PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✎ آزمون های آزمایشی گـــــــــــــــزینـه دو

صفحه ها : 1 [2] 3

Alireza SM
07-11-2010, 14:03
دوستان گزینه دویی
بعد از آزمون حدکثر چقدر طول میکشه تا کارنامه بیاد؟ کار نامه مقدماتی منظورمه فقط درصدا
تو دفترچش نوشته بود که تا عصر همون روز امتحان این درسته؟
برای من که قم هستم چی؟
یه چند روزی طول میکشه تا برگه ها رو پست کنن تهران
اگه میشه یکی از دوستان یه اطلاعی بده
باتشکر

براي همه شهرها يكسان هست و كارنامه مقدماتي رو عصر همون روز ميتونين از رو سايت ببينين . بقيه كارنامه ها هم تا يكي دو روز توي سايت ميان .

esfehanei
07-11-2010, 14:15
براي همه شهرها يكسان هست و كارنامه مقدماتي رو عصر همون روز ميتونين از رو سايت ببينين . بقيه كارنامه ها هم تا يكي دو روز توي سايت ميان .

خوب توی سایت یوزرنیم و پسورد میخواد
من که یوزر نیم و پسورد ندارم
چون از طرف مدرسه ثبت نام کردن
ممکنه برای همینکه از طرف مدرسس بخوان یوزر نیم و ... ندن؟

nelly joon
07-11-2010, 16:38
خوب توی سایت یوزرنیم و پسورد میخواد
من که یوزر نیم و پسورد ندارم
چون از طرف مدرسه ثبت نام کردن
ممکنه برای همینکه از طرف مدرسس بخوان یوزر نیم و ... ندن؟

فقط ازتون شماره داوطلبی و شماره شناسنامه میخوان.
شماره شناسنامت رو که بلدی.
شماره داوطلبی هم روی کارتت نوشته هم روی پاسخبرگ.

meragj2
08-11-2010, 01:28
دوستان به درصدای رتبه های برتر گزینه 2 هم یک نگاهی بندازین مثل کنکوره!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mh_rayaneh
08-11-2010, 14:14
سلام.بچه ها من dvdها و جزوه های گام اول ریاضی رو میخام.کسی میتونه بهم بده؟
در ضمن من اصلا نمیتونم درست درس بخونم و تمرکز کنم .مشاورم میگه از استرسه.
تورو خدا کمکم کنید ازمون اولم گند زدم شدم 1800 گشور.شاید اینجا جاش نباشه.ولی کمکم کنید که چیکار کنم؟

meragj2
12-11-2010, 11:07
این چه برنامه ریزیه ؟
چرا آزمون ما رو گذاشتن ساعت 3 ؟:2:
آخه ساعت 3 میشه آزمون داد ؟
مثل دانشگاه آزاد
تنها مزیت این گزینه 2 سوالاشه. بقیش افتضاحه.:41:

saeedsamiri
12-11-2010, 11:21
این چه برنامه ریزیه ؟
چرا آزمون ما رو گذاشتن ساعت 3 ؟:2:
مثل دانشگاه آزاد
تنها مزیت این گزینه 2 سوالاشه. بقیش افتضاحه.:41:

با این پستی که دادی خودت را بدبخت کردی :31:
الانه که alireza sm متعصب بیاد و ببنده به بار ...

esfehanei
12-11-2010, 13:17
دوستان بیچاره شدم
یکی بیاد یه کمکی بکنه
ببینم میشه یه جوری رتبه و درصدا رو تو سایت با لا و پایین کرد؟
این آزمون اولی رو افتضاح دادم
فردا همه درصدامو میدن دست معلما اونام به ازای هر 5درصد نزده (یا اشتباه)یه نمره کم میکنن:19:
دلم میخواد خودکشی کنم
حسابی بیچاره شدم
سوالای متوسط به بالایی داشت
دروس عمومی اقتضاح تخصصی ها هم از اون بدتر

METACORTEX
12-11-2010, 13:39
سلام بر همه ی دوستان گزینه2یی
اینم از آزمون 2ام پیش.
خدایی خیلی سخت بود مخصوصا فیزیکش.پوستم کنده شد.ولی خوب زدم.
امیدوارم شما هم خوب داده باشین.
اگه کارنامه هاتونو گرفتین حتما بزارین
فعلا خداحافظ.

---------- Post added at 01:39 PM ---------- Previous post was at 01:36 PM ----------

دوستان بیچاره شدم
یکی بیاد یه کمکی بکنه
فردا همه درصدامو میدن دست معلما اونام به ازای هر 5درصد نزده (یا اشتباه)یه نمره کم میکنن:19:
دلم میخواد خودکشی کنم
حسابی بیچاره شدم

سلام
اخه این چه کار احمقانه!!!ایی که مدرسه تون داره میکنه؟؟:4:
مگه مدیرتون عقل نداره؟؟:18:؟
ما که فارغ تحصیلیم خودمونو میکشیم فیزیک فیزیک 60-70 میزیم بعد شما بااین که محصلین مدیرتون میخوان حمه 90 به بالا بزنید.نمیدونم شاید معلم ها و مدرستون خیلی خفنه؟؟؟؟؟؟!!!!

vahid-p
12-11-2010, 13:54
درسا بدک نبود الا فیزیک. فیزیکش واقعا کم آوردم. اصلا اینگار هیچی نخونده بودم در صورتی که رو فیزیک خیلی کار کرده بودم. شیمیش آسون بود. بقیه هم متوسط و قابل قبول.

این چه برنامه ریزیه ؟
چرا آزمون ما رو گذاشتن ساعت 3 ؟
مثل دانشگاه آزاد
تنها مزیت این گزینه 2 سوالاشه. بقیش افتضاحه.
این مشکل از محل آزمونتونه که می تونین گزارش بدین. ما که آزمونمون رو دادیم و شرایط هم خوب بود.

دوستان بیچاره شدم
یکی بیاد یه کمکی بکنه
فردا همه درصدامو میدن دست معلما اونام به ازای هر 5درصد نزده (یا اشتباه)یه نمره کم میکنن
دلم میخواد خودکشی کنم
حسابی بیچاره شدم
اگه اینطور باشه، مطمئنا خیلیا فیزیک این دفعه رو خیلی کم زدن. و نمی شه برای تمام دروس اینطوری در نظر گرفت.
یه چیز دیگه هم بگم، اونم اینکه اصلا نمرات مستمر رو کنکور تاثیر نداره. نهاییش هم هنوز معلوم نیست رو کنکور تاثیر داشته باشه یا نه.
پس نگران چی هستی؟

خدایی خیلی سخت بود مخصوصا فیزیکش.پوستم کنده شد.ولی خوب زدم.
من که کمرم شکست . خوب زدی ، یعنی چند؟

Alireza SM
12-11-2010, 13:59
با این پستی که دادی خودت را بدبخت کردی :31:
الانه که alireza sm متعصب بیاد و ببنده به بار ...

خودت فهميدي چي گفتي اصلا ؟ مدير مدرسشون شب جمعه پركاري كرده و نميتونست جمعه زود بياد مدرسه رو براي آزمون آماده كنه الان آزمون رو گذاشته بعد از ظهر . چه ربطي به گزينه دو و تعصب من داره الان ؟

بچه ها من از اونجايي كه عجله داشتم نتونستم آمون رو بدم ( البته خيلي از درس ها رو نخونده بودم طبق معمول )
ورقه هاي تخصصي رو كه دادن يكي دو تا از هر در زدم و بعدش رفتم دنبال كارم .
ا عمومي ها هم فقط ديني و زبان خونده بودم كه اونا رو هم خراب كردم فكر كنم زير 60 زده باشمشون .

nelly joon
12-11-2010, 14:41
ازمون امروز فکر کنم راحت تر از قبلی بود.
منم فیزیکشو خوب نزدم با عربی.
ولی ریاضیش خیلی راحت بود.

esfehanei
12-11-2010, 14:57
سلام
اخه این چه کار احمقانه!!!ایی که مدرسه تون داره میکنه؟؟:4:
مگه مدیرتون عقل نداره؟؟:18:؟
ما که فارغ تحصیلیم خودمونو میکشیم فیزیک فیزیک 60-70 میزیم بعد شما بااین که محصلین مدیرتون میخوان حمه 90 به بالا بزنید.نمیدونم شاید معلم ها و مدرستون خیلی خفنه؟؟؟؟؟؟!!!!

چی بگم والا؟
تازه امسال که خوبه
پارسال یه دونه از این دستگاه های تصحیح (همونایی که تست ها رو صحیح میکنه)گرفته بودن
من خودم دیدم معلم ریاضی داشت تست ها رو طرح میکرد مجموعه تست های دیفرانسیل و حسابان بود
ببینید برای اول دبیرستانی تست های (اونم چه تستی بشریت توش میمونه ) دیفرانسیل و حسابان رو میدادن
فیزیکم که هیچ چی
بعدشم از هر درسی 10 تا سوال هر کدوم 2 نمره + نمره منفی شدید
دلم میخواد خودمو بکشم تا از دست هر چی تست و گزینه 2 و نمره و.... راحت بشم
بله شما 60-70میزنید میگید خوبه
ما 90هم بزنیم چپ نگاهمون میکنن
حالا هر وقت کارنامم اومد میزارم فقط تو رو خدا مسخرم نکنید
اینقدر بی سواد نیستم ولی خوب دیگه کاریش نمیشه کرد دیگه

---------- Post added at 02:57 PM ---------- Previous post was at 02:54 PM ----------

اگه اینطور باشه، مطمئنا خیلیا فیزیک این دفعه رو خیلی کم زدن. و نمی شه برای تمام دروس اینطوری در نظر گرفت.
یه چیز دیگه هم بگم، اونم اینکه اصلا نمرات مستمر رو کنکور تاثیر نداره. نهاییش هم هنوز معلوم نیست رو کنکور تاثیر داشته باشه یا نه.
پس نگران چی هستی؟

نگران بعدشم
نمرات مستمرو هر ماه میزنن تو کار نامه میگن ببرید بدید به باباتون
منم با این نمرات زیبا و قشنگ باید کارنامم رو ببرم خونه
حداقل کنارش نمینویسن گزینه 2هه که آدم بدونه الکیه
تازه این که زیاد مهم نیست که رو کنکور تاثیر نداره رو معدل که تاثیر داره
خوب پس یعنی بدبختی!!!!!!!

petr-cech
12-11-2010, 15:05
خب ما هم اولین آزمون رو دادیم سوم دبیرستان رشته تجربی ...

به نظرم شیمی از ادبیات و زبان فارسی آسون تر بود ...

ولی در مجموع خوب بود ...

METACORTEX
12-11-2010, 15:35
من که کمرم شکست . خوب زدی ، یعنی چند؟

سلام
منم دهنم آسفالت شد سر 5 تا تست آخر مشترک و اون مدارهای تخیلی.
فکر کنم حدود 60%.

zahra 72
12-11-2010, 15:47
بازم نتونستم فیزیکو ریاضی شو خوب بزنم ولی در کل بهتر از دفعه قبل شدم چیکار کنم که بتونم این دو تا درسو خوب بزنم؟

Untouchable
12-11-2010, 16:36
من آزمون قبل تو کشور 132 شدم

ولی این آزمون گند زدم . همهی درصدام 10 - 15 تا اومده پایین تر :(

kOoRi
12-11-2010, 17:53
زبان انگلیسی این دفعه خیلی سخت بود، همه رو زدم ولی مطمئنم توشون غلط دارم، حتی شاید زیر 70 بشه...
تا موقعی هم که کارنامه رو نبینم جرات ندارم آزمون رو بررسی کنم:| اعصابم خرد میشه میبینم غلط دارم
شیمی فکر کنم همه رو زدم ولی خوب قطعا توشون غلط هم هست ... فیزیک معمولی بود، ریاضی هم همینطور ... عمومی هام هم بجز زبان از دفعه قبل بهتر شد فکر کنم
البته قرابت معنایی های ادبیات فارسی به نظرم سخت تر از همیشه بود

esfehanei
12-11-2010, 18:35
دوستان بالاخره نمرات من رسید (حالا مدالمو کی میدن؟) حسابی بدبخت شدم
از شنبه دیگه بیچارم همینجور نمره های قشنگ رو شروع میکنن به دادن
افتضاح شده
هیچ وقت اینجور بد نزده بودم
از بس اذیت میکنن تا روز 5شنبه عصری نتونسته بودم هیچ چی بخونم پشت سر هم امتحانای الکی و بدرد نخور (مثل جغرافی روز پنج شنبه) آخه خدا رو خوش میاد نزارن آدم یه دونه تست بزنه بعد اینجوری بخوان نمره بزارن
بعضی از حضرات اساتید درس ها رو نداده بودن گفتن باید بلد باشید نمره تست ها رو هم میزاریم
اینم تصویر نمرات زیبا:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به نظر من تنها راه آرامش در این موقع مرگه
واقعا بیچاره و بدبخت شدم

cold-dream
12-11-2010, 20:22
خدا به داد من برسه.
مال تو که خوبه...
من تو عربی و ریاضی و فیزیک و زمین شناسی انگار خل شده بودم. نصف جوابام غلط بوده....
در کل آزمون قبلی رو بهتر داده بودم.
به کلی نا امید شدم...
من توی عمومی ها وقت کم میارم. عربی رو کلا رسیدم 7-8 تاشو بزنم که همونم بیشترش غلط بود از بس عجله کردم. ( اول رفتم درسای بعد از عربی رو زدم که بیشتر حالیم بود )
آزمون قبلی هم همینطوری شد. کسی راه کاری نداره؟

cold-dream
12-11-2010, 20:23
چطوریه که کارنامه من هنوز نیومده رو سایت؟

kOoRi
12-11-2010, 20:27
ببین دوست عزیز فقط یه چیز بهت میگم، تو الان واسه ی این مساله کلی اضطراب داری و اعصابت خرده و ... نمیگم 10 سال دیگه، همین یکی دو سال دیگه اصلا یادت نمیاد چی بوده و چی شده و سر چی ناراحت بودی و ...
الان این که یه سری معلم کارشکن دارن کارای عجیب غریب می کنن تو زندگی آینده تو هیچ تاثیری نداره! حتی به نظر من پیگیری بکنید اگه شد یه بلایی سر این معلما بیارید، کارشون اصلا درست نیست، هرچند فکر نکنم از آموزش پرورش بخاری بلند شه
خلاصه اینکه انقدر حرص نخور ... چند وقت دیگه می خندی به این قضایا که بخاطر یه همچین قضیه مسخره ای انقدر اذیت کردم خودمو ...

vahid-p
12-11-2010, 20:41
اینقد نگران نباش. البته با کارنامه ای که دیدم، بهت حق می دم نگران باشی. فقط سعی کن تا یه هفته با معلم فیزیکت رو در رو نشی
راستی مگه جغرافی هم دارین؟ ولی راست می گی ، خیلی امتحان می گیرن، در صورتی که لزومی نداره.
برای همینه کسانی که سال دوم برا کنکور می خونن، خیلی جلو می افتن.
اوووووووووه . حواسم نبود. سال دومی هستی. گفتم چرا دیف ندارین. پس با این اوضاع معلمهایی دارین که از ضحاک وحشتناک ترن. خدا بهتون رحم کنه.

منم دهنم آسفالت شد سر 5 تا تست آخر مشترک و اون مدارهای تخیلی.
فکر کنم حدود 60%.
60 درصد !!!!!!!! اینکه خوبه، من 30 درصد به بالا بشه، کلامو می ندازم بالا. ولی فکر کنم غلط غلوط زیاد باشه. حس بررسی هم ندارم.
عربی هم خیلی اشتباه کردم که گذاشتم واسه آخر، چون ایندفعه معنیاش خیلی آسون بود که یکیشون هم وقت نکردم بزنم.
راستی به نظرتون شیمی زیادی آسون نبود؟ کسی سوالات کنکورهای امسال رو بررسی کرده ببینه این سوالا با سوالای کنکور چه تناسبی دارن؟
منم اگه خیلی سوتی نداده باشم، کارنامه که اومد می زارم همین جا.

METACORTEX
12-11-2010, 20:58
چرا کارنامه مقدماتی من نیومده؟؟؟؟؟
مسخره ترین نمایندگی رو داریم ما!!!
آخرین نفر میرسونه برای تصحیح.

meragj2
12-11-2010, 23:37
بچه ها این آزمون شرایط خیلی فجیح بود واسه من !
به اونایی که صبح گفتم یه سری بدبختی دیگه هم اضافه شد!
پاسخ نامه بعضی ها اشتباه بود و 1 ربع از وقت عمومی عزیز من رفت ! کل یک ربع رو بالا پایین می رفتم
وقت بهم اضافه دادن ولی وقتی نشستم اصلا نتونستم تمرکز کنم و عمومی ها رو کلا گند زدم
من می خواستم زبان و عربی رو 100 بزنم اگه شرایط عادی بود می تونستم ولی اختصاصی رو چون خیالم راحت بود خوب زدم .
خدا لعنتشون کنه
ریاضی و زیست اسون بود . فیزیک هم سخت. شیمی هم باقالی.
خیلی رو این آزمون حساب می کردم .
یه سوال : فیزیک ما با ریاضی ها یکیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

petr-cech
13-11-2010, 00:29
کارنامه ها کی میاد رو سایت ؟

kOoRi
13-11-2010, 07:03
اوووومد : دی
زبان 84% :| حالم گرفته می باشد... الان با لپ تاپ بابام می باشم، ظهر نشستم پای کامپیوتر کارنامه میذارم

petr-cech
13-11-2010, 15:29
درصد های آزمون من که خیلی افتضاح بود به غیر از فیزیک و شیمی ...

esfehanei
13-11-2010, 15:57
ببین دوست عزیز فقط یه چیز بهت میگم، تو الان واسه ی این مساله کلی اضطراب داری و اعصابت خرده و ... نمیگم 10 سال دیگه، همین یکی دو سال دیگه اصلا یادت نمیاد چی بوده و چی شده و سر چی ناراحت بودی و ...
الان این که یه سری معلم کارشکن دارن کارای عجیب غریب می کنن تو زندگی آینده تو هیچ تاثیری نداره! حتی به نظر من پیگیری بکنید اگه شد یه بلایی سر این معلما بیارید، کارشون اصلا درست نیست، هرچند فکر نکنم از آموزش پرورش بخاری بلند شه
خلاصه اینکه انقدر حرص نخور ... چند وقت دیگه می خندی به این قضایا که بخاطر یه همچین قضیه مسخره ای انقدر اذیت کردم خودمو ...

خیلی ممنون از شما
ولیآخه ببین من بیچاره هی میخوام بخونم نمیشه
هی این امتحان بگیر اون امتحان بگیر حالا اینش خوبه حتی یه روزم نمیزارن که من بخوام یه تست بخونم
همون چن تایی که زدمو تو نصف روزخونده بودم(پنج شنبه عصر) خوب دیگه من چیکار میتونم بکنم که نمیکنم
اونایی که تو مدرسه های معمولی هستن رتبشون از من بیشتر میشه چون وقت دارن ولی من چی؟
حالا هم که میخوان نمره های قشنگشو بزارن تا حسابی کیف کنیم

esfehanei
13-11-2010, 16:02
اینقد نگران نباش. البته با کارنامه ای که دیدم، بهت حق می دم نگران باشی. فقط سعی کن تا یه هفته با معلم فیزیکت رو در رو نشی
راستی مگه جغرافی هم دارین؟ ولی راست می گی ، خیلی امتحان می گیرن، در صورتی که لزومی نداره.
برای همینه کسانی که سال دوم برا کنکور می خونن، خیلی جلو می افتن.
اوووووووووه . حواسم نبود. سال دومی هستی. گفتم چرا دیف ندارین. پس با این اوضاع معلمهایی دارین که از ضحاک وحشتناک ترن. خدا بهتون رحم کنه.

60

نه بقیه هم مثل من زدن
تازه من یه کم به معلمه گیر بددم بیخیال میشه ولی بقیه رو نمیدونم چی کنم
خدا رحم کنه
آره متاسفانه یکی نیست بهشون بگه آخه مگه من انسانیم تازه اگه جغرافی هم میزارین یه کم راحت باشه نه اینکه از فیزیک هم بدتر باشه
من نمیدونم باعث و بانی این کنکور کیه آخه نمیگه این همه آدم رو چرا اذیت میکنیم فکر نمیکنم تو بقیه کشور ها همچین کنکوری با چنین حساسیتی برگزار بشه مخصوصا الان که 99.99درصد انتشارات ها کتابهای کنکوری و تست چاپ میکنن دیگه کی به کتابهای علمی اهمینت میده علم شده فقط و فقط کنکور

shah abas
13-11-2010, 18:08
نه بقیه هم مثل من زدن
تازه من یه کم به معلمه گیر بددم بیخیال میشه ولی بقیه رو نمیدونم چی کنم
خدا رحم کنه
آره متاسفانه یکی نیست بهشون بگه آخه مگه من انسانیم تازه اگه جغرافی هم میزارین یه کم راحت باشه نه اینکه از فیزیک هم بدتر باشه
من نمیدونم باعث و بانی این کنکور کیه آخه نمیگه این همه آدم رو چرا اذیت میکنیم فکر نمیکنم تو بقیه کشور ها همچین کنکوری با چنین حساسیتی برگزار بشه مخصوصا الان که 99.99درصد انتشارات ها کتابهای کنکوری و تست چاپ میکنن دیگه کی به کتابهای علمی اهمینت میده علم شده فقط و فقط کنکور
شما زیادی جلز ولز می کنید:)
این زیادی نگران بودن حتما حتما تو درس خوندن و تست زدن هنگام کنکوز آزمایشی هم تاثیر داره. به نظر من یه تاپیکی باز کنید یا همین جا بیایید دلایل نگرانیتون رو بنویسید تا با هم حلشون کنیم.
از این می ترسید که با اینا معدلتون خراب بشه؟ خب بشه! مگه به چه دردی می خوره؟ مهم اون امتحان نهایی هست که ازتون می گیرند و هیچ ربطی به معدل کل سال نداره. یعنی خارج از محیط مدرسه اون دو تا رقم کنار هم مفت هم نمی ارزه!
از معلم هاتون می ترسید؟ برای چی؟ این که سرزنشتون بکنند؟ خب بکنند! نمی فهمند دیگه! مشکل دارند که شما رو این طوری سرزنش می کنند. اگر کمی رو دارید این بار که بدجور سرزنش کردند و باعث سرشکستگی شما شدند برین بگین این روش شما درست نیست. برین دو تا کتاب تربیت بخونید!
از خونوادتون می ترسید؟ برید باهاشون صحبت کنید و وضیعت و مشکلاتتون رو بگید. با خونواده میشه راحت با صحبت مشکلات رو حل کرد.
و دیگه از چی؟
================================================== ===
دوستان قبول دارید این شرکت کنننده های گزینه ۲ اهمیت نمی دهند به آزمون ها؟من دیف-ریاضی پایه رو منفی ۶ درصد زدم و فیزیک هم ۲ درصد. بقیه هم تعریفی نداره ولی ۲۴۰۰ شدم! انگار که بعد ۳ ۴ هزار همه برای خوش گذرونی میان!
نتیجه چی میگیریم؟ این که اصلا به تراز و ... تو گزینه ۲ نگاه نکنید. فقط و فقط درصدهاتون!

