PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با 5770 و v22t

m.b.h.a
08-09-2010, 23:13
با سلام خدمت همه ی دوستان p30

مشکلی داشتم که میخواستم با شما در میون بزارم .
مشکل اینه که توی بازی dirt 2 , assassins creed 2 و crisys warhead سیستم هنگ میکنه و صفحه سیاه میشه وقتی هم دست روی کیس میزاری دما تا حدود زیادی افزایش پیدا کرده وقتی هم کرک جدید برای dirt 2 نصب کردم کمی زمان رفتن تصویر بیشتر شد البته نمیونم چرا این مشکل پیش اومد .
سیستم :
core i7 920
giga 5770
case magnume 2
و مانیتور V22t

البته در ابتدا از حداکثر رزولوشن استفاده میکردم (1920 - 1080) که بعد با تغییر اون مقداری به زمان هنگ اضافه میشد البته 3- 4 باری هم بود که assassins بدون هنگ بازی کردم .
لطفاَ راهنمایی کنید .

m.b.h.a
09-09-2010, 17:15
پس چرا کسی جواب نمیده

EXTREME
09-09-2010, 17:50
شما اول از همه ویندوز رو عوض کنید و اسکن ویروس بکنید و درایور گرافیک و مانیتور رو آپدیت کنید
اگه بازم هنگید علت های مختلف داره مثل بالا رفتن دمای پردازنده و گرافیک
ضعیف بودن پاور
خرابی رم یا اسلات حافظه
بدسکتور بودن هارد
و نیم سوز بودن گرافیک
باید تک تک این قطعات رو چک کنی ببینی مشکل از چیه
گرافیکتم خوبه فکر نکنم تو ریزولیشن فول اچ دی مشکلی داشته باشه

m.b.h.a
09-09-2010, 19:01
سلام
ممنون از پاسخت.

من ویندوزو عوض کردم. اسکن ویروس هم نکردم چون تو هارد اصلا چیزی نیست که اسکن بشه.
فقط همون طور که گفتم با بازی هایی مثل کرایسس و اساسینز کرید 2 یا Dirt 2 همچین مشکلی پیش میاد.
پاورم که گرین 680 هست.
=

با نرم افزار Furmark چند تا بنچمارک گرفتم:

-
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
-
-
-
-
-
-
-
-
با اینکه تو بعضیاشون فریم جا می انداخت اما سیستم ناپایدار نمیشد.

EXTREME
09-09-2010, 20:47
شما باید قطعه سالم داشته باشید و اون قطعه هایی رو که گفتم حتما چک کنید
با این عکسها پس احتمالا گرافیک مشکل نداره و دماش مناسب بوده

m.b.h.a
09-09-2010, 21:26
دوست عزیز میتونی یه راهنمایی از چگونگی تست قطعات بدی . بدونه این که قطعه ی دیگه ای نیاز باشه ...

EXTREME
09-09-2010, 21:56
برای تست رم جای رم رو عوض میکنی نشد با نرم افزار memory test تست میکنیش
برای هارد hdd regenerator
گرافیک و پاور هم که سالمه
یه تست پایداری هم از سیستم با نرم افزار prime95 بگیر به مدت نیم ساعت

m.b.h.a
10-09-2010, 20:02
دوست عزیز ...
با furmark که بنچمارک میگیرم حقیقتا خیلی فریم رد میکنه آدمو کلافه میکنه .

m.b.h.a
11-09-2010, 18:58
سلام

من در مورد رم ها این کارا رو انجام دادم.
(سیستم:
رم Elexir ddr3 3*2g
مادربرد: X58aud3r)

رم 1 رو گذاشتم تو اسلات 1 (سفید) ==> بعد از اجرای 2 Dirt سیستم 35 دقیقه ثبات داشت بعدش هنگ کرد .
رم 2 /...................../ 1 /......./ ==> /............................... 13 ....................................... .
رم 3 /...................../ 1 /......./ ==> /............................... 55 ....................................... .
===---===
رم 1 رو گذاشتم تو اسلات 3 (دومین اسلات سفید از چپ) ==> بعد از اجرای Dirt 2 سیس 18 دقیقه ثبات داشت و بعد هنگ کرد.
رم 2 /.................................................. ......./ ==> /............................ 15 /....................................
رم 3 /.................................................. ......./ ==> /............................ 19 /.....................................
===---===
رم 1 رو گذاشتم تو اسلات 5 (سومین اسلات سفید) ==> بعد از اجرای Dirt 2 سیستم 7 دقیقه ثبات داشت و بعدش هنگ کرد.
رم 2 /.................................................. ./ ==> /............................... 11 /.......................................
رم 3 /.................................................. ./ ==> /............................... 4 /.........................................

و حالا هم رم 3 رو گذاشتم تو اولین اسلات سفید و رم 1 رو گذاشتم رو دومین اسلات سفید و رم 2 رو هم گذاشتم کنار و وصلش نکردم و تا الآن 3 ساعته که هنگ نکرده.

به نظر شما مشکل از چیه؟ رم شماره 2 یا اسلات سفید 3؟

m.b.h.a
14-09-2010, 18:47
دوستان ............

در انتظار یاری شما ...........

Guts
16-09-2010, 16:29
سیستمت هنگ میکنه؟ ریست یا خاموش که نمیشه؟ تا حالا پیغام صفحه آبی گرفتی؟

m.b.h.a
16-09-2010, 20:19
سلام ...
دوست عزیز از جوابت ممنون .

سیستمت هنگ میکنه؟

سیستم به این صورت هست که وقتی بازی هایی مثل Dirt 2 , Crysis warhead , assassins creed II اجرا می کنم وسط بازی صفحه یا سیاه میشه و یا عمودی زرد رنگ که در بعضی موارد صدا هنوز منظم هست ولی نه میشه به Task manager رفت و نه به صفحه Desktop دسترسی پیدا کرد . و مجبور به ریست کامپیوتر میشم .

ریست یا خاموش که نمیشه؟ تا حالا پیغام صفحه آبی گرفتی؟

نه تا به حال نه ریست شده و نه خاموش . پیغام صفحه آبی هم تا به حال ندیدم .
ولی یه چیز جالب اینه که با توجه به اولویتی که گفتم وقتی رم شماره ی 3 توی چنل 1 ، رم شماره ی 1 رو توی چنل 2 و رم شماره ی 2 رو توی چنل 3 قرار دادم وقتی وارد ویندوز شد (ویندوز 7) اصلاَ نمیشد کلیک راست کرد و زمانی که وارد my computer میشدم چند تا صفحه پشت سر هم باز میشد .

جای رم ها رو عوض کردم و رم شماره ی 1 رو توی چنل 3 و رم 2 رو توی چنل 2 قرار دادم مشکل رفع شد .

m.b.h.a
20-09-2010, 17:38
هم اکنون نیاز مند یاری سبزتان هستیم ....

m.b.h.a
23-09-2010, 16:14
باز هم سلام بی پاسخ ....

دوستان غایب من ، من درایو کارت گرافیک رو آپدیت کردم ، بایوس مادربورد و هم آپدیت کردم .

با hdd Regenerator هم بد ستکتور بودن هارد و چک کردم که هیچ مشکلی مشخص نشد .

و با تغییر اسلات رم ها تنها زمان سیاه شدن تصویر تغییر می کرد .

اگه شما جواب نمیدید ما که سئوال داریم خدارو چه دیدی شاید یکی از این دورو ورا گذشت و نگاهی هم به این تاپیک انداخت .

N.H.H
23-09-2010, 20:08
با سلام خدمت همه ی دوستان p30

مشکلی داشتم که میخواستم با شما در میون بزارم .
مشکل اینه که توی بازی dirt 2 , assassins creed 2 و crisys warhead سیستم هنگ میکنه و صفحه سیاه میشه وقتی هم دست روی کیس میزاری دما تا حدود زیادی افزایش پیدا کرده وقتی هم کرک جدید برای dirt 2 نصب کردم کمی زمان رفتن تصویر بیشتر شد البته نمیونم چرا این مشکل پیش اومد .
سیستم :
core i7 920
giga 5770
case magnume 2
و مانیتور V22t

البته در ابتدا از حداکثر رزولوشن استفاده میکردم (1920 - 1080) که بعد با تغییر اون مقداری به زمان هنگ اضافه میشد البته 3- 4 باری هم بود که assassins بدون هنگ بازی کردم .
لطفاَ راهنمایی کنید .

هوالعلیم
با سلام ، دوست عزیز من تعجب میکنم که شما با صرف این هزینه جهت خریدن قطعات خوبی که مشاهده کردم چرا از رمهای Elexir ddr3 3*2g استفاده کردید :41:این برند Elexir یکی از بی کیفیت ترین برند تولید کننده رم می باشد ماژولهای استفاده شده در این رم بسیار بسیار بی کیفیت میباشندکه در QVL هیچ شرکت سازنده مادربردی نمیباشد فکر افزایش ولتاژ و دست کاری در تایمینگ و فرکانس این رم را از سرتان خارج کنید چون با کوچکترین تغییری ماژولها را از دست میدهید بنده به شما 2 راه را پیشنهاد میدهم ، راه اول استفاده کردن از رم دیگر با یک برند معتبر تر جهت چک کردن موقت جهت روشن شدن و رفع اشکال و راه دوم بیرون آوردن رم ها بصورت رندم و مرحله ای بدین صورت که یکی از رمها را بیرون آورده و با دو تا رم وارد بازی شوید به همین صورت رمها را تک تک خارج کرده و آنها را بصورت دوبل و نوبتی تست کنید در صورت جواب نگرفتن هم با یک رم وارد بازی شوید از اجرانشدن بازی با یک رم نگران نشوید چون در صورت کم بودن مقدار رم بازی کند اجرا میشود اما بدون هنگ کردن یا سیاه شدن صفحه نتیجه تست را شنبه به من اعلام نمایید.

موفق باشید

m.b.h.a
25-09-2010, 21:16
سلام دوست عزیز ...
اول برای جواب دادنت ازت تشکر می کنم .

با سلام ، دوست عزیز من تعجب میکنم که شما با صرف این هزینه جهت خریدن قطعات خوبی که مشاهده کردم چرا از رمهای Elexir ddr3 3*2g استفاده کردید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]این برند Elexir یکی از بی کیفیت ترین برند تولید کننده رم می باشد ماژولهای استفاده شده در این رم بسیار بسیار بی کیفیت میباشندکه در QVL هیچ شرکت سازنده مادربردی نمیباشد

دوست عزیز حقیقت اینه که روز خرید سیستم مشکلات بی وقفه از آسمون می بارید در واقع من میخواستم سیستمی با مبلغ 1 میلیون جمع کنم اما متاسفانه کم کم مبلغ افزایش پیدا کرد تا اینکه به 1500 هزار تومن رسید . بول دارم که رم ها از شرکت گم نامی هستند ولی متاسفانه یکی از رم های پیشنهادی خود شرکت گیگا هستش . روزی که ما میخواستیم سیستم بخریم در دنیا بسته شده بود چون وقتی به مغازه هایی که دیروز اون روز ازشون قیمت گرفته بودم یا رم ها رو فروخته بودن و یا نداشتن نمیدونم چرا همچین اتفاقی افتاده بود اولین انتخاب خودم Adata بود که نشد . باورتون نمیشه که تنها جنسی هم که واقعا کلاه خشگلی سرمون رفت همین رم بود چون من برای اون ها 225 هزار تومن دادم .

تایمینگ و فرکانس این رم را از سرتان خارج کنید

دوست عزیز من این رم ها رو گرفتم تا از این کار صرفه نظر کنم .

راه اول استفاده کردن از رم دیگر با یک برند معتبر تر جهت چک کردن موقت جهت روشن شدن و رفع اشکال
دوست عزیز یکی از دوستانم 2 گیگ رم کینگ استون داره انشاالله با اون فردا چک می کنم. و در ادامه هم بگم که سیستم اصلا هیچ اشکالی توی خاموش یا روشن شدن نداره و تنها توی بازی هایی که گفتم مشکل پیش میاد .

راه دوم بیرون آوردن رم ها بصورت رندم و مرحله ای بدین صورت که یکی از رمها را بیرون آورده و با دو تا رم وارد بازی شوید به همین صورت رمها را تک تک خارج کرده و آنها را بصورت دوبل و نوبتی تست کنید در صورت جواب نگرفتن هم با یک رم وارد بازی شوید از اجرانشدن بازی با یک رم نگران نشوید چون در صورت کم بودن مقدار رم بازی کند اجرا میشود اما بدون هنگ کردن یا سیاه شدن صفحه

دوست عزیز من این کارو انجام دادم و نتیجش توی یکی از این پست های همین تاپیک هست اگه لطف کنی و یک نگاهی بهشون بندازی ممنون میشم .

نتیجه تست را شنبه به من اعلام نمایید.

الوعده وفا من الان به شما پاسخ دادم .
امیدوارم شما هم موفق و پیروز باشید .

N.H.H
26-09-2010, 13:01
سلام

من در مورد رم ها این کارا رو انجام دادم.
(سیستم:
رم Elexir ddr3 3*2g
مادربرد: X58aud3r)

رم 1 رو گذاشتم تو اسلات 1 (سفید) ==> بعد از اجرای 2 Dirt سیستم 35 دقیقه ثبات داشت بعدش هنگ کرد .
رم 2 /...................../ 1 /......./ ==> /............................... 13 ....................................... .
رم 3 /...................../ 1 /......./ ==> /............................... 55 ....................................... .
===---===
رم 1 رو گذاشتم تو اسلات 3 (دومین اسلات سفید از چپ) ==> بعد از اجرای Dirt 2 سیس 18 دقیقه ثبات داشت و بعد هنگ کرد.
رم 2 /.................................................. ......./ ==> /............................ 15 /....................................
رم 3 /.................................................. ......./ ==> /............................ 19 /.....................................
===---===
رم 1 رو گذاشتم تو اسلات 5 (سومین اسلات سفید) ==> بعد از اجرای Dirt 2 سیستم 7 دقیقه ثبات داشت و بعدش هنگ کرد.
رم 2 /.................................................. ./ ==> /............................... 11 /.......................................
رم 3 /.................................................. ./ ==> /............................... 4 /.........................................

و حالا هم رم 3 رو گذاشتم تو اولین اسلات سفید و رم 1 رو گذاشتم رو دومین اسلات سفید و رم 2 رو هم گذاشتم کنار و وصلش نکردم و تا الآن 3 ساعته که هنگ نکرده.

به نظر شما مشکل از چیه؟ رم شماره 2 یا اسلات سفید 3؟

هوالعلیم
با سلام ، یه سوال از شما دارم چرا رم ها رو توی اسلات آبی چک نکردید؟ ساده و خلاصه عرض کنم که اسلاتی که نزدیک ترین اسلات به CPU هست در اولویته و شما که از رم های یکسان استفاده میکنید الباقی رم ها را در اسلات آبی چک کنید به همون ترتیبی که قبلا گفتم نه شیوه تست شما ( رم ها را اول بصورت دوبل با یکدیگر چک کنید و پس از مشخص نشدن نتیجه رمها را تک تک تست کنید ) البته راه سان تر استفاده از یک رم سالم با یک برند دیگر است.

موفق باشید

m.b.h.a
26-09-2010, 14:59
با سلام ....

با سلام ، یه سوال از شما دارم چرا رم ها رو توی اسلات آبی چک نکردید؟

دوست عزيز با قرار دادن رم توي اسلات هاي آبي سيستم اصلا بالا نمياد .

ساده و خلاصه عرض کنم که اسلاتی که نزدیک ترین اسلات به CPU هست در اولویته و شما که از رم های یکسان استفاده میکنید الباقی رم ها را در اسلات آبی چک کنید به همون ترتیبی که قبلا گفتم نه شیوه تست شما ( رم ها را اول بصورت دوبل با یکدیگر چک کنید و پس از مشخص نشدن نتیجه رمها را تک تک تست کنید )

دوست عزيز اگر منظورتون چك كردن رمها به صورت جفتي هست من اين كارو هم انجام دادم البته فكر كنم منظور شما اينه كه وقتي اسلات سفيد پر شد توي اسلات آبي جاي رم بعدي باشه ؟

البته راه سان تر استفاده از یک رم سالم با یک برند دیگر است.

چشم من اين كارو در نزديك ترين وقت ممكن انجام مي دم .

و باز هم تشكر دوست گرامي .

m.b.h.a
28-09-2010, 20:14
سلام ....

حقیقتا این اولین باری که توی انجمن من به چنین مشکلی بر می خورم چند وقت پیش ها هر سئوالی که پرسیده میشد بی پاسخ نمی موند نمیدونم چی شده بمب توی پی 30 منفجر شده حالا از چه نوعیش بده من نمی دونم .

در هر صورت من هنوز هم منتظر جواب شما هستم .

دوستان من رم گیگ کینگ استون باس 1333 تست کردم اما باز هم تصویر سیاه شد .
با furmark هم که تست میگیرم هیچ نشونه ای از هنگ و ریست نیست و دما هم تا حدود 85 درجه بالا میره یه تستس که گرفتم زمان اون 5 دقیقه بود و امتیاز 6125 گرفت با دمای 85 . درحالی که کاتالیست 10.9 رو دانلود کردم و ....

دیگه دوستان واقعا نمیدونم چیکار کنم اگر ایراد از رم نیست از گرافیک نیست پس ایراد از چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دیگه من نمیدونم چیو تست کنم هارد رو هم که تست کردم هیچ بدسکتوری نداشت .
دیگه خسته شدم .. اگر حتی نیاز باشه کیس و دوباره به نمایندگی جایی ارجاع بدم حرفی ندارم شاید پایان مشکلات باشه ......
باز منتظر پیشنهادتون هستم .......

xzero
28-09-2010, 21:44
هوالعلیم
با سلام ، دوست عزیز من تعجب میکنم که شما با صرف این هزینه جهت خریدن قطعات خوبی که مشاهده کردم چرا از رمهای Elexir ddr3 3*2g استفاده کردید :41:این برند Elexir یکی از بی کیفیت ترین برند تولید کننده رم می باشد ماژولهای استفاده شده در این رم بسیار بسیار بی کیفیت میباشندکه در QVL هیچ شرکت سازنده مادربردی نمیباشد فکر افزایش ولتاژ و دست کاری در تایمینگ و فرکانس این رم را از سرتان خارج کنید چون با کوچکترین تغییری ماژولها را از دست میدهید بنده به شما 2 راه را پیشنهاد میدهم ، راه اول استفاده کردن از رم دیگر با یک برند معتبر تر جهت چک کردن موقت جهت روشن شدن و رفع اشکال و راه دوم بیرون آوردن رم ها بصورت رندم و مرحله ای بدین صورت که یکی از رمها را بیرون آورده و با دو تا رم وارد بازی شوید به همین صورت رمها را تک تک خارج کرده و آنها را بصورت دوبل و نوبتی تست کنید در صورت جواب نگرفتن هم با یک رم وارد بازی شوید از اجرانشدن بازی با یک رم نگران نشوید چون در صورت کم بودن مقدار رم بازی کند اجرا میشود اما بدون هنگ کردن یا سیاه شدن صفحه نتیجه تست را شنبه به من اعلام نمایید.

موفق باشید

هیچ ربطی به رم نداره!!

سلام ....

حقیقتا این اولین باری که توی انجمن من به چنین مشکلی بر می خورم چند وقت پیش ها هر سئوالی که پرسیده میشد بی پاسخ نمی موند نمیدونم چی شده بمب توی پی 30 منفجر شده حالا از چه نوعیش بده من نمی دونم .

در هر صورت من هنوز هم منتظر جواب شما هستم .

دوستان من رم گیگ کینگ استون باس 1333 تست کردم اما باز هم تصویر سیاه شد .
با furmark هم که تست میگیرم هیچ نشونه ای از هنگ و ریست نیست و دما هم تا حدود 85 درجه بالا میره یه تستس که گرفتم زمان اون 5 دقیقه بود و امتیاز 6125 گرفت با دمای 85 . درحالی که کاتالیست 10.9 رو دانلود کردم و ....

دیگه دوستان واقعا نمیدونم چیکار کنم اگر ایراد از رم نیست از گرافیک نیست پس ایراد از چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دیگه من نمیدونم چیو تست کنم هارد رو هم که تست کردم هیچ بدسکتوری نداشت .
دیگه خسته شدم .. اگر حتی نیاز باشه کیس و دوباره به نمایندگی جایی ارجاع بدم حرفی ندارم شاید پایان مشکلات باشه ......
باز منتظر پیشنهادتون هستم .......

شما احتمالا تا حالا اور نکردی؟!!
عینا همین مشکلی که شما دارین رو از مدل 5770 و 5870 چند جا دیگه هم دیدم البته بیشتر برند sapphire چنین مشکلی داشت!! شما مطمئن باش ایراد از گرافیکه!!
متاسفانه هیچ راه حلی برای این مشکل وجود نداره که شما خودت بتونی حل کنی و باید بفرستی گارانتی و از اونجایی که giga گارانتی خوبی داره حتما رسیدگی میکنه!
در ضمن حتما بهشون بگو که با چه بازیهایی مشکل داری !!

mohsen_z222
29-09-2010, 11:54
سلام
من هم گرافيك 5750 asus دارم
داخل بعضي بازي ها تصوير گير ميكرد
تو بعضي موارد تصوير ميپريد
اصلا نميشد دره كيس رو بست بخاطر دما
اين در حالي بود كه تمام اون بازيها با گرافيك قبلي كاملا سالم كار ميكرد
البته داخل بعضي بازي ها خيلي عالي بود
كارخانه تازگي درايو جديدي داده كككككككه من نصبش كردم
كمي از مشكلات حل شد

حالا يه سوال دارم گرافيك هاي جديد با دايركت 11 كار ميكنن و من ويندوز xp دارم كه بيشتر از 10 روش نصب نميشه
ممكنه اشكال از داركت 10 باشه
در ضمن قطعات كامپيوتر من هيچ اشكالي ندارن و با گرافيك هاي ديگه كاملا صحيح كار مي كنن

mohsen_z222
29-09-2010, 11:56
دوست عزيز يه نكته هست

اگه پاور كامپيوتر خراب باشه فقط كارته گرافيكه كه درستكار نميكنه

xzero
29-09-2010, 16:01
سلام
كمي از مشكلات حل شد

حالا يه سوال دارم گرافيك هاي جديد با دايركت 11 كار ميكنن و من ويندوز xp دارم كه بيشتر از 10 روش نصب نميشه
در ضمن قطعات كامپيوتر من هيچ اشكالي ندارن و با گرافيك هاي ديگه كاملا صحيح كار مي كنن

نه عزیز !!
به احتمال زیاد مشکل از گرافیکه ربطی به directx هم نداره!!
ولی برای امتحان هم که شده شما یکبار ویندوز 7 نصب کنید و با بازیهایی مثل dirt 2 و modern warfare 2 امتحان کنید !!!

دوست عزيز يه نكته هست

اگه پاور كامپيوتر خراب باشه فقط كارته گرافيكه كه درستكار نميكنه

اگه پاور خراب باشه تقریبا همه ی قطعات دچار مشکل میشن !!
شما سیستمت رو دقیق بگو چیه تا بهتر بشه راهنمایی کرد!!

m.b.h.a
30-09-2010, 08:26
با سلام ...
دوست عزیز ممنون از جوابتون ...

شما احتمالا تا حالا اور نکردی؟!!

دوست عزیز من تازه سیستم و گرفتم 89/2/12 و اصلا هم نیاز به اور نداشتم چون هیچ مشکلی به CPU ندارم چون توی کارای سنگین من مثل اینه که بردیش پارک .

عینا همین مشکلی که شما دارین رو از مدل 5770 و 5870 چند جا دیگه هم دیدم البته بیشتر برند sapphire چنین مشکلی داشت!! شما مطمئن باش ایراد از گرافیکه!!

واقعا حرفتون درسته ، و مطمئن باشید حقیقتا کار بلدید:46: چون مشکل از همون گرافیکه . من گرافیکو با یه سیستم دیگه تست کردم و همین ایرادو داشت .

متاسفانه هیچ راه حلی برای این مشکل وجود نداره که شما خودت بتونی حل کنی و باید بفرستی گارانتی و از اونجایی که giga گارانتی خوبی داره حتما رسیدگی میکنه!

من هم با شما موافقم چون با آپدیت کردن درایور و کاتالیست نمیشخ ایراد سخت افزاری رو درست کرد . در مورد گارانتی اتفاقا من دیروز گارانتی بودم یه مسائلی پیش اومد که متوجه شدم مسعولان آواژنگ توی تهران چقدر از سیستم سر در میارن :13:اگر مشکلم بر طرف شد که شد وگرنه ......
حضرت علی (ع): کارهای بزرگ را به انسان های کوچک و کارهای کوچک را به انسان های بزرگ نسپارید .

در ضمن حتما بهشون بگو که با چه بازیهایی مشکل داری !!

