PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هدفون برای سبک های خاص موزیک

SevenCity
06-09-2010, 11:56
هدفونی که رو گوش باشه نه تو گوش! واسه سبک های خاص مثل dark ambient
و گروههای خاص مثل antimatter anathema empyrium چی پیشنهاد میکنید؟ بیشتر از 40...50 نباشه
اگه خیلی تفاوت داره چاره ای نیس تا 60 تومن
کارت صدا هم ندارم آنبرده
دوستی میگفت برای این نوع موزیک باید bass خوبی داشته باشه هدفون ..

a.z.p.z
06-09-2010, 12:32
و گروههای خاص مثل antimatter anathema empyrium چی پیشنهاد میکنید؟ بیشتر از 40...50 نباشه
کارت صدا هم ندارم آنبرده

راستیتش من خودم dark ambient گوش ندادم ولی ambient -chill-out با تلفیقی از موزیک ترنس گوش کردم که بله
تو این سبکی که من گوش کردم باس هم شرط هست --- البته چیزی که من گوش میدم با کاراری anathema کاملا متفاوت هست چون با عناصر موسیقی ترنس مخلوط شده !

بهترین هدفون تو این رده میتونه برای شما هدفون on the ear باشه که به نظرم خیلی خوبه ---
در مورد مدل تو این رده اطلاعی ندارم دوستان کمکت میکنن ---

بعد یه سوال شما فقط این سبک رو میخواید باش گوش کنید ؟ ...

SevenCity
07-09-2010, 18:22
راستیتش من خودم dark ambient گوش ندادم ولی ambient -chill-out با تلفیقی از موزیک ترنس گوش کردم که بله
تو این سبکی که من گوش کردم باس هم شرط هست --- البته چیزی که من گوش میدم با کاراری anathema کاملا متفاوت هست چون با عناصر موسیقی ترنس مخلوط شده !

بهترین هدفون تو این رده میتونه برای شما هدفون on the ear باشه که به نظرم خیلی خوبه ---
در مورد مدل تو این رده اطلاعی ندارم دوستان کمکت میکنن ---

بعد یه سوال شما فقط این سبک رو میخواید باش گوش کنید ؟ ...

آره چون من الان فیلیپس دارم بد نیست اما فوقالعاده نیست
مثلا آهنگ expire از antimatter که سبکش Progressive Rock هست همون اول آهنگ اگه صدارو زیاد کنم تا حد سوت کشیدن پیش میره آهنگ
لینک کم حجم همین آهنگ برای دانلود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
1 مگ بیشتر نیست هر چند کیفیتش نسبت به mp3ش زیاد تفاوتی نداره
میخوام اینجور آهنگارو عالی بشنوم
فقط هم همین سبکارو گوش میدم پس هدفون مخصوص همین آهنگارو میخوام

a.z.p.z
07-09-2010, 19:32
میفهمم چی میگی دقیقا ! ... من تو این رده on the ear چیزی سراغ ندارم راستیتش ! ...
اگه in ear میخواستی خوب تو این رده ها مدل هایی بودن اما on the ear که این سبک ها رو به خوبی پوشش بده من نمیدونم ...
البته اگه هدفون open بگیری همه سبک ها رو به خوبی پوشش میده و با صدای شفاف ! ...
برای مثال on the ear های باز تو سن هایزر میتونم به سری px اشاره بکنم مثل px100 px 200 که خودم تست کردم یه هدفون open خیلی عالی هست و باس عالی و صدای استریو واضحی رو ارائه میده این سری رو مدنظر داشته باش ...

SevenCity
08-09-2010, 04:12
قیمتشو تو بازار ایران داری؟

a.z.p.z
08-09-2010, 14:08
قیمتشو تو بازار ایران داری؟

این شماره نمایندگی هست زنگ بزن بپرس سری px چه مدل هایی دارید ! ...

66950405 تا 7 ----:46:
شرکت سیستم های رسانه ای بعثت...

mamad gonzo
09-09-2010, 20:06
من كشته ي اون انادماتم ....
چاكريم هم سبكي!
چطوري يا نه؟
صداي درن وايت رو ابا هيچي عوض نميكنم !!
azpz جان راس ميگه روي گوش خوب نميتوني گير بياري تو اين قيمت .. اونم توي بازار هدفون ايران كه :2:
من 3 تا گرينه ايرفون فكر ميكنم واست خوبه
1. زنهايزر cx300 حدود 50 / 60 تومنه
2. سوني ex35 28 تومنه
3. با كمي چشم پوشي از سابقه صداي هدفون هاي كريتيو مدل ep830 كه صداي متعادلي داره و تو اين رده بندي كه كردم حقش بالاتر نيس با قيمت 50/55 تومن