MrGee
13-11-2010, 19:11
سایت گزینه دو از سرویس دهی خارج شده؟
برا من که می گه HTTP gateway timed out

برا شما چطور؟

kOoRi
13-11-2010, 19:20
دوستان قبول دارید این شرکت کنننده های گزینه ۲ اهمیت نمی دهند به آزمون ها؟من دیف-ریاضی پایه رو منفی ۶ درصد زدم و فیزیک هم ۲ درصد. بقیه هم تعریفی نداره ولی ۲۴۰۰ شدم! انگار که بعد ۳ ۴ هزار همه برای خوش گذرونی میان!
نتیجه چی میگیریم؟ این که اصلا به تراز و ... تو گزینه ۲ نگاه نکنید. فقط و فقط درصدهاتون!
بله متاسفانه کم کم به این نتیجه رسیدم من هم ... اصلا درست و حسابی امتحان نمیدن، هرکاری بکنی همیشه رتبه و ترازت بالاست، درصد هم که روش مناسبی برای سنجش نیست ...
تو فکر اینم که قلمچی رو هم اضافه کنم به گزینه 2 ... احساس می کنم الان دارم خودمو گول میزنم

vahid-p
13-11-2010, 19:23
سایت گزینه دو از سرویس دهی خارج شده؟
برا من که می گه HTTP gateway timed out

برا شما چطور؟
بله همینطوره.
مطلب حاشیه ای : آواتارت وحشتناکه. نمی شد یه گل و بوته ای به جای جن ( البته من جن ندیدم که بگم دقیقا خودشه یا نه ! ) آواتارت بود؟

vahid-p
13-11-2010, 19:28
الان سایت گزینه دو دوباره راه افتاده.

تو سهمیه؟
البته هنوز فکر نکنم تمام کارنامه ها رو سایت رفته باشه.
شما تخمین رتبتون چقدر شده؟ راستی ریاضی ایندفعه که آسون بود، چرا -6؟

esfehanei
13-11-2010, 19:55
شما زیادی جلز ولز می کنید:)
این زیادی نگران بودن حتما حتما تو درس خوندن و تست زدن هنگام کنکوز آزمایشی هم تاثیر داره. به نظر من یه تاپیکی باز کنید یا همین جا بیایید دلایل نگرانیتون رو بنویسید تا با هم حلشون کنیم.
از این می ترسید که با اینا معدلتون خراب بشه؟ خب بشه! مگه به چه دردی می خوره؟ مهم اون امتحان نهایی هست که ازتون می گیرند و هیچ ربطی به معدل کل سال نداره. یعنی خارج از محیط مدرسه اون دو تا رقم کنار هم مفت هم نمی ارزه!
از معلم هاتون می ترسید؟ برای چی؟ این که سرزنشتون بکنند؟ خب بکنند! نمی فهمند دیگه! مشکل دارند که شما رو این طوری سرزنش می کنند. اگر کمی رو دارید این بار که بدجور سرزنش کردند و باعث سرشکستگی شما شدند برین بگین این روش شما درست نیست. برین دو تا کتاب تربیت بخونید!
از خونوادتون می ترسید؟ برید باهاشون صحبت کنید و وضیعت و مشکلاتتون رو بگید. با خونواده میشه راحت با صحبت مشکلات رو حل کرد.
و دیگه از چی؟

خیلی ممنون از شما
خوب اگه شما هم جای من بودید بیشتر جلز و ولز میکردید
معدلم خراب میشه؟ صد درصد همینطوره
برای من معدل شدیدا مهمه (دلیلشم به خاطر شرایط خونوادگیه و.... ) بدرد من میخوره که هیچ اگه کم بشه بدبخت میشم معدلم اگه خدانکرده امسال 19کمتر بشه بیچاره میشم
خوب الان نمیارزه از کجا معلوم وقتی نوبت من شد کنکور رو وردورن و بر حسب معدل بخوان رتبه بدن اونوقته کهدیگه حسابی بدبخت میشم نه بابا معلمامون خوبن کادر مدرسه اونم بعضیاشون اذیت میکنن تاکید میکنم بعضیاشون اگه اینه شما خودت بیا بگو ببین همچین فیزیکی بات برخورد میکنن به سن و سالتم کار ندارن براشون فرقی نمیکنه که کی هستی و...
نه بابا خونواده چرا گفتم به خاطر شرایط خونوادگی (اینجا جاش نیست بخوام بگم) نه اون نیست مشکل از جای دیگش
درکل متاسفانه باید هم معدل خوب داشته باشم و هم رتبه خوب (تقریبا غیر ممکنه آره؟ )

خوب با اشن شرایط کسی هست بتونه کمکی کنه؟
باتشکر

MrGee
13-11-2010, 20:03
سوال های 53 و 66 دین و زندگی پیش غلط بود؟

فکر کنم به علت اینکه این موسسه تازه راه افتاده یه مقدار ناشی هستند
مثلا تو برنامه نوشتن گسسته فصل 1-5 تو جزوه 1-6 رو آموزش می دن تست ها هم 1-4 هست
تو دی وی دی آموزش نوشتن 1-4 از طرفی دبیر مربوطه 1-3 رو آموزش می ده
دی وی دی های اول تا سوم هم که همش کشکه
پاسخ تشریحی به چه درد می خوره ملت این ... نیستن که از پاسخ تشریحی نفهمن فوقش تو یکی دو تا سوال مشکل دارن که اونم از دبیر خودشون می پرسن
کارنامه دادنشون هم خیلی ناجوره
تازه امشب می خواد بیاد
نمایندگی ما رفته بود بهشون گفته بود آقا من اسکنر اتوماتیک رو می خرم شما هم برنامه رو بدید تا من تو شهر خودمون کارنامه ها رو اسکن کنم اون ها هم 500 تومن پول خواسته بودن
الان نماینگدی ما ساعت 2 پاسخبرگ ها رو می ده ماشین تا ببره مرکز استان 
ماشین ساعت 6 می رسه و فکر کنم اونها هم صبح شنبه می رن پاسخبرگ ها رو از ترمینال تحویل می گیرن
کارنامه ها هم 8 برگی هست و برای 200 تا داوطلب می شه 1600 صفحه که نمایندگی مجبوره اونها رو بده مغازه های اطراف برای چاپ
و تازه عصر روز یکشنبه کارنامه ها (به قول خودمون) می پزه و ما می تونیم بریم اونها رو بگیریم.
ولی کانون همون روز کارنامه ها رو می ده
گزینه مشاور که هیچ...
وقتی در مقابل فلان مجله قرار می گیره چیزی برای گفتن نداره
دفعه قبل من به کارنامه نفر اول آزمون که تو سایت بود نگاه کردم
که فقط ادبیات رو 85 زده بود و فیزیک رو 97 بقیه رو کلا 100 زده بود
حالا به نظر شما این کارنامه واقعی‌ هست؟ و می شه به تراز تکیه کرد؟

100٪ تایید می شه
البته با این حرفا من بازم گزینه دو رو به اون یکی ها ترجیح می دم.
ببخشید اگه زیاد گلایه کردم
راستی

مطلب حاشیه ای : آواتارت وحشتناکه. نمی شد یه گل و بوته ای به جای جن ( البته من جن ندیدم که بگم دقیقا خودشه یا نه ! ) آواتارت بود؟

قیافه خودمه دیگه خودت رو بزار جای اونهایی که هر روز من رو می بینن بعد ببین اونا چی می کشن......

shah abas
13-11-2010, 21:09
بله متاسفانه کم کم به این نتیجه رسیدم من هم ... اصلا درست و حسابی امتحان نمیدن، هرکاری بکنی همیشه رتبه و ترازت بالاست، درصد هم که روش مناسبی برای سنجش نیست ...
تو فکر اینم که قلمچی رو هم اضافه کنم به گزینه 2 ... احساس می کنم الان دارم خودمو گول میزنم
مونده هدف چی باشه. اگه کسب انگیزه و رقابت باشه که گزینه رو باید ساعت ۹ گزاشت جلوی در!
من هم همیچین چیزی تو ذهنم داشتم ولی دیدم از هر دو تا امتحان یکیش می پره! آدم نگران پولش میشه. مخصوصا اگه چند ماه آخر بیشتر روی هم بیفتند. اگه قلم امکان پول دادن برای هر آزمون رو داشت خوب میشد.

تو سهمیه؟
البته هنوز فکر نکنم تمام کارنامه ها رو سایت رفته باشه.
شما تخمین رتبتون چقدر شده؟ راستی ریاضی ایندفعه که آسون بود، چرا -6؟
نه تو کل شرکت کننده ها.آدم این بچه های قلم رو می بینه می گن ترازم فکر می کردم کمتر از ۶ هزار بشه یا وقتی به هم می گن بالای ۶ هزار شده بقیه دهنشون باز میشه غبطه می خوره! من با این درصد های ضایع ترازم شده 6320!
تخمین هم ۸۷۰۰ .
شب قبل از آزمون بشینی یک فصل رو روخوانی بکنی همین میشه دیگه:دی (مخصوصا که معلم هم برای کنکور نگه و از همون اول که میاد بگه سعی کنید هر جوری شده این بار در بیایید و ۵ رو بگیرید و ....)

خیلی ممنون از شما
خوب اگه شما هم جای من بودید بیشتر جلز و ولز میکردید

من اگه تو خونواده ی شما به دنیا می اومدم که شما می شدم. اما اگه همین حالا جامون عوض بشه به دلیل تفاوت دیدگاه و شخصیت و ... فکر نکنم:دی

معدلم خراب میشه؟ صد درصد همینطوره
برای من معدل شدیدا مهمه (دلیلشم به خاطر شرایط خونوادگیه و.... ) بدرد من میخوره که هیچ اگه کم بشه بدبخت میشم معدلم اگه خدانکرده امسال 19کمتر بشه بیچاره میشم
خب مگه به دلیل مقایسه نیست؟ یعنی کلا فامیل همه زرنگ و ... هستند و شما اگر کم بیارید هی تو سرتون می زنند یا خودتون سر خورده میشید و .... . درست نمی گم؟
خب این ها همش روش های نادرست تربیتیه دیگه! شما هم یک کمی رو خودتون کار کنید. نباید به این مقایسه ها اهمیت بدید (گرچه سخت است) . همین که معدل برای شما خیلی مهمه (وقتی که تاثیری در بیرون از دنیای مدرسه نداره) یعنی یه مشکلی هست.

خوب الان نمیارزه از کجا معلوم وقتی نوبت من شد کنکور رو وردورن و بر حسب معدل بخوان رتبه بدن اونوقته کهدیگه حسابی بدبخت میشم
خب شاید زیاد مسئول ها حرفه ای نباشند ولی کمی حالشون میشه:) یعنی هر وقت بنا بر ارزش گزاری عمومی باشه از یه امتحان عمومی کمک گرفته میشه. مثل همین امتحان نهایی های سوم دبیرستان. مطمئن مطمئن باشد هیچ وقت اون معدلی که مدرسه میده به درد نمی خوره . (مگه انظباط که تو تحقیق های بعضی ادارات برای کار نیاز هست که میان برای تحقیق)

نه بابا معلمامون خوبن کادر مدرسه اونم بعضیاشون اذیت میکنن تاکید میکنم بعضیاشون اگه اینه شما خودت بیا بگو ببین همچین فیزیکی بات برخورد میکنن به سن و سالتم کار ندارن براشون فرقی نمیکنه که کی هستی و...
خب شاید روش گفتن رو نمی دونید:) مدرسه تون صندوق نداره؟ بدید تایپ کنند بندازید توش که خطتون هم معلوم نشه! یا بگید اولیاتون بگند یا .... . یا یه مشاور و روانشان زنگ بزنه بگه.

نه بابا خونواده چرا گفتم به خاطر شرایط خونوادگی (اینجا جاش نیست بخوام بگم) نه اون نیست مشکل از جای دیگش
درکل متاسفانه باید هم معدل خوب داشته باشم و هم رتبه خوب (تقریبا غیر ممکنه آره؟ )

خوب با اشن شرایط کسی هست بتونه کمکی کنه؟
باتشکر
همون چند خط بالاتر که گفتم.
به غیر از تحقیق در مورد روش های خوندن و ... که کیفیت درستون بره بالا شما به یه مشاوره نیاز دارید. ما ها مشاور نیستیم . سعی کنید یکی مطمئن رو پیدا کنید..

این کارنامه نفرات برتر جالبه! پراکندگی جالبی داره تو شهرستان ها.

این تعداد و در نتیجه درصد دیف و دیف-پایه مشکل داره انگار. برای تعداد سوال نوشته دیف ۱۴ ٬ دیف-پایه ۱۱ در حالیکه دیف ۱۳ و دیف-پایه ۱۲ هست!

hali be hooli
13-11-2010, 22:06
سوال های 53 و 66 دین و زندگی پیش غلط بود؟

مثلا تو برنامه نوشتن گسسته فصل 1-5 تو جزوه 1-6 رو آموزش می دن تست ها هم 1-4 هست
تو دی وی دی آموزش نوشتن 1-4 از طرفی دبیر مربوطه 1-3 رو آموزش می ده
دی وی دی های اول تا سوم هم که همش کشکه
پاسخ تشریحی به چه درد می خوره ملت این ... نیستن که از پاسخ تشریحی نفهمن فوقش تو یکی دو تا سوال مشکل دارن که اونم از دبیر خودشون می پرسن
تازه امشب می خواد بیاد
نمایندگی ما رفته بود بهشون گفته بود آقا من اسکنر اتوماتیک رو می خرم شما هم برنامه رو بدید تا من تو شهر خودمون کارنامه ها رو اسکن کنم اون ها هم 500 تومن پول خواسته بودن
الان نماینگدی ما ساعت 2 پاسخبرگ ها رو می ده ماشین تا ببره مرکز استان
ماشین ساعت 6 می رسه و فکر کنم اونها هم صبح شنبه می رن پاسخبرگ ها رو از ترمینال تحویل می گیرن
کارنامه ها هم 8 برگی هست و برای 200 تا داوطلب می شه 1600 صفحه که نمایندگی مجبوره اونها رو بده مغازه های اطراف برای چاپ
و تازه عصر روز یکشنبه کارنامه ها (به قول خودمون) می پزه و ما می تونیم بریم اونها رو بگیریم.
ولی کانون همون روز کارنامه ها رو می ده
گزینه مشاور که هیچ...
وقتی در مقابل فلان مجله قرار می گیره چیزی برای گفتن نداره

100٪ تایید می شه
البته با این حرفا من بازم گزینه دو رو به اون یکی ها ترجیح می دم.
ببخشید اگه زیاد گلایه کردم
راستی

قیافه خودمه دیگه خودت رو بزار جای اونهایی که هر روز من رو می بینن بعد ببین اونا چی می کشن......

خشم علیرضا (Alireza SM) را برانگیختی پسر :))
چرا از گزینه دو انتقاد میکنی :31:
تسلیت میگم :(

esfehanei
13-11-2010, 22:50
من اگه تو خونواده ی شما به دنیا می اومدم که شما می شدم. اما اگه همین حالا جامون عوض بشه به دلیل تفاوت دیدگاه و شخصیت و ... فکر نکنم:دی

خب مگه به دلیل مقایسه نیست؟ یعنی کلا فامیل همه زرنگ و ... هستند و شما اگر کم بیارید هی تو سرتون می زنند یا خودتون سر خورده میشید و .... . درست نمی گم؟

دقیقا همینه از کجا فهمیدی؟

خب این ها همش روش های نادرست تربیتیه دیگه! شما هم یک کمی رو خودتون کار کنید. نباید به این مقایسه ها اهمیت بدید (گرچه سخت است) . همین که معدل برای شما خیلی مهمه (وقتی که تاثیری در بیرون از دنیای مدرسه نداره) یعنی یه مشکلی هست.

خب شاید زیاد مسئول ها حرفه ای نباشند ولی کمی حالشون میشه:) یعنی هر وقت بنا بر ارزش گزاری عمومی باشه از یه امتحان عمومی کمک گرفته میشه. مثل همین امتحان نهایی های سوم دبیرستان. مطمئن مطمئن باشد هیچ وقت اون معدلی که مدرسه میده به درد نمی خوره . (مگه انظباط که تو تحقیق های بعضی ادارات برای کار نیاز هست که میان برای تحقیق)

خب شاید روش گفتن رو نمی دونید:) مدرسه تون صندوق نداره؟ بدید تایپ کنند بندازید توش که خطتون هم معلوم نشه! یا بگید اولیاتون بگند یا .... . یا یه مشاور و روانشان زنگ بزنه بگه.

همون چند خط بالاتر که گفتم.
به غیر از تحقیق در مورد روش های خوندن و ... که کیفیت درستون بره بالا شما به یه مشاوره نیاز دارید. ما ها مشاور نیستیم . سعی کنید یکی مطمئن رو پیدا کنید..
با توجه به این شرایطی که گفتم(هی امتحان و...) چه جوری تست بزنم و رس بخونم تا از هیچ کدوم غافل نشم صبح ساعت 6بیدار میشم ساعت 3 میام خونه
کسی میتونه کمک کنه؟

خیلی ممنون از شما

meragj2
13-11-2010, 23:01
کارنامم هنوزم نیومده!
من رفتم نمایندگی گفتن 10 شب به بعد میاد ولی نیومده!

اونایی که کارنامتونو گرفتین دوباره بگیرید چون احتمالا ترازا و نمره ها فرق کرده .

امروز جوابای زبان رو می خوندم 2 3 تا از سوالاش خیلی غیر منطقی و مزخرف بود .
سوالای ریدینگ خوب نبود.
عربی هم که جنایت کرده بود !

alphacino
13-11-2010, 23:13
خشم علیرضا (Alireza SM) را برانگیختی پسر :))
چرا از گزینه دو انتقاد میکنی :31:
تسلیت میگم :(

اصلا چرا الكي شورش به پا ميكنيد :31:
اگه عليرضا نقد پذير نبود كه تا الان منو خورده بود :31: اصلا مگه عليرضا مسئول گزينه 2 هستش كه بياد ما رو بزنه :31:
كلا عليرضا بچه خوبيه ولي يه بدي كه داره اينه كه ميشينه اين كتاباي محمود زاده رو ميخونه نميگم بده , ميگم وقت ميبره و نميرسه درساي ديگشو بخونه ( كي داره به كي مشاوره ميده :31: ) منم درصداي افتضاحم به خاطر قضيه اي بود كه اصلا نذاشت درسمو بخونم و وقتي ديدم به ضررمه ديگه دورشو خط كشيدم حالا چرا كارنامه نميذاري , شايد عكسش ثابت شد! ديگه از من كه بدتر نشدي...

MrGee
13-11-2010, 23:46
بالاخره کارنامه‌ها اومد......

vahid-p
14-11-2010, 00:48
ما که هنوز کارناممون نیومده. البته طبیعیه. معمولا کارنامه هام روز یکشنبه می اد . گام اول هم همینطور بود.
چرا هیچکی کارنامه نمی زاره ببینیم فیزیک و اینا تراز و درصدا چطوره.

vahid-p
14-11-2010, 00:58
خیلی ممنون از شما
چون شما روش تست زنی رو خواستین، یه پیشنهاد دارم. الان که وجهتون پیش معلماتون یه خورده خراب شده. پس برای دفعه بعد توقع زیادی ازتون ندارن. برای همین سعی کن آروم آروم تست بزن و همه مباحث رو تست بزن تا از هر آزمون به آزمون بعد پیشرفت داشته باشی. و البته انتظار نداشته باشی که یه دفعه از ته جدول ، صدر نشین بشی. ولی یه توصیه می کنم که من خودم این کار رو نکردم و الان دارم چوبش رو می خورم. اونم اینکه به تخصصی خیلی اهمیت بده. عمومی با کمی خوندن درصدات زیر و رو می شه ( فرقی هم نمی کنه کدوم درس از دروس عمومی باشه ) . ولی در عوض ریاضی و فیزیک و کمی هم شیمی باید از پایه خودت رو قوی کنی. برای همین سعی کن یه ذره یه ذره پیشرفت کنی و از همه نظر کار کن. رو هر مبحث سعی کن به تسلط برسی . حالا با توجه به وقت کمت، به نظر من بهتره از اون وقت کم برای ریاضی و فیزیک استفاده کنی و نزدیکای آزمون بشینی و درسای عمومی رو بخونی. یعنی تمرکزت رو ریاضی و فیزیک و تا حدودی شیمی باشه و فقط برای آزمون عمومی کافیه روزای آخر بخونی تا دست خالی نباشی. همین.
ضمنا باید کتاب های تستت مناسب باشن، نه زیادی دشوار و نه زیادی آبکی. بعضی کتابها خیلی به حاشیه می پردازن. اگه در این زمینه مشکل داشتی، پ.خ بده چون اینجا جای بحث رو کتابها نیست و شاید یه کتابایی رو بگم به درد نمی خوره که به مزاج همه حرفام خوش نیاد - چون متاسفانه خیلیا گول تبلیغات رو می خورن ، از جمله خودم که زود متوجه شدم -

esfehanei
14-11-2010, 01:13
چون شما روش تست زنی رو خواستین، یه پیشنهاد دارم. الان که وجهتون پیش معلماتون یه خورده خراب شده. پس برای دفعه بعد توقع زیادی ازتون ندارن. برای همین سعی کن آروم آروم تست بزن و همه مباحث رو تست بزن تا از هر آزمون به آزمون بعد پیشرفت داشته باشی. و البته انتظار نداشته باشی که یه دفعه از ته جدول ، صدر نشین بشی. ولی یه توصیه می کنم که من خودم این کار رو نکردم و الان دارم چوبش رو می خورم. اونم اینکه به تخصصی خیلی اهمیت بده. عمومی با کمی خوندن درصدات زیر و رو می شه ( فرقی هم نمی کنه کدوم درس از دروس عمومی باشه ) . ولی در عوض ریاضی و فیزیک و کمی هم شیمی باید از پایه خودت رو قوی کنی. برای همین سعی کن یه ذره یه ذره پیشرفت کنی و از همه نظر کار کن. رو هر مبحث سعی کن به تسلط برسی . حالا با توجه به وقت کمت، به نظر من بهتره از اون وقت کم برای ریاضی و فیزیک استفاده کنی و نزدیکای آزمون بشینی و درسای عمومی رو بخونی. یعنی تمرکزت رو ریاضی و فیزیک و تا حدودی شیمی باشه و فقط برای آزمون عمومی کافیه روزای آخر بخونی تا دست خالی نباشی. همین.
ضمنا باید کتاب های تستت مناسب باشن، نه زیادی دشوار و نه زیادی آبکی. بعضی کتابها خیلی به حاشیه می پردازن. اگه در این زمینه مشکل داشتی، پ.خ بده چون اینجا جای بحث رو کتابها نیست و شاید یه کتابایی رو بگم به درد نمی خوره که به مزاج همه حرفام خوش نیاد - چون متاسفانه خیلیا گول تبلیغات رو می خورن ، از جمله خودم که زود متوجه شدم -

توقع زیاد ندارن؟
دفعه دیگه باید اول بشم یعنی همه رو بالا بزنم وگرنه .....
فک کنم مشکلم همین باشه همش چسبیده بودم به درسهای عمومی اونم درست نمیخوندم
مخصوصا دین و زندگی یا ادبیات
باز هم ممنون از شما

cold-dream
14-11-2010, 13:20
دوستانی که گفتن نمیشه به رتبه و تراز گزینه دو اعتماد کرد :
رتبه رو درست میگین. چون سطح علمی بچه های کانون بهتره ( چون بورسیه میکنن )
ولی من از مشاورمون پرسیدم. گفتش تراز هیچ ربتی به رتبه نداره و بر اساس درصد محاسبه میشه.
و نمره خام یا همون درصد هم به نظر من باید اصلی ترین ملاک باشه. به نظر من سوالای گزینه دو خیلی عالیه و اساس همین مثلا برای آزمون بعد برای خودم هدف گذاری میکنم که مثلا تو فلان درس برسم به 60 درصد...

گزینه دو تازه راه افتاده؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! این اطلاعات غنی رو از کجا آوردین؟
بد نیست برین تو سایتش یه چیزایی دربارش بخونین. شاید تازه تو شهر شما اومده!

پاسخ شریحی از طریق dvd به نظر من خیلی توپ تره. چون وقتی یکی برای آدم توضیح میده من یکی که خیلی بهتر حالیم میشه.

کارنامه ها هم که عالیه فقط نمایندگی هاش الاغ تشریف دارن. من که اصلا کارنامه ازشون نمیگیرم. خودم شب آزمون میرم تو سایت پیرینت میکنم.

این نظر من بود ! دی:

cold-dream
14-11-2010, 13:32
البته من در مورد تراز اشتباه کردم. تراز بر اساس سطح علمی همه شرکت کننده ها سنجیده میشه.
ولی نمره خام ( همون درصد ) ملاک خوبی برای محک زدن هست.
توی هیچ آزمون آزمایشی نمیشه به تراز و رتبه تکیه کرد . چون جامعه آماری هیچ کدون مثل کنکور نیست.
درست نمیگم؟

MrGee
14-11-2010, 23:09
از دوستان کسی می تونه میانگین نمره خام و تراز منطقه های 1 و 2 رو بزاره
می خوام ببینم اونجا هم درصد ها این قدر پایینه یا نه

METACORTEX
14-11-2010, 23:43

سلام
این ماله منطقه 2

vahid-p
15-11-2010, 10:34
می تونی صبر کنی کارنامه نفرات برتر رو که گذاشتن، از هر منطقه حتما یکی جز ده نفر برتر هست و می تونی از اونجا ببینی.

offlineinternet
15-11-2010, 10:36
چطوری نتیچه آژمون ها رو تو اینترت ببینیم
کسی بلده

vahid-p
15-11-2010, 11:14
می ری سایت گزینه دو بعدش سمت راست نوشته مشاهده کارنامه ( رنگ سبز )
بعد که زدی، شماره داوطلبی که رو پاسخبرگ یا کارتت نوشته رو می نویسی و بعدش هم شماره شناسنامه. بعد ارسال رو می زنی.
بعد نوع کارنامه و آزمونت رو مشخص کن، و بزن رو نمایش.
یا از این لینک استفاده کن :

Facon_Archi
16-11-2010, 18:48
سایت گزینه ی 2 این امکان رو نداره که تراز بدی بهش ببینی با این تراز کجا قبول میشی؟
اگه داره میشه لینک بدین؟

esfehanei
16-11-2010, 21:10
دوستان این کارنامه مشاوره ای و... کی میاد؟
تو سایت فقط دوتای اولی اومده

cold-dream
17-11-2010, 11:24
دوستان این کارنامه مشاوره ای و... کی میاد؟
تو سایت فقط دوتای اولی اومده
مال من که فردای آزمون همه کارنامه ها رو سایت بود.
:11:

cold-dream
17-11-2010, 12:47
دوستان
انتخاب رشته مجازی گزینه دو هم راه افتاده.
به نظرتون چیز خوبی هست یا نه؟
من که هنوز چیز جالبی توش ندیدم! به چه دردی میخوره؟

esfehanei
17-11-2010, 17:07
نکنه برا دومی ها اصلا نداره؟
الان برایمن کارنامه اصلیم اومده +نمودار پیشرفت همین یک هفته هم هست

METACORTEX
17-11-2010, 21:51
نکنه برا دومی ها اصلا نداره؟
الان برایمن کارنامه اصلیم اومده +نمودار پیشرفت همین یک هفته هم هست

سلام
دوست مت اون 6تا کارنامه که هیتبلیغ میکنن فقط برای پیش است.
سالهای پایه همین 2 کارنامه رو دارند.

esfehanei
17-11-2010, 23:37
سلام
دوست مت اون 6تا کارنامه که هیتبلیغ میکنن فقط برای پیش است.
سالهای پایه همین 2 کارنامه رو دارند.

خوب پس سر کارمون گذاشتن حسابی
پس دیگه چه بدردی میخوره اینجوری

Alireza SM
18-11-2010, 09:45
خوب پس سر کارمون گذاشتن حسابی
پس دیگه چه بدردی میخوره اینجوری

آخه اون كارنامه ها اصلا به درد شما هم نميخورن حتي اگ براتون صادر بشن !
مثلا تخمين رتبه در كنكور به چه دردت ميخوره وقتي پيش نيستي ؟ از كجا ميوني پيش رو با همين وضعيت ميتوني بخوني ؟
يا مثلا رشته هاي قبولي رو اصلا به درد پايه نميخوره كه براي پايه صادر كنن .

شما فعلا سعي كن همه سوالات رو ياد بگيري راه حلشون رو به صورت عميق و دقيق و مفهومي :5:
كلاس چندمي راستي ؟

esfehanei
18-11-2010, 09:51
آخه اون كارنامه ها اصلا به درد شما هم نميخورن حتي اگ براتون صادر بشن !
مثلا تخمين رتبه در كنكور به چه دردت ميخوره وقتي پيش نيستي ؟ از كجا ميوني پيش رو با همين وضعيت ميتوني بخوني ؟
يا مثلا رشته هاي قبولي رو اصلا به درد پايه نميخوره كه براي پايه صادر كنن .

شما فعلا سعي كن همه سوالات رو ياد بگيري راه حلشون رو به صورت عميق و دقيق و مفهومي :5:
كلاس چندمي راستي ؟

البته از اون نظر درسته ولی من کارنامه مشاوره ای رو میخواستم
همونکه توش نوشته کجا ها رو اشتباه کردید و باید بخونید
تازه تو دفترچه هه هم که برا ثبت نام بود نوشته بود همه اینا رو میدن حتی تو قسمت دوم هم بود تازه نوشته بودن 8تا جزوه آموزشی میدن و.... (برا دوم)
پس کو؟
البته فعلا اولیشو دادم ولی بالاخره باید بگن کی میدن دیگه
کلاس چندمم؟ اول ابتدایی:31:
خوب گفته بودم دیگه دوم

Alireza SM
18-11-2010, 10:00
البته از اون نظر درسته ولی من کارنامه مشاوره ای رو میخواستم
همونکه توش نوشته کجا ها رو اشتباه کردید و باید بخونید
تازه تو دفترچه هه هم که برا ثبت نام بود نوشته بود همه اینا رو میدن حتی تو قسمت دوم هم بود تازه نوشته بودن 8تا جزوه آموزشی میدن و.... (برا دوم)
پس کو؟
البته فعلا اولیشو دادم ولی بالاخره باید بگن کی میدن دیگه
کلاس چندمم؟ اول ابتدایی:31:
خوب گفته بودم دیگه دوم

خب جزوه ها و DVD ها و بسته ها رو كه بايد بدن . ولي همخشو يه جا نميدن و مرحله به مرحله ميدن .
تو سعي كن الان زياد خودتو درگير كنكور نكني چون وقتي مياي كنكور بدي ممكنه كه تاثير معدل و نمرات نهاييت از كنكور هم بيشتر باشه !! فعلا سعي كن رياضي و فيزيك و شيمي رو خوب ياد بگيري و همه جور تست هاش رو حل كني . دروس عمومي رو هم خوب كار كن از الانم سعي كن لغط زبان ياد بگيري:20:
رياضي هستي يا تجربي ؟

esfehanei
18-11-2010, 11:00
خب جزوه ها و DVD ها و بسته ها رو كه بايد بدن . ولي همخشو يه جا نميدن و مرحله به مرحله ميدن .
تو سعي كن الان زياد خودتو درگير كنكور نكني چون وقتي مياي كنكور بدي ممكنه كه تاثير معدل و نمرات نهاييت از كنكور هم بيشتر باشه !! فعلا سعي كن رياضي و فيزيك و شيمي رو خوب ياد بگيري و همه جور تست هاش رو حل كني . دروس عمومي رو هم خوب كار كن از الانم سعي كن لغط زبان ياد بگيري:20:
رياضي هستي يا تجربي ؟

خیلی ممنون
خداروشکر ریاضی هستم (تجربی های بدبخت رو بیا و ببین کتاب زیستشونو دیدم زیر همه نوشته هاش خط کشیده سخت ترین درسه شانس اووردم من نرفتم تجربی )
راستی من میتونم خودم جدا ثبت نام کنم؟
آخه مرسمون ثبت نام کرده و همه رو یه جا ننوشته مثلا آزمونهای 1-2-5-هستن ولی من میخوام آزمون آخری که از کل کتابه هم بدم میشه ثبت نام کرد؟
اونوقت کجا باید برم؟
آرس نمایندگی هم ندارم؟
ضمنا آزمونها رو کجا برگزار میکنن؟
درسته؟
اگه اینجوریه برم الان کتاباشو با گاج و ماج و... بگیرم بخونم تا بدبخت نشم

باتشکر از دوستان

Alireza SM
18-11-2010, 11:33
خیلی ممنون
خداروشکر ریاضی هستم (تجربی های بدبخت رو بیا و ببین کتاب زیستشونو دیدم زیر همه نوشته هاش خط کشیده سخت ترین درسه شانس اووردم من نرفتم تجربی )
راستی من میتونم خودم جدا ثبت نام کنم؟
آخه مرسمون ثبت نام کرده و همه رو یه جا ننوشته مثلا آزمونهای 1-2-5-هستن ولی من میخوام آزمون آخری که از کل کتابه هم بدم میشه ثبت نام کرد؟
اونوقت کجا باید برم؟
آرس نمایندگی هم ندارم؟
ضمنا آزمونها رو کجا برگزار میکنن؟
درسته؟
اگه اینجوریه برم الان کتاباشو با گاج و ماج و... بگیرم بخونم تا بدبخت نشم

باتشکر از دوستان

در مورد گزنيه دو اگه آزمون آخر رو ثبت نام نكرد تا همون موقع صبر كن و تا مهلت ثبت نامش تموم نشده خودت ثبت نام كن برو تو حوضه امتحاني امتحانتو بده . اگه يك آموزن اخر باشه فقط كافيه 12500 تومن رو انيترنتي واريز كني كافيه .

جبر و حسابان زياد به هم مربوط نيستن جبر شمال گزاره هاست و روابط بين چيزهاي قعطي در متغيرهاي رياضيه . خيلي بهش فكر نكن همون موقع اگه كتاب مبتكران رو بخري هفته اي 2 ساعت بخوني كافيه برات .
حسابان موضوع اصليش حد و مشتق هست . يعني ترم اول تابع رو به صورت پيشرفته به همراه روابط مثلثاتي و قدر مطلق و جزءصحيحو... بررسي ميكنين + يه قسمت هايي از حد . ترم دوم هم قضاياي حد و مجانب ها و مشتق و...
تو كلا سعي كن امسال رياضي 2 + مثلثات رو ياد بگيري . به نظر من به جاي حسابان اگه كتاب مثلثات ماشاالله رضوي ( انتشارات راه علم ) رو بخوني + تست هاي جز صحيح و قدر مطلق و... رو هم خوب كار كني براي حسابانت كافيه .

esfehanei
18-11-2010, 11:46
در مورد گزنيه دو اگه آزمون آخر رو ثبت نام نكرد تا همون موقع صبر كن و تا مهلت ثبت نامش تموم نشده خودت ثبت نام كن برو تو حوضه امتحاني امتحانتو بده . اگه يك آموزن اخر باشه فقط كافيه 12500 تومن رو انيترنتي واريز كني كافيه .

جبر و حسابان زياد به هم مربوط نيستن جبر شمال گزاره هاست و روابط بين چيزهاي قعطي در متغيرهاي رياضيه . خيلي بهش فكر نكن همون موقع اگه كتاب مبتكران رو بخري هفته اي 2 ساعت بخوني كافيه برات .
حسابان موضوع اصليش حد و مشتق هست . يعني ترم اول تابع رو به صورت پيشرفته به همراه روابط مثلثاتي و قدر مطلق و جزءصحيحو... بررسي ميكنين + يه قسمت هايي از حد . ترم دوم هم قضاياي حد و مجانب ها و مشتق و...
تو كلا سعي كن امسال رياضي 2 + مثلثات رو ياد بگيري . به نظر من به جاي حسابان اگه كتاب مثلثات ماشاالله رضوي ( انتشارات راه علم ) رو بخوني + تست هاي جز صحيح و قدر مطلق و... رو هم خوب كار كني براي حسابانت كافيه .

خیلی ممنون
نه صد درصد ثبت نام نکردن یه دوسه تا هم اون وسطا ثبت نام نکردن چون بین نوبت اول و عید بوده
ولی این آخریه به نظرم اگه امتحان بدم خوبه
قلم چی رو یکی از دوستام رفته میگه خیلی خوبه درسته؟
البته 200تومنم انگار ازش گرفتن
ولی بعضی سوالاشو من دیدم انگار یه کم راحت بود
با اینحال من گ.2 رو ترجیح میدم چون سوالای قشنگتری داره
حوضه امتحانیشو کی بهم میگه؟
کی میگن؟
کارت ورود و .... از کجا بگیرم؟

این مثلثات رو خیلی دوست دارم (نمیدونم چرا ولی خیلی قشنگه البته پارسال اینجوری بو امسال رو نمیدونم)
کتابه رو میپرسم اگه بود میگیرم
این جز صحیح و قدرمطلق چیه؟

ولی این هنسه به نظرم از همه درسهای دنیا (چه حسابان و چه زیست و چه درسهای فلسفه و بخصوص عربی:2: )سخت تره

باز هم ممنون از شما

sahelgh
19-11-2010, 10:00
یکی از استادای ما ( که معروف هم هست) اون روز سر کلاس داشت در مورد آزمونا حرف میزد گفت که گزینه 2 سوالاش خیلی سخته و انگیزه رو از بین میبره و می گفت این گزینه 2 تو شهرستانا خیلی طرفدار داره و گرنه تو تهران زیاد ثبت نام نمی کنن! حالم گرفته شد! واقعا اینجوریه؟ چون من خودم گزینه 2 ام !

shah abas
19-11-2010, 10:04
اینجا (شهرستان) همچین طرفداری هم نداره! از دوستان و آشناها فقط الآن یکی میره گزینه ۲ در حالیکه تابستون ۵ نفری می رفتیم.

saeedsamiri
19-11-2010, 10:30
یکی از استادای ما ( که معروف هم هست) اون روز سر کلاس داشت در مورد آزمونا حرف میزد گفت که گزینه 2 سوالاش خیلی سخته و انگیزه رو از بین میبره و می گفت این گزینه 2 تو شهرستانا خیلی طرفدار داره و گرنه تو تهران زیاد ثبت نام نمی کنن! حالم گرفته شد! واقعا اینجوریه؟ چون من خودم گزینه 2 ام !
اینجا هم در روستا و هم در شهرستان ما هم طرفدار زیادی نداره

اکثر داوطلبای اینجا همه قلم چی هستند
البت باید بگم من نه قلم چی هستم نه گزینه دو.چون پول هیچکدام ندارم :31:
سنجش میرم :5:

Alireza SM
19-11-2010, 10:48
استادي كه بگه گزينه دو ( چون سوالاتش سخت هست ) انگيزه رو از بين ميبره ؛ لازم نيست شا به حرفش گوش كنين

خیلی ممنون
نه صد درصد ثبت نام نکردن یه دوسه تا هم اون وسطا ثبت نام نکردن چون بین نوبت اول و عید بوده
ولی این آخریه به نظرم اگه امتحان بدم خوبه
قلم چی رو یکی از دوستام رفته میگه خیلی خوبه درسته؟
البته 200تومنم انگار ازش گرفتن
ولی بعضی سوالاشو من دیدم انگار یه کم راحت بود
با اینحال من گ.2 رو ترجیح میدم چون سوالای قشنگتری داره
حوضه امتحانیشو کی بهم میگه؟
کی میگن؟
کارت ورود و .... از کجا بگیرم؟

این مثلثات رو خیلی دوست دارم (نمیدونم چرا ولی خیلی قشنگه البته پارسال اینجوری بو امسال رو نمیدونم)
کتابه رو میپرسم اگه بود میگیرم
این جز صحیح و قدرمطلق چیه؟

ولی این هنسه به نظرم از همه درسهای دنیا (چه حسابان و چه زیست و چه درسهای فلسفه و بخصوص عربی:2: )سخت تره

باز هم ممنون از شما

بعد از عيد برو تو سايت گزينه دو و ازمون اخر ور اينترنتي ثبت نام كن . توهمونموقع هم ميگن كي و كجا تحويل ميگيري كارت ورود به جلسه رو .