حقیقتا همون اول که رفتم گفتم ولی چه فایده که بجوز ماریو پارتی 2002 و تیکن 1 چیزی رو سیستماشون نصب نیست و یه مانیتور دارن که تا به حال رزولوشن فول اچ دی به گوشش نخورده .

امرو اگر وقت کنم میبرمش گارانتی کرج ...
ممنون

m.b.h.a
30-09-2010, 08:37
سلام
كمي از مشكلات حل شد

در ضمن قطعات كامپيوتر من هيچ اشكالي ندارن و با گرافيك هاي ديگه كاملا صحيح كار مي كنن دوست عزیز شک نکن که از گرافیکه ...
راحت بهت بگم که به من هم میگفتن شاید مشکل از رم باشه ولی به تغییر نوع رم هم مشکلم بر طرف نشد . اینجوری که شما از دمای گرافیک میگید که خیلی بده . چون دما مگه تا چقدر بالا میره که نشه در کیس و بست اصلا خود این یه ایراد هست در ضمن میتونی توی کاتالیس دمای گرافیکو ببینی . برای من هم همین مشکل پیش میاد مثلا توی بازی Prance of persia the forggoten sands , و حتی رزیدنت اویل 5 هیچ مشکلی نیست و تصویر با نهایت کیفیت خروجی داره در حالی که توی 3 تا بازی این مشکل پیش میاد . در ضمن در مورد آپدیت کردن من هم مثل شما عمل کردم و حس شما به من دست داد که کمی بهتر شده ولی مطمئن باشید مشکل سخت افزاری با آپدیت درایور درست نمیشه . شما میتونید با نصب یه ویندوز 7 و اسکن با یه انتی ویروس خوب این مشکلو دوباره بررسی کنی ولی سریع این کارها رو انجام بده چون به نظر من هر چی سریعتر قطعه رو ببری گارانتی بهتره چون مشکل از این چیزا نیست . در ضمن بازی Dirt 2 برای نشون دادن این مشکل خیلی خوبه چون هم دایرکت 11 ساپورته و هم به اندازه ی کافی سنگینه .

موفق باشید ...

m.b.h.a
02-10-2010, 21:53
با سلام ...

دوستان عزیز من کارت و بردم گارنتی با 2006 3Dmark تست کردن هیچ مشکلی مشخص نشد کارتو اوردم خونه اما متأسفانه مشکل همچنان هست به طوری که این مشکل توی رزدینت اویل 5 همچنان پابرجاست امروز بردمش و دوباره مشکلو گفتم واصرار کردم که با بازی dirt2 تست بگیرن . روی سیستماشون که نصب نشد گفتن میفرستیم پشتیبانی فنی وقتی فرستادن غروب زنگ زدم باز گفتن ایراد نداره .=؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ولی من روی یه سیستم دیگه هم امتحان کردم که مشکل دباره بروز کرد بازی و با 4670 تست کردیم کیفیت پایین بود ولی تصویر سیاه نمیشد .

دوستان راهنمایی کنید چکار باید بکنم چون قطعه توی گارانتی آواژنگ هست راه حل مشکل چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون از راهنمایتون .........

xzero
03-10-2010, 17:53
واقعا از اواژنگ بعیده!!
این مشکلی نیستش که غیر از گارانتی کس دیگه ای بتونه حل کنه!!
حالا چی شد؟!! گفتن dirt رو نصب کردیم و مشکلی نداشت؟!!
شما بهتره یه جور راضیشون کنی که با کارتت جلو خودت تو بازیهایی که مشکل داری تست بگیرن(3d mark هم فقط بعضی مواقع مشکل کارت رو نشون میده) !! متاسفانه راه دیگه ای نداری!!
فقط تا مشکلت رو حل نکردن بیخیالشون نشو!!!

m.b.h.a
03-10-2010, 20:55
سلام ...
ممنون از جوابت .

واقعا از اواژنگ بعیده!!
دوست عزیز برای خود من هم بعید بود چون باور نمی کردم آواژنگ همچین پاسخی به من بده من روی حساب اینکه گارانتی آواژنگ دارم اصلا فکر رد شدن قطعه رو نمی کردم .

این مشکلی نیستش که غیر از گارانتی کس دیگه ای بتونه حل کنه!!
دیگه نمی دونم چکار کنم از یه طرف میگن قطعه ایراد نداره از طرف دیگه توی سیستم من مشکل داره.

حالا چی شد؟!! گفتن dirt رو نصب کردیم و مشکلی نداشت؟!!
دیروز که رفتم بازی و با هزار ناز و ادا قبول کرد می گفت ما گیم قبول نمی کنیم دردسر داره سی دی مشخص نیست چیه (واقعا نمیدونم برای ما باید پول بدیم نازم بکشیم ) dirt نصب کرد بین نصب هی اختار می داد آخرشم اصلا اجرا نشد توی یه سیستم دیگه گذاشت که سون نب بود گفت شاید اپتیک دیسک من اراد داره (حالا پیش خودمون باشه ولی احساس کردم اصلا دی وی دی رام نیست سی دی رام )

شما بهتره یه جور راضیشون کنی که با کارتت جلو خودت تو بازیهایی که مشکل داری تست بگیرن(3d mark هم فقط بعضی مواقع مشکل کارت رو نشون میده) !! متاسفانه راه دیگه ای نداری!!
هرچی من بهشون میگم بابا قطعه روی دو تا سیستم تست شده هر دو مشکلو نشون دادن میگن نه شاید ایراد از مین تازه جالب اینه که مین من هم گیگا ست هی اصرار میکنن میگن مینم بیار همون دیروز قطعه رو فرستادن پشتیبانی فنی گفتن میگیم با بازیت تست کنن بعد غروب که بهشون زنگ زدم گفتن مشکل نداره صبح که رفتم گفتن مینت و بیار من هم مجبور شدم قبول کنم (دوست عزیز شاید 3dmark مشکلم نشون بده ولی نه 3dmark 2006 . به خدا من با همچین گارانتی تا به حال توی عمرم برخورد نداشتم که افتخار کنن قطعه رو با 3dmark 2006 تست می کنن ?????????????

فقط تا مشکلت رو حل نکردن بیخیالشون نشو!!!
دوست عزیز حقیقتشو بهت بگم من آدم کله شقیم شده باشه از 205 هزار تومنی که بابت vga دادم میگذرم ولی درسی بهشون میدم که خودشون متوجه شن از هیچ درگیری هم نمیترسم چون حرف غیر منطقی اگر همون اول میگفتن قطعت ایراد داره ولی گارانتی قبول نداره هیچ حرفی نداشتم ولی 4-5 روزه منو هی میبرن هی میارن . خوشبختانه همون شهید بهشتی هم درس میخونم هر روز میرم گارانتی میام پس واسم مسئله هم نیست .

دوست عزیز من حالاها کار دارم با این دفتر گارانتی چیزایی که توش دیدم اول باز گو می کنم تا متوجه بشن همچین شرکت پر ابهت حقیقتش چیه !!!!!!!!!!!!!!!

امروز رفتم گفتن قطعه ایراد نداره بهشون گفتم بابا اینو من تست کردم طی 45 دقیقه تا 1 ساعت سیستم تصویر نمی ده روی دو تا سیستم مشکل مشخص شده (حالا یه چیزم جالب بگم هی من اصرار میکردم قطعه ایراد داره نمایندش آرم گفت حالا اگر مشکل بر طرف نشد ما میتونیم یه قطعه ی سالم اما نه نو بهتون بدیم منم پا فشاری کردم گفتم اگر قطعه ایراد نداره من همون قطعمو میخوام و برام اصلا مسئله نیست من هم روز اول شماره سریال قطعه رو برداشتم که یه وقت فکر نکنن با خر سرو کار دارن)
بعد گفت شما مینتم بیار تا با هم تست بشه شاید مشکل از مین هست اما من مطمئنم ایراد از چیه . اما یه مشکل هست اینه که آن ها هیچ قطعه ی دیگرو قبول نمیکنن سوکت منم 1366 . به نظر شما اصلا تا به حال همچین سیستمی دیدن اصلا سی پی یو Core i7 دارن که بخوا تست کنن .
شرمنده سرت و درد آوردم ولی شدیدن به راهنماییت نیاز دارم رفیق ...

ess_1362
03-10-2010, 21:39
سلام
من همون اول كه تست FURMARK را ديدم يقين داشتم كه گرافيك شما مشكل داره
به نظرم اول سعي كن يكجوري با زبون خوش قطعه را تعويض كني و اگر قبول نكردن با تحديد به شكايت و ...

xzero
03-10-2010, 21:43
سلام ...
ممنون از جوابت .

دوست عزیز برای خود من هم بعید بود چون باور نمی کردم آواژنگ همچین پاسخی به من بده من روی حساب اینکه گارانتی آواژنگ دارم اصلا فکر رد شدن قطعه رو نمی کردم .

دیگه نمی دونم چکار کنم از یه طرف میگن قطعه ایراد نداره از طرف دیگه توی سیستم من مشکل داره.

دیروز که رفتم بازی و با هزار ناز و ادا قبول کرد می گفت ما گیم قبول نمی کنیم دردسر داره سی دی مشخص نیست چیه (واقعا نمیدونم برای ما باید پول بدیم نازم بکشیم ) dirt نصب کرد بین نصب هی اختار می داد آخرشم اصلا اجرا نشد توی یه سیستم دیگه گذاشت که سون نب بود گفت شاید اپتیک دیسک من اراد داره (حالا پیش خودمون باشه ولی احساس کردم اصلا دی وی دی رام نیست سی دی رام )

هرچی من بهشون میگم بابا قطعه روی دو تا سیستم تست شده هر دو مشکلو نشون دادن میگن نه شاید ایراد از مین تازه جالب اینه که مین من هم گیگا ست هی اصرار میکنن میگن مینم بیار همون دیروز قطعه رو فرستادن پشتیبانی فنی گفتن میگیم با بازیت تست کنن بعد غروب که بهشون زنگ زدم گفتن مشکل نداره صبح که رفتم گفتن مینت و بیار من هم مجبور شدم قبول کنم (دوست عزیز شاید 3dmark مشکلم نشون بده ولی نه 3dmark 2006 . به خدا من با همچین گارانتی تا به حال توی عمرم برخورد نداشتم که افتخار کنن قطعه رو با 3dmark 2006 تست می کنن ?????????????

دوست عزیز حقیقتشو بهت بگم من آدم کله شقیم شده باشه از 205 هزار تومنی که بابت vga دادم میگذرم ولی درسی بهشون میدم که خودشون متوجه شن از هیچ درگیری هم نمیترسم چون حرف غیر منطقی اگر همون اول میگفتن قطعت ایراد داره ولی گارانتی قبول نداره هیچ حرفی نداشتم ولی 4-5 روزه منو هی میبرن هی میارن . خوشبختانه همون شهید بهشتی هم درس میخونم هر روز میرم گارانتی میام پس واسم مسئله هم نیست .

دوست عزیز من حالاها کار دارم با این دفتر گارانتی چیزایی که توش دیدم اول باز گو می کنم تا متوجه بشن همچین شرکت پر ابهت حقیقتش چیه !!!!!!!!!!!!!!!

امروز رفتم گفتن قطعه ایراد نداره بهشون گفتم بابا اینو من تست کردم طی 45 دقیقه تا 1 ساعت سیستم تصویر نمی ده روی دو تا سیستم مشکل مشخص شده (حالا یه چیزم جالب بگم هی من اصرار میکردم قطعه ایراد داره نمایندش آرم گفت حالا اگر مشکل بر طرف نشد ما میتونیم یه قطعه ی سالم اما نه نو بهتون بدیم منم پا فشاری کردم گفتم اگر قطعه ایراد نداره من همون قطعمو میخوام و برام اصلا مسئله نیست من هم روز اول شماره سریال قطعه رو برداشتم که یه وقت فکر نکنن با خر سرو کار دارن)
بعد گفت شما مینتم بیار تا با هم تست بشه شاید مشکل از مین هست اما من مطمئنم ایراد از چیه . اما یه مشکل هست اینه که آن ها هیچ قطعه ی دیگرو قبول نمیکنن سوکت منم 1366 . به نظر شما اصلا تا به حال همچین سیستمی دیدن اصلا سی پی یو Core i7 دارن که بخوا تست کنن .
شرمنده سرت و درد آوردم ولی شدیدن به راهنماییت نیاز دارم رفیق ...

خواهش میکنم!!

تو این چند وقت و اتفاقاتی که من خودم به چشم دیدم شخصا به این نتیجه رسیدم که گارانتی خوب در ایران بی معنیه و فقط گارانتی بهتر داریم!!

واقعا که عجب پشتیبانی!! با نهایت پررویی به کسی که کارتش شامل گارانتی میشه میگن تازه اگه مشخص بشه که خرابه یه کارت دست دوم بهت میدیم!!

در مورد سیستمها اونجا هم بگم که اگه خیلی هنر کنن e5300 دو هسته ای داشته باشن که اونم خیلی بعید به نظر میرسه!!

من پیشنهاد میکنم شما مشکلتون رو با بالادستهای اواژنگ در میون بزارین!! احتمالا توی سایت اوااژنگ اطلاعاتی در مورد نحوه ی برقراری ارتباط قرار داده شده!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

m.b.h.a
03-10-2010, 22:16
دوستان از جوابتون واقعا ممونم چون اینجوری به راهنمایی های شما میتونم به یک جمع بندی هم برسم که در ادامه باید چکار کنم .

من الان توی دو راهیم که باید چکار کنم مادربورد و ببرم یا نه اگه بردم Cpu چکار کنم اگه ببرم و آن ها قبول نکنن پس با چی میخوان تستش کنن . به نظر شما مادربورد و ببرم ؟
حالا یه موضوعی هست که اگر بردم و CPU باهاش نبردم میبرن توی قسمت فنی عد با هم ی قول دو قول بازی می کنن بعدشم میگن هیچ ایرادی نداره .. بعد اون موقع من میمونم و با هزار سئوال که به قول دوستمون اینا که یه e5300 ندارن چجوری core i7 جور میکنن .
در ضمن امروز هم که رفته بودم یکی یه مین آورده بود که Doual Chanel بود یکی از نماینده هاش میگفت چرا همچین قطعه ای خریدی یا خیلی پول داری یا کارت خیلی زیاده من راستش خندم گرفت گفتم اگه مین منو ببینه از خوشحالی سکته میزنه .
دوستان باورتون نمیشه هم از درس و هم از زندگی افتادم چون چند روزه به من قول میدن و هی زیر حرفشون میزنن که قطعه سالمه در ضمن حققتا زمان خرید سیستم 89/2/22 بوده یعنی این قطعه 5 ماه به من کارنداده پس چجوری من رازی شم که قطعه با یه قطعه ی دیگه که نه معلومه چش بوده نه مشخص از کجا آوردن تعویض بشه ؟؟؟؟
من مطمئن باشید روی حرفم هستم که قطعه باید تعویض بشه نه حتی تعمیر چون گارانتی موظفه قطعه رو تعویض کنه اگر نه من خودم می بردم پیش یه تعمیکار که نه اینقدر برم و بیام و نه اینقدر دردسر بکشم .
بازم ازتون ممنونم راهنمایتون خیلی کمکم می کنه چون من که مغزم قفل کرده هر چی میم جلوتر سئوالات بیشتری واسم مطرح میشه . مثلا چی میشه که یه قطعه توی 5 ماه گذشته نتونسته کارایی داشته باشه چون اولین باری که این اتفاق افتاد روی CRYSIS warhead بود که پیش خودم گفتم شاید ایراد از بازیه جالب اینجاست حدس میزنید بازیو کی گرفتم درسته هون موقع که سیستم جمع شد برای تست کارایی سیستم گرفتم و همون موقع با سیستم و بازی اومدم خنه .

همچنان نیاز مند راهنمایی شما .. متشکرم.

m.b.h.a
03-10-2010, 22:24
من پیشنهاد میکنم شما مشکلتون رو با بالادستهای اواژنگ در میون بزارین!! احتمالا توی سایت اوااژنگ اطلاعاتی در مورد نحوه ی برقراری ارتباط قرار داده شده!!

دوست عزیز توی دفتر آواژنگ یه اتاقک کوچیک اون گوشش هست که روش زده مدیر قسمت گارانتی تهران (حالا اگر رفته باشید متوجه میشید ولی من به شخصه دعا میکنم که هیچ وقت پا تون به اونجا نرسه ) که یه خانم هم توی دفتر میشینه به نظرتون خوبه که یه بار برم پیشش یا باید از اون هم کله گنده تر باشه چون حققتا من دیگه کسی و نمیشناسم .
توی سایت هم فقط تماس با گروه آواژنگ داره ....

xzero
03-10-2010, 22:28
اولین کاری که من پیشنهاد میکنم بکنی اینه که تو همون سایت اوازنگ بری و یه شماره ای یا چیزی پیدا کنی!! و زنگ بزنی شاکی بشی که گارانتیهاشون رسیدگی نمیکنن و هی بهانه میتراشن!!
هر وقت هم خواستی مادربورد رو ببری قبلش ازشون بپرس که i7 دارن که تست کنن یا نه؟!! که البته احتمالا با سوادی که اینا دارن نمیدونن 1366 i7 رو ساپورت میکنه و سعی میکنن پردازنده ی زغالیشون رو توی سوکت 1366 پچپونن!!

m.b.h.a
03-10-2010, 22:35
من همون اول كه تست FURMARK را ديدم يقين داشتم كه گرافيك شما مشكل داره
Ess-1362 باورتون میشه که من به نقل از شما توی آواژنگ اینم مطرح کردم که م یه جایی خوندم که دمای گرافیک 5770 نباید از 75 تا 80 بالاتر بره ولی چرا دما گرافیک من حتی به 93 درجه هم میرسه گفتن نه اینجوری نیست دما خیلی بالاتر میره و من هم گفتم شاید اینا دیدن که میگن ولی من ایمانم به حرف شما بیشتر شد چون قطعه اصلا قاطی داره نمیتونه بعداز یه مدت کوتاه دوم بیاره و سریع تصویر سیاه میشه .
در ضمن من بازی رزدینت اول 5 رو هم نصب کردم و مشکل دوباره مشخص شد .

به نظرم اول سعي كن يكجوري با زبون خوش قطعه را تعويض كني و اگر قبول نكردن با تحديد به شكايت و ...
دوست عزیز بدی من اینه که وقتی کسی حرف غیر منطقی میزنه نمیدونم چرا آمپرم میپره وزود قاطی میکن چون روز اولم که برده بودم بازی و که خریدم و گفتن الان وقت نصب نداریم بهشون گفتم که خب مشکل من چی شد مامور تست رفت پیش نماینده که قبض صادر میکرد گفت من تست کردم هیچ مشکلی نداره همون جا بود که ریختم بهم صدامو بردم بالا گفتم چیو شما تست کردی با Furmark 2006 . اصلا این که دایرکت 9 ساپورت میکنه در ضمن گفتم با رزولوشن فول اچ دی کار میکن که اصلا مانیتور شما نمیشناسه . جالبه که توی دفاعیه خودش گفت ویندوز 7 خودش دایرکت 11 نصب داره گفتم چه ربطی داره مگه شما با ویندوز 7 تست گرفتی گفت خوب نه گفتم پس در این صورت اگه شما گیم دایرکت 9 نصب کنی نباید روی سیستم اجرا بشه و همون جا بود که گفت من الان نمیتونم کاری کنم و سریع صحنرو خالی کرد .(فکر میکنن با یه کاربر تازه کامپیوتر دیده طرفن که قطعه رو آورده میکه چرا ویندوز روش نصب نمیشه ):13:
در هر صورت نیاز من راهنماییاتون هستم شدید تا بتونم اونجا از پسشون بر بیام ..
متشکرم:46:

xzero
03-10-2010, 22:40
حالا شما یه سر پیش همون خانم برو ببین چی میشه!! ولی اگه دیدی بازم دارن بازی در میارن همونجا یه جور رئیسشون رو پیدا کن و با اون صحبت کن !
اگه دیدی باهات راه نمیان به قول جناب ess تهدید به شکایتشون کن و سر و صدا راه بنداز !!
فقط این کارها رو قبل از اینکه main رو ببری انجام بده!
امیدوارم مشکلت حل شه

sinasalar2007
03-10-2010, 22:59
امکانش نیست کل سیستم رو ببری اونجا؟ البته با اون دفتری که شما توصیفش رو میکنی بعیده که توش LCD هم پیدا بشه !
اگه امکانش هست کل سیستم رو ببر حتی 2-1 ساعت هم وقت بذار بشین و بگو اینم سیستم من و dirt ! حالا رفع عیبش کنید ...

xzero
03-10-2010, 23:12
امکانش نیست کل سیستم رو ببری اونجا؟ البته با اون دفتری که شما توصیفش رو میکنی بعیده که توش LCD هم پیدا بشه !
اگه امکانش هست کل سیستم رو ببر حتی 2-1 ساعت هم وقت بذار بشین و بگو اینم سیستم من و dirt ! حالا رفع عیبش کنید ...

اگه کل سیستم رو بردی اونجا حتما بالا سرشون باش که دستکاری بیخود نکنن قطعات رو!! چون اینجور که معلومه شما با یه مشت فوق اماتور طرفی!!

m.b.h.a
03-10-2010, 23:16
حالا شما یه سر پیش همون خانم برو ببین چی میشه!! ولی اگه دیدی بازم دارن بازی در میارن همونجا یه جور رئیسشون رو پیدا کن و با اون صحبت کن !
اگه دیدی باهات راه نمیان به قول جناب ess تهدید به شکایتشون کن و سر و صدا راه بنداز !!
فقط این کارها رو قبل از اینکه main رو ببری انجام بده!
امیدوارم مشکلت حل شه
دوست عزیز بازم ازت ممنونم .

من یه شماره هم توی سایت پیدا کردم ک مربوط به مرکز فروشه به نظرتون اون میتونه اثر بخش باشه البته واسه ی شیرازه .
باهاتون موافقم که برم پیش اون خانومه . اما به قول شما رئیسشون باشه خیلی بهتره که حداقل یه التیماتیون بده که بابا اینجا جای سبزی پاک کردن نیست ....
در ضمن اینا به قول خودشو ن اصلا قطعات دیگرو قبول نمیکنن(البته یه بار که توی دفترشون بخش تست بودم یکی از نماینده ها یه کیس زده بود زیر بغلش اومد اون پشت گفت اینو یه تست کن گفت ما که کیس قبول نمیکنیم گفت عیبی نداره آشناست) پس چجوری میخوان اگر من CPU نبرم قطعات رو تست کنن . پس بردن مین مثل گفتن راز آزادی توی یه زندانه .
البته فردا که نیستن ولی پس فردا من ساعت 10 -12 کلاس ندارم پس میرم چترشون میشم تا جواب بهم بدم .
تازه اگر حرف به زور هم باشه من یه آشنا دارم که گیم نت داره میگم آره سیستم من سرور بوده 4 روز کار من خوابیده و هر روز من 50 هزار تومان درآمد داشتم حالا کی میخواد خسارت منو بده وقتی شما منو هی دور سر تاب میدادید .
انشاالله خدا از دهنتون بشنو و کار ما به سامان بشه .....

m.b.h.a
03-10-2010, 23:30
اگه امکانش هست کل سیستم رو ببر حتی 2-1 ساعت هم وقت بذار بشین و بگو اینم سیستم من و dirt ! حالا رفع عیبش کنید ..

دوست عزیز من سیستمو چهارشنبه برده بودم ولی همین که رسیدم توی دفتر هنوز هیچی نگفته بودم یک دفعه یه بوزینه پرید وسط گفت آقا ما کیس قبول نمیکنیم گفتم خب بزارید اصلا من بگم مشکل چیه بعد شما تعیین تکلیف کن . یه پیچ گوشتی ازشون گرفتم و گرافیکو دادم بهشون .
در ادامه گفتن ما سیستمو قبول نمیکنیم چون احتمال داره مشکل داشته باشه گفتم خب بازی Dirt 2 دارید گفت نه ولی با 3dmark 2006 تست میکنیم گفتم که خب اینو از اینترنت هم میتونستم دانلود کنم گفت نه این ازون خوباشه گفتم عیب قطعه مشخص نمیشه ها چون من با fumark هم تست کردم مشکل نداشته گفتن خب این Farmark , formark چی هست گفتم بابا این نرافزارویژه تست گرافیکه ولی مشکلو نشون نداده حتی من درایورو آپدیت کردم گفت چجوری ؟؟؟؟؟؟ گفتم یعنی چی چجوری ؟؟؟؟
گفت از کجا دانلود کردی (پیش خودم گتم از دقوز آباد ) ؟ گفتم خب توی سایت ATI . شخصات سیستمو دادم بهم یه Recommended داد اونو دانلود کردم که کاتالیست 10.9 داشت (به جان خودم این قسمت و اصلا نفهمید )
ما در واقع 3تا4 ساعت اونجا نشسته بودیم ولی هی یکی میومد میگفت آقا قطعه رو در بیار ما کیس قبول نمیکنیم ما هم هی بهش میگفتیم قطعه توی تسته ( کاش یه نوار میبردم تا هی مجبور نشم 10 بار اینو تکرار کنم )

با تشکر .......

---------- Post added at 12:30 AM ---------- Previous post was at 12:26 AM ----------

اگه کل سیستم رو بردی اونجا حتما بالا سرشون باش که دستکاری بیخود نکنن قطعات رو!! چون اینجور که معلومه شما با یه مشت فوق اماتور طرفی!!
هر وقت هم خواستی مادربورد رو ببری قبلش ازشون بپرس که i7 دارن که تست کنن یا نه؟!! که البته احتمالا با سوادی که اینا دارن نمیدونن 1366 i7 رو ساپورت میکنه و سعی میکنن پردازنده ی زغالیشون رو توی سوکت 1366 پچپونن!!
در مورد سیستمها اونجا هم بگم که اگه خیلی هنر کنن e5300 دو هسته ای داشته باشن که اونم خیلی بعید به نظر میرسه!!

دوست عزیز بعضی قسمت های پست های شما رو باید به عنوان سخنان زیبا از بزرگان جهان ثبت کرد چون واقعا اونجارو به تصویر میکشن .

xzero
04-10-2010, 11:40
تو سایت که بری یه قسمت داره به نام "شرکت خدمات آواژنگ" روش که رفتی از تو لیست برو قسمت ارتباط با ما!! اونجا شماره و ادرس تهرانشم هست!!
البته اول برو پیش همون خانومه ببین چیکار میتونی بکنی!!
در ضمن تا جلوی خودت گرافیکتو رو یه سیستم دیگه که روش ویندوز 7 و یه بازی مثل dirt 2 نصب باشه امتحان نکردن main رو اونجا نبر!!

ess_1362
04-10-2010, 12:47
شما اين كاري كه من ميگم انجام بدين به نتيجه ميرسين :

كيس را به همراه كارت گرافيك (كه البته گبم هم روش نصبه ببريد) به شركت گارانتي

با صراحت بگو كه من اين سيستم را براي گيم خريدم و مي خوام با اون بازي كنم و شما مسئول هستين و بايد گرافيك را براي من تعمير يا تعويض كنيد
خلاصه يكجوري به اونها بفهمون كه اين يك يا دو گيم بايد روي سيستم من اجرا بشه

مشكل كارت شما همون مشكل رايج بردهاي سري 5 يعني سنسور فن گرافيك هست كه من در برند XFX و گيگا خيلي ديدم

قبلش هم آدرس و شماره تلفن سازمان بازرسي كل كشور را پيدا كن و با خودت ببر

احتمالا اگر زير بار نرفتن كمي صدات را بلند كن و آدرس و شماره تلفن را نشون بده و بگو با همين كيس داري ميري به سازمان بازرسي كل كشور.
اينجا ديگه كوتاه ميان و راحت گرافيك را براي شما تعويض مي كنند

ضمنا آدرس سايت AMD را هم با خودت ببر و خدمت اين مهندسان و كشور سازان ميهن عدالت محور ببر و نشون بده كه حداكثر دما براي كارتي مثل 5770 چيزي حدود 78 درجه هست:31:

فكر نمي كنم كه كار به شكايت به سازمان بازرسي كل كشور برسه چون براي يك كارت معيوب براي خودشون دردسر به اين بزرگي درست نمي كنند

موفق باشيد

m.b.h.a
04-10-2010, 19:41
با سلام ....

تو سایت که بری یه قسمت داره به نام "شرکت خدمات آواژنگ" روش که رفتی از تو لیست برو قسمت ارتباط با ما!! اونجا شماره و ادرس تهرانشم هست!!
البته اول برو پیش همون خانومه ببین چیکار میتونی بکنی!!
در ضمن تا جلوی خودت گرافیکتو رو یه سیستم دیگه که روش ویندوز 7 و یه بازی مثل dirt 2 نصب باشه امتحان نکردن main رو اونجا نبر!!

دوست عزیز با حرفت موافقم چون نباید مینو بدم بهشون(ولی تا حرفی میزنم میگن چرا مینتو نیوردی ) به نظرم فردا بدون هماهنگی مینو بدون سی پی یو میبرم پیششون طبیعتا i7 ندارن پس نمیتونن تستش کنن همون موقع میرم پیش خانمه کل جریانو واسش میگم همه ی رسید هارو هم میبرم تاواقعه متوجه بشن که بابا من این سیستمو 5 ماه پیش خریدم . بعدم میگم اصلا خودم میخوام مستقیم با پشتیبانی فنی صحبت کنم و ببینم اصلا چجوری تستش کردن . و به یه بهونه خودم میرم پشتیبانی فنی چون فکر کنم طبقه ی 3 همین ساختمونه .

شما اين كاري كه من ميگم انجام بدين به نتيجه ميرسين :

كيس را به همراه كارت گرافيك (كه البته گبم هم روش نصبه ببريد) به شركت گارانتي

اول تشکر و بعد ، دوست عزیز اصلا چهارشنبه که رفته بودم با کیس بود بیش از 10 بار نماینده هاش به ما گفتن ما اینجا کیس قبول نمیکنیم هی ما مجبور بودیم به دونه دونشون بگیم کارت توی تسته خودمون میدونیم .

با صراحت بگو كه من اين سيستم را براي گيم خريدم و مي خوام با اون بازي كنم و شما مسئول هستين و بايد گرافيك را براي من تعمير يا تعويض كنيد
درسته حرف خوبیه ولی کیسو به احتمال زیاد قبول نکنن چون من همون روزم بهشون گفتم که اگر قطعه ی دیگه شما ایراد باشه طبیعتا من از شما که گارانتی نمیخوام بازم گفتن ما کیسو نمیتونیم قبول کنیم . در ضمن من با نعمیر کاملا مخالفم چون با 3 سال گارانتی دیگه تعمر چیه باید تعویض بشه .

خلاصه يكجوري به اونها بفهمون كه اين يك يا دو گيم بايد روي سيستم من اجرا بشه

مشكل كارت شما همون مشكل رايج بردهاي سري 5 يعني سنسور فن گرافيك هست كه من در برند XFX و گيگا خيلي ديدم

اتفاقا توی پستاتون هم خوندم که میتونه مشکل از این باشه حتی من اونجام مطرح کردم گفتن باید ببینیم نمیشه همینجوری گفت .

قبلش هم آدرس و شماره تلفن سازمان بازرسي كل كشور را پيدا كن و با خودت ببر
دوست عزیز شمارشو چجوری میتونم جور کنم به نظر خودت بهترین راه چیه ؟(اگه البته دستشون توی یه کاسه نباشه )

احتمالا اگر زير بار نرفتن كمي صدات را بلند كن و آدرس و شماره تلفن را نشون بده و بگو با همين كيس داري ميري به سازمان بازرسي كل كشور.
اينجا ديگه كوتاه ميان و راحت گرافيك را براي شما تعويض مي كنند
خدا کنه چون اگه مین هم بره اونجا دوباره میخوان بگن یا قطعه نداریم یابه صراحت دروغ بگم که ما تستش میکنیم من که اگه شده باشه از کلاسمم میزنم میمونم اونجا تا تستشونو ببینم .

ضمنا آدرس سايت AMD را هم با خودت ببر و خدمت اين مهندسان و كشور سازان ميهن عدالت محور ببر و نشون بده كه حداكثر دما براي كارتي مثل 5770 چيزي حدود 78 درجه هست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز اگر بتونی لینک این صفحه رو بهم بدی به نظرم خیلی کمک کنه چون یه پیرینت از روش میگیرم میبرم بهشون نشون میدم و بنده خدا ها رم با Furmark آشنا میکنم تا بقول خدتون یه ثوابی هم برییم.

فكر نمي كنم كه كار به شكايت به سازمان بازرسي كل كشور برسه چون براي يك كارت معيوب براي خودشون دردسر به اين بزرگي درست نمي كنند
موفق باشيد
انشا الله میرم ببینم چی میشه خدا کنه با یاری خدا و راهنمایی های شما بتونم مشکلم رو بر طرف کنم.

ess_1362
04-10-2010, 20:07
اتفاقا توی پستاتون هم خوندم که میتونه مشکل از این باشه حتی من اونجام مطرح کردم گفتن باید ببینیم نمیشه همینجوری گفت .

ببين كارت گرافيكي كه تحت فشار قرار ميگيره دور فنش بصورت خودكار ميره بالا
مثلا زير تست FURMARK دور فن بالا ميره و صدايي شبيه هواپيما از كارت گرافيك در مياد. در اين موقع اگر GPU-Z يا كاتاليست را باز كني بايد درصد دور فن از 35% به 75% يا بيشتر رسيده باشه

دوست عزیز شمارشو چجوری میتونم جور کنم به نظر خودت بهترین راه چیه ؟(اگه البته دستشون توی یه کاسه نباشه )

در شهر ما با زنگ زدن به 118 (مركز تلفن مخابرات) شماره را پيدا مي كنيم
البته نمي دونم در تهران هم 118 باشه يا يك شماره ديگه...
البته از طريق اينترنت هم ميشه اين نهاد و شعبه اش را در تهران پيدا كرد

دوست عزیز اگر بتونی لینک این صفحه رو بهم بدی به نظرم خیلی کمک کنه چون یه پیرینت از روش میگیرم میبرم بهشون نشون میدم و بنده خدا ها رم با Furmark آشنا میکنم تا بقول خدتون یه ثوابی هم برییم.

pasargadd
04-10-2010, 21:46
این سایت بازرسی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

---------- Post added at 10:46 PM ---------- Previous post was at 10:45 PM ----------

شماره ها

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/URL]

---------- Post added at 10:46 PM ---------- Previous post was at 10:46 PM ----------

شماره ها

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohsen_z222
06-10-2010, 10:56
asus دوباره ورژن جديد براي درايور كارت گرافيك داد ديروز
مشكل من بطور كامل با ورژن ديروزي حل شد
شما هم امتحان كنيد
اميدوارم مشكلتون حل بشه

m.b.h.a
16-10-2010, 22:33
با سلام خدمت دوستان ...
میدونم بعد از اون همه کش مکش خیلی خیلی دارم دیر جواب میدم ولی با اتفاقی که بران افتاد دیگه رمق جواب دادن ندارم .
اتفاق از این قرار بود که روز سه شنبه رفتم آواژنگ مینم با خودم بردم وقتی رسیدم اونجا اولش گفتم i7 سری 900 که دارید بعد از چند تا سئوالو جواب مشخص شد که دارن اونم 930
بعد مینو دادم بهشون . این دفعه به نماینده گفتم که میخوام خودم برم پشتیبانی فنی گفت خوب باشه بشین تا صدات کنم . رفت پشتیبانی برگشت گفت دارن ویندوز نصب میکنن نصب ویندوز با بازیت 2 ساعت طول میکشه منم گفتم مسئله ای نداره همینجا میشینم بعد حدود 3 ساعت و نیم گفت برو پشتیبانی فنی رفتم دیدم با یه مانیتور 15 اینچ داره قطعه تست میکنه گفت قطعه آقا ایراد نداره گفتم من بابا با چه زبونی بگم Full HD کار می کنم گفت خوب باش روی یه مانیتور دیگه نصب میکنم بعد نصب رفتم گفت 15 دقیقه است هیچ اتفاقی نیفتاده گفتم عزیزه من بعد 45 دقیقه تا 1 ساعت این تتفاق میفته گفت خب من نمیتونم 1 ساعت بشینم بازی کنم منم گفتم خب کمکتون میکنم سرتونو درد نیارم اولش مقاومت کرد ولی بعد 10 دقیقه بلند شد گفت خودت بشین منم شروع کردم به آوردن صحه های خفن از گردوخاک گرفته تا تصادفای شدید . درست بعد 45 دقیقه تصویر رفت .
به خیالم این پایان کاره نگو که تازه اول کار بود .
گفت شما بره پایین من با نماینده صحبت میکنم بعد از 15 دقیقه که نماینده از خوردن نهار اومد من دید گفت قطعه سالم بود منم اخم کردم گفتم کوجا سالم بود قطعه بالاست . بعد از دو سه بار بالا و پایین رفتنش قطعه من دستش رفت پیش مدیریت بعد اومد و گفت شما برو قطعه رو از انبار تحویل بگیر ما هم شاد و به قولی خر کیف شدیم .
رفتم انبار بعد 20 دققه دیدم اومد با یه قطعه دست دوم همین هینم نماینده اومد با مین تا مینو بده بهم .
همین که قطعه رو داد بهم آقا منومیگی قاطی کردم با نهایت خشم گفتم این قطعه دیگه چیه . سریع از من گرفت گفت چیزی نیست (شروع کرد به کندن باقیمونده برگخ مرجوعی قبلی ) گفتم ینی چی چیزی نیست این چه قطعه ای دیگه . تا دید م دارم از کوره در میرم سریع قطعه رو داد به منو گفت شما با مدیریت صحبت کن و زود فرار کرد .
منم باورتون نمیشه اگه با همون حالو هوا میرفتم شاید کار به قتل هم میکشید بعد 5 دقیقه با قطعه رفتم اتاق مدیریت شروع کردم داد و بداد کردن که این چه قطعه ایه شما مگه نمایندگی نیستید خلاصه 45 دقیقه چونه زدیم دیدیم نه اینا آدم بشو نیستند هی می گفت شما هر تستی که میخواید روش انجام بدید هیچی منم پایان روز مثل لشکر شکسته اومدم خونه ..

دوستان اگه حوصله ی خوندن همه ی مطالب رو ندارید حتما این قسمت رو بخونید این حرفهارو زدم تا مشخص بشه توی این تعمیرگاه آواژنگ چی میگذره اگه با همچین موردی برخورد کردید ناراحت نشید چون من قبل شما اینو دیدم. از دوستان عاجزانه خواهش میکنم در موقع پیشنهاد سیستم این نکته رو به دوستان بگید واقعا قطعات گیگا یکی از بهترین ها هستند ولی اینم بگید که اگر قطعشون خراب شد فکر تعویضو از سرتون بیرون کنید . باورتون نمیشه روز آخر من چه قطعاتی دیدم یکی GTX 48 آورده بود میگفت ایراد داره یکی دیکه مین EXTREM آورده بود واسش لطف کرده بودن خازن تغییر داده بودن در ضمن هیچکدوم از مین های گیگا گارانتی تعویض نداره اینو خدشون نوشتن و میگن ...

با خرید قطعات گیگا به تعمیرگاه آواژنگ خوش آمدید .

xzero
16-10-2010, 23:17
بنده دیگه کاری از دستم بر نمیاد جز اینکه با شما ابراز همدردی کنم!!
معلوم نیست اون کارت دست 2 که بهتون دادن چند بار تعمیر شده بود (البته نمیخوام شما رو ناراحت کنم ولی دیگه واقعیته)!

از این به بعد شخصا اگه کسی دور و ورم خواست با گارانتی اوازنگ چیزی بگیره بهش از این اوضاع خبر میدم!!
ضمن اینکه اگه از این به بعد کسی تو این انجمن یا هر جای دیگه از گارانتی اوازنگ تعریف کرد بهش در این مورد اطلاع میدم و لینک تاپیک شما رو براش میزارم تا خودش تصمیم بگیره!!

و در اخر هم امیدوارم 5870 که جدیدا به شما دادن حداقل بهتر از کارت قبلی از اب در بیاد و دیگه از مشکلات خبری نشه!!

willhunting
17-10-2010, 14:05
منم خیلی رو گارانتی آواژنگ حساب میکردم اما با حرفای شما...:41:
گرافیک خود منم 5770 گیگابایته که خوشبختانه تاحالا به مشکلی برنخوردم.
به هرحال از این اتفاق متاسفم و امیدوارم که به قول دوستمون از کارت قبلی بهتر از آب در بیاد.

m.b.h.a
17-10-2010, 20:17
با سلام ...
دوستان از همدردیتون ممنون ....
willhunting جان من هم با این نظر موافقم که قطعات گیگا یکی از بهترین ها هستند ولی ایکاش میشد قطعه رو از یه جایی مثل بانه تهیه کرد که خیال آدم از نظر گارانتی راحت بود و به طور کلی یه دل بود .
xzero دوست عزیزم از شما هم ممنون . خیلی از راهنمایی هاتون استفاده کردم .
در ضمن قطعه ای هم که گرفم 9 هفته از تاریخ تولید قطعه ی خودم جدید تره ولی میدونم که ملاک نیست . و در پایان از شما تقاضا دارم iرکس خواست گیگا بخره اول از تمام شرایطش آگاه بشه تا مثل من توی این منجلاب نیفته . این نکته که قطعه تعویض نمیشه توی کارت گارانتی نیست پشت کارت گارانتی نوشته در صورت مشخص شدن عیب قطعه ، قطعه با یک قطعه ی سالم تعویض میشه .