PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد رینگ و لاستیک

ramin 69
03-09-2010, 15:08
سلام دوستان

آقا میخواستم در مورد رینگ و لاستیکهایی که رو ماشین هست نظر بدید که خوبه یا نه و اینکه من زیاد سردرنمیآرم در مورد abs و ecu آیا باید کار خاصی انجام بدم؟
از این رینگ هایی هست که عقبش بزرگتر نشون میده.
مارک لاستیک ها Talon Sport نوشته و همچنین یه TRIANGLE .
اندازه هم روی لاستیک های جلو و عقب اینو نوشته : 205/50a16 87h tr918
روی لاستیک های عقب هم نوشته : standard rim 6,1/2
درضمن فنرها هم اسپرت هستش ولی دیگه کوتاهشون نکردم
اینم یه عکس :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من فنر های این ماشین رو همون هفته اول عوض کردم و اسپرت انداختم و از لحاظ نرمی مشکلی نیست و حتی وقتی که 5 نفر میشینن تو ماشین اگر دست اندازها رو تا 50،60 هم بری نمیکوبه .... ولی ظاهرا اگر کمکها رو هم عوض کنم بهتر میشه ، میشه یه توضیح بدید که چنده و اینکه خوبه یا نه ؟

درضمن یه توضیحی هم در مورد باد دادن گلگیرها بدید که چجوریه چند در میاد و بدرد میخوره یا نه ؟

ممنون.

8613187
07-10-2010, 12:47
سلام دوستان

آقا میخواستم در مورد رینگ و لاستیکهایی که رو ماشین هست نظر بدید که خوبه یا نه و اینکه من زیاد سردرنمیآرم در مورد abs و ecu آیا باید کار خاصی انجام بدم؟
اینم یه عکس :

من فنر های این ماشین رو همون هفته اول عوض کردم و اسپرت انداختم و از لحاظ نرمی مشکلی نیست و حتی وقتی که 5 نفر میشینن تو ماشین اگر دست اندازها رو تا 50،60 هم بری نمیکوبه .... ولی ظاهرا اگر کمکها رو هم عوض کنم بهتر میشه ، میشه یه توضیح بدید که چنده و اینکه خوبه یا نه ؟

درضمن یه توضیحی هم در مورد باد دادن گلگیرها بدید که چجوریه چند در میاد و بدرد میخوره یا نه ؟

ممنون.

باد دادن واسه اینه که وقتی زیاد میخوابونی لاستیک گیر میکنه با گلگیر ، یا موقع رد شدن از رو دست انداز

چرا نمیخوابونی ماشینو ، بخوابون رو زمین دیگه ، ضایع نیست اینجوری

babak_gww
23-10-2010, 21:15
راستش تا اونجایی که علم میگه باید ای سی یو رو تنظیم کرد

ولی تا اونجا که تجربه میگخ نه لازم نیست... معمولا ای سی یو ها زمانبندی پاشش سوخت و هوارسانی و نیز فشار روغن و ... رو کنترل میکنن و زیاد به دور رینگ و لاستیک حساس نیستن ( اگه اشتباهه دوستان اصلاح کنن)

babak_gww
23-10-2010, 21:33
من شنیدم میشه رو ماشین کمک بادی انداخت ... یه چیزی مثل کمکای عقب زانتیا
که میشه تنظیم ارتفاع کردش
کسی چیزی میدونه؟

8613187
27-10-2010, 20:16
من شنیدم میشه رو ماشین کمک بادی انداخت ... یه چیزی مثل کمکای عقب زانتیا
که میشه تنظیم ارتفاع کردش
کسی چیزی میدونه؟

آره بعضی گروه ها انجام میدن ، ولی من تا اونجایی که میدونم ، از کمک فنر های گازی یا روغنی استفاده میکنن !!!

heinrich_himmler
01-11-2010, 18:45
سلام دوستان

اینم یه عکس :

ممنون.

دوست عزیز به علت طولانی بودن مطلب پیشنهاد می کنم به لینک زیر مراجعه کنید.
اطلاعات کافی و بسیار مفیدی در مورد رینگ و لاستیک مناسب برای هر خودرو به همراه یک فایل آموزشی کامل در این آدرس قرار داده شده که حتما برای شما مفیده.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید