PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک جمع بندی برای خرید کارت تی وی

AMD64
30-04-2006, 22:24
سلام به دوستان
می دونم این بحث رو قبلا هم کردید ولی می خوام یه جمع بندی کنیم.
من می خوام کارت تی وی بگیرم که مشخصات زیر رو داشته باشه لطفا اگه تجربه ای دارید ممنون میشم من رو راهنمایی کنید.:
1 – زیر 50 هزار تومان باشه.
2 – دردسر نداشته باشه و هنگام کار کردن اذیت نکنه.
3 – هم کانالهای تلویزیون رو خوب پخش کنه و هم کیفیت کپچر کردنش قابل قبول باشه.
4 – پس از ضبط کردن یا کپچر کردن بین صدا و تصویر فاصله نیفته.
5 – اگه تصویر در تصویر هم باشه که دیگه خیلی خوب میشه.
6 – حتی الامکان قابلیت ضبط به فرمت دی وی دی رو هم داشته باشه.
7 – رادیو هم داشته باشه.
می دونم این چیزایی که گفتم رو اکثرا مد نظر دارن ولی من یه چیز نرمال می خوام.
در ضمن من خودم بعد از مطا لعه تاپیکها و تحقیقاتی که کردم کارت Leadtek winfast TV expert
رو مد نظر دارم.لطفا نظر خود را در رابطه با این کارت بگویید . آیا این کارت تمام نیازهای مرا برطرف میکنه.
با تشکر از همه دوستان

Mehdi_Full
30-04-2006, 22:39
Leadtek winfast TV expert كه گيرت نمي ياد جون من بازار ايران - رضا و علاالدين رو زير پا گذاشتم ولي پيدا نكردم در مورد معرفي كارت تي وي من با تحقيق فراوون دو تا كارت گرفتم :
1- كارت تي وي MSI anywher plus با قيمت 31000 تومان كه چيز بدي نبود البته با تموم مشخصاتي كه گفتي .
2- كارت تي وي Aopen av 1000 با قيمت 35000 تومان كه فكر نميكردم اينقدر عالي باشه كيفيت تلويزيونش عالي كه تو بعضي كانالها از تلويزيونمون هم بهتر نشون ميداد و كيفيت كپچرش هم واقعا عالي كه من توش افتي نديدم . تنها عيبش هم اينكه كنترلش نسبت به MSI بزرگتره و يه كمي هم كند تره .

mahtabesfahan
30-04-2006, 23:28
AMD64 عزيز
من دوسال دارم از MSI مدل TV@nywhere استفاده مي كنم خيلي هم راضي هستم تمام امكاناتي كه گفتي داره و چند نكته هم من ميگم :
1- اين مدل كه من دارم راديو fm داره ولي am نداره ، البته مدلهاي فعلي احتمال زياد دارند . حتما با am بگير كه همه جا روبگيره . راديوش 6 كانال ذخيره داره و ضبط و پخش خوبي هم داره .
2- سينك صوت و تصويرش خوبه و انواع فرمتهاي سي دي و دي وي دي را ذخيره و پخش ميكنه .
3- من دو سال پيش خريدم 50000 ت الآن حداكثر 40000 البته در اصفهان در تهران حداقل 10% ارزان تر از اينجاست .
4- مدل من ريموت كنترل هم داره ، اصلا بدون ريموت نخري كه پشيمون مي شي .
5- براي كيفيت مطلوب بايد بوستر بخري ، مال من بدون بوستر شبكه 3 را نمي گرفت ! بقيه كانال ها رو هم با ناز و ادا ميگرفت ولي با بوستر مثل تلوزيون خوب ميگيره . پيشنهاد ميكنم آنتن سه كاره بخري از نوع سيماآوا باشه بهتره (اگه اسمش رو درست گفته باشم ) چون صاحب فرمول زيرميشي
آنتن + آنتن گردان + بوستر = كيفيت عالي
ضمنا اين آنتن دو خروجي مجزا داره كه يكيش هم بدرد تلويزيون ميخوره و از همه مهمتر قيمت دو سال پيش 17000 ت .
6- تنظيمات ساده اي داره : ولي 3 نكته اساسي داره :
الف ) حتما بايد در اولين شكاف ( كنار كارت گرافيك ) جا بخوره . البته راهنما را مطالعه كن ولي اكثرا همينطوراّ
ب ) تنظيمات كشورش خيلي مهمه من رو اندونزي گذاشتم و PAL_B ، چون ايران يا نمي گيره يا اگه بگيره موقع ضبط كردن كيفيت بهم ميريزه .
ج ) در مورد تنظيم صداش اگه مشكل داشتي خبرم كن .
اين چيزهايي بود كه بنظرم رسيد آن مدلي كه گفتي( winfast ) از نزديك نديدم ولي در فرومها زياد ازش صحبت مي كنن .
مهتاباصفهان@نوآورداتكام

