PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اورکلاک xfx ati 5750

neon_91
04-09-2010, 00:08
سلام من می خواستم در مورد اورکلاک کارت گرافیکم اگه میشه راهنماییم کنید.از چه نرم افزارایی استفاده کنم.تو catalyst control center گزینه ای به نام ati overdrive است می تونم اونو تغییر بدم.مشکلی پیش نمی آد.سیستم من خیلی بالاست فقط گیرم کارت گرافیکه که بتونم بازی gta iv رو تو کیفیت بالایی اجرا کنم.

سیستم:

core i7 920
6gb ram ddr3 triple channel
x58 ud3 giga

alireza1411
05-11-2010, 18:28
سلام من می خواستم در مورد اورکلاک کارت گرافیکم اگه میشه راهنماییم کنید.از چه نرم افزارایی استفاده کنم.تو catalyst control center گزینه ای به نام ati overdrive است می تونم اونو تغییر بدم.مشکلی پیش نمی آد.سیستم من خیلی بالاست فقط گیرم کارت گرافیکه که بتونم بازی gta iv رو تو کیفیت بالایی اجرا کنم.

سیستم:

core i7 920
6gb ram ddr3 triple channel
x58 ud3 giga

مشکل خاصی پیش نمیاد اگه دما رو چک کنی و ولتاژ رو اضافه نکنی. شما با هون گزینه ور برو. یه بازی سنگین اجرا کن و دمای گرافیک رو مرتب چک کن. پله پله فرکانس هسته رو ببر بالا. تست کن ... اگه دیدی پایداره یعنی مثلا بازی توش خط خط نیومده یا رنگها خراب نشده و علائم اینجوری توش نبود میفهمی این فرکانش خوبه و یه خورده میری بالاتر. مثلا 10 تا 10 تا برو بالا. دما رو هم دائم موقع بازی چک کن ببین رو 80 بالا تر نره. البته باز جا داره ولی چون دائم میخوای این جوری باشه الکی ریسک نکن بزار زیر 80 بمونه. واسه اون بازی فکر نمیکنم اور چندان زیادی لازم بشه البته اگه نخوای رو رزولوشن بالا استفاده کنی.

کلاک مموری رو هم مثل هسته میتونی زیاد کنی. من خودم الان دو ساله یه کارت گرافیک دارم کلاکش رو از 625 گذاشتم 680 و مشکلی نداره. هسته رو هم از 1000 بردم 1050. دما هم همیشه زیر 65 هست.:11::11: