PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✎ آزمون های آزمایشی گـــــــــــــــزینـه دو

صفحه ها : [1] 2 3

vahid-p
03-09-2010, 15:55
*** آزمون های آزمایشی گزینه دو در سال تحصیلی 90-89 ***

اهداف و بحث هایی که در این تاپیک مطرح می شود :
1- ثبت نام در آزمون ها
2- برنامه ریزی طول سال
3- بررسی جداگانه هر آزمون
4- مقایسه کارنامه ها
5- سوالات و انتقادات
6- جزوه و دی وی دی
7- خدمات
8- مشاوره

کلا قرار است در این تاپیک تمامی بحث هایی که مربوط به آزمون های گزینه دو در سال تحصیلی 90-89 وجود دارد مطرح شود و این تاپیک مخصوص " قبل ثبت نام در آموزن ها ------------- تا -----------> بعد کنکور " می باشد.

برای شروع چهار تا لینک مفید از سایت گزینه دو

1- بودجه بندی آزمون ها گزینه دو ( 90-89 )

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2- چرا سوالات گزینه دو استاندارد است؟ بررسی مطابقت و تشابهات بین آزمون ها گزینه دو (89-88) و کنکور 89

3- خدمات جانبی آزمون های مرحله ای گزینه دو (90-89)

4- گزارش اولیه گزینه دو - برترین های کنکور 89(اسامی به ترتیب رتبه نیست. )

توجه برای استفاده بهتر می تونید به این لینک سر بزنید : forum.p30world.com/showpost.php?p=5452453&postcount=106

5- برترين هاي گزينه دو در آزمون سراسري ۸۸

6- نمونه برنامه ریزی مطالعاتی گزینه دو برای سال تحصیلی 1389 - مهر ماه -
فرمت PDF - حجم : 1204 کیلوبایت

فرمت JPEG ( عکس ) - حجم : 721 کیلوبایت

با امید به همیاری شما
و با آرزوی موفقیت برای تک تک کنکوریای 90 :40:
خدا نگهدار

Alireza SM
03-09-2010, 15:56
واقعا متشكرم بابت اين تاپيك مفيد
با توجه به اينكه گام اول تموم شده فكر ميكنم بهتر باشه تاپيك قبلي هم بسته بشه ولي ترش نشه

اين بودجه بندي آزمون هاي پيش دانشگاهي سال 89 - 90

يا :

من تجربي هستم و پس از هر ازمون مام و كارنامم رو اينجا ميزارم

Alireza SM
03-09-2010, 19:47
كسي خبر داره تو آزمون هاي آزمايشي از درس زيست شناسي سوال تركيبي ميدن يا نه ؟

vahid-p
04-09-2010, 12:55
كسي خبر داره تو آزمون هاي آزمايشي از درس زيست شناسي سوال تركيبي ميدن يا نه ؟
تو کنکور سوالات ترکیبی می اد. چون آزمون های گزینه دو هم به کنکور شباهت داره، پس صد در صد سوال ترکیبی می اد. فقط احتمال داره مثلا وقتی دروس سوم داری، ترکیبی سوم و دوم بیاد و وقتی پیش رفتی هر سه

Alireza SM
04-09-2010, 13:07
تو کنکور سوالات ترکیبی می اد. چون آزمون های گزینه دو هم به کنکور شباهت داره، پس صد در صد سوال ترکیبی می اد. فقط احتمال داره مثلا وقتی دروس سوم داری، ترکیبی سوم و دوم بیاد و وقتی پیش رفتی هر سه

آره پس فكر كنم زيست رو ضايع ميشم شديد :31:

petrose.kabir
04-09-2010, 19:25
يه دوست كه توي گزينه 2 شركت كرده و موفق بوده ميخوام به من پيغام شخصي بده.يه چندتا سوال ازش دارم.مرسي

sahelgh
04-09-2010, 19:55
منم میخوام کارنامه هامو بزارم ولی چون الان فتوشاپ ندارم نمیدونم واسه گذاشتن چه جوری قسمتای اضافه شو پاک کنم؟؟

vahid-p
05-09-2010, 10:59
منم میخوام کارنامه هامو بزارم ولی چون الان فتوشاپ ندارم نمیدونم واسه گذاشتن چه جوری قسمتای اضافه شو پاک کنم؟؟
تو همون پست گفتیم. کارنامه آزمون 2؟
به هر حال منتظر کارنمتون هستیم.

LiLiyaan
05-09-2010, 13:12
قیمت هر ازمون چنده؟

mineworld
05-09-2010, 13:41
قیمت هر ازمون چنده؟

هزینه هر یه ازمون های ازمایشی گزینه2 12500تومن هستش. و در کل 150000تومن.

اینجا کامل ببینید:

Alireza SM
06-09-2010, 06:17
بچه ها آزمون اول رو همه بايد بتركونيما :5:

sahelgh
06-09-2010, 09:04

ممنون. میشه بگین کدوم پست؟

vahid-p
06-09-2010, 09:10
ممنون. میشه بگین کدوم پست؟
همون تاپیک دانشگاه آزاد.

بچه ها آزمون اول رو همه بايد بتركونيما
اول باید درسا رو بترکونیم، بعد آزمون هم بمب ...

sahelgh
06-09-2010, 09:21

پست رو پیدا کردم. واقعا مرسی. کارم راه افتاد

shah abas
06-09-2010, 10:12
فعلا یک نظر بدیم تو تاپیک مشترک بشیم (البته از اختیارات هم میش):
اگر انگیزه ادامه دار! اگر دوستان درس خوان، اگر جو درسی اطرافتون، اگر خانواده اهل مطالعه ندارید، بیشتر روی این فاصله آزمون های گزینه 2 فکر کنید. به شخصه باعث شده سستر بشم:دی

vahid-p
06-09-2010, 10:26
اگر انگیزه ادامه دار! اگر دوستان درس خوان، اگر جو درسی اطرافتون، اگر خانواده اهل مطالعه ندارید، بیشتر روی این فاصله آزمون های گزینه 2 فکر کنید. به شخصه باعث شده سستر بشم
منظورتون رو خوب نگرفتم. ولی اگه منظورتونه آزمونا باعث کاهش انگیزتون می شه، باید بگم تمام آزمونا اینطورن و این نشون دهنده اینه که تمام تلاشمون رو نکردیم.

gggmail
06-09-2010, 10:40
دوستان من پیش انسانی هستم؛راجع به انسانی هم توضیح دهید ؛چه آزمونی بهتره

vahid-p
06-09-2010, 11:05
دوستان من پیش انسانی هستم؛راجع به انسانی هم توضیح دهید ؛چه آزمونی بهتره
ما بیشتر کلی صحبت می کنیم.
تو اولین پست لینک هایی گذاشتم که می تونی ببینی. مقایسه کن.

shah abas
06-09-2010, 11:13
6 هفته فاصله زیاد نیست؟

Alireza SM
06-09-2010, 11:24
شاه عباس جان شما منظورت اينه كه آزمون هاي گزينه دو انگيزت رو كاهيده ؟

6 هفته فاصله زیاد نیست؟

6 هفته به چه منظوري ؟

ashjaee
06-09-2010, 12:25
من الان داشتم بررسی می کردم دیدم که درواقع گزینه 2 مرورش برای فروردین به بعد هست. چون تو همون pdf که بودجه بندی هر ازمون نوشته شده اسمی از خواندن درس های پایه خوانده شده نیست اما درس های پیش مرور دارد.
مثلا در آزمون 5 فقط پیش هست و در اینجا هم همینو نوشته:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه میشه اونایی که بررسی کردن که مرور قبل عید داره بگن چه جوری بوده.

در ضمن این 83 درصد تشابه هم به نظر من جنبه تبلیغاتی داره تا حقیقی.
اگه اینطوری بود که تمام کسانی که در گزینه 2 شرکت کرده بودند باید ریاضیشون رو بالای 90 درصد میزدند! (درصد تشابه سوالات ریاضی امسال با آزمون های گزینه دو 93 درصد اعلام شده است (!))
چون که مثلا اومده گفته سوال ما اینه که مثلا در عبارت زیر چند غلط املایی وجود دارد بعد میگه تو کنکور هم همین سوال اومده اما اینا تشابه هست؟؟؟؟

vahid-p
06-09-2010, 12:54
چون که مثلا اومده گفته سوال ما اینه که مثلا در عبارت زیر چند غلط املایی وجود دارد بعد میگه تو کنکور هم همین سوال اومده اما اینا تشابه هست؟؟؟؟
تو این زمینه با شما موافق نیستم. شما برید دانلود کنید و خودتون ببینید.
عین کلمه ای که اومده، عین بیتی که اومده. می تونید ببینید . البته اینکه ریاضی رو 90 بزنن، در صورتی که سوالاتی که مطرح شده رو فهمیده باشن، نه اینکه فقط از رو پاسخنامه تشریحی خونده باشن فقط. ضمنا تو کنکور وقت کمه. اینم خودش دلیلیه که نمی شه اونقدرا جواب داد

shah abas
06-09-2010, 12:58
6 هفته فاصله بین دو تا آزمون.
منظور این نیست که کاهیده. منظور اینه که با دو هفته یک بار قلم یا آزمون های فاصله کمتر باعث می شد بیشتر درس بخونم.انگیزه افزایش پیدا کنه. نه این که کاهش داده باشه.

gggmail
06-09-2010, 15:19
فاصله بین آزمون های گزینه 2 چند هفته است؟

ashjaee
06-09-2010, 15:53
وحید جان دیدم. درسته بعضی جاها تشابهاتی وجود داره اما خیلی جاها فقط صورت سوال یکی هست مثل:

Alireza SM
06-09-2010, 16:09
اگه اینطوری بود که تمام کسانی که در گزینه 2 شرکت کرده بودند باید ریاضیشون رو بالای 90 درصد میزدند! (درصد تشابه سوالات ریاضی امسال با آزمون های گزینه دو 93 درصد اعلام شده است (!))خب بدبختي اينجاس ديگه . سوالات رياضي مشابه رو داوطلبا اكثرا نه تو آزمون گزينه دو ميتونن بزنن و نه وقتي ميرن خونه سوال رو دوباره حل ميكنن تا نكته اي كه توش بوده رو به ذهن بسپارن

فاصله بین آزمون های گزینه 2 چند هفته است؟

به طور ميانگين فاصله آزمون هاي اوايل سال تحصيلي 3 هفته و فاصله آزمون هاي اواخر سال تحصيلي 2 هسته هست تقريبا

6 هفته فاصله بین دو تا آزمون.
منظور این نیست که کاهیده. منظور اینه که با دو هفته یک بار قلم یا آزمون های فاصله کمتر باعث می شد بیشتر درس بخونم.انگیزه افزایش پیدا کنه. نه این که کاهش داده باشه.

شاه عباس جان من موندم تو اين 6 هفته رو چطوري محاسبه كردي !

بيشترين فاصله هم بين آزمون هاي آخر سال 89 و آزمون اول سال 90 هست كه بخاطر تعطيلات افزايش پيده كرده و شده يه ماه

تو اين 6 هفته رو از روي برنامه وقتي پيدا كردي كه مال كدوم آزمون هاست بزار اينجا تا ما هم ببينيم

mineworld
06-09-2010, 17:39
تو بسته سومی که دادن یه دفترچه بود که همه ی اطلاعات مربوط به تک تک ازمون ها تاریخ و محدوده درسی و ... هر ازمون توش بود. حالا هرچی نگاه می کنم تو سایت گزینه2 نیست!

شما می دونید اصلا هست یا نیست؟

shah abas
06-09-2010, 22:40
شاه عباس جان من موندم تو اين 6 هفته رو چطوري محاسبه كردي !
فاصله بین دو تا آزمون حضوری که الآن بین فاصله اش هستیم! فاصله بین آزمون قبلی و آزمون بعدی حضوری

Alireza SM
06-09-2010, 22:50
فاصله بین دو تا آزمون حضوری که الآن بین فاصله اش هستیم! فاصله بین آزمون قبلی و آزمون بعدی حضوری

چي ميگي تو شاه عباس ؟
آزمون ها گزينه دو هنوز شروع نشده از كجا فاصله درآوردي ؟ برنامه از اول سال تحصيلي شروع ميشه و اولين آزمون هم 30 مهر هست و به طور متوسط هر 3 هفته هم يه ازمونه . گام اول رو قاطي آزمون هاي اصلي نكن
اين چزيم كه برداشتي حساب كردي از خودت حتي درست هم باشه اگه چيزي رو عوض نكنه . اولين ازمون نبايد كه وسطاي مهر باشه . بايد زماني باشه كه حداقل از هر كتابي چندتا درس خونده باشن پيش دانشگاهي ها

shah abas
06-09-2010, 23:01
خب منظور گام اول بود:دی
تاپیک گام اول هم بسته شده بود، نتیجه گیری کردم که باید اینجا مطرح کنم:)
به هر حال من که زیاد از گام اول راضی نبودم.

vahid-p
06-09-2010, 23:30
خب منظور گام اول بود
تاپیک گام اول هم بسته شده بود، نتیجه گیری کردم که باید اینجا مطرح کنم

منم گفتم تاپیک گام اول رو قفل نکنید ولی گفتن دیر شده.

به هر حال من که زیاد از گام اول راضی نبودم.
من عکس شما. درسته شاید از نتایج آزمونام راضی نباشم، ولی خیلی راضیم از اینکه شرکت کردم. چون واقعا اگه این گام اول نبود اینقدر هم نمی خوندم. رتبم هم خوب نشده، چون من تقریبا برنامه رو زمانش نصف می کنم و میخونم. خب طبیعی با این تنبلی من نباید انتظار رتبه بهتری هم داشته باشم.
ضمنا فاصله این آزمون خیلی زیاد شده به خاطر رمضونه. بعدش هم پس از یک هفته دوباره یه آزمون دیگه داریم.
در مورد دوره ها هم باید بگم که دروس پایه الان خودش یه بار دوره می شه. بعد زبان انگلیسی 3 که دوبار. بلاخره پیش هم از اهمیت بالایی بر خورداره. خلاصه امیدوارم هر تصمیمی می گیریم، درست بوده باشه.
من از یکی از دوستانی که گفته بود از آزمون های گزینه دو راضی نیستم، در خواست کردم بیان بیشتر توضیح بدن. ببینیم مشکل از کم کاری خودشون بوده یا نه واقعا حق با ایشونه. فعلا که نیومدن. براش پ.خ. می کنم.

shah abas
06-09-2010, 23:36
دلایل نارضایتی رو باید کامل توضیح بدم:دی
یکیش این که اشکالات زیادی توی جزوه ها بود. رسما بی اعتماد شدم به جزوه ها
تو اون دی وی دی ها هم که یکیش رو نگاه کردم برای پاسخ تشریحی یکی از آزمون ها رسما من (ما) رو اجمق فرض کرده بود!
یک بار هم زنگ زدم پر رو پر ر(!) بر خلاف حرف های تلویزیونی جواب داد!

vahid-p
07-09-2010, 00:05
البته شما گیر سه پیچ هستین، نمونش رو قبلا گفته بودین که به نظر من قابل اعتنا نبود که اینقدر بزرگش کردین. خلاصه اگه این مشکلات هستش، به نظر من خیلی خوبه. حتی این جزوه ها من ندیدم مشکل خاصی داشته باشه.

bachekermani
07-09-2010, 03:57
بابا هر کی هر جا میخواد بره بجای اینکه بیایید اینا توی سر و کله هم بزنید که این بهتر یا بشین درس بخونین

vahid-p
07-09-2010, 10:01
بابا هر کی هر جا میخواد بره بجای اینکه بیایید اینا توی سر و کله هم بزنید که این بهتر یا بشین درس بخونین
حرف شما صحیح. ولی اینجا قرار نیست خیلی رو چیزی بحث کنیم، فقط اولش واقعا برای همه جای سواله، کدوم موسسه؟
بعدش فقط این تاپیک بیشتر بعد آزمونا فعال می شه.

kahkeshan6
07-09-2010, 10:39
این بحث که چه موسسه ای خوبه هرگز به جواب نخواهد رسید.لطفا وقت خودتون رو تلف نکنین.
هر کسی واسه خودش یه نظر داره و واسه نظراش دلایلی هم داره.
حالا اینجا هر کسی میاد میگه فلان موسسه خوبه اون یکی میگه نه این موسسه به درد نمیخوره.
با این بحثا سردرگمی بجه ها بیشتر میشه که کدوم موسسه برن.مثلا یکی میخواد بره گزینه 2 بعد میاد اینجا میبینه یکی گفته گزینه 2 به درد نمیخوره و اینجاست که طرف دودل میشه که کدوم موسسه بره.
من خودم میخوام برم گزینه 2 فقط به خاطر آزموناش.نه دی وی دیشو میتونم ببینم نه چیزای دیگشو.فقط و فقط آزمونش.

vahid-p
07-09-2010, 11:04
من خودم میخوام برم گزینه 2 فقط به خاطر آزموناش.نه دی وی دیشو میتونم ببینم نه چیزای دیگشو.فقط و فقط آزمونش.
برنامه ریزی هم به نظر من باید خود فرد انجام بده. فقط این برنامه ریزی آزمونا جهت کلی هستن. پس چرا تا الان این همه رو این بحث شده که چطور برنامه ریزی کنیم؟ به نظر من اینکه یه موسسه دوره نداره، باعث نمی شه خودت دوره نکنی. این برنامه ها حداقل رو نوشتن و نمی شه ازاین کمتر باشه. حالا اگه وقت داری، خب خودت برنامه بنویس و درسا رو دوره کن.
منم می گم بهتره گزینه دو یا هر موسسه دیگه ای رو به دید آزمونش ببینیم(اگه می تونیم خودمون برنامه ریزی کنیم )
احتمالا من خودم برای خودم برنامه بنویسم تا چیزایی که نیاز دارم رو برآورده کنه و از طرفی سرنوشتم رو دست اینو و اون ندم.

shah abas
07-09-2010, 12:22

خود من شاید اگر دوباره ثبت نام کنم این گزینه رو انتخاب کنم. یا حتی برای بعد گام اول . اما مهم اینه که دوستان اشکالاتش رو بدونند. یعنی وظیفه من هست که تجربیتام رو بگم. در ضمن ما سر و کله هم نزدیم. نظراتمون رو گفتیم. و مطمئنا هر کسی وقتی برای درس و وقتی برای سایر کارها داره و وقتی نظر میدیم وقت درسمون نیست:دی

این بحث که چه موسسه ای خوبه هرگز به جواب نخواهد رسید.لطفا وقت خودتون رو تلف نکنین.
هر کسی واسه خودش یه نظر داره و واسه نظراش دلایلی هم داره.
حالا اینجا هر کسی میاد میگه فلان موسسه خوبه اون یکی میگه نه این موسسه به درد نمیخوره.
با این بحثا سردرگمی بجه ها بیشتر میشه که کدوم موسسه برن.مثلا یکی میخواد بره گزینه 2 بعد میاد اینجا میبینه یکی گفته گزینه 2 به درد نمیخوره و اینجاست که طرف دودل میشه که کدوم موسسه بره.
من خودم میخوام برم گزینه 2 فقط به خاطر آزموناش.نه دی وی دیشو میتونم ببینم نه چیزای دیگشو.فقط و فقط آزمونش

فلان PC برای کارهای گرافیکی خوبه و فلان برای بازی. آیا برای دوستانی که می خواهند انتخاب کنند نباید کاستی های هر آزمون رو متذکر بشیم؟ شاید یکی فقط برای جزوه میاد گزینه 2! باید کاستی هاش رو بدونه یا نه؟ من که وظیفه خودم می دونم اطلاعاتم در مورد گزینه 2 رو به دیگران هم انتقال بدم.

DJ_IT_110
07-09-2010, 13:04
در مورد سوالات بايد بگم گزينه دو مشابه كنكوره .... اما برنامه ريزيش براي يه كنكوري مناسب نيست ...
من به وحيد هم گفتم كه اگه گزينه دو ميريد حتما خودتون براي دوره دروس برنامه بنوسيد ... مخصوصا دروس پايه ...

يراي دوستاني كه از گام اول راضي بودن برنامه گام اول رو ملاك قرار نديد .. برنامه طول سال رو نگاه كنيد ، ببينيد به دردتون ميخوره يا نه ؟!...

Alireza SM
07-09-2010, 13:14
در مورد سوالات بايد بگم گزينه دو مشابه كنكوره .... اما برنامه ريزيش براي يه كنكوري مناسب نيست ...
من به وحيد هم گفتم كه اگه گزينه دو ميريد حتما خودتون براي دوره دروس برنامه بنوسيد ... مخصوصا دروس پايه ...

شما برنامه گزينه دو رو دارين ؟ دقيقا كدوم درسش برنامش طوريه كه مناسب كنكور نيست ؟‌
فقط اگه ميخواين جوابي بدين منطقي باشه و كلي گويي نكنين توش كه برنامه ريزيش فلانه و دوره هاش اينطورين و فالان و فلانه ! لطفا به طور دقيق اسم درس رو بنويسين و بگين كه چه اشكالي دار دقيقا

vahid-p
07-09-2010, 13:46

يراي دوستاني كه از گام اول راضي بودن برنامه گام اول رو ملاك قرار نديد .. برنامه طول سال رو نگاه كنيد ، ببينيد به دردتون ميخوره يا نه ؟!...
ممنون که قبول کردین ولی لطفا بیشتر توضیح بدین. گفتم که ما شما برنامه گزينه دو رو دارين ؟ دقيقا كدوم درسش برنامش طوريه كه مناسب كنكور نيست ؟‌

فقط اگه ميخواين جوابي بدين منطقي باشه و كلي گويي نكنين توش كه برنامه ريزيش فلانه و دوره هاش اينطورين و فالان و فلانه ! لطفا به طور دقيق اسم درس رو بنويسين و بگين كه چه اشكالي دار دقيقاسوالامون چیا هستش.
ببینید من از ایشون خواستم بیان نظرشون رو بگن، ایشون به میل خودشون نیومدن که دارین بازخواستش می کنی :27:

فلان PC برای کارهای گرافیکی خوبه و فلان برای بازی. آیا برای دوستانی که می خواهند انتخاب کنند نباید کاستی های هر آزمون رو متذکر بشیم؟ شاید یکی فقط برای جزوه میاد گزینه 2! باید کاستی هاش رو بدونه یا نه؟ من که وظیفه خودم می دونم اطلاعاتم در مورد گزینه 2 رو به دیگران هم انتقال بدم.
دقیقا هدف ما هم همینه. من اگه بخوام برم گزینه دو ( هنوز نرفتم )، ولی یک جانبه طرفداری نمی کنم. من خودمم دوست دارم نقاط قوت و ضعف هر موسسه و برنامه هاش رو بدونم تا اگر هم رفتم، بدونم چطور این نقاط ضعف رو برطرف کنم. یکیش مثلا

اگه دیدم امسال هم همینطوره، خب چون نقطه ضعفش رو می دونم برای خودم برای دوره برنامه می زارم.
پس بیایم و دوستانه هر چی می دونیم بگیم.
موفق باشید، همگی!

clickestan
07-09-2010, 21:25
من تمام جزوات طرح طول سال پارسال گزینه دو رو دارم(سوالات و جوابای آزمونا و مجلات و لوح های فشرده و جزوات کمک آموزشی و...)
هر کی خواست pm بده!

spider_man5225
07-09-2010, 22:37
بچه ها سلام
اگه قرار باشه همگی گزینه 2 شرکت کنیم
خوبه که باهم تبادل اطلاعات داشته باشیم و مثل بضی تاپیکای دیگه تو حاشیه نریم :31:
یکی دو نفرم گفته بودن کارنامه گزینه دو تو گام اول رو بزارید منم این آخریه رو گذاشتم.حالشو ببرید:46:
نوکر همگی
ای بابا من بلد نیستم بزارم بچه ها چطوری باید عکس بزارم
من فقط تونستم این لینکو بزارم شرمنده لطفا بهم یاد بدید دیگه
راستی کپ نکنید من منطقه ی 3 ام :20:

sahelgh
08-09-2010, 00:35
اگه دیدم امسال هم همینطوره، خب چون نقطه ضعفش رو می دونم برای خودم برای دوره برنامه می زارم.
پس بیایم و دوستانه هر چی می دونیم بگیم.
موفق باشید، همگی!

به نظر من هم نمیشه فقط به برنامه ی آزمونی که شرکت میکنیم اکتفا کنیم . من میگم ما باید درسی رو که میخونیم طبق زمانبندی های دوره ( 1 روز بعد، 1 هفته بعد، 2 هفته بعد، 1 ماه بعد و 3 ماه بعد) دوره کنیم (متناسب با هر درس و مبحث) . فکر کنم هرکسی این کار رو دقیق انجام بده دیگه مشکلی واسش پیش نیاد!!! (این نظر منه)

bachekermani
08-09-2010, 03:47
به نظر من که یکی دیگه بهم پیشنهاد داد با برنامه کانون پیش برید و توی آزمون های گزینه دو شرکت کنید.:46:

kahkeshan6
08-09-2010, 05:26
یکی از انتقادهایی که از گزینه دو میشه اینه که واسه دروس ساعت مطالعاتی تعیین کرده که اصلا معقول نیست.و من خودم هم اصلا به این ساعت مطالعاتیش توجه نکردم.ولی واقعا سوالای خوب و جونداری تو آزموناش میده.و به نظر من این بهترین مزیت گزینه دو نسبت به سایر موسسات هست.
ولی هدف من از شرکت کردن تو این موسسات فقط و فقط آزمونه.که فکر میکنم بهترین گزینه گزینه ی 2 باشه(دیدین چه آرایه ای به کار بردم):31:
در مورد برنامه ریزی طول سال باید بگم که بهتره هر کسی واسه خودش یه برنامه بنویسه.چون فقط خود شخص نیازهای خودشو میشناسه نه دیگران.اگه هم دیدین برنامه ی گزینه دو به دردتون میخوره با همون برین جلو.

Alireza SM
08-09-2010, 08:24
بله كاملا درسته . اوصلا برنامه هركس بايد با توجه به نيازها و استعدادهاي اون شخص تهيه شده باشه

DJ_IT_110
08-09-2010, 09:59
من خودم برنامه امسال گزينه دو رو هنوز نديدم ...
يكي از بچه ها ميگفت انگاري تغييراتي داشته ....

گزينه دو توي سال روي درس هاي پايه زياد مانور نميده ( مخصوصا عمومي ها ) ....

براي مثال من خودم ادبياتم ضعيف بود ، گزينه دو هم به ادبيات اهميت چنداني نميداد به همين خاطر تو كنكور لطمه خوردم ....

اگر ديديد توي درسي ضعيف هستيد ، براي خودتون برنامه ريزي كنيد ..

vahid-p
08-09-2010, 11:03
ای بابا من بلد نیستم بزارم بچه ها چطوری باید عکس بزارم
کارنامتون رو دیدیم، آزمون غیرحضوری 1 بود. آزمون حضوریا خیلی مهمترن. دیگه از این به بعد تقریبا همش حضوری داریم و کارنامه هاش خیلی مهمترن.
راستی منم منطقه سه ام و رتبم نزدیک شماست.اینجا منطقه سه زیاد داریم ، نگران نباش :)

( فکر کنم تو
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید آپ کنید موندگاریش بیشتر باشه. 4share زود حذف می کنه )

من خودم برنامه امسال گزينه دو رو هنوز نديدم ...
يكي از بچه ها ميگفت انگاري تغييراتي داشته ....

گزينه دو توي سال روي درس هاي پايه زياد مانور نميده ( مخصوصا عمومي ها ) ....

براي مثال من خودم ادبياتم ضعيف بود ، گزينه دو هم به ادبيات اهميت چنداني نميداد به همين خاطر تو كنكور لطمه خوردم ....

اگر ديديد توي درسي ضعيف هستيد ، براي خودتون برنامه ريزي كنيد .
برنامه امسال تو پست اول همین تاپیک گذاشته شده.
راستی چرا شما اینقدر کلی می گین. اگه ممکنه جزئی ترش کنید. البته در مورد درس ادبیات ، اگه به نظرتون ادبیات مشکل داشتین، چون اصلا ادبیات از رو کتاب درسی خوندن فایده زیادی نداره. باید موضوعی خوند.
به هر حال خیلی ممنون که تجربیاتتون رو در اختیار ما گذاشتین، ولی اگه چیزی دیگه ای مونده خوشحال می شیم بدونیم.(مخصوصا مقایسه دقیق بین این دو موسسه و نقاط قوت و ضعف هر کدوم به صورت جزئی )

clickestan
08-09-2010, 12:15
اتفاقا برای درس ادبیات تو هر درس 7 الی 8 تا قرابت معنایی داشت اونم بد جور!

turokpooria
09-09-2010, 17:22
من پارسال گزینه 2 بودم امسال 12000 شدم می خوام دوباره کنکور بدم حالا می خواستم ببینم چون من مدرسه نمیرم به من لطمه نمیخوره؟ چون تا نزدیکای اردیبهشت آزمونا تو پیشه و پای رو خیلی پوشش نمیده ممنون جواب بدید

Alireza SM
09-09-2010, 17:35
من پارسال گزینه 2 بودم امسال 12000 شدم می خوام دوباره کنکور بدم حالا می خواستم ببینم چون من مدرسه نمیرم به من لطمه نمیخوره؟ چون تا نزدیکای اردیبهشت آزمونا تو پیشه و پای رو خیلی پوشش نمیده ممنون جواب بدید

اگه مدرسه نميري يعني ميتوني در همه آزمون هاي گزينه دو همه سوالات پايه رو هم جواب بدي
پيشنهاد ميكنم يه برنامه ريزي مناسب بكني و هر روز هم بري كتابخونه و درس بخوني

turokpooria
09-09-2010, 17:51
یعنی لطمه نمی بینم ؟ کتاب خونه یکم وقت گیره

B a r a n
14-09-2010, 15:20
ادرس این نمایندگی های گزینه 2 تهران کجاست ؟

vahid-p
15-09-2010, 18:33
ادرس این نمایندگی های گزینه 2 تهران کجاست ؟
اینم آدرس :

البته گزینه دو تو خیلی از شهرها وجود داره که تحت پوشش نمایندگی شهر بزرگتر از خودشون هستن. برای همین شهرستانی ها با نزدیکترین نمایندگی به شهرشون تماس بگیرن تا مطلع بشن نمایندگی نزدیکتر هست یا خیر.

kahkeshan6
17-09-2010, 12:04
اینم از سومین آزمون گام اول
ادبیات و دین و زندگی رو خوب زدم
عربی و زبان گند زدم
شیمی رو هم فکر میکردم خوب زدم ولی وقتی پاسخنامه رو دیدم نظرم عوض شد
فیزیک زیاد وقت روش نزاشتم و اونایی که جواب دادم همش درست بود
ریاضی که فکر کنم سخت بود خیلی بی دقتی کردم.
مثلا یه معادله رو اینجوری حل کردم
x-2=6
x=4!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
و جند سوال دیگه که اینجوری از دست دادم.

yarane-naghdi
17-09-2010, 17:26
عربی و زبان گند زدم
x-2=6

فكر ميكنم شيمي سخت بود .

ادبيات هم من سوال اول رو اشتباه زدم . :41:

sahelgh
17-09-2010, 17:44
راستی این 3 تا آزمون جامع سنجش با آزمونای جامع گزینه 2 روزاش یکیه!!!!! چی کار کنیم؟؟؟؟؟

kahkeshan6
17-09-2010, 18:58
فكر ميكنم شيمي سخت بود .

ادبيات هم من سوال اول رو اشتباه زدم . :41:
من که تو خونه یه نگاه انداختم راستش میشد درصد بالا زد.ولی اگه بی دقتی نمیکردم.
من زمان از دستم بیرون رفت.من تو یه سوال فیزیک گیر کرده بودم.که مراقب یه دفه گفت 25 دقیقه ی دیگه وقت دارین.دیگه خودم هم نفهمیدم چی کار کردم.با سرعتی بیشتر از سرعت موشک پریدم رو سوالات شیمی.که بی دقتی هم زیاد شد.
کلا این آزمونا واسه این خوبه که بیتونی تا موقع کنکور درصد بی دقتی رو پایین بیاری.

Alireza SM
17-09-2010, 20:05
راستی این 3 تا آزمون جامع سنجش با آزمونای جامع گزینه 2 روزاش یکیه!!!!! چی کار کنیم؟؟؟؟؟

عمدا اينطوري كرده گزينه دو كه ببينه داوطلباش آزمون سنجش رو ترجيح ميدن يا گزينه دو رو :27:

گزينه دو بهتره چون سوااتش اشتباه ندارن و كيفيتشون فوق العادس و كارنامش هم همون شب آزمون ميدن ولي سنجش فقط جامعه آماريش فكر كنم بالاتر باشه كه اونم به درد تخمين رتبه نميخوره وقتي سوالات استاندارد و در حد كنكور نيست

vahid-p
17-09-2010, 20:49
عمدا اينطوري كرده گزينه دو كه ببينه داوطلباش آزمون سنجش رو ترجيح ميدن يا گزينه دو رو

گزينه دو بهتره چون سوااتش اشتباه ندارن و كيفيتشون فوق العادس و كارنامش هم همون شب آزمون ميدن ولي سنجش فقط جامعه آماريش فكر كنم بالاتر باشه كه اونم به درد تخمين رتبه نميخوره وقتي سوالات استاندارد و در حد كنكور نيست

با آزمونای قلمچی هم برخورد داره.
ولی من با اینکه می دونم سوالات گزینه دو بهتره، ولی جامع سنجش رو شرکت می کنم.
البته این چه کاریه. نمایندگی ها خودشون همکاری می کنن و یه روز زودتر یا دیر تر آزموناش رو برگزار می کنن تا هم بتونن گزینه دو شرکت کنن و هم سنجش.
نمایندگی شهر ما که اینطور بود، بقیه هم اگه ازشون بخواین، همین کار رو می کنن.
نگران این مسائل نباشید !

Alireza SM
17-09-2010, 20:56
با آزمونای قلمچی هم برخورد داره.
ولی من با اینکه می دونم سوالات گزینه دو بهتره، ولی جامع سنجش رو شرکت می کنم.
البته این چه کاریه. نمایندگی ها خودشون همکاری می کنن و یه روز زودتر یا دیر تر آزموناش رو برگزار می کنن تا هم بتونن گزینه دو شرکت کنن و هم سنجش.
نمایندگی شهر ما که اینطور بود، بقیه هم اگه ازشون بخواین، همین کار رو می کنن.
نگران این مسائل نباشید !

من كوچكترين دليلي نميبينم كه جامع سنجش از جامع گزينه دو ويا حتي قلمچي بهتر باشه .
كارنامش يه هفته ميكشه بياد . سوالاش غلط داره سر جلسش اعصاب خورد ميشه كلا هيچ شباهتي به كنكور نداره
اگه بچه هاي همين فروم با هم جمع بشيم و آزمون طراحي كنيم كيفيتش از سنجش بهتر ميشه :27:
اون جامعه آماري سنجش هم وقتي به درد ميخوره كه سوالات در حد كنكور سخت باشه ( شايد يكي بگه كه خب اگه سوال آسون باشه و سخت باشه براي همه يكسانه ديگه ؟؟؟؟) ولي اين رو نبايد فراموش كرد كه وقتي سوال استاندارد و سخت در حد كنكور ور ميدن فقط كسايي كه خوي درس خوندن ميتونن جواب بدن ولي وقتي اسون ميدن هم كسايي كه خوب درس خوندن و هم كسايي كه وضعيتشون خوب نيست جواب ميدن و اختلاف درصدها كم ميشه و رتبه ها اصلا مثل كنكور نميشه .
كلا من نتيجه ميگيرم كه اگه سوالات سنجش استاندارد نباشه ( كه امسال هم مثل سال هاي گذشته حتما اينطور خواهدبود ) اون جامعه آاري سنجش چيزي جز عوام فريبي نيست .

از نظر من با توجه به اينكه هيچ كدوم از معيارهاي كيفيتي گزينه دو و قلمچي رو اين سنجش نداره و فقط قيمتش كمتر هست همه بهتره همون آزمون هاي جامعه گزينه دو و قلمچي رو بدن

vahid-p
17-09-2010, 20:58
عربی و زبان گند زدم
x-2=6
والا نمی دونم چطوریه ، من جلسه آزمون های حضوری تا بیفتم رو دور خیلی طول می کشه. اولش خیلی خونسرد جواب می دم و برای همین درصدای ادبیات رو حساب کردم، شد « ... ». نپرسین چند شد.
ادبیات که دیدم دیگه عربی رو نگاه نکردم. اصلا من تو برنامه سوم عمومیا رو خیلی کم خوندم و خیلی از کتابا رو نرسیدم کامل بخونم که این تو آزمون های ارزشیابی دو روز قبل خیلی مشخص بود. تخصصی ها ، ریاضی اول توش موندم. دست تو هر سوال می بردم، به جواب نمی رسیدم. بعد یه خورده که گذشت دوباره رو دور افتادم، فکر کنم نصفش رو زدم( با منفی :27: ). خلاصه فیزیک بد نبود. بقیه رو ولش.
حالا ببینیم نتیجه چی می شه.

alphacino
18-09-2010, 02:13
8 نفر از بچه های گزینه2 رفتن برق شریف من سی دی قلمچی رو خونه دارم 64 نفر قبولی برق شریف داره پس اگه به آمار باشه قلمچی خیلی جلوتره (فکر نمیکنم گزینه 2 مثله کانون امسال 18 تا زیر 10 کشوری از 3 تا رشته اصلی داشته باشه!

شما درست ميگي ولي اگه گزينه 2 هم ميومد معدل بالاي 19 هاو تيز هوشا رو بورس ميكرد كه همون رتبه هاي برترند همشون با كله ميومدند اونجا و اونوقت امار رو مقايسه ميكردي و ميديدي موفقيت به برنامه كانونه يا تلاش خودشون چه بسا اگه رتبه هاي برتر قلمچي تو گزينه 2 بودن ممكن بود درصداشون بهتر شه.:27:

من برنامه قلمچي رو نديدم ولي به نظر خودم برنامه گزينه 2 واقعا عاليه كه به قول وحيد بايد در كنار هر برنامه اي يه برنامه هم خودت داشته باشي.

َAlireza SM هم ابهامات برنامه پايه رو بر طرف كردند .

ashjaee
18-09-2010, 08:38
سوال 167 فیزیک آزمون سوم گزینه 2 غلط نبود؟ گفته بود یک الکترون یعنی بار منفی هست پست باید گزینه دوم درست باشه اما گزینه اول رو پاسخ گرفته بود در صورتی که گزینه اول برای باز مثبت درست میشه . . . .

Alireza SM
18-09-2010, 08:42
قلمچي خيلي اسمي شده و تعداد بالاي رتبه هاي ممتازش به خاطر اون بورسيه ها و تبليغات بيش از حد و ثبت نام فله اي مدارس هست . در ضمن اين آزمون هاي آزمايشي كه معجه نميكنن ، كسي كه دروس تخصصي رو بالاي 90 ميزنه يعني پتانسيلش اونقدر قويه كه اگه آزمون آزمايشي شركت نكنه و فقط تو خونه كتاب بخونه و تست بزنه هم بازم رتبه ممتازي مياره .

---------- Post added at 09:42 AM ---------- Previous post was at 09:42 AM ----------

سوال 167 فیزیک آزمون سوم گزینه 2 غلط نبود؟ گفته بود یک الکترون یعنی بار منفی هست پست باید گزینه دوم درست باشه اما گزینه اول رو پاسخ گرفته بود در صورتی که گزینه اول برای باز مثبت درست میشه . . . .

سوال رو كامل با گزينه هاش بنويسيد بزاريد اينجا :20:

vahid-p
18-09-2010, 12:43
منم گزینه 2 رو زدم. تو پاسخنامه و تو سی دی هم همینو نوشته. من که مشکلی نمی بینم.

راستی نظرتون چیه، برای کسانی که سوال می کنن سوالای گزینه دو چطوریه، این آزمون شماره سه رو کامل بذارم؟ البته برای رشته ریاضی. به نظرتون کار درستیه یا نباید سوالاتشون برای دانلود گذاشته بشه؟

METACORTEX
18-09-2010, 13:42

گزارش اوليه نفرات برتر کنکور 89

ashjaee
18-09-2010, 13:57
منم گزینه 2 رو زدم. تو پاسخنامه و تو سی دی هم همینو نوشته. من که مشکلی نمی بینم.

من اشتباه کردم حق با شماست.

Alireza SM
18-09-2010, 14:19
راستی نظرتون چیه، برای کسانی که سوال می کنن سوالای گزینه دو چطوریه، این آزمون شماره سه رو کامل بذارم؟ البته برای رشته ریاضی. به نظرتون کار درستیه یا نباید سوالاتشون برای دانلود گذاشته بشه؟

گزينه دو تا 3 سال پيش همه سوالاتش رو براي همه رشته ها تو سايتش قرار ميداد اگه اونها راضي به تكثير سوالات بودن حتما خودشون سوالات رو باز هم ميزاشتن توسايتشون
به نظرمن اصلا نبايد سوالات گزينه دو قلمچي رو به طور غيرمجاز تكثير كرد . البته قلمچي سوالات آزمون هاش رو ميفروشه

vahid-p
18-09-2010, 18:26
گزينه دو تا 3 سال پيش همه سوالاتش رو براي همه رشته ها تو سايتش قرار ميداد اگه اونها راضي به تكثير سوالات بودن حتما خودشون سوالات رو باز هم ميزاشتن توسايتشون
به نظرمن اصلا نبايد سوالات گزينه دو قلمچي رو به طور غيرمجاز تكثير كرد . البته قلمچي سوالات آزمون هاش رو ميفروشه
البته قرار نیست این موسسات اجازه بدن، چون حق نشرش به نظر من دست ایشون هم نیست. یعنی مثلا دانش آموزا اون وقتا پول می دادن تو آزمونا شرکت می کردن، بعد گزینه دو سوالاش رو رایگان به بقیه می داده، این حق دانش آموزا رو ضایع می کرده.
من می گم یعنی گام اولیا گله ای نمی شن؟ کاری به گزینه دو ندارم.
البته من هدفم این نیست که هر آزمون بیام و سوالا رو بذارم برا دانلود. من فقط می گم این سوالا رو برای آشنایی بذارم تا ببینن و اگه دیدن خوبه تو آزمون های مرحله ای بعدی هم شرکت کنن. فقط قصد اطلاع رسانی بود نه ارائه سوالات.

MeMri
18-09-2010, 19:54
من چجوری می تونم تو گزینه 2 ثبت نام کنم؟!

vahid-p
19-09-2010, 07:35
یا اینترنتی یا نمایندگی. بهتره بری نمایندگی شهرتون. نمایندگی ها هم تو این آدرس می تونی پیدا کنی :

vahid-p
19-09-2010, 07:49
خب بلاخره برترین های گزینه 2 ای کنکور 89 هم مشخص شد. (فعلا 1300 نفر- در آینده نزدیک 8000 نفر اعلام خواهد شد )
فقط یه توضیح بدم که این گزارش اولیه هست و تکمیل خواهد شد + اسامی به ترتیب رتبه نیست.
مثلا من 12 نفر برق شریف رو پیدا کردم، که خیلی پراکنده بود. فکر کنم بعدا اسامی رو بهتر ترتیب بدن. ضمنا کارنامه ها هم به زودی رو سایتشون می زارن.
=>

Alireza SM
19-09-2010, 08:15
البته قرار نیست این موسسات اجازه بدن، چون حق نشرش به نظر من دست ایشون هم نیست.

نخير هم از نظر قانوني و هم از نظر سرعي و از هرنظر ديگه دست موسسه اي هست كه سوالات رو طراحي و آزمون ها رو اجرا ميكنه . اگه گزينه دو ميومد و سوالات كنكور گذشته رو تو آزمونهاش ميداد اونوقت حق با شما بود چون سازمان سنجش سوالات كنكور رو رايگان گذاشته تو سايت ولي الان كه گزينه دو كلي خرج كرده براي طراحي سوالات فقط كسايي كه پول ميدن بايد سوالات رو داشته باشن
به نظر من اين كار هيچ فرقي با دانلود كردن فيلم هاي در حال اكران ندارن.

یعنی مثلا دانش آموزا اون وقتا پول می دادن تو آزمونا شرکت می کردن، بعد گزینه دو سوالاش رو رایگان به بقیه می داده، این حق دانش آموزا رو ضایع می کرده.

سوال رو كه از همه جا ميشه گيرآورد . حتي سوالاي كنكور تو كتابهاي گاج از سوالاي گزنيه دو هم بهترن ولي شركت كردن و امتحان دادن در شرايط آزمون و داشتن مشاوره هاي توپ و كارنامه هاي آنچناني رو كه داوطلبان شركت كننده دارن فقط

كلا اين شرايط مثل يه فيلم سينمايي ميمونه كه تو سينما نمايش داده ميشه و كسايي كه پول بليط ميدن و ميرن تماشا ميكنن كار درست رو كردن ولي كسي نميتونه با اين بهانه كه فيلم تو بيرون هم منتشر شده من آپلودش كنم تو فروم كه همه دانلود كنن :13:
صد در صد موسسه گزينه دو براي اين آزمون ها زحمت ميكشه و كسايي هم كه توش شركت ميكنن مثل بيننده هاي همن سينما هستن . براي اينكه سوالاتشون اينطور با كيفت و عالي دربياد چندين دبير براي هر درس در هر آزمون ميزان كه حقوقشون مسلما چندين برابر معلماي معمولي هست درسته كه دانش آموزا با پولي كه ميدن تلافي ميكنن ولي بازهم زحمتي كه كشيده شده حق امتيازش براي كسي هست كه اون كار رو انجام داده نه براي دانش آموزي كه شايد ( ده به توان منفي 5)درصد از پول برگزاري يه آزمون رو نداده

ahmad72
19-09-2010, 12:53
کلا" از 90 تومنی که دادم فک کنم 7 تومنشم استفاده نکردم.
به هر حال آزمون سوم رو رفتم شرکت کنم که یکم از پولی که دادم رو استفاده کرده باشم !!!!

توی تابستون هیچی عمومی نخوندم ولی:

ادبیات 21.33
عربی 4
معارف 58.67 (ترازم 6215)
زبان 78.67 (ترازم 9172 )

حسابان و جبر و هندسه از برنامه کاملا" عقب بودم ، یه سوالش هم نبود که رسیده باشم :

ریاضی : 6.67

فیزیک یکم و شیمی تقریبا" کامل هماهنگ با برنامه بودم :

فیزیک : 7.62
شیمی : 11.11
البته نکته ای که توی این 2 تا درس آخری هست اینه که بین 45 دقه تا 1 ساعت (دقیق نمیدونم چون به ساعت هم نگا نمیکردم!!!:دی) وقت داشتم که دوستم از سر جلسه بلند شد منم که میخواستم باهاش برم ، دیگه حوصلمم نمیشد ، پاشدم رفتم !!!!:دی

----------------------------------------

حالا یه سوال و یه نکته:

-اینا رو که نوشتم بی هیچ مبالغه ای نوشتم.خداییش بی رو در بایستی وضعیتم به نظرتون چطوره؟بهم امیدی هست؟(توی زمان حال)

-دیگه گزینه ی 2 نمیام.چون قلم چی بیشتر ترغیبم میکنه به درس خودن و با روحیم بیشتر سازگاره.در کل بیشتر باهاش حال میکنم!!!:دی
البته تجربه ی قلم چی و موفقیتاش هم روحیه دهندست ...

alphacino
19-09-2010, 15:06
لا" از 90 تومنی که دادم فک کنم 7 تومنشم استفاده نکردم.
به هر حال آزمون سوم رو رفتم شرکت کنم که یکم از پولی که دادم رو استفاده کرده باشم !!!!

توی تابستون هیچی عمومی نخوندم ولی:

ادبیات 21.33
عربی 4
معارف 58.67 (ترازم 6215)
زبان 78.67 (ترازم 9172 )

حسابان و جبر و هندسه از برنامه کاملا" عقب بودم ، یه سوالش هم نبود که رسیده باشم :

ریاضی : 6.67

فیزیک یکم و شیمی تقریبا" کامل هماهنگ با برنامه بودم :

فیزیک : 7.62
شیمی : 11.11
البته نکته ای که توی این 2 تا درس آخری هست اینه که بین 45 دقه تا 1 ساعت (دقیق نمیدونم چون به ساعت هم نگا نمیکردم!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) وقت داشتم که دوستم از سر جلسه بلند شد منم که میخواستم باهاش برم ، دیگه حوصلمم نمیشد ، پاشدم رفتم !!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

----------------------------------------

حالا یه سوال و یه نکته:

-اینا رو که نوشتم بی هیچ مبالغه ای نوشتم.خداییش بی رو در بایستی وضعیتم به نظرتون چطوره؟بهم امیدی هست؟(توی زمان حال)

-دیگه گزینه ی 2 نمیام.چون قلم چی بیشتر ترغیبم میکنه به درس خودن و با روحیم بیشتر سازگاره.در کل بیشتر باهاش حال میکنم!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته تجربه ی قلم چی و موفقیتاش هم روحیه دهندست ...

دوست گلم شما بايد واقع گرا باشيد اين سولا شايد سخترش تو كنكور بياد اونوقت ميخواي چكار كني؟

در واقع اين ازمونا يه هشدار جدي هستش تا انقدر تمرين كني تا يه رتبه ابرومند بياري

حالا اين خوبه يا قلمچي كه مياد يه اعتماد به نفس كاذب بت ميده كه تا تو دو تا درس سخت يه درصد خوب اوردي , فكر كني همه چي رو بلدي تو كنكورم درصدات همون ميشه؟

ديگه خودتو كه نميتوني گول بزني بيا حداقل با خودت رو راست باش

ahmad72
19-09-2010, 21:29
دوست گلم شما بايد واقع گرا باشيد اين سولا شايد سخترش تو كنكور بياد اونوقت ميخواي چكار كني؟

در واقع اين ازمونا يه هشدار جدي هستش تا انقدر تمرين كني تا يه رتبه ابرومند بياري

حالا اين خوبه يا قلمچي كه مياد يه اعتماد به نفس كاذب بت ميده كه تا تو دو تا درس سخت يه درصد خوب اوردي , فكر كني همه چي رو بلدي تو كنكورم درصدات همون ميشه؟

ديگه خودتو كه نميتوني گول بزني بيا حداقل با خودت رو راست باش
جــــــــــــــــــــاااا اااااااااااااااااااان ؟
من که نفهمیدم شما چی گفتی !!!!

alphacino
20-09-2010, 02:52
جــــــــــــــــــــاااا اااااااااااااااااااان ؟
من که نفهمیدم شما چی گفتی !!!!

غصه شيرينه اما دادا تو انقدر نخور حرفم سادست انقدر دقت نكن :31:

عزيز از نوشته شما دو تا چيز مشهوده : يا سوالاي سختش شما رو بي رغبت كرده يا نرسيدن به برنامش

تو پست بالا گفتم كه سوالاي سخت نه تنها مضر نيست مفيدم هست چون به سبك سوالات كنكور ازمون ميدي و اينجا درصدات به واقعيت نزيكتره و اگه خدايي نكرده كم شدي ميدوني كجاي كاري و سرعت خوندنتون تغيير ميدي

ولي اگه با برنامش هماهنگ نيستين بهتره همون قلمچي ثبت نام كنيد ولي خوب بايد با ازمون به سبك سولات كنكور خداحافظي كنيد:31:

اميدوارم متوجه شده باشي

موفق باشي

ahmad72
20-09-2010, 09:37
غصه شيرينه اما دادا تو انقدر نخور حرفم سادست انقدر دقت نكن
به به !!

عزيز از نوشته شما دو تا چيز مشهوده : يا سوالاي سختش شما رو بي رغبت كرده يا نرسيدن به برنامش
عزیز ، من که درس به درس گفتم چه وضعیتی داشتم و همش عقبتر از برنامه بودم.پس کاری به سوالای سختش ندارم.نتیجتا" حق داشتم پست قبلتون که در مورد سختی سوالا بود هیچی نفهمم ...

ولي خوب بايد با ازمون به سبك سولات كنكور خداحافظي كنيد

نظرتون محترمه ....

mh_rayaneh
20-09-2010, 22:58
من تمام جزوات طرح طول سال پارسال گزینه دو رو دارم(سوالات و جوابای آزمونا و مجلات و لوح های فشرده و جزوات کمک آموزشی و...)
هر کی خواست pm بده!
من میخام اما بلد نیتم pm بدم
گزینه 2 مشاوره حضوری داره؟ اگه نداره من بخام مشاوره حضوری داته باشم باید چیکار کنم؟
میخام 12 مرحله ازمونو شرکت کنم گم اول تابستون و چطوری گیز بیارم؟
جزوه حسابان و ریاضی 2 جبر و احتمال کنکوری کسی داره؟ میشه ازش بگیرم؟
ادبیاتو چیکار کنم کتابم سفیده هیچی صنایع ادبی ننوشتم توش مفاهیم و... کلا خالیه.چه کتابی بخرم بهتره؟انتشارات مهر وماه خوبه؟ارایه های ادبی و زبان فارسیم تعطیله مسند و از این جور چیزا بلد نیستم چه کتابی میتونه کمکم کنه هم روان وساده باشه هم کنکوری.

eshghe abi
21-09-2010, 20:40
بچه ها شما که ثبت نام کردین چیا بهتون دادن؟
این دفترچه برنامه ریزی درسی و ... چی شد پس؟!موقع ثبت نام که همچین چیزی ندادن...یه سری چیزای تبلیغاتی و دی وی دی مشاوره بود...پس تو یه ماه اول تا 30 مهر برنامه روزانه و سی دی آموزشی و ... نداریم یعنی؟!
مگه یه ماه اول قرار نیس درس بخونیم که اینارو نداریم؟!:31:

vahid-p
21-09-2010, 20:54
بچه ها شما که ثبت نام کردین چیا بهتون دادن؟
این دفترچه برنامه ریزی درسی و ... چی شد پس؟!موقع ثبت نام که همچین چیزی ندادن...یه سری چیزای تبلیغاتی و دی وی دی مشاوره بود...پس تو یه ماه اول تا 30 مهر برنامه روزانه و سی دی آموزشی و ... نداریم یعنی؟!
مگه یه ماه اول قرار نیس درس بخونیم که اینارو نداریم؟!
اگه چیزی مونده باشه تو آزمون این هفته .

mh_rayaneh
21-09-2010, 22:37
گزینه 2 مشاوره حضوری داره؟ اگه نداره من بخام مشاوره حضوری داته باشم باید چیکار کنم؟
ادبیاتو چیکار کنم کتابم سفیده هیچی صنایع ادبی ننوشتم توش مفاهیم و... کلا خالیه.چه کتابی بخرم بهتره؟انتشارات مهر وماه خوبه؟ارایه های ادبی و زبان فارسیم تعطیله مسند و از این جور چیزا بلد نیستم چه کتابی میتونه کمکم کنه هم روان وساده باشه هم کنکوری.
جوا منم بدید دیگه

vahid-p
21-09-2010, 23:17
سوالاتون گرچه یکم مبهم بود ولی :
گزینه دو مشاوره حضوری نداره ( کلاس حضوری داره ). مشاوره حضوری، یکیش می شه مشاور مدرستون.
گام اول رو از سال قبلیا، امسالی ها ولی به صورت آزاد وجود نداره. ضمنا برای ثبت نام تو 12 مرحله هم می تونید به سایتشون مراجعه کنید و آدرس نمایندگی شهرتون رو پیدا کنید.
در مورد جزوه به نظر من کتابهای تست کافین. بهترین مورد هم کتابهای آموزشی و تستی هستن.
منم تو ادبیات خیلی مشکل دارم. کتابها رو موضوعی بخر.
گرچه تو تاپیک مخصوصش در مورد کتابها توضیح داده شده ولی:
تناسب مفهومی هامون سبطی - رو تناسب مفهومی خیلی وقت بذار -
آرایه کلک بد نیست.
تاریخ ادبیات بهترین خود کتاب درسیه ( + اعلام آخر کتاب )
املا و واژگان هامون سبطی . من خودم کلک دارم.
زبان فارسی به نظرم رمزینه _ کتاب کلاس _ بد نیست.
موفق و پیروز باشید

mh_rayaneh
22-09-2010, 00:03
واقعا مننون و متشکر از شما.
بچه ها گ2 بعد از هر ازمون بسته های اموزشی شو تحویل میده؟
من وقتی میرم پبت نام کنم چی بهم میدن؟برای ازمون 30 مهر ثبت نام میکنم
ازمون 30 مهر اولین ازمون این بستس؟12 مرحله با اینه دیگه؟برای ثبت نام 12 مرحله 1500000 بریزم؟

vahid-p
22-09-2010, 12:37
واقعا مننون و متشکر از شما.
بچه ها گ2 بعد از هر ازمون بسته های اموزشی شو تحویل میده؟
من وقتی میرم پبت نام کنم چی بهم میدن؟برای ازمون 30 مهر ثبت نام میکنم
ازمون 30 مهر اولین ازمون این بستس؟12 مرحله با اینه دیگه؟برای ثبت نام 12 مرحله 1500000 بریزم؟
تو هر آزمون چیزایی که برای آزمون بعد لازمه به شما خواهند داد. نگران نباشین.
ضمنا حضوری ثبت نام کنید بهتره.

mh_rayaneh
22-09-2010, 13:28
من وقتی میرم پبت نام کنم چی بهم میدن؟ازمون 30 مهر اولین ازمون این بستس؟12 مرحله با اینه دیگه؟برای ثبت نام 12 مرحله 1500000 بریزم؟

vahid-p
22-09-2010, 16:24
من دقیق خبر ندارم چیا برا آزمون 30 مهر می دن.
برای 12 مرحله بله 150000 تومن. شما برین نمایندگی خودشون راهنماییتون می کنن.

METACORTEX
22-09-2010, 23:42
به من گفتن 8 مهر زنگ بزن بیا بسته آموزسی رو تحویل بگیر بقیه روهم که بعد از آزمون ها میدهند.

---------- Post added at 11:42 PM ---------- Previous post was at 11:40 PM ----------

برنامه ریزی گزینه 2.
اول یه چیزی رو بگم که خیالم راحت بشه.اونم اینکه آقا آزمون آزمایشی تنها فاکتور موفقیت نیست دوستان من.درسته که یکی از ارکان مهم به حساب می آید ولی همه چیز نیست.مهم تلاش و پشتکار درست فردی است.این از این.
اما موضوع اصلی یه سری از بچه های فروم نسبت به برنامه ریزی گزینه انتقاد داشتندکه میگفتند خوب روی مرور جمبندی وقت نمی زاره.ببین من نه بابام رئیس گزینه 2 است نه ازش پول میگیرم که براش تبلیغ کنم.من به غیر از مبتکران در بقیه آزمون دیگر شرکت کرده ام.(قلم چی و مرات و گاج وگزینه2)خب ولی واقا اونی که برای من بهتر بوده گزینه 2 بوده.بازم میگم برای من بهتر بوده.نگاه کنید گزینه برنامه ریزش رو من خیلی قبول دارم.اول این که فاصله آزموناش خوبه نه کمه مثل قلمچی نه زیاد مثل سنجش.تعدادشون هم عالیه و آدم بعد از عید آزمون زده نمیشه به اصطلاح.
برنامه ریزی گزینه دارای 7 فاز است.فاز 1.خوندن پیش و پایه(اختیاری)(4تا آزمون) فاز 2.جمع بندی پیش 1 فاز 3.مطالعه پیش 2 و پایه(اختیاری) (2 آزمون) فاز 4 و 5:جمعبندی پایه و مطالعه پیش2(2 آزمون) فاز 6:جمع بندی پیش 2. فاز 7.آزمون جامع(2 آزمون)
این واقعا یه برنامه حساب شده است مخصوصا برای دانش آموزان پیش(چهارم!!!!) که میتونند درس های پیش و پایه رو به صورت موازی جلو ببرند.
یه مسئله ای که هم است توی برنامه ریزی گام اول و مرور آخر است که تعیین ساعت مطالعه می کنند.من خودم هم اینو قبول ندارم کار اشتباهی است.مخصوصا تو تابستان.ولی توی خرداد منافع زیادی داره که بعدا مفصل توضیح می دم.
ولی نکته مهم این جا است که برنامه ریزی طی سال (40 هفته) این شکلی نیست اصلا دوستان.گزینه 2 برنامه رو به صورت هفتگی میده. و ریز کردن و تقسیم درسهاو ساعت ها با خودمونه.فاصله ی بین آزمون ها سه هفته است.2 هفته مطالعه 1 هفته جمع بندی ومرور و تست و...این کار 2تا حسن داره.1.دست آدم برای تعیین انعطاف پذیری برنامه 2.آدم سردر گم نمی شه که کی چه درسی رو بخونی!!!!!
اینم یه چند تا قسمت از برنامه ها برای شما.سوالی داشتین در خدمتیم.

حتما فایلو dl تا دقیقا متوجه بشین.:46::46:

lmohsen
23-09-2010, 19:19
:20: سلام
من هم امروز به بچه های گزینه 2 پیوستم :31:
فقط برنامه ازمونا دفتر چه برترین های 89 و اون دفترچه مشابهت سوالای گزینه 2 با 89 رو بم دادن گفتن کارت رو هم 1 روز قبل از ازمون بیا بگیر
چیز دیگه ای نمیدن برای این ازمون؟
ممنونم

alphacino
23-09-2010, 20:08
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سلام
من هم امروز به بچه های گزینه 2 پیوستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط برنامه ازمونا دفتر چه برترین های 89 و اون دفترچه مشابهت سوالای گزینه 2 با 89 رو بم دادن گفتن کارت رو هم 1 روز قبل از ازمون بیا بگیر
ممنونم

اگه اينترنتي هم ثبت نام كنم اينا رو بم ميدن؟

lmohsen
23-09-2010, 21:04
اگه اينترنتي هم ثبت نام كنم اينا رو بم ميدن؟
اره دیگه باید بری همون شعبه ای که میخوای بگیری :20:

shah abas
24-09-2010, 16:51
آزمون امروز (2 مهر ) انگار دو تا غلط داشت:
سوال اول ادبیات ذرع همون گز است.نه 1.04 گز. ذرع 1.04 متر هست
سوال 163 فیزیک هم عوض این که بیاد 2-6 بکنه اومده جمع کرده!(در پاسخ نامه)

kahkeshan6
24-09-2010, 18:39
آزمون امروز بد نبود
ادبیات و دین و زندگی و زبان پیشرفت داشتم.
عربی پسرفت!!!!!!!!!!عربی رو چرا اینجوری میدن؟؟؟؟؟؟
ریاضی مثل دفه قبل.فیزیک زیاد تغییر نکردم.شیمی هم که مثل همیشه.
ریاضی بی دقتی زیاد داشتم.ولی از دفع قبل بی دقتیم کمتر شده.

vahid-p
24-09-2010, 19:52
سلام
من هم امروز به بچه های گزینه 2 پیوستم
ممنونم
ما امروز آخرین آزمون گام اولمون بود جزوه قسمتی از پیشدانشگاهی و گزینه مشاور و اون چیزایی که گفتین رو بهمون دادن. برنامه از فردا تا 30 مهر هم که تو گزینه مشاور بود. نمی دونم فکر کنم باید به شما هم این جزوه رو می دادن.

آزمون امروز (2 مهر ) انگار دو تا غلط داشت:
سوال اول ادبیات ذرع همون گز است.نه 1.04 گز. ذرع 1.04 متر هست
سوال 163 فیزیک هم عوض این که بیاد 2-6 بکنه اومده جمع کرده!(در پاسخ نامه)
بعدا یه نگاه بهش می ندازم ببینم چی می شه. ولی همینو تو قسمت نظر سنجی آزمون بنویس تا اصلاحش کنن ( اگه غلط باشه )
آزمون امروز بد نبود

ادبیات و دین و زندگی و زبان پیشرفت داشتم.
عربی پسرفت!!!!!!!!!!عربی رو چرا اینجوری میدن؟؟؟؟؟؟
ریاضی مثل دفه قبل.فیزیک زیاد تغییر نکردم.شیمی هم که مثل همیشه.
ریاضی بی دقتی زیاد داشتم.ولی از دفع قبل بی دقتیم کمتر شده.
من ایندفعه ادبیات رو جبران کردم و 50 درصد زدم. دین و زندگی و زبانم ثابت موند. عربی خیلی خیلی درصدم پایین رفته. بی دقتی زیاد داشتم.
ریاضی و فیزیک مثل گذشته ( ریاضی دو سوال بی دقتی محض بود ) و شیمی هم افت شدید داشتم. منفیام خیلی زیاد بود.
در کل مثل دفعه قبل ناراضیم.

shoosish
24-09-2010, 20:10
سلام
من واقعا نمی دونم قلم چی برم یا گزینه دو
من امسال می رم سوم و پارسال قلم چی بودم اما خیلی راضی نبودم
حالا می ترسم برم گزینه دو اما بدتر باشه
چی کار کنم
کسی هست که تجربه ی ذوتاشو داشته باشه...

MeMri
24-09-2010, 21:28
دوستان گزینه دو برنامه ریزی درسی هنگام ثبت نام یا دی وی دی نمی ده ؟!:31:

khaiyam
24-09-2010, 21:50
سوالات ازمون ها را از کجا میتونم تهیه کنم از رفقامم کسی گزینه دو نمیره همه کانون میرن حتی برای پارسال یا دو سال قبل تو انقلاب هست

vahid-p
25-09-2010, 11:40
دوستان گزینه دو برنامه ریزی درسی هنگام ثبت نام یا دی وی دی نمی ده ؟!
تو گزینه مشاور برنامه ریزی درسی وجود داره. دی وی دی هم می دن. البته ما برنامه یک ماه مهر رو گرفتیم.( تو آزمون دیروز بهمون دادن )

سلام
چی کار کنم
می تونی یه سال هم گزینه دو امتحان کنی. چون سال سوم می رین ، خیلی حساسیت نداره و اونقدرا آزمون سرنوشت ساز نخواهد بود!

Alireza SM
25-09-2010, 12:03
سلام
چی کار کنم

می تونی یه سال هم گزینه دو امتحان کنی. چون سال سوم می رین ، خیلی حساسیت نداره و اونقدرا آزمون سرنوشت ساز نخواهد بود!

به نظر من گزينه دو در سال هاي پايه خيلي وب نيست و تخصص اصليش تو آمادگي براي كنكوره :20:

vahid-p
25-09-2010, 12:44
به نظر من گزينه دو در سال هاي پايه خيلي وب نيست و تخصص اصليش تو آمادگي براي كنكوره
اتفاقا فکر می کنم برای پایه خیلی خوبه. فکر نکنم برنامه مطالعاتی داشته باشه، ولی من سوالاتش رو مقایسه کردم. گزینه دو پایش خیلی خوب بود.
خلاصه باید خودتون ببینید. چون من فقط یه آزمون از گزینه دو و یه آزمون از اون یکی ( می دونید دیگه ) مقایسه کردم که گزینه دو جالب تر بود.

vahid-p
25-09-2010, 12:53
خب برای کسانی که بسته هاشون رو نگرفتن ، این برنامه مطالعاتی از 3 تیر تا 29 تیر ( یه روز قبل از اولین آزمون مرحله ای ) : برای هر سه رشته
برنامه مطالعاتی مهرماه 1389 - گزینه دو ( فرمت PDF - حجم : 1204 کیلوبایت)

برنامه مطالعاتی مهرماه 1389 - گزینه دو ( عکس با فرمت JPEG - حجم : 721 کیلوبایت)

yarane-naghdi
25-09-2010, 13:07
ضمن آرزوي طول عمر با عزت براي همه دوستان پي سي و توفيق روز افزون

از زحمات جناب آقا وحيد تشكر فراوان ميشه . حتما انرژي همراه با ميل به كمك به همنوع پشتوانه ايشون در اين كارها و راهنمايي هاشون براي شما هست .

بسيار خيرخواه امت هستند ايشون و انشاالله بهره مند بشويد

.
.
.

alphacino
25-09-2010, 13:12
به توکل نام اعظمت بسم الله رحمن رحیم .سلام بچه ها حالتون چطوره؟ خوب هستین ( مجری گزینه 2 :31: )

امروز منم گزینه 2 ثبت نام کردم :26:
امسال خیلی امار گزینه 2 میره بالا - همه همکلاسیهای سومم که بعضیهاشون ایکیوشون در حد لولای دره و فرق گوشت و انجیر و نمیدونند امسال اومدند گزینه 2 :31:

یه حریف قدر هم براتون پیدا کردم اونم به زودی ثبت نام میکنه ( قدره فقط باید بپاد یه وقت اخر نشه :27: )

vahid-p
25-09-2010, 13:25
خب اینو تو گزینه دو هم نوشتم، ولی خب کپی می کنم اینجا هم می نویسم :

ولی دوستان کسانی که می خوان همه نتایج رو یه جا داشته باشن و بتونن هر اسمی رو که می خوان سرچ کنن مثلا برای رشته ریاضی که صفحه اول رو بیارین نوشته :

به جای 130 جلو min می نویسین 1 و دومی هم بنویسین 10000 . اینطوری همش می اد.
یعنی برای ریاضی می شه :
علوم تجربی ( کل گزارش ) :
علوم انسانی ( کل گزارش ) :
{ با این روش تونستم پیدا کنم که نزدیک 20 نفر گزینه دویی برق صنعتی شریف و 30 نفر برق امیرکبیر قبول شدن }

ممنون از گزینه دو که این امکان رو به کاربرا دادن.:8:

Mohammaduir
26-09-2010, 15:29
[QUOTE=alphacino;5452414]به توکل نام اعظمت بسم الله رحمن رحیم .سلام بچه ها حالتون چطوره؟ خوب هستین ( مجری گزینه 2 :31: )

اره. خیلی مجری باحالیه. :40:
می خواستم بگم منم ثبت نام کردم. ( سوم تجربی هستم)
بیشتر رفیقام هم اومدن گزینه 2. :27:
یک سوال برام پیش اومده، اونم این که برنامه ساعتی و هفتگی نداره بهمون بده ؟
راستی چرا درس های دوم توی برنامه ی ازمون ها نیستش . اگه بود خیلی خوب می شد . هم مرور بود هم با سوالات اشنا می شدیم.:44:

vahid-p
27-09-2010, 00:20
یک سوال برام پیش اومده، اونم این که برنامه ساعتی و هفتگی نداره بهمون بده ؟
اینجوری خیلی بهتره، چون تو گام اول خیلی دستمون بسته بود.

راستی چرا درس های دوم توی برنامه ی ازمون ها نیستش . اگه بود خیلی خوب می شد . هم مرور بود هم با سوالات اشنا می شدیم.
چرا نیست؟ هست فقط اختیاریه. من که می خونم و تو آزمونهاش هم از قسمت های اختیاری می اد ولی خودت می تونی انتخاب کنی.

milla.online
27-09-2010, 18:26
دوستان بلاخره ما نفهمیدیم کدود بهتره... من پشت کنکوری هستم و پارسال درس نخوندم و شدم 24 هزار... برای امسال شروع کردم به خوندن... توی بوشهر(شهر ما) کانون چندین رتبه خوب داشته (14 ریاضی .200 و ... ) اما گزینه تقریبا تعداد 3 رقمی هاش یک چهارم کانون بود... اما امکاناتی که تو کارنامه هاش میده و dvd هاش و البته قیمتش آدم رو وسوسه می کنه....
موندم چیکار کنم...؟؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!

Alireza SM
27-09-2010, 18:40
دوستان بلاخره ما نفهمیدیم کدود بهتره... من پشت کنکوری هستم و پارسال درس نخوندم و شدم 24 هزار... برای امسال شروع کردم به خوندن... توی بوشهر(شهر ما) کانون چندین رتبه خوب داشته (14 ریاضی .200 و ... ) اما گزینه تقریبا تعداد 3 رقمی هاش یک چهارم کانون بود... اما امکاناتی که تو کارنامه هاش میده و dvd هاش و البته قیمتش آدم رو وسوسه می کنه....

مهمتر از اينايي كه شما گفتين كيفيت بالا و سخت بودن سوالات و تشابه به سوالات كنكور و برنامه ريزي دقيق و منطقي بودن تعداد آزمون ( 12 آزمون ) هست كه گزينه دو همه اينها رو داره

vahid-p
28-09-2010, 10:09
خیلیا هیچ آزمونی شرکت نمی کنند ( شاید سنجش شرکت کرده باشن ) و رتبه های خیلی خوبی آورده باشن. اونا برنامه ریزی و ارادشون قویه. ولی برای بقیه آزمون یه انگیزه و جهت دهی خواهد بود. مطمئنا اون رتبه 14 ریاضی که گفتین اگه کانون نمی رفت فوقش می شد 20 . خیلی تفاوتی نداره. ضمنا سوالات کانون اونقدرا استاندارد نیست و برای همین مطمئنا کسی که بالا زده خودش از منابع خیلی خوبی استفاده کرده و خوب کار کرده نه به وسیله سوالات کانون با سوالات کنکور آشنا شده.
به هر حال هر طور مایلید، فقط بگم به فکر دی وی دی ها نباش که وقت نمی کنی نگاه کنی. جزوه ها بعضی ها خوبن بعضی ها هم به درد نمی خوره.
ولی اینو بگم کسی که کتاب های کمک آموزشی داره دیگه بهتره با اونا پیش بره و جزوه نخونه ( مگر اینکه فرصت داشته باشه ). چون کتابهای کمک آموزشی سر جمع می شه 150 هزار تومن، در صورتی که گزینه دو آزمون و دی وی دی و جزوه و... می شه 150 هزار تومن ، پس نباید انتظار داشت ---که--> جزوه گزینه دو = کتابهای کمک آموزشی(تست )

vahid-p
28-09-2010, 13:51
خب ما هم رفتیم و ثبت نام کردیم.
حالا جزوه و اینا که قبلا تو آزمون گام اول گرفتیم.
امسال تو حوزه ما نسبت به پارسال خیلی بیشتر شرکت کردن.

alphacino
28-09-2010, 16:00
سلام

من 3 روز پيش با فيش بانكي ثبت نام كردم ولي امروز وقتي براي پيگيري رفتم سايت , نوشته بود شماره فيش شما تاييد نشد و با شماره فلان تماس بگيريد . وقتي زنگ زدم يارو گفت روي فيش شمارتو بنويس بعد برا ما فكس كن . منم همينكارو كردم.

برا شما همچين مشكلي پيش نيومده ؟ چكار كنم ؟ يعني پول ما به باد فنا رفت؟:13:

mh_rayaneh
28-09-2010, 16:10
سلام بجه ها من گ2 ثبت نام کردم.اینترنتی.حالا میگه تایید نشده و زنگ بزنید.حالا هم فقط اشغاله.چیکار کنم؟؟

---------- Post added at 06:10 PM ---------- Previous post was at 06:09 PM ----------

سلام

من 3 روز پيش با فيش بانكي ثبت نام كردم ولي امروز وقتي براي پيگيري رفتم سايت , نوشته بود شماره فيش شما تاييد نشد و با شماره فلان تماس بگيريد . وقتي زنگ زدم يارو گفت روي فيش شمارتو بنويس بعد برا ما فكس كن . منم همينكارو كردم.

منم اینطوری شدم.چه شماره ای بنویسم؟ کجا فکس کنم؟

Alireza SM
28-09-2010, 16:24
خب ما هم رفتیم و ثبت نام کردیم.
حالا جزوه و اینا که قبلا تو آزمون گام اول گرفتیم.
امسال تو حوزه ما نسبت به پارسال خیلی بیشتر شرکت کردن.
مباركه وحيد خان
تو شهر ما كه چند برابر شده شركت كننده ها :31:

سلام

سلام بجه ها من گ2 ثبت نام کردم.اینترنتی.حالا میگه تایید نشده و زنگ بزنید.حالا هم فقط اشغاله.چیکار کنم؟؟

---------- Post added at 06:10 PM ---------- Previous post was at 06:09 PM ----------

منم اینطوری شدم.چه شماره ای بنویسم؟ کجا فکس کنم؟

شما فردا با روابط عمومي گزينه دو تماس بگيرين اگه همين فردا مشكلتون حل نشد قبض رو ببرين و برين نمايندگي گزنيه دو تو شهرتون و اونجا ثبت نام كنين و موقع ثبت نام اصلا نگيد ماجرا چيه و وقتي فروم رو تكميل كردين و هزينه رو ازتون خواستن اونوقت قبض رو بدين بهشون . اگه گفتن كه اينطوري نميتونيم ثبت نام كنيم شما بهشون بگين كه به جاي 150 هزار تومن اين قبض رو بفرستن به مركز ( هيچ فرقي نداره بالاخره بايد هزينه رو جوري بريزن به حساب گزينه دو )

mh_rayaneh
28-09-2010, 17:00
شما فردا با روابط عمومي گزينه دو تماس بگيرين اگه همين فردا مشكلتون حل نشد قبض رو ببرين و برين نمايندگي گزنيه دو تو شهرتون و اونجا ثبت نام كنين و موقع ثبت نام اصلا نگيد ماجرا چيه و وقتي فروم رو تكميل كردين و هزينه رو ازتون خواستن اونوقت قبض رو بدين بهشون . اگه گفتن كه اينطوري نميتونيم ثبت نام كنيم شما بهشون بگين كه به جاي 150 هزار تومن اين قبض رو بفرستن به مركز ( هيچ فرقي نداره بالاخره بايد هزينه رو جوري بريزن به حساب گزينه دو )
من حضوری رفتم اول.فرمم پر کردم بعدش که فیش دادم گفت نمیشه و زنگید به یکی اونم گفت اینتر نتی .
مشکلی نیست زنگیدم گفت اینکارو بکنید مشکلتون حله(فکس):46:

alphacino
28-09-2010, 17:10
الان از گزينه 2 بم زنگ زدن يارو گفت شما ثبت نام شديد و شماره شناسناممو ازم گرفت وبعد گفت يه هفته قبل ازمون كارتتتو بايد بري بگيري گفت بت زنگ ميزنن بعدش گفت براي اطلاعات بيشتر به شماره 66568714 الي 17 زنگ بزن . منم خوشحال شدم به اون شماره زنگ زدم درباره دريافت جزوه ها و غيره سوالاتي ازش كردم ولي وقتي رفتم سايت ديدم شماره فيش هنوز تاييد نشده . زنگ زدم به شماره 22239392 ( اونيكه بم زنگ زده بود نبود ) قضيه رو گفتم گفت به صورت دستي ثبت نام شديد و ثبت نام اصلي زمانيه كه گزينه 2 يه sms در مورد تاييد ثبت نام بتون ميده و تو سايتم تاييد كنه. الانم گوشيم دست خودم نيست

منم اینطوری شدم.چه شماره ای بنویسم؟ کجا فکس کنم؟ شماره تلفنتونو روي فيش مينويسي و ميري كافينت فيشو به شماره 22239392 فكس ميكني.

شما فردا با روابط عمومي گزينه دو تماس بگيرين اگه همين فردا مشكلتون حل نشد قبض رو ببرين و برين نمايندگي گزنيه دو تو شهرتون و اونجا ثبت نام كنين و موقع ثبت نام اصلا نگيد ماجرا چيه و وقتي فروم رو تكميل كردين و هزينه رو ازتون خواستن اونوقت قبض رو بدين بهشون . اگه گفتن كه اينطوري نميتونيم ثبت نام كنيم شما بهشون بگين كه به جاي 150 هزار تومن اين قبض رو بفرستن به مركز ( هيچ فرقي نداره بالاخره بايد هزينه رو جوري بريزن به حساب گزينه دو ) مرسي
فكر كنم بايد همه قضيه رو بگم چون اسمم اونجا هست ولي نميدونم اين چه بامبوليه در اوردن:13:

vahid-p
28-09-2010, 17:12
ما حضوری ثبت نام کردیم تا این مشکلات پیش نیاد.
مطمئن باشین اگه پولتون رو اشتباهی واریز نکردین، پولتون هدر نمی ره.
بای

alphacino
28-09-2010, 17:17
اقا همين الان رفتم سايت , ثبت نام شدم :26:

petrose.kabir
29-09-2010, 12:54
ما هم رفتیم قلم چی ثبت نام کردم.
شما نیاین تو تاپیک ما:ما هم نمیایم

vahid-p
29-09-2010, 14:01
ما هم رفتیم قلم چی ثبت نام کردم.
شما نیاین تو تاپیک ما:ما هم نمیایم
من که ندیدم کسی اومده باشه. ضمنا مگه این تاپیک ها برای اطلاع رسانی نیست، پس باید همه بیان تو تاپیک ها( فرقی نمی کنه کی تو کدوم آزمون باشه ). فکر نکنم کسی هم به خاطر تبلیغات تو این تاپیکها چیزی بنویسه چون پولی چیزی گیر کسی نمی اد.
اینجا بیشتر برای رفع اشکال و بحث هستش.
ضمنا خیلی خوبه قلمچی شرکت کردین. احتمال زیاد امسال هم قلمچی آمارش بیشتر از گزینه دو باشه.
ولی یکی قلمچی می ره ( مثل شما ) یکی هم گزینه دو ( مثل من ).
مهم موفقیت تو کنکور اصلیه.
موفق باشین

smallfrank
30-09-2010, 22:09
سلام

ببخشید یه سوال دارم

من تو این آزمونهای آزمایشی کنکور 90 گزینه 2 ثبت نام کردم...

ولی تو گام اول تابستون شرکت نکردم

حالا میخام بدونم میشه یه جوری جزوه های آموزشی گـــــــــــــــزینـه دو سال دوم و سوم رو تهیه کنم...؟

جزوه های دوم و سوم تو همین بسته های این آزمونها نیست؟

ممنون

petrose.kabir
30-09-2010, 22:46
جزوهاش چنگی به دل نمیزنه.دنبالش نباشی بهتره

sepehr_x50
01-10-2010, 00:34
دوستان ظاهرا اینجارو با چت روم اشتباه گرفتند... پاک شه این پست ها پلیز.

Alireza SM
01-10-2010, 11:49
به هيچ وجه جزوه هاي گزينه دو رو مبنا قرار ندرين براي خودتون . كتاب هاي كمك درسي و تست بايد اصل كاري باشن

mh_rayaneh
01-10-2010, 12:10
اقا همين الان رفتم سايت , ثبت نام شدم :26:
سلام من تا حالا چند بار زنگ زدم.میگن دستی ثبتت کردیم.اما وقتی میرم سایت میگه چنین داوطلبی وجود نداره.چیکار کنم؟باهام تماس نگرفتن
کمک

Majid730
01-10-2010, 12:57
برای منم تو طرح گام اول یه همچین مشکلی پیش اومد ولی اسکن فیشم را فرستادم به ایمیل گزینه دو تایید شد

vahid-p
01-10-2010, 15:25
سلام من تا حالا چند بار زنگ زدم.میگن دستی ثبتت کردیم.اما وقتی میرم سایت میگه چنین داوطلبی وجود نداره.چیکار کنم؟باهام تماس نگرفتن
کمک
فکر نکم از الان شماره داوطلبیتون رو بدن که بتونین وارد سایت بشین.

حالا میخام بدونم میشه یه جوری جزوه های آموزشی گـــــــــــــــزینـه دو سال دوم و سوم رو تهیه کنم...؟

جزوه های دوم و سوم تو همین بسته های این آزمونها نیست؟
بعضی جزواتش خوبن و بعضی ها هم نه. اگه کتاب تست برای هر درس دارین، دیگه نیازی به جزوه نیست. و یک منبع خوب بهتر از دو منبع هستش.

Mohammaduir
01-10-2010, 17:07
بچه ها میخواستم بپرسم برای آزمون های سال سومش دی وی دی و جزوه و .. میدن ؟
من ثبت نام کردم. اونم از نمایندگی ولی هیچی بهم نداده.
حتی نمیدونم نام کاربری و رمز کارتم چیه !!!

rpf
01-10-2010, 19:37
منم اینترنتی ثبت نام کردم و شماره داوطلبی بهم دادن..

حالا این جزوات و دی وی دی هارو کی میدن ؟؟؟:27::27::27::27:

---------- Post added at 07:37 PM ---------- Previous post was at 07:35 PM ----------

جزوهاش چنگی به دل نمیزنه.دنبالش نباشی بهتره

حالا مگه قرار نشد که نیای اینجا بحث کنی؟؟ شما تو همون تاپیک قلمچی فعالیت کن... هرچی باشه گزینه 2 اینارو میده ولی کانون چی ؟؟:27::27:

mh_rayaneh
02-10-2010, 09:25
من اينترنتي ثبت نام کردم.فيش تاييد نشد.فيشو فکس کردم.چند بار تماس گرفتم.ميگن دستي ثبت نام کرديم.ولي تماس نگرفتن.شماره داوطلبي نميدن.اصلا وقتي ميرم سايت گ2 براي رهگيري ميگه چنين داوطلبي وجود نداره.ميخاي برو ثبت نام کن.من چيکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟
ببخشید 2باره گفتم.ببینید قضیه بو دار نیست؟؟؟
من از کجا بفهمم ثبت نام شدم؟؟؟؟

vahid-p
02-10-2010, 12:05
من اينترنتي ثبت نام کردم.فيش تاييد نشد.فيشو فکس کردم.چند بار تماس گرفتم.ميگن دستي ثبت نام کرديم.ولي تماس نگرفتن.شماره داوطلبي نميدن.اصلا وقتي ميرم سايت گ2 براي رهگيري ميگه چنين داوطلبي وجود نداره.ميخاي برو ثبت نام کن.من چيکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟
ببخشید 2باره گفتم.ببینید قضیه بو دار نیست؟؟؟
من از کجا بفهمم ثبت نام شدم؟؟؟
تا حالا که گزارش نشده کسی ثبت نام نشده باشه. کافیه تا چند روز دیگه صبر کنین و اگه نشد اونوقت دوباره برین دنبالش. راستی چرا نمی ری نمایندگی شهرتون ؟

alphacino
02-10-2010, 22:22
ببخشيد 2باره گفتم.ببينيد قضيه بو دار نيست؟؟؟
من از کجا بفهمم ثبت نام شدم؟؟؟

منم تا يه ساعت بعد از اينكه بم زنگ زدند گفتند ثبت نام شديد همين مشكل شما رو داشتم تا اينكه بعد 1 ساعت رفتم سايت و رهگيري كردم نوشته بود شما ثبت نام شديد و شماره داوطلبيم رو هم اونجا نوشته بود و وارد پنل كاربرم شدم.
بعد نميدونم برا چي دوباره رفتم پيگيري كردم نوشت چنين داوطلبي يافت نشد چند بار اينكا رو كردم تا اينكه شماره شناسنامه رو بدون صفرهاي اولش وارد كردم تا دوباره درست شد و پيغام پذيرفته شدن ثبت نام رو نوشت.
حالا اگه اينكارو نكردي انجام بده شايد فرجي شد.
اگه درست نشد فيشو بردار برو نمايندگي شهرتون و پرت كن تو صورت مسئول اونجا:31:

Mohammaduir
03-10-2010, 13:20
چرا کسی جواب پست قبلی من رو نداد ؟

eshghe abi
03-10-2010, 13:58
بچه ها من تا الان فقط یه سری سی دی مشاوره ای و جزوه های تبلیغاتی (مشابهت سوالات با کنکور+نحوه ثبت نام) گرفتم و یه برنامه هفتگی تا آزمون 30 مهر که توی گزینه مشاور بسته آخر گام اول بود.سی دی آموزشی و جزوه و ... هنوز نگرفتم :31:
شما چیزی گرفتین؟!چیا گرفتین؟:31:
:11:

Alireza SM
03-10-2010, 14:12
والا گام اولي ها جزوه گرفتن ولي ما نه :13:

sahelgh
03-10-2010, 19:14
منم گزینه 2 ثبت نام کردم

unlife
04-10-2010, 11:21
دوستان کسی میدونه چطوری میشه سوالات گزینه دو رو پیدا کرد؟
من سوالات ادبیاتــش رو میخوام.کلید و پاسخ نامه هم اگه نداشته باشه مهم نیست.

Alireza SM
04-10-2010, 11:30

نميشه همچين چيزي
سوالات ازمون ها فقط در اختيار داوطلبانش قرار ميگيرن

vahid-p
04-10-2010, 12:10

نميشه همچين چيزي
سوالات ازمون ها فقط در اختيار داوطلبانش قرار ميگيرن
چرا نشه. به جای اینکه دنبال سوالا بگردی، دنبال یه گزینه دویی سال قبلی بگرد :27:
البته تو آزمون های مرحله ای ( 12 مرحله ) به اندازه کافی سوالا برات مرور می شه. ضمنا تو جزواتش هم داره. دیگه چقدر سوال می خوای؟؟؟؟؟؟؟؟

smallfrank
04-10-2010, 14:12
سلام
این برنامه هفتگی تا آزمون 30 مهر رو از کجا باید پیدا کرد ؟

میشه یکی بزاره.....

ممنون

mh_rayaneh
04-10-2010, 19:12
ثبت نامم تایید شده:8::26:
الپاچینو منم 00 وارد نکردم.درست شده

mh_rayaneh
04-10-2010, 19:26
سلام
این برنامه هفتگی تا آزمون 30 مهر رو از کجا باید پیدا کرد ؟

میشه یکی بزاره.....

ممنون

اینجا با توجه به رشته تحصیلی پیدا میکنی دوست عزیز

Untouchable
05-10-2010, 11:27
بچه های پیش میگم شما چه جوری درس های پایه رو مرور میکنین ؟

Alireza SM
05-10-2010, 12:21
بچه های پیش میگم شما چه جوری درس های پایه رو مرور میکنین ؟

كدوم درس رو ؟
درس هاي مثل رياضي و عربي رو بايد موضوعي مرور كرد و درس هاي فيزيك و شيمي و مباحث رياضي 2 رو هم به صورت موازي و فصل به فصل مرور كني بهتره
يعني مثلا از اي هفته شروع كني فصل اول فيزيك 3 رو مرور كني و به موازاتش فصل اول فيزيك 2 و فصل هاي آخر فيزيك 1 رو ميرور كني

رياضي هم همينطوره هر فصلي از حسابان يا رياضي تجربي رو انتخاب كردي به موازاتش مباحث مثلثات و ماتريس و آناليز از رياضي 2 رو هم ميتوني مرور كني

دروس عمومي هم به جز ادبيات و عربي بهتره بقيش رو درس به درس مرور كني . دين و زندگي رو هم ميتوني يه روش موازي مرور كني . البته وقتي همه دين و زنددگي ها ( پايه و پيش ) رو تموم كردي بايد يه بار هم بياي و آيات همه درس ها رو مجددا بررسي كني و نكته هاشون رو حفظ كني

nasimevasl67
05-10-2010, 13:38
سلام.
آزمونهای آزمایشی سازمان سنجش شروع شده؟چند تاآزمون هست؟

rpf
05-10-2010, 19:49
بچه ها به شما جزوه ای چیزی بهتون دادن؟؟

به ما برنامه هفتگی هم ندادن:27:

Alireza SM
05-10-2010, 19:52
برنامه هفتگي گزينه دو رو ديدم . خيلي خوب بود
حتي براي من هم كه هميشه سعي ميكنم خودم برنامه بنويسم جالب بود

eshghe abi
06-10-2010, 00:45
بچه ها به شما جزوه ای چیزی بهتون دادن؟؟

به ما برنامه هفتگی هم ندادن:27:
به ما هم هنوز چیز خاصی ندادن :31:
برنامه هفتگی تو گزینه مشاور آخرین شماره گام اول بود ... اگه شرکت نکردین میتونین برنامه رو از این جا دانلود کنید:

:11:

METACORTEX
06-10-2010, 01:35
سلام.
آزمونهای آزمایشی سازمان سنجش شروع شده؟چند تاآزمون هست؟

جای این سوال این جا نیست!!!!!!:13::13:
نه هنوز اولیش 89/8/14 است.8 تا آزمون هست.5 تا مرحله ای-3تا جامع-هزینه ثبت نامش هم کامل 53000 تومن میشه.:46:

eblisandenzo
06-10-2010, 12:00
سلام دوستان . من صادق هستم . امسال دانشجو شدم . مکانیک طراحی جامدات. من پارسال تو گزینه 2 بودم . اگه یه وقا سوالی یا مشکلی داشتین من حاضرم بهتون کمک کنم . فقط لطفا پیام خصوصی برام بفرستین .
یا علی

Alireza SM
12-10-2010, 10:49
بچه ها من هنوز نرفتم نمايندگي چيزي بگيرم . اين شماره داوطلبي رو كي بهمون ميدن ؟

alphacino
12-10-2010, 15:49
بچه ها من هنوز نرفتم نمايندگي چيزي بگيرم . اين شماره داوطلبي رو كي بهمون ميدن ؟

شما حضوري ثبت نام كرديد درسته ؟

يه هفته قبل ازمون بت زنگ ميزنن ميگن بيا فلان جا كارتتو بگير تو اون شماره داوطلبي نوشته شده.

Alireza SM
12-10-2010, 18:37
شما حضوري ثبت نام كرديد درسته ؟

يه هفته قبل ازمون بت زنگ ميزنن ميگن بيا فلان جا كارتتو بگير تو اون شماره داوطلبي نوشته شده.

حضوري نوم نويسي كردم گفتن يه روز قبل از آزمون ميدن
ميگم حالا اين شماره داوطلبي رو بزنيم تو سايت گزينه دو چيا بهمون ميده ؟ چه امكاناتي داره ؟

alphacino
13-10-2010, 02:21
حضوري نوم نويسي كردم گفتن يه روز قبل از آزمون ميدن
ميگم حالا اين شماره داوطلبي رو بزنيم تو سايت گزينه دو چيا بهمون ميده ؟ چه امكاناتي داره ؟

درسته يه روز قبل ازمون ميدن همين الان از سايت فهميدم. اوني كه به من گفته اشتباها گفته يه هفته قبل ازمون

هيچي ميري تو پروفايلت
بيا اينم عكس پروفايل من :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پوشه اول و اخر كه معلومه.

اون سه تا پوشه هم فعلا چيزي توش نيست.

Hossein1992
14-10-2010, 10:46
اشتباه تاپیکی

petrose.kabir
15-10-2010, 16:45
بچه ها بعد ازموناتون سوال مهماشو مطرح کنید.ما هم قلم چی ها رو.
اینجوری ما با تستای مفهومی گزینه 2 اشنا میشیم.شما هم با سوالات غیر استاندارد قلمچی

Alireza SM
15-10-2010, 17:02
بچه ها تو آزمون هفته بعد از فصل اول فيزيك 2 اون قسمت هاي بردارهاي يكه كه تو فيزيك سال دوم نبود سوال مياد ؟

esfehanei
15-10-2010, 20:21
با سلام خدمت دوستان
من سال دوم هستم رشتمم ریاضیه
از طرف مدرسه برامون تو چند تا آزمون گزینه 2 ثبت نام کردن ولی متاسفانه گفتن نمره و درصدی که تو اون امتحانا میگیریمو میخوان بزارن تو کارنامه نوبت (آموزش و پرورش ایرانه دیگه کاری نمیشه کرد هر کی هرکیه هر کی هرکاری دلش میخواد میکنه)حالا چند تا سوال ازتون دارم
اولا اینکه پولی که ازمون گرفتن برای این آموزمونها خیلی خیلی کمتر از مبلغی بود که تو اون دفترچه نوشته بود
برای همین فکر کنم اون جزوه ها و ی وی دی ها رو نمیدن (همونایی که تو دفترچه دربارش نوشته)
حالا سوال من اینه که توی اون جزوه ها چی نوشته؟
موضوعش چیه؟
کسی داره برام آپ کنه؟
همچنین سطح آزموناش چه جوریه؟
برای درصد بالا زدن باید چه مطالبی رو زیاد بخونم
متاسفانه تو نظام آموزشی ما البته نه کل نظام آموزشی بلکه فقط بعضی جاها بدلیل اینکه میخوان دانش آموزان تو کنکور سراسری رتبه اول بگیرن این ادا ها رو درمیارن که باعث میشه تازه رتبشون کمتر هم بشه
معمولا این تست ها برای تعیین سطح هست تا بدونیم سطحمون تو کل کشور و جامعه آماری گزینه دو چقدره نه اینکه بعنوان امتحانات میون نوبت
معمولا این امتحانا رو برگزار میکنن تا ترس و اضطراب داوطلبا کم بشه نه اینکه بدتر اعصابشون خورد بشه که اگه کم بزنن نمره ترمشون میاد پایین
من این حرفا رو گفتم تا بدنید تو شهر هایی مثل قم چی میگذره
با تشکر از همه دوستان
منتظر کمکتون هستم

alphacino
16-10-2010, 04:47
با سلام خدمت دوستان
من سال دوم هستم رشتمم ریاضیه
از طرف مدرسه برامون تو چند تا آزمون گزینه 2 ثبت نام کردن ولی متاسفانه گفتن نمره و درصدی که تو اون امتحانا میگیریمو میخوان بزارن تو کارنامه نوبت (آموزش و پرورش ایرانه دیگه کاری نمیشه کرد هر کی هرکیه هر کی هرکاری دلش میخواد میکنه)حالا چند تا سوال ازتون دارم
اولا اینکه پولی که ازمون گرفتن برای این آموزمونها خیلی خیلی کمتر از مبلغی بود که تو اون دفترچه نوشته بود
برای همین فکر کنم اون جزوه ها و ی وی دی ها رو نمیدن (همونایی که تو دفترچه دربارش نوشته)
حالا سوال من اینه که توی اون جزوه ها چی نوشته؟
موضوعش چیه؟
کسی داره برام آپ کنه؟
همچنین سطح آزموناش چه جوریه؟
برای درصد بالا زدن باید چه مطالبی رو زیاد بخونم
متاسفانه تو نظام آموزشی ما البته نه کل نظام آموزشی بلکه فقط بعضی جاها بدلیل اینکه میخوان دانش آموزان تو کنکور سراسری رتبه اول بگیرن این ادا ها رو درمیارن که باعث میشه تازه رتبشون کمتر هم بشه
معمولا این تست ها برای تعیین سطح هست تا بدونیم سطحمون تو کل کشور و جامعه آماری گزینه دو چقدره نه اینکه بعنوان امتحانات میون نوبت
معمولا این امتحانا رو برگزار میکنن تا ترس و اضطراب داوطلبا کم بشه نه اینکه بدتر اعصابشون خورد بشه که اگه کم بزنن نمره ترمشون میاد پایین
من این حرفا رو گفتم تا بدنید تو شهر هایی مثل قم چی میگذره
با تشکر از همه دوستان
منتظر کمکتون هستم

ازموناي گزينه 2 بيشترين شباهت رو به سوالاي كنكور دارند اگه باور نميكني ميتوني از مسئولاي قلمچي بپرسي :31:
هر وقت جزوه ها رو به ما دادن بت ميگم چجورياست ولي بعضي از دوستان هم داشتند ميتونن كمكتون كنند.

دبيرستان ما هم مثل شما بود با اين تفاوت كه ازمونامون قلمچي بود و فقط تاثير مثبت ميدادند.

Alireza SM
16-10-2010, 11:35
6 روز تا سرنوشت روحيه :31:

esfehanei
16-10-2010, 15:42
ازموناي گزينه 2 بيشترين شباهت رو به سوالاي كنكور دارند اگه باور نميكني ميتوني از مسئولاي قلمچي بپرسي :31:
هر وقت جزوه ها رو به ما دادن بت ميگم چجورياست ولي بعضي از دوستان هم داشتند ميتونن كمكتون كنند.

دبيرستان ما هم مثل شما بود با اين تفاوت كه ازمونامون قلمچي بود و فقط تاثير مثبت ميدادند.

نه اینجا تاثیر منفی هم میدن
همه باید صد درصد بگیرن تا نمره معمولیشونو بذارن براشون
خوب اگه 100بزنن که تقریبا تو کنکور هم همینو میزنم حالا با یه کم تفاوت
قلمچی سطحش بالاس یا گزینه دو؟
هر وقت دادن حتما بگو
قبل از آرمون میدن یا بعدش؟:31:چون تو مدرسه گفتن بعدش ما دی وی دیا شو بتون میدیم (اگه خواستیم:19:)
آخه بعد از آزمون به چه دردی میخوره دی وی دیا

alphacino
16-10-2010, 19:16
هر وقت دادن حتما بگو
قبل از آرمون میدن یا بعدش؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]چون تو مدرسه گفتن بعدش ما دی وی دیا شو بتون میدیم (اگه خواستیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])چي؟ يعني مثلا بايد ديني رو 100 بزني تا نمره كه تو امتحان مدرسه گرفتي رد كنند؟ :18:
مگه شما چقدر سطح مدرستون بالاست؟ از حلي كه بالاتر نيست كه دانش اموزاش تو چند تا از درسا بالاي 90 ميارند تازه اونم تو قلمچي.
ما كه يه 20 درصد ميزديم نه تنها مستمرمونو 20 ميدادند بلكه جايزه هم بمون ميدادند :31:
تجربه ثابت كرده كه گزينه 2 استانداردتر و كمي سخت تر ( مفهومي تر ) از قلمچيه ولي هر ازموني كه سخته دليل نميشه بهتر باشه مثل سوالاي شيمي گاج ( در حد المپياد ) ولي سختي گزينه 2 اينطور نيست.

جزوه ها و دي وي دي ها رو بعد ازمون ميدن.
اتفاقا دي وي دي ها براي بعد ازمون ساخته شدند كه تو اونا دبير مياد سوالاي ازموني كه دادي رو تحليل ميكنه در واقع كليد سوالات , صوتي تصويريه :31:
چشم هر وقت جزوه ها رو دادن بت ميگم

سعي كن هميشه موفق باشي نه موافق:11:

Alireza SM
16-10-2010, 19:21
هر وقت دادن حتما بگو
قبل از آرمون میدن یا بعدش؟:31:چون تو مدرسه گفتن بعدش ما دی وی دیا شو بتون میدیم (اگه خواستیم:19:)
آخه بعد از آزمون به چه دردی میخوره دی وی دیا

سوالات گزينه دو مشابه كنكور هستند و سخت بودنشون به خاطر مفهومي بودنشونه .
قلمچي هم تو آزمون هاي جامعش مخصوصا سوالت سخت ميزاره ولي سخت بودنش به خاطر پيچيدگي محاسباتش هست . مثلا سخت بودن سوال مكانيك فيزيك به خاطر سخت بودم محاسات مثلثاتيشه نه اينكه مثل گزينه دو باشه كه تشخيص جهت نيروها سخت باشه

DVD ها و جزوه ها رو من هم هنوز نگرفتم هرچند اگه بگيرم زياد وقتم رو نميزارم براشون .

ashjaee
16-10-2010, 20:26
قلمچي هم تو آزمون هاي جامعش مخصوصا سوالت سخت ميزاره ولي سخت بودنش به خاطر پيچيدگي محاسباتش هست . مثلا سخت بودن سوال مكانيك فيزيك به خاطر سخت بودم محاسات مثلثاتيشه نه اينكه مثل گزينه دو باشه كه تشخيص جهت نيروها سخت باشه

DVD ها و جزوه ها رو من هم هنوز نگرفتم هرچند اگه بگيرم زياد وقتم رو نميزارم براشون .

نمی دونم آخه این چه خصومتیه که شما با کانون دارین . . . . . توی هر موسسه ای سوالات خوب و بد پیدا میشه. اینطوری نیست که با یک چوب بیای همه رو بزنی بگی گزینه 2 اینطوریه کانون اونطوری.
در ضمن کجا تو گزینه 2 سوالات مفهومی هست و محاسبات آسونه؟ شما مساله های شیمی گزینه 2 رو نگاه کن اکثرا محاسبات سخت و وقتگیر داره. (هرچند که سختی محاسبات توی این سالها جز لاینفک کنکور شده)

esfehanei
16-10-2010, 20:42
چي؟ يعني مثلا بايد ديني رو 100 بزني تا نمره كه تو امتحان مدرسه گرفتي رد كنند؟ :18:
مگه شما چقدر سطح مدرستون بالاست؟ از حلي كه بالاتر نيست كه دانش اموزاش تو چند تا از درسا بالاي 90 ميارند تازه اونم تو قلمچي.
ما كه يه 20 درصد ميزديم نه تنها مستمرمونو 20 ميدادند بلكه جايزه هم بمون ميدادند :31:
تجربه ثابت كرده كه گزينه 2 استانداردتر و كمي سخت تر ( مفهومي تر ) از قلمچيه ولي هر ازموني كه سخته دليل نميشه بهتر باشه مثل سوالاي شيمي گاج ( در حد المپياد ) ولي سختي گزينه 2 اينطور نيست.

جزوه ها و دي وي دي ها رو بعد ازمون ميدن.
اتفاقا دي وي دي ها براي بعد ازمون ساخته شدند كه تو اونا دبير مياد سوالاي ازموني كه دادي رو تحليل ميكنه در واقع كليد سوالات , صوتي تصويريه :31:
چشم هر وقت جزوه ها رو دادن بت ميگم

سعي كن هميشه موفق باشي نه موافق:11:

تقریبا همینجوریه
یعنی من اگه صد بزنم اونو میگیره 20 بعد اگه امتحان کلاسی هم 20 بشم کلا میده 20
اونوقت 50 درصد میشه 10 و به همین اندازه کم و زیاد میشه
نه در اون حد نمیدونم چرا اینا اینجوری میکنن
چون قانون خاصی نداره و هر چند وقت یک بار از این ادا ها در میارن ما هم باید بسوزیمو بسازیم
دلیلشونم اینه که رتبه کنکورتون بالا میره و از همین الان باید شروع به تست زدن بکنید و....

راستی جزوه هاچی؟
اونا رو اول میدن؟
خوب هر وقت دادن شما یه اسکنی عکسی چیزی بگیر بده منم بخونم
والا دیگه موفقیتی برام نمونده
کاملا ناامید شدم

باز هم ممنون از کمکتون

معمولا چی تو جزوه هاش مینویسن؟
منظور از مفهومی چیه؟
آخه تو دین و زندگی دیگه مفهومی چی داره؟

خیلی ممنون از کمکتون

نمی دونم آخه این چه خصومتیه که شما با کانون دارین . . . . . توی هر موسسه ای سوالات خوب و بد پیدا میشه. اینطوری نیست که با یک چوب بیای همه رو بزنی بگی گزینه 2 اینطوریه کانون اونطوری.
در ضمن کجا تو گزینه 2 سوالات مفهومی هست و محاسبات آسونه؟ شما مساله های شیمی گزینه 2 رو نگاه کن اکثرا محاسبات سخت و وقتگیر داره. (هرچند که سختی محاسبات توی این سالها جز لاینفک کنکور شده)

میشه سوالات کانون رو برام اسکن کنید؟
سوالای قیمی رو میخوام +گزینه 2 میخوام مقایسه کنم ببینم چه جوره
راستی اگه بخوام جدا ثبت نام کنم تو گزینه 2 و کانون میشه؟
همچنین اون مشاور که میگن کانون داره برا چیه؟
باید حتما مشاور بگیریم نمیشه مشاور نگیریم؟
یا اینکه حتما از طرف مدرسه باید ثبت نام کنم
من نمیدونم چرا نمیزارن تو کنکور ماشین حساب بیاریم
آخه اونی که پیش رو تموم کرده دیگه جدول ضرب و.... چه لزومی داره؟
همش باید بشینیم ضرب کنیم

باز هم ممنون از شما

princeofpersia_7
16-10-2010, 23:37
این خدمات مشاوره تو گزینه دو محدود میشه به همین بسته های مشاوره ای؟ :20:

shah abas
16-10-2010, 23:42
بسته های مشاوره ای و دی وی دی . فکر کنم یه جا هم خوندم میشه زنگ زد و وقت گرفت که با مشاور تلفنی هم حرف بزنی.

alphacino
17-10-2010, 01:09
این خدمات مشاوره تو گزینه دو محدود میشه به همین بسته های مشاوره ای؟ :20:
150 تومن ميدي :

12 تا ازمون
12 تا جزوه
12 مجله مشاوره اي
24 تا DVD
15 ساعت برنامه‌ی تصویری مشاوره‌ای
دفترچه برنامه درسي
دفترچه پاسخ تشريحي
7 نوع كارنامه
استاندارد ترين ازمون رو ميديد + حداقل 50 درصدشون شبيهش تو كنكور مياد
تازه به نفراي برتر هر شهر هم جايزه ميدن
ديگه كم مونده جميله رو هم بيارند وسط ازمون برقصه

ديگه اگه تلفني هم مشاوره بدن اخرت همه چيزن...

princeofpersia_7
17-10-2010, 13:07
خب این دفترچه برنامه درسی مثل قلمچیه سیستمش؟ اونم یه دفتر برنامه ریزی داره :31:ا
این dvd ها رو خودت استفاده کردی؟ توضیحات و کیفیتش خوب بوده؟

..............

البته میگن برنامه اش و نحوه مرور درس ها توی این آزمون هاش خوب نیست..

Alireza SM
17-10-2010, 13:21

من همه سوالات تجربي و سال سوم پارسال قلمچي رو تا آزمون هاي آخر ارديبهشت ماه خريدم و بعد از بررسي يكي يكي سوال ها اين نتيجه رو گرفتم .

منظور من دروس فيزيك و رياضي بودن . درس شيمي هم به اين خاطر محاسبات زياد داره كه در كنكور اينگونه هست و بايد محاسبات وقتگير لحاظ بشه در سوالات .

خب این دفترچه برنامه درسی مثل قلمچیه سیستمش؟ اونم یه دفتر برنامه ریزی داره :31:ا
این dvd ها رو خودت استفاده کردی؟ توضیحات و کیفیتش خوب بوده؟

..............

البته میگن برنامه اش و نحوه مرور درس ها توی این آزمون هاش خوب نیست..
نمونه هايي از DVDها توي سايت گزينه دو هست ميتونين دانلود كنين .

من توي همين تاپيك يكي يكي درس ها رو بررسي كردم و نحوه مرورشون رو مقايسه كردم . كليه دروس به صورت كاملا منطقي و علمي مرور شدن و البته به صورت كاملا كافي .
هركي به شما گفت مرور درس ها خوب نيست ازش بپرسين كه دقيقا كدوم درس مرورش مشكل داره و اسم درس رو بيارين تا دقيقتر از روي برنامه بررسي كنيم اگه مشكل داشت به همه اطلاع ميديم .

معمولا چی تو جزوه هاش مینویسن؟
منظور از مفهومی چیه؟
آخه تو دین و زندگی دیگه مفهومی چی داره؟

خیلی ممنون از کمکتون

سوال مفهومي تو دين و زندگي اينطور مطرح ميشه كه آيه رو مينويسن و ميگن سرنوشت كسايي كه تو اين آيه خطاب شدن چيه ؟ تو بايد درس رو خوب متوجه شده باشي تا هم فهميده باشي كه اون آيه خطاب به چه كسانيه و در متن كتاب درسي سرنوشت اون افراد چي ذكر شده .

آيه ها و احادث خيلي مهم هستن تو دين زدگي

esfehanei
17-10-2010, 13:54
سوال مفهومي تو دين و زندگي اينطور مطرح ميشه كه آيه رو مينويسن و ميگن سرنوشت كسايي كه تو اين آيه خطاب شدن چيه ؟ تو بايد درس رو خوب متوجه شده باشي تا هم فهميده باشي كه اون آيه خطاب به چه كسانيه و در متن كتاب درسي سرنوشت اون افراد چي ذكر شده .

آيه ها و احادث خيلي مهم هستن تو دين زدگي

اینجور که باشه خیلی سخت میشه
معلما که نمیان خیلی توضیح بدن
پس چی باید بکنیم؟
تازه هر معلمی هم یه جور براخودش تفسیر میکنه

اون نمونه ویدیو های گزینه 2 که گفتید تو سایتشه کجاس؟
نمونه سوالای پارسالشم هست؟منظورم آزمون پارساله
میخوام سطحش رو ببینم چه جوره

Alireza SM
17-10-2010, 14:23
پس چی باید بکنیم؟

اگه برين سايت gozine2.ir ميبينين همه چيز رو . نمونه سوالاتش رو نميزاره تو سايت

معلما كه چيزي نميگن . بايد خودت خودت رو براي تست آماده كني
دين و زندگي رو بايد كتاب هاي گاج و همگامان رو براش بخوني كافيه .
من خودم دين و زندگي ور قراره كه بتركونم تو اين آزمون اول گزينه دو :5:

kOoRi
17-10-2010, 14:32
ببخشید از کجا میشه فهمید جامعه آماری گزینه 2 چند نفر هستند؟
مثلا رشته ریاضی پیش؟ کمتر از 30 هزار نفره؟

petrose.kabir
17-10-2010, 15:49
شما هم بعد ازمون کارنامه هاتونو بزارین توی تاپیک مشاوره

alphacino
17-10-2010, 16:16
پس چی باید بکنیم؟

من ازموناي پارسالو ندارم ولي 86 رو دارم يكيشو برات ميذارم :

ازمون شماره 4 ( بهمن 86 ) دوم رياضي:

عمومي

اختصاصي

فقط سطحشو ببينا :31:

alphacino
17-10-2010, 17:00
راستي بچه ها ديروز از گزينه بم زنگ زدن محل ازمون رو بم گفتند ( پيروزي ) بعد گفتند كارت ازمونو همون سر جلسه ازمون ميگيرين چسبوندند رو صندليتون. اخه اسمش روشه كارت ورود به جلسه نه كارت خروج از جلسه

نه به اون كه گفتند يه هفته قبل ازمون نه به اون كه تو سايته نوشته پنج شنبه اينم از اين كه ميگه سر جلسه

فكر كنم سر جلسه هم ميگن بعد ازمون بت ميديم

حالا پنج شنبه ديگه نبايد جايي بريم؟يعني جمعه بايد بدون كارت بريم سر ازمون ؟

هر روز حرفشونو عوض ميكنن :13:

ashjaee
17-10-2010, 19:38
من همه سوالات تجربي و سال سوم پارسال قلمچي رو تا آزمون هاي آخر ارديبهشت ماه خريدم و بعد از بررسي يكي يكي سوال ها اين نتيجه رو گرفتم .

منظور من دروس فيزيك و رياضي بودن . درس شيمي هم به اين خاطر محاسبات زياد داره كه در كنكور اينگونه هست و بايد محاسبات وقتگير لحاظ بشه در سوالات .

از روی سوالات سال سوم که نمیشه نطر جامع و درستی داد. خود شما مگر نگفتید که تخصص (!) گزینه 2 بیشتر روی کنکور هست و برای پای خیلی خوب نیست؟

همچنین اکثر کسانی که به کانون ایراد می گیرند میگن سوالاتش آبکی و آسونه نه سخت و محاسباتی. (فیزیک)
در همین آزمون 2 روز پیش کانون هم من با سوالی که سختی محاسبه داشته باشه روبرو نشدم.

esfehanei
18-10-2010, 00:39
اگه برين سايت gozine2.ir ميبينين همه چيز رو . نمونه سوالاتش رو نميزاره تو سايت

معلما كه چيزي نميگن . بايد خودت خودت رو براي تست آماده كني
دين و زندگي رو بايد كتاب هاي گاج و همگامان رو براش بخوني كافيه .
من خودم دين و زندگي ور قراره كه بتركونم تو اين آزمون اول گزينه دو :5:

خوب باید بزاره تا با سطح سوالاش آشنا بشیم دیگه
نکنه بعد از امتحان سوال نامه رو ازمون میگیرن تا سوالا لو نره
بعد از آزمون که سوالا بدردشون نمیخوره
آخه برای ورودی استعداد های درخشان:18:سوال نامه رو ازمون گرفتن
گاج دین و زندگی که بدردی نمیخوره
سوالاش بیمورده تازه الانم نیست یعنی چاپ نشده
همگامان؟
خوبه؟
چی داره؟
سواله یا توضیح هم داره؟

---------- Post added at 12:39 AM ---------- Previous post was at 12:38 AM ----------

من ازموناي پارسالو ندارم ولي 86 رو دارم يكيشو برات ميذارم :

ازمون شماره 4 ( بهمن 86 ) دوم رياضي:

عمومي

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداختصاصي

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفقط سطحشو ببينا :31:

بابا خیلی سخته
من که از ریاضیاش هیچ کدوم از اولیاشو نتونستم حل کنم
البته هنوز معلم درس نداده این ماتریس و... برای آخرای کتابه تقریبا
خدا رحم کنه امسال خیلی سخته این ریاضی:19:
خیلی ممنون از شما

vahid-p
19-10-2010, 15:14
من صد بار نوشتم،‌هي ارسال نمي شه. ديگه حوصله ندارم زياد توضيح بدم.
دين و زندگي رو از اين بابت نگران نباش. اوايل برا همه وحشتناكه ولي بعدا مي افتي رو دورش. ضمنا حدود 60 درصد سوالا هم از همين تيپي هستن كه Alireza SM گفت. ضمنا تست هاي تاليفي به دردي نمي خورن. تست آزمون هاي آزمايشي بد نيست.
كلا آيات و نكات گاج و كتاب هم مي تونه براي دين و زندگي كافي باشه.

اما در مورد آزمون هاي آزمايشي، بايد بگم هر كدوم رو انتخاب كردين برين تا اخر. البته از سوالات آزمون هاي ديگه هم استفاده كنين خوبه. من خودم چندتا قلمچي سال قبل رو دارم كه فعلا به محدودش نرسيديم. كلا از سوالات خوب حتما استفاده كنيد.
راستي Ashjaee مي شه درصداي قلمچيتون رو بگين تا با گام اول تابستون مقايسه كنيم؟

Alireza SM
19-10-2010, 15:29
از روی سوالات سال سوم که نمیشه نطر جامع و درستی داد. خود شما مگر نگفتید که تخصص (!) گزینه 2 بیشتر روی کنکور هست و برای پای خیلی خوب نیست؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهمچنین اکثر کسانی که به کانون ایراد می گیرند میگن سوالاتش آبکی و آسونه نه سخت و محاسباتی. (فیزیک)
در همین آزمون 2 روز پیش کانون هم من با سوالی که سختی محاسبه داشته باشه روبرو نشدم.[QUOTE]

من هميشه گفتم اكثر سوالاي قلمچي اسون هستن و سوالات سختشون هم ( مخصوصا تو فيزيك ) به خاطر محاسبات پيچيده هست نه به خاطر مفهوم پيچيده سوالش .محاسبات فيزيك كنكور يچيده نيست و اين سختي كاذبه

اون كلمه رو هم درشت نوشتم كه اگه با فونت مشكلي داري راحت بخونيش .

[QUOTE=vahid-p;5533418]من صد بار نوشتم،‌هي ارسال نمي شه. ديگه حوصله ندارم زياد توضيح بدم.
دين و زندگي رو از اين بابت نگران نباش. اوايل برا همه وحشتناكه ولي بعدا مي افتي رو دورش. ضمنا حدود 60 درصد سوالا هم از همين تيپي هستن كه Alireza SM گفت. ضمنا تست هاي تاليفي به دردي نمي خورن. تست آزمون هاي آزمايشي بد نيست.

اما در مورد آزمون هاي آزمايشي، بايد بگم هر كدوم رو انتخاب كردين برين تا اخر. البته از سوالات آزمون هاي ديگه هم استفاده كنين خوبه. من خودم چندتا قلمچي سال قبل رو دارم كه فعلا به محدودش نرسيديم. كلا از سوالات خوب حتما استفاده كنيد.

حق با شماست بايد آزمون رو تا آخر ادامه بديم :5:

shah abas
19-10-2010, 15:58
ببخشید از کجا میشه فهمید جامعه آماری گزینه 2 چند نفر هستند؟
مثلا رشته ریاضی پیش؟ کمتر از 30 هزار نفره؟
بعد این جمعه مشخص میشه. چون هنوز کسی آزمونی نداده که تو پاسخ نامه اش تعداد رو نوشته شده باشه. شاید زنگ بزنن بهتون بگن. تو گام اول که ۳۳ هزار بود.
قلم چی هم آزمون قبلی ۴۴ هزار بوده.

princeofpersia_7
19-10-2010, 17:08
من هرچی تو سایت گزینه دو گشتم این برنامه محدوده 12 آزمونش رو پیدا نکردم.. کسی هست اینجا برامون بذاره؟

راستی درسته که آزمون های جامع گزینه دو همزمان با آزمون های جامع سنجش شده؟

فکر میکنید تو کدوم شرکت کنیم بهتره؟

ashjaee
19-10-2010, 17:37

سلام وحید جان. اینجا گذاشتم:

کلا به نظر من سطح سوال ها از گزینه 2 آسانتر هست اما بعضی موقع تست های خیلی خوبی توی کانون پیدا میشه (خیلی بهتر از گزینه 2) اما خیلی کم هست. مثلا بخش سینماتیک آزمون 9 مهر (حتما گیر بیار). سوال از معادله مکان و حرکت پرتابی بود خیلی قشنگ. با هیچ فرمولی هم حل نمی شد فقط باید مفهوم بردار مکان و چندتا نکته دیگه رو بلد بودی)
اما به نظر من اگر هم کسی کانون باشه نباید سوالای گزینه 2 رو از دست بده.

پروفسور ؛ تا يه كلمه تو پست من ديدي جوگير نشو و آيه علم نكن

من هميشه گفتم اكثر سوالاي قلمچي اسون هستن و سوالات سختشون هم ( مخصوصا تو فيزيك ) به خاطر محاسبات پيچيده هست نه به خاطر مفهوم پيچيده سوالش .محاسبات فيزيك كنكور يچيده نيست و اين سختي كاذبه

اون كلمه رو هم درشت نوشتم كه اگه با فونت مشكلي داري راحت بخونيش .

بهتره کمی منطقی باشیم. آخر مگر می شود با بررسی چند تا آزمون (اونم سال سوم) به نتیجه کاملی رسید؟ شما که به حرف های خودتون هم اعتقاد ندارین. بابا اینجا شاید دونفر یه چیزی بخونن تصمیمشونو عوض کنن بعد شما میگین یه چیزی تو پست من دیدی جو گیر نشو جل الخالق!
به هر حال شما اگر نگاهی به تست های کنکور چند سال قبل ببینین می فهمین که اتفاقا بخشی از سوالات (اتفاقا تو فیزیک) با محاسبات مشکل و وقت گیر همراه هست که دانش آموز به راه خودش شک کند. مثلا وقتی g رو به جای 10 مینویست 9.8 چه مفهومی رو میخوان تست بگیرن. (جواب با g =10 هم تو گزینه می زارن.)
بگرد پیدا نکردی خودم سوال رو میزارم.

esfehanei
19-10-2010, 18:42
من صد بار نوشتم،‌هي ارسال نمي شه. ديگه حوصله ندارم زياد توضيح بدم.

خوب پس یا باید کلا بیخیال دین و زندگی بشم یا اینکه منفی بزنم
من هیچ کدوم از آزمونهای آزمایشی رو انتخاب نکردم مدرسه انتخاب کرد اونم 4تاشو
از کجا گیر آوردید؟ منظورم اینه که از سایتی چیزی گرفتی؟

باز هم ممنون از شما

kOoRi
19-10-2010, 20:57
بعد این جمعه مشخص میشه. چون هنوز کسی آزمونی نداده که تو پاسخ نامه اش تعداد رو نوشته شده باشه. شاید زنگ بزنن بهتون بگن. تو گام اول که ۳۳ هزار بود.
قلم چی هم آزمون قبلی ۴۴ هزار بوده. خوب قلمچی دقیقا می گفت که موقعی که برگه شما تصحیح شده جامعه آماری چند نفر بودن ... اما گزینه دو همه آزمونا می گفت که 33هزار و خرده ای ، یعنی کل ثبت نام کننده ها رو می گفت، معلوم نبود چند نفر امتحان دادن ...
اگه زیر 30 هزار باشه این دفعه یه خرده حالم گرفته میشه که نرفتم قلمچی ...

خوب پس یا باید کلا بیخیال دین و زندگی بشم یا اینکه منفی بزنم
نه دوست عزیز شدیدا در اشتباهید، سوال های دین و زندگی چطور بگم، یه جورایی لِم داره، یعنی شما سوالای کنکور سال های قبل یا همین آزمون های آزمایشی رو ببینی کم کم متوجه میشی از چه چیزایی سوال میاد ... بعد که بخونی بهت قول میدم خیــــــلی راحت میشه برات ...
من سال سوم قلمچی بودم دینی همیشه حدود 10-20 درصد میزدم ... تابستون هم گزینه 2 امتحانای اول همین حدودا یا حتی 2 درصد هم زدم : دی
ولی یه بار قشنگ نشستم عین آدم خوندم، با شیوه سوال دادن طراح ها هم آشنا شدم، تونستم 88 بزنم

shah abas
19-10-2010, 21:59
خوب قلمچی دقیقا می گفت که موقعی که برگه شما تصحیح شده جامعه آماری چند نفر بودن ... اما گزینه دو همه آزمونا می گفت که 33هزار و خرده ای ، یعنی کل ثبت نام کننده ها رو می گفت، معلوم نبود چند نفر امتحان دادن ...
اگه زیر 30 هزار باشه این دفعه یه خرده حالم گرفته میشه که نرفتم قلمچی ...
تو آزمون های غیرحضوری شاید این طور بوده ولی تو آزمون های حضوری شرکت کننده کارنامه صبح شنبه با چند روز بعد چند تا تفاوت داشت. یعنی کارنامه های بیشتری که اصلاح می شد تراز و ... فرق می کرد.

Alireza SM
19-10-2010, 23:28
سلام وحید جان. اینجا گذاشتم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکلا به نظر من سطح سوال ها از گزینه 2 آسانتر هست اما بعضی موقع تست های خیلی خوبی توی کانون پیدا میشه (خیلی بهتر از گزینه 2) اما خیلی کم هست. مثلا بخش سینماتیک آزمون 9 مهر (حتما گیر بیار). سوال از معادله مکان و حرکت پرتابی بود خیلی قشنگ. با هیچ فرمولی هم حل نمی شد فقط باید مفهوم بردار مکان و چندتا نکته دیگه رو بلد بودی)
اما به نظر من اگر هم کسی کانون باشه نباید سوالای گزینه 2 رو از دست بده.

بهتره کمی منطقی باشیم. آخر مگر می شود با بررسی چند تا آزمون (اونم سال سوم) به نتیجه کاملی رسید؟ شما که به حرف های خودتون هم اعتقاد ندارین. بابا اینجا شاید دونفر یه چیزی بخونن تصمیمشونو عوض کنن بعد شما میگین یه چیزی تو پست من دیدی جو گیر نشو جل الخالق!
به هر حال شما اگر نگاهی به تست های کنکور چند سال قبل ببینین می فهمین که اتفاقا بخشی از سوالات (اتفاقا تو فیزیک) با محاسبات مشکل و وقت گیر همراه هست که دانش آموز به راه خودش شک کند. مثلا وقتی g رو به جای 10 مینویست 9.8 چه مفهومی رو میخوان تست بگیرن. (جواب با g =10 هم تو گزینه می زارن.)
بگرد پیدا نکردی خودم سوال رو میزارم.

اون بخش قرمز همه چي رو در مورد اطلاعات و منطق شما ثابت ميكنه نيازي نيست چيزي بگم .

در مورد بخش آبي رنگ هم عرض كنم كه من آزمون هاي پارسال پيش دانشگاهي و سوم تجربي و سال قبل از اون دوم رياضي رو دارم . فردا يه عكس از همشون ميگيرم تا نگاه كنين و بيخودي تهمت نزنين به من .

واقعا شما فكر ميكني محاسبه سخت يعني اينكه شتاب جاذبه رو 9.8 بدن ؟ :27: تو يا محاسبه نديدي به عمرت يا داري همينجوري يه چيزي ميگي .
محاسبات سخت رو وقتي ميفهمي يعني چي كه مجبور بشي هنگام حساب كردن برآيند ميدان هاي الكتريكي نيروها رو در جهت هاي مختلف از روي نسبت هاي مثلثاتيشون زاويه هاشون رو از هم حساب كني و بعد نيروها رو يكي يكي ساده كني :21:

princeofpersia_7
20-10-2010, 00:22
من هرچی تو سایت گزینه دو گشتم این برنامه محدوده 12 آزمونش رو پیدا نکردم.. کسی هست اینجا برامون بذاره؟

راستی درسته که آزمون های جامع گزینه دو همزمان با آزمون های جامع سنجش شده؟

فکر میکنید تو کدوم شرکت کنیم بهتره؟

بابا ایها الناس دعوا نکنید.. جوابه منو بدید بهتره :31:

میخوام برم ثبت نام ! :19:

ashjaee
20-10-2010, 07:29
بابا ایها الناس دعوا نکنید.. جوابه منو بدید بهتره :31:

میخوام برم ثبت نام ! :19:

چشم. من دیگه ادامه نمی دم. این بحث به جایی نمیرسه.
توی پست اول همین تاپیک گذاشته شده.

Alireza SM
21-10-2010, 19:55
داوطلبان گرامی آزمون سراسری سال 90

داوطلبان گرامی آزمون سراسری سال 90

همانطور که مطلع هستید اولین مرحله از آزمون های آزمایشی سال تحصیلی90-89 روز جمعه 30 مهرماه در سراسر کشور از طریق نمایندگی های گزینه دو برگزار می شود . بدین ترتیب اولین بسته آموزشی مشاوره ای این آزمون ها همزمان با برگزاری این آزمون در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت . بسته ای که در این مرحله دریافت خواهید نمود شامل موارد زیر میباشد :

الف) گروه ریاضی
1. جزوه کمک آموزشی دروس عمومی گروه ریاضی و تجربی کد 401
2. جزوه کمک آموزشی دروس اختصاصی گروه ریاضی کد 402
3. پاسخ تشریحی آزمون مرحله 1
4. 2 عدد DVD شامل پاسخ تشریحی آزمون شماره ی 1 ، مطالب آموزشی و مشاوره ای کدهای 401 و 404
5. گزینه مشاور
ب) گروه تجربی 1. جزوه کمک آموزشی دروس عمومی گروه ریاضی و تجربی کد 401
2. جزوه کمک آموزشی دروس اختصاصی گروه تجربی کد 403
3. پاسخ تشریحی آزمون مرحله 1
4. 2 عدد DVD شامل پاسخ تشریحی آزمون شماره ی 1 ، مطالب آموزشی و مشاوره ای کدهای 402 و 405
5. گزینه مشاور

ج) گروه انسانی
1. جزوه کمک آموزشی دروس عمومی و اختصاصی گروه انسانی کد 404
2. پاسخ تشریحی آزمون مرحله 1
3. 2 عدد DVD شامل پاسخ تشریحی آزمون شماره ی 1 ، مطالب آموزشی و مشاوره ای کدهای 403 و 406
4. گزینه مشاور

پیروز و سربلند باشید

Alireza SM
22-10-2010, 13:21
آزمون امروز برگزار شد . خداييش خيلي سخت بود و اون يه دونه كيك كه داده بودن (‌بدون سانديس :13:) اصلا كافي نبود
كيك در دو نوع بود كه كاملا به صورت اشتباه توزيع شد ؛ كيك ميوه اي رو براي داوطلباي رياضي و تجربي دادن در حالي كه به داوطلبان انساني كيك شكلاتي دادن
كيك شكلاتي چون انرژي بيشتري داره قائدتا بايد به داوطلبان تجربي و رياضي داده ميشد :41:

Facon_Archi
22-10-2010, 13:40
آزمون امروز برگزار شد . خداييش خيلي سخت بود و اون يه دونه كيك كه داده بودن (‌بدون سانديس :13:) اصلا كافي نبود
كيك در دو نوع بود كه كاملا به صورت اشتباه توزيع شد ؛ كيك ميوه اي رو براي داوطلباي رياضي و تجربي دادن در حالي كه به داوطلبان انساني كيك شكلاتي دادن
كيك شكلاتي چون انرژي بيشتري داره قائدتا بايد به داوطلبان تجربي و رياضي داده ميشد :41:

aaa:D
بابا ایول: دی
+ گزینه ی 2 برای کنکور زبان هم آزمون داره یا نه؟

Alireza SM
22-10-2010, 14:03
aaa:D
بابا ایول: دی
+ گزینه ی 2 برای کنکور زبان هم آزمون داره یا نه؟

چي ايول ؟ اينهمه خرج كردم و وقت گذاشتم يه تغذيه درست و حسابي ندادن بهم :41:
آزمون هم فقط براي رياضي و تجربي و انساني هست :41:

meragj2
22-10-2010, 14:14

باز خوبه به شما همون یه کیکو دادن ما ضعف کردیم:19:

nelly joon
22-10-2010, 14:14
فیزیکش خیلی سخت بود.
من که خوب ندادم.:41:

esfehanei
22-10-2010, 14:21
پس اون امتحانه مهم نبوده کیک و ساندیسش مهم بوده:31:
مگه نمیزارن خودتون کیکی آبی ساندیسی چیزی ببرید؟
حتما میگن تقلبه:31:
البته برای ما فک کنم تو مدرسه برگزار میشه
چون کل مدرسه ثبت نام کردن
یکی دو هفته دیگس برای ما
اینقدر دوستان گفتن سخته که از حالا دارم به صفر هایی که قراره بگیرم فکر میکنم:19:
راستی اون حزوه ها رو بتون دادن؟
قبل امتحان یا بعدش؟
دی وی دی چی؟

Alireza SM
22-10-2010, 14:31
نه نميزارن كيك و سانديس و آب ببريم ميگن موق باز كردنش صدا ميشه همه رو اذيت ميكنه . بهتره همون يه كيكي كه هتون داريم رو بخورين فقط . اونم كيكي كه كيفيت مناسب نداره و كميتش هم خيلي كمه .

فيزيك رو الان با همون وقت مجازش زدم 100 شدم :31: ولي تو آزمون درصد خيلي كمي بايد بگيرم . من باشم كه ديگه ذهني حل نكنم چيزي رو

موقع خروج از مدرسه يه بسيته تو پلاستيك بهمون دادن كه شمامل جزوه ها و گزينه مشاور و پاسخ تشريحي و DVD ها بود

DVDهاش همون دستمال پوره با معلم هايي كه پاسخ تشريحي ميگن

نظر من در مورد سوالات اينه :
زيست بسيار خوب بود سوالات ، من سوالاتي كه از زيست 2 اومده بود رو همشون رو درست جواب دادم ولي حيف كه قراره درصدها با زيست پيش يكي حساب بشه
رياضي هم سوالاتش انصافا خوب بود و مثل كنكور سراسري
فيزيك مكانيك خيلي خوب و سخت - فيزيك الكتروستاتيك خوب
شيمي هم نظري در موردش ندارم چون نخونده بودم اصلا
زبان انگليسي سوالات گرامر و واژگان خوب بود و ريدينگش هم خوب بود البته ريدينگ 2 سوال خيلي آسون هم داشت
ادبياتش هم خيلي خوب بود
دين و زندگي هم خيلي خوب بود ولي من بدون نگاه كردن به گزينه هاي ديگه جواب دادم خيلي از سوالات رو به همين خاطر درصد خيلي كمي دارم

shah abas
22-10-2010, 14:38
این سوال زبان که در مورد اولین غلوم تو الازهر بود رو من نفهیدم.البته به پاسخ نامه هم هنوز نگاه نکردم. ولی مگه دین و آموزش نبود؟ توی گزینه ها که فقط دین و دارو(پزشکی ) |دین و قانون بود.
شما چرا کدوم گزینه رو زدید؟

esfehanei
22-10-2010, 14:45
اونوقت آب چه صدایی داره؟:31:
20 لیتری که نمیخوایم ببریم
یه بطری آب معدنی حداقل 1.5 لیتری
پلمپشم قبل از امتحان باز میکنیم تا دیگه صدایی نداشته باشه

تو بعضی از حوزه های امتحانی(تو قم ) اینقدر وضع خرابه که صندلی ها خاکیه + نور نیست(برای من که عینک میزنم خیلی سخته)+مراقب داره دائما به موبایلش ور میره (بلوتوس و اس ام اس و ام ام اس و...) هی هم پشت بلندگو میگن فلانی تقلب نکنه و....
مرد اونه که تو این امتحانا بتونه رتبه بیاره
چون معمولا من بعد از امتحان دیگه نمیتونم راه برم +سر درد و سرگیجه و.....
جون میده بعد از امتحان آدم بشینه پشت ماشین:8:
چقدر طولمیکشه تا نتایجش بیاد؟
تو دفترچه که به من دادن نوشته بودساعت 10 فک کنم
درسته؟
یا تبلیغه؟

Alireza SM
22-10-2010, 15:06
این سوال زبان که در مورد اولین غلوم تو الازهر بود رو من نفهیدم.البته به پاسخ نامه هم هنوز نگاه نکردم. ولی مگه دین و آموزش نبود؟ توی گزینه ها که فقط دین و دارو(پزشکی ) |دین و قانون بود.
شما چرا کدوم گزینه رو زدید؟

نخير . جوابش ميشد حقوق و مذهب ( law and religion )
تو مگه بالاخره ثبت نام كردي گزينه دو ؟ :31:

اونوقت آب چه صدایی داره؟:31:
20 لیتری که نمیخوایم ببریم
یه بطری آب معدنی حداقل 1.5 لیتری
پلمپشم قبل از امتحان باز میکنیم تا دیگه صدایی نداشته باشه

تو بعضی از حوزه های امتحانی(تو قم ) اینقدر وضع خرابه که صندلی ها خاکیه + نور نیست(برای من که عینک میزنم خیلی سخته)+مراقب داره دائما به موبایلش ور میره (بلوتوس و اس ام اس و ام ام اس و...) هی هم پشت بلندگو میگن فلانی تقلب نکنه و....
مرد اونه که تو این امتحانا بتونه رتبه بیاره
چون معمولا من بعد از امتحان دیگه نمیتونم راه برم +سر درد و سرگیجه و.....
جون میده بعد از امتحان آدم بشینه پشت ماشین:8:
چقدر طولمیکشه تا نتایجش بیاد؟
تو دفترچه که به من دادن نوشته بودساعت 10 فک کنم
درسته؟
یا تبلیغه؟

آره آب نميزارن ببريم ؛ از يزيد بن معاوية بن صخر بن حرب بن أميّة بن عبد شمس بن عبد مناف القرشيّ الأمويّ ( معروف به يزيد بن معاوية بن ابوسفيان ) هم بد تر بودن :41:

عوضش گوشي خودم 2 بار زنگ زد و كلي صدا ايجاد شد :21: آزمون هم حدود 3-4 دقيقه ديرتر شروع شد .
تو حوضه ما دو نفر داشتن با هم سوخي ميكردن خانم مراقب گفت كه شما دو تا آقا پسرا لطفا شوخي نكنين . طرف كه رفيقم بود بلند گفت خانم به خدا شوخي نميكنيم فقط داشتم جواب ادبيات رو ميرسيدم :18::27:

princeofpersia_7
22-10-2010, 16:16
ولی یه کارشون جالب نبود.. اینکه بخوان همزمان با آزمون های جامع سازمان سنجش ، آزمون های خودشون رو بذارن.. حق انتخاب رو از بچه ها اینجوری میگیرن..

behnamrizi
22-10-2010, 16:24
به عمد این کار رو میکنن.قلمچی هم همین کارو میکنه!

gggmail
22-10-2010, 17:01
من الان پشیمونم 150 دادم ؛ مدرسه ما سنجش هم ثبت نام کرده ؛سه آزمون جامع سنجش دقیقا با گزینه دو زمانشون یکیه

MeMri
22-10-2010, 17:34
آقا نتیجه ها نیومده؟!:31:

Alireza SM
22-10-2010, 17:45
من الان پشیمونم 150 دادم ؛ مدرسه ما سنجش هم ثبت نام کرده ؛سه آزمون جامع سنجش دقیقا با گزینه دو زمانشون یکیه

من كه مطمعنم سوالات گزنيه دو از سنجش بهتر خواهند بود .

esfehanei
22-10-2010, 17:52
آره آب نميزارن ببريم ؛ از يزيد بن معاوية بن صخر بن حرب بن أميّة بن عبد شمس بن عبد مناف القرشيّ الأمويّ ( معروف به يزيد بن معاوية بن ابوسفيان ) هم بد تر بودن :41:

عوضش گوشي خودم 2 بار زنگ زد و كلي صدا ايجاد شد :21: آزمون هم حدود 3-4 دقيقه ديرتر شروع شد .
تو حوضه ما دو نفر داشتن با هم سوخي ميكردن خانم مراقب گفت كه شما دو تا آقا پسرا لطفا شوخي نكنين . طرف كه رفيقم بود بلند گفت خانم به خدا شوخي نميكنيم فقط داشتم جواب ادبيات رو ميرسيدم :18::27:

به به انگار تاریختم که 20ه 20 ه:31:
اسم تمام اجدادشو میدونی
خوب گوشیتو میبردی اونجا آهنگ میزاشدی میگفتی من اینجوری عادت دارم تست بزنم:5:
خوبه حالا فیزیکی باشون برخورد نکردن
تو مدرسه ما سر امتحان یکی حالش بد بشه و بمیره میگیرن فیزیکی (اونم چه فیزیکی قوانین جدید الاثبات آلبرت :31: )با اون بیچاره برخورد میکنن
بیچاره آلبرت جون داره تنش تو گور میلرزه:42:
خوب با بقیه هماهنگ میکردی وسط امتحان داد بزنید بگید آب بیارن
بعد بگید ساندیس و بعد هم کیک آخرشم اونا ورشکست میشدن

shah abas
22-10-2010, 20:11
درصد ها و تخمین رتبه سراسری برای من که اومده.
در ضمن من ثبت نام کردم ولی کجای اون متن نوشته بود قانون؟ این قسمت مربوطه:

They read and talked about the subjects of religion and learning,and soon after that,Al-Azhar University was started

کجای این قانون است؟
تنها جایی که کلمه قانون اومده:

Today,many people go to a university to study and train for a future job in subjects like law,medicine, or education

(و این طور که می بینید در مورد کارکرد معمول دانشگاه های امروزه هست نه در مورد اولین کارکرد های الازهر)
حالا شما چرا می گید گزینه ها درست هستند؟

Alireza SM
22-10-2010, 20:17
درصد ها و تخمین رتبه سراسری برای من که اومده.
در ضمن من ثبت نام کردم ولی کجای اون متن نوشته بود قانون؟ این قسمت مربوطه:

They read and talked about the subjects of religion and learning,and soon after that,Al-Azhar University was started

کجای این قانون است؟
تنها جایی که کلمه قانون اومده:

Today,many people go to a university to study and train for a future job in subjects like law,medicine, or education

(و این طور که می بینید در مورد کارکرد معمول دانشگاه های امروزه هست نه در مورد اولین کارکرد های الازهر)
حالا شما چرا می گید گزینه ها درست هستند؟

خب اشتباهت دقيقا همينجاست :31: اون متن اصلا ربطي به سوال 93 نداره .

جواب سوال 93 رو اگه بخواي بايد جوابش رو از اين جمله خارج كني :‌ ( سطر 9 )

The earlier courses were in law and religion

نخستين رشته ها در ( زمينه ) حقوق و مذهب بودند

shah abas
22-10-2010, 20:19
همین میشه درصدام کم میشه دیگه!:دی
ممنون

Alireza SM
22-10-2010, 20:22
همین میشه درصدام کم میشه دیگه!:دی
ممنون

از اين به بعد دقت كن و هنگام خوندن متن به ياد بسپار كه در مورد چه مطالي چندبار و در كجاهاي متن صحبت شده

princeofpersia_7
22-10-2010, 22:55
من كه مطمعنم سوالات گزنيه دو از سنجش بهتر خواهند بود .

ولی بعید میدونم جامعه آماریش به اون حد برسه و بتونه تصور واقعی بهمون بده :41:

vahid-p
23-10-2010, 18:35
سنجش فقط جامعش ، جامعه آماري بالايي داره-اينو هم بگم نگران تطابق دو آزمون نباشين، چون نمايندگي ها باهاتون همكاري مي كنن
راستي درك مطلب اين آزمون به نظر من دوميش راحتتر بود و من اول دومي رو زدم-
راستي كسي هست كارنامش اومده باشه؟ بذارين برا بررسي.

vahid-p
23-10-2010, 18:40
سنجش فقط جامعش ، جامعه آماري بالايي داره-اينو هم بگم نگران تطابق دو آزمون نباشين، چون نمايندگي ها باهاتون همكاري مي كنن

Alireza SM
23-10-2010, 18:43
ولی بعید میدونم جامعه آماریش به اون حد برسه و بتونه تصور واقعی بهمون بده :41:

اتفاقا تجربه ثابت كرده گزينه دو آمار خيلي خوبي ميده مخصوصا در مورد دانش آموزان متوسط به بالا
اگه تو كنكور استرس نداشته باشي همون رتبه هايي كه گزينه دو پيش بيني كرده رو ميتوني بياري

نمايندگي ها چطور همكاري ميكنن ؟ آزمون ر كه نميشه زودتر يا ديرتر برگزار كرد .
من حتما سنجش ثبت نام ميكنم ولي اگه مساله خاصي پيش نياد و تاريخ آزمون ها اصلاح نشه به طور قطع در آزمون گزينه دو شركت ميكنم
كارنامه هاي آزمون ها اومده ديگه ؛ گذاشتيم تو همين تاپيك و تاپيك كنكور

MeMri
23-10-2010, 19:27
آقا نتایج نیومد:31:؟

fardinstar
23-10-2010, 19:32
دوستان هزينه ثبت نام آزمون هاي گزينه 2 چنده ؟ چند آزمون ديگه تا كنكور مونده ؟ و اينكه تاريخ آزمون هاي گزينه 2 با قلم چي كنتاكت دارن ؟

Untouchable
23-10-2010, 20:33
دوستان هزينه ثبت نام آزمون هاي گزينه 2 چنده ؟ چند آزمون ديگه تا كنكور مونده ؟ و اينكه تاريخ آزمون هاي گزينه 2 با قلم چي كنتاكت دارن ؟

میتونی توسایت گزینه 2 ببینی حدودا 130 واسه آزمونای باقی مونده
1 آزمون رو دادیم ولی مهلت واسه ثبت نام آزمون دوم هم تموم شده بیاد از آزمون به بعد ثبت نام کنی

خودت میتونی ببینی ولی فک کنم چند تاش با قلمچی یکی باشه

METACORTEX
23-10-2010, 20:55
سلام.

اینم درصدای من.
البته سر جلسه به ما هیچی ندادن نه آب نه کیکی.مردیم از گرسنگی!!!!!!!!!:20:

ادبیات:48
عربی:69
دینی:75
زبان:100:27:
ریاضی:33
فیزیک:65
شیمی:100:27:

فعلا بای.شما هم درصداتونو بزارین.

vahid-p
24-10-2010, 11:32
نمايندگي ها چطور همكاري ميكنن ؟ آزمون ر كه نميشه زودتر يا ديرتر برگزار كرد .
من حتما سنجش ثبت نام ميكنم ولي اگه مساله خاصي پيش نياد و تاريخ آزمون ها اصلاح نشه به طور قطع در آزمون گزينه دو شركت ميكنم
چرا مي شه زودتر و ديرتر برگزار كرد . معمولا زودتر برگزار مي كنن. سال قبل هم خيلي از نمايندگي ها همين كار رو كردن. ( كار نشد نداره )

كارنامه هاي آزمون ها اومده ديگه ؛ گذاشتيم تو همين تاپيك و تاپيك كنكور
كارنامه ها رو چرا ما نمي تونيم ببينيم؟

سلام.

اینم درصدای من.
البته سر جلسه به ما هیچی ندادن نه آب نه کیکی.مردیم از گرسنگی!!!!!!!!!

ادبیات:48
عربی:69
دینی:75
زبان:100
ریاضی:33
فیزیک:65
شیمی:100

فعلا بای.شما هم درصداتونو بزارین.
قبول داري آزمون رو تركوندي؟؟؟؟؟؟ خيلي جالبه تو عمومي و اختصاصي از درس اول به آخر ،‌رشد درصد داشتي و آخري به 100 رسيدي.
راستي شما ( منظورم همه دوستانه ) دروس پايه رو اختياري زدين يا پيش رو؟ من كه پايه رو زدم.

Alireza SM
24-10-2010, 11:40
كارنامه ها تو صفحات قبل هستن
من پايه زو زدم وحيد جان

vahid-p
24-10-2010, 12:08
اينم از درصداي من :
* تمام دروس ، پايه رو به عنوان درس اختياري زدم.
و همچنين به جاي گسسته ، تحليلي زدم.

ادبيات : 37
عربي : 42
ديني : 64
زبان : 73

رياضي : 55
فيزيك : 31 :41:
شيمي : 67

فيزيك،‌اصلا انتظارش رو نداشتم اينطوري بشه. 14 درست و 9 غلط. پيشنهادي ندارين؟

Alireza SM
24-10-2010, 12:11
فيزيك رو كدوم بخش مشكل داشتي ؟ مكانيك يا الكترونيك ؟

METACORTEX
24-10-2010, 12:32
قبول داري آزمون رو تركوندي؟؟؟؟؟؟ خيلي جالبه تو عمومي و اختصاصي از درس اول به آخر ،‌رشد درصد داشتي و آخري به 100 رسيدي.
راستي شما ( منظورم همه دوستانه ) دروس پايه رو اختياري زدين يا پيش رو؟ من كه پايه رو زدم.

سلام وحید جان
من فارغ تحصیل هستم به این خاطر وقت زیاد دارم.من پایه رو زدم.البته خودم محاسبه کردم ریاضی رو 50 شده بود نمی دونم چرا کم شد ولی تاز از ریاضی 2 هم سوال نیومده بود.(مسخره بازی است)
یه 3تا سوال قرابت ته ادبیات بود گفته بود مفهموم مقابل(تضاد) بیت زیر کدام است؟من حواسم نبود خوندم
مفهوم بیت مقابل کدام است؟؟!!!!3تا سوالو الکی غلط زدم.
ابته به نظر من تو فیزیک پیش1 فصل 1 یه کم رو نمودارها و حرکت 2بعدی تمرین بیشتری کن مطمئنا درصد می یاد بالا.
البته خیلی از سوالهاش عینا یا شبیه 89 و 88 بود. مثل سوال های 118(پایه)-120-121-129(گسسته)143-144-145-147-154-156-170-165-و...امیدوارم تو آزمونهای بعد این طوری نباشه!!!!!!!!!!!!
البته این کتاب فیزیک 3 خیلی سبز واقعا فوق العده است.
اگه با مدارها مشکل داری قسمت های قبل از خازن فصل 3 رو راحت با حل مقداری تست می تونی ار پسش بربیایی.
موفق باشی.:46::46:

vahid-p
25-10-2010, 21:46
ممنون از راهنمايي هاتون. مشكل خاصي تو فيزيك ندارم و اكثرا تو پايه منفي داشتم.
دفعه بعد جبران ميكنم

meragj2
26-10-2010, 02:21
ایول!
فکر کنم آزمون بعدی جامعه آماری 4000 یا 5000 تا بیشتر بشه!
4 تا از دوستای خودم که کانون می رفتن گزینه 2 ثبت نام کردن.

alphacino
26-10-2010, 04:20
بلخره يه صفايي به اواتار و امضام دادم عشقمو اوردم تو اواتار! :31:
يه سوال داشتم چرا هروز دو سه نفر اضافه ميشن به تعداد داوطلبا
تو اين چند روز كلا 6 نفر اضافه شدند رتبه من 200 -300 تا بدتر شد :18:
چطورياست؟ :46:

Alireza SM
26-10-2010, 10:20
بلخره يه صفايي به اواتار و امضام دادم عشقمو اوردم تو اواتار! :31:
يه سوال داشتم چرا هروز دو سه نفر اضافه ميشن به تعداد داوطلبا
تو اين چند روز كلا 6 نفر اضافه شدند رتبه من 200 -300 تا بدتر شد :18:
چطورياست؟ :46:

من پرسيدم گفتن بعضي از پاسخنامه ها رو كه تو مخدوش شدن و اصصلاح نميشن رو بعدا به صورت دستي وارد ميكنن و اين باعث افزايش تعداد پاسخ دهنده ها ميشه . هر داوطلبي هم حق داره كه يه بار از اين شرط استفاده كنه

cold-dream
27-10-2010, 11:31
سلام.
اینم درصدای من :

زبان و ادبیات فارسی : 52

عربی : 30 وقت کم آوردم...

معارف : 76

زبان انگلیسی : 88

زمین شناسی : 0 دی:

ریاضی : 32

زیست شناسی : 49 غلط زیاد داشتم. ولی سوالاتش فوق العاده بود...

فیزیک : 20 گند زدم.

شیمی : 60

حدود رتبه اکتسابی در سهمیه ( کنکور سراسری ) : 4300-4400

به نظرتون امیدی بهم هست؟ خودم که راضی نبودم.:2: خوبه یا بد؟
ای چجوریاس ؟ من توی کارنامه دو روز پیشم نوشته رتبم در استان 93 از 1073 هست ولی امروز دیدم شده 100 از 1072 !!!!

LΩRD
27-10-2010, 21:44
سلام به همه ی دوستان
من توی گزینه ی دو نیستم ولی میخام بدونم از کجا میتونم تست هاش رو پیدا کنم ؟
با تشکر

meragj2
28-10-2010, 00:19
سلام.
اینم درصدای من :

زبان و ادبیات فارسی : 52

عربی : 30 وقت کم آوردم...

معارف : 76

زبان انگلیسی : 88

زمین شناسی : 0 دی:

ریاضی : 32

زیست شناسی : 49 غلط زیاد داشتم. ولی سوالاتش فوق العاده بود...

فیزیک : 20 گند زدم.

شیمی : 60

حدود رتبه اکتسابی در سهمیه ( کنکور سراسری ) : 4300-4400

به نظرتون امیدی بهم هست؟ خودم که راضی نبودم.:2: خوبه یا بد؟
ای چجوریاس ؟ من توی کارنامه دو روز پیشم نوشته رتبم در استان 93 از 1073 هست ولی امروز دیدم شده 100 از 1072 !!!!

پایه رو زدی یا پیش ؟
ببین اشکالت کجاس نتیجه آزمون مهم نیست مهم پی بردن به ضعف ها و برطرف کردن نقایصه.:31::31:

محدوده این آزمون خیلی کم بود (حدود یه فصل از هر کتاب) هنوز زوده که رتبتو تخمین بزنی

Alireza SM
28-10-2010, 12:20
بچه ها اين آزمون رو بايد بتركونيم :5:
من ه خودم ميخوام تو فيزيك و رياضي و زبان و ديني افتخار بيافرينم :21:

cold-dream
28-10-2010, 13:25
پایه رو زدی یا پیش ؟
ببین اشکالت کجاس نتیجه آزمون مهم نیست مهم پی بردن به ضعف ها و برطرف کردن نقایصه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

محدوده این آزمون خیلی کم بود (حدود یه فصل از هر کتاب) هنوز زوده که رتبتو تخمین بزنی
بعضی ها رو پایه و بعضی ها رو پیش.
بیشتر اشتباهای من توی بی دقتی هست. صورت سوالا رو درست نمیخونم و درست نمیفمم. راحت توی دام میوفتم. ایشالا آزمون بعد جبران میکنم...
من توی فیزیک و ریاضی مشکل دارم... نمیدونم چطوری باید بخونم. میشینم میخونم ( حل مساله...) کلافه میشم پا میشم...
من فقط درس های پیش رو توی مدرسه میخونم . برای پایه نه تو مدرسه بهمون درس میدن و نه آموزشگاه میرم.
مشاور گزینه دو گفته این داوطلبا ( مثل من ) دروس پیش رو با مدرسه بخونن و پایه رو با برنامه گزینه دو . حالا من نمیدونم منظورش اینه که بخش های ستاره دار رو هم بخونیم یا نه... چون بخش های ستاره دار نوشته مخصوص فارغ التحصیلان . البته من سعی میکنم همشو بخونم. کسی اطلاع داره من باید چیکار کنم؟

به نظرتون توی آزمون ها ادامه پیش رو بزنم یا پایه رو؟

بچه ها اين آزمون رو بايد بتركونيم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من ه خودم ميخوام تو فيزيك و رياضي و زبان و ديني افتخار بيافرينم
حتما.
فیزیک و ریاضی من خیلی مشکل دارم باید روش کار کنم. زبان و دینی هم کار سختی نیست درصدای خوب گرفتن...
چرا سوالای زبان گزینه دو اینقدر آسونه؟ اصلا در سطح کنکور نیست...

meragj2
28-10-2010, 23:57
بچه ها اين آزمون رو بايد بتركونيم

ما (محصلین) زیست پیشمون نمی رسه به این بودجه بندی، فکر کنم هیشکی نرسه.:41:

آخه آقای دستمالی کدوم دبیری میتونه 2 فصل حدود 50 صفحه رو که خیلی هم مفهومیه 2 20 روز درس بده ؟:19::19:

این آزمون زیر 500 می خواستم بشم. :13:

nelly joon
29-10-2010, 00:30
ما (محصلین) زیست پیشمون نمی رسه به این بودجه بندی، فکر کنم هیشکی نرسه.:41:

آخه آقای دستمالی کدوم دبیری میتونه 2 فصل حدود 50 صفحه رو که خیلی هم مفهومیه 2 20 روز درس بده ؟:19::19:

این آزمون زیر 500 می خواستم بشم. :13:
فصل 2 رو که معلمتون بهتون درس میده.
فصل 3 رو هم خودت بشین بخون.خیلی سخت نیست...
تازه cd های گزینه 2 هم هست.همونا رو ببینی یاد میگیری.
ایشالا زیر 500 میشه.:46:

راستی بچه ها شما این cd ها و جزوه هاش رو میخونید؟
به نظرتون ارزش داره روش وقت بذاری؟

alphacino
29-10-2010, 05:12
نوشته شده توسط meragj2 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
(محصلین) زیست پیشمون نمی رسه به این بودجه بندی، فکر کنم هیشکی نرسه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخه آقای دستمالی کدوم دبیری میتونه 2 فصل حدود 50 صفحه رو که خیلی هم مفهومیه 2 20 روز درس بده ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این آزمون زیر 500 می خواستم بشم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ميدونستي فصل 3 اسونترين فصل پيشه؟
در عوض مولف كتاب تو فصل 8 تلافي ميكنه خدا نصيب هيچ دانش اموزي نكنه :31:
معلم ما ( دكتر - مام سر كلاس به جاي اقا و استاد و اينا ميگفتيم دكتر :31:) فصل 3 رو اصلا داخل درس حساب نميكرد و فقط با روخواني يكي از بچه ها به پايان رسيد چه پايان خوشي...
در عوض تو فصل 8 تك تك افراد شجره ناممون رو اورد جلوي زجاجيه مون :31: فصلو كه تموم كرد فقط يك ماه هر جلسه ما رو ميورد پا تخته سوال ميكرد. وقتي فصل 8 رو ميخونم انگار دارم بيولوژي سولومون ميخونم :2:

نوشته شده توسط nelly joon [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من كه اصلا وقت نميكنم سر فصل ازمونا رو بخونم كه بخوام dvd ها رو ببينم...
ولي به نظرم اين dvd پاسخ ازمون عالييييييييييه من گذاشتم وقتي به سرفصل ازمون قبلي رسيدم دوباره همون ازمونو از خودم بگيرم بعد dvd شو نگا كنم :46:

nelly joon
29-10-2010, 10:27
ميدونستي فصل 3 اسونترين فصل پيشه؟
در عوض مولف كتاب تو فصل 8 تلافي ميكنه خدا نصيب هيچ دانش اموزي نكنه :31:
معلم ما ( دكتر - مام سر كلاس به جاي اقا و استاد و اينا ميگفتيم دكتر :31:) فصل 3 رو اصلا داخل درس حساب نميكرد و فقط با روخواني يكي از بچه ها به پايان رسيد چه پايان خوشي...
در عوض تو فصل 8 تك تك افراد شجره ناممون رو اورد جلوي زجاجيه مون :31: فصلو كه تموم كرد فقط يك ماه هر جلسه ما رو ميورد پا تخته سوال ميكرد. وقتي فصل 8 رو ميخونم انگار دارم بيولوژي سولومون ميخونم :2:

من كه اصلا وقت نميكنم سر فصل ازمونا رو بخونم كه بخوام dvd ها رو ببينم...
ولي به نظرم اين dvd پاسخ ازمون عالييييييييييه من گذاشتم وقتي به سرفصل ازمون قبلي رسيدم دوباره همون ازمونو از خودم بگيرم بعد dvd شو نگا كنم :46:
آبی:خدایی فصل 8 فصل سنگینیه،خیلی ها نمیخونن،خیلی ها هم میخونن ولی نمیفهمن(:31:).ولی ما که هم میخونیم هم میفهمیم...:27:

قرمز:اتفاقا من فکر میکنم این dvd پاسخ تشریحی خیلی مسخرست،خوب دفتر چه پاسخ تشریحی هست دیگه،میشه از روی همون فهمید.من که زیستش رو دیدم ، این سرودی هیچ چی اضافه تر نگفت.یعنی به نظرم فرقی نداره دفترچه رو بخونی یا dvd رو نگاه کنی.چون dvd هاش خیلی وقت گیره من که از روی همون دفترچه آزمونم رو بررسی میکنم.

کسی درس دیگه ای رو دیده که اضافه تر از دفترچه توضیح داده باشه؟

cold-dream
29-10-2010, 13:26
کسی درس دیگه ای رو دیده که اضافه تر از دفترچه توضیح داده باشه؟
کریمی ( معارف ) یه سری توضیحات میده...

vahid-p
29-10-2010, 14:22
به به. این تاپیک رو تجربی ها انحصار خودشون کردن.
بذارین ما هم دو کلمه حرف بزنیم

بچه ها اين آزمون رو بايد بتركونيم
من ه خودم ميخوام تو فيزيك و رياضي و زبان و ديني افتخار بيافرينم
امیدوارم بتونم فیزیک و ادبیات رو بهترش کنم. این دو تا فعلا مشکل دارم.

راستی خدمات آنلاین گزینه دو برای کنکور 90 ای های گزینه دویی راه اندازی شد.
البته فعلا فقط تخمین رتبه فعاله

چرا سوالای زبان گزینه دو اینقدر آسونه؟ اصلا در سطح کنکور نیست...
منم همین فکر رو می کنم. ولی می شه از رو درصد نفرات برتر سهمیتون بدونین سوالا آسون بوده یا زبان شما خوبه.
مثلا میانگین نمره خام نفرات برتر در سهمیه منطقه 1 : 70 منطقه دو: 66 و منطقه سه : 49

alphacino
29-10-2010, 17:44
نوشته شده توسط nelly joon [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قرمز:اتفاقا من فکر میکنم این dvd پاسخ تشریحی خیلی مسخرست،خوب دفتر چه پاسخ تشریحی هست دیگه،میشه از روی همون فهمید.من که زیستش رو دیدم ، این سرودی هیچ چی اضافه تر نگفت.یعنی به نظرم فرقی نداره دفترچه رو بخونی یا dvd رو نگاه کنی.چون dvd هاش خیلی وقت گیره من که از روی همون دفترچه آزمونم رو بررسی میکنم.

براي شما مسخرست چون با همون دفترچه پاسخ تشريحي تو ذهنت ميمونه ولي نميدوني براي من اين پاسخ تصويري چه تاثير كثيري داره تو ياداوري اون مطلب حتي يكي دو سال بعد از ديدنش

چه راست گفت پور دستمالچي راستگو ---------------- از قلمچي تا گزينه تفاوت بجوي

Aghakhani222
29-10-2010, 19:28
قیمت هر آزمون گزینه 2 مبلغ 12500 تومان است.

meragj2
30-10-2010, 11:42
فصل 2 رو که معلمتون بهتون درس میده.
فصل 3 رو هم خودت بشین بخون.خیلی سخت نیست...
تازه cd های گزینه 2 هم هست.همونا رو ببینی یاد میگیری.
ایشالا زیر 500 میشه.:46:

آموزش زیست گزینه 2 خیلی مختصره. اگر cd دیگه ای سراغ دارید که کتاب رو خوب آموزش میده بگید لطفا.
من 2 dvd های آموزشی گزینه 2 فقط دینیش رو گوش می کردم خیلی توپ بود . بقیه عمومی ها ولی تعریفی نداش

---------- Post added at 11:42 AM ---------- Previous post was at 11:38 AM ----------

براي شما مسخرست چون با همون دفترچه پاسخ تشريحي تو ذهنت ميمونه ولي نميدوني براي من اين پاسخ تصويري چه تاثير كثيري داره تو ياداوري اون مطلب حتي يكي دو سال بعد از ديدنش

چه راست گفت پور دستمالچي راستگو ---------------- از قلمچي تا گزينه تفاوت بجوي

Alfred Pacino به جای اینکه 2 شعرت اغراق بیاری 2 نثرت آوردی؟:31:
به نظر من dvd پاسخ تشریحی چیز زیادی نداره وقت تلف کنیه.

nelly joon
30-10-2010, 11:58
آموزش زیست گزینه 2 خیلی مختصره. اگر cd دیگه ای سراغ دارید که کتاب رو خوب آموزش میده بگید لطفا.
من 2 dvd های آموزشی گزینه 2 فقط دینیش رو گوش می کردم خیلی توپ بود . بقیه عمومی ها ولی تعریفی نداش

cd دیدن وقت زیادی میبره،تازه واسه شما که مدرسه میری به نظرم اصلا خوب نیست،چون کارنامت رو هم دیدم فکر نمیکنم مشکل خاصی داشته باشی واسه همین تست بیشتر بزنی خیلی واست بهتره تا وقتت رو بذاری واسه cd دیدن.توی این cd های درسی نکات خیلی معمولی رو میگن که اکثر بچه ها اونا رو میدونن،ولی توی تست آدم نکات جدید یاد میگیره.پس هرچی میتونی تست بزن.

vahid-p
30-10-2010, 12:41
راستش من وقت نمی کنم که حتی آزمونا رو بررسی کنم !!!!!!!!!!!!!!!!
البته می خوام به مرور هر روز یه درس رو بررسی کنم. البته به نظر من اگه عمومی ها رو از رو دی وی دی بررسی کنید بهتره. تخصصی جزوه بهتره چون توضیحشون هیچ چیز خاصی نداره مگر اینکه تو سوالی مشکل داشته باشین و از رو جزوه نفهمیدین، برین سراغش. ولی عمومی همرو از رو دی وی دی نگاه کنین ( البته پاسخنامه هم کنار دستتون باشه ) البته یه چیزی رو بگم پاسخنامه زبان انگلیسی خیلی عالیه. حتما از رو پاسخنامه هم نگاه کنین + دی وی دی

alphacino
30-10-2010, 13:18
Alfred Pacino به جای اینکه 2 شعرت اغراق بیاری 2 نثرت آوردی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به نظر من dvd پاسخ تشریحی چیز زیادی نداره وقت تلف کنیه.

اولا Alfred pacino كيه ديگه؟ :31:
دوما اصلا كي خواست اغراق بياره , ايهام داشت :27:

يه معني موسسه گزينه 2

يه معني هم گزينه صحيح در تست

تلميح نداشت ولي تقليد داشت اين ارايه رو خودم اختراع كردم :21:

بابا شما و نلي خانم درستون خوبه من در حد تشتك نوشابه چون معلمامون اينطور بودند يعني كلا تو كل دبيرستان و پيش من 3 تا معلم خوب داشتم :
هندسه 1
فيزيك 3
شيمي پيش

ولي اين شيمي پيشمون خيلي غول بود خفن تر از بازرگاني از كتاباي خارجي يه نكته هاي رو ميگفت كه تو هيچ كتاب ديگه پيدا نميشد!

ولي به دليل بي بخار بودن معلماي ديگمون ميل به درس خوندن كلا ازم دور شد واين 3 تا درسم به دنبالش

يعني الان هرچي تو اون dvd ميبينم برام جديده و نكته هاي رو كه معلمامون نگفتند اونجا ياد ميگيرم هرچند تو كتاباي كمك درسي همه نكات هست ولي شما اگه قبلا كسي براي شما حضوري توضيح نداده باشه يكم دچار مشكل نميشين؟ مخصوصا تو رياضي , فيزيك و شيمي

حالا اين برا من خوب نيست؟

meragj2
31-10-2010, 01:00
اولا Alfred pacino كيه ديگه؟ :31:
دوما اصلا كي خواست اغراق بياره , ايهام داشت :27:

يه معني موسسه گزينه 2

يه معني هم گزينه صحيح در تست

تلميح نداشت ولي تقليد داشت اين ارايه رو خودم اختراع كردم :21:

بابا شما و نلي خانم درستون خوبه من در حد تشتك نوشابه چون معلمامون اينطور بودند يعني كلا تو كل دبيرستان و پيش من 3 تا معلم خوب داشتم :
هندسه 1
فيزيك 3
شيمي پيش

ولي اين شيمي پيشمون خيلي غول بود خفن تر از بازرگاني از كتاباي خارجي يه نكته هاي رو ميگفت كه تو هيچ كتاب ديگه پيدا نميشد!

ولي به دليل بي بخار بودن معلماي ديگمون ميل به درس خوندن كلا ازم دور شد واين 3 تا درسم به دنبالش

يعني الان هرچي تو اون dvd ميبينم برام جديده و نكته هاي رو كه معلمامون نگفتند اونجا ياد ميگيرم هرچند تو كتاباي كمك درسي همه نكات هست ولي شما اگه قبلا كسي براي شما حضوري توضيح نداده باشه يكم دچار مشكل نميشين؟ مخصوصا تو رياضي , فيزيك و شيمي

حالا اين برا من خوب نيست؟

فکر کردم اسم کاربریت Alpacino باشه.

اگه اینجوریه من توصیه می کنم مفاهیم کتاب کامل بخون بعد dvd.

vahid-p
31-10-2010, 09:59
می گم Alireza SM کارنامت رو نذاشتی ببینیم چیکار کردی ها.
اگه گذاشتی من نتونستم پیداش کنم.

---------- Post added at 09:59 AM ---------- Previous post was at 09:54 AM ----------

می گم Alireza SM کارنامت رو نذاشتی ببینیم چیکار کردی ها.
اگرم گذاشتی، من نتونستم پیداش کنم.

alphacino
31-10-2010, 16:06
نوشته شده توسط meragj2 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فکر کردم اسم کاربریت Alpacino باشه.

اگه اینجوریه من توصیه می کنم مفاهیم کتاب کامل بخون بعد dvd.
نه معراج اشتباه فكردي ولي يه جورايي درست فكر كردي اخه ميدوني من حتي تو يوزرم هم ايهام به كار بردم
يكي الپاچينو ( تو فيلم سيمونه) بازيگر معروف
يكي هم الفا سينو

به صورت تحت اللفظي همون الفا سينو درسته كه حتي يه نفرم تا حالا يوزرمو درست نگفته ولي مقصود من همون الپاچينو هستش :27:

اره هميكارو ميكنم كتاب و اينها رو كه خوندم dvd رو يه نگاهي ميندازم :46:

Alireza SM
07-11-2010, 11:23
بچه ها نرم افزار گزينه دو رو دانلود كنين

نرم افزار مشاهده کارنامه مقدماتی در تلفن همراه، نسخه 1.0
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دریافت کارنامه آخرین آزمون از طریق پیامک
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ذخیره و آرشیو کارنامه های دریافت شده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]فرمت جاوا و قابل نصب بر روی اکثر تلفن های همراه

توجه داشته باشید که فعلاً هر داوطلب کارنامه آخرین آزمون خود را فقط یکبار می تواند از طریق این نرم افزار دریافت کند. بدین معنی که اگر یک داوطلب در 12 مرحله آزمون شرکت کند ، می تواند 12 کارنامه را از طریق این نرم افزار دریافت کند که البته هر کدام را فقط یکبار می تواند دریافت کند.

لازم به ذکر است زمان دریافت کارنامه هر آزمون فقط از عصر روز آن آزمون تا عصر روز آزمون بعد می باشد. در صورتی که تمایل دارید آرشیو کاملی از کارنامه های خود را در این برنامه و در گوشی خود داشته باشید، حتماً سعی نمایید که در فاصله زمانی بین آزمونها کارنامه خود را دریافت نمایید زیرا با ساخت کارنامه های هر آزمون امکان دریافت کارنامه آزمون قبل غیر فعال می شود.
نکته : پس از ارسال درخواست مشاهده کارنامه در عصر روز برگزاری آزمون ، سه حالت زیر ممکن است رخ دهد:
1) کارنامه آزمون مورد نظر برای شما ارسال می شود.
2) کارنامه آزمون قبل برای شما ارسال می شود : دلیل آن این است که کارنامه آزمون جدید هنوز آماده نشده است.
3) جوابی برای شما ارسال نمی شود : دلیل آن این است که کارنامه آزمون جدید شما آماده نشده است و چون کارنامه آزمون قبل را نیز دریافت کرده بودید، کارنامه مجددا برای شما ارسال نمی شود و یا ممکن است مشخصات داوطلبی (شماره داوطلبی یا شماره شناسنامه) را اشتباه وارد کرده باشید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راهنمای نصب نرم افزار

برای نصب نرم افزار بر روی گوشی خود پس از دانلود فایل زیپ و unzip نمودن آن، از طریق یکی از راه های زیر فایل با پسوند jar را به گوشی خود منتقل نمایید:
1) از طریق کارت خوان (Ram Reader)
2) از طریق بلوتوث (Blue Tooth)
1) از طریق کارت خوان (Ram Reader) : برای این کار شما باید یک دستگاه کارت حافظه خوان داشته باشید و تلفن همراه شما نیز دارای کارت حافظه (Memory Card) باشد.پس از قرار دادن کارت حافظه موبایل خود در داخل دستگاه ، آنرا به کامپیوتر متصل نمایید و سپس فایل با پسوند jar را در آن کپی نمایید. سپس کارت را داخل گوشی خود قرار داده و از طریق نرم افزار های دسترسی به فایل های داخل کارت حافظه ، که به طور پیشفرض در اکثر گوشی ها وجود دارد ، فایل مورد نظر را بیابید و آنرا نصب نمایید.
2) از طریق بلوتوث (Blue Tooth) : برای این کار شما باید یک دستگاه usb بلوتوث داشته باشید و تلفن همراه شما نیز دارای بلوتوث باشد. پس از نصب دستگاه بلوتوث به usb کامپیوتر خود ، بلوتوث گوشی خود را روشن نمایید. و در قسمت تنظیمات بلوتوث گوشی ، آنرا از حالت مخفی خارج نمایید. از طریق بلوتوث کامپیوتر ، بلوتوث گوشی خود را جستجو نمایید. سپس فایل با پسوند jar را به گوشی خود ارسال نموده و آنرا نصب نمایید.

لينك دانلود نرم افزار

esfehanei
07-11-2010, 13:57
دوستان گزینه دویی
بعد از آزمون حدکثر چقدر طول میکشه تا کارنامه بیاد؟ کار نامه مقدماتی منظورمه فقط درصدا
تو دفترچش نوشته بود که تا عصر همون روز امتحان این درسته؟
برای من که قم هستم چی؟
یه چند روزی طول میکشه تا برگه ها رو پست کنن تهران
اگه میشه یکی از دوستان یه اطلاعی بده
باتشکر