PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : به نظر شما Stable (پایدار) ترین اینترنت در ایران کدام است ؟؟

Mr.Pooya
07-09-2010, 02:50
با سلام

از عنوان تاپیک همه چیز مشخصه . به نظر خودم با اینکه Dial-Up سرعتش خیلی کمه اما هنوز Stable ترین در ایران نظر شما چیست ؟؟

a6l3i
09-09-2010, 00:23
سلام پویا جان ،
برداشت من اینه که ، موضوع پایداری خط به خیلی پارامترها مربوط میشه و ISP یک طرف ماجراست. عواملی مثل :
- فاصله ی کاربر از مرکز مخابراتی ناحیه
- تجهیرات بکار رفته در سیستم مخابراتی ای که در اون منطفه هست
- نوع سیم کشی ساختمان

همه دست به دست هم میدن تا کاربرها نتایج مختلفی ISP ها داشته باشن. تاکنون بارها مشاهده کردیم که یک سری از ماربرها از یه ISP بسیار راضی اند درحالیکه در همون شهر خیلی ها میخوان سر به تن اون ISP نباشه. تا چه برسه به اینکه بین شهر ها بخوایم مقایسه کنیم.

به همین دلیل ، شاید پایداری شاخص خوبی برای دسته بندی ISP ها نباشه!

پایدار و پیروز باشید . . .

Mr.Pooya
09-09-2010, 03:11
سلام پویا جان ،
برداشت من اینه که ، موضوع پایداری خط به خیلی پارامترها مربوط میشه و ISP یک طرف ماجراست. عواملی مثل :
- فاصله ی کاربر از مرکز مخابراتی ناحیه
- تجهیرات بکار رفته در سیستم مخابراتی ای که در اون منطفه هست
- نوع سیم کشی ساختمان

همه دست به دست هم میدن تا کاربرها نتایج مختلفی ISP ها داشته باشن. تاکنون بارها مشاهده کردیم که یک سری از ماربرها از یه ISP بسیار راضی اند درحالیکه در همون شهر خیلی ها میخوان سر به تن اون ISP نباشه. تا چه برسه به اینکه بین شهر ها بخوایم مقایسه کنیم.

به همین دلیل ، شاید پایداری شاخص خوبی برای دسته بندی ISP ها نباشه!

پایدار و پیروز باشید . . .

سلام

نه من منظورم مقایسه ISP ها نبود .منظور من را متوجه نشدید من گفتم پایدار ترین اینترنت در ایران نه پایدار ترین ISP . وقتی شما میگی اون ISP بعضی ها ناراضی هستند پس میفهمیم اون سرویس مثلاً ADSL در بعضی مناطق ناپایدار است یعنی ممکنه قطع بشه ممکنه مشکل پیش بیاد و غیره . ولی دوستان که میخواهند نظر بدن تا حالا از هر نوع اینترنتی استفاده کردند از ای دی اس ال گرفته تا هرچی میخواد باشه بگن که به نظرشون کدوم Stable ترین بوده .

razmjoo
09-09-2010, 06:50
سلام

نه من منظورم مقایسه ISP ها نبود .منظور من را متوجه نشدید من گفتم پایدار ترین اینترنت در ایران نه پایدار ترین ISP . وقتی شما میگی اون ISP بعضی ها ناراضی هستند پس میفهمیم اون سرویس مثلاً ADSL در بعضی مناطق ناپایدار است یعنی ممکنه قطع بشه ممکنه مشکل پیش بیاد و غیره . ولی دوستان که میخواهند نظر بدن تا حالا از هر نوع اینترنتی استفاده کردند از ای دی اس ال گرفته تا هرچی میخواد باشه بگن که به نظرشون کدوم Stable ترین بوده .
به نظرم adsl از وایمکس و وایرلس پایدارتره .