PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک موبایل فقط برای اینترنت

ali gamma
08-09-2010, 09:31
سالام دوستان من یه موبایل میخوام بگیرم فقط مخصوص اینترنت رو کامپیوترم در واقع به عنوان مودم میخوام استفاده کنم

میخواستم بدونم چقدر این کار عملیه

منطقه ی ما اینترنت پرسرعت نداره و من مجبورم با dial up بسازم که هم سرعتش کمه هم هزینه ی تلفن و کارتش زیاد میشه

میشه یه تلفن از نوکیا یا سونی اریکسون زیر صد تومن معرفی کنید که به کامپیوترم وصل کنم برا اینترنت با سیم ایرانسل

ایا از dial up سریعتر میشه؟سرعت اینترنت از این طریق چند کیلوبایت میشه؟

و سوال سوم اینکه edge چیه و ایا واقعا تاثیری در سرعت اینترنت گوشی داره؟

خواهشا کمک کنید این اینترنت جونم رو به لبم رسونده
پیشاپیش یه دنیا ممنون

iilliya
08-09-2010, 10:24
سالام دوستان من یه موبایل میخوام بگیرم فقط مخصوص اینترنت رو کامپیوترم در واقع به عنوان مودم میخوام استفاده کنم

منطقه ی ما اینترنت پرسرعت نداره و من مجبورم با dial up بسازم که هم سرعتش کمه هم هزینه ی تلفن و کارتش زیاد میشه

میشه یه تلفن از نوکیا یا سونی اریکسون زیر صد تومن معرفی کنید که به کامپیوترم وصل کنم برا اینترنت با سیم ایرانسل

پیشاپیش یه دنیا ممنون

خب گوشی که GPRS داشته باشه از n70 بگیر برو جلو قبلیاش دیگه خیلی داغونه اما چند تا نکته 1 اون edge که گفتی این رده دوم gprs حساب میشه که سرعتش تا حدود 30kB/sمیره
2 البته این که چقدر بهت سرعت بده بسته گی به اون دکلی که بهش وصل میشی هم داره:11:

3 گوشی که میخوای بگیری باید EDGE رو ساپورت کنه
چقدر میخوای بدی؟
بعد اصلا اون جای که هستی داری EDGEرو؟

ali gamma
08-09-2010, 11:03
.wysiwyg { BACKGROUND: #f5f5ff; FONT: 11px tahoma; COLOR: #000000 } .wysiwyg A:link { TEXT-DECORATION: none } .wysiwyg_alink { TEXT-DECORATION: none } .wysiwyg A:visited { TEXT-DECORATION: none } .wysiwyg_avisited { TEXT-DECORATION: none } .wysiwyg A:hover { TEXT-DECORATION: none } .wysiwyg A:active { TEXT-DECORATION: none } .wysiwyg_ahover { TEXT-DECORATION: none } P { MARGIN: 0px } .inlineimg { VERTICAL-ALIGN: middle } بالای نمایشگر موبایلم بخش قدرت فرکانس علامت E هستش . یعنی همون edge ?

roohroba
08-09-2010, 17:33

پیشاپیش یه دنیا ممنون

اگه گوشی شما edge داشته باشه سرعت اینرنت شما میتونه بالا بره در حد adsl 128 ،البته این بستگی به پوشش شبکه تو منطقه شما هم داره.
با این قیمت که شما مد نظرته گوشی 6120 نوکیا خوبه و 2730 که قیمتش حدود صد تومنه وedge 32 هم دارند.