AMD64
01-05-2006, 01:50
با تشکر از دو دوست عزیز
فقط من متوجه منظور mehdi2006عزیز نشدم
شما اگه winfast رو پیدا میکردی اونو میخریدی یا این دو مدلی که گفتید
mahtabesfahan عزیز آیا همه کارتها احتیاج به بوستر دارند یا فقط MSI@nywhere احتیاج داره
با تشکر

AMD64
01-05-2006, 20:36
دیگه کسی نبود تجربه اش رو بگه؟؟؟

*سینا*
01-05-2006, 21:04
سلام به دوستان
می دونم این بحث رو قبلا هم کردید ولی می خوام یه جمع بندی کنیم.
من می خوام کارت تی وی بگیرم که مشخصات زیر رو داشته باشه لطفا اگه تجربه ای دارید ممنون میشم من رو راهنمایی کنید.:
1 – زیر 50 هزار تومان باشه.
2 – دردسر نداشته باشه و هنگام کار کردن اذیت نکنه.
3 – هم کانالهای تلویزیون رو خوب پخش کنه و هم کیفیت کپچر کردنش قابل قبول باشه.
4 – پس از ضبط کردن یا کپچر کردن بین صدا و تصویر فاصله نیفته.
5 – اگه تصویر در تصویر هم باشه که دیگه خیلی خوب میشه.
6 – حتی الامکان قابلیت ضبط به فرمت دی وی دی رو هم داشته باشه.
7 – رادیو هم داشته باشه.
می دونم این چیزایی که گفتم رو اکثرا مد نظر دارن ولی من یه چیز نرمال می خوام.
در ضمن من خودم بعد از مطا لعه تاپیکها و تحقیقاتی که کردم کارت Leadtek winfast TV expert
رو مد نظر دارم.لطفا نظر خود را در رابطه با این کارت بگویید . آیا این کارت تمام نیازهای مرا برطرف میکنه.
با تشکر از همه دوستان
با سلام
من این کارتو دارم خیلی ازش راضیم 4 ماه پیش گرفتم 45 تو فولادشهر
کیفیت عکس و کپچر و خود تلویزیون حرف نداره رادیو داره با ورودی VCD DVD و دوربین فیلمبرداری
فرمت های زیادی رو هم ضبط میکنه از جمله DVD

Mehdi_Full
02-05-2006, 21:51
گفتم من دو تاش رو امتحان كردم هم حالت تي وي و هم حالت كپچر . نتيجه گيري :
در كل از نظر كيفيت واقعا Aopen عاليه اگر كنتركش مثل MSI بود و هم يه كمي سرعتش بيشتر بود حرف نداشت حالا اگه كيفيت برات مهمه حتما Aopen بگير .

mahtabesfahan
03-05-2006, 00:19
Amd64 عزيز سلام
تا انجا كه ميدانم بايد بوستر داشته باشه وگرنه خوب نميگيري ديگه چون شما حساب بكن بورد تلويزيون به آن بزرگي را در يك كف دست جا دادن پس كمي كيفيت گيرندگي پايين مياد . بنظرم ضروريه

AMD64
10-05-2006, 02:50
می تونین سایتی رو معرفی کنید که کارت winfast رو داشته باشه و به صورت پست بفرسته.

هبوط
13-05-2006, 10:57
کسی نبود جواب Amd64 رو بده

*سینا*
13-05-2006, 11:44
با سلام
والا من پیدا نکردم سایت هایی که قطعات ارسال کنند
سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فعلا فقط موبایل میفرسته قراره در آینده راه بیافته ارسال قطعات

AMD64
19-05-2006, 12:16
نظرتون راجع به کارت تی وی ADS چیه
اینم لینکش قیمت هم 45 هزار تومان
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

babri
29-05-2006, 00:05
كارتهاي تي وي Pinnacle بهترين كارتهاي تي وي چه با قيمت 44000 تومان مدل 50i است مدلهاي ديگر pinnacle را مي توان به 110i و مدلهاي external انها 50e و 110e كه بهترين هاي كارت تي وي مي باشند با نرم افزار هاي قوي و نقطه قوت آنها بغير از نرم افزار جامع آنها ، قابليت پشتيباني از نرم افزار جامع pinnacle studio است .

x-boy
03-06-2006, 20:45
اين كارت هاي پيناكل كيفيت كپچرشون خوبه؟ بعد يه سوال من نميتونم بالا پشت بوم انتن بزارم ايا ميشه تو اتاق بزارم؟ كيفيتش خوب ميشه؟

Diego
03-06-2006, 21:12
بعد يه سوال من نميتونم بالا پشت بوم انتن بزارم ايا ميشه تو اتاق بزارم؟ كيفيتش خوب ميشه؟
برای tv card همون کاری رو کنید که واسه ی انتن تلویزیونتون میکنید.اگه واسه تلویزیون تو اتاق گذاشتید و خوب گرفت میتونید توی اتاق بذارید.

x-boy
04-06-2006, 00:46
برای tv card همون کاری رو کنید که واسه ی انتن تلویزیونتون میکنید.اگه واسه تلویزیون تو اتاق گذاشتید و خوب گرفت میتونید توی اتاق بذارید.
ممنون از جوابت :rolleye:

MaFia
04-06-2006, 00:48
اين كارت هاي پيناكل كيفيت كپچرشون خوبه؟ بعد يه سوال من نميتونم بالا پشت بوم انتن بزارم ايا ميشه تو اتاق بزارم؟ كيفيتش خوب ميشه؟
پيناكل كارت عالي و براي حرفه اي ها هست
برند هاي خوب ديگه هم هست كه براي كاربر خونگي خوب باشه

mahtabesfahan
04-06-2006, 12:25
سلام
اينرو در پاسخ پيغام يه دوستي نوشنم
گفتم اين تاپيك فعاله بزارم گيرم بدرد كسي بخوره
---------
دوست عزيز سلام
در كل در مورد كيفيت تصوير در تي وي كارتها هيچ چيز مثل آنتن خوب تاثير نداره انواع مدلهاي موجود كه قيميت زير 50 تومن دارند همه غير حرفه اي هستند و انتظار زيادي نبايد داشت البته اگه يه آنتن سه كاره بخري مطمئنم مشكلت حل ميشه بهتره يه دو خروجيش رو بخري كه يكي از خروجياش رو به تلوزيون وصل كني تا اهل منزل هم استفاده كنن ولي نكته ظريف كار اينه كه تا حد ممكن از سيم مرغوب و تا جاي ممكن كوتاه ترين مسير از بوستر به كامپيوتر رو انتخاب كني سيم نوع كوآكسيال عاليه و البته براي تلوزيون زياد مهم نيست چون انقدر مدارات وتشكيلات كمكي داره كه زياد فرقي نميكنه يه نكته مهم ديگه محل اتصال فيش سيم آنتن به ورودي كارت تي وي تا حد ممكن سفت باشه يعني لقي نداشته باشه كه نويز ميده حالتو ميگيره همه اينكارا يكطرف تنظيمات نرم افزار كارت تي وي هم مهمه مال من روي PAL-B و كشور Indonesia خوب جواب ميده صدا هم بايد خروجي كارت تي وي را به يكي از وروديهاي پشت كامپيوتر با يك كابل كوچيك كه برا من 30 سانت طول داره وصل كني دو تا ورودي line in و microfone ميتونه باشه كه به هركدوم وصل كردي موردي نداره فقط بايد در نرم افزار كارت تي وي هم همون گزينه رو فعال كني ديگه چيزي به ذهنم نميرسه اميدوارم كمكي شده باشه/ خيلي مخلصيم. مهتاباصفهان@نوآورداتكام

