PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پارتیشن بندی تحت ویندوز XP

Squall Leonhart
05-09-2010, 10:25
لطفا یه نرم افزار کم حجم برای پارتیشن بندی معرفی بکنین. میخوام یکی از درایوهام رو حذف کنم و ظرفیت درایو C رو که توش XP نصب هست، افزایش بدم.

aliupdate
05-09-2010, 12:26
اینو یه نگاه بنداز ببین خوبه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مونامونا
11-09-2010, 10:03
من اشتباها فايل
اين فايل رو بريزيد تو درايو ويندوز بعد اجرا كنيد:
up.--------.com/Files7/17fbbac75c5e45e88fff.rar

را در ماي داكيومنت دانلود كردم و آنرا اجرا كردم .كلي از حجم درايوهاي سي و اف و جي ام گرفته شد ! و تعداد زياد پوشه(2000به بالا )روي دسكتاپ و درايو سي ايجاد شد و تعداد (20تابه بالا)يوزر اضافه شد. بطور دستي شروع كردم به دي ليت اما انگار ديگه حجم گرفته شده فضاي درايوها برنميگرده.
من نميدونم چه جوري برگردم به حالت اول! كمكم كنيد خصوصا عليآپديت

Squall Leonhart
11-09-2010, 10:37
من اشتباها فايل
اين فايل رو بريزيد تو درايو ويندوز بعد اجرا كنيد:
up.--------.com/Files7/17fbbac75c5e45e88fff.rar

را در ماي داكيومنت دانلود كردم و آنرا اجرا كردم .كلي از حجم درايوهاي سي و اف و جي ام گرفته شد ! و تعداد زياد پوشه(2000به بالا )روي دسكتاپ و درايو سي ايجاد شد و تعداد (20تابه بالا)يوزر اضافه شد. بطور دستي شروع كردم به دي ليت اما انگار ديگه حجم گرفته شده فضاي درايوها برنميگرده.
من نميدونم چه جوري برگردم به حالت اول! كمكم كنيد خصوصا عليآپديت

ببین میتونی از سیستم ری استور استفاده بکنی؟

مونامونا
11-09-2010, 11:52
نه همه را باشيفت و ديليت پاك كردم هر چند يه چندتايي براحتي پاك نميشوند

مونامونا
11-09-2010, 13:54
در كادر مربوط به سيستم ري استور وقتي درايو را انتخاب ميكنم روي دكمه ستينگ بزنم هيچ اتفاقي نمي افتد. نميدانم چه جوري بايد ري استور شود؟

joe_satriani
11-09-2010, 14:23
با سلام
دوست عزيزم بهترين نرم افزار در اين زمينه كه اطلاعات پارتيشنتون رو هم نگهداري كنه partition magic هست
شما ميتونيد اين نرم افزار رو در بخش درخواست نرم افزار سرچ كنيد و اگه پيدا نكرديد توي تاپيكش مطرح كنيد

موفق باشيد.

aliupdate
11-09-2010, 15:49
سلام يعني چي كلي از حجم درايو گرفته شد؟اين برنامه فقط پوشه خالي توي Program files پوشه Windows و دسكتاپ ايجاد ميكنه و يه مشت يوزر كه اصلا حجم نداره

مونامونا
11-09-2010, 16:07
با سرچ در انجمن توانستم درست ريستور كنم . اما بعد از ريستور حجم گرفته شده درايو سي برنگشت!
قبلا 68 گيگ آزاد داشت اماالان 63 تا.

مونامونا
11-09-2010, 16:17
بله ميشه گفت همه خالي اند اما حدود ده تايي با همون اسامي شماره دار بصورت فايل نامشخص و حجم در حدكيلوبايت بودند

joe_satriani
11-09-2010, 17:04
در كادر مربوط به سيستم ري استور وقتي درايو را انتخاب ميكنم روي دكمه ستينگ بزنم هيچ اتفاقي نمي افتد. نميدانم چه جوري بايد ري استور شود؟

با سلام
براي ريستوري كه دوستمون گفتن شما بايد مسير زير رو بريد :

start - all programs - accessories - system tools
و بعد system restore رو انتخاب كنيد

و سپس گزينه ي اول رو انتخاب و next كنيد و به آخرين نقطه ي بازگشت قبل از مشكلتون برگرديد

موفق باشيد.