PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Samsung S5233 Star یا 5230 ?

malaki_mall
07-09-2010, 17:12
اولا اگه تاپیک تکراریه شرمنده.

خواستم ببینم با توجه به اینکه این دو گوشی ظاهرا تفاوت قیمت آنچنانی ندارن کدوم یکی رو پیشنهاد می کنین.

sayanermia
07-09-2010, 17:42
این دوتا اصلا قابل قیاس نیستند!!

نوکیا 5230 با صفحه نمایش کیفیت بالا پشتیبانی از 16 میلیون رنگ ، امکانات پیشرفته ، تاچ خوب ، قابلیت برنامه خوری و بازی خوری زیاد و متعدد!!

ولی سامسونگ 5233 صفنحه نمایش نه چندان با کیفیت ، سیستم عامل جاوا ، عدم پشتیبانی از برنامه ها و بازی های زیاد ، امکانات صفر!! تنها مزیت هاش صدای بلند و عمر زیادی باطریه!! طوری که من هر دو هفته یک بار باطریشو شارژ می کردم!! ولی بقیه چیزاش نه!! هر دوتاشو داشتم!! اول سامسونگ داشتم که بعد از 3 ماه ردش کردم چون دیدم واقعا افتضاحه!! هیچ کاربردی نداره جز زنگ زدن و زنگ خوردن و اس ام اس!! کیفیت صفحه نمایشش برای دیدن فیلم که مزخرف!! ولی الان حدود 8 ماهه نوکیا 5230 دارم و واقعا راضی ام!! حداقل توش میتونم فیلم و کلیپ با کیفیت بالا HD ببینم!! قابلیت هاشم که یکی بهتر از دیگری!!

نسبت به قیمت های مشابه ، سامسونگ هیچ حرفی برای گفتن نداره!! استار 5230 به درد دخترا یا پسرایی میخوره که هیچ توقعی از گوشی جز زنگ خوردن و اس ام اس ندارند و فقط دنبال قیافه و پز دادن هستند!! همین و بس!!

تازه یه چیز دیگه!! سامسونگ یه مشکل نرم افزاری فوق العاده مزحک داره!! وقتی دارید کلیپ تصویری می بینید ولوم و با دکمه های سخت افزاری به صفر برسونید!! حالا با همون دکمه ها ولوم و زیاد کنید!! اصلا زیاد نمیشه!! انگار که دکمه کار نمی کنه!! :31: اینم یکی از سوتی های این گوشیه!! راه حلش هم مسخره تر از اون!! باید دکمه ی کم کردن ولوم و چند ثانیه نگه دارید تا نوار ولوم روی صفحه نمایش ظاهر بشه و بعد با دست روی نوار ولوم بکشید تا صدارو زیاد کنید!!
صفحه کیبورد کاملش هم از زبان شیرین پارسی پشتیبانی نمی کنه و فقط انگلیسی و عربی داره!!

malaki_mall
07-09-2010, 18:36
5230 الان چند درمیاد؟

sayanermia
07-09-2010, 23:28
5230 الان چند درمیاد؟

آخرین قیمتی که داشتم ماله مرداد ماهه!! فول پک با هولدر و جعبه آبی بزرگ + رم 4 گیگ 165 تومن!! فکر کنم الان ارزونتر شده چون سری گوشی های 5233 نوکیا اومده!!