مثلثات رو بايد روابط بين مثلثاتي و معادلات مثلثاتي رو خوب ياد بگيري كه خيلي به درد كنكورت ميخوره
هندسه خيلي راحته كه . همه قبول ميشن توش . اكثرا هم سوالاتي كه تو كلاس حل ميشه رو امتحان ميگيرن معلما

جزء صحيح هم يه تابع هست و مثل مثلثات روابط و معادلات و نامعادلات و ... داره كه خيلي خيلي آسونه

vahid-p
21-11-2010, 13:24
هندسه خيلي راحته كه . همه قبول ميشن توش . اكثرا هم سوالاتي كه تو كلاس حل ميشه رو امتحان ميگيرن معلما
فکر کنم هندسه کنکور رو می گه. من هندسه امتحان نهایی 20 شدم ولی بازم تو تستا مشکل دارم.
کنکور رو با امتحانا یکی نگیرین.

esfehanei
21-11-2010, 13:44

کجاش راحته؟
بله اونو تو مدارس عادی انجام میدن مدرسه من نه اینکه سطحش بالاس(همه دانشمندن و این آلبرت هم یه موقع اینجا درس میخونده :31: )برای همین معلمه هم یه دونه از این کتابای نخبگان گرفته و از اون هی سوالای عجیب درمیاره ما هم که اصلا نمیدونیم هندسه چیه:31:
این کتابه رو هم هر چی گشتم پیا نکردم

good boy 2010
21-11-2010, 16:11
سلام بر کنکوری های 90
شاید هم 91
زیاد نگران نباشید تنها راه بهتر درس خوندن اینه که سعی کنید بهترین باشید
مواظب گزینه دو هم باشید
اگه می تونید سوالات ازمونهای دیگه روهم بگیرید و بررسی کنید بهتره :46:
مواظب زمانتون باشید

Farshid72
28-11-2010, 23:41
سلام بر کنکوری های 90
شاید هم 91

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

METACORTEX
03-12-2010, 13:00
سلام
اینم از آزمون 3 گ.2.
ولی دیگه ایندفعه خیلی خیلی سخت بود خصوصا عمومی ها.
تاره برای ما دفتر چه های عمومی رو ساعت 10.5 آوردن.
ساعت 9 دفترچه های عمومی هنوز به حوزه نرسیده بود.
اول اختصاصی جواب دادیم بعد عمومی.
اینم از ابتکارات گ.2.

smallfrank
03-12-2010, 14:15
Passage II از زبانش خیلی سخت بود...پر از کلمات سخت بود....

shah abas
03-12-2010, 14:21
زبانش کلمات نا آشنا زیاد داشت به نسبت.
شیمیش هم انگار آسون بود

METACORTEX
03-12-2010, 15:51
Passage II از زبانش خیلی سخت بود...پر از کلمات سخت بود....
ردینگ 1 که مال 89 ریاضی بود.
ردینگ 2 هم شبیه کنکور 87-هنر بود.(یه کپی استادانه)
کلا زبانش سنگین بود خصوصا قسمت متن 2 و لغات.
البته دینیش هم ترکونده بود هر چی توحید داشته باهم قاطی کرده بود سوال داده بود.

kOoRi
03-12-2010, 16:39
با آزمون امروز ایمان پیدا کردم سوالات زبانش مشکل داره ... تو پسیج ها فقط باید بدونی منظور طراح سوال چی بوده، هرچند غلط باشه
تو بند 2 پسیج اول گفته بود در 100 سال اخیر میانگین دمای زمین 0.5 درجه افزایش پیدا کرده و توی سوالات یک گزینه که گفته بود سالانه 0.5درجه رفته بالا درست بود! خوب اگه اینجوری باشه که الان دمای زمین 60-70 درجه بود... چرا فرق سوال سخت و سوال اشتباه رو نمی فهمن اینا...
همیشه سوالای پسیجشون می لنگه احمقا...
ولی به طور خلاصه ریاضی و فیزیک رو اصلا نخونده بودم فکر کنم بشه حدود 20 درصد، شیمی آسون بود همه رو زدم...ادبیات و عربی و دینی هم معمولی

Alireza SM
03-12-2010, 18:08
من امروز نتونستم برم آزمون .

sahelgh
03-12-2010, 18:21
من امروز به معنای واقعی گ ن د زدم . البته فیزیک فصل 3 رو کامل درس نداده بودن و حرکت دایره ای هم درس نداده بودن در نتیجه تستاشو نزدم! تحلیلی فصل 3 رو هنوز درس ندادن!!!!!!! تستای اینم جواب ندادم. الانم خیلی حالم گرفته س !

nelly joon
03-12-2010, 18:49
زبان و فیزیکش خیلی سخت بود.
من زبان زدم:52 فیزیک:25.
خیلی افتضاحه،البته چون نخونده بودم ناراحت نیستم خیلی....

esfehanei
03-12-2010, 21:04
اینم از کارنامه عالی من
همه کیف کنن واقعا ترکوندم:31:میخوان بهم مدال هم بدن البته نسبت به قبل خیلی بهتر شه ولی هنوز عالی نشده

البته درسهای ادبیات زبان شیمی و آمار رو معلما کامل درس ناه بون مخصوصا آمار اگه درس داده بودن صد درصد میزدم ولی نشد دیگه
ر مور هندسه کلا دیگه نا امی شدم واسه کنکور اصلی هم نمیخونمش
عربی شدیدا بهتر شده فیزیک و ریاضی هم همینطور
راستی این درصدا با کنکور تقریبا یکیه؟
اگه اینجوریه دیگه نخونم چون اینجوری من رشته بدردبخور قبول نمیشم

cold-dream
03-12-2010, 21:26
شما سومی . مگه نه؟
خیلی سخت نگیر.
برای کنکور خوندن رو سال دیگه یاد میگیری.
وقت هنوز زیاد داری.

اینم درصدهای من :
زبان و ادبیات فارسی : 58
زبان عربی : 26 حتی یک کلمه هم تا حالا عربی نخوندم!
فرهنگ و معارف اسلامی : 74 نمیدونم چرا اینطوری شده. خودم بررسی کردم بالای 80 شد که!
زبان انگلیسی : 56 انصافا زبانش سخت بود
زمین شناسی :0 سفید!
ریاضی :25 افتضاح تاریخ به این میگن
زیست شناسی :84 ایول به خودم. ترکوندم!
فیزیک :5 اصلا من کلا حرفم نمیاد. من انکار میکنم!
شیمی :40 خاک تو سرم!

ریاضی و فیزیک و عربی باید اصولی از اول بشینم کار کنم.
البته من تو دو هفته اخیر شدیدا درگیر یه سری مشکلات بودم.
برام دعا کنید. منم برای شما دعا میکنم

METACORTEX
03-12-2010, 22:20
سلام
من اینترنتم قطع شده با dial up کانکت شدم.
حال ندارم 3 ساعت عکس آپ کنم.
اینم درصدام.
البته زیاد جالب نبود.
اما خداوکلیلی خیلی سخت بود.:41:
ادبیات: 37
عربی:64
دینی:96
زبان:100:31:
ریاضی:45
فیزیک:47
شیمی:66.
فعلا بای.

meragj2
03-12-2010, 23:14
با آزمون امروز ایمان پیدا کردم سوالات زبانش مشکل داره ... تو پسیج ها فقط باید بدونی منظور طراح سوال چی بوده، هرچند غلط باشه
تو بند 2 پسیج اول گفته بود در 100 سال اخیر میانگین دمای زمین 0.5 درجه افزایش پیدا کرده و توی سوالات یک گزینه که گفته بود سالانه 0.5درجه رفته بالا درست بود! خوب اگه اینجوری باشه که الان دمای زمین 60-70 درجه بود... چرا فرق سوال سخت و سوال اشتباه رو نمی فهمن اینا...
همیشه سوالای پسیجشون می لنگه احمقا...
ولی به طور خلاصه ریاضی و فیزیک رو اصلا نخونده بودم فکر کنم بشه حدود 20 درصد، شیمی آسون بود همه رو زدم...ادبیات و عربی و دینی هم معمولی

دقیقا!
هم این آزمون هم آزمون قبلی. نمی تونن سوال سخت طرح کنن سوال مبهم و اشتباه میارن.

این آزمون همه درصد هام مثل هم میشه!
ادبیات روال همیشگی رو داشت
عربی خیلی سخت بود و من بدجوری وقت کم آوردم ولی اونایی که تونستم بزنم همه درست بود!
زبان به پسیج دوم نرسیدم
زیستش رو با بی دقتی زدم افتضاح.
فیزیک و ریاضی درسمون عقب بود شیمی هم آسون بود.

vahid-p
04-12-2010, 11:01
هنوز کارنامه ما نیومده.
ولی از شانس بد من دیروز بدجوری مریض بودم و سردرد داشتم، هر وقت سوالا رو می دیدم دیگه سرم جوش می آورد.
ولی کلا باید بگم تخصصی ها به جز شیمی سخت بود. عمومی ها معمولی بود .

meragj2
04-12-2010, 19:49
اینم کارنامه من :

عربی وقت کم آوردم وگرنه 90 می شدم.
فیزیک هم نوسان رو کلا درس نداده بود.
زیست بی دقتی کردم.
کلا راضیم.

omnia.2008
04-12-2010, 21:25
اقا اینجا کسی هست که هم گزینه 2 داده باشه هم قلمچی؟
کدومش بهتره ؟
من خودم قلمچی میدم خوبه فقط وقتش کمه هم عمومی هم اختصاصی

esfehanei
05-12-2010, 20:23
دوستان برا ثبت نام اینترنتی گ.2 چی باید بکنم؟
درضمن مکان آزمون رو کی میگن؟
حتما باید برم نمایندگیشون ثبتنام کنم؟چون یه کم دوره حوصله ندارم میخوام اینترنتی ثبت نام کنم
ضمن فقط یکی هم میخوام برم چون بقیشو مدرسمون خودش نوشته
نرم ثبت نام کنم بعد روز آزمون اسمم نباشه و....

vahid-p
05-12-2010, 23:38
اینترنتی می شه ثبت نام کرد ولی حضوری بهتره .
شما که یه بار ثبت نام کردین، چرا دوباره می خواین ثبت نام کنین؟ چطور می تونی همزمان تو هر دو آزمون شرکت کنی؟

باید بگم این دفعه رو واقعا گند زدم ولی خب بهانم اینه که مریض بودم و از سر درد نتونستم کامل بشینم سر جلسه. برای همین شاهکار ایجاد شده نمی تونم کارنامم رو بذارم :)

esfehanei
06-12-2010, 19:39
اینترنتی می شه ثبت نام کرد ولی حضوری بهتره .
شما که یه بار ثبت نام کردین، چرا دوباره می خواین ثبت نام کنین؟ چطور می تونی همزمان تو هر دو آزمون شرکت کنی؟

باید بگم این دفعه رو واقعا گند زدم ولی خب بهانم اینه که مریض بودم و از سر درد نتونستم کامل بشینم سر جلسه. برای همین شاهکار ایجاد شده نمی تونم کارنامم رو بذارم :)

دقیقا من گفتم که چرا میخوام ثبت نام کنم
مدرسمون آزمون 3و4 رو ثبن نام نکرده و من میخوام شرکت کنم برای همین گفتم اگه بشه اینترنتی ثبت نام کنم
خوب بالاخره اینترنتی یا حضوری؟

cold-dream
06-12-2010, 22:28
من تو فیزیک و ریاضی نمیتونم خوب تست بزنم.
هر درسی رو که بخونم خوب تست میزنم جز این دو تا.
شماها چطور میخونین؟ یکی یه راهی به منم یاد بده.
مخصوصا این فیزیک پیش ( تجربی ) که واقعا وحشتناکه برا من. :2:

H I D D E N
12-12-2010, 21:40
سوالات را از کجا می شه گیر آورد ؟
اسکن شده پیدا نمی شه ؟

METACORTEX
24-12-2010, 14:20
سلام بر همه دوستان. امیدوارم همتون آزمون خوب داده باشید. کلا خوب بود ولی من گسسته گند زذم یهنی وقت نکردم. زبانشم سخت بود خیلی خدایی.

meragj2
24-12-2010, 21:04
باید یه فکری به حال این فیزیک بکنن خیلی سخته با سوالای کنکور تجربی مقایسه کنین.
2 شیمی هم وقت کم بود هر سوال استوکیومتری 2.5 برابر بقیه سوالای دیگه باید وقت داشته باشه این آزمون 8 تا اس. داشت.
زیست هم خیلی آسون بود.
عمومی رو عالی زدم همه درصدام غیر از ادبیات به درصد ایده آلم خیلی نزدیک شد.

shakerifar
24-12-2010, 21:48
من سوم ریاضیم
این دفعه گند زدم خیلی غلط زدم در کل سوالا خوب بود ولی حسابان راحت تر هم جا داشت باشه
ایشالله دفعه بعد

nelly joon
24-12-2010, 21:57
من چرا انقدر شیمی رو بد زدم پس؟
اون دفعه 90 بود،اینبار شد 40!:19:

meragj2
25-12-2010, 00:05
من چرا انقدر شیمی رو بد زدم پس؟
اون دفعه 90 بود،اینبار شد 40!:19:
من که گفتم . وقتش کم بود :13:

meragj2
25-12-2010, 22:58
کارنامه من:

fobia
26-12-2010, 08:21
سوالات اختصاصی ریاضی آزمون شماره 4 گزینه دو

دانلود:

لینک کمکی :

Facon_Archi
26-12-2010, 12:36
گزینه ی 2 آزمون زبان برگزار میکنه؟

METACORTEX
28-12-2010, 00:11
سلاک
مه سنجش و قلم چی برگزار میکنه.

---------- Post added at 12:11 AM ---------- Previous post was at 12:11 AM ----------

سلام
مه سنجش و قلم چی برگزار میکنه.

sapa
28-12-2010, 12:07
دوستان ترتیبی بدید آزمون ها به طور منظم اسکن بشه بیاد رو سایت
با تشکر

vahid-p
29-12-2010, 00:23
دوستان ترتیبی بدید آزمون ها به طور منظم اسکن بشه بیاد رو سایت
با تشکر
این هم خلاف قوانین کپی رایته و هم حق شرکت کننده ها که اینقدر هزینه کردن پایمال می شه
از نظر اخلاقی اصلا پذیرفته نیست.
چون به این ترتیب هدف نمی تونه معرفی آزمون گزینه دو باشه و فقط ارائه سوالاته. ولی بعضی اوقات ( خودم یه نمونه تو صفحه اول گذاشتم - درس ریاضی - ) و اون فقط برای معرفی بود و نه انتشار سوالات.

METACORTEX
29-12-2010, 10:01
این هم خلاف قوانین کپی رایته و هم حق شرکت کننده ها که اینقدر هزینه کردن پایمال می شه
از نظر اخلاقی اصلا پذیرفته نیست.
چون به این ترتیب هدف نمی تونه معرفی آزمون گزینه دو باشه و فقط ارائه سوالاته. ولی بعضی اوقات ( خودم یه نمونه تو صفحه اول گذاشتم - درس ریاضی - ) و اون فقط برای معرفی بود و نه انتشار سوالات.
من هم موافقم.

eblisandenzo
31-12-2010, 18:20
سلام دوستان . من صادق هستم . پارسال هم گزینه2 بودم . البته امسال دانشجو هستم . میخواستم بدونم آیا تو بخش خدمات گزینه 2 که مخصوص خود داوطلب هاست آیا کارنا مه ای از دانشگاه گیلان هست یا نه ؟
البته تو بخش کارنا مه دیدم اما اگه هست ممنون میشم برام بزارین برای کسی میخوام .

راستی اگه در زمینه کنکور کمکی ازم ساخته هستش در خدمتم .
با اجازه

vahid-p
03-01-2011, 12:48
سلام دوستان . من صادق هستم . پارسال هم گزینه2 بودم . البته امسال دانشجو هستم . میخواستم بدونم آیا تو بخش خدمات گزینه 2 که مخصوص خود داوطلب هاست آیا کارنا مه ای از دانشگاه گیلان هست یا نه ؟
البته تو بخش کارنا مه دیدم اما اگه هست ممنون میشم برام بزارین برای کسی میخوام .

این بخش برا همه قابل دسترسه. راستی شاید یادگار ماندگار کانون بدردتون بخوره .
علوم ریاضی

علوم تجربی

علوم انسانی

hjoooker
06-01-2011, 22:47
میخواستم بدونم از هر درس رشته ریاضی تو کنکور چند تا تست میاد؟اخه من تازه شروع کردم بخونم میخوام مبحثی بخونم!به نظر شما وقتی میخوام تو سراسری همه درسای اختصاصی بالای ۳۵ تا ۴۰ بزنم ادبیات عربی هم بالای ۷۰ و دینی بالای ۵۰ و زبان منفی نزننم حداکثر ۲۰ بزنم باید چه مبحثایی بخونم که ساده هم باشه!با تشکر

vahid-p
08-01-2011, 13:46
برای این درصد هایی که گفتی باید همه رو بخونی !
چون درصدهای کمی نیستند.
اما تقریبا توزیع سوالات به این صورته :
ادبیات : 25 تست ( قرابت معنایی 9 تست ، آرایه 3 تا 4 تست ، املا و واژگان 6 تست، تاریخ ادبیات 3 ، زبان فارسی 4 تا 5 تست )
عربی : 25 تست ( 6 تست معنی ، سه چهارتا درک مطلب و بقیه دستور زبان )
دین و زندگی : 25 تست ( 9تست 2 ، 8 تست سوم 8 تا پیش - دقیق نمی دونم )
زبان : 25 تست ( اکثر تستا از پیش )
ریاضی : 55 تست ( ریاضیات پایه و دیفرانسیل 24 تست ، هندسه 1 و 2 هرکدوم 4 تست . هندسه تحلیلی 8تست، گسست و جبر 13 تست و امار 2 تست )
فیزیک : 45 تست ( فیزیک اول ( فصول نور ) 4 تست، فیزیک 2 تقریبا 8 تست ، فیزیک 3 11 تست و پیش 24 تست ) - اینو حدودی گفتم فقط برای اینکه حدودا بدونی و اصلا روش حساب باز نکن.
شیمی : 35 تست .هر سه سال تقریبا سهم مساوی دارن

البته تقسیم بندی دقیقترش هم تو گزینه مشاور هست که در حال حاضر در دسترسم نیست. خلاصه حدودا همینه.

meragj2
22-01-2011, 22:59
آزمون شماره 5 :

vahid-p
30-01-2011, 09:54
اينم از كارنامه من :
واقعا بايد روي عمومي ها و شيمي وقت بيشتري بذارم. زبان هم به نظرم خيلي سخت بود. همين.

vahid-p
18-02-2011, 16:39
کارنامه آزمون امروز ما که هنوز نیومده و معمولا طول می کشه.
می خواستم ببینم آزمون امروز به نظر شما چطور بود؟ به نظر من دیف و حسابانش به مراتب سخت تر از آزمون قبل بود و فیزیک آسونتر و شیمی هم مثل قبلی سخت بود. عمومی ها به نظرم متوسط بود.
شما چی فکر می کنید؟ض

shah abas
18-02-2011, 17:45
من بعد تحلیل نظرم رو میگم:دی
فقط برام شدید (بسیار شدید خیلی خیلی!) مهمه بدونم سطح دیف این آزمون در چه حدی بود؟ و سطح عربیش.

MASTERSELITE
18-02-2011, 19:43
عمومی هاش که کلا fun بود. خیلی ساده بود. اختصاصی هاشم متوسط بود. شیمی که انصافا ساده بود. اگه به این میگین سخت ، پس ترکیب فصل 3 با استکیو متری سر مسائل poh دیگه چی میشه :D
کلا آزمون های گزینه 2 خوبیش اینه که پاسخ های احتمال که در فرایند حل مسئله ممکنه به اونها بر بخورید رو توی گزینه ها میگنجونه . مثل قلم چی نیست که هر آزمون نوسان داره و براش درصد پاسخگویی تعیین میکنن و رفرنس سوالات همون کتاب آبی رو معین میکنن.
طراح دین وزندگی ایمن دفعه آقای دلشاد بود. سطح سوالاتش پایین تر اومده بود :D

mh_rayaneh
18-02-2011, 20:44
salam.keyboardam farsi nadare felan sharmande
difesh rahat bod.
)aine khonde boodam(fizik kheili balad naboodam
.shimi sakht.
zaban sakht
dini rahat
arabi mamoli
adabiat mamoli

hend3 sakht nabood?

saeed 1428
21-02-2011, 18:37
سلام دوستان من یه سوال داشتم . من رشتهی ریاضیم به جز ریاضی تو بقیه درسام مشکلی ندارم می خاستم حالا که 4 ماه بیشتر تاکنکور نمونده ریاضی رو چطور بخونم تا درصد در حدود 20 به دست بیارم ؟ فقط مباحث آسون رو بخونم یا.........شما راهنماییم کنید

vahid-p
23-02-2011, 21:06
سلام دوستان من یه سوال داشتم . من رشتهی ریاضیم به جز ریاضی تو بقیه درسام مشکلی ندارم می خاستم حالا که 4 ماه بیشتر تاکنکور نمونده ریاضی رو چطور بخونم تا درصد در حدود 20 به دست بیارم ؟ فقط مباحث آسون رو بخونم یا.........شما راهنماییم کنید
20 درصد در کنکور هم خودش تسلط نسبتا خوبی می خواد. البته بستگی به منطقه و پایتون هم هست.
اما کلا باید روی مباحث آسون و البته ثابت در کنکور سرمایه گذاری کنی. بد نیست کنکور های دو سال قبل رو بررسی کنی و ببینی کدوم سوالات معمولا آسونترن. به نظرم آمار می تونه راحت باشه+گراف+حد+لگاریتم و... کلا باید خودت بررسی کنی.

esfehanei
24-02-2011, 00:14
20 درصد در کنکور هم خودش تسلط نسبتا خوبی می خواد. البته بستگی به منطقه و پایتون هم هست.
اما کلا باید روی مباحث آسون و البته ثابت در کنکور سرمایه گذاری کنی. بد نیست کنکور های دو سال قبل رو بررسی کنی و ببینی کدوم سوالات معمولا آسونترن. به نظرم آمار می تونه راحت باشه+گراف+حد+لگاریتم و... کلا باید خودت بررسی کنی.

20درصد تسلط میخواد؟
من که میخوام 100 بزنم پس چی کنم؟
البته هنوز سال دومم ولی الان رو 100 حساب میکنم تا موقع کنکور حداقل یه 70 -80 بشه
راستی سطح سوالای ریاضی کنکور بالاتر از سوالای گزینه دوهه؟ تقریبا چقدر؟

omnia.2008
24-02-2011, 08:46
20درصد تسلط میخواد؟
البته هنوز سال دومم ولی الان رو 100 حساب میکنم تا موقع کنکور حداقل یه 70 -80 بشه
اره 20% هم تسلط میخواد یه نگاه به سوالای ریاضی پارسال بنداز میفهمی تسلط میخواد راستی من خودم تجربیم ببخشید تو ریاضی دخالت کردم

Reza31001
24-02-2011, 09:08
20درصد تسلط میخواد؟

حل تک تک سوالات کنکور نیاز به تسلط در مبحث مربوط به خودش رو داره

ریاضی بابقیه درسا فرق داره عده بسیار بسیار معدودی می تونن بالای 60 بزنن (300-400 نفر در کل کشور)
ولی خب کار نشد نداره تلاشتو بکن

خودت سوالات رو بگیر مقایسه کن ولی به نظر من کنکور سخت تر و مفهومی تره گزینه دو بعضی وقتا می خواد سوال سخت طرح کنه دیگه سوالاتشو نمیشه حل کرد چون فقط می خواد سخت باشه ولی سوالای کنکور هر کدوم برا خودش حساب کتاب داره و همین طوری طرح نمیشه

saeed 1428
24-02-2011, 13:00
20درصد تسلط میخواد؟
وقتی به اینجا ییکه ما هستیم برسی نزدیک کنکور میفهمی 20% یعنی چه!

vahid-p
26-02-2011, 10:27
طراح دین وزندگی ایمن دفعه آقای دلشاد بود. سطح سوالاتش پایین تر اومده بود :D
منظورتون گزینه دو بود یا قلمچی؟

MASTERSELITE
26-02-2011, 17:31
گزینه 2. قلمچی که آقای شلفی دبیر خودمونن. طراح گزینه 2 آقای دلشاد بودن ایندفعه.

navid2007
24-04-2011, 14:37
سلام اگه میشه آخرین رتبه قبولی در رشته عمران در دانشگاه های 1. مالک اشتر 2. خواجه نصیر 3. عباسپور بگذارید.
متشکرم

vahid-p
24-04-2011, 18:38
سلام اگه میشه آخرین رتبه قبولی در رشته عمران در دانشگاه های 1. مالک اشتر 2. خواجه نصیر 3. عباسپور بگذارید.
آخرین رتبه رو معمولا نمی شه پیدا کرد. اما حدودا می شه گفت. البته نگفتین کدوم منطقه؟
شما به "تاپیک >>> بانک کارنامه کنکور سراسری [بحث ، مشاوره ، تخمین رتبه و...]"

سر بزنید حتما جواب سوالتون رو خواهید گرفت.

hiden47
30-05-2011, 21:43
من سوالات تجربی 89-90 گزینه2 را میخوام ؟ اگر کسی میفروشی من خریدارم؟
لطفا جواب بدید منتظرم

vahid-p
31-05-2011, 11:28
لطفا جواب بدید منتظرم
اگه کنکوری 91 هستی تا 10 تیر صبر کنی ، بعدش هستن کسانی که بفروشن. اگه کنکوری همین امسال هستی، یک اینکه چندان به دردت نمی خوره و کنکورهای سال های اخیر بهتره و دوم اینکه فکر کنم خودشون هنوز بهش نیاز داشته باشن.

ulsss
31-05-2011, 19:39
لطفا جواب بدید منتظرم
شما کدوم شهر هستی؟

hiden47
01-06-2011, 11:30
تهران زندگی میکنم

meragj2
01-06-2011, 23:16
این مرور آخر یه کلاه برداری درست و حسابیه...
سوالاش همون سوالای آزمونای ترم اوله.

ulsss
03-06-2011, 22:23
من تو مرور اخر ثبت نام کردم. ولی حالا میبینم خیلی خوب نسیت.

MeMri
08-06-2011, 18:51
دوستان واسه این آزمون 12 باید کارت جدا بگیریم؟!

mineworld
25-06-2011, 13:55
اولین پست سری جدید آغاز میشود با بـسم الله الرحمن الرحیم...

سلام

با تشکر فراوان از ناظر انجمن آموزش عالی که اجازه فرمودند برای سال 91 - 90 نیز در همین تاپیک ادامه دهیم . امـــا ...

همچون سال پیش در نظر داریم تمامی بحث هایی که مربوط به آزمون های بزرگ گزینه دو در سال جاری است را در این تاپیک مطرح کنیم . با این توضیح که مرحـله آغازین این موسـسه با طرح " گـــام اول " آغـاز میشود بدیهی است که عمده بحثمان پیرامون این طرح باشد . قبل از هر توضیحی از دوست عزیزم وحید (vahid-p) که پارسال را در این موسسه با هم بودیم تقاضا میکنم که با اطلاعات گرانبها و کاملی که در مورد این موسسه و ازمون ها دارند ما و دوستان کنکوری 91 مان را را در این موضوع یاری کنند.

متاسفانه اولین بحث ممکن در این طرح ثبت نام بود که امروز به پایان رسید و بنا به گفته سایت گزینه 2 تمدیدی در کار نخواهد بود. اما سایر بحث های آتی در این چند عنوان خلاصه میشود .

1- برنامه ریزی تابستان

2- بررسی جداگانه هر آزمون

3- مقایسه کارنامه ها

4- سوالات و انتقادات

5- جزوات و دی وی دی ها و دیگر خدمات آموزشی - مشاوره ای این طرح

6- سایرخدمات

7- مشاوره

8 - ........

دوستان عزیز چند لینک مهم از سایت گزینه دو را هم داشته باشید :

1- محدوده ی دقیق آزمون های ارزشیابی 1 و 2 و آزمون حضوری 1 گام اول 90

2- محتوای بسته و توضیح خدمات جانبی طرح گام اول ۹۰

3- مهمترین هدف از شرکت در آزمون های آزمایشی (کلیپ سوم)

4- همه میگویند گزینه 2 بهترین است اما واقعا چرا ؟ مسئله این است ...

5- این PDF را هم ببینید بد نیست ..

متاسفانه خدمات انحصاری سایت گزینه 2 برای طرح گام اول هنوز فعال نشده است به همین دلیل لینک آنرا نمی بینید . همچنین کارنامه نفرات برتر کنکور 90 و مهمتر تطبیق آزمون های گزینه 2 با آن بماند برای اینده نزدیک.

تا یادم نرفته بگم رضا هستم . کنکور 90 از دستمون رفت و داوطلب آزاد شدیم از امسال . خب ظاهرا چیزی نمانده جز دعای خیر برای همه کنکوری های 91 ... برای پست اول کافیست .

mineworld
25-06-2011, 14:03
دوستان عزیز شرکت کننده در طرح گام اول میشه بگید بسته اول شامل چی بود ؟ اگه همین باشه که پارسال خیلی کامل تر بوده .. امسال نه DVD نه گزینه مشاور نه پاسخ ازمون های ارزشیابی .. شما هم همینطوری بوده ؟ راستش قبلا سایت محتویات بسته رو برای کنترل بچه ها میذاشت اما تا حالا که نذاشتن...

D_felfelak
27-06-2011, 10:10
برای گام اول نميشه هيچ کدوم از آزمون ها رو ثبت نام کردم؟
يا فقط آزمون اول از دست رفته؟

shah abas
27-06-2011, 10:58
هر وقت ثبت نام بکنید همه آزمون های باقی مانده رو میدیدو (البته اگه به بعدی کمتر از ۴ ۵ روز نمونده باشه)

D_felfelak
27-06-2011, 11:11
هر وقت ثبت نام بکنید همه آزمون های باقی مانده رو میدیدو (البته اگه به بعدی کمتر از ۴ ۵ روز نمونده باشه)
پس چرا سايت برای ثبت نام اينترنتی بسته هست؟ ميگه مهلت تمام شده
حضوری به نمايندگی گزينه دو در شهرمون رفتم اما گفت سايت بسته هست!!! رفته بودم آمونی که نبودم رو بگيرم
من سال سوم گزينه دو بودم ميتونند يه کاريش کنند؟

mineworld
30-06-2011, 19:32
پس چرا سايت برای ثبت نام اينترنتی بسته هست؟ ميگه مهلت تمام شده
حضوری به نمايندگی گزينه دو در شهرمون رفتم اما گفت سايت بسته هست!!! رفته بودم آمونی که نبودم رو بگيرم
من سال سوم گزينه دو بودم ميتونند يه کاريش کنند؟

سلام

دوست عزیز تا اونجایی که من میدونم ثبت نام برای آزمون های باقی مانده فقط مربوط به آزمون های طول ساله یعنی با توجه به اینکه من پارسال همین گام اول بودم و همچنین مطالب سایت انگار نمیشه دیگه ثبت نام کرد . حالا شما میتونی محض اطمینان یه تک زنگ به دفتر موسسه بزنی و بپرسی که ای شاید گذاشتن ... خلاصه که اینجوریاست :20:

mh_rayaneh
01-07-2011, 12:01
شک نکنید گزینه دو بهترینه
واقعا میگم.بهترینه

mineworld
01-07-2011, 19:38
شک نکنید گزینه دو بهترینه
واقعا میگم.بهترینه

شدیدا تـایـیـد میشود ... :40:

نادر1368
01-07-2011, 19:46
چرا!؟راستی این جزوات مکتوب بود خیلی عالی میشد:13: اصولا به قول استادی من با کنار هم چیدن ورقه ها احاطه پیدا میکنم به موضوع!:20:

mineworld
01-07-2011, 19:50
دوستان عزیز امکانات انحصاری طــــرح گام اول روز به روز داره کامل میشه . احساس میکنم جزوه ها نسبت به سال پیش خیلی بهترن اما هنوز هم جای کار زیادی دارن.
یه کار جدیدی که امسال اجرار کردن این بود که بر خلاف گذشته که جزوه ها تلفیقی از تست های تمرینی و درسنامه مطالب بود امسال جزوه های که در بسته هست فقط تسته (که مشخصا تعدادش بیشتر شده نسبت به پارسال) و جزوه های الکترونی ( !!!! E - Jozve ) که روی سایت فقط شامل توضیح مطالب با کیفیت بهتر و مفصل تره . الان منتظرم که اون قسمت هست که آزمون های سالای گذشته ست اونو فعال کنن که خیلی به کار میاد ... متاسفانه DVD هم نداشت این آزمون اول :41:

Headphone
01-07-2011, 20:02
دوستان عزیز امکانات انحصاری طــــرح گام اول روز به روز داره کامل میشه . احساس میکنم جزوه ها نسبت به سال پیش خیلی بهترن اما هنوز هم جای کار زیادی دارن.
یه کار جدیدی که امسال اجرار کردن این بود که بر خلاف گذشته که جزوه ها تلفیقی از تست های تمرینی و درسنامه مطالب بود امسال جزوه های که در بسته هست فقط تسته (که مشخصا تعدادش بیشتر شده نسبت به پارسال) و جزوه های الکترونی ( !!!! E - Jozve ) که روی سایت فقط شامل توضیح مطالب با کیفیت بهتر و مفصل تره . الان منتظرم که اون قسمت هست که آزمون های سالای گذشته ست اونو فعال کنن که خیلی به کار میاد ... متاسفانه DVD هم نداشت این آزمون اول :41:
آزمون اولتونو دادید؟

چه مباحثی توش داشت ؟

آزمون بعدی کیه؟

mineworld
01-07-2011, 20:35
آزمون اولتونو دادید؟

چه مباحثی توش داشت ؟

آزمون بعدی کیه؟

سلام به شما :20:

عزیزم ازمون اول دقیقا جمعه 24 تیرماهه . تو این ازمون 75 درصد مباحث سال اول و دوم مورد سوال قرار میگیره . البته چون تو این فروم به این بزرگی ما فقط یه Headphone داریم دیگه مختصر جوب دادن خوب نیست زشته .. یعنی میتونی از اینجا مباحث رو ببینی البته یه کمی اشتباه داره اما تقریبا همین حول و حوشه ..

ریاضی :

تجربی :

این ازمون اول . اما ازمون دوم دو هفته بعد ازمون اول شامل تمام دروس سال اول و دومه . سوالی باشه خودم در حد توان در خدمت شمام ... :11:

Headphone
01-07-2011, 20:49
سلام به شما :20:

عزیزم ازمون اول دقیقا جمعه 24 تیرماهه . تو این ازمون 75 درصد مباحث سال اول و دوم مورد سوال قرار میگیره . البته چون تو این فروم به این بزرگی ما فقط یه Headphone داریم دیگه مختصر جوب دادن خوب نیست زشته .. یعنی میتونی از اینجا مباحث رو ببینی البته یه کمی اشتباه داره اما تقریبا همین حول و حوشه ..

ریاضی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتجربی :

این ازمون اول . اما ازمون دوم دو هفته بعد ازمون اول شامل تمام دروس سال اول و دومه . سوالی باشه خودم در حد توان در خدمت شمام ... :11:
مرسی ، قربون شما!
من که بورسیه قلم چی هستم...
مهمترین دلیلی که گزینه 2 ثبت نام نکردم اینه که نمایندگی شهر ما خیلی نامنظم و بهم ریخته اس بچه ها که رفتن میگنن اصلا خوب آزمونو برگزار نمیکنن، تقلب خیلی زیاده ، حتی بچه ها میتونن برن پاسخنامه بدزدن....

قلم چی هم خوبه ، من ازش راضیم

mineworld
01-07-2011, 20:54
[/COLOR]
مرسی ، قربون شما!
من که بورسیه قلم چی هستم...
مهمترین دلیلی که گزینه 2 ثبت نام نکردم اینه که نمایندگی شهر ما خیلی نامنظم و بهم ریخته اس بچه ها که رفتن میگنن اصلا خوب آزمونو برگزار نمیکنن، تقلب خیلی زیاده ، حتی بچه ها میتونن برن پاسخنامه بدزدن....

قلم چی هم خوبه ، من ازش راضیم

در هر حال شما واسه ما خیلی محترم اید و رو سر ما جا دارید و در نهایت ارزوی ما موفقیت شماست هر کجا باشید :20:

mineworld
01-07-2011, 21:00
چرا!؟راستی این جزوات مکتوب بود خیلی عالی میشد:13: اصولا به قول استادی من با کنار هم چیدن ورقه ها احاطه پیدا میکنم به موضوع!:20:

چراش که مفصله و منم الان خیلی سرم شلوغه خیلی ولی کوتاه و خیلی مختصر اینه که
1 - سوالات فوق العاده استاندارده یعنی به ازمون سراسری خیلی شباهت داره یعنی می تونی قبل ازمون کنکور حداقل 12 بار تحت ازمون های تقریبا مشابه قرار بگریری .. در سال 89 بیش از 83 درصد مفاهیم مطرح شده در ازمون کنکور 89 حداقل 1 با تو سال پیش گزینه 2 اومده بودن جالبه نه ؟! از اینجا نمیتونی تطابق رو ببنی :

ببخشید دیگه نمیشه ادامه داد مفصلش رو بعدا لینک میکنم براتون .. بعد جزوه های گزینه 2 که همونطور که توضیح دادم هنوزم بعضیاش مکتوبه و بعضیاشم الکترونیکیه ...

Headphone
01-07-2011, 21:00
[/COLOR]

در هر حال شما واسه ما خیلی محترم اید و رو سر ما جا دارید و در نهایت ارزوی ما موفقیت شماست هر کجا باشید :20:
بابا شما چقد مودبید ، کف کردم:40::40::40::11::11::11:
اتفاقا خیلی دلم میخواست بیام گزینه 2 ، سوالاش خیلی بهتره

mineworld
01-07-2011, 23:16
از اینجا نمیتونی تطابق رو ببنی

چی گفتم ! ببخشید می تونی ..

mineworld
05-07-2011, 17:11
کماکان خواهان و منتـظر حضور دوستان گـام اولی در این تاپیک هستیم ...

xerxes again
05-07-2011, 19:42
کماکان خواهان و منتـظر حضور دوستان گـام اولی در این تاپیک هستیم ...
گام اول برنامش فقط به درد کساییه که کلاس نمیرن. من خـــــیلی عقب افتادم از برنامش.

mineworld
06-07-2011, 18:49
گام اول برنامش فقط به درد کساییه که کلاس نمیرن. من خـــــیلی عقب افتادم از برنامش.

سلامی خنک نثار شما :40:

دوست عزیز :

یعنی اصلا غمی نداشته باش .. مگه ممکنه کسی تو گام اول ثبت نام کنه و بعد بتونه با اون برنامه جلو بره !! بحق چیزای نشنیده ! پارسال که خیلی بهتر بود حداقل 50 درصد رو میشد یه کاریش کرد اما این سوپر برنامه ریز های گزینه 2 کاریه که از دستشون برمیاد دیگه ! انتظاری غیر از این هم نیست ... :27:

بعد دوست عزیز این نکته رو براتون یاداوری میکنم که مهم ترین وظیفه ما استفاده ی خوب از فرصت تابستونه . چه ارزشی داره سریع و سرسری درس بخونی واسه اینکه به برنامه گزینه 2 برسی و بگی من رسیدم و فلان زدم ؟! (یعنی اولویت رسیدن به برنامه نیست اصلا) .. چه ارزشی داره اگه جوری درس بخونی که نهایت کار تو دی ماه یاد بیفته که ای بابا من که هیچی پایه (مثلا پایه) نمیدونم و شروع کنی از نو بخونی (تازه اگر بتونی!) . چه ارزشی داره بخاطر رسیدن به برنامه سوپر سـپـید گزینه 2 دروس پایه رو سطحی بخونی که فردا نیاز داشته باشی دوباره از اول بخونیدشون در حالی که میتونی فقط تا اخر تابستون سال دوم و نصف سال سوم رو خوب بخونی ؟! نتیجه اینکه مواظب حسرت های از دست دادن تابستان باشیم . دوستان عزیز و با درک من خوب میدونن این حرفــا نفی رسیدن به برنامه همراه خوب درس خواندن (البته طبق تعریف ..! ) نیست . در نهایت امر ارزوی شخصی من موفقیت و رضایت درونی شما از وضع درس خوانیتان است . ممنون که پست گذاشتید واقعا ممنونم :11:

vahid-p
09-07-2011, 16:23
سلام دوستان.
میگم چرا اینجا اینقدر سوت و کوره؟؟؟ من می خواستم یه مطلب مفصل در مورد تجربیاتم از گزینه دو ( مخصوصا گام اول ) بگم ولی کسی هست که استفاده کنه؟؟؟
در هر حال تو دو سه روز آینده می نویسم تا به قولی که به mineworld دادم وفا کرده باشم.
فعلا

Farrell
10-07-2011, 19:56
mineworld عزيز شما واسه عربي چيکار ميکني؟؟ من که از اول شروع برنامه گزينه دو تا حالا يه نگاه هم بش ننداختم..
نميدونم چرا دلم نميکشه اين درسو بخونم ...

shakerifar
10-07-2011, 21:17
منم گام اولی هستم ولی برنامه ریزیش اصلا جالب نیست خیلی سریع پیش میره الان طبق برنامه ریزی عقب هستم ولی از بچه ها که پرسیدم خیلیا هنوز شروع نکردن
هرکس هم تجربیاتی داره بنویسه ممنون می شم

mineworld
11-07-2011, 22:32
mineworld عزيز شما واسه عربي چيکار ميکني؟؟ من که از اول شروع برنامه گزينه دو تا حالا يه نگاه هم بش ننداختم..
نميدونم چرا دلم نميکشه اين درسو بخونم ...

سلام گلم :40:

والا من خوشحالم که دارم هی پیشرفت میکم تو این درس البته منظورم پیشرفت علمی نیست منظورم اینه که خوب فهمیدم و هی بهترم میفهم که باید چیکار کنم ... اما اخرین ورژن برامه ی عربی من این شده که شروع کنم تو تابستون مقدمات و مباحث ابتدایی و در واقع خشت اول عربی رو خوب درک کنم . .دقت کنید نه اینکه ضعیف باشه عربیم نه ! واسه اینکه پی بردم به طور فوق العاده عجیب و باور نکردنی میشه مشکلات مربوط و خاصه این درس رو حسابی با این روش از بین برد . بعد ببین عزیزم من منابعم یه خورده بیشتره یعنی یه خورده که نه خیلی بیشتره . خیلیا رو تو همین فروم دیدم که گفتن خوندن ایادفیلی زیاده و نمیشه خوندش .. حالا من بگم علاوه بر این کتاب بانک تست عربی خیلی سبز رو که تعداد صفحاتش بیشتره دارم میخونم و از منابع غیر درسی کتاب صرف میر و کتاب عظیم و تسهیل کننده فوق قوی عربی کتاب زبان قران سطح مقدماتی و سطح متوسطه رو هم در دستور کار دارم باورتون میشه ؟! اما اینطور فکر نکنید که اگه کسی این همه رو نخونه موفق نمیشه ! اصلا اینطوری نیست . مسئله اینجاست که من هدفی دیگه در پیش دارم برای عربیم در اینده و همونطور که گفتم به این نتیجه رسیدم که خوندن اصولی عربی برای کنکور راه گشاست . اما ازتون خواش میکنم بگید دقیقا مشکل تون با عربی چیه ؟ بعد کلی خوندن عربی غیر درسی فکر کنم بتونم کمکتون کنم . اما این مستلزم اینه که یک من فکر نکنم که علامه دهرم و هر چی بپرسید میدونم و دو اینکه شما هم یکم با چشمانی باز دست تون رو یا انگشت اشارتون رو آ دقیق بذارید رو نقطه اشکال که حداقل مشکلتون تا سطحی حل شه . می بخشید که عادت ندارم بدون اطلات کافی رو هوا بحث کنم .. در ضم بگم که از اونجایی که ما شما رو دوست داریم و شما رو سر ما جا دارید و مهمتر ... مهمتر این که از اونجایی که سر جم با کلی چونه تو این فروم به این بزرگی یه farrell بیشتر نداریم باید اعلام کنم تمام قد در خدمتم ... :11:

mineworld
11-07-2011, 22:39
منم گام اولی هستم ولی برنامه ریزیش اصلا جالب نیست خیلی سریع پیش میره الان طبق برنامه ریزی عقب هستم ولی از بچه ها که پرسیدم خیلیا هنوز شروع نکردن
هرکس هم تجربیاتی داره بنویسه ممنون می شم

حرف شما کاملا درسته . منم شروع اصلیم چند روز دیگست انشالله و شکر خدا مشکلی ندارم ... از دوست و استاد گرامی وحید جان به طور رسمی دعوت کردم که بیان و کمک حالمون باشن . خیالتون تخت ماشالله هم عالم هم عاقل و هم با تجربه هستن ایشون .

Farrell
11-07-2011, 23:54
سلام گلم :40:

والا من خوشحالم که دارم هی پیشرفت میکم تو این درس البته منظورم پیشرفت علمی نیست منظورم اینه که خوب فهمیدم و هی بهترم میفهم که باید چیکار کنم ... اما اخرین ورژن برامه ی عربی من این شده که شروع کنم تو تابستون مقدمات و مباحث ابتدایی و در واقع خشت اول عربی رو خوب درک کنم . .دقت کنید نه اینکه ضعیف باشه عربیم نه ! واسه اینکه پی بردم به طور فوق العاده عجیب و باور نکردنی میشه مشکلات مربوط و خاصه این درس رو حسابی با این روش از بین برد . بعد ببین عزیزم من منابعم یه خورده بیشتره یعنی یه خورده که نه خیلی بیشتره . خیلیا رو تو همین فروم دیدم که گفتن خوندن ایادفیلی زیاده و نمیشه خوندش .. حالا من بگم علاوه بر این کتاب بانک تست عربی خیلی سبز رو که تعداد صفحاتش بیشتره دارم میخونم و از منابع غیر درسی کتاب صرف میر و کتاب عظیم و تسهیل کننده فوق قوی عربی کتاب زبان قران سطح مقدماتی و سطح متوسطه رو هم در دستور کار دارم باورتون میشه ؟! اما اینطور فکر نکنید که اگه کسی این همه رو نخونه موفق نمیشه ! اصلا اینطوری نیست . مسئله اینجاست که من هدفی دیگه در پیش دارم برای عربیم در اینده و همونطور که گفتم به این نتیجه رسیدم که خوندن اصولی عربی برای کنکور راه گشاست . اما ازتون خواش میکنم بگید دقیقا مشکل تون با عربی چیه ؟ بعد کلی خوندن عربی غیر درسی فکر کنم بتونم کمکتون کنم . اما این مستلزم اینه که یک من فکر نکنم که علامه دهرم و هر چی بپرسید میدونم و دو اینکه شما هم یکم با چشمانی باز دست تون رو یا انگشت اشارتون رو آ دقیق بذارید رو نقطه اشکال که حداقل مشکلتون تا سطحی حل شه . می بخشید که عادت ندارم بدون اطلات کافی رو هوا بحث کنم .. در ضم بگم که از اونجایی که ما شما رو دوست داریم و شما رو سر ما جا دارید و مهمتر ... مهمتر این که از اونجایی که سر جم با کلی چونه تو این فروم به این بزرگی یه farrell بیشتر نداریم باید اعلام کنم تمام قد در خدمتم ... :11:

ما مخلص داداش گل خودمونم هستيم..:10:
عربيم نه ضعيفه نه خيلي قوي ( در حد متوسط ) ... الان من از ساعت 12 شب تا 6 7 صبح ميشينم فيزيکو مرور ميکنم همراش 30 40 تا تست هم ميزنم ولي چون عاشقشم خستم نميکنه ولي در رابطه با عربي بر عکسه..
در مورد کتاب هاي کمکي عربي هم تحقيق کردم اکثرا خيلي قطورن .. حتي خودم هم يه جزوه دست نويس از معلمم که استاد هم بود دارم حدود 200 و 300 صفحه ميشه ... بگذريم
يه کتاب ميخوام که حدود 7 8 تا تست تو کنکور رو بتونم حداقل باش بزنم (البته تست معني و درک مطلب)
که فن ترجمه نشر الگو توجهم رو جلب کرده ...

خلاصه ديگه همين ... تو عمومي ها فقط با عربي آبم توي يه جوب نميره ...
تو اختصاصي هم شيمي... (البته منظورم اين نيست که تو اين درسا ضعيفم نه زياد با هاشون حال نميکنم..)
شما هم که ماشالله استاد مايي ميدوني اگه به يه درسي بي ميلي کني نميتوني توش پيشرفت آنچناني داشته باشي...

در رابطه با اون يکي تاپيک هم که در رابطه با شيمي گفتي رفتم ديدم کتاب بدي نبود (همون فار منظورمه)
ولي قصدم از گرفتم کتاب جامع مثل ميکرو گاج اين هست که همراه با تست ..نکته هاي ريز رو بصورت مختصر و مفيد با هم داشته باشه و هم اينکه خرج اضافه هم نکنم ... وقتم هم زياد هدر نره صرف خوندن 200 صفحه
کتاب (البته منکر خوب بودن کتابا و تجربيات دوست خوبم نميشم نه !) در کل ميگم...

در هر صورت ممنون که جواب دادي خوشحال ميشم تجربياتت هم با ما در ميون بزاري..

قربون مرام شما عشقي... فعلاً..

mineworld
14-07-2011, 13:56
ما مخلص داداش گل خودمونم هستيم..:10:
عربيم نه ضعيفه نه خيلي قوي ( در حد متوسط ) ... الان من از ساعت 12 شب تا 6 7 صبح ميشينم فيزيکو مرور ميکنم همراش 30 40 تا تست هم ميزنم ولي چون عاشقشم خستم نميکنه ولي در رابطه با عربي بر عکسه..
در مورد کتاب هاي کمکي عربي هم تحقيق کردم اکثرا خيلي قطورن .. حتي خودم هم يه جزوه دست نويس از معلمم که استاد هم بود دارم حدود 200 و 300 صفحه ميشه ... بگذريم
يه کتاب ميخوام که حدود 7 8 تا تست تو کنکور رو بتونم حداقل باش بزنم (البته تست معني و درک مطلب)
که فن ترجمه نشر الگو توجهم رو جلب کرده ...

خلاصه ديگه همين ... تو عمومي ها فقط با عربي آبم توي يه جوب نميره ...
تو اختصاصي هم شيمي... (البته منظورم اين نيست که تو اين درسا ضعيفم نه زياد با هاشون حال نميکنم..)
شما هم که ماشالله استاد مايي ميدوني اگه به يه درسي بي ميلي کني نميتوني توش پيشرفت آنچناني داشته باشي...

در رابطه با اون يکي تاپيک هم که در رابطه با شيمي گفتي رفتم ديدم کتاب بدي نبود (همون فار منظورمه)
ولي قصدم از گرفتم کتاب جامع مثل ميکرو گاج اين هست که همراه با تست ..نکته هاي ريز رو بصورت مختصر و مفيد با هم داشته باشه و هم اينکه خرج اضافه هم نکنم ... وقتم هم زياد هدر نره صرف خوندن 200 صفحه
کتاب (البته منکر خوب بودن کتابا و تجربيات دوست خوبم نميشم نه !) در کل ميگم...

در هر صورت ممنون که جواب دادي خوشحال ميشم تجربياتت هم با ما در ميون بزاري..

قربون مرام شما عشقي... فعلاً..

خدمتتون عرض کنم که من خودم کتاب فن دوبله عربی ! رو دارم نه واقعا کتاب خوبیه ... بعد اینکه شما که نمی تونید زیاد با عربی حال کنید و اصلا تحمل چند ساعت مطالعه مستمر رو ندارید بهتره نرید سراغ اون کنابای قطور . البته کتاب جامع سبکترم هست مثل عربی جامع رمزینه که خیلی کم حجمه ( متاسفانه سایتشون مشکل داره و نمیشه این کتاب رو دانلود کنید ) . این از این ...

بعد باور کن من تا حالا کسی رو ندیدم که شیمی رو خوب زده باشه و کتاب میکرو گاج رو استفاده کرده باشه . اما خیلی ها رو دیدم که تونستن 3 تا کتاب مبتکران و اینا رو خیلی خب تموم کنن . منظورم این نیس که ممکن نیست با این کتاب موفق شد ولی اگه یه کم دقیق نگاه کنی میبینی که خیلی سخته با یکی سه تا رو جمع و جور کرد خلاصه ریسکه ... مگه اینکه به درصد بالا فکر نکنید که این از شما خیلی بعیده .. مخلص کلام اینکه نظر بنده اینه که اگه جدا جدا بگیرید و برنامه خوب داشته باشید خوب میرسید همچین ...

vahid-p
15-07-2011, 16:06
از دوست و استاد گرامی وحید جان به طور رسمی دعوت کردم که بیان و کمک حالمون باشن . خیالتون تخت ماشالله هم عالم هم عاقل و هم با تجربه هستن ایشون .
بابا چه خبره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ درستش اینه که من فقط یکسال کنکوری بودم و هر کنکوری یکسری تجربیات کسب می کنه که به درد سالهای بعد می خوره.

اما در مورد طرح گام اول گزینه دو
اولا شرکت در این طرح الزامیست. چرا که چهار آزمون مهم داره که باعث میشه شما یه هدفی و جهتگیری در تابستان داشته باشین.
اما معایبی هم دارد که خیلی راحت می توان برطرف کرد.
بزرگترین مشکل این طرح دفترچه برنامه ریزی روزانه ایست که خیلی هم روی آن تاکید می کنند. با اینکه دقیقا از برنامه امسال مطلع نیستم، ولی گمان نکنم چندان تفاوتی با سال قبل داشته باشد، شدیدا توصیه می کنم، از اجرای برنامه روزانه آن پرهیز کنید. تنها قسمتی که مهم است محدوده چهار آزمون است. پس شما محدوده چهار آزمون گام اول روی کاغذی مرتبط یادداشت کنید و دفترچه برنامه ریزی گام اول را بیرون بیاندازید. فقط همین.
اما در خلال همین محدوده آزمونها نیز مشکلاتی از قبیل تاکید زیاد بر دروس عمومی هست که البته طبیعیست و یک برنامه جامع برای تعداد زیادی داوطلب نمیشود که مثلا برخی از دروس عمومی را در نظر نگیرد. اما با اینحال دروس ریاضی، فیزیک، شیمی و عربی به همین ترتیبی که گفتم اولویت بندی کنید ( شاید مواردی استثنا باشد که در برخی دروس مانند زبان هم نیاز به تمرین از تابستان داشته باشید، که گفتم این موارد استثناست ).
در درس ریاضی، حسابان ، هندسه 1 و 2 و جبر و احتمال ( مخصوصا احتمال ) از قسمت های خیلی مهم است به همین ترتیب که نوشتم. آمار چندان ضروری نیست که اگر بعد از اولویت های گفته شده وقت اضافه آوردید به آن هم بپردازید ولی معمولا آمار برای همه درس ساده و قابل فهمیست که در مدت خیلی کوتاهی می توان به تسلط رسید. پس نگران آمار نباشید.
اما فیزیک. فیزیک از آن دسته درس های منظمیست که طبقه بندی خاصی نمی طلبد. شما که قرار است در تابستان فیزیک پایه را مسلط شوید، اولا اگر درک خوبی از فیزیک دارید، کتاب میکروطبقه بندی گاج رو پیشنهاد می کنم و از اولین تست شروع کنید و برید جلو. اولویت خاصی هم بین کتابها یا فصول نمی خواد قائل بشین.
شیمی خیلی مهم است که سعی کنید مخصوصا شیمی دو رو از همین الان مفهومی یاد بگیرید. فصل ترکیب های کوالانسی را سعی کنید به بیشترین تسلط برسید. شیمی سه هم مطالعه شود ولی چون چندان مفهومی نیست به اندازه شیمی دو اهمیت ندارد. اما سعی کنید محاسبات رو خوب کار کنید که اگر مثل امسال سوالات نسبتا ساده بود راحت محاسباتی ها رو هم جواب بدین.
و اما عربی که برای خیلیا دشوار و برای عده ای هم آسان. اولا باید بگویم دور کتابهایی مثل ایاد فیلی و اینا خط بکشید. من خودم ایاد فیلی رو به پیشنهاد دوستان سال قبل انتخاب کردم که پشیمونم و واقعا کنکور همونیه که تو کتاب نوشته شده و ایاد فیلی خیلی از نکات رشته علوم انسانی رو هم برای ریاضی ها آورده یا خیلی نکاتی که اصلا در کتاب به آن اشاره نشده.( برای مثال برید و قسمت غیرمنصرف ها رو ببینید که چه نکات غیرضروری و اضافی گفته شده ).
اگر کتاب آموزشی داشته باشید که برای همان منهج های داخل کتاب چند نمونه تست آورده باشه خیلی خیلی مفید خواهد بود و نیازی به نکات اضافی اصلا ندارید. و بگم از الان فقط تست برای یادگیری استفاده کنید و نکات گرامری و کارگاه ترجمه رو خلاصه کنید کافیه برا منهج عربی.
البته گاهی اوقات هم مثل امسال عربی رو سخت می دن که دیگه هر سال یه درس یا چند درس رو طبیعتا سخت میدن، ولی جای نگرانی نیست چون برا همه سخت خواهد بود. در مورد ترجمه هم که خیلی خیلی راحته و نیاز به حفظ کردن کلمات نیست. من خودم به شخصه فقط یکبار ( تابستون سال قبل ) از رو کلمات خوندم که اگه اونم نمی خوندم مشکلی پیش نمی اومد. و برای تمرین ترجمه هم تست. سعی کنید تست های سراسری رو از سال 80 تا 90 رو از همین امروز شروع کنید. بهترین راه یادگیری عربی همینه.

بقیه دروس هم ضرورتی نداره در تابستون خونده بشه. چون وقتی شما ریاضی و فیزیک، الان جلو بیفتید بعدا مطمئن باشید خیلی وقت خواهید داشت برای خوندنشون و تضمین می کنم که نگران نباشید که درصدهاتون فعلا تو آزمون های گام اول تو این درسا خوب نشه ( چون قرار شد فعلا نخونید. ). البته اگه اون اولویت ریاضی، فیزیک، شیمی و عربی رو انجام دادین و وقت اضافه اومد می تونید به دروس دیگه بپردازید. در ادبیات هم قرابت معنایی اولویت داره و البته زبان فارسی. دین و زندگی الان اصلا ضرورتی نداره.

خب حالا که اولویت بندی ها مشخص شد بد نیست بدونید که شما تابستون رو به چهار قسمت ( البته الان که یه آزمون گذشته ) و سعی کنید و سعی کنید در هر بازه به همون محدوده برسید در دروس ریاضی، فیزیک، شیمی و عربی. بقیه هم نخونید مگر این که در هر بازه بعد از این درسا وقت چند روزه ای زیادی بیارین که معمولا زیاد نمیاد.

اما یکی دیگر از معایب طرح گام اول جزوه های کمک آموزشی این طرح است.
اگر کتاب مناسب دارین، اصلا نیازی نیست به جزوه های گام اول مراجعه کنید. چرا که این جزوه ها یکسری نکات خشک و تعداد کمی تست جز اینکه چیزی رو به شما یاد نمیده شما رو سر در گم هم می کنه.
گفتم که اگر کتاب تست دارین، دور جزوه های گام اول رو خط بکشین. این رو با تاکید می گم که شما هم مثل ما تابستونتون رو حروم نکنید. یه کتاب تست خوب ( که بعدا تو یه مطلب بهترین کتابها رو برای سطوح مختلف خواهیم گفت) هم شما رو از کتاب درسی بی نیاز می کنه و هم جزوه و... که واقعا چنین کتابهایی وجود داره، فقط باید پیداشون کرد که چند موردش رو پیدا کردیم. این کتابها رو از اول شروع می کنید و تا آخر می خونید، دیگه کار نداشته باشین از برنامه گام اول عقب افتادین یا نه. مهم اینه که یک بار بزرگ ( دورس پایه ) رو از رو دوش خودتون کنار بذارین .
--------------------------------------------------------
یکی دیگر از خدمات گزینه دو DVD
اگر دی وی دی های امسال با سال قبل تفاوتی نداشته باشد، باید بگویم یکی از خدمات خوب گزینه دو همین دی وی دی ها است. و استفاده از آن توصیه می شود، ولی باید دقت کنید که اولا تمام دروس نیازی به دی وی دی ندارد. دوما اینکه سعی کنید بیشتر برای رفع مشکل از آن استفاده کنید.
مثلا خود من یکی دو جلسه از بررسی آزمون در درس عربی استفاده کردم که بی نهایت برام فایده داشت و در تست ها خیلی مفید بود. درس دیگه ای که به همه توصیه می کنم از دی وی دی استفاده کنن دین و زندگی است. واقعا دی وی دی دین و زندگی خیلی بهتون کمک می کنه. اما در دروس دیگه ضرورتی ندارد، مگر اینکه در حین حل تستی با مشکل برخوردید و پاسخنامه تشریحی کفایت نکرد، از دی وی دی استفاده کنید. به هر حال چون استفاده از دی وی دی زمانبر است، سعی کنید فقط با شرایط ذکر شده از دی وی دی استفاده کنید.

حتما با خوندن این مطلب سوال براتون پیش میاد، هر سوالی بود بپرسید و تا جایی که بدونم جوابگو خواهم بود.
با آرزوی موفقیت شما دوستان در کنکور 91
قعلا خدانگهدار :11:

Farrell
15-07-2011, 17:04
تشکر وحيد جان ممنون بابت راهنمابي

واسه اين يکي دو هفته تا آرمون دوم گام اول که ميشه 7 مرداد پيشنهادي داري چون تو اين فاصله زماني کم نميشه رو
اختصاصي ها زياد مانور داد..

بازم تشکر موفق باشي !//

Mohammaduir
15-07-2011, 17:28
از طرف من هم ممنون.
ولی یه سوال داشتم. در مورد DVD ها نظرت چیه؟؟؟
امروز DVD ها رو بعد از آزمون دادن. به نظر جالب و خوب میاد.
به نظرت اگه با اونها هم پیش بریم مفید خواهد بود؟؟؟
بازم مرسی.

vahid-p
16-07-2011, 19:01
از طرف من هم ممنون.
ولی یه سوال داشتم. در مورد DVD ها نظرت چیه؟؟؟
امروز DVD ها رو بعد از آزمون دادن. به نظر جالب و خوب میاد.
به نظرت اگه با اونها هم پیش بریم مفید خواهد بود؟؟؟
بازم مرسی.
ببخشید یادم رفته بود. اونم به همون پست اضافه کردم.

واسه اين يکي دو هفته تا آرمون دوم گام اول که ميشه 7 مرداد پيشنهادي داري چون تو اين فاصله زماني کم نميشه رو
اختصاصي ها زياد مانور داد.
شما محدودش رو نگفتین و خب احتمالا محدودش متناسب با زمانش باشه.
اما ببینید دوست من قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود. اگه دوباره مطلبی رو که نوشتم بخونید، پی می برید که نظر من و خیلیا دیگه اینه که اختصاصی اولین اولویت است حالا هر چه قدر وقت محدود باشد.
یعنی همونطور که گفتم چهار درسی که نام برده شد رو از رو کتاب تست کار کنید و برید جلو و پیشرفتی که می کنید میشه برنامتون نه برنامه ای که گزینه دو بهتون میده. اینجوری هم برنامه پیچیده نمی شه و در دراز مدت ( یعنی تو ایام مدرسه ) فایدش براتون واضح واضح میشه.
شما اگه نخواهید رو اختصاصی مانور بدین، می خواید رو ادبیات و دین وزندگی و زبان مانور بدین؟ من که گفتم دور اینا رو خط بکشید مگر با شرایطی که گفته شده. ببینید برای انجام چیزایی که گفتم یکم اعتماد لازمه. اعتماد به اینکه دروس تخصصی بی نهایت براتون تو کنکور مفیده و سهم عمده ( نه اونطوری که مشاورا میگن سه چهارم وقت ) وقتتون رو باید روش بذارین. شما اگه کتاب تست دارین که باید داشته باشین و کتابش مناسب باشه نه خیلی قطور از فصل یک که شروع کردین همه تست ها رو کار کنید و برید جلو و کار نداشته باشین که به برنامه رسیدین یا نه( در بعضی کتابها همه تست ها لازم نیست که کار بشه ) . کل هدف اینه که خودتون رو تو چهارچوب برنامه گیر نندازین و تابستون رو هدر ندین.
موفق باشید.

Farrell
29-07-2011, 10:15
دوستان گام اولي عزيز بسته چهارم که گرفتيد DVD هاي سال سوم هم توش بود يا نه ؟

Mohammaduir
29-07-2011, 11:04
در مورد DVDهای بسته چهارم به ما گفتند هنوز تو راه هستش. شنبه بیایید بگیرید

نادر1368
29-07-2011, 12:37
ببخشید دوستان متاسفانه زیاد جستجو نکردم.
دنبال برنامه کامل ازمونهای حضوری گام اول هستم تو سایت خودشون نیست:13:ممنون میشم راهنمایی کنید:11:

Farrell
29-07-2011, 13:32
ببخشید دوستان متاسفانه زیاد جستجو نکردم.
دنبال برنامه کامل ازمونهای حضوری گام اول هستم تو سایت خودشون نیست:13:ممنون میشم راهنمایی کنید:11:

سلام نادر جان منظورت از برنامه کامل چيه ؟
دو تا آزمون حضوري بيشتر نمونده يکي 6/18 و ديگري 6/25 که کل دروس سال سوم دبيرستان رو شامل ميشه..

موفق باشي.

نادر1368
29-07-2011, 14:55
سلام نادر جان منظورت از برنامه کامل چيه ؟
دو تا آزمون حضوري بيشتر نمونده يکي 6/18 و ديگري 6/25 که کل دروس سال سوم دبيرستان رو شامل ميشه..

موفق باشي.

منظورم دقیقا همین بود که شما فرمودی پس فقط دوتا ازمون مونده راستی فقط شامل دروس سوم دبیرستان میشه؟دیگه از دروس دوم هیچ سوالی نمیاد؟:eh::question:

Farrell
29-07-2011, 16:47
منظورم دقیقا همین بود که شما فرمودی پس فقط دوتا ازمون مونده راستی فقط شامل دروس سوم دبیرستان میشه؟دیگه از دروس دوم هیچ سوالی نمیاد؟:eh::question:

نه داداش فقط سال سومه ...

mineworld
02-08-2011, 12:50

سلام :40:

ازمون سوم که نه ولی تو ازمون چهارم چرا میاد . اصلا از سال اولم میاد حالا خوب شد !! جدا از شوخی تو ازمون چهارم (اخر) هر سه سال با همن ...

در ضم بذار همینجام بگم : دوستان خوب یاداوری میکنم که جزوه های کمک اموزشی رو از سایت بگیرید . خصوصا جزوه حسابان که اولین باری که این جزوه تالیف و چاپ شده برخلاف درسهای دیگه که اکثرا مال سال های گذشتن . نظر منو بخواید میتونه مکمل خوبی برای جزوه تستی که به صورت دفترچه دادن باشه. جدا از این خود دفترچه تست حسابان که تو بسته چهارم بود خودش خیلی خوبه . خب انتظار از مهرداد کیوان همینه دیگه ...

sahelgh
09-08-2011, 11:14
یه سوال دارم mineworld عزیز؟ مگه شما امسال میخوای دوباره کنکور بدی؟

felainy
09-08-2011, 11:44
بچه ها گزینه 2 خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی ... است.:31::10::19:

mineworld
09-08-2011, 18:13
یه سوال دارم mineworld عزیز؟ مگه شما امسال میخوای دوباره کنکور بدی؟

سلام به دوست قدیمی خودم ... حالت چطوره پسر ؟ خیلی وقته ندیدم پستات رو .. امیدوارم امسال کنکورت رو خوب داده باشی و راضی باشی از خودتت ... بعد چی بگم والا ... من از خیلی وقت پیشا یعنی نزدیک بهمن و اینا رسما گذاشتم واسه 91 . علتش هم مفصله ولی مختصرش اینه که چند ماهی عقب افتادم و اونی که میخواستم نمیشد دیگه .. حالا اگه خدا بخواد 91 بتونیم یه رتبه خوبی بیاریم . امسال من فقط واسه تجربه جو و .. رفتم سر جلسه و اگه اشتباه نکنم ساعت 10 و ده دیقه اومدم بیرون !!! واقعتیش هدفم این کنکور نبود ..

بازم خوشحال شدم حرفای شما رو شنیدم (یا خوندم !) . مرسی که جویای احوال ما شدی ... این کار نهایت ادب شما رو رسوند :40::40:

Atefe_72
19-08-2011, 16:38
کسی پاسخبرگ آزمون امروز و واردکرده؟؟؟؟از صب سایت گزینه 2 اینجوریه؟؟؟

M E S S I
08-09-2011, 15:32
بچه ها گزینه 2 سوالاش سخته اما،بعدا خیلی بدردت میخوره.کلا گزینه 2 خوبه...

shakerifar
09-09-2011, 20:32
آقا من به طراح سوال های زبان اعتراض دارم چجوری اعتراضم رو بگوششون برسونم؟
اقا مثلا سوال درک مطلب طرح کرده برای آزمون امروز

eminem never dies
16-09-2011, 17:16
من گام اول شركت نكردم بچه ها ولي 29 مهر اولين آزمونمه!
ميخوام ببينم تو همين تاپيك ميشه كارنامه گذاشتو هر آزمونو بررسي كرد؟

alavi71
16-09-2011, 21:04
آقا من به طراح سوال های زبان اعتراض دارم چجوری اعتراضم رو بگوششون برسونم؟
اقا مثلا سوال درک مطلب طرح کرده برای آزمون امروز

از طریق ارتباط با ما در سایت .....

---------- Post added at 10:04 PM ---------- Previous post was at 10:03 PM ----------

من گام اول شركت نكردم بچه ها ولي 29 مهر اولين آزمونمه!
ميخوام ببينم تو همين تاپيك ميشه كارنامه گذاشتو هر آزمونو بررسي كرد؟

قبلا که میگذاشتند مشکلی نبود...........

pour-homme
17-09-2011, 21:04
چطوری می تونم به سولات گزینه دو دسترسی پیدا کنم جایی هست که بفروشند

eminem never dies
17-09-2011, 22:57
دوستاني كه امسال تو آزمون هاي گزينه 2 شركت ميكنن اگه احيانا خواستن سوالات آزمون هاي قلم چي هم داشته باشن از لينك زير ميتونن خريد كنن :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ايميلتونو وارد ميكنين با رمز يه شارژ 1000 تومنيه ايرانسل واسه هر آزمون فرداي آزمون سوالا واستون ميل ميشه الان 3تا آزمونو واسه فروش گذاشته ، 21 مرداد ،‌4 شهريور ،‌18 شهريور

pour-homme
18-09-2011, 01:42

برای گزینه دو جایی نیست

ashjaee
18-09-2011, 04:59

به نمایندگی خود گزینه 2 مراجعه کنید.

Farrell
19-09-2011, 11:47
سلام يک نفر با مرام ميتونه سوالات آزمون 3 گزينه دو 18 شهريور رو با جوابش اسکن شده برام قرار بده
يه مشکل پيش اومد نتونستم برم آزمون بدم.. (شخصی)

هر کي بذاره دعاش ميکنم..
ممنون موفق باشيد..

ashjaee
19-09-2011, 15:35
سلام يک نفر با مرام ميتونه سوالات آزمون 3 گزينه دو 18 شهريور رو با جوابش اسکن شده برام قرار بده
يه مشکل پيش اومد نتونستم برم آزمون بدم.. (شخصی)

هر کي بذاره دعاش ميکنم..
ممنون موفق باشيد..

شما اگه ثبت نام کرده باشین و نرفته باشین میتونین برین سوال ها رو با جزوه و DVD و . . . . از نمایندگی مجانی بگیرین

Alireza SM
25-09-2011, 17:57
سلام بچه ها
برنامه امسال گزینه دو را کسی داره ؟ در سایت نیست

eminem never dies
25-09-2011, 19:30
چرا تو سايت گزينه 2 كه هست

Alireza SM
25-09-2011, 23:06
والا منم همین لینکو میبینم ولی نوشته :

این بخش با شروع آزمون های آزمایشی سال تحصیلی 90-91 تکمیل خواهد شد.

برنامه مطالعاتی آزمون هاي آزمايشي- سال تحصيلي ۹۱-۹۰

Alireza SM
25-09-2011, 23:15
شما اگه دسترسی بهشون دارین میشه لطفا اسکرین شات بگیرین و زحمت آپلودش رو بکشین ؟

eminem never dies
26-09-2011, 01:28
اينجارو نگا كن ديگه اين كه كار ميكنه بابا :31:

Alireza SM
26-09-2011, 18:06
ممنون از شما :)
===
رفتم گزینه دو ثبت نام کردم . شد 168 تومن :20:

بچه ها فصل 7 ریاضی 2 چی هست ؟

One Minute
29-09-2011, 10:14
بچه ها فصل 7 ریاضی 2 چی هست ؟

عنوان فصل ترکیبات هست ، سخت ترین مبحثش جایگشت هست که آب خوردنه ! این فصل رو میشه توی 2-3 ساعت خوند و نمرات عالی ای آورد ، این فصل بیشتر آماری هست ...

Alireza SM
29-09-2011, 19:56
عنوان فصل ترکیبات هست ، سخت ترین مبحثش جایگشت هست که آب خوردنه ! این فصل رو میشه توی 2-3 ساعت خوند و نمرات عالی ای آورد ، این فصل بیشتر آماری هست ...

یعنی همون فصلی که نرکیب و جایگشت رو داره و قبلا هم تو ریاضی 2 قبل از تصاعدد بود ؟
راستی من کتاب هام قدیمی هستن . میشه لیست نام درس های 1 و 2 و 3 و 4 و 5 ادبیات فارسی 2 رو که قراراه امسال کنکور بیاد بنویسین ؟

Alireza SM
30-09-2011, 23:03
بچه ها پایه یین سر کارنامه آزمون اول کل کل راه بندازیم ؟ :دی

x11416
05-10-2011, 01:43
[/COLOR]
بچه ها پایه یین سر کارنامه آزمون اول کل کل راه بندازیم ؟ :دی

میشه بگید شما چه رشته ای هستید. آخه من رشته تجربیم و تو آزمون های قلم چی ثبت نام کردم.ولی دوست دارم آزمون های گزینه 2 هم بدم ولی برنامه هاشون با هم تداخل داره .به خاطر همین میخوام آزموناشو از کسی بگیرم. کسی هست تا آزمون های گزینه 2 رو بهم بده تا من هم آزمون های قلم چی رو بهش بدم؟ :10:

Alireza SM
05-10-2011, 09:15
[/COLOR]

میشه بگید شما چه رشته ای هستید. آخه من رشته تجربیم و تو آزمون های قلم چی ثبت نام کردم.ولی دوست دارم آزمون های گزینه 2 هم بدم ولی برنامه هاشون با هم تداخل داره .به خاطر همین میخوام آزموناشو از کسی بگیرم. کسی هست تا آزمون های گزینه 2 رو بهم بده تا من هم آزمون های قلم چی رو بهش بدم؟ :10:

من هم تجربی هستم
البته این کاری که گفتین برام مقدور نیست

نادر1368
05-10-2011, 13:43
دوستان این مهلتی که هست برای ثبت نام منظورم این هست که ایا من می تونم هر موقع برای ازمونهای هشتم به بعد ثبت نام کنم!؟یا این مهلت ثبت نام همه ازمونها رو در بر می گیره؟

Alireza SM
05-10-2011, 14:42
این مهلت ثبت نام برای آزمون اول تا آخر هست که دو روزش باقی مونده
اگه بعد از این مهلت ثبت نام کنید برای آزمون های دوم و دوم به بعد میتونین ثبت نام کنین
همه مراحل آزمون مهلت خودشون رو دارن :)

x11416
05-10-2011, 18:45
من هم تجربی هستم
البته این کاری که گفتین برام مقدور نیست

آخه چرا؟
اینو من باید بگم که به اینترنت زیاد دسترسی ندارم.اگه میشه این کارو برام انجام بدید. میتونید سوالات رو اسکن کنید یا با دوربین یه گوشی ازش عکس بندازید. چون برام خیلی مهمه.:11:

Alireza SM
05-10-2011, 19:03
خب اگه موسسه گزینه دو مثل قلمچی پولکی بود و منافع مادی خودش رو به منافع داوطلبا ترجیح میداد شاید این کار رو میکردم
ولی گزینه دو موسسه ای هست که بیش از 30 هزار تومن برای آزمون هاش تخفیف داد به خاطر این که کتابهای کمک درسی گرون شدن و داوطلبا قدرت خریدشون کمتر شده
تو مرام من نیست که بیام با نض کردن کپی رایت ؛ حق این موسسه رو بخورم :)

One Minute
05-10-2011, 20:45
یعنی همون فصلی که نرکیب و جایگشت رو داره و قبلا هم تو ریاضی 2 قبل از تصاعدد بود ؟
راستی من کتاب هام قدیمی هستن . میشه لیست نام درس های 1 و 2 و 3 و 4 و 5 ادبیات فارسی 2 رو که قراراه امسال کنکور بیاد بنویسین ؟

من ریاضی 2 سابق رو ندارم ، اما سوالات این بخش بیشتر حول محور جایگشت تبدیل و ترکیب میچرخه و سوالی خارج از این مبحث نیستش ، 90 درصد مسائلش فقط با فرمول جایگشت حل میشه ، اون 10 درصد هم فرمول های اول فصل هستند که با روش های ابتدایی حل میشن ( با فرض اینکه هنوز فرمول اصلی رو درس ندادن )

ادبیات فارسی 2 رو ندارم ، دست یکی از دوستان سالخورده هست که میخواد دیپلم بگیره ، شرمنده

x11416
06-10-2011, 02:03
خب اگه موسسه گزینه دو مثل قلمچی پولکی بود و منافع مادی خودش رو به منافع داوطلبا ترجیح میداد شاید این کار رو میکردم
ولی گزینه دو موسسه ای هست که بیش از 30 هزار تومن برای آزمون هاش تخفیف داد به خاطر این که کتابهای کمک درسی گرون شدن و داوطلبا قدرت خریدشون کمتر شده
تو مرام من نیست که بیام با نض کردن کپی رایت ؛ حق این موسسه رو بخورم :)

حالا به ما رسید آسمون تپید. شما مطمئن باش گزینه دو از این کاری که شما داری برای داوطلبای کنکور میکنی خوشحال میشه . مگه خودت نگفتی نگران داوطلباست. من نمیدونم واقعا چرا وقتی بعضیا حتی دوستای خودم که میرن تو کانون یا گزینه 2 یا گاج یا هرچی اینقدر نسبت به اون تعصب پیدا میکنن. شما هم گول این کارای گزینه 2 رو نخور.:41:
قلم چی هم از این کارا زیاد میکنه مثل وقف عام -خرج درآمد های آن برای ساخت مدرسه- بورسیه.
راستی مگه شعاراشو تو تلویزیون نشنیدی به امید آنکه هیچ دانش آموز سختکوشی.....
در واقع کانون یا گزینه دو یه واسطه بین ما با تمام استادان و طراحانی هستند که بتونیم از علمشون استفاده کنیم.
من خودم دانشجو برق هستم ولی به خاطر علاقه ای که به پزشکی دارم میخوام دوباره کنکور بدم به خاطر همین با چنین چیزایی (گزینه 2 - کانون - گاج - ...) زیاد سروکار داشتم. همشون یه گ... هستند.
من این همه صحبت نکردم که سوالارو بهم بدی فقط خواستم که بدونی. زیاد به کل کل بازی و چنین چیزا اهمیت نده فقط درستو بخون.:20:
راستی من از بچه های این انجمن پرسیدم گفتن نمایندگی گزینه میده ولی نمیدونم تو شهر ما چرا نمیده!:19:

One Minute
06-10-2011, 09:27
راستی من از بچه های این انجمن پرسیدم گفتن نمایندگی گزینه میده ولی نمیدونم تو شهر ما چرا نمیده!

از شهر های کناری چرا نمیگیری ؟
احتمالا نمایندگی های شهر های دیگه بهت میدن

Alireza SM
06-10-2011, 15:08
حالا به ما رسید آسمون تپید. شما مطمئن باش گزینه دو از این کاری که شما داری برای داوطلبای کنکور میکنی خوشحال میشه . مگه خودت نگفتی نگران داوطلباست. من نمیدونم واقعا چرا وقتی بعضیا حتی دوستای خودم که میرن تو کانون یا گزینه 2 یا گاج یا هرچی اینقدر نسبت به اون تعصب پیدا میکنن. شما هم گول این کارای گزینه 2 رو نخور.:41:
قلم چی هم از این کارا زیاد میکنه مثل وقف عام -خرج درآمد های آن برای ساخت مدرسه- بورسیه.
راستی مگه شعاراشو تو تلویزیون نشنیدی به امید آنکه هیچ دانش آموز سختکوشی.....
در واقع کانون یا گزینه دو یه واسطه بین ما با تمام استادان و طراحانی هستند که بتونیم از علمشون استفاده کنیم.
من خودم دانشجو برق هستم ولی به خاطر علاقه ای که به پزشکی دارم میخوام دوباره کنکور بدم به خاطر همین با چنین چیزایی (گزینه 2 - کانون - گاج - ...) زیاد سروکار داشتم. همشون یه گ... هستند.
من این همه صحبت نکردم که سوالارو بهم بدی فقط خواستم که بدونی. زیاد به کل کل بازی و چنین چیزا اهمیت نده فقط درستو بخون.:20:
راستی من از بچه های این انجمن پرسیدم گفتن نمایندگی گزینه میده ولی نمیدونم تو شهر ما چرا نمیده!:19:
اولا اون وقف عام و مدرسه سازی و بورسیه و ... همشون کشک هست ؛ مدرسه هایی که ساخته سر هم جعمشون کنی 200 میلیون تومن هم خرجشون نکرده . در حالی که در کل کشور شاید درآمدی بالغ بر چند صد ملیارد تومن از راه ازمون ها و کتاب و ... کسب میکنه . ( شهرستان اردبیل در سال گذشته حدود 700 ملیون تومن فقط برای این شهر کوچیک از داوطلبا پول گرفت )
وقف عام هم از این لحاظ کشکه که هیچ کسی نمیتونه بدون امکانات مالی بالا از خدمات قلمچی استفاده کنه . وقتی میان از هر داوطلب کنکوری 400 تومن پول ازمون و 130 تومن هم پول کتاب اجباری میگیرن این وسط چه وقفی وجود داره ؟
گزینه دو ولی واقعا به فکر داوطلب ها هست و برای هرداوطلب بالای 30 تومن ضرر میکنه که داوطلباش پول برای کتاب و جزوه هم داشته باشن و موفقتر بشن در کنکور . این چیزی هست که من واقعا دارم میبینمش .

----

ولی شما که دانشجوی برق هستین اگه بخواین پزشکی بخونین باید خیلی علاقتون زیاد باشه چون در حال حاضر ارزش و اعتبار مدرک و درامد رشته مهندسی برق ( مخصوصا برق قدرت ) خیلی از پزشکی بهتر هست در ایران :)
در ضمن مواطب زمان انصراف از دانشگاه باشین که دچار مشکل نظام وظیفه نشین

از شهر های کناری چرا نمیگیری ؟
احتمالا نمایندگی های شهر های دیگه بهت میدن
شهر ما هم سوالات رو میفروخت ولی گزینه دو گفت حق ندارین این کارو بکنین :)

x11416
06-10-2011, 18:05
خب مثل اینکه کسی حاضر نیست به ما کمک کنه.بهتره من شروع کنم.
دوستان توجه کنند من لینک تمام آزمون های قلم چی دوره تابستان تا 8 مهر رو اینجا میذارم.هرکی حاضر هست این آزمون ها رو داشته باشه فقط باید آزمون های گزینه 2 یا هر آزمونی که میده (ترجیحا گزینه 2) البته رشته تجربی رو با من تبادل کنه .فقط توجه داشته باشید که من یه بچه درسخون میخوام که تمام آزموناشو شرکت کنه که همشو بهم بده.
البته این قسمتی از خدمات قلم چیه اگه کسی باشه میتونیم آزمون های غیر حضوری و مجله آزمون قلم چی و حتی سی دی های کمک آموزشی قلم چی هم تبادل کنیم.:10:

آزمون 7 مرداد
سوالات :
پاسخنامه :

آزمون 21 مرداد
سوالات :
پاسخنامه :

آزمون 3 شهریور
سوالات :
پاسخنامه :

آزمون 18 شهریور
سوالات :
پاسخنامه :

آزمون 25 شهریور
سوالات :
پاسخنامه :

آزمون 8 مهر
سوالات :
پاسخنامه :

من اینارو تو انجمن های دیگه هم گذاشتم هرکی زودتر شروع کرد سعی میکنم با اون تبادل کنم.
ایمیل من : x11416@mail.com

ava70
06-10-2011, 18:22
یعنی من 4 تا آزمونه آخر میخوام شرکت کنم تا کی وقت دارم.. برای ثبت نام میشه یکی به من بگه :19:......؟

eblisandenzo
06-10-2011, 21:44
سلام دوستان یه سوال !

من خواهرم کنکور انسانی میخواد شرکت کنه ! تو آزمون گزینه 2 هم هست !

ام یه مشکلی هست!

متون نظمو نثر برای نمیه دومن سال هستش و عروض و قافیه برای نیمه اول سال ! اما تو آزمون گزینه از هر 2 تا سوال میاد و مبحث هم ستاره دار نیست که مخصوص فارغ التحصیل ها باشه ! حالا چه کنه ؟

باید با هم بخونه ! خه تو مدره عروض درس میدن !

Alireza SM
10-10-2011, 14:31
خدا کنه توی آزمون تغذیه درست و حسابی بدن

MeMri
10-10-2011, 20:42

پارسال ساندیس می دادن بعضی جلسات هم کیک اضافه می شد بهش (محل آزمون : دکتر معین - مرزداران):31:

moh72
10-10-2011, 21:51
گزینه دو میگن سوالاش بیش از حد سخته اینطوره؟

پارسال ساندیس می دادن بعضی جلسات هم کیک اضافه می شد بهش
قلمچیه نامرد اب خالیم نمیداد خیلی خسیــــــــــــــــــــــ ـس بود:13:

One Minute
11-10-2011, 00:13
قلمچیه نامرد اب خالیم نمیداد خیلی خسیــــــــــــــــــــــ ـس بود

خسیس نبود ، خسیس هست !
دو برابر گزینه پول میگیره ، اونوقت هیچی نمیده !

x11416
11-10-2011, 02:15

شما ها دیگه آخره گشاد بازی هستین. خب قبل از آزمون برو از سر کوچتون یه کیک و ساندیس بگیر.
همه از سوالای آزمونا تعریف میکنن شما از اینکه سر آزمون کیک میدن یا پفک یا چیپس....
خدایا شفا بده....:42:

x11416
11-10-2011, 02:22
راستی بچه ها من آزمون هایی که میدین رو ازتون میخرم.
سعی کنید بفروشید که همتون همشو یا میریزید دور یا میزارید برای چهارشنبه سوری.:46:

Alireza SM
11-10-2011, 13:14
دوست عزیز من در این مورد به شما پیغام خصوصی دادم لطفا بررسی کنینش

moh72
12-10-2011, 13:28
گزینه دو میگن سوالاش بیش از حد سخته اینطوره؟
نظرتون چیه؟

شما ها دیگه آخره گشاد بازی هستین. خب قبل از آزمون برو از سر کوچتون یه کیک و ساندیس بگیر.
همه از سوالای آزمونا تعریف میکنن شما از اینکه سر آزمون کیک میدن یا پفک یا چیپس....
خدایا شفا بده....:42:
مساله گشاد بازی نیست من خودم نمیتونم کیک اینا بخورم بغل دستیمم نگام کنه :31: (خب نگاه نمیکنه ولی هر چی باشه دیگه...)از گلوم پایین نمیره :31:

One Minute
12-10-2011, 14:40
مساله گشاد بازی نیست من خودم نمیتونم کیک اینا بخورم بغل دستیمم نگام کنه (خب نگاه نمیکنه ولی هر چی باشه دیگه...)از گلوم پایین نمیره

دقیقا همینطوره ، آدم نمیتونه وسط حوضه امتحانی که صدای نفس کشیدن کسی هم شنیده نمیشه ، خش خش صدای بسته ی کیک و ساندیس رو راه بندازه !!! : دی

Alireza SM
12-10-2011, 15:59
دقیقا همینطوره ، آدم نمیتونه وسط حوضه امتحانی که صدای نفس کشیدن کسی هم شنیده نمیشه ، خش خش صدای بسته ی کیک و ساندیس رو راه بندازه !!! : دی

نه بابا توی کنکور که همه جور صداها هستن از همین باز کردن کیک و بیسکویت گرفته تا صدای شرشر آب توی لیوان :D
توی گزینه دو خدا کنه که ویفر بدن چون هم خوشمزه تره هم صداش کمتره :)
راستی بچه ها سعی کنین برای آزمون هیچ وقت آب معدنی نبرین چون ممکنه هنگام باز و بسته کردن درش بریزه روی پاسخنامه و براتون دردسر ایجاد بشه . خودم این مورد رو 2 سال پیش توی کنکور دانشگاه آزاد مشاهده کردم . بهترین نوشیدنی که میتونین با خودتون ببرین از این آب میوه های سان ایچه که که پاکت مقوایی دارن و راحت میتونین زیر میزتون بزارینش و هیچ خطری هم براتون نداره :)
خرما و ... هم نبرین با خودتون هیچوقت چون اگه یه زره از شیره مالیده بشه به انگشتاتون بیچاره میشین :31:

x11416
13-10-2011, 02:59
مساله گشاد بازی نیست من خودم نمیتونم کیک اینا بخورم بغل دستیمم نگام کنه :31: (خب نگاه نمیکنه ولی هر چی باشه دیگه...)از گلوم پایین نمیره :31:[/QUOTE]

مثل اینکه شما تا حالا کنکور ندادین.اگه برین سر جلسه واقعا تعجب میکنید که بعضی از افرادی که میان کنکور بدن مخصوصا دخترا یه گونی با خودشون تنقلات از پپسی یا رانی گرفته که با صدای باز کردنش کل حوزه امتحانی میریزه به هم تا تنقلاتی که وقتی بوش میخوره به بینی آدم اصلا آدم آزمون رو فراموش میکنه میارن.البته این فراگیر شده و همه میارن.
من هنوز توصیه ام به شما ها اینه که تنبل بازی در نیارین برید سر کوچتون هرچی میخواید بخرید با این حرفا نمیتونید تنبلیتون توجیه کنید.وقتی برید سر جلسه کنکور میفهمید چه اشتباهی کردین که تنقلات مورد علاقه خودتون رو نیاوردید.:27:

Mohammaduir
13-10-2011, 07:40
این ها همه دلیل های بی معنی هستش. فقط برای اینکه خودتون رو گول بزنید این حرف ها رو میزنید.
بابا برو سر جلسه بشین ازمونت رو بده و بعدش بیا دیگه. خیلی خیلی مشکل داری برو یه چیزی بگیر با خودت ببر سر جلسه بخور.
با این حرف های بیخودی داری ازمون ها رو هم زیر سوال میبری.

seema
13-10-2011, 20:55
سلام، من تازه عضو انجمن شدم ،میخواستم اسامی کتابهای که مربوط به آزمون 29 مهرماه است را بدانم؟ممنونم

dr.aryan
14-10-2011, 09:11
واقعا ممنون من پول ازموناشو نداشتم...ولي ميرم واسه دانلود پسورد ميخواد ازم..ميشه كمكم كنيد لطفا؟؟

دوستان توجه کنند من لینک تمام آزمون های قلم چی دوره تابستان تا 8 مهر رو اینجا میذارم.هرکی حاضر هست این آزمون ها رو داشته باشه فقط باید آزمون های گزینه 2 یا هر آزمونی که میده (ترجیحا گزینه 2) البته رشته تجربی رو با من تبادل کنه .فقط توجه داشته باشید که من یه بچه درسخون میخوام که تمام آزموناشو شرکت کنه که همشو بهم بده.
البته این قسمتی از خدمات قلم چیه اگه کسی باشه میتونیم آزمون های غیر حضوری و مجله آزمون قلم چی و حتی سی دی های کمک آموزشی قلم چی هم تبادل کنیم.:10:

آزمون 7 مرداد
سوالات :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپاسخنامه :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدآزمون 21 مرداد
سوالات :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدآزمون 3 شهریور
سوالات :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدآزمون 18 شهریور
سوالات :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدآزمون 25 شهریور
سوالات :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدآزمون 8 مهر
سوالات :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن اینارو تو انجمن های دیگه هم گذاشتم هرکی زودتر شروع کرد سعی میکنم با اون تبادل کنم.

x11416
14-10-2011, 13:51
واقعا ممنون من پول ازموناشو نداشتم...ولي ميرم واسه دانلود پسورد ميخواد ازم..ميشه كمكم كنيد لطفا؟؟
دوست عزیز من گفتم کسی که آزمونهای گزینه 2 رو میده آزمون قلم چی رو باهاش تبادل میکنم.مگر نه چه نیازی هست که آزمونامو اینجا بزارم.
در ضمن یکی از دوستای خوبم تو انجمن این کار رو قبول کردن.

Alireza SM
20-10-2011, 14:36
به دلیل اعتراض فقط 6 نفر از داوطلبان ؛ محل آزمون گزیه دو در شهر ما تغیر کرد و از دبیرستان به سالن امتحانات دانشگاه آزاد انتقال یافت

x11416
20-10-2011, 16:30
به دلیل اعتراض فقط 6 نفر از داوطلبان ؛ محل آزمون گزیه دو در شهر ما تغیر کرد و از دبیرستان به سالن امتحانات دانشگاه آزاد انتقال یافت
اگه واقعیت داشته باشه واقعا ایول داره!:blink:

Alireza SM
20-10-2011, 17:08
اگه واقعیت داشته باشه واقعا ایول داره!:blink:
اره
یکی دیگه از بچه ها رفته بود دیده بود نوشتن ه محل آزمون دانشگاه آزاد واحد سما . بلا توی یه دبیرستان غیرانتفایی بود . با اینکه نیازی نبود اصلا چون آزمون اول خلوت هست ( چون سال سومی ها و دومی ها آزمون ندارن )
برای تغیر محل برگزاری این آزمون اقلا یه 200-300 تومنی خرج گذاشتن .
هنوز نفهمیدم که گزینه دو هزینش رو داده یا خود نمایندگی این کار رو کرده ولی به هر حال اولین باره که دارم میبینم کسی به فکر داوطلبانش هست .

mineworld
23-10-2011, 14:02
سلام

حال دوستای ما چطوره ؟

دوستان گزینه دویی خواهشا یکم فعال شید . مثلا در مورد سطح ازمون و بقیه چیزا نظرتون رو بگید . من که جدا تو ازمون اول درس نخوندم فقط روزی سه چار ساعت ... به هر حال کارنامه رو میزارم فقط واسه شروع و استارت فعالیت شما ها خب ؟! به نظرم سطح ازمون متوسط رو به سخت بود . هر چند واقعا من نرسیده بودم 30درصد سر فصل ها رو اصلا نگاه کنم ( مثلا فیزیک تا سقوط ازاد خوندم .. شیمی فقط شیمی 2 رو زدم . یعنی 20 تست شیمی پیش رو اصلا نزدم یا دینی فقط یه درسو خوندم اونم درس اول هستی بخش یا ادبیات فقط با درک خودم قرابتا رو جواب دادم و اصلا درس به درس ادبیات نخوندم و کلی بحث دیگه هم به این شکل . اما فک کن اون بحثا رو میخوندم چی میشد ؟! )

Alireza SM
23-10-2011, 15:53
منم کارنامه رو میخوام بزارم
شما کجا آپلود کردید ؟ من هرجا میخام آپلود کنم فیتطره

dr.aryan
23-10-2011, 18:10
baba torokhoda begid ke passwordesh chie??? bas pul dad akhe vase 4ta barg? plz j bedid? ya mail e gmail

آزمون 7 مرداد
سوالات :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدآزمون 21 مرداد
سوالات :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدآزمون 3 شهریور
سوالات :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدآزمون 18 شهریور
سوالات :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدآزمون 25 شهریور
سوالات :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدآزمون 8 مهر
سوالات :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن اینارو تو انجمن های دیگه هم گذاشتم هرکی زودتر شروع کرد سعی میکنم با اون تبادل کنم.

mineworld
23-10-2011, 18:55

دوست قدیمی من ، شما اگه رو هر عکس اپ شده تو این فروم و (البته همه جا) کلیک راست کنید و بعد به URL ش توجه کنید . سایتی که از اونجا اپ شده رو می بینید . تو این مورد خاص مثلا داریم :

بعدش خواهشا رو این کارنامه من قضاوت نکنید . گفتم که نخوندم ! اخه میدونم الان شما میخای بزنی جلوی چش ما ولی این کار نیستی ! :31: اگه باشی ته تهش از ازمون سوم به بعد (که قراره من درست بخونم ) که این کار نیستی ! :31:

mineworld
23-10-2011, 19:45
1) رشته ریاضی - سوال 119 (درس ریاضی) - دو گزینه ای شده است و دو گزینه 1 و 3 صحیح می باشد. [ 1 & 3 ]

2) رشته ریاضی - سوال 125 (درس ریاضی) - حذف شد [ X ]

3) رشته ریاضی - سوال 150 (درس فیزیک) - گزینه 2 صحیح می باشد. [ 2 → 1 ]

توسط: مدیر سایت در :یکشنبه، 1 آبان، 1390

x11416
23-10-2011, 23:28
به جز اون سایت هایی که دوستمون گفتن اینا هم هست.
منم میتونم برات آپلود کنم.البته اگه مشکلی نداره!:31:

x11416
24-10-2011, 19:48
سلام

حال دوستای ما چطوره ؟

دوستان گزینه دویی خواهشا یکم فعال شید . مثلا در مورد سطح ازمون و بقیه چیزا نظرتون رو بگید . من که جدا تو ازمون اول درس نخوندم فقط روزی سه چار ساعت ... به هر حال کارنامه رو میزارم فقط واسه شروع و استارت فعالیت شما ها خب ؟! به نظرم سطح ازمون متوسط رو به سخت بود . هر چند واقعا من نرسیده بودم 30درصد سر فصل ها رو اصلا نگاه کنم ( مثلا فیزیک تا سقوط ازاد خوندم .. شیمی فقط شیمی 2 رو زدم . یعنی 20 تست شیمی پیش رو اصلا نزدم یا دینی فقط یه درسو خوندم اونم درس اول هستی بخش یا ادبیات فقط با درک خودم قرابتا رو جواب دادم و اصلا درس به درس ادبیات نخوندم و کلی بحث دیگه هم به این شکل . اما فک کن اون بحثا رو میخوندم چی میشد ؟! )

ما تو آزمونای قلم چی از این درصد ها هم بالاتر میزنیم بازهم رتبه ما به این خوبی نمیشه.
البته باید به این هم توجه کرد که جامعه آماری آزمونای قلم چی خیلی بیشتره و فعلا پایین کارنامه زده 60 هزار نفر.ولی خوبی آزمونای گزینه 2 هم اینه که یه رتبه تقریبی مطابق آزمون سراسری میده که خودش باعث میشه که آدم به خودش یه تکونی بده.
هر کدومشون یه خوبی دارن یکی جامعه آماریش یکی سوالاش.:5:

Alireza SM
25-10-2011, 16:16
این هم کارنامه من

dr.aryan
25-10-2011, 16:22
خب چند ميديد ازمونارو تا 6 ابانو؟

x11416
25-10-2011, 17:51
این هم کارنامه من

چرا مثل کارنامه رشته ریاضی که تو پست قبلی است تعداد افراد شرکت کننده و رتبه مطابق آزمون سراسری نداره.:13:
با اینکه آدم با تراز میتونه بفهمه وضعیتش نسبت به داوطلبای دیگه چجوریه ولی بد نبود تعداد افراد شرکت کننده رو میزد.از کجا معلوم شاید تعداد افراد اونقدر کم بوده که روش نشده بنویسه:27:

Alireza SM
25-10-2011, 19:24
چرا مثل کارنامه رشته ریاضی که تو پست قبلی است تعداد افراد شرکت کننده و رتبه مطابق آزمون سراسری نداره.:13:
با اینکه آدم با تراز میتونه بفهمه وضعیتش نسبت به داوطلبای دیگه چجوریه ولی بد نبود تعداد افراد شرکت کننده رو میزد.از کجا معلوم شاید تعداد افراد اونقدر کم بوده که روش نشده بنویسه:27:
چرا اتفاقا برای من هم زده منتها وقتی داشتم از صفحه عکس میگرفتم ناقص عکاسی کردم :31:
مطابق آزمون سراسری رتبه من در زیر گروه اصلی میشه 9000 که تقریبا هیچی نمیشه باهاش قبول شد :)

mineworld
25-10-2011, 19:47

اگه دقت کنید scroll دوستمون هنوز کاملا پایین اورده نشده و این یعنی صفحه نمایش کارنامه هنوز ادامه داره ...

خب از روش های زیادی میشه استفاده کرد . پیشنهاد من اینه که از نرم افزار خوب Snagit استفاده کنید که واقعا تخصصش فقط تو این کاره . من و این نرم افزار با هم بزرگ شدیم :31: یعنی از ورژن های پایینش دارم تا این اخریا ...

اما ساده ترین (و در واقعا متداول ترین) راه اینه که اول Browser تون رو حالت full screen قرار بدید . و بعد به سادگی از دکمه print screen sysRq استفاده کرده و در انتها تو paint کپی پیست کنید و اون قسمتای اضافه مثل نام و شهر و معدل و نوار ابزار ویندوز و .. رو حدف کنید و در انتها سیوش کنید . هر جور راحتید ... :20:

Lj Wallace
12-11-2011, 16:50
برای دیدن نمونه کارنامه های سایت گزینه 2 حتما باید آزمونای گزینه 2 رو ثبت نام کنیم و رمز ورود داشته باشیم یا اینکه کارنامه هارو به صورت موقت از سایت برداشتن؟

kahkeshan6
13-11-2011, 00:20
سلام خدمت همه ی رفقا و رقبا:46:
من میخوام از آزمون 5 یا 6 به بعد گزینه 2 شرکت کنم.(رشته ریاضی)
میخواستم بپرسم چطور سوالات آزمونایی که برگزار شده رو میتونم گیر بیارم؟؟؟؟؟
جایی هست که بفروشن؟؟؟

Alireza SM
13-11-2011, 13:16
برای دیدن نمونه کارنامه های سایت گزینه 2 حتما باید آزمونای گزینه 2 رو ثبت نام کنیم و رمز ورود داشته باشیم یا اینکه کارنامه هارو به صورت موقت از سایت برداشتن؟

کارنامه های آزمون ها منظورتونه یا کارنامه های کنکور ؟

سلام خدمت همه ی رفقا و رقبا:46:
من میخوام از آزمون 5 یا 6 به بعد گزینه 2 شرکت کنم.(رشته ریاضی)
میخواستم بپرسم چطور سوالات آزمونایی که برگزار شده رو میتونم گیر بیارم؟؟؟؟؟
جایی هست که بفروشن؟؟؟
نه سوالات رو نمیفروشن .

Lj Wallace
13-11-2011, 15:00
کارنامه های آزمون ها منظورتونه یا کارنامه های کنکور ؟
کارنامه رتبه های مختلف سالهای گذشته منظورمه

Alireza SM
13-11-2011, 15:44
کارنامه رتبه های مختلف سالهای گذشته منظورمه

من وقتی که شماره داوطلب هم وارد نکرده بودم هنوز کار میکرد
شما بگین کارنامه چه رتبه هایی رو میخواین من براتون قرار بدم

Lj Wallace
13-11-2011, 17:24
من وقتی که شماره داوطلب هم وارد نکرده بودم هنوز کار میکرد
lمن که میرم تو سایتش نوشته این خدمات مخصوص داوطلبان گزینه 2 میباشد

شما بگین کارنامه چه رتبه هایی رو میخواین من براتون قرار بدم
لطف میکنی ممنون میشم
اگه میشه چند تا کارنامه تجربی منطقه 1 پسر بین رتبه های 1300 تا 1600 برام بزاری ممنون میشم

M O B I N
17-11-2011, 15:20
سلام دوستان یک زحمتی داشتم میشه این درصد ها رو یکی برای درس ریاضی فیزیک منطقه 3 بزنه بگه تخمین رتبه چقدر میاد

ادبیات : 60
عربی 60
دینی 80
زبان 90

ریاضی 40
فیزیک 60
شیمی 70

Alireza SM
17-11-2011, 16:07
lمن که میرم تو سایتش نوشته این خدمات مخصوص داوطلبان گزینه 2 میباشد

لطف میکنی ممنون میشم
اگه میشه چند تا کارنامه تجربی منطقه 1 پسر بین رتبه های 1300 تا 1600 برام بزاری ممنون میشم

شما یک پیام خصوصی به من ارسال کنین من راهنماییتون کنم

سلام دوستان یک زحمتی داشتم میشه این درصد ها رو یکی برای درس ریاضی فیزیک منطقه 3 بزنه بگه تخمین رتبه چقدر میاد

ادبیات : 60
عربی 60
دینی 80
زبان 90

ریاضی 40
فیزیک 60
شیمی 70

حدود نمره اکتسابی : 10000
حدود رتبه اکتسابی : 160-180

اگه احتمال قبولی توی رشته ها رو هم میخواین این فرم رو پر کنین

جنس :
استان :
شهر :

M O B I N
21-11-2011, 00:13
آقا علیرضا حالا ممنون میشم اگه یکبار دیگه تخمین رتبه این درصد ها رو بگی

ادبیات 48
عربی 55
دین و زندگی 60
زبان 75

ریاضی 20
فیزیک 40
شیمی 50

منطقه 3 ریاضی .. خیلی ممنون :11:

Alireza SM
21-11-2011, 15:14
آقا علیرضا حالا ممنون میشم اگه یکبار دیگه تخمین رتبه این درصد ها رو بگی

ادبیات 48
عربی 55
دین و زندگی 60
زبان 75

ریاضی 20
فیزیک 40
شیمی 50

منطقه 3 ریاضی .. خیلی ممنون :11:

حدود نمره اکتسابی : 8290
حدود رتبه اکتسابی : 1600-1800

kahkeshan6
28-11-2011, 14:17
سلام خدمت همه دوستان.
میخواستم بپرسم کسی نمیتونه سوالای اختصاص(فقط ریاضی و فیزیک) آزمون های 1 تا 3 رشته ریاضی رو اینجا بزاره؟

mineworld
29-11-2011, 19:10
سلام

نکنه یه وقت کارنامه ای چیزی بذارید اینجا ! یا با هم حرف بزنید در مورد ازمون یا نظر بدید و صحبت کنید ها ! سه سوته farshid خان تاپیک رو تخته میکنه ... من فقط خواستم بگم حواستون باشه نکنه یه وقت پست جدید داشته باشیم. ابرومون میره !!! تاپیک رو همینطوری عشقی گذاشتن نگاش کنی کیف کنی ! اصلا من با این اسمش موافق نیستم . سعی میکنم با "ادمین" یا "همکار ادمین" یا اصلا فرشید خان صحبت کنم اسم تاپیک رو یکم جالبتر کنیم . یکم درست تر . یکم تازه تر ... نظر خودم روی اینه :

آزمون های آزمایشی گزینه 2 ==========> تاپیک به گل نشسته

چطوره ؟!!! میدونم همتون موافقید . خودمونیم بهشم میاد کلی ...

x11416
01-12-2011, 03:21
دوستان من تو آزمون های قلم چی شرکت میکنم هرکی آزمون های گزینه 2 رو داره با تمام آزمون های قلم چی عوض میکنم.