البته موضوع بسيار مهم اينه كه شما داري واسه صدا اهميت قائل ميشي (از اونجايي كه ميخواي 60 بدي هدفون بخري)
من بهت ميگم كارت اشتباست !!!
چرا چون تو منبع تغذيه مناسبي نداري .. كه ميتونه يه پلير يا در پله پايين تر يه كارت صداي خوب باشه
من توصيه ميكنم اگه واقعا مقوله صدا واست دغدغه مهمه (با توجه به سبكايي كه گوش ميدي بايد مهم باشه) اول فكر يه منبع تغذيه مناسب باش دوست گلم:27:

SevenCity
10-09-2010, 07:35
من كشته ي اون انادماتم ....
چاكريم هم سبكي!
چطوري يا نه؟
صداي درن وايت رو ابا هيچي عوض نميكنم !!
azpz جان راس ميگه روي گوش خوب نميتوني گير بياري تو اين قيمت .. اونم توي بازار هدفون ايران كه :2:
من 3 تا گرينه ايرفون فكر ميكنم واست خوبه
1. زنهايزر cx300 حدود 50 / 60 تومنه
2. سوني ex35 28 تومنه
3. با كمي چشم پوشي از سابقه صداي هدفون هاي كريتيو مدل ep830 كه صداي متعادلي داره و تو اين رده بندي كه كردم حقش بالاتر نيس با قيمت 50/55 تومن

البته موضوع بسيار مهم اينه كه شما داري واسه صدا اهميت قائل ميشي (از اونجايي كه ميخواي 60 بدي هدفون بخري)
من بهت ميگم كارت اشتباست !!!
چرا چون تو منبع تغذيه مناسبي نداري .. كه ميتونه يه پلير يا در پله پايين تر يه كارت صداي خوب باشه
من توصيه ميكنم اگه واقعا مقوله صدا واست دغدغه مهمه (با توجه به سبكايي كه گوش ميدي بايد مهم باشه) اول فكر يه منبع تغذيه مناسب باش دوست گلم:27:

قربون آدم موزیک فهم...
تا 80 تومن چی؟
از اینایی که کارت صدا دارن همراشون

your_star
10-09-2010, 22:33
من کریتیو aurvana گرفتم با مشورت همین بچه ها کیفیتش عالیه.82 تومن

mamad gonzo
11-09-2010, 20:50
قربون آدم موزیک فهم...
تا 80 تومن چی؟
از اینایی که کارت صدا دارن همراشون

كدوما؟؟؟؟ چيو ميگي ؟؟؟؟!

در هر صورت شما هدفون 400 تومني هم كه بگيري به كامپيوترت وصل بكني كيفيت و حجم و تفكيك و شفافيت صدا قطعا كمتر از موقعي هست كه شما اين هدفون رو به يه پلير متوسط وصل ميكني ....
ديگه چه برسه به وقتي كه كارت صداتم خوب نباشه ...
توصيه من اينه كه حداقل يه كارت صداي خوب بنداز رو سيستمت بعدش برو يه هدفون بخر ... حالا هم ميتيوني از اينايي كه گفتم انتخاب بكني هم ميتوني هدفون گرون تر بگيري

Gilopa
13-09-2010, 21:22
برای سبکهایی که شما نام بردید و گروه هایی که کاملا در تخصص منه فقط محصولات سونی .. کریتیو چون روی باس تاکید داره به هیچ وجه پیشنهاد نمیشه

---------- Post added at 05:52 PM ---------- Previous post was at 05:51 PM ----------

کارت صدا هم ندارم آنبرده

باس ؟ دقیقا بر عکس گفته دوستتون ... تفکیک جزئیات مهمه نه باس برای گروهی چون امپریوم

SevenCity
19-09-2010, 12:34
برای سبکهایی که شما نام بردید و گروه هایی که کاملا در تخصص منه فقط محصولات سونی .. کریتیو چون روی باس تاکید داره به هیچ وجه پیشنهاد نمیشه

---------- Post added at 05:52 PM ---------- Previous post was at 05:51 PM ----------

باس ؟ دقیقا بر عکس گفته دوستتون ... تفکیک جزئیات مهمه نه باس برای گروهی چون امپریوم

منظورم دقیقا خود امپریوم نبود
دقیقا واسه همون آهنگی میخوام که صفحه ی قبل گذاشتم
همونطور که میدونی خیلی فرق دارن امپریوم و antimatter