PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار رایت فایلهای با اسم فارسی

hraa
05-09-2010, 08:15
من برنامه ای میخواستم که با استفاده از اون بشه فایلهایی ( هر فایلی) رو که نامشون رو فارسی نوشتم رایت کنم و داخل سی دی هم همون اسم فارسی مونده باشه و بعد از رایت اسماشون عجیب و غریب نشده باشه؟ لطفا بهترین و کم حجم ترین رو معرفی کنید. تعداد زیادی فایل PDF دارم که وقتی با نرو رایت میکنم اسماشون همه چیز میشه غیر از اسم اصلی، امکان تایپ فینگلیش هم بعلت تعداد زیاد فایلها نیست.
خیلی ممنون...

EHSANRF
05-09-2010, 09:18
Nero 10 , Ashapooo Burning Studio 2010

***Spring***
05-09-2010, 11:24
سلام ...

بدون استفاده از برنامه ، با خود سیستم عامل ویندوز رایت کنید ... از فایلها کپی بگیرید ، به محیط رایتر وارد بشید ، دکمه Paste رو بزنید ... بعد از اون هم در قسمتی از فضای خالی رایتر دوباره رایت کلیک بفرمایید و آپشن Write these files to CD رو بزنید ...
از قسمت Properties هم ( تب Recording ) میتونید سرعت رایت رو تنظیم بفرمایید ... بهترین سرعت رایت پیشنهادی برای کیفیت بالا 8 میباشد ...

alibh3444
07-09-2010, 00:08
نرم افزار CD Duplicate Master ابزاری قدرتمند جهت تکثیر سی دی ها می باشد. توسط این نرم افزار شما قادر خواهید بود ترک های صوتی دیجیتالی را از سی دی های صوتی استخراج نموده و آنها را بر روی هارد دیسک ذخیره نمایید. همچنین این سی دی های صوتی را رایت نموده و از فایل های داده فایل ISO بسازید و از انواع دیسک های صوتی کپی بگیرید و سی دی هایی که قابلیت دوباره نویسی دارند را پاک نمایید. همچنین می توانید سی دی های صوتی از فایل های MP3 ،WAV ،OGG و WMA بسازید. این نرم افزار بهترین راه برای تهیه نسخه پشتیبان می باشد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار CD Duplicate Master 1.0.0.1133:
- کپی سی دی های صوتی و داده با بهترین کیفیت
- گرفتن آهنگ های صوتی از سی دی و ذخیره آنها بر روی هارد دیسک در فرمت های مختلف صوتی مانند RAW ،OGG ،MP3 و WAV
- استخراج ترک های صوتی از سی دی های صوتی به فایل های صوتی بر روی دیسک سخت شما
- رایت فایل ها به رسانه CD-R
- پاک کردن داده های قدیمی از سی دی خواندنی نوشتنی
- گرفتن نام و نام فایل که می خواهید با استفاده از اطلاعات دریافتی از منبع CDDB
- تغییر و افزودن اطلاعات به دست آمده از منابع صوتی مانند نام خواننده، آلبوم و آهنگ
- استفاده آسان و رابط کاربری آسان

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید