PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : محيط اجرايي php

wordwide
04-09-2010, 11:47
باسلام
لطفا دانلود محيط اجرايي php يا مفسر php هم بگذاريد
مرسي

ali zi zeperto
04-09-2010, 14:02
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Open-Source
04-09-2010, 16:52
xampp خوبه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Netbeans IDE هم بعنوان یک IDE خوب ، پیشنهاد میکنم.

thelastblack
05-09-2010, 03:34
من به شخصه از wamp واسه سرور local و از dreamweaver واسه editor استفاده میکنم. بسیار هم راضی هستم.
wamp خیلی عالیه اصلا تنظیمات خفن نداره و با چند تا next اماده به کاره :D ...

mamadfelfel1988
05-09-2010, 13:18
کلا wmap یا xampp اشتباه هست استفاده ازشون شما پکیج های stable . php .mysql.apache رو خودت نصب کنی خیلی تفاوت داره

Open-Source
05-09-2010, 13:23
کلا wmap یا xampp اشتباه هست استفاده ازشون شما پکیج های stable . php .mysql.apache رو خودت نصب کنی خیلی تفاوت داره

میتونی یه دلیل قانع کننده بیاری که چرا اشتباه هستش؟!!!!!!!!!:13:

خواهشا همینطوری یه چیزی در نندازید و برید.

tazphoenix
05-09-2010, 17:42
موافقم.دلیل من اینه که چون خودم جدا نصب و تنظیم میکنم بعدا میدونم اگه مثلا" ورژن جدید php اومد چجوری با این ورژن عوض کنم یا این که تنظیمات php.ini چیه و..

ali zi zeperto
05-09-2010, 19:17
دوست عزیز اشتباه نیست.شاید نظر شما بهتر باشه.باید دید بین انتشار ورژن جدید php و نسخه wamp که اون رو داره چقدر زمانه.
پیشنهاد شما خیلی هم خوب نیست.هر بار که می خوای نصب کنب زحمت نصب و ست کردن اینهمه رو بکشی که اگر احیانا یه روزی php جدید اومد شما زودتر نصبش کنی.نصب کردن ورژن های جدید هم همیشه یه جور نیست که یه بار یاد بگیری و همیشه استفاده کنی.نصب کردن wamp از نصب کردن پیش پا افتاده ترین برنامه ها هم راحت تره.اونوقت شما می گی که بری mysql و apache و php رو جداگانه نصب کنی.
من ترجیح میدم که wamp رو نصب کنم.اصلا دلیل وجود این برنامه ها واسه راحت کردن کاره.

David.Jn
05-09-2010, 20:21
دوست عزیز اشتباه نیست.شاید نظر شما بهتر باشه.باید دید بین انتشار ورژن جدید php و نسخه wamp که اون رو داره چقدر زمانه.
پیشنهاد شما خیلی هم خوب نیست.هر بار که می خوای نصب کنب زحمت نصب و ست کردن اینهمه رو بکشی که اگر احیانا یه روزی php جدید اومد شما زودتر نصبش کنی.نصب کردن ورژن های جدید هم همیشه یه جور نیست که یه بار یاد بگیری و همیشه استفاده کنی.نصب کردن wamp از نصب کردن پیش پا افتاده ترین برنامه ها هم راحت تره.اونوقت شما می گی که بری mysql و apache و php رو جداگانه نصب کنی.
من ترجیح میدم که wamp رو نصب کنم.اصلا دلیل وجود این برنامه ها واسه راحت کردن کاره.

موافقم.دلیل من اینه که چون خودم جدا نصب و تنظیم میکنم بعدا میدونم اگه مثلا" ورژن جدید php اومد چجوری با این ورژن عوض کنم یا این که تنظیمات php.ini چیه و..
ببینید این درست نیست که به علت ورژن جدید باید php رو خودتون کانفیگ بکنید و ...
اما چون بعضی از تنظیمات رو این نرم افزار ها انجام نمیدن خیلی ها که حرفه ای تر کار میکنن خودشون میان نصب میکنن و تنظیمات لازم رو خودشون انجام میدن

dsa dsa
05-09-2010, 20:29
XAMPP رو نصب کنید .
کامل ترین پکیچ برای اجرای فایل های php
همچنین دارای میل سرور / ftp server / tomcat / perl هم می باشد .

Open-Source
05-09-2010, 21:41
بعضی از افرا یه چیزهایی میگن که آدم خندش میگیره.:27:

اگه در مورد سرور صحبت میکنید ، با شما موافقم ، یعنی بهتره که خودتون php و دیگر ابزار مورد نیازتون رو کانفیگ کنید.
ولی حرف سر اینه که میخوایم یه سایت رو با php ، بصورت local طراحی کنیم ، و بعدا اون رو روی سرور up میکنیم ( اینجا مهم هستش که سرور رو چه طوری کانفیگ کنی یا کنند).

توی local چه فرقی میکنه که خودمون بیایم کل ابزار مورد نیاز رو تک تک نصب کنیم و یا اینکه از Install Wizard استفاده کنیم.؟؟؟!!!!!!

در مورد اون بحث که مطرح شد (منظورم داشتن آخرین ورژن PHP) ، این رو باید بگم که چه فرقی میکنه که از php 5.3.3 استفاده کنی یا از php 5.3.2 ؟؟!!!!!!

ما باید ببینیم اون سرور که میخوایم ازش استفاده کنیم چه ورژنی داره (که معمولا یه چند تا ورژن عقب هستند).
در ضمن xampp و easy php نسبت به بقیه Install Wizard ها جدیدتر هستند (منظورم اینه که زود به زود آپدیت میشن).

مخلص کلوم:
چون میخوام توی local یه وب سایت طراحی کنیم پس زیاد فرقی نداره که بصورت دستی کانفیگ ها رو انجام بدیم یا از install wizard استفاده کنیم.
و توی install wizard های موجود ، بنده xampp رو کامل تر از بقیه دیدم ، (نظر شخصی من) ، و الان دارم توی لینوکس ازش استفاده میکنم و مشکلی ندارم.

tazphoenix
06-09-2010, 00:48
من کلی گفتم اگه شما میخاین تازه شروع کنین صد در صد xampp واستون بهتره تا جدا نصب کردن ولی اگه ادامه بدین خودتون به جایی میرسین که تنظیمات مختلف رو لازم دارین که xampp برای شما فراهم نمیکنه و کارتون رو مشکل تر میکنه اونوقت دیگه از xampp و easyphp و غیره جواب نمیگیرین.اونوقت خودتون منظورم رو متوجه میشین.

wordwide
06-09-2010, 03:43
XAMPP رو نصب کنید .
کامل ترین پکیچ برای اجرای فایل های php
همچنین دارای میل سرور / ftp server / tomcat / perl هم می باشد .

دوستان عزيز اين هر دو لينك به سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مي رود و اصلا معلوم نيست كجا
لينك دانلود ش است لطفا راهنماي بيشتري بكنيد
مرسي

Open-Source
06-09-2010, 11:29
sourceforge ایران رو تحریم کرده.
ولی میشه دورش زد.
یه سرچ بزن توی اینترنت "روش دانلود از sourceforge" مشکلت حل میشه.