PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 3جی آی پاد یا ویواز پرو؟مسئله اینست.برو دله

tired friend
08-09-2010, 20:00
سلام دوستان.....من می خوام ویواز پرو بخرم که یهو چشم به یکی از همین تبلیغات فروش فروم همسایه خورد که آیپاد دست دو 260 تومن 3جی 32 گیگ----11 صفحه بازی و برنامه جیل شده و کلی چیز دیگه به فریم ios4 آپدیت کرده می ارزه اینو بخرم بعدان ویواز پرو بخرم؟چون پسره می گه می خواد سریع تر بفروشه-آیا این قیتی که داده منصفانست؟قیمت شما چند می تونه باشه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gifترو خدا سریع تر.....البته خودم یه جت لخه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gifدارم....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gifنظروتونو ترو خدا سریع تر بدین....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif

your_star
08-09-2010, 23:36
برادر
آیپاد؟که پلیر هست چه ربطی به ویواز داره؟
آیپاد یه دستگاه پلیر با کلی امکانات جانبی هست که امکاناتش تو هیچ پلیر دیگه ای نیست.
از لحاظ کیفیت صدا از پلیرهای cowon و sony عقب تر هست.(امکانات فدای کیفیت صدا)
قیمت نو فک کنم 320 باشه.قیمت دسته دو رو از بچه های بخش آیپاد بپرس.
در ضمن هفته پیش نسل جدید آیپادها معرفی شد.یعنی مدل مورد نظرت دسته اولش هم الان دسته 2 محسوب میشه.

tired friend
09-09-2010, 09:06
آخه ربطی ندارنو می دونم می گم اگه اینو بخرم پولم ته می کشه نمی تونم ویواز بخرم از نظر شما 23-40 خوبه با اینها:شارژر/8تا دی وی دی/گریفن 3تا......باهاش چونه می زنم.....230 خوبه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gifنشد همون ویواز می خرم....

tired friend
09-09-2010, 16:01
کسی کمک نمی کنه؟:13:بابا گیج شدم این هفته باید یکیو بگیرم.....:19: