك صفحه ديجيتال دارين چون معمولا صفحه ديجيتال ضبط رو نميشه ازش استفاده كرد
-اين كار نياز به داشتن اطلاعات فني هست وكمي دست به هويه بودن البته
-پايه هاي RF برد رو بايد پيدا كنيد
تغذيه 5 و12 ولت رو بايد از برد ضبط به بردي كه گرفتين بدين
-يك محفظه بايد تعبيه كنيد براي برد كه بايد به فكر فن هم براش باشين

-كلي درد سر داره عزيز