x-boy
04-06-2006, 12:48
مرسي از مافيا و مهتاب... راستي انتن خوب هموني كه گفتين كلا چند در مياد؟ راستي بين وين فست 2000 اكسپرت و پيناكل 50كدومو پيشنهاد ميكنيد؟

mahtabesfahan
04-06-2006, 13:43
آنتن سه كاره خوب 15 تا 20 تومن
بوستر + آنت گردان + آنتن با دو خروجي

x-boy
04-06-2006, 20:13
مرسي مهتاب.... راستي شما كدوم مارك رو پيشنهاد ميكنيد؟

x-boy
05-06-2006, 16:19
كسي نيست جواب بده؟!

mahtabesfahan
05-06-2006, 16:25
سلام
من در مورد پيناكل و وين فست تعريف زياد شنيدم
msi معمولا ارتقا نرم افزاري نداره يعنس اگه ورژن 2 رو با تي وي كارت بهت دادن نا قيامت بايد همون رو تحمل كني چون ورژن بالاتر همون نرم افزار با سخت افزارت مچ نميشه و اين يه نقص بزرگ برا من اينطري بود حالا بايد ديد بچه هايي كه پيناكل دارن چه نظري ميدن و همچنين وين فست
تا بعد

Diego
05-06-2006, 22:06
مرسي مهتاب.... راستي شما كدوم مارك رو پيشنهاد ميكنيد؟
snazzi 2 واسه مصارف خانگی فوق العلاده است.)البته واسه کارت کپچر)

x-boy
06-06-2006, 22:25
دوستان من يه كارت وين فست خريدم ولي چند تا مشكل دارم
1: يه سي دي توش هست به اسم video studio 9 ولي ميگه پسوورد بي اعتباره هر كي داره خواهشا بگه
2 با چه برنامه اي كپچر كنم؟ خود وين فست ميگه نميشناسم
3: مهتاب... اون انتن 3 كاره رو كجا ميفروشن؟ پيدا نكردم
ممنون

x-boy
09-06-2006, 21:32
كسي نبود جواب بده؟ راستي موقع ضبط كردن از تلوزيون حجم فيلم خيلي بالا ميشه چي كار كنم؟ راهي هست؟

Diego
10-06-2006, 11:00
كسي نبود جواب بده؟ راستي موقع ضبط كردن از تلوزيون حجم فيلم خيلي بالا ميشه چي كار كنم؟ راهي هست؟
دوست عزیز شما در قسمت تنظیمات فرمت برای ضبط تصاویر ویدئو رو در حالت DVD گذاشتید به احتمال قوی.روی VCD تنظیم کنید تا حجمش پائین بیاد.

mjme
10-06-2006, 11:08
دیگه کسی نبود تجربه اش رو بگه؟؟؟

من خودم Leadtek winfast TV expert دارم وخيلي خوبه. هم بي دردسر نصب ميشه و هم تمام امكاناتش در حد خوبه.
در ضمن اين كارت در بازار موجود هست . اگه آدرس ميخواين email بزنین :cool:

mjme
10-06-2006, 11:09

تنظیم داره . بستگی داره که چه کیفیتی بخوای

x-boy
10-06-2006, 14:25
mjme با چه برنامه اي كپچرميكني؟
يه سي دي توش هست به اسم video studio 9 ولي ميگه پسوورد بي اعتباره هر كي داره خواهشا بگه
سريال اينو اگه داري بده ممنون

internet1
09-10-2006, 01:06
با سلام
من کارت TV TV@Anywhere Plus رو تقريباً يک سالي مي شه خريدم 35 تومن در شيراز که الان شده 5/32 شده
و راديو که به درد نمي خوره برنامه کپچرش هم زياد جالب نيست و من فقط از InterVideo WinDVR 3 استفاده مي کنم
راستي براي کپچر کردن برنامه هاي تلويزيون اصلاً آنتن بهش وصل نمي کنم
بهترين کيفيت و باور نکردني براتون ضبط مي کنم
خوب به عقلتون رجوع کنيد و يه خورده فکرتون رو به کار بندازيد ببنيد من چيکار مي کنم که آنتن بهش وصل نمي کنم بهترين کيفيت هم ضبط مي کنم

amanofnoname
25-10-2006, 12:59
سلام من ميخوام يه كارت بگيرم كه كانالهاي تلويزيون يا احيانه كانالهاي ديگه رو, هم نشون بده هم ضبط كنه, هيچ چيز هم به اندازه ي كيفيت ضبط كردن برام مهم نيست. قيمتش هم تا 100 هزار تومن باشه. راديو هم داشته باشه بد نيست. به فرمت دي وي دي هم ضبط كنه.
فقط كيفيت كيففيت كيفيت كيفيتش عالي باشه.
لطفا اساتيد كمك كنن :rolleye:

Diego
25-10-2006, 13:35
سلام من ميخوام يه كارت بگيرم كه كانالهاي تلويزيون يا احيانه كانالهاي ديگه رو, هم نشون بده هم ضبط كنه, هيچ چيز هم به اندازه ي كيفيت ضبط كردن برام مهم نيست. قيمتش هم تا 100 هزار تومن باشه. راديو هم داشته باشه بد نيست. به فرمت دي وي دي هم ضبط كنه.
فقط كيفيت كيففيت كيفيت كيفيتش عالي باشه.
لطفا اساتيد كمك كنن :rolleye:
حیف پولی که داری میدی نیست؟میتونی بجاش یه کارت کپچر درست و حسابی یا یه کارت --- بگیری.تازه اگه --- بگیری میتونی با ماهواره کانالهای درون مرزی رو هم دریافت کنی.

amanofnoname
26-10-2006, 02:26
حیف پولی که داری میدی نیست؟میتونی بجاش یه کارت کپچر درست و حسابی یا یه کارت --- بگیری.تازه اگه --- بگیری میتونی با ماهواره کانالهای درون مرزی رو هم دریافت کنی.

سلام دوست عزيزم, ديگو, چون من خودم تو اين موضوع خيلي وارد نيستم دارم با شما مشورت ميكنم. من حدود 100 تومن براي اين كار كنار گذاشتم و ميخوام ويژگي هايي رو كه گفتم داشته باشه, حالا اگه شما يه چيز ديگه سراغ داري كه علاوه بر اين ويژگي ها,ويژگي هاي بيشتري داره, لطف كن دقيق و با ذكر مدل توضيح بده. اين چيزايي كه تو پست قبلي گفتي من اصلا نفهميدم.
از اينكه به پست قبليم توجه كردي ممنونم.

danyel
09-11-2006, 17:43
با سلام
من کارت TV TV@Anywhere Plus رو تقريباً يک سالي مي شه خريدم 35 تومن در شيراز که الان شده 5/32 شده
و راديو که به درد نمي خوره برنامه کپچرش هم زياد جالب نيست و من فقط از InterVideo WinDVR 3 استفاده مي کنم
راستي براي کپچر کردن برنامه هاي تلويزيون اصلاً آنتن بهش وصل نمي کنم
بهترين کيفيت و باور نکردني براتون ضبط مي کنم
خوب به عقلتون رجوع کنيد و يه خورده فکرتون رو به کار بندازيد ببنيد من چيکار مي کنم که آنتن بهش وصل نمي کنم بهترين کيفيت هم ضبط مي کنم
چه طوري بگو ما هم استفاده كنيم

Diego
10-11-2006, 13:52
سلام دوست عزيزم, ديگو, چون من خودم تو اين موضوع خيلي وارد نيستم دارم با شما مشورت ميكنم. من حدود 100 تومن براي اين كار كنار گذاشتم و ميخوام ويژگي هايي رو كه گفتم داشته باشه, حالا اگه شما يه چيز ديگه سراغ داري كه علاوه بر اين ويژگي ها,ويژگي هاي بيشتري داره, لطف كن دقيق و با ذكر مدل توضيح بده. اين چيزايي كه تو پست قبلي گفتي من اصلا نفهميدم.
کارت --- یه کارتیه که میتونی باهاش کانالهای ماهواره رو توی PC دریافت کنی و با کیفیت خیلی عالی ضبط کنی.
ولی کارت TV فقط میتونه کانالهای داخلی ایران رو بگیره.مثل شبکه 1 و 2 و 3 و 4.اون هم کیفیتش مثل تلویزیونه....بستگی داره انتن رو چجوری تنظیم کنی ....ولی در بالاترین کیفیتش هم نمیتونه شما رو راضی کنه.
کارت کپچر هم یه کارتیه که فقط عمل ضبط کردن رو انجام میده.یعنی شما هر منبع خروجی ویدئو رو به این کارت وصل کنی میتونی تصویرشو روی کامپیوتر ضبط کنی.مثلا ----- یا خروجی تلویزیون رو بهش ضبط کنی.دقیقا مثل ویدئو عمل میکنه.و همینطور میتونی باهاش فیلم هندی کم رو تبدیل به VCD کنی.

Diego
10-11-2006, 20:21
کارت --- یه کارتیه که میتونی باهاش کانالهای ماهواره رو توی PC دریافت کنی و با کیفیت خیلی عالی ضبط کنی.
ولی کارت TV فقط میتونه کانالهای داخلی ایران رو بگیره.مثل شبکه 1 و 2 و 3 و 4.اون هم کیفیتش مثل تلویزیونه....بستگی داره انتن رو چجوری تنظیم کنی ....ولی در بالاترین کیفیتش هم نمیتونه شما رو راضی کنه.
کارت کپچر هم یه کارتیه که فقط عمل ضبط کردن رو انجام میده.یعنی شما هر منبع خروجی ویدئو رو به این کارت وصل کنی میتونی تصویرشو روی کامپیوتر ضبط کنی.مثلا ----- یا خروجی تلویزیون رو بهش ضبط کنی.دقیقا مثل ویدئو عمل میکنه.و همینطور میتونی باهاش فیلم هندی کم رو تبدیل به VCD کنی.

danyel
11-11-2006, 06:29
بچه ها سلام ميخوام كارت --- بگيرم ميشه چند مدل رو با قيمتشون برام بگيد اگه توضيح مختصري هم بديد ممنون ميشم
راستي چند وقت پيش توي يه وبلاگ در مورد دانلود آفلاين خوندم راسته هر كي اطلاعات داره لطف كنه بگه

Diego
11-11-2006, 21:28
بچه ها سلام ميخوام كارت --- بگيرم ميشه چند مدل رو با قيمتشون برام بگيد اگه توضيح مختصري هم بديد ممنون ميشم
راستي چند وقت پيش توي يه وبلاگ در مورد دانلود آفلاين خوندم راسته هر كي اطلاعات داره لطف كنه بگه
تو تاپیک زیر مهدی جان توضیح دادند:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

lovergod14paramourand
12-11-2006, 18:04
می تونین سایتی رو معرفی کنید که کارت winfast رو داشته باشه و به صورت پست بفرسته.
خب برو زیر بخش درخواست سایت و وبلاگ اونجا مطرح کن رفیق...

danyel
13-11-2006, 00:02
كارت --- احتياج به بشقاب و ريسيور و ال ان بي داره يا نه
بعد براي دانلود آفلاين من اينطور فهميدم كه فقط ميتوني پسوند فايلو بهش بدي مثلا exe ديگه چي دانلود بشه معلوم نيست
آيا اين درسته

danyel
13-11-2006, 00:45
بعد براي دانلود آفلاين من اينطور فهميدم كه فقط ميتوني پسوند فايلو بهش بدي مثلا exe ديگه چي دانلود بشه معلوم نيست
آيا اين درسته

danyel
13-11-2006, 01:01
آيا اين درسته

amanofnoname
13-11-2006, 03:46

سلام diego جان.
كارت dish, --- ميخواي ىا نه؟
ممنون

danyel
14-11-2006, 01:28
كسي نبيد جواب منو بده

Diego
08-02-2007, 02:55
آيا اين درسته

اره .درسته

سلام diego جان.
كارت dish, --- ميخواي ىا نه؟
ممنون

اره...دیش+ال ان بی