PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی و مشاوره برای خرید تبلت 600 تومنی

s4lish
04-09-2010, 20:10
سلام ...من می خولستم یه تبلت بخرم . حدود قیمتشم ماکسیموم 600 تومن باشه..
ولی چیز خاصی مد نظرم نیست...
دوستان لطفا راهنمایی کنن...
این شرایط رو داشته باشه...

12 اینچ یا اگه نشد 10 هم مناسبه
بدون کیبورد باشه..درست مثل Ipad
باطریش خیلی برام اهمیت داره.
مارکش برام فرقی نمی کنه.
یه سیستم عامل خوب روش باشه که بشه کارهای روزمره رو باهاش انجام داد و
برای نوشتن هم مناسب باشه..یعنی یه جورایی می خوام مثل دفتر ازش استفاده کنم.

biostar
04-09-2010, 22:29
یک کلام نداریم !
مخصوصا وقتی حرف باتری بیاد وسط.

باید دنبال آیپد باشی.
اگر هم صبر کنی مدل های جدید تمامی شرکت ها در راهه

البته این هم بگم که تبلت 12 اینچی دیگه خیلی بزرگه ! فکر نکنم داشته باشیم ( بدون کیبورد )

s4lish
05-09-2010, 09:52
من اینو می خوام:31:
کی میاد بازار!؟؟؟

این روزها نمایشگاه فناوری Computex 2010 خبرهای فراوانی را در اینترنت به خود اختصاص داده است. یکی از جالبترین این اخبار مربوط به محصول جدید کمپانی ایسوز (ASUS) می شود. ایسوز که پیش از این با تولید Eee PC ها توانسته بود موفقیت خوبی در بازار نت بوک های ارزان قیمت کسب کند اینبار محصول جدیدی با نام Eee Pads را معرفی کرده که در حقیقت یک رایانه لوحی/لمسی است و شاید بتوان آنرا رقیبی برای iPad اپل دانست.
این رایانه لمسی که مدل آن EP121 است دارای یک مانیتور ۱۲ اینچی می باشد، پردازنده بکار رفته در آن از نوع Intel’s Core 2 Duo CULV بوده، سیستم عامل مایکروسافت ویندوز ۷ دارد و پس از هر بار شارژ شدن باطری، برای مدت ۱۰ ساعت کار می کند.
EP121 درست همانند یک لپ تاپ است با این تفاوت که صفحه لمسی آن می تواند از قسمت کیبورد کاملاً جدا شده و مستقلاً عمل نماید. از سوی دیگر ایسوز برای هنگامیه لازم است از کیبورد استفاده نمایید فکر جالبی کرده است به نحوی که به وسیله یک رابط (Docket) مجهز به پورت های ورودی و خروجی، کیبورد اختصاصی این رایانه به آن متصل می گردد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از دیگر قابلیتهای رایانه لمسی Eee Pad می توان به دارا بودن یک پورت USB و وب کم اشاره کرد.
در کنار این مدل، مدل دیگری نیز توسط ایسوز معرفی شده است. یک تبلت ۱۰ اینچی که به آن EP101TC گفته می شود. این مدل که از نظر مشخصات ضعیف تر از هم نوع خود است از سیستم عامل اختصاصی Windows Embedded Compact 7 استفاده می کند.
نیمه اول سال ۲۰۱۱ زمانی است که برای ورود این محصولات به بازار پیش بینی شده است.
عکس ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و ویدئوی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تبلیغاتی این محصول پرطرفدار رو حتما ببینید.

منبع:[
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه واقعا نیمه ی اول سال 2011 بیاد من صبر می کنم.....واقعا تبلت خوبیه....هم از نظر مشخصات و هم از نظر سایز و اندازه:8:

salllam2fun
15-01-2011, 21:35
آقا ما که دلمون آب شد!!!!!!!!!!! این هنوز نیومده تو بازار؟؟؟؟؟:19::19:

pooriya_hp
16-01-2011, 12:23
فعلا تبلت ها بطور عمده وارد بازار نشدند ....

و هنوز تکامل پیدا نکردهاند و قطعا هر کدومشون مشکلات خاص خودشون رو دارند ...

به هر حال باید صبر کرد ....

موفق باشید

mamalasimo
25-01-2011, 14:42
تبلت kno بسیار عالیه "نو" هم خونده. میشه باهاش میشه نوشت .دو مونه داره با یک نمایشگر و با دو نمایشگر . توی سایتش همه چیزو نوشته با تشکر .

I am me
09-06-2013, 22:10
سلام دوستان
کسی از قیمت این تبلت خبر داره؟
نظرمو عوض کردم میخوام از این بخرم:n01: