PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل با اسلات PCI مادربرد ECS

p30time
07-09-2010, 18:47
سلام

من يك مادربرد ECS دارم: اين هم مدلش:

PT880PRO-A (V1.0A)

من خيلي تا حالا با اين مادربرد مشكل داشتم، و مي تونم بگم واقعا آشغاله :2:

من يك كارت گرافيك PCI اكسپرس گرفتم، ولي وقتي مي ذارمش روي مادربرد، سيستم بالا نمياد و هي ريست مي شه! با يه كارت ديگه هم امتحان كردم، همينطور بود، فهميدم كه پي سي آي اكسپرس اش مشكل داره .... :41:

آيا راهي هست كه مشكل رو حل كنم؟ آپديت بايوس كار ساز هست؟ ولي من كه داخل سايتش رفتم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آخرين تاريخ بايوس رو زده: 2006/03/08

كه براي من هم همين هست!! واقعا نمي دونم چكار كنم ... دوستان اگر راهي مي شناسيد، لطفا سريعتر بگيد

با تشكر فراوان :10: :11: :10: :11:

sina-star
07-09-2010, 22:41
مشکل شما رو تو همین لینکی که گذاشتید نوشته !

PCI-Express Lite
PCI-Express Lite is an ECS patent design. To make use of the PCI Express interface, it can not only upgrade the expansion of PCI-E x16 graphic card, but also support the Multi-Display function.

اونجور که من فهمیدم ، شما به تنهایی نمیتونید از کارت PCI -EXPress X16 استفاده کنید و باید بصورت مولتی یک کارت AGP هم وصل کنید

در ضمن من اینم بگم که اینجور مادربرد ها که مولتی ساپورت هستند همیشه دچار مشکل میشن و مادربرد شما هم که هم کارت گرافیکش مولتی ساپورت هست و هم رمش مولتی هست و در کل اینطور مادربرد ها اصلا پیشنهاد نمیشه !

به نظر من مادربرد رو عوض کنید ! چون اگرم کارت Pci_express X16 رو با کمک یک کارت دیگر AGP نصب کنید ، بازم اون قدرتی رو که باید بطور معمول بده رو نمیتونه بده !

adel19
23-12-2013, 11:37
سلام

من يك مادربرد ECS دارم: اين هم مدلش:

PT880PRO-A (V1.0A)

من خيلي تا حالا با اين مادربرد مشكل داشتم، و مي تونم بگم واقعا آشغاله :2:

من يك كارت گرافيك PCI اكسپرس گرفتم، ولي وقتي مي ذارمش روي مادربرد، سيستم بالا نمياد و هي ريست مي شه! با يه كارت ديگه هم امتحان كردم، همينطور بود، فهميدم كه پي سي آي اكسپرس اش مشكل داره .... :41:

آيا راهي هست كه مشكل رو حل كنم؟ آپديت بايوس كار ساز هست؟ ولي من كه داخل سايتش رفتم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آخرين تاريخ بايوس رو زده: 2006/03/08

كه براي من هم همين هست!! واقعا نمي دونم چكار كنم ... دوستان اگر راهي مي شناسيد، لطفا سريعتر بگيد

با تشكر فراوان :10: :11: :10: :11:

با شما موافقم مادربورد آشغالیه ولی من کارت گرافیک pci روش نصب کردم مشکلی نداره کار میکنه اولش یه مقدار اذیت کرددرایورهاش حتما باید نصب بشهdriver pacاج

TREASURES
23-12-2013, 15:10
با شما موافقم مادربورد آشغالیه ولی من کارت گرافیک pci روش نصب کردم مشکلی نداره کار میکنه اولش یه مقدار اذیت کرددرایورهاش حتما باید نصب بشهdriver pacاج
سلام دوست عزیز !
آخرین پست این تاپیک مربوط به تقریبا 3 سال پیشه لطفا دقت کنید.....
ممنون :n16: