PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Soundbar فيليپس با قابليت پخش 3D

samsung021
07-09-2010, 15:09
Soundbar فيليپس به گونه اي طراحي شده كه به آساني كل محيط خانه را تحت پوشش صوتي خود قرار مي دهد. ضمن اينكه مجهز به Blu-ray Player 3D داخلي است قادر به پخش فايل هاي صوتي HD مانندDolby TrueHD و DTS-HD Master مي باشد. اين سيستم صوتي 1150 يورو قيمت گذاري شده است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

HTS7140 فيليپس Soundbar جديد خود با نام HTS7140 را در نمايشگاه IFA 2010 ارائه كرد. اين سيستم صوتي كه تنها براي پنل هاي LCD مورد استفاده قرار خواهد گرفت، داراي سيستم پوشش صوتي محيط است. به اين ترتيب كه با پرتاب صدا به كانال هاي مختلف اين دستگاه، صدا در كل محيط به صورت يكنواخت پخش خواهد شد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

طراحي اين پخش كننده صوتي تلفيقي از فلز و ماده براق مشكي رنگي است كه اگر با هر نوع LCDمورد استفاده قرار بگيرد، فضاي زيبايي ايجاد ميكند. اين دستگاه ديسك هاي 3D Blu-ray ميخورد و كيفيت تصوير به خوبي 3D Blu-ray Player هاي تك كاره است. با اين روش شما از اين موضوع خاطرجمع هستيد كه براي Player و Soundbar خود تنها يك به يك كابل احتياج داريد و از زحمت نصب چندين كابل براي سينماي خانگي نيز در امان هستيد. فيليپس همچنين اشاره كرده است كه اين دستگاه فرمت هاي صوتي HD مانند دالبي HD و DTS-HD Master را نيز ساپورت ميكند. همچنين شما قادريد iPod خود را نيز به دستگاه متصل كنيد و از امكانات آن لذت ببريد. USB 2.0 نيز از مواردي است كه توسط اين سيستم ساپورت ميشود. اين سيستم صوتي به زودي وارد بازار اروپا خواهد شد. و در اين بازار قيمت 1150 يورو خواهد داشت.

منبع:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Pejman3
07-09-2010, 22:14
من هم با این ساند بار ها خیلی حال می کنم. خودم یه مدل خیلی پیشرفته یاماها رو تست کردم و یه فرقی که با این مدل داره اینه که علاوه بر دو بلندگو و تیوتر دارای 40 پخش کننده صدای Beam بود که خوب توی تاپیک سینما خانگی در موردش نوشتم.
خیلی از دوستان رو می بینم که سینمای خانگی میگیرن ولی همه بلندگو ها رو جلوشون و در کنار هم می گذارند. این ساند بارها خیلی براشون بهتره چون هم کمتر جا می گیره هم به نسبت صدای فراگیر تری در اختیارشون می ذاره.

RealDesigner
13-09-2010, 13:47
من هم با این ساند بار ها خیلی حال می کنم. خودم یه مدل خیلی پیشرفته یاماها رو تست کردم و یه فرقی که با این مدل داره اینه که علاوه بر دو بلندگو و تیوتر دارای 40 پخش کننده صدای Beam بود که خوب توی تاپیک سینما خانگی در موردش نوشتم.
خیلی از دوستان رو می بینم که سینمای خانگی میگیرن ولی همه بلندگو ها رو جلوشون و در کنار هم می گذارند. این ساند بارها خیلی براشون بهتره چون هم کمتر جا می گیره هم به نسبت صدای فراگیر تری در اختیارشون می ذاره.

دقيقا همينطوره
اين سايتي كه ساموسنگ هم معرفي كرده از اين محصولات باحال زياد معرفي ميكنه
zoomit.ir