PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتخاب بین پیکسون 12 و آولترا تاچ

skyman53
08-09-2010, 14:43
سلام دوستان

من کلی مطلب خوندم راجع به این دو گوشی اما هنوز مرددم
کمک کنید برا انتخاب بهتر
1 مجموعا عکسبرداری و فیلمبرداری کدوم بهتره؟(ممکنه فریمور جدید برا پیکسون بیاد اونوقت علاوه بر برتری عکس فیلمبرداریش هم بهتر بشه؟)
2- از نظر کیفیت و رزولیشن صفحه آیا واقعا تفاوتشون محسوسه؟
3- کندی s8300 فکر میکنم به خاطر اینه که هم صفحه کلید داره هم تاچه و برا همینه که سخت افزارش کم میاره .با اینحساب برتری قاطع در عملکرد با پیکسون خواهد بود؟
4-نسبت قیمت به ارزش کدوم بهترن؟
5-کمبود نرم افزار بازی برا پیکسون آیا قابل حله؟
6- کیفیت عکسهای 8300 از innov8 بهتره؟
7- اگه کلا بیخیال این دو مدل بشم برم سراغ ویواز یا xperia x10 mini کار عاقلانه ای کردم؟
ممنون از همگی

LiverBarca
08-09-2010, 23:19
راستش منم هنوز بین این دو موندم کدومو بخرم...ولی شواهد میگه پیکسون بهتره...

maziarzar
09-09-2010, 18:07
s8300 وپیکسون هردو نسبت به قیمت شان گوشی های خوبی هستند اما در کل پیکسون بهتره

Dark.Life
09-09-2010, 19:49
سلام دوستان

من کلی مطلب خوندم راجع به این دو گوشی اما هنوز مرددم
کمک کنید برا انتخاب بهتر
1 مجموعا عکسبرداری و فیلمبرداری کدوم بهتره؟(ممکنه فریمور جدید برا پیکسون بیاد اونوقت علاوه بر برتری عکس فیلمبرداریش هم بهتر بشه؟)
2- از نظر کیفیت و رزولیشن صفحه آیا واقعا تفاوتشون محسوسه؟
3- کندی s8300 فکر میکنم به خاطر اینه که هم صفحه کلید داره هم تاچه و برا همینه که سخت افزارش کم میاره .با اینحساب برتری قاطع در عملکرد با پیکسون خواهد بود؟
4-نسبت قیمت به ارزش کدوم بهترن؟
5-کمبود نرم افزار بازی برا پیکسون آیا قابل حله؟
6- کیفیت عکسهای 8300 از innov8 بهتره؟
7- اگه کلا بیخیال این دو مدل بشم برم سراغ ویواز یا xperia x10 mini کار عاقلانه ای کردم؟
ممنون از همگی

1- عکس برداری 100% پیکسون بهتره ... فلش زنون قوی ... دریچه لنز متغیر ... لنز 28 میلیمتری و...
در مورد پیکسون 8 مگاپیکسلی (M8800) که اینطور بود یعنی با آپدیت فیلم برداریش خیلی بهتر شد ... اینم ممکنه بهتر بشه
2- پیکسون رزولوشنش 4 برابره اس8300 ه ... به هر حال تاثیرش کم نیست ... صفحش بزرگترم هست
3- این اصلاً نمیتونه ربطی داشته باشه ... با آپدیت سرعت اس8300 خوب میشه ولی خب پیکسون cpu قویتری داره 800 mhz
4- پیکسون ... قیمتش حدود 270 تومنه
5- پیکسون برای نرم افزارهایی که تاچ نیستن کیبرد مجازی پایینش میاره و راحت میشه استفاده کرد
6- تو بعضی شرایط شاید
7- x10 mini که کلاً با اینا فرق داره ... ویوازم بد نیست ولی خب صدا و دوربیش به پیکسون نمیرسه و گرونترم هست

در کل پیکسون انتخاب بهتریه ... وای فای داره ... صدای بهتری داره هم تو هدفون هم اسپیکر ... باتری قویتری داره
سرعت بالاتری داره ... اینترفیس جدیدتری داره و دوربینم که گفتم

گرافيكار
10-09-2010, 03:36
اين دوتا گوشي
به نظر من اصلا تو يه رده نيست
پيكسون به شدت برتره

moj63
10-09-2010, 14:43
سلام
بیشتر بحثی که اینجا شده سر کیفت عکس و فیلم این گوشی هاست
من یه سوال دیگه دارم :
وضعیت Gps و نرم افزار آن چطوره ؟