PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با ارسال sms به خارج از ایران

Behi09
03-09-2010, 14:47
با سلام خدمت دوستان
نتونستم تو این انجمن چیزی پیدا کنم خودم یه تاپیک زدم.درسته شاید سوالم خنده دار به نظر بیاد ولی من مشکل دارم چکار میشه کرد!در ضمن اگه جاش هم این انجمن نباشه هر کاری مدیران بخوان می تونن بکنن فقط اولش سوال منو جواب بدن.ممنون
من به کانادا می خوام sms بزنم اما هر کاری می کنم بعد از مدتی که pending میزنه آخرش failed میشه و نمی رسه.حالا میشه راهنماییم کنین.
با تشکر

gigili1567
04-09-2010, 14:12
در مورد اس ام اس بین المللی من هم مشکل داشتم. کلیه چیزایی که میدونم رو برات مینویسم.
همراه اول کلاً هیچ قراردادی برای اس ام اس بین المللی نداره. اینو از 09990 پرسیدم. ولی ایرانسل اس ام اس بین المللیش فعاله و هیچ مشکلی نداره. من برای سوئد و بلژیک و امریکا میفرستم و میگیرم و دلیوری هم میده. اس ام اسی 150 تومن هزینه داره. همراه اول هم فرستادن اس ام اسش با خداست. یکی از دلایل کنارگذاشتن سیم همراه اولم همین اس ام اس بین المللی بود.

mmiladd
04-09-2010, 14:18
سلام..

فك كنم با mtn بشه ؛ هر چند كه يه مشكل هم وجود داره اينه كه با ايرانسل سند ميشه sms ها ولي

دليور نميشه.. همين مشكلي كه خودتون دارين..

Behi09
04-09-2010, 14:25
حالا یعنی یا همراه اول که MCI هم هست نمیشه به کانادا پیامک زد؟:13:
دوستان اگه راه حلی دارید دریغ نکنید واقعا به کمکتون نیاز دارم!
ممنون:11:

Behi09
05-09-2010, 14:31
حالا یعنی یا همراه اول که MCI هم هست نمیشه به کانادا پیامک زد؟:13:
دوستان اگه راه حلی دارید دریغ نکنید واقعا به کمکتون نیاز دارم!
ممنون:11:

یعنی انجا کسی نیست که به کانادا sms بزنه؟:41:
دوستان خواهشن راهنمایی کنین.
ممنون

gigili1567
06-09-2010, 10:17
یعنی انجا کسی نیست که به کانادا sms بزنه؟:41:
دوستان خواهشن راهنمایی کنین.
ممنون

با ایرانسل میشه. مشکلی نداره. تو پست بالایی گفتم.... ایرانسل اس ام اس بین المللی داره. دلیوری هم میده....(امریکا منظورم کانادا و امریکا بود)

---------- Post added at 11:17 AM ---------- Previous post was at 11:15 AM ----------

سلام..

فك كنم با mtn بشه ؛ هر چند كه يه مشكل هم وجود داره اينه كه با ايرانسل سند ميشه sms ها ولي

دليور نميشه.. همين مشكلي كه خودتون دارين..

اتفاقا فقط با ایرانسل دلیوری میده. MCI ممکنه بفرسته ولی دلیوری نداره. (تازه اگه بفرسته. من که نتونستم بفرستم)

lovle
25-05-2011, 23:29
اقا چجوری از ایرانسل به نیویورک پیام بدیم؟