PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمايي براي خريد Samsung Wave

Honradez
03-09-2010, 18:25
به نام خدا.

چندي پيش بود که من بدنبال خريد گوشي نياز داشتم از بين نوکيا X6 و سوني اريکسون ويواز يکي رو انتخاب کنم. دوستان لطف زيادي کردند و من را واقعا خوب راهنمايي کردند که دست همه‌شونو دورادور ميبوسم. ولي موقعي که ميخواستم بخرم، Samsung Wave را ديدم (فکر کنم قبلش نبود) و يه جورايي تصميم گرفتم پولمو براي اون جمع کنم.

حالا هم اگر خدا بخواد تو هفته آينده قصد خريدشو دارم.

منتها دو چيز را درش شک دارم:

1. من دنبال گوشي‌اي هستم که سرگرمم کند؛ عمدتا در مواقعي که حوصله‌ام سر رفته و تنها اميدم به گوشي درون جيبم است! در شرايطي که گوشيهايي با آندرويد هستند (مثل Wildfire يا فکر کنم گالاکسي) آيا خريدن Wave کار عاقلانه‌اي است؟

2. چون بودجه‌ام به با گارانتي‌اش نميرسد، بدون گارانتي خوب که نه در قيمت سرم کلاه رود و نه در کيفيت، از کجا بايد بخرم؟ (ميدونم بايد روش نوشته باشه Made in Korea)

فقط خواهشم اينه که اگر واقعا اين گوشي برام خوب نيست بدون تعارف بهم بگين، چون من اصلا رو اين چيزها تعصب ندارم.

نميدونم چطوري تشکر کنم.
:10:

LiverBarca
04-09-2010, 00:37
ویو گوشیه خوبیه و به راحتی سرگرمت میکنه...مخصوصآ با اون بازیهای توپش:21:...ولی فکر کنم بدون گارانتی خریدن یه ریسکه...

LiverBarca
04-09-2010, 00:38
ویواز و i8910 و n97 هم بدک نیستن...ساتیو هم خوبه،مخصوصآ با اون دوربینش:21:

pgu83
04-09-2010, 05:01
به نام خدا.

چندي پيش بود که من بدنبال خريد گوشي نياز داشتم از بين نوکيا X6 و سوني اريکسون ويواز يکي رو انتخاب کنم. دوستان لطف زيادي کردند و من را واقعا خوب راهنمايي کردند که دست همه‌شونو دورادور ميبوسم. ولي موقعي که ميخواستم بخرم، Samsung Wave را ديدم (فکر کنم قبلش نبود) و يه جورايي تصميم گرفتم پولمو براي اون جمع کنم.

حالا هم اگر خدا بخواد تو هفته آينده قصد خريدشو دارم.

منتها دو چيز را درش شک دارم:

1. من دنبال گوشي‌اي هستم که سرگرمم کند؛ عمدتا در مواقعي که حوصله‌ام سر رفته و تنها اميدم به گوشي درون جيبم است! در شرايطي که گوشيهايي با آندرويد هستند (مثل Wildfire يا فکر کنم گالاکسي) آيا خريدن Wave کار عاقلانه‌اي است؟

2. چون بودجه‌ام به با گارانتي‌اش نميرسد، بدون گارانتي خوب که نه در قيمت سرم کلاه رود و نه در کيفيت، از کجا بايد بخرم؟ (ميدونم بايد روش نوشته باشه Made in Korea)

فقط خواهشم اينه که اگر واقعا اين گوشي برام خوب نيست بدون تعارف بهم بگين، چون من اصلا رو اين چيزها تعصب ندارم.

نميدونم چطوري تشکر کنم.
:10:
سلام
اگه خیلی اهل برنامه وبازی هستی به فکر آندروید باش
نظر شخصی من اگه 430-440 داری یه i8910 بگیر.خیلی خوبه.(سیمبین هست برنامه و بازی هم که زیاده)
مایلستون هم گوشی خوبیه ولی پول شما نمیرسه.

Honradez
04-09-2010, 09:02
مرسي از لطف و مرحمت شما.

سيمبينو دوست ندارم چون بازيهاش خب به کيفيت اندرويد و بادا نيستن. درست ميگم؟

بعد يه چيز ديگه، بازيهايي که براي اندرويد هست و براي بادا نيست، آيا اونقدري هستن که بخوام قيد دوربين و رزولوشن و صفحه نمايش Super AMOLED رو بزنم؟ آيا گوشيهاي اندرويد تو اين قيمتها (Wildfire و گالاکسي) از بازيهاي خوبي مثل اين ساپورت ميکنن؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

با آرزوي سلامتي و کاميابي. :46:

kOoRi
04-09-2010, 10:57
گوشی HTC Wildfire z بخاطر رزولوشن پایین صفحه و سی پی یو نه چندان قوی بازی های با گرافیک بالا رو یا اجرا نمی کنه یا به سختی اجرا می کنه، گالاکسی اس هم که قیمتش خیلی بالاتره، گالاکسی های جدید رو من اطلاعات زیادی در موردشون ندارم.
آندروید جدیدا بازی های خیلی قوی براش ساخته شده که اکثرا روی دیزایر و نکسوز و گالاکسی اس و امثالهم که سی پی یو 1Ghz و رزولوشن بالا دارند اجرا میشه...

Honradez
04-09-2010, 11:42
پس با اين حساب من با سقف 400 تومن نميتونم گوشي اندرويدي بگيرم که بازيهاي "با گرافيک بالا" روش نصب بشه.

maziarzar
04-09-2010, 13:18
درخوبی گوشی ویو شکی نیست اما به گفته ی دوستان جدیدا خیلی مشکل سخت افزاری پیدا کرده والان نمایندگی های سامسونگ هم ندارندوهم پیشنهد نمی کنند حالا دقیق نمی دونم شایدم شایعه باشه
به نظر من بازم صبرکن وولاتو جمع کن تا به600برسه یه دیزایر بخر حالشوببری

Honradez
04-09-2010, 18:34
درخوبی گوشی ویو شکی نیست اما به گفته ی دوستان جدیدا خیلی مشکل سخت افزاری پیدا کرده والان نمایندگی های سامسونگ هم ندارندوهم پیشنهد نمی کنند حالا دقیق نمی دونم شایدم شایعه باشه
به نظر من بازم صبرکن وولاتو جمع کن تا به600برسه یه دیزایر بخر حالشوببری
اگه ميتونستم قطعا بيشتر جمع ميکردم. ولي خب راستش خيلي اين برام ممکن نيست.

حالا آقا مازيار براي بدون گارانتي مطمئن، کجا رو پيشنهاد ميکنيد؟ (فوقش صبر ميکنم مشکل سخت‌افزاريش حل بشه بعد ميخرم)

گرافيكار
04-09-2010, 22:59
آقا همين ويو رو بخر شك نكن
من هم يك ماهه ديگه ميرم تهران براي خانمم بخرم
هيچ گوشيي نيست كه كامل و بي ايراد باشه
با اين همه اين گوشي خيلي كم ايراده

Honradez
04-09-2010, 23:04
آره ديگه شکي ندارم که گوشي مناسبيه.

فقط سوالم اينه که بدون گارانتيشو از کجاي تهران بخرم؟

ممنون. :46:

گرافيكار
06-09-2010, 00:48
فقط اگه خريدين بگين از كجا خريدين
كه ما هم ميايم تهران سر درگم نباشيم

rawen.west69
07-09-2010, 12:06
این گوشی در مقایسه با HTC desire
کدوم بهتره؟

Honradez
07-09-2010, 13:37
این گوشی در مقایسه با HTC desire
کدوم بهتره؟
من فکر کنم بخاطر سیستم عامل بهترش گوشی بهتری باشه (بخصوص اینکه صفحه نمایشش بزرگتره). ولی خب 600 تومنه! :31:

rawen.west69
07-09-2010, 13:49
اگه از جزئیات کار کردن باهاشون خبر دارید هم بگید ممنون میشم:11:
منظورم اینه کار کردن با کدوم راحت تره؟ شنیدم آندروید حرف نداره

Honradez
07-09-2010, 23:30
فقط اگه خريدين بگين از كجا خريدين
كه ما هم ميايم تهران سر درگم نباشيم
امروز رفتم بازار موبايل، گارانتي دار که اصلا نبود. بي گارانتي هم 475 :18:
که خب ترجيح ميدم صبر کنم.

اگه از جزئیات کار کردن باهاشون خبر دارید هم بگید ممنون میشم:11:
منظورم اینه کار کردن با کدوم راحت تره؟ شنیدم آندروید حرف نداره
يکي از دوستام HTC Aria که اونهم آندرويده داشت خيلي خوب بود. البته چند ثانيه بيشتر باهاش کار نکردم.
ولي نمونه‌هاي HTC رو ميتونيد تو بازار موبايل (البته اگر تهرانيد) امتحان کنيد.

:46:

گرافيكار
08-09-2010, 00:40
امروز رفتم بازار موبايل، گارانتي دار که اصلا نبود. بي گارانتي هم 475
که خب ترجيح ميدم صبر کنم.
شانس ما رو ميبيني
گوشي ناياب شد

يکي از دوستام HTC Aria که اونهم آندرويده داشت خيلي خوب بود. البته چند ثانيه بيشتر باهاش کار نکردم.
ولي نمونه‌هاي HTC رو ميتونيد تو بازار موبايل (البته اگر تهرانيد) امتحان کنيد.
منم تو نخش رفته بودم
ولي فرمتها رو به خوبي ويو پشتيباني نميكنه
صفحه نمايششم كه حرفي براي گفتن نداره در برابر ويو
كلا تو اين رنج قيمت ويو از همه بالاتره
خدا كنه اين مشكل كمياب شدنش تا يه ماهه ديگه حل بشه

S L R
08-09-2010, 19:27
منم تو نخش رفته بودم
ولي فرمتها رو به خوبي ويو پشتيباني نميكنه
صفحه نمايششم كه حرفي براي گفتن نداره در برابر ويو
كلا تو اين رنج قيمت ويو از همه بالاتره
خدا كنه اين مشكل كمياب شدنش تا يه ماهه ديگه حل بشه
تو علاادین از چند نفر که پرسیدم،گفتن تا ماه دیگه دوباره پخش میشه تو بازار ولی با قیمت بیشتر از قبل!
مثل اینکه با گارانتیش میخواد چیزی حدود 540 اینطورا بشه!

maziarzar
08-09-2010, 20:16
فرقی نمی کنه چون بیشتر مردم بدون گارنتی می گیرن.

S L R
08-09-2010, 21:32
فرقی نمی کنه چون بیشتر مردم بدون گارنتی می گیرن.
کلاً قیمتش میره بالا،با گارنتیش رو بهم گفتن اینقدر میشه،بدون گارانتیش که همین الان شده 470!!

Honradez
09-09-2010, 00:50
نه گرون نميشه به دو دليل:

1. فروشنده علاء الدين اون حرفو زده که گوشي چيني 470 تومنيشو به شما غالب کنه.

2. ارزش سامسونگ ويو به اينه که امکانات بالا رو در کنار قيمت پايين ميده. اگه قرار باشه قيمتش با ديزاير، HD 2، مايلستون و... يکي بشه که کسي نمياد سراغش. خود من با اينکه ويو رو دوست دارم اگه ميتونستم Desire بگيرم ميگرفتم. بعيده پارس مايکروتل اونقدر بي تدبير باشه.