PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مردم از بس گشتم بلا خره راهي براي دانلود متوالي از rapidshare هست يا نه؟

The End
02-05-2006, 02:17
سلام دوستان همه سايت رو زير و رو كردم ولي به نتيجه اي نرسيدم بالا خره برنامه اي سايتي چيزي هست كه از rapidshare پشت سر هم دانلود كنيم ؟؟؟؟

rahman.akbari
02-05-2006, 10:14
راستش رو بخوای فعلا نه. یعنی هیچ راهی نداره که بخوای مستقیما دانلودکنی. هر کی هم هر چی میگه یا هر برنامه ای که در این رابطه میبینی مزخرفه. چون اصلا رپید و مگاپلود سیستمشون خیلی خیلی عجیب غریبه(برای دانلود مستقیم و متوالی). پس خودت رو زیادی اذیت نکن.
مگر اینکه اکانتشون رو داشته باشی که اونم پولیه.
در ضمن.
یه راهه خیلی ساده و حرفه ای بلدم که میتونی یه فایلو در صورت dc شدن هم دانلود کنی.
اگه میخوای واست بگم؟

mehdi yari
02-05-2006, 10:35
راستش رو بخوای فعلا نه. یعنی هیچ راهی نداره که بخوای مستقیما دانلودکنی. هر کی هم هر چی میگه یا هر برنامه ای که در این رابطه میبینی مزخرفه. چون اصلا رپید و مگاپلود سیستمشون خیلی خیلی عجیب غریبه(برای دانلود مستقیم و متوالی). پس خودت رو زیادی اذیت نکن.
مگر اینکه اکانتشون رو داشته باشی که اونم پولیه.
در ضمن.
یه راهه خیلی ساده و حرفه ای بلدم که میتونی یه فایلو در صورت dc شدن هم دانلود کنی.
اگه میخوای واست بگم؟

سلام عرض ميشه
ماهم مرديم از بس 20 ثانيه منتظر مونديم
ميخواستم ببينم جدا" راهي هست كه بشه در صورتdc شدن هم از ادامه دانلود كني ؟
اگه اينطوره يكم بلندتر بگو ما هم بشنويم...

m_a_m
02-05-2006, 14:17
بیش از 400یوزر و پسورد Premmim برای سایت rapidshare.de

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
فقط برای بچه های عزیز p30 world

منبع : گروه امنیتی آریا

m_a_m
02-05-2006, 14:28
دوستان من خودم هم نمی دونم کار میکنند یا نه ؟ اگه کار نکرد منو به بزرگواری خودتون ببخشید

Honradez
02-05-2006, 14:39
كسي يوزر و پسوورد جديدشو نداره؟ كه مطمئن باشه كار ميكنه؟ چون اينا همه خرابه!

The End
03-05-2006, 16:27
من يه 30 تا شو امتحان كردم كار نداد يعني اين همه رو بايد امتحان كرد؟

rahman.akbari
ممنون ميشم بگي

un4giv3n
03-05-2006, 19:21
ا! رحمان جان! آی دی ترکوندی که!
بهترین راه اکانت خوده رپیده!
یا استفاده از لیچرهای جدید! که پیدا کردنش سخته.

mohammad hamed
03-05-2006, 19:39
يوزر و آي دي جواب نمي ده .
چون هر يوزر آي پي مخصوصي رو ميشناسه و اگه اون آي پي نباشه اجازه ي كار كردن و رو نمي ده