PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل اومدن صفحه آبی و ریست شدن پشت سر هم

land-dreams
04-09-2010, 10:56
سلام به همه دوستان اهل فن
برو بچ من چند وقت پیش حین کار با سیستم یهو یه صفحه آبی اومد همون ارور بلو اسکرین بعد سیستم ری استارت شد و دیگه بالا نیومد.یعنی تا میخواست وارد ویندوز بشه دوباره ری استارت میشد بعد صفحه بوت هم نوشته هاش به رنگ بنفش در اومده بود اما تو Safe mode مشکلی نبود درایو کارت گرافیک رو Uninstall کردم مشکل حل شد دوباره که نصبش کردم باز ری استارت شد به این نتیجه رسیدم که از گرافیکه.دادم برا تعمیر یه مدت خوب بود اما الان 2-3 روزه باز اون صفحه آبی میاد و ری استارت میشه اما اینبار رگه های زرد رنگ تو تصویر هست حتی وقتی تو Safe mode میام بالا
صفحه بوت هم که داره سیستم تازه روشن میشه اینبار یه سری حروف قاطی پاتی رو نشون میده
مشکل از کجاست؟بازم گرافیکه؟
گرافیک GeForce 8500,512mb
لطفا کمک کنید

amd>intel
04-09-2010, 11:01
با يك گرافيك ديگه تست كنيد .

land-dreams
04-09-2010, 12:00
با يك گرافيك ديگه تست كنيد .
سری اول که دادم تعمیر یه گرافیک دیگه بم دادن که با اون هیچ مشکلی نداشتم ولی الان هیچ گرافیک دیگه ای برای امتحان ندارم
الان هم دارم از سیستم بدون گرافیک استفاده میکنم یعنی درایورش رو بعد از این مشکل که Uninstall کردم دیگه نصب نکردم

amd>intel
04-09-2010, 12:16
شما درايور جديدش رو بگير و نصب كن .درايور هاي ديگه سيستم رو هم اپ كنيد

Enemy Killer
04-09-2010, 12:27
یک سوال شما گرافیک OnBord هم دارین موقع ای که این مشکل برای شما پیش اومد قطعه جدیدی نصب نکرده بودید

شما هاردتون باید Sata باشه سیدی رایتر یا دی وی دی رایتر شما هم Sata هست ؟

land-dreams
04-09-2010, 14:12
یک سوال شما گرافیک OnBord هم دارین موقع ای که این مشکل برای شما پیش اومد قطعه جدیدی نصب نکرده بودید

شما هاردتون باید Sata باشه سیدی رایتر یا دی وی دی رایتر شما هم Sata هست ؟
گرافیک Onbord ندارم.قطعه جدیدی هم نصب نکرده بودم.
هاردم بله SATA هست ولی دی وی دی رایتر خیر
این عکس صفحه دسکتاپ من هست در حالتی که درایو کارت گرافیک نصب نیست
اگه نصب بشه اصلا سیستم بالا نمیاد.به محض اینکه بخوام درایو گرافیک رو تصب کنم وقتی به آخرش برسه بدون سوالی از من سیستم خود به خود ری استارت میشه و دیگه درست نمیشه مگه درایو رو Uninstall کنم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

EXTREME
04-09-2010, 16:08
احتمال زیاد از گرافیکه دمای گرافیکرو چک کنید ممکنه از دمای بالا باشه

land-dreams
04-09-2010, 17:45
احتمال زیاد از گرافیکه دمای گرافیکرو چک کنید ممکنه از دمای بالا باشه
فکر نمیکنم ربطی به دماش داشته باشه آخه صبح که کامپیوتر رو روشن کردم هم بار این مشکل رو داشت

mjzaret
04-09-2010, 21:00
به نظر من مشکل از خازن‌های روی کارت گرافیک هست.

این خازنها دچار مشکل شدند و این خطهای نا مشخص که به صورت علامت تعجب هستند روی صفحه مانیتور نشون از این مورد داره.

بهتره که از این کارت گرافیک بی‌خیال بشید و به دنبال خرید یه کارت گرافیک دیگه باشید.

شاد باشید :40:

EXTREME
04-09-2010, 23:45
ببینید خازن روی گرافیک باد نکرده باشه
اگه خازنی باد کرده باشه قابل تعمیره ومیشه خازنشو عوض کرد

land-dreams
06-09-2010, 13:13
دوستان با تشکر از همه که کمک کردین
رو یه سیستم دیگه هم امتحان کردم همین وضع بود با حرفای شما و چون یکبار دیگه هم تعمیرش کردم ترجیح میدم یکی دیگه بخرم خیال خودم رو راحت کنم
حالا به نظر شما تو حد 100 تومن ATI 4650 1GB خوبه؟Geforce 210 1G چی؟ سری قبل که داده بودم برا تعمیر یه 210 بم دادن تو Xp میزد 1G ولی تو Seven میزد 512 زیاد خوشم نیومد میشه شما هم نظر بدین
البته میدونم اینجا تاپیک مشاوره نیست گفتم الکی یه تاپیک دیگه درست نکنم
بازم ممنون

jack426
07-09-2010, 02:37
دوستان با تشکر از همه که کمک کردین
رو یه سیستم دیگه هم امتحان کردم همین وضع بود با حرفای شما و چون یکبار دیگه هم تعمیرش کردم ترجیح میدم یکی دیگه بخرم خیال خودم رو راحت کنم
حالا به نظر شما تو حد 100 تومن ATI 4650 1GB خوبه؟Geforce 210 1G چی؟ سری قبل که داده بودم برا تعمیر یه 210 بم دادن تو Xp میزد 1G ولی تو Seven میزد 512 زیاد خوشم نیومد میشه شما هم نظر بدین
البته میدونم اینجا تاپیک مشاوره نیست گفتم الکی یه تاپیک دیگه درست نکنم
بازم ممنون

یه 40 تا 50 تومنی به پولت اضافه کن HD 5670 از هر برندی که ارزون تر بود مثل XFX ,... بردار که DX 11 هم ساپورت میکنه