PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل با كارت MSI ATI R4530

p30time
06-09-2010, 14:43
سلام
دوستان من يه كارت R4350 گرفتم، وقتي مي ذارم روي سيستم و روشن مي كنم، قبل از اينكه تصوير مانيتور بياد، سيستم ريست مي شه، يعني هنوز مانيتور در حالت چشمك زن هستش، ريست مي شه

يه كارت FX 5500 كه قبلا داشتم، مي ندازم روش، مشكلي نداره ....

خودم حدس زدم شايد پاور كم مياره .... پاور ام فكر كنم 450 وات هستش ....

فن ها رو قطع كردم، CD و DVD رام ها رو هم پاورشو قطع كردم! بازم جواب نداد ....

به نظرتون از چي مي تونه باشه؟

با تشكر فراوان

EXTREME
06-09-2010, 17:23
نه پاور برای این گرافیک کافیه
ولی یه سوال
گرافیک fx 5500 یک گرافیک agp هست ولی 4530 pci express مین شما اسلات pci express داره که گرافیک 4530 رو میزارین روش؟
منظورم اینه که ممکنه این گرافیک از طرف مین ساپورت نشه یا اگر هم ساپورت میشه گرافیک ایراد داشته باشه
مدل مینتون رو هم بگید

p30time
06-09-2010, 19:47
نه پاور برای این گرافیک کافیه
ولی یه سوال
گرافیک fx 5500 یک گرافیک agp هست ولی 4530 pci express مین شما اسلات pci express داره که گرافیک 4530 رو میزارین روش؟
منظورم اینه که ممکنه این گرافیک از طرف مین ساپورت نشه یا اگر هم ساپورت میشه گرافیک ایراد داشته باشه
مدل مینتون رو هم بگید

سلام

دستت درد نكنه ديگه :31: اگر نداشته باشه، پس من كجا جا زدم گرافيك رو؟ :27:

چرا اسلات اش رو داره! امكان اشكال داشتن هم هست، بدبختي اينه كه رفتم مغازه خودش جا زد كارت رو، درست بود ... خونه هم سالم اومد بالا، درايور و همه چيش هم رديف بود، فيلم هم باهاش ديدم :31: ولي تا ريست كردم سيستم رو، ديگه بالا نيومد .... اعصاب نذاشته برام، باز بايد بردارم ببرم پيش خودش :41:

ضمنا! اسم كارت رو اشتباه نوشتم! اسمش R4350 هست ....

EXTREME
06-09-2010, 19:58
آره ببر پیش خودش یه امتحان بکنه چون پاور برای این گرافیک کافیه

TREASURES
06-09-2010, 20:54
سلام
دوستان من يه كارت R4350 گرفتم، وقتي مي ذارم روي سيستم و روشن مي كنم، قبل از اينكه تصوير مانيتور بياد، سيستم ريست مي شه، يعني هنوز مانيتور در حالت چشمك زن هستش، ريست مي شه

يه كارت FX 5500 كه قبلا داشتم، مي ندازم روش، مشكلي نداره ....

خودم حدس زدم شايد پاور كم مياره .... پاور ام فكر كنم 450 وات هستش ....

فن ها رو قطع كردم، CD و DVD رام ها رو هم پاورشو قطع كردم! بازم جواب نداد ....

به نظرتون از چي مي تونه باشه؟

با تشكر فراوان

سلام رئیس
شما درایور قبلی گرافیکتو پاک کرده بودی یا نه؟

p30time
07-09-2010, 01:52
سلام رئیس
شما درایور قبلی گرافیکتو پاک کرده بودی یا نه؟

سلام عزيز

آقا اصلا به اونجا ها نمي رسه!! قبل از اينكه 4 تا LED روي صفحه كليد روشن بشه، ريست مي كنه سيستم

TREASURES
07-09-2010, 10:34
آقا اصلا به اونجا ها نمي رسه!! قبل از اينكه 4 تا LED روي صفحه كليد روشن بشه، ريست مي كنه سيستم
من مشابه مشکل شما رو دیدم طرف یه کارت NVIDIA داشت بعد اومد یه ATI خرید درایور قبلی رو پاک نکرده بود ATI رو مینداخت رو سیستم هیچ عکس العملی سیستم نشون نمیداد بعد اومدیم یه NVIDIA انداختیم روش بالا اومد درایور قبلی رو پاک کردیم بعد کارت ATI رو گذاشتیم مشکل